Job sisteme de securitate – sisteme de alarma – sisteme de supraveghere video la firma de paza CNM Guard autorizata pentru instalare sisteme de alarma conform licenta 2526/T

Firma de paza CNM Guard, cu sediul social in DB, Targoviste str. Cpt. Ion Andreescu, nr. 111 si sediul administrativ in Targoviste, str. Cpt. Ion Andreescu, nr. 111, fiind inregistrata la Registrul Comertului sub nr.J/15/813/12.12.2011, avand CUI 29439307, telefon 0758585808 0245211340, web: , email: , Reprezentant Gidiuta Dragos este licentiata sa presteze urmatoarele activitati: P.I.I., unde P=Proiectare, I I = Instalare si Intretinere sisteme de alarmare.
In cazul in care doriti un loc de munca la firma CNM Guard, va rugam sa le transmiteti CV-ul prin email la adresa de mai jos:

sau sa-i contactati telefonic la numarul 0758585808.
In cazul in care sunteti sau ati fost angajat al acestei societati, va rugam sa ne lasati cateva comentarii cu privire la cat de serioasa este aceasta firma de securitate, cat plateste salariile tehnicienilor, cand le plateste, cum se comporta cuangajatii si orice alt detaliu ce ar putea fi de folos.
Va multumim si va uram mult succes.

Acest articol a fost publicat în și etichetat cu , , , , . Salvează legătura permanentă.

Un răspuns la Job sisteme de securitate – sisteme de alarma – sisteme de supraveghere video la firma de paza CNM Guard autorizata pentru instalare sisteme de alarma conform licenta 2526/T

  1. isac spune:

    Curriculum vitae

    Informaţii personale
    Nume / Prenume ISAC IONEL
    Adresă Jud.Dambovita, Loc.Targoviste, Str.Radu de la Afumati,bl.D7, Sc.B, Ap.9.
    Telefon 0722390294
    Fax –
    E-mail tinti_jonn@yahoo.co.uk

    Naţionalitate romana

    Data naşterii 09.06.1970

    Obiectiv profesional Dezvoltarea profesiei intr-un mediucompetitiv

    Experienţa profesională

    Perioada 11.11.1996 – 12.09.2011
    Funcţia sau postul ocupat11 operator extractie gaze si distributie
    Activităţi şi responsabilităţi principale operare, prelucrare gaz natural si distributie, sef tura pe parcursul activitatii incluzand evidenta stocurilor
    Numele şi adresa angajatorului S.C.OMV PETROM S.A. , Dambovita
    Tipul activităţii sau sectorul de activitate comercializarea de produse degazolinare,gaz lichefiat si gaze naturale
    Perioada 1992 – 1996
    Funcţia sau postul ocupat agent de paza si protectie
    Activităţi şi responsabilităţi principale paza obiective
    Numele şi adresa angajatorului S.C.ROBY ALEX S.R.L., Targoviste

    Educaţie şi formare
    Perioada 09.2006-06.2009
    obţinută Licentiat Stiinte Economice
    Disciplinele principale studiate Aprovizionare si Organizare
    Perioada 1984-1988
    obţinută Diploma bacalaureat;Operator extractie, transport si tratarea titeiului si gazelor naturale
    Disciplinele principale studiate
    Numele si tipul institutiei Mina, Petrol,Geologie.
    Liceul De Petrol Nr.2 Targoviste(Grup Scolar Voievodul Mircea)
    Limbi străine cunoscute engleza (INCEPATOR),franceza (incepator).
    Competente si abilitati sociale Sociabil, munca in echipa, rezistent la efort, dinamic, organizat.
    Aptitudini şi competenţe personale operare pe calculator, cursuri ”Prim-Ajutor”, cursuri ”Protectia Mediului” in cadrul intreprinderii OMV PETROM,cursuri consilier financiar
    Curs agent paza

    Stimate Domnule Director,

    Doresc a va prezenta candidatura pentru un loc in cadrul companiei dumneavoastra.
    In sprijinul candidturii mele, pe langa aptitudinile si experienta listata in cv-ul atasat, doresc a mentiona interesul permanent si pasiunea pe care o manifest fata de acest domeniu . Totodata, ma descriu ca o persoana responsabila, cu atentie la detalii, care acorda o importanta deosebita concretizarii rezultatelor la locul de munca si comunicarea cu colegii.
    Va rog a nu ezita sa ma contactati pentru orice informatii legate de cv-ul atasat.

    Cu respect,

    ISAC IONEL

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *