Lista copiilor admisi in clasa pregatitoare anul 2016 – 2017 clasa zero clasa 0





Lista copiilor admiși
An școlar 2016-2017
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 5 – Limba română – Step by Step
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM NATALIE I
2 AGAFITEI ANAID I
3 AVRAM ALEXANDRA MARIA I
4 BĂDICĂ TOMA I
5 BERARIU MARIA ILINCA I
6 BUNESCU ALEXANDRU I
7 CALINESCU IACOB MIHAI I
8 CELESCHI ELENA SOPHIE I
9 CENAN-COANDĂ MEDEEA I
10 CIBU CODRINA-SOPHIA I
11 COBIANU TUDOR I
12 CONSTANTINESCU ANDREI CRISTIAN I
13 CRISTEA CORNELIU VLAD ILARIE I
14 DORUȘ-CREȚU ILINCA I
15 DUMITRAŞCU TUDOR PETRU I
16 GAUGGEL SARA MARIA I
17 GHEORGHE ADELINA DARIA I
18 GHEORGHE DAN CATALIN I
19 GHINEA MATHEA I
20 IONESCU MARC ANDREAS I
21 JIPA ANDREEA I
22 LADARU INA ANDREEA I
23 LAZAR OLGA I
24 LEAU MATEI I
25 LUJANSCHI ANDREI MIHNEA I
26 LUNGU TUDOR CHRISTIAN I
27 LUNGU YANN ALBERT I
28 MANCAȘ-PALADE MATEI I
29 MANGA MIRIAM SOFIA I
30 MARCU EVA TEODORA I
31 MARINESCU VICTOR I
32 MARINOV MARK I
33 MĂGUREANU POPTEAN MIHAI ŞTEFAN I
34 MITRICA FILIP MAX I
35 MOLDOVAN DRAGOS MIHAI I
36 NEDELCU ANDREI I
37 OANCĂ MARIA ELISABETA I
38 OLTEANU ROBERT ANDREI I
39 PĂUNESCU DAVID I
40 POPESCU MIHAI ADRIAN I
41 PREDA NATALIA SARA I
42 RAMPELT SMARANDA I
43 ROBU VLAD IOAN I
44 ROSCA AXENIA TEODORA I
45 ROSU-IACOB ARI I
46 RUSU DAVID I
Pagina 1 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 5 – Limba română – Step by Step
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
47 SAMOILA VICTORIA IOANA I
48 STANCIU DRAGOS I
49 VALEANU VICTOR I
50 VITAN ADELA IOANA I
Pagina 2 / 469
Nume Prenume
Colegiul German “Goethe” – Limba germană – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM MARTA I
2 ALBIȚA IOANA RUXANDRA I
3 ARSENE SASHA I
4 AVRAM-POPA CRISTIAN HORAȚIU I
5 BALOG ALISIA MARIA I
6 BALOGH ANDREI MIHAI I
7 BĂJESCU SEBASTIAN I
8 BĂRBUȚĂ-RENEA ANDREI I
9 BORDA SMARANDA ADIIA I
10 BORICEAN SEBASTIAN I
11 BUBENECK THAIS MARIE I
12 BUDIȘTEANU MARIA I
13 BULGĂRESCU ALEXEI VICTOR I
14 BURLACIOIU DRAGOS ALEXANDRU I
15 CADAR ANA MARIA I
16 CATANĂ ANASTASIA MARIA I
17 CĂLINA SOFIA ANDREEA I
18 CĂLINA-UDREA MIHNEA ȘTEFAN I
19 CERCEL DARIUS ALEXANDRU I
20 CHIRIAZI LUCA ANDREI I
21 CHIRILOIU MARIA THEODORA I
22 CÎRSTEA ALEXANDRA ȘTEFANIA I
23 CORBU RALUCA NATALIA I
24 COȘOVEANU TUDOR ANDREI I
25 DANCU ALEXANDRU I
26 DIACONESCU TUDOR ȘTEFAN I
27 DINCA FILIP CRISTIAN I
28 DOICILĂ MATEI ALEXANDRU I
29 DORNEANU RAREȘ IOAN I
30 DOROBANȚU ILINCA DARIA I
31 DRAGNEA IZABELA ANDREEA I
32 DRAGNEA-CHIVU TIARA ALEXANDRA I
33 DRĂGOIU LUCA ALEXANDRU I
34 DRĂGUȘIN VLAD MIHAI I
35 DRUMEANU TUDOR I
36 DUMITRU-NICULESCU TUDOR I
37 EIJKHOUT TEIA ELINE MARUCA I
38 EL-CHACCOUR-EL HAJJ ALEXANDER I
39 EPURE THOMAS IOACHIM I
40 EREMIA COSMINA MARIA I
41 FLUȘCĂ ALBERT IOAN I
42 GARAC LISA MARIA I
43 GEAMĂNU SMARANDA MARIA I
44 GHEORGHE LUCA ŞTEFAN I
45 GHEORGHE SILVIA ANDREEA I
46 GHETU MIHAI EDUARD I
47 GINGHINĂ ARMAN I
48 GRĂJDAN ILINCA I
49 GRIGORIE HORIA GEORGE I
50 HABIB JESSICA ALESSIA GABRIELA I
51 IACOB VLAD I
Pagina 3 / 469
Nume Prenume
Colegiul German “Goethe” – Limba germană – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 IAMANDI IOANA I
53 IONASCU RARES ANDREI I
54 IORDAN ANDREI ANTON I
55 ISAIA MATEI I
56 ISPAS CARLA TEODORA I
57 JALILI AYSA I
58 JELESCU FILIP MATEI I
59 LEONTE TUDOR ANDREI I
60 LESANI AYLIN I
61 MATEESCU FILIP I
62 MAZILU MAIA GABRIELA I
63 MĂRĂCINE MALISCHITZ MARIE LIZETTE I
64 MUȘAT AIMEE MARIA I
65 MUȘAT CRISTINA RAISA I
66 NĂSUI ARTHUR SIMEON I
67 NEACSU ANDREI I
68 NEACSU IARYNNA MARIA I
69 NEACŞU ILINCA MARIA I
70 NEDELEA MIHAELA I
71 NICU IUSTIN I
72 NICULESCU ANA SOPHIA GEORGIA I
73 NOAGHEA ANDRADA BIANCA I
74 OPREA MARA ELENA I
75 PAIUC IAN I
76 PANA ANDREI MIHAI I
77 PAVEL EVA MARIA I
78 PĂLĂRIE TEREZA I
79 PĂTRUȘCĂ EMMA I
80 POPA REBECA ALEXANDRA I
81 POPESCU DRAGOȘ NECTARIE I
82 POPESCU NATALIA ELENA I
83 PÜSÖK MELINDA MARIA I
84 RADU ILINCA NEFELI I
85 RADU TANIA ANNEMARIE I
86 ROPOTĂ PETRA TEODORA I
87 SCHMIDT THEODORA MARIA I
88 SCHRANKO ANDREAS DIETER I
89 STAMATOIU RĂZVAN IOAN FLORIN I
90 STERE TUDOR LEONIDA I
91 STOICA CIPRIAN GABRIEL I
92 TAUBER DARIA MARIA I
93 TECȘAN MAIA ANDREEA I
94 TULBURE CESARIA MIRIAM I
95 TURCU THEODORA MARIA I
96 ȚĂRCAN LARA ADA MARIE I
97 VASILE KARINNA ADRIANA I
98 VASILESCU LUCA I
99 VELCIU CRISTIAN ȘTEFAN I
100 VLĂDUȚ FRANCESCA EMMA I
101 VOICU IOANA I
102 WAHLER EVA MARIA ANCA I
Pagina 4 / 469
Nume Prenume
Colegiul German “Goethe” – Limba germană – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 ZELLER MARC MAXIMILIAN I
Pagina 5 / 469
Nume Prenume
Colegiul Național de Muzică “George Enescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BARLA MARIUS VALENTIN I
2 CIOABA SABRINA NICOLL I
3 CROITORU RADU LIVIU I
4 DEACONU DARIUS ALEXANDRU I
5 DURANCEA AVRAAM CRISTIAN I
6 GARICI ALESSIA THEODORA I
7 GARICI BRIANNA MARIA I
8 GRIGORE EVELYN ANYA I
9 HERCIU TEEA RALUCA I
10 LEGAT ANDREI IOAN I
11 MOROCHO-GUAZHCO ANAIS JESSICA I
12 PANA BIANCA THEODORA I
13 PAȘOL AVA TEODORA SÎNZIANA I
14 PUZDERCĂ IORGU ALEXANDRU I
15 RĂȚOI MARIA ISABELLA I
16 SOTIR ENOH TIMOTEI DAVID I
17 STANCIU DAVID CHRISTIAN I
18 SUMA NOA I
19 TARARACHE DARIUS IOAN I
20 VASILE ANA MARIA CORINA I
Pagina 6 / 469
Nume Prenume
Liceul Greco-Catolic “Timotei Cipariu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU ALESSIA GABRIELLA I
2 ARMEAN LUCIAN FLORIN I
3 BARBU MARIA I
4 BĂDESCU ALEXANDRA SOFIA I
5 BORDEIANU IOANA DARIA I
6 BORTĂ TOMA MAIA TEODORA I
7 BUNESCO CRISTIANA MIRUNA I
8 BURCEA DARIUS ANDREI I
9 CĂPĂȚÎNĂ CARINA SOPHIE I
10 CÎRNAȚ MATEI ȘTEFAN I
11 COJOCARU MARIA I
12 CREȚU ANDREEA SVETLANA I
13 CURELEA DARIUS SAMUEL I
14 DAN ANASTASIA TEODORA I
15 DĂIANU EMMA ANDREA ALEXANDRA I
16 DOBRE LUCA ANDREI I
17 DOBRIN DARIA VALENTINA I
18 DRAGOMIR MARIUS OLIMPIU I
19 DRĂGUŞIN ANDREEA REBECCA MARIA I
20 DUMITRA DAVID IONUȚ I
21 DUMITRESCU MARIO FLORIN I
22 DUMITRU OTILIA CRISTINA I
23 EFTIMIE AURELIAN ANDREI I
24 FÎSTAC CĂTĂLINA MARIA I
25 FLOREA CARLA IRINA NATALIA I
26 GHEORGHE DENISA GABRIELA I
27 GOGEA MARIA EUGENIA I
28 GURLUI SORIN GABRIEL I
29 IACOBAN LARISA VIOLETA I
30 IONESCU DAN ALEXANDRU I
31 IUJA CĂTĂLIN MIHAI I
32 LIUȚĂ DAVID NICOLAS I
33 LUPU SONIA EMMA I
34 MAMALIGAN TEODOR FLORIN I
35 MIHĂILĂ ANDREEA I
36 MIHĂILĂ MAIA ŞTEFANIA I
37 MIRICĂ ANA MELISA I
38 MITREA RADU LUCA I
39 MOCANU FLAVIUS GABRIEL I
40 MOLDOVEANU CRINA MARIA I
41 NAE DANIEL MARIAN I
42 NEGOIȚĂ ŞTEFAN I
43 NEŞTIAN ALEXANDRU DORIAN I
44 NIȚĂ ARIANA MARIA NICOLE I
45 OLTEANU RARES ANDREI I
46 PĂUN ION MENDELES I
47 PĂUN ŞTEFAN FABRIȚIO I
48 PETRE RĂZVAN ANTONYO I
49 PETRESCU TEODORA MARIA I
50 POPA BRIANNA STEFANIA I
51 POSTU CLAUDIU MARIAN I
Pagina 7 / 469
Nume Prenume
Liceul Greco-Catolic “Timotei Cipariu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 PREDA IRINA ANASTASIA I
53 RADU ADELINA MARIA I
54 RADU DELIA MIHAELA I
55 RADU LOUIS ŞTEFAN I
56 RĂBÎNCĂ DAVID ANDREI I
57 SIMION ANTONIO CONSTANTIN FLORIN I
58 SÎMBOTIN ALEXANDRU I
59 STAN VANESSA MIHAAELA I
60 STERE MIRELA ELENA I
61 STOICESCU ŞTEFAN MIHAI I
62 TALVASSON SOFIA MARIA I
63 TUDOR BIANCA MARIANA I
64 ȚOMPI IONUȚ MARCEL I
65 VLAD ALEXANDRU I
66 VOICU AYAN MIHAI I
67 ZADIC ALEXANDRU FABIAN I
68 ZAMFIRESCU MIHNEA CRISTIAN I
Pagina 8 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Alexandru Vlahuță” – Limba germană – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANTONESCU ROBERT I
2 BRATOSIN EMMA ANDREEA I
3 CÎMPEANU ANDREI CRISTIAN I
4 CRUDU EVA ILINCA I
5 DINCĂ DENISA IOANA I
6 GHEORGHIU MARA ALEXANDRA I
7 IONESCU EVELYN MARIA I
8 IORDACHE ALESIA I
9 IVAN MARIA ANDREEA I
10 NICULAE INGRID I
11 PELIN DEEA ANA MARIA I
12 POPA MATEI ROBERT NEKTARIOS I
13 SITARU ARIANA TEODORA I
14 STĂNCULESCU IOANA I
15 STĂNICĂ CONSTANTIN I
16 SUR EVA MARIA I
17 VASILIU MIHAI HORIA I
18 VINTILA VICTOR STEFAN I
Pagina 9 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Alexandru Vlahuță” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALDEA MARIA ANTONIA I
2 ALEXE RARES IOAN I
3 ALMĂȘAN VICTOR I
4 ANGHEL MATEI I
5 AVRAM ANASTASIA MARIA I
6 BABEȘ RADU I
7 BLĂNARU VLAD FLORIN I
8 BOȘOMOIU SOFIA I
9 BOȘTINĂ THEODORA I
10 BRATOSIN CONNSTANTIN THEODOR I
11 BURLOI MATEI NATANAEL I
12 CALARASU RARES ANDREI I
13 CALOTĂ TARA I
14 CĂLIN BOGDAN GABRIEL I
15 CHENDEA MATEI VLADIMIR I
16 CHICAN RAFAEL I
17 CHIRITOIU VLADIMIR I
18 CIOBANU ANDREI I
19 CÎRJAN DAVID PETRU I
20 COJANU TEODORA IOANA I
21 CONSTANTINESCU ERIC ALEXANDRU I
22 COSBUC-IONESCU MATEI I
23 CRANTA JACQUELINE KATHERINE MARIE I
24 CRIZBĂȘIANU RADU ȘTEFAN I
25 DAN VLAD STEFAN I
26 DEMIȘCĂ ANA VICTORIA I
27 DIACONU SEBASTIAN ANDREI I
28 DINCĂ ALEXANDER TOMA I
29 DRUGĂ ANDREEA I
30 DUMITRU AMALIA IOANA I
31 GEORGESCU ANDREEA I
32 GHEOGHE EDUARD GABRIEL I
33 GUNȚĂ RADU ANDREI I
34 HOGAȘ SABINA ANDREIA I
35 HOTĂREANU FILIP MATEI I
36 IONITA DARIUS STEFAN I
37 IONIȚĂ ANDREI CRISTIAN I
38 KUZMENCHUK MARTA I
39 LAZĂR ANDREEA CRISTIANA MARIA I
40 MANTA RĂZVAN ANDREI I
41 MARCU MARIA I
42 MARCU MATEI PETRU I
43 MIHUTESCU DIANA MARIA I
44 MITROI CESAR ANDREI I
45 MOMANU ALEXANDRA MARIA I
46 NEAMȚU-PEȚA ANDREI I
47 PĂIȘ JESSICA ALECSANDRA I
48 PÂRVU RADU I
49 PENA MATEI I
50 PERJU ADINA MARIA I
51 POPA RAUL ALEXANDRU I
Pagina 10 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Alexandru Vlahuță” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 POPESCU ALEXANDRA IOANA I
53 POPESCU MARIA REBECA I
54 PULBERE IASMINA GABRIELA I
55 PURCĂREA IRINA I
56 RACOREAN ANASTASIA ELENA I
57 RADA ȘTEFAN I
58 RĂVESCU ADRIAN MIHAI I
59 REVNIC VIOREL I
60 SMARANDACHE VLAD MIHAI I
61 STAN TONI I
62 STANCIOIU SAMUEL MARCEL I
63 STEFĂNESCU MILENA MARIA I
64 STOCKTON ANNA I
65 STOIAN MARIA CRISTINA I
66 STOICESCU CATINCA I
67 STOICESCU SMARANDA I
68 STROILĂ DARIA MARIA I
69 SURDU DELIA I
70 ȘANDRU ANA MARIA TEODORA I
71 ȘOLA ANASTASIA I
72 ȘOLA ECATERINA I
73 TALPEANU MIHAI CLAUDIU I
74 TUREA SOFIA ANA I
75 ȚÂRU DARIA GABRIELA I
76 UNGAR DAVID I
77 ZENECI ADELINA ȘTEFANIA I
Pagina 11 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Bilingv “Miguel de Cervantes” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU NICOLETA ALESSIA I
2 ALEXANDRU SARA MARIA I
3 ANGHELESCU TEODOR ȘTEFAN I
4 AVRAM GABRIEL RAMON I
5 AVRAM ROBERTA MIHAELA I
6 BABUȘKA IVO MATEI I
7 BACIU CLARA ANDREEA I
8 BAIDOC PETRU ALEXANDRU I
9 BANU ALEXANDRA I
10 BANU ANDREEA I
11 BAȘA FLORENȚA ANDREEA I
12 BĂJAN VLAD LUCA I
13 BĂRBULESCU AYANNA MARIA I
14 BIBIŞ VLAD ANDREAS I
15 BOBAN CIPRIAN I
16 BOBOC IRINA I
17 BOGDAN IOANA BIANCA I
18 BRĂNESCU NATALIA ILEANA I
19 BUTIU SMARANDA ILINCA I
20 CĂNURECI MARIA ECATERINA I
21 CĂTINEAN DOROTEEA I
22 COLAC FLORIN CLAUDIU I
23 DIACONU DARIAN I
24 DRAGOMIR TUDOR ȘTEFAN I
25 DRĂGAN PATRICIA ALEXIA I
26 GAFENCU-CROITORU VERA I
27 GURGUȚĂ ANAIS ALEXANDRA I
28 HARALAMBIE EDUARD PAVEL I
29 HILA MARIA ARIANA I
30 ILIEȘ EVA MARIA I
31 IONIȚĂ AMALIA ELENA I
32 IONIȚĂ BIANCA GABRIELA I
33 IONIȚĂ CRENGUȚA MIHAELA I
34 IOSIF OLIVIA I
35 IRIMIA GIULIA ALEXANDRA I
36 JULEA IOANA VIOLETA I
37 LACHE RANI CRISTIAN I
38 LAZĂR ANDREI VICTOR I
39 LEU MATEI MIHAI I
40 MARIN TUDOR MATEI I
41 MENAZZA ARI I
42 MIHAI DAVID ALEXANDRU NICOLAS I
43 NIȚESCU LUCA ȘTEFAN I
44 OANCEA DAVID MIHAIL I
45 OPRIȘ BENIAMIN ȘTEFAN I
46 PALOMINO TUERO ANTONIO I
47 PANĂ ELENA ISABELA I
48 PETRACHE ALEXANDRU NICOLAE I
49 PINTRIJĂL SARA ELENA I
50 PÎRVAN BEATRICE MARIA I
51 POPESCU MARTHA ELENA OLIVIA I
Pagina 12 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Bilingv “Miguel de Cervantes” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 POPESCU RADU PETRU I
53 RĂDULESCU ALEXANDRA KARINA I
54 RĂDULESCU MARIA COSMINA I
55 ROȘOAGĂ MARIO ALEXANDRU I
56 STANCIU MIHAELA ȘTEFANIA I
57 STANCU CĂLIN MARIAN I
58 STOICA ANCA MARIA I
59 STROE HARI IOAN I
60 TOADER BEATRICE ANA MARIA I
61 TOMA-CUȚARU NICOLETA I
62 TONCIU MARIA DIANA I
63 TUDOSE ANA I
64 UNGUREANU FILIP ALEXANDRU I
65 UNGUREANU ȘTEFAN DAMIAN I
66 VASILE ROBERT ANTONIO I
67 VASILESCU ALESSIA LAURA I
68 VĂDUVA DENIS NICOLAE I
69 ZANFIR VALERIA I
Pagina 13 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Bulgar “Hristo Botev” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 DONCEA MIHĂIȚĂ-VALENTIN I
2 GHEORGHE ALEXANDRU ELIS I
3 GHEORGHE DENIS FLORIN I
4 GHEORGHE MARIO CONSTANTIN I
5 IOAN LAURA MARINA I
6 MAGUREANU DIANA STEFANIA I
7 TUDOR PATRIK GABRIEL I
Pagina 14 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Jean Monnet” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGACHE CRISTIANA LOREDANA I
2 ALEXANDRESCU MARIA TEODORA I
3 ALEXANDRU ANA SOFIA I
4 ANGHEL ALEXANDRU LAURENȚIU I
5 ARDELEAN ILINCA I
6 ATTA-ALLA IOSIF AMIR I
7 AUREL IOANA ALEXANDRA I
8 BĂNUȚĂ LUCA MARIUS I
9 BERBECARIU MARK CONSTANTIN I
10 CARAMITRU SOFIA I
11 CARCIOG ANTONIA HANNAN I
12 CATRINA ANDREI CĂTĂLIN I
13 CĂLINESCU DARIA MARIA I
14 CÂRCIOG MARIA AYALA I
15 CHIHAIA DARIA ECATERINA I
16 COLIBAVERDI DAVID I
17 CONSTANTINESCU FABIOLA NICOLE I
18 CORBU DAVID MIHAI I
19 CRUCEANU ALEXANDRU IOAN I
20 DĂNESCU DAVID TUDOR I
21 DINCULESCU DARIA ANA I
22 DINU ANA MARIA I
23 DOLIȘ VICTOR IOAN I
24 DUMITRU EVA I
25 DUMITRU IOANA RALUCA I
26 EFIMOV ELENA I
27 EFREM ANDREEA ALESSIA I
28 ERBICEANU ȘTEFAN MIHAI I
29 GAVRILĂ RADU ALEXANDRU I
30 GEORGESCU MARA ELENA I
31 GEORGESCU SANDRA MARIA I
32 HOROBEANU ALEXANDRU I
33 HRISTEA DRAGOȘ BOGDAN I
34 ILIOIU THEODOR CRISTIAN I
35 IONESCU ROBERT I
36 IONESCU SMARANDA I
37 IORDACHE ANDREI CRISTIAN I
38 IORDAN-JUGRIN ILINCA I
39 IVAN DAVID STEFAN I
40 IVANOV ARTUR I
41 KARATAȘ ATIYE MARIA I
42 LEONTE KARINA MARIA I
43 LIZAR SOFIA ISABELLE I
44 MAFTEI BELDIMAN MAXIMILIAN I
45 MARANDICI TUDOR CONSTANTIN I
46 MARCU ANNA I
47 MARINOIU MATEI IOAN I
48 MATEI ALEXIA IOANA I
49 MATEI INGRID ANDREEA VALENTINA I
50 MĂIȚĂ FELIX I
51 MEZAN PARIS ALEXANDER I
Pagina 15 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Jean Monnet” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MUNTEANU DAN MARIO I
53 OGLINDĂ ANDREI LUCA I
54 PALOȘ VLADIMIR DANIEL I
55 PENNICCHI CELESTE I
56 POPA MATEI DANIEL I
57 POPA YANIS CRISTIAN I
58 POPESCU IULIA I
59 POPESCU MARIA BIANCA I
60 POPESCU SASHA ALEXANDRU I
61 POPOVICI VLAD ALEXANDRU I
62 POPUȘOI MELISA MARIA I
63 PREDA PAUL CRISTIAN I
64 PREDEȘEL MAIA ANDREEA I
65 PREDICA IOACHIM VLAD I
66 RĂDĂCEANU MARIA ALEXIA I
67 RĂDUC ALEXANDRU IOAN I
68 RĂDUC IOANA RALUCA I
69 RODIDEAL OLIVER I
70 ROGOJINARU MIHAI ALEXANDRU I
71 RUSU ANA CRISTINA I
72 SĂVULESCU ANA MARIA I
73 SBÎRCIOC IANA I
74 STANCU BIANCA ELENA I
75 STOENESCU BIANCA IOANA I
76 SUBESCU VICTOR AUREL I
77 SZERDAHELYI-BREITENHOFER CEZARA MARIA I
78 ȘTEFĂNESCU REMI PETRU I
79 ȘTERGĂREL ADELINA I
80 TABAN ANA TEODORA I
81 TĂNASE IOANA SOFIA I
82 TĂTAR TUDOR ANDREI I
83 TERZI MAYA I
84 TUDOSIE LAURA EVELINE I
85 ȚÎNȚ EMMA I
86 ȚOGOE ANA SOFIA I
87 URSESCU ANNA ALLEGRA I
88 VINTILOIU ALEXANDRU I
89 ZLOTA RADU ANDREI I
Pagina 16 / 469
Nume Prenume
LICEUL TEORETIC NATIONAL – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU AMELIA I
2 BRATU LUKAS DAN I
3 CIOBÎCĂ GEORGE ANDREI I
4 COSMA ȘTEFAN TUDOR I
5 DARABAN SOFIA MARIA I
6 ION NOAH THEODOR I
7 MARINOIU ADA GABRIELA I
8 MIRONICA EVA MARIA I
9 POPESCU ELENA CĂTĂLINA I
10 POPESCU ERIC CRISTIAN I
11 RADOVICI IOANA IULIA I
12 RĂDULESCU MÎRZA ANTONIA I
13 VIȘAN PETRU ALEXANDRU I
Pagina 17 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREI LUCA STEFAN I
2 BADITA MARIA LUANA I
3 BALABAN ANTONIA DARYA I
4 BALINT LUCA IOAN I
5 BANEA SOPHIA MARIA I
6 BIRSA MATEI I
7 BODOLAN SASHA MIHAIL I
8 BOGACI VICTOR ŞTEFAN I
9 BOTEZ DAVID CRISTIAN I
10 BRATU MARIA CRISTINA I
11 BRATUCU MELANIA I
12 BUCUROIU CLARA MARIA I
13 BUNEA DARIUS-IONUT I
14 CALCAN TUDOR I
15 CARSON EMMA MARIA I
16 CHIRITA ANA MARIA I
17 CIMPEANU VLAD ANDREI I
18 CIOROBA TUDOR ALEXANDRU I
19 COMAN ANDREI IOAN I
20 CONSTANTIN EDUARD MIHAIL I
21 CRISTEA TUDOR I
22 CRISTOFAN ANA I
23 CROITORU IARINA I
24 DASCALU ANDREEA I
25 DAVID VANESA MARIA I
26 DOBRESCU ALEXANDRU STEFAN I
27 DUMITRACHE DARIA RAISA I
28 FEIER CARLA SARAH I
29 GEORGESCU ALEXANDRU CRISTIAN I
30 GHITA HORIA ALEXANDRU I
31 GRECEANU RADU MIHAI I
32 GRIGORESCU MARA I
33 GUTIU MARA ADELINDA I
34 GUTIU MIHAI FABIAN I
35 GUTUE MARIA I
36 HARGALAȘ ANDREI FLORIN I
37 HORNET ARIANA IOANA I
38 ILIE REBECA MARIA I
39 ILIE TAMARA ELENA I
40 ILIESCU DIANA MARIA I
41 ILIUȚ TUDOR IONUȚ I
42 IVAN ZITA AMELIE I
43 JEONG CHAN WOO I
44 JUNCU TUDOR NECULAI I
45 LABDAOUI YANIS I
46 LEORDA MARC NICOLAS I
47 MADUSSI SOFIA IOANA I
48 MAN ALEXIA MIHAELA I
49 MARCU PAULA GEORGETA I
50 MATEI IOANA MARIA I
51 MILITARU DAVID ANDREI I
Pagina 18 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Nicolae Iorga” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MITROIU MARA NICOLE I
53 MOISE IOANA AMEDEEA I
54 MORARU BIANCA SELENA I
55 NEACSU MIHAI I
56 NEDELCU DAMIAN ANDREI I
57 NEGOESCU SOPHIE MARIE I
58 NINU ANA ELENA I
59 ONOFREI IOANA I
60 PANUTA MATEI IOAN I
61 PARASCANU STEFAN DRAGOS I
62 PARASCHIV ALEXANDRU I
63 PENCEA ALEXANDRU I
64 PERDE BANUT STEFAN I
65 PIRVU ANDREI I
66 POPA MATEI DEMETRIUS I
67 PRESECAN ALEXANDRU STEFAN I
68 PURNICHI-BANU JUSTIN TEODOR I
69 RADU STEFAN I
70 ROŞU CARMEN ANA MARIA I
71 SAVA VICTOR I
72 SERBANOIU DARIA MARIA I
73 SLAVESCU ANA MARIA I
74 SOTIRESCU IUNIA ALEXANDRA I
75 STANCIU SOFIA STEFANIA I
76 STEFAN VICTOR DAMIAN I
77 STOICA ZOE I
78 STOICESCU ANDREI I
79 STROI DAVID STEFAN I
80 SURUGIU VLAD ANDREI I
81 TANASESCU MAIA MARIA I
82 TARUS MARIA I
83 TAZLAOANU STEFANIE ANAIS I
84 TEODORESCU MARA TEODORA I
85 TOPESCU NOAH CRISTIAN I
86 TUDOR RADU ALEXANDRU I
87 TURBATU DARIA MARIA I
88 VADUVA IRINA ALEXANDRA I
89 VELICU MARIA I
90 VIZITIU ANAYS ELISABETA I
91 VOICU VLAD STEFAN I
92 ZAMFIR SOFIA ELISABETA I
93 ZELCH ERIC DAVID I
Pagina 19 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 MARCU MATEI MIHAI I
Pagina 20 / 469
Nume Prenume
Scoala Gimnaziala “Aletheea” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANTONESCU ALEXANDRA I
2 BAHRENCU BIANCA MARIA I
3 BELTECHI NOAH I
4 BOTEA RAREȘ-MATEI I
5 CHIFAN TUDOR MIHAI I
6 DIAMANTIS ORFEAS I
7 DIMITRESCU RĂZVAN NICOLAS I
8 DIȚ DIANA I
9 GRIGORCEA THOMAS CĂLIN I
10 IORDACHE TUDOR I
11 ISPIR HORIA CĂLIN I
12 MAGLIANO-IFRIM MATTEO DANIEL I
13 MARINIȚĂ VICTOR I
14 MITROFAN CLARA I
15 MOACĂ-MARINESCU LUCA ANDREI I
16 MORARU ANDREW GABRIEL I
17 NAGY ROBERT IOAN I
18 NEACȘU CARLA BIANCA I
19 NICULIȚĂ ALEXANDRA I
20 OANCEA REBECA ELENA I
21 PALANCIUC MAWAS FADI COSMIN I
22 PANTELIMON RADU I
23 POCROPIVNÎI ALEXANDER I
24 POPA IULIA I
25 STĂNESCU ANA MARIA I
26 STOICA NICOLAS I
27 ȘOIMULESCU ANA CATINCA I
28 ȘTIRBEI CRISTIAN GEORGE I
29 TAMAȘ TUDOR NICOLAS I
30 TĂRCIATU SARA ELENA I
31 TUDOR PATRICK I
Pagina 21 / 469
Nume Prenume
SCOALA GIMNAZIALA AVENOR – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AȘTEFĂNOAEI MATEI ALEXANDRU I
2 BIRIȘ MARIA ILINCA I
3 BORCAN ALEXIS I
4 COMAN TANIA IOANA I
5 DAIA NOAH I
6 DAN DIANA I
7 DONOVICI ALEXANDRA MARIA I
8 FULICEA ALEXIS TOMA I
9 GHEORGHE PATRICK ȘTEFAN I
10 GHIȚĂ DAVID I
11 GRIGORESCU FILIP ANDREI I
12 HRISAFI-JOSAN ANDA I
13 KALFAS ALEXANDRU I
14 MAGHIAR RANI ANDREI I
15 MARGA RĂZVAN I
16 MITOIU VICTOR I
17 NICOLESCU DAVID I
18 POPA KATIA AURELIA I
19 PUIU ANTONIA MARIA I
20 SAVENCU MAYA I
21 STAMATIAN BEATRICE ALEXANDRA I
22 ȘUTAC CODRUȚ MIHAI I
23 TALPOȘ SARA MARIA I
24 TEODORESCU HORAȚIU IOAN CASIAN I
Pagina 22 / 469
Nume Prenume
Scoala Primara “Little Genius” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BEREA ILINCA I
2 BOJA SOFIA MARIA I
3 COBZAC CRISTIAN I
4 CRAIOVEANU MARIA ANTOANETA I
5 POPA ALEXANDRU I
6 ZAFIU ANA ALEXANDRA I
Pagina 23 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Alexandru Costescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABĂLUȚĂ AMALIA MARIA I
2 ACHIM EDUARD ANDREI I
3 ALBULESCU ERIC ANTONIO I
4 ALEXANDRESCU ANGELA MARIA I
5 BĂNICĂ BIANCA ANASTASIA I
6 BĂRBULESCU CRINA ANDREEA I
7 BOLEA MARIA BIANCA I
8 BRATU MARIA ELENA I
9 BRĂDEANU CARLA ANA MARIA I
10 CAPOTA DELIA STEFANIA I
11 CAZACU GIULIA ANDREEA ANTONIA I
12 CISMARU BOGDAN ANDREI I
13 COJOCARU MARIO FLORIN I
14 COSTACHE ANDREI COSTIN I
15 COVRIGEANU DENISA ANDREEA I
16 DEACONU CLAUDIA IONELIA I
17 DOBRESCU ȘTEFANIA CORINA I
18 DOSANU LUCA DAVID I
19 DRĂGHICI GEORGE RAREȘ I
20 DRĂGOI ROBERT CHRISTIAN I
21 FARCAŞ MARTINA DIANA I
22 FILIP CATALINA CRISTINA I
23 GALAN SARA MARIA I
24 GHEORGHIU DAVID NICOLA I
25 GIURGEA MATEI IOAN I
26 GOLBAN DAVID CRISTIAN I
27 GUȘATU IASMINE RAISA ȘTEFANIA I
28 IOAN CLAUDIU ANDREI I
29 IOAN-TIANU ROBERT STEFAN I
30 IONESCU ANDREAS I
31 IONIȚĂ ALEXANDRU CRISTIAN I
32 JELEA INA ANDREEA I
33 LASACHE ALEXANDRA CAMELIA I
34 LAZĂR KARINA ANDREEA I
35 LUNGU RAFAEL ALEXANDRU I
36 MARAWI CAROL GABRIEL I
37 MARONESE LUCAS ANDREI I
38 MATEI DARIA MARIA I
39 MITROI DENIS ANDREI I
40 MORARU RĂZVAN ANDREI I
41 NĂSTASE DAVID ANDREI I
42 NĂSTASE MARA ALEXANDRA I
43 NICA DAMIAN ANDREI I
44 PARASCHIV DARIA MARIA I
45 PAUL ELENA ALEXANDRA I
46 PĂTULEA IRINA MARIA I
47 PESLAR MARIA SOFIA I
48 PETRE RĂZVAN IOAN I
49 POPESCU MARIA ANDREEA I
50 RADU ANDREI I
51 RADU VLADUT I
Pagina 24 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Alexandru Costescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 RĂDUCA ALEXANDRU ŞTEFAN I
53 RĂDUCANU ROXANA MIHAELA I
54 REGEP BOGDAN ANDREI I
55 RUSENESCU ANA IOANA I
56 SCRIBA DAVID ANDREI I
57 SOFIANU GABRIELA I
58 SOFIANU MIHAELA I
59 STAN ANA REBEKA I
60 TĂSICĂ MARIA IZABELA I
61 TURCAN ANDREEA NATALIA I
62 VASILCA NATALIA MIHAELA I
63 VASILE DIANA MIHAELA I
64 VĂDUVA PETRU ANDREI I
65 VLAD PATRICIA ELENA I
66 ZARNOIANU MATEI CATALIN I
67 ZÎMBREANU DIANA I
Pagina 25 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Elena Văcărescu” – Limba germană – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BONCIOG PETRU ȘTEFAN I
2 BONCIU IRINA I
3 CEPI MATEI I
4 CICEA MARIA CLAUDIA I
5 CIOBANU EDUARD ANDREI I
6 CREANGĂ VLAD RĂZVAN I
7 DUICĂ TEODORA ELENA I
8 FERNBACH NICOLAS I
9 FLOREA DAVID ADRIAN I
10 GADALEAN RADU I
11 GRAF ARON CHRISTOPH I
12 MICLEA AMALIA I
13 NISTOR DAVID ANDREI I
14 PINTILIE MARIA NECTARIA I
15 TUDOR SOFIA IOANA I
16 VALEANU DAN SORIN I
17 VARVARICI-VOICU ANA GLORIA I
Pagina 26 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Elena Văcărescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AMMAR MOUHAMAD KARIM PETRU I
2 ANDONE ALEXANDRU I
3 ANTONIE MARIA I
4 BALOG ANDREEA I
5 BANU MARIA SOPHIE I
6 BIDEA IOAN NECTARIE I
7 BLEOAJĂ ALEXANDRU ȘTEFAN I
8 BOCIOACA MIHNEA PETRU I
9 BRADU ROBERT ALEXANDRU I
10 BRĂDEANU TUDOR ANDREI I
11 CAMPEANU SABINA ELENA I
12 CARALICEA-TRIANDAFIL SOFIA I
13 CAUTIȘ DARIA I
14 CÂRLOGEA ANA BIANCA I
15 CÂRLOGEA ANDREEA DIANA I
16 CHIRIȚĂ MARIA I
17 CHIȚA-ŞTEFĂNESCU DAVID I
18 CHIȚA-ŞTEFĂNESCU TEODOR I
19 CHIVU ȘTEFAN I
20 COBHAM ONEECE I
21 CONSTANTIN MIHAI IONUȚ I
22 CONSTANTINESCU DARIA I
23 CREȚU ALEXANDRA I
24 DANILA MAIA ANDREEA I
25 DAVID ANA TEODORA I
26 DĂNILA IOANA ALEXANDRA I
27 DELEANU LAURA ANDREEA I
28 DRAGUS LAVINIA MARIA I
29 EDU SABINA MARIA I
30 FIRIMIȚĂ ANTONIA I
31 GHIȚĂ DAVID ALEXANDRU I
32 GRIGORESCU SOFIA MARIA I
33 GROȚĂ MARA IOANA I
34 HĂRĂGUȚĂ NATALIA MARIA I
35 IACOB ALBERT CRISTIAN I
36 IAMANDI SOFIA I
37 IAMNITCHI ANDREI MIHAI I
38 ION DIANA MARIA I
39 IONESCU MARIA I
40 IONIȚĂ EVA CONSTANTINA I
41 ISTRATE MARISSA MARIA I
42 KAGITCI FATIH I
43 LOGHIN ANDREEA DENISA I
44 LOGHIN ELENA LUISA I
45 LUNGU MARIA SILVIANA I
46 MARCU ANTONIA ADELA I
47 MARE DARIA IOANA I
48 MARIN ANTONIE CRISTIAN I
49 MARIN ERIC STEFAN I
50 MĂNĂSTIREANU IOANA I
51 MIHAI TEODORA IOANA I
Pagina 27 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Elena Văcărescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MIHU MARIA SOPHIE ECATERINA I
53 MIRCEA IUSTIN I
54 MOISE ALEXANDRU IOAN I
55 MOLDOVEANU TUDOR MIRCEA I
56 MOSICA TEODORA MARIA I
57 NACU ANDREI I
58 NEACȘU FRANCESCA MARIA CRISTIANA I
59 NECULA CARLA ŞTEFANIA I
60 NELEAPCĂ RADU ALEXANDRU I
61 NICORA BOGDAN I
62 NITULESCU IUSTIN I
63 OANCEA VLADIMIR STEFAN I
64 PEPTĂNUȘ REBECA ANDREEA I
65 PETRE EDUARD ALEXANDRU I
66 PIELEANU IANIS MARIO I
67 PLEWINSKI-STOICA EWA I
68 POPA ALEXANDRA I
69 POPA IARINA MARIA I
70 RADU ANDREEA LAURA I
71 RAILEANU ANDREI IANIS I
72 SABAU STEFAN MATEI I
73 SERBAN IOANA ANDREEA I
74 SETO MAXIMILIAN ANDREI I
75 SIRMAN SOFIA MARIA I
76 STATE MĂLIN MARIAN I
77 TANASE-BRAILA PETRU CAROL I
78 TEODOR IOANA LIVIA I
79 TOADER RUXANDRA MARIA I
80 TRIFAN ARRI MATEI I
81 ULIAN ALEXANDRU IOAN I
82 VASILESCU MATEI DIMITRIE CHRISTIAN I
Pagina 28 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Eugen Barbu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BALASOIU GEORGE DAVID I
2 BARGAOANU MATEI I
3 CAMBOSIE ANA RAISA I
4 CLIMA EVA I
5 CONDURACHE IOANA ANDREEA I
6 DARIE MIHAI ROMEO I
7 DUDAU GEORGE STEFAN I
8 FOGARTY VICTOR IOAN I
9 GUSTERE VLAD ANDREI I
10 ILIE SEBASTIAN IOAN I
11 MARES ALEXANDRU DARIUS I
12 MATEI ANTONIO ANDREI I
13 MOSOIANU SERGIU I
14 NESTERIUC RARES PAUL I
15 PACOSTE IRIS SOPHIE I
16 PAUN SOPHIA MARIA I
17 PAVEL MARIA CRISTINA I
18 POPA CATALINA ALEXANDRA I
19 POPESCU DIANA GABRIELA I
20 STANCIU DENIS ANDREI I
21 SUTU RAZVAN MIHAI I
22 TARLEA ANDREI GABRIEL I
23 TATU RADU FLORIN I
24 VINGHEAC BEATRICE STEFANIA MIRUNA I
Pagina 29 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Fridolin” – Limba germană – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BUBLE ALEXANDRU I
2 BURCIN SOFIA I
3 CHILIAN POPOVICI CLARA CATHERINE I
4 DOBRE ADRIAN DAVID I
5 DOBRIN MARA I
6 DON DARIN OLUWAGBENGA I
7 DONISAN DAVID IOAN I
8 GANEA IUSTINA MARIA I
9 GAVRILA BORTUN ZOE ANA I
10 GEORGESCU ANOUK I
11 IANCU SANZIANA I
12 OLTEANU ALEXANDRA MARIA I
13 PASOL ANDRA I
14 PICHLER LARA MARIA I
15 POPESCU TUDOR IOAN I
16 SACHE ANA MIRUNA I
17 STANCIULESCU SEBASTIAN I
18 ȘTIRBU THEODORA I
19 VILAIA ANA CAROLINA I
20 VIZITEU SARA MARIA I
Pagina 30 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Genesis” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BERECHET CLARA IOANA I
2 BOȘMAN ANA IRIS I
3 BRIȚA DARIUS IOAN I
4 BUSU DAVID I
5 CĂTĂNOIU DIANA THEODORA I
6 CHIRITA DARIUS ANDREI I
7 COTIGA SARA MARIA I
8 CSISZER DAVID I
9 DEMIR DERYA I
10 DINU ANASTASIA IOANA I
11 FLORESCU-POTOLEA LARA I
12 GAȘPAR TUDOR DUMITRU I
13 GÎRLEA ALEXANDRA IOANA I
14 MAXIM IOAN ROBERT I
15 MREANA RADU ANDREI I
16 NECULA RARES CONSTANTIN I
17 OPRAN OLIVIA I
18 PALEA ERICA IOANA I
19 PANDIA ALBERT ALEXANDRU GRATIAN I
20 PEȘEL TUDOR I
21 PÎNZARIU VLAD I
22 SAVA REBECA I
23 STEFANOIU ALEXANDRU DRAGOS I
24 SUSAN LIDIA ANDREEA I
25 TATARU IONELA NICOLETA I
26 TECAU RADU I
27 URSACHI SERGIU DAMIAN I
28 VASILE IOANA CATALINA I
29 VASILESCU ROBERT I
30 VELICI MAYA I
31 VOICA-GURGU ANTONIA STEFANIA I
32 ZAIM AIDA IOANA I
Pagina 31 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Geo Bogza” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABOUD ADEL I
2 ALECU MARIA ALEXANDRA I
3 ANDREI-TRANDAFIR ELENA ALEXIA I
4 ARIF MELISSA IOANA I
5 BABI SAMIR AHMED I
6 BAICU ECATERINA AYANNA I
7 BALAS MATEI ALEXANDRU EUGEN I
8 BARBU SILVIU ANDREI I
9 BELU IONUȚ SEBASTIAN I
10 BIRO PATRICK EDWARD I
11 BOGDAN CARINA ALEXANDRA I
12 BOLNAVU VĂTUI LUCA ALEXANDRU I
13 BOȘTINĂ EVA MARIA I
14 BUD LUCA ALEXANDRU I
15 CHAMI-BAIRAKDAR AHMAD RAMI I
16 CHIRAN STEFAN ALEXANDRU I
17 CHIRIAC DANIEL ANTONIO I
18 CHIVU ANA MARIA I
19 CHIVU DANIELA SARA I
20 CIOBANU ALEXANDRU MIHAI I
21 CIOBANU ALEXANDRU ROBERT I
22 CIOCHIR PETRU CRISTIAN I
23 CIOCOIU MATEI GEORGE I
24 CIUDOIU ANIELA ȘTEFANIA I
25 CIUDOIU BRIANA ANDREEA I
26 CIUPERCĂ MIHAI FILIP I
27 CONSTANTINESCU IOANA I
28 CRISTEA TEODOR ALIN I
29 DARAK-HSHANDEH MARIA ALESSIA I
30 DINU ANDREEA REBECCA I
31 DINU ROBERT I
32 DOBRE THEODOR I
33 DRAGOMIR DARIA MARIA I
34 DRAGOMIRESCU IONUȚ GABRIEL I
35 DRAGOTĂ ANDI MIHAI I
36 DRAGOTĂ IUSTIN GABRIEL I
37 DUMITRACHE CARLA MARIA I
38 DUMITRU ANDRA MARIA I
39 DUMITRU TEODOR ANDREI I
40 DUȚĂ MIRUNA NICOLETA I
41 ECSEDI COSMIN GABRIEL I
42 ENACHE ANDREI DUMITRU I
43 ENACHE MIRCEA DAVID I
44 ENACHE VALENTIN GABRIEL I
45 ENE MARIAN ANDREI I
46 ENE RADU MATEI I
47 FOCARU ANA MARIA I
48 GĂNESCU PATRICK CHRISTIAN I
49 GEORGESCU PĂUN GABRIEL FLORIN I
50 GHERGHE MARIA ALEXIA I
51 GOANGEA GEANINA CRISTINA CĂTĂLINA I
Pagina 32 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Geo Bogza” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 HERGHILIGIU DARIA MARINA I
53 HUSSEIN AL HUSSEIN I
54 IONESCU DAVID ȘTEFAN I
55 IONICA ALEXIA I
56 JOIȚA MARIA IOANA I
57 LAZAR TOMA I
58 LAZĂR-PARASCHIVESCU ALESIA I
59 LEVĂRDĂ DAVID ȘTEFAN I
60 LUNGU IOANA ANTONIA I
61 MACAVEI RAREȘ ȘTEFAN I
62 MANGU LUCA ȘTEFAN I
63 MANOLESCU BIANCA ELENA I
64 MARDARE SARA IOANA I
65 MĂRGĂRIT IUSTIN PETRU I
66 MILEA ŞTEFAN I
67 MITU LUCA MATEI I
68 MOCANU ELINA MEDEEA I
69 MODRESCU EDUARD ALEXANDRU I
70 MOLDOVAN ILINCA MARIA I
71 MUREȘANU REBECCA NICOLETA I
72 NEGURICI MELANIA DANIELA I
73 NICULAIE TEODOR GABRIEL I
74 NUȚĂ MARIUS MIHAI I
75 OLTEANU IOANA MADALINA I
76 OPREA CRISTIAN SEBASTIAN I
77 PETCU ALEXIA MONICA MARIA I
78 PETCU MIHAI ANDREI I
79 PETRE ROBERT CRISTIAN I
80 PETRESCU ELENA BIANCA I
81 PIELE REBECA IOANA I
82 POPESCU DAVID ANDREI I
83 POPOVICI ELENA TEODORA I
84 PREDA PETRU ANDREI I
85 RADU ALESSIA NICOLETA I
86 RADUCANU ANDREI LIVIU I
87 ROȘCA RAZVAN IONUT I
88 RUSU CRISTINA ALEXANDRA I
89 SBURLAN EMMA NICOLE CĂTĂLINA I
90 SOFRONIE ERIKA ANDREEA I
91 STANCU DAVID GABRIEL I
92 STANCU IUSTIN GABRIEL I
93 STĂNCULESCU YANIS CRISTIAN I
94 TĂRĂBUȚĂ ANDREI COSMIN I
95 TOADER EMA ANDREEA I
96 TRACICARU TEODOR MIHAIL I
97 TUINETE RAREȘ CRISTIAN I
98 TURCAN ANDREEA BIANCA I
99 VADUVA MARA IOANA I
100 VADUVA MARIA DIMITRIA I
101 VĂDUVA ELENA LARISA I
102 VÎRBAN ALEXANDRU I
Pagina 33 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Geo Bogza” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 VOINEA SEBASTIAN ANDREI I
104 VOINEA TEODORA MIHAELA I
Pagina 34 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Herăstrău” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AFRĂSINE EVA I
2 ANGHEL TUDOR CRISTIAN I
3 ASTRATINI DIANA SERENA I
4 AVIERIȚEI DRAGOȘ ANDREI I
5 BACIU EDUARD IONUT I
6 BALABAN VLAD I
7 BARTOLOTI DAVID ANDREI I
8 BĂLĂNOIU VIVIANA TEODORA I
9 BĂRBULESCU BIANCA IOANA I
10 BECHERU-DOGARU ELIZA ANA I
11 BERBEC NATALIA MARIA I
12 BIȚAN RAUL I
13 BÎRLEANU ANTONIA I
14 BLEOTU IOANA I
15 BOGACIU ANDREI NICOLAS DUMITRU I
16 BOGDANESCU ERIC NICHOLAS I
17 BOICU OCTAVIAN VICTOR I
18 BOSTAN RUXANDRA MARIA I
19 BRĂNESCU SOFIA CRISTINA I
20 BUDEA ȘTEFANIA FLORENTINA I
21 BURGUI VALERIU ANTON I
22 BUTARU MATEI I
23 CALOIAN EDUARD ALEXANDRU I
24 CALOTĂ ALEXANDRU ADRIAN I
25 CATANĂ MAYA GABRIELA I
26 CAUTIȘ-BIRIȘ ALEXANDRA I
27 CĂPRARU GABRIEL ŞERBAN I
28 CHICHINETE MATEI ȘTEFAN I
29 CHIȘCĂ-TOMESCU MARIA I
30 CIUREA ANA SOFIA I
31 CIUREA CATINCA IULIANA I
32 COARFĂ VLAD ȘTEFAN I
33 CODREA MAIA MARIA I
34 COMAN ILINCA I
35 CONDREA ANA MARIA I
36 CONSTANTIN ALEXIA FRANCESCA I
37 CONSTANTIN ANDREI PAUL I
38 CONSTANTIN CLAUDIA ALEXANDRA I
39 CONSTANTINESCU IULIA I
40 CORCODEL CODRIN ȘTEFAN I
41 COSMESCU VICTOR NICOLAE I
42 COSTESCU CARLA I
43 CRĂCIUN MIHAI ALEXANDRU I
44 CREȚU RADU MATEI I
45 CUCURINGU NICOLAE CRISTIAN I
46 DACIU YANIS ȘTEFAN I
47 DAVID ALEXANDRU CRISTIAN I
48 DAVID SEBASTIAN I
49 DIACONU SARA ALEXIA I
50 DIACONU SASHA MARIA I
51 DIMA DAVID LUCIAN I
Pagina 35 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Herăstrău” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DIMITRIU ȘTEFAN ANDREI I
53 DINACHE DAVID ALEXANDRU I
54 DINU MIHAI CEZAR I
55 DODE RAREȘ NICOLAE I
56 DOICESCU MIHNEA I
57 DOLEA TUDOR CRISTIAN I
58 DRAGOMIR ARIANA I
59 DRUGĂ TEODOR I
60 DUDUȘ-IORDACHE NATALYA I
61 DUMITRACHE ALEXANDRU IONUȚ I
62 DUMITRU ALEXANDRU I
63 DUMITRU CRISTINA ALEXIA I
64 DUNCA DAVID FLORIAN I
65 FLOREA ALEXANDRU I
66 FLOREA MARIA ALEXANDRA I
67 FOIANU CĂTĂLIN ANDREI I
68 FRĂȚILĂ ELSA I
69 FRECIU MATEI ERIC I
70 GAVRILIU MARA I
71 GEMENIUC MATEI ALEXANDRU I
72 GHENIU ALEXANDRA I
73 GHENIU MARIA I
74 GHENIU TEODORA I
75 GHEORGHE AMALIA MARIA I
76 GHEORGHE SOFIA ELENA I
77 GHEZDA DALIA RAISA I
78 GHICUȚĂ VLADIMIR MATEI I
79 GHIDIBACĂ LUCA ALEXANDRU I
80 GOCEA-GHINEA ALEXANDRU ȘTEFAN I
81 GOLESCU DARIA IOANA I
82 GOLOVATIUC TEODOR ALEXANDRU NICOLAE I
83 GONȚ ADA MARIA I
84 GORDE TUDOR ANDREI I
85 GROSU-TUDOR RALUCA ALEXANDRA I
86 GUȘTIUC MARIA ALEXANDRA I
87 HAJOS ISABELLE IOANA I
88 HUBERT IONUȚ MARIO I
89 HUMENIUC ANDREEA I
90 IANCOVICI ALON I
91 ILIE DARIA FLORENTINA I
92 IONESCU CĂLIN I
93 IONESCU ILINCA ECATERINA I
94 IONESCU MAIA ALEXANDRA I
95 IONESCU ROBERT I
96 IONESCU SOFIA IOANA I
97 IONICĂ MARIA CRISTIANA I
98 IOSIF SARA TEODORA I
99 ISBICEANU DAVID ADRIAN I
100 ISLEAM EMRE I
101 IVAN ERIC STEFAN I
102 JERLĂIANU PATRICIA CRISTIANA I
Pagina 36 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Herăstrău” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 LIȚĂ MIHAIL DANIIL I
104 LIXANDRU CRISTIAN I
105 LUȚĂ SARA MARIA I
106 MACOVEI ELISABETA IOANA I
107 MANEA CASSIAN I
108 MANTU MARIA SARA I
109 MARICA ANDREI I
110 MARIN POMPILIA GRAȚIELA I
111 MARINA ANDREI ALECSANDRU I
112 MĂGUREANU CRISTIAN I
113 MĂRGINEANU EVA MARIA I
114 MÂRȚ PATRICK ALEXANDRU I
115 MÂRȚ SARA MARIA I
116 MIHAI TUDOR LUCA I
117 MILEA EMMA MIHAELA I
118 MINCĂ ANA IRINA I
119 MINEA HORIA EDUARD I
120 MIRCEA MIRUNA ALEXANDRA I
121 MIRCIOIU TOMA CONSTANTIN I
122 MIREA ANA I
123 MIRON ANDREI I
124 MITRAN MAIA I
125 MOINESCU ANISIA ELENA I
126 MOROIANU ALMA MARIA I
127 MURGU MARIA CORNELIA I
128 MURGU MARIA TEODORA I
129 MUȘAT PETRU ALEXANDRU I
130 MUTU CLARA I
131 NAGY ALEXANDRA ILINCA I
132 NANU BOGDAN IONUȚ I
133 NĂSTURICĂ MIHNEA ȘTEFAN I
134 NEACȘU CRISTIAN I
135 NEAGU SABINA I
136 NEGHIU ALEXANDRU GABRIEL I
137 NEGOIȚĂ ANDREEA ALEXANDRA I
138 NEGRITU FILIP MATEI I
139 NICOARĂ DARIA IOANA I
140 NICOLAE ALESSIA ELENA I
141 NICOLAE ANDREI I
142 NICOLAE CARINA MARIA I
143 NICOLAE MARIA I
144 NICOLESCU DOMINIC I
145 NICOLESCU MAXIMILIAN I
146 NICULAE BIANCA MARIA I
147 NIMARĂ DAVID I
148 NISTOR ILINCA I
149 NIȚĂ ALBERT ANDREI I
150 NIȚULESCU ANDY NICOLA I
151 ONOFREI LUCAS MIHAI I
152 PARASCHIV MARIA I
153 PARASCHIV TUDOR CRISTIAN I
Pagina 37 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Herăstrău” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 PASCARU MARIA LĂCRĂMIOARA I
155 PÂRVU ELIZA IOANA I
156 PENCIU-MIHAI DARIA MARINA I
157 PETCU ROBERT ANDREI I
158 PETRACHE TUDOR ANDREI I
159 PETRESCU EDUARD VLAD I
160 PISOCEANU IOANA MARIA I
161 POPA DAVID ALEXANDRU I
162 POPA VLAD ANDREI I
163 POPESCU ANA I
164 POPESCU ROBERT ALEXANDRU I
165 POPINCIUC ANDREI EDUARD I
166 PREDA IOANA NATALIA I
167 PREDUȚ DANIEL MIRCEA I
168 PREDUȚOIU THEA IOANA I
169 PRISECARU ESTELA ADRIANA I
170 PRUTEANU AMALIA I
171 PRUTEANU ANTONIA I
172 PUICĂ DAVID ANDREI I
173 RADU ANTONIO ȘTEFAN CRISTIAN I
174 RĂGĂLIE ȘTEFAN VICENTO I
175 RĂZĂȘANU SEBASTIAN NICOLAS I
176 REKABI-DOKHT-SHAKIBA CARLOS I
177 ROȘCA ALINA ILINCA MARIA I
178 ROȘCAN LUCAS ANDREI I
179 ROȘCULEȚ ANDREI I
180 RUS-DÎRLOAGĂ DAVID VLAD I
181 RUSE DAVID ALEXANDRU I
182 SALEHI DONIA ALEXANDRA I
183 SANDU DARIUS ANDREI I
184 SAVA ELENA I
185 SAVA SOFIA BIANCA I
186 SÂRBU ADELINA I
187 SCAFARU SOFIA MARIA I
188 SIGHINAȘ EVA MARIA I
189 SÎRBU DIANA ALEXIA I
190 STAN MATEI ADRIAN I
191 STOICESCU MIRUNA I
192 SUCIU SEBASTIAN VALENTIN I
193 SUCIU VLAD ANDREI I
194 ȘABALIN DANIELA I
195 ȘERBAN FILIP I
196 TARAZE LOREDANA MARIA I
197 TĂNĂSOIU CĂLIN ANDREI I
198 TĂTARU ANDREI CĂTĂLIN I
199 TEODORESCU ANDRADA IOANA I
200 TEODORESCU MARA IOANA I
201 TESLARU ANASTASIA TEODORA I
202 TEȘEDEANU DANIEL MIHAI I
203 THEODORESCU DANIEL CRISTIAN I
204 TRANCĂ IULIA I
Pagina 38 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Herăstrău” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 TRĂȘCULESCU ALEXANDRU LIVIU I
206 TRIFAN THEODOR MATEI I
207 TUDOR MATTHIAS CHRISTIAN I
208 TUDOR SOPHIA MARIA I
209 VASILESCU IOAN I
210 VASILESCU SOFIA I
211 VENȚER DAVIDE MATTEO I
212 VIŞAN MIHAI FLORIN GEORGE I
213 VÎLCAN RADU ȘTEFAN I
214 VLAD IULIA MARIA I
215 VOICU ANDREI I
216 VOICU FLORENTINA MIRABELA I
217 VOICU MIHAI ANDREI I
218 WILLIAMS KAMRYN GRACE I
219 ZLATE EVA IOANA I
220 ZONEA VANIS ANDREI I
Pagina 39 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “I. Heliade Rădulescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAMESCU MAYA FLORENTINA I
2 BACANU LETITIA ELENA I
3 BALTEANU ALEXIA IOANA I
4 BALULESCU SARA MARIA I
5 BARBU ALEXIA ELENA I
6 BARBU MATEI I
7 BARBU TASIA ILINCA I
8 BĂRBULESCU ȘTEFANIA I
9 BEAUPAIN ARTHUR ALEXI THEODORE I
10 BELINGHER GABRIEL I
11 BLEDEA MARIA ADELINA I
12 BLID DAVID ANDREAS I
13 BOCA ANAMARIA I
14 BOGDAN IOANA ANASTASIA I
15 BONTA AYANA MARIA I
16 BORDESCU MARA TEODORA I
17 BULULETE MARIA I
18 BURDUF MIHAIL DIMITRIE I
19 BUTAN DAVID ALEXANDRU I
20 BUTOI ILINCA MARIA I
21 CALEFARIU ROBERT DANIEL I
22 CALIN TUDOR STEFAN I
23 CERCEL EVA IOANA I
24 CHENDI NATALIE I
25 CHIRICESCU ANA I
26 CINZEACĂ DARIUS CONSTANTIN I
27 COCA MALINA ANTONIA GEORGIANA I
28 COJOCARU BEATRICE ANDREEA I
29 CORLATEANU PATRICK BOGDAN CRISTIAN I
30 COSTACHE RUXANDRA IOANA I
31 COSTEA ALEXANDRU I
32 DAMIAN VERONICA I
33 DAN ALMA ELENA I
34 DOCIU MARA VIRGINIA I
35 DONA CLARA ALEXANDRA I
36 DRAGNEA ADRIAN I
37 DUCA LARA I
38 DUMITRASCU GABRIEL SEBASTIAN I
39 DUMITRAȘCO ALEXANDRU I
40 EL HUSSEINI EVA I
41 ELAIAH AHMED I
42 ENACHE DARIA I
43 ENESCU MATEI ALEXANDRU I
44 FRUNZĂ COSTIN EDUARD I
45 GAMUREAC LUIZA IOANA I
46 GHIȚULESCU ANNE MARIE NATALIE I
47 GROAPA AMELIE ANASTASIA I
48 GUȚĂ NATALIA IOANA I
49 HRIȘCĂ EVA MARIA I
50 IARCA ALICE ANDREEA I
51 ILIC MARKO ANDREI I
Pagina 40 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “I. Heliade Rădulescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 IONESCU ADELINA MARIA I
53 IONESCU ANJA FRANCESCA I
54 IONESCU OLIVIA MARIA I
55 KISS MARIO NONI I
56 LUCA EVELINE GABRIELA I
57 MARCU IOAN I
58 MARIN ANDREEA CATALINA I
59 MARIN ANITA IULIA I
60 MĂRGĂRIT VLADIMIR I
61 MICU CATINCA IOANA I
62 MIHAI THEODOR ȘTEFAN I
63 MIHĂILESCU ȘTEFANIA TEODORA I
64 MORARU MARIA NATALIA I
65 NĂBOIU ANTONIO ALEXANDRU I
66 NECHIFOR DIANA ELISABETA I
67 NEGRU DARIUS VICTOR I
68 NICULESCU BOGDAN IOACHIM I
69 NIȚU-CIORNEI LUCA IOAN I
70 OANĂ IARINA ELENA I
71 OANĂ IULIA ANDREEA I
72 OGHINĂ EVA ANDREIA I
73 OLTEANU MATEI ANDREI I
74 ORASELU ILINCA I
75 PAFITIS FILIP GABRIEL I
76 PANCIU MIHNEA ANDREI I
77 PÂRVULESCU ȘTEFAN I
78 POPESCU CALIN ANDREI I
79 POPESCU LAURA ANDREEA I
80 POPESCU RAREȘ I
81 POPESCU RAZVAN IOAN I
82 POPESCU-ILIONIU DIANA MARIA I
83 PROCOPOVICI IAN I
84 PROFIR CRISTIAN MARC I
85 PUIU ZOE I
86 PUNGĂ VICTOR PETRU I
87 RADU ANASTASIE NICOLAE I
88 RĂDULESCU ALEXANDRA ELENA I
89 RÂNCEANU ANDREEA CAMELIA I
90 ROMAN MATEI ALEXANDRU I
91 ROMÂNAŞU BOGDAN ANDREI I
92 ROSCA ALEXANDRU GABRIEL FABIAN I
93 ROŞU LARISA ANA MARIA I
94 RUCĂREANU DARIA MARIA I
95 SAVIN PETRA I
96 SAVOPOL PAVEL I
97 SAVU DIMITRIE ALEXANDRU I
98 SĂULESCU MARIA I
99 SÎRBU MIHAI IOAN I
100 SMĂRĂNDESCU ANTONIA MARIA I
101 SOFONEA ANDREI CALIN I
102 STANA LUCA RAREȘ I
Pagina 41 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “I. Heliade Rădulescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 STAVROSITU ERIC ŞTEFAN I
104 STEFANESCU FILIP LUCIAN I
105 STEREA PETRU I
106 STOINEA DIANA MARIA I
107 TABUS ANDREEA I
108 TAMAȘ ALEXIA MARIA I
109 TĂNASE IRIS I
110 TEODORESCU DARIA MARIA I
111 TICLEANU MATEI I
112 TITA-IVAN PETRU DANIEL I
113 TOTOROANTA BOGDAN ALEXANDRU I
114 TRAILA SONIA MARIA I
115 TUDOR SEBASTIAN ANDREI I
116 TURCU MIHALIS I
117 VASILIU SASHA MARIA I
118 VLAD ERIC I
119 VOICU TUDOR I
120 VOICULEȚ MARIA RAMONA I
Pagina 42 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Ioanid” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BADESCU DARIA ELENA I
2 BARBACARU DAVID I
3 BEHAN SIMON ALEXANDRU I
4 BOBOC LIGIA VERA I
5 BOLOS ANDREI MARIUS I
6 BOSTINA ANA ELENA I
7 CELEA CAROLINA JESSICA I
8 CERNOVSCHI SOPHIE I
9 CIUCĂ MATEI CRISTIAN I
10 DAMBAN DUMITRU IVAN I
11 DOBREA VLAD I
12 HANCU ANASTASIA I
13 LEVITCHI CATHERINE I
14 NICA STEFAN ADRIAN I
15 OLARIU BIANCA I
16 RUSANU MARIA I
17 STOICA MALINA MARIA I
18 TURCANU MARIA ILINCA I
19 VASII SONIA I
Pagina 43 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Nicolae Grigorescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AL BAZAZ KHALED I
2 ALDEA SORIN GABRIEL I
3 ANDREESCU ADRIANA MARIA I
4 BRAN IOANA GABRIELA I
5 CERCEL MATEI LUCIAN I
6 CORNEA EDUARD PETRU I
7 DINESCU ANDRA GABRIELA I
8 DUMITRU ALEXANDRA I
9 EL-HOUCHEIMI SARA I
10 LASZLO CEZAR GABRIEL NICHOLAS I
11 LĂUTARU IANNIS ALEXANDRU I
12 MANOLE SEBASTIAN I
13 MATEI MARIAN GABRIEL I
14 MEDEȘAN IOSIF PETRU GABRIEL I
15 MUNTEANU DAVID CONSTANTIN I
16 NEDELCIU MIHAI RARES I
17 PĂSTĂI VIOLETA ANCA I
18 SANTĂU RADU CRISTIAN I
19 SIDELI ANA MARIA I
20 ŞERBAN ALEXANDRA MARIA I
21 TOMESCU ANDREI DRAGOS I
22 TRANDAFIR ANDRADA I
23 TUDORACHE CLAUDIU DUMITRU I
24 URSU ANTONIO DOMNEL I
25 VALACHE NARCIS FLORIN I
26 VASILE ILINCA MIRUNA I
Pagina 44 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Nicolae Titulescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBANI CONSTANTIN OCTAVIAN I
2 ALEXANDRESCU ANASTASIA ŞTEFANA I
3 AMAR MAYA SOFIA I
4 ANDREI AMELIA HELENA I
5 APOSTOL MIHAI CRISTIAN I
6 BARBULESCU MATEI I
7 BĂCEANU SASHA ANDREI I
8 BĂDOI SOFIA GABRIELA I
9 BĂLAN ALEXANDRU CRISTIAN I
10 BĂLAN ROBERTO ANDREW I
11 BĂLĂŞOIU IOANA ANDRA I
12 BÂRLOG RADU IOAN I
13 BLAGOI PAUL EDUARD I
14 BOGUS SOPHIA I
15 BOITAN RAUL ŞTEFAN I
16 BORNCAMP EDWARD ERIK I
17 BRĂNESCU NECTARIE IOAN GABRIEL I
18 BUCŞĂ SEBASTIAN ANDREI I
19 BUSOIU TEODORA IOANA I
20 CARABANEANU MIHAI I
21 CEŞA PATRIC EMANUEL I
22 CHIFU ARIANA MARIA I
23 CIORTESCU MATEI CRISTIAN I
24 CIURE KARINA THEODORA I
25 CÎRCIUMARU ŞTEFAN I
26 CORLICEANU TUDOR DAMIAN I
27 COVACI ANDREI I
28 CRĂCIUNESCU ANDREI I
29 DESPA SOFIA ELENA I
30 DOBRE ANA MARIA I
31 DONCIULESCU RĂZVAN EDUARD I
32 DRAGU MARIA NICOLETA I
33 DROB MIHAI ALEXANDRU I
34 DUDUMAN NICOLE MARIA I
35 DUMINICA MIHAI TEODOR I
36 DUMITRU ANDREI CRISTIAN I
37 FORTE CRINA ELENA I
38 FURNIGEA BIANCA MARIA I
39 GALLAGHER MARK RORY I
40 GHERGHEVICI LUCA ANDREI I
41 GHIORGHE ŞTEFANIA ELIZABETH I
42 GÎTLAN ROSSI ANDREI PAUL I
43 GROS MAIA ALEXANDRA I
44 GROZAVU ALBERT ŞTEFAN I
45 IONESCU BIANCA NICOLETA I
46 IONESCU DAVID MIHAI I
47 IONITA MATEI ADRIAN I
48 IVANESCU STEFAN I
49 JUCĂLEA TANIA ANDREEA I
50 KARA KASIM ANTONIE I
51 LĂCEANU RADU CONSTANTIN I
Pagina 45 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Nicolae Titulescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 LEMNARU ANDREI I
53 LEMNARU ŞTEFAN I
54 LIVEZEANU VICTOR I
55 MARA ALEXIA MARIA I
56 MARASESCU MELANIA VIOLETA I
57 MARINESCU DARIUS MIHAI I
58 MATEI DAVID ANDREI I
59 MĂRĂŞESCU ANDREEA INGRID I
60 MILANDRU MIHAI BOGDAN I
61 MITRICĂ ANTONIO GABRIEL I
62 MITUȚOIU TEODOR I
63 MOSOIU ANDREI GHEORGHE I
64 NĂSTASE ŞTEFAN VIOREL I
65 NEŞU MARIA CAMELIA I
66 NICHITA EMA ŞTEFANIA I
67 OGICĂ VLAD THEODOR I
68 PETRE VLAD GABRIEL I
69 PLATON VICTORIA MAYA I
70 PLEŞCAN-MARINESCU ŞTEFANIA CARMEN I
71 POPA IUSTIN VASILE I
72 POPESCU CATINCA ELENA I
73 POPESCU IOANA I
74 POPESCU LUCA MIHAIL I
75 POPESCU MATEI I
76 POPESCU MIHAI VIRGILIU VALERIAN I
77 POPESCU NATALIA MARIA I
78 POTECARU TIMEEA MARIA I
79 POTENCHIN ADRIAN IONUȚ I
80 PREDA ADELINA GABRIELA I
81 PREDA MATIAS DOMINIC I
82 PUPĂZĂ IRIS ELENA I
83 ROŞU ALEXIS ŞTEFAN I
84 RUICAN MARIA KARINA I
85 SAMPETRU ANA CRISTINA I
86 SILVA RĂDULESCU ANTONIO I
87 SOTIR MARIA TEODORA I
88 STANCIU ANTONIO STEFANUT RAFAEL I
89 STANCIU MATEI IOAN I
90 STAVRI DIMITRIE I
91 SURU IULIA I
92 SURU SILVIA I
93 ŞERBAN DARIA IOANA I
94 TĂNASE NICOLETA I
95 TEODORESCU ANDREEA ELISA I
96 TEODORESCU RAZVAN MIHAI I
97 TERCHILA CARLA I
98 TOMA ALEXANDRA I
99 TOMESCU ŞTEFANIA I
100 TRĂILĂ CODRIN MIHAI I
101 TRIFAN-PARASCHIV DAVID IOAN I
102 TUDOR GEORGIA I
Pagina 46 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Nicolae Titulescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 VASILE TUDOR CRISTIAN I
104 VĂICAR BEATRICE GABRIELA I
105 VĂLEANU MIRUNA ANTONIA I
106 VOICU AMELIE IULIA I
107 ZAHARIA ERIN MARIA I
Pagina 47 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 13 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXE COSTIN FLORIN I
2 BARBU ANDREI COSMIN I
3 BORCĂNEA MARIA DENISA I
4 BURLOI MAYA GEORGIANA I
5 CIOBANU MARIANA CĂTĂLINA I
6 CIULIFICĂ LAURENȚIU FLORIN I
7 CONSTANTIN FILIP I
8 COSTACHE MIHĂIȚĂ LUCAS NAMYR I
9 COSTEA GEORGE GABRIEL ANDREI I
10 CRISTESCU RAREŞ LUCIAN I
11 DIȚOI DARIUS ANDREI I
12 GHEORGHE ALESSIA MARIA I
13 GHEORGHE SARA DANIELA I
14 ION MARIN GEORGE LAURENȚIU I
15 IONITA NIKOLAS LEONARD DAVID I
16 IONIȚĂ ANA MARIA ŞTEFANIA I
17 IORGA FLORINA I
18 MINCU CRINA MARIA I
19 OLTEAN DARIUS FLORIAN I
20 RADU FLORIN CRISTIAN I
21 RĂDULESCU CRISTINA ELENA I
22 SANDU ŞTEFAN GABRIEL I
23 SOTIR ROBERT CONSTANTIN SOLOMON I
24 STOICA LILIANA MARIA I
25 STUPARU DARYUS NICHOLAS I
26 STUPARU YANIS IONUȚ I
27 TĂNASE DARIUS SAMUEL I
28 TRIFAN ŞTEFAN DANIEL I
Pagina 48 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 162 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BALOTĂ ALEXIA TEODORA I
2 BĂJENARU ALEXANDRU IULIAN I
3 BOTEA BEATRICE I
4 CERCEL RADU IOAN I
5 CHIRIAC DAVID ANDREI I
6 CHIȚU MARA IOANA I
7 CILINCĂ GABRIELA MARIA I
8 CIUCĂ DAMAR DANIEL I
9 CONDURACHE ALEXANDRU GABRIEL I
10 CONSTANTIN ANTONIO COSTIN I
11 CORNILĂ LORENA FLORENTINA I
12 DÂRJAN LARISA GABRIELA I
13 DOBOS DIANA I
14 DOBRICĂ EDWARD VALENTIN I
15 DUMITRU DARIUS FLORIN I
16 DUMITRU MARA ALESSIA I
17 ENACHE RAFAEL NICOLAS I
18 FOCĂRAȘI MARIUS CRISTIAN I
19 FOGĂRAȘI LARISA CRINA I
20 GAVRILESCU DANIELA IOANA I
21 GEORGHE DAVID RAZVAN I
22 GHIBIRDIC REBECA MARIA I
23 GHINEA ALEXIA REBECCA I
24 GRAMAJO-ANGHEL ALEJANDRO DAVID I
25 GURĂU DAVID GABRIEL I
26 IOJA IOANA MARIA I
27 ION EDUARD ANDREI I
28 IORGU DENISA STEFANIA I
29 IVAȘCU CONSTANTIN NARCIS EDUARD I
30 JURAVLE RAUL DARIUS ANDREI I
31 MICU ANA ROXANA I
32 MIHĂILESCU MIHAELA PAULA I
33 MILEA BEATRICE ALEXIA I
34 MITITELU ŞTEFANIA ALESSIA I
35 MOCANU EDUARD I
36 PETRE DAVID ŞTEFAN I
37 PIELE ANTONIO CĂTĂLIN I
38 RĂDUCANU IOSIF DANIEL I
39 STAN INGRID MARIE I
40 STĂNCESCU BIANCA ANNE MARIE I
41 STĂNCOI SONIA IOANA I
42 TURCU MARIA ANDREEA I
43 URS ANTONIO CRISTIAN IONUȚ I
44 VASILESCU GEORGIANA ELENA I
45 VASILICĂ MARIUS GABRIEL I
Pagina 49 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 178 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDRONE RAREŞ I
2 ANGHELESCU EDUARD BALLWILL I
3 ANGHELOVICI OCTAVIAN ȘTEFAN I
4 BADIU COSMIN ALEXANDRU I
5 BALAN ȘTEFAN NECTARIE I
6 BALUTĂ LAVINIA ANDREEA I
7 BARBURE CRISTIAN GABRIEL I
8 BĂRĂSCU ANIA ELENA I
9 BORȚEA ADRIAN ŞTEFAN I
10 BRUTARU ANA ANDREEA I
11 BUNGHEZ ELENA ANAMARIA I
12 BURCIU LUCA PETRU I
13 BUZATU DANIEL CONSTANTIN I
14 CĂCIULAN ERIC ȘTEFAN I
15 COJOCĂRESCU ANASTASIA ALEXANDRA I
16 CONSTANTIN ELENA I
17 CRETU LUCA GABRIEL I
18 CREȚU ANTONIO BENIAMIN NICOLAS I
19 CRISTEA MAIA I
20 CUȚUI ECATERINA I
21 ELEKES MARIE LOUISE I
22 ENACHE CAROL I
23 ENACHE MAYA I
24 GHEORGHE SABINA I
25 GHEORMA MARIA ANISIA I
26 GOGEA ANDREEA MARIA I
27 GORGAN ALEXIA NICOLE I
28 GRADIN ȘTEFAN I
29 HORJEA DARIUS ANDREI I
30 IBRIAN IULIA MARIA I
31 IOAN BIANCA NICOLETA I
32 IONCICĂ TUDOR ANDREI I
33 IONIȚĂ ELISA I
34 JOIȚA ANASTASIA MARIA I
35 JOIȚA SOFIA MIHAELA I
36 LAZĂR ALEXANDRU I
37 MARIN ALEXANDRA ȘTEFANIA I
38 MARINESCU ILINCA I
39 MATACHE DENIS ANDREI I
40 MITRANA ȘTEFAN MARIUS I
41 MOȘTEANU ANA I
42 MUHULEȚ ALEXANDRA MARIA I
43 MUȘAT NATALIA IRINA I
44 NISTOR ADRIANA MARIA I
45 NIȚĂ MARIA ALINA I
46 OGREZEANU DIANA IOANA I
47 PANAITESCU RAISA GABRIELA I
48 PREDA DUMITRU ȘTEFAN I
49 PROCA MARIA I
50 RADU JAZMIN MAYA ELENA I
51 RAFILA PETRU ANDREI I
Pagina 50 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 178 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ROȘU CĂTĂLIN MIHAI I
53 SAMFIRA VICTOR ALEXANDRU I
54 SANDU CLAUDIA ȘTEFANIA I
55 SAVA ROBERT GABRIEL I
56 SCARLAT MIHAI ALEXANDRU I
57 SEIFEDDINE DIT KARWACHE IOSIF I
58 SOARE ANA MARIA I
59 STAN DAVID I
60 STAN DAVID ANDREI I
61 STAN SARA ILINCA I
62 STAN TEODOR I
63 STATE VLAD CRISTIAN I
64 STĂNOI MARY ELENA I
65 STOICEA EDUARD MARINEL I
66 ȘOINEANU DARIUS RĂZVAN MARIO I
67 TĂNASE LUCA ȘTEFAN I
68 TIRIFON ALEXANDRU GABRIEL I
69 TRANDAFIR ALEXANDRA BIANCA I
70 TUDOR DANIEL ANDREI I
71 TUDOROIU ANDRA MARIA I
72 TUFARU MATEI I
73 VETU NECTARIA I
Pagina 51 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 179 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALIFANTI RADU PETRU I
2 ANTOHI ANDREEA ADELINA I
3 ATÎRNATU DAVID STEFAN I
4 AVRAM ALEXANDRU DANIEL I
5 BANU MIRUNA I
6 BARBUR ERICA ANDREEA I
7 BĂCANU MAYA DEBORA I
8 BĂDICĂ ALESSIA ANTONIA I
9 BĂLAN ELIANA DIMITRIA I
10 BĂLĂŞESCU ERIK MARIO I
11 BECSKI BRIANNA NICOLETA I
12 BEKKER ANNE ADELINA I
13 BENGA ALEXIA I
14 BERCEANU VLAD ANDREI I
15 BOGHIU DRAGOŞ ŞTEFAN I
16 BONCIU VLAD NICOLAE I
17 BONTAŞ MATEI TUDOR I
18 BOTEZ ILINCA MARIA I
19 BOTUŞAN ANDREI VICTOR I
20 BULIGA REBECA I
21 BUTUC RARES ALEXANDRU I
22 CARAIAN ELISEI SOLOMON I
23 CARAIAN MARIA I
24 CARAMITRU IANIS EURIPIDE I
25 CATANĂ ANTONIA MARIA I
26 CĂLIN ROBERT ANDREI I
27 CĂUTIŞ DAMIAN SIMION I
28 CIOBANU ALEXANDRU I
29 CIOBOTARU ANDREI CRISTIAN I
30 CISMĂRESCU CEZARA ELENA I
31 CIUCĂ FLORIN ŞTEFAN I
32 CÎRSTEA SOFIA ELENA I
33 COLȚEANU TANIA I
34 CORDULEANU RADU I
35 COSTACHE IONUȚ DAVID I
36 COSTESCU RAMONA MIHAELA I
37 COSTIN TOMA IOAN I
38 COŞOREANU IANIS ANDREI I
39 CRĂCIUN ANDREI I
40 CREȚU LUCA ANDREI I
41 CRISTEA ADELA MARIA I
42 CRISTEA EVA GIORGIA I
43 CRISTEA ROBERT ŞTEFAN I
44 CRIŞU IOANA DARIA I
45 CRÎNGAŞU MARCO ALEXANDRU I
46 CRUCERU UCEANU TUDOR MIHAI I
47 CURTEANU MARIUS I
48 CUZMENCO MARCU I
49 DAAS SARA DIANA I
50 DAHORE NICHOLE THEODORA I
51 DANCIU HORIA MIHAI I
Pagina 52 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 179 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DAVID LUCA ALEXANDRU I
53 DIACONU ANDREI CRISTIAN I
54 DIMITRIU RADU ALEXANDRU I
55 DINESCU SOFIA MARIA I
56 DINU DAVID ALEXANDRU I
57 DINU-MARCU EDUARD I
58 DOBRE IOAN ALEX I
59 DODE ANDREEA THEODORA I
60 DODOIU CORINA IOANA I
61 DUMITRACHE LUCA ANDREI I
62 DUMITRĂCHESCU MICAELA ALEXANDRA I
63 DUMITRESCU ŞTEFAN FILIP I
64 DUMITRU ALEXIA MARIA I
65 DUMITRU GIULIA TEODORA GABRIELA I
66 DUMITRU SILVIU I
67 DUMITRU SOPHIA ELENA I
68 ENACHE RADU BOGDAN I
69 ENACHE STEFANIA AMALIA I
70 FILIPESCU ANDREEA MARIA I
71 FLOREA CATINCA PAULA I
72 FULGA BRIANNA ELENA I
73 GEOGIA VLAD MIHAI I
74 GHEORGHE ANDREEA DEBORA I
75 GHEORGHE CRISTIAN ADRIAN I
76 GHEORGHE ERIC VALENTIN I
77 GHERASE DARIA IOANA I
78 GHERGHELESCU ILINCA I
79 GHERMAN ERIC ALEXANDRU I
80 GHIȚĂ ALEXANDRU I
81 GÎRNEȚ VLAD DEMETRIU I
82 GLIJIN IZABELA MARIA I
83 GOGORICI MARIA CĂTĂLINA I
84 GOLDENSTEIN AARON LUCA I
85 GRIGORIU AMALIA I
86 GROZAV ŞTEFAN I
87 GUTIUM SABINA MARIA I
88 HORN-MARIN GLORIA MARINA I
89 IFRIM IARINA MARIA I
90 ION MARIA ELENA I
91 IONESCU ŞTEFANIA CLAUDIA I
92 IONESCU THEODOR FILIP I
93 IONESCU VICTOR I
94 IONITA VICTOR ANDREI I
95 IONIȚĂ MARIA IBRIANA I
96 IORDAN ELISABETA DAMARIS I
97 IORDAN NAOMI RAISA ADRIANA I
98 ISCRU ERIKA NATALIA I
99 ISTRATE CONSTANTIN SEBASTIAN I
100 ÎMPĂRĂȚEL DAVID TIMOTEI I
101 JUJESCU CRISTIAN I
102 KARAASLAN MOHAMMED EMIN I
Pagina 53 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 179 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 LASLO AMALIA I
104 LASLO TUDOR I
105 LAZANU BIANCA ANDREEA I
106 LĂZĂRESCU TUDOR CRISTIAN I
107 LEONTE DIMITRIE I
108 LICARET ANA MADALINA I
109 LIMOSTIN VLAD ANDREI I
110 LUNGU MATEI DAVID NICOLAE I
111 LUNGU ROBERT ALEXANDRU I
112 LUPU SAMUEL EZECHEL I
113 MACOVEI FILIP TEODOR I
114 MACOVEI IOANA SOFIA I
115 MANASIERU RARES GABRIEL I
116 MANEA ERIC I
117 MANTA CARINA IOANA I
118 MARINESCU RAREŞ ŞTEFAN I
119 MERAN MAIA ALEXANDRA I
120 MIHAI DAVID LUCA I
121 MILESCU MONICA ANA MARIA I
122 MITACHE ADELINA MIHAELA I
123 MITRA MARIA I
124 MOISE MARIA ZAMFIRA I
125 MOISESCU RADU IUSTIN I
126 NAE DARIA SARA I
127 NEAGU ANDREI I
128 NEAMTU MARIA TEODORA I
129 NECULĂEASA BIANCA ŞTEFANIA I
130 NEGESCU-LUCOV ȘTEFAN I
131 NEGOIȚĂ KARINA ALEXIA I
132 NEICU MARIA TEODORA I
133 NICOLAE ALIN GABRIEL I
134 NICU MARCU CRISTIAN I
135 NIȚĂ RADU ŞTEFAN I
136 NIȚU IOAN SEBASTIAN I
137 OLARU RARES CONSTANTIN I
138 ORĂŞTEANU DAVID I
139 PAIU DAVID ANTONIO I
140 PALKO ANDREI I
141 PĂTRU ANDREI THEODOR I
142 PĂUNESCU SOFIA I
143 PETRE ANDREI ALEXANDRU I
144 PETRE EDVIN MATEI I
145 PETRESCU MIRUNA MARIA I
146 PINTICĂ ANDRA CRISTINA I
147 PÎRLOIU RAISA MARIA I
148 POPESCU CONSTANTIN ŞTEFAN I
149 POPESCU GEORGE CRISTIAN I
150 POPESCU MARIA ELISABETA I
151 POPESCU MIHAI IOAN I
152 PRICOPIE DARIA MIHAELA I
153 PRUNESCU MARIA ANTONIA I
Pagina 54 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 179 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 RADU LUCAS ANDREI I
155 RĂDUCEA ADINA HERMINA I
156 RĂDULESCU BOGDAN AURELIAN I
157 RĂDULESCU MARIA ANASTASIA I
158 RÂȘNIȚĂ MATEI I
159 ROBU GABRIEL IOAN I
160 RONCU EMA DIANA I
161 ROŞU CĂLIN ANDREI I
162 RUSE ERIN ALEXANDRA I
163 RUSEN RAREŞ GABRIEL I
164 RUSU ANA MIRIAM I
165 SANDOLACHE BIANCA MARIA I
166 SAVU ILINCA ANITA I
167 SAVU ŞTEFAN CĂLIN I
168 SĂRSAMĂ IUSTIN ALEXANDRU I
169 SERBAN MARIO CONSTANTIN I
170 SIMIONOV GABRIELA I
171 SMÎNTÎNĂ VLAD ALEXANDRU I
172 SOCACIU VLAD IOAN I
173 STAN ELISABETA I
174 STANCA ILINCA MARIA I
175 STANCU ANDRA GABRIELA I
176 STĂNCIOIU ANDREEA SOFIA MARIA I
177 STĂNESCU MARIA VICTORIA I
178 STĂNICĂ DAVID EMERIC I
179 STĂNILĂ ANDREEA BIANCA I
180 STĂNILĂ MARIA VICTORIA I
181 STOICA ANTONIA IOANA I
182 STOICA DANIEL ALEXANDRU I
183 STOICA DIANA ALEXANDRA I
184 STOICA SAMUEL I
185 ŞOFRON LIDIA MARIA I
186 ȘTEFANESCU NATALIA RAISA I
187 ŞTEFĂNESCU IOANA RUXANDRA I
188 TALIANU ANA GEORGIANA I
189 TANISLAV ANA I
190 TĂBUŞCĂ ALEXANDRU MIHAI I
191 TĂNĂSESCU ALEXANDRA I
192 TĂTARU MATEI I
193 TEODORESCU TUDOR I
194 TITA PATRICK DANIEL I
195 TOADER DAVID ANDREI I
196 TOBOŞARU CAROL I
197 TOMA TEODOR I
198 TRĂILĂ RAREŞ ANDREI I
199 TRUŞCĂ ANDREI THOMAS I
200 TUDOR ALICE IOANA I
201 TUDORACHE-DRAGU VLAD IONUT I
202 ȚÂNCU MIHAI ROBERT I
203 UDREA TUDOR ALEXANDRU I
204 UNGUREANU OCTAV GEORGE I
Pagina 55 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 179 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 VASILE HORIA ȘTEFAN I
206 VASILESCU DARIUS MARIAN I
207 VĂDUVA TUDOR ŞTEFAN I
208 VÂLCEA RAISA I
209 VINTILĂ LORA ADINA I
210 VIŞAN IRINA I
211 VIȘAN RAREȘ IOAN I
212 VLAD CARLA MARIA I
213 VLAD RAREŞ ALEXANDRU I
214 VLAŞCU DANIELA ALEXIA I
215 VLAȘCU KARINA ALEXANDRA I
216 VOICU SOFIA ALEXANDRA I
217 VULPOI PETRU TEODOR I
218 WILKINS IOANA SOPHIA I
219 WILKINS MAIA ROSE I
220 ZALANGĂ DARIA IOANA I
221 ZAMFIROPOL-CRISTEA IOANA CASIANA I
222 ZĂINESCU BOGDAN ANDREI I
Pagina 56 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 181 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANGHEL COSMIN MARIAN I
2 AXINTE COSMIN MIHAI ALEXANDRU I
3 BOSTAN AMALIA GABRIELA I
4 BOSTAN ROBERT FLORIN I
5 BULGARU ALIN SEBASTIAN I
6 BUNADIMINEATA CELESTE KARINA I
7 COMARNICEANU OCTAVIAN ANDREI I
8 CONSTANTIN MARIA ALEXANDRA I
9 COSTACHE DARIA IOANA VALENTINA I
10 CREȚESCU DAVID EDUARD I
11 CUTEANU REBECA VIOLETA I
12 DINCA VLAD GEORGE I
13 DUDE MARIO I
14 ENACHE MARIO DAVID IONUȚ I
15 EPUREANU STEFANIA EMILIA I
16 GUGULAN STEFAN MADALIN I
17 IACOVACHE IANIS ANDREI CORNEL I
18 LEMNARU CĂTĂLIN FLORENTIN GABRIEL I
19 MIU BIANCA ILINCA I
20 MIU MARIAN ANTONIO ŞTEFAN I
21 MORARU DIANA IRINA I
22 MURARIU TIMOTEI I
23 POPA ALEXIA IOANA I
24 SORA MARIUS VALENTIN I
25 STEFANITA ROBERT I
26 STROE TEODOR ANDREI I
27 URSARU EVA MARIA I
28 VISEN MARIA I
Pagina 57 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 183 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ARDELEANU ANDREEA ANNEMARYE I
2 BĂLAN ANA-MARIA I
3 BÎRSOIANU DARIUS ANDREI I
4 CIOBANU ALEXANDRU MIHAI I
5 DURA FLORENTINA CORNELIA I
6 ENE ANDREEA IOANA I
7 ENE DANIELA-MIRELA I
8 GHEORGHE MIHAELA IULIANA I
9 GOGESCU NICOLAS GABRIEL I
10 HRIMIUC ALICE CRISTINA MARIA I
11 IVAN ALEXANDRU GABRIEL I
12 LUPU MARIUS CRISTINEL I
13 MANOLE DARIA NICOLE I
14 MELNICOV CRISTIAN YANIS I
15 MINCA MIRUNA BIANCA MARIA I
16 MOISEI ANDREI NICOLAE I
17 MORARU RALUCA MARIA I
18 PIRVAN MATTEO ANDREI I
19 POPESCU NICOLE ANA IOANA I
20 STROE NATALIA STEFANIA I
21 TANASE GEORGE EDUARD I
22 TUDOR FILIP ANDREI I
23 VASILE MARIA I
Pagina 58 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 184 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 COMANICI AYANA MARIA I
2 DIACONEASA DARIUS I
3 ENE MARIA GEORGIANA I
4 GHEORGHE IANIS LIVIU I
5 MICOLI LUMINITA DENISA I
6 MIHALACHE DARIA IOANA I
7 MOCANU FLORIN IONUT MARIANA I
8 NICA DENIS STEFAN SILVIU I
9 NOFREI ADRIAN NICOLAS I
10 PIPOI AMIRA I
11 SĂBĂREANU KARLA ADRIANA I
12 VIERASU DARIUS CONSTANTIN I
Pagina 59 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 192 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDRIEȘ ANA CRISTINA I
2 ANGHEL ALEXIA MIHAELA I
3 ARGATU ANTONIA YASMINA I
4 BARBU RAISA NICOLETA I
5 BARGAN DIANA MARIA I
6 BĂICULESCU RAUL ALEXANDRU I
7 BĂLESCU MATEI ADRIAN I
8 BILCU ANA SOFIA I
9 BUJOR EDUARD CRISTIAN I
10 BULEANDRĂ-NICA CRISTIAN TEODOR I
11 BUȘIȚĂ NICOLAE I
12 CARAIAN RUTH REBECA ALEXANDRA I
13 CHERTES DAVID SEBASTIAN I
14 CIOBANU EVA NICOLETA I
15 CIOBANU ȘTEFAN ALEXANDRU I
16 CLOPOȚEL DELIA ŞTEFANIA I
17 COBZARU LUCA I
18 COVACI MIHNEA FLORIAN I
19 CRĂCIUN IONUȚ I
20 CRISTACHE ALEXANDRA GEORGIANA I
21 DIȚU IRIS CRISTINA I
22 DOBRICI RAREŞ ANDREI I
23 DUMITRU ANDREI BOGDAN I
24 DUMITRU RADU IONUȚ I
25 FECIOARA PAVEL I
26 GĂLUȘCĂ PETRU I
27 GHEORGHE DARIA ȘTEFANIA I
28 GHEORGHE IONUȚ CĂTĂLIN I
29 GHERGHESCU MARINA ELENA I
30 ILIE PETRU EDUARD I
31 IONESCU IOSIF ROMICĂ I
32 IONIȚĂ MARIAN I
33 IONIȚĂ SOFIA MARIA I
34 ITTU DENISA NICOLETA I
35 IVAN ESTERA ABIGAIL I
36 ÎMPĂRĂȚEL PAULA ALEXIA I
37 LUNGULEAC BOGDAN GABRIEL I
38 MATEI ELENA MARIA I
39 MILITARU DAVID MIHAI I
40 MIRCIA ALEXIA ELENA I
41 MITRUȘ RAREȘ ȘTEFAN I
42 NEACȘU ANDREI COSMIN I
43 NICA ANDREI MIHAI I
44 NICU MARIO BENIAMIN I
45 NICULAE ALISIA DENISA I
46 OLTEANU IANNIS ANDREI I
47 PĂUN EDUARD IOAN I
48 PIECA ADELINA ȘTEFANIA I
49 PÎRVU ALEXANDRA I
50 POPESCU DENISA GABRIELA ANDREEA I
51 PUCHEA MARIA ALEXANDRA I
Pagina 60 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 192 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ROMAN CALEB ROBERT I
53 ROȘU MATEI SEBASTIAN I
54 SOTIR ELENA DORINA I
55 SPIREA RICARDO CRISTIANO I
56 STOICA MARIA I
57 STOICA ȘTEFAN I
58 ȘERBAN DENISA ALEXANDRA I
59 ȘTEFAN LUCAS MIHAI I
60 ȘTEFĂNESCU AURELIAN ANDREI I
61 TOMA SARA MARIA I
62 VLAD ALEXANDRU I
Pagina 61 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 5 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGOPSA LUCA BOGDAN I
2 BALAN BIANCA ALEXANDRA I
3 BERTEA DARIUS GEORGIAN I
4 BRAND DENISA I
5 BRANZA ANDREEA ALEXANDRA I
6 CIOBANU ELVIRA I
7 CIOLAN RAISA MIHAELA I
8 CONCA ALEXANDRU DANIEL I
9 CRISTEA ANTONIA EVELINE I
10 DUMITRU ALESSIA MARIA I
11 ENE DINU MIHNEA ALEXANDRU VIRGILIU I
12 GHIȚĂ ERIC IOAN I
13 GROZEA CARLA MARIA I
14 HOISESCU MARIA I
15 ILINCA VLAD ŞTEFAN I
16 ISTRATE ALESSIA ANA MARIA I
17 MANEA DAMIAN MANUEL I
18 MANTA RADU CRISTIAN I
19 MIRON VALERIU I
20 MUSTATA MATEI MARIN I
21 OANȚĂ-MARGHITU VALENTIN ŞTEFAN I
22 PANFILE SOFIA CRINUTA I
23 PARASCHIV ALEXANDRA ELENA I
24 PAVEL AUGUSTINA FLORINA I
25 PLATON TUDOR CONSTANTIN I
26 POPA ANDREEA MARIA I
27 PORUMBEL MIHAI ANDREI I
28 PUFULESCU SOFIA TEODORA I
29 RUSU IRINA I
30 TOCACI REBECCA IOANA I
Pagina 62 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 6 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU DAVID ANDREI I
2 ALEXANDRU MAYA IOANA I
3 ANDREI GABRIEL I
4 ANDRONOVICI MAYA DENISA I
5 BĂLEANU CARINA ANDREEA I
6 BLĂNARU DARIA ANDREEA I
7 CIOBANU CATALIN MIHAI I
8 CRISTEA DAVID MIHAI I
9 DANCIU ALBERT LUCA I
10 DARIE MAYA ELENA I
11 GUȘU ALEXANDRU I
12 IGNAT MARIUS MARIAN I
13 MATEI RARES GEORGE I
14 MOTOI CARYNA IOANA I
15 MUNTIANU LORENA CRISTINA I
16 PAVEL BOGDAN FLORIN I
17 PETROI BIANCA EDITH I
18 ROGOJINARU LUCIANA GABRIELA I
19 ROSCA MATEI I
20 SEBE ALEXANDRA I
21 SERBAN DAVID ADRIAN I
22 SPATARU ALMA MARIA I
23 TOLSTOBRACH VLAD I
24 TRINCA VLADIMIR I
25 URSE RADU ALEXANDRU I
Pagina 63 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 7 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREESCU SEBASTIAN MIHAI I
2 ANTOHI MARIO DANIEL I
3 ARGEȘANU MARA IOANA I
4 BADEA CREAȚA EDUARD DUMITRU I
5 BARNA DENIS ALEXANDRU I
6 BĂLTĂREȚU PETRU IOAN I
7 BĂRBULESCU VIVIANA MARIA I
8 BÂRĂ MARIA ALEXANDRA I
9 BERBECARU DAVID I
10 BIRIȘ MATEI I
11 BOGHIAN MARIA I
12 BOJIN MATEO CRISTIAN I
13 BORȘ SARA MIHAELA I
14 BRATU ERICA MARIA I
15 CATAROS MIHAI I
16 CĂLESCU BRYANNA ALYSSIA I
17 CHIRITA CRINA ALEXIA CRISTINA I
18 CIOCÎRLAN SOFIA GABRIELA I
19 CIRLAN MARA BIANCA I
20 CIUTĂ CEZARA IOANA I
21 CODREA ALEXIA GABRIELA I
22 COMIZA ARIANA FLORINA I
23 CONDRUZ PATRICK SEBASTIAN I
24 CONSTANTIN DAVID CRISTIAN I
25 CONTANTIN ADELINA MIHAELA I
26 CORBU LUCA ADRIAN I
27 CREAȚĂ ALEXANDRU I
28 CRISTEA ANASTASIA I
29 CRISTEA EMILIAN GABRIEL I
30 CRISTESCU DARIA ANDREEA I
31 CROICU ANDREI SERGIU I
32 DIACONESCU BIANCA ELENA I
33 DINCA DRAGOS ANDREI I
34 DUMITRA ANA MARIA I
35 DUMITRESCU MATEI IONUT I
36 DUMITRU ROBERT IONUT I
37 ENACHE DIANA ERIKA BEATRICE I
38 FILIPOIU TIBERIU CRISTIAN I
39 FLOREȘTEAN OVIDIU I
40 FULAȘ ANNA NECTARIA I
41 GEORGESCU STEFAN I
42 GHEORGHE OANA ALESSIA I
43 GHEORGHE SILVIA MARIA I
44 GHEORGHE VLAD CHRISTIAN I
45 GHINEA THEODOR MIHAI I
46 GROȘANU ANDREEA LAURA I
47 HANTESCU ANDRA MARINA I
48 ILIE ANA I
49 ILIUȚĂ ANDREI CIPRIAN I
50 IONESCU MIHAI DRAGOŞ I
51 IRIMIOAIA CALIN STEFAN I
Pagina 64 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 7 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 JIMENEZ PULIDO AIMEE I
53 JIPA ANA MARIA I
54 LAZAR VANESA MARIA I
55 LECA BIANCA ALEXANDRA I
56 MACIOACA DARIUS MIHAI I
57 MAGUREANU RARES TEODOR I
58 MANOLE-JANEVSKA EMILIA I
59 MARCHIȘ REBECA MARIA I
60 MARDARE ALEXANDRU I
61 MARIAN LUCA MARIO ANDREI I
62 MARIN ALEXANDRA I
63 MARIN DAVID I
64 MILEA IRINA TEODORA I
65 MINEA MARIA TEODORA I
66 MITROI EVA MARIA I
67 MOCANU BIANCA ELENA I
68 MUYA SENGA MORARU SARAH SHARON I
69 NAP CARLA ANTONIA I
70 NECHITA RARES DANIEL I
71 NICOLAE MIHNEA I
72 NISTOR IOANA I
73 NITU CRISTIAN IONUT I
74 NITU CIURARU SAMIRA GABRIELA I
75 ONUȚU CRISTIAN I
76 OPREA VIOREL DANIEL I
77 PANAIT ANDREI BOGDAN I
78 PANDURU DARIA STEFANIA I
79 PAVEL CRISTIAN AURELIAN I
80 PAVEL MARIA TEODORA I
81 POENARU PATRIC ALEXANDRU I
82 POPA-GAVRILESCU ERIC I
83 PREDOI DAN ALEXANDRU ADRIAN I
84 RADU CRISTINA I
85 RADU RAREȘ ANDREI I
86 RAFIROIU DRAGOS I
87 ROȘCA-FILIP MARA I
88 SAMOILĂ CĂLIN IOAN I
89 SIMA PORUMB ȘTEFAN I
90 STAICU ALEXANDRU DAVID I
91 STANCIU SILVY ANA MARIA I
92 STATE PAVEL GEORGE I
93 STĂNCULEȚU MARIA IOANA I
94 STOICA DARIA GEORGIA I
95 ȘERBAN ANDREEA IOANA I
96 ȘTEFAN ALESSIA MARIA I
97 ȘTEFAN MARIA I
98 ŞTEFĂNESCU OLIVIA I
99 ȘTEFĂNESCU MIHAI COSMIN I
100 TĂNASE MARIUS DANIEL LAURENTIU I
101 TIMIȘ NICHOLAS ALEXANDRU I
102 TOMESCU MARIA CĂTĂLINA I
Pagina 65 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 7 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 TRANDAFIR MARIA BIANCA I
104 TROCAN DAVID ANDREI I
105 ȚUȚUIANU DELIA CASSIANA I
106 VARTIC ANDRA I
107 VASILESCU IRIS GABRIELA I
108 VATZIA KONSTANTINA I
109 VERGITSIS HARALAMBOS DAMIAN I
110 VÎLCU RARES FLORIN I
111 VLĂSCEANU SANDRA MARIA I
112 VOICU FILIP ADRIAN I
113 ZAMFIR MARYO ALEXANDRU I
Pagina 66 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Petre Ispirescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRESCU MARIA IRINA I
2 ANTONESCU ALEXANDRA MARIA I
3 ARMANU BIANCA MARIA I
4 ASAVEI DARIUS CRISTIAN I
5 BĂLĂCEANU IOAN RADU I
6 BIRIU MIHAI GEORGE I
7 BORSOS TANYA STEPHANIA I
8 BUNDUC NATALIA ELENA I
9 CALIN CORINA MARIA I
10 CIOTIRNEL BOGDAN ADRIAN I
11 CIURARU DENISA I
12 COCORU ANDREEA CRISTINA I
13 CRIȘAN GABRIEL NICOLAE I
14 CUCU ANDREEA MARIA I
15 DAVID ANA MARIA I
16 DONOSE ANDREEA IULIA I
17 DOROBANTU CONSTANTIN LUCA I
18 FABRO ANDREAS BOGDAN I
19 FLORESCU DRAGOS I
20 GHEORGHIU RADU ALEXANDRU I
21 GRUESCU MILAN ANDREAS I
22 IACOB MIHNEA MIHAIL I
23 ILIE ARIN CONSTANTIN DANIEL I
24 IONITA SARA MARIA I
25 LUCA ȘTEFAN I
26 MARIN ANDREI ȘTEFAN I
27 MORAR SELENA MARIA I
28 MOZER-SCHONBORN KARINA MARIA I
29 NEGRU CĂTĂLINA ȘTEFANIA I
30 NICOLAE MIRCEA ANDREI I
31 NIȚĂ ERIC ȘTEFAN I
32 OLARASU YANIS ANDREI I
33 RADU ALICE MARINA I
34 SALAMU EDUARD GEORGE I
35 SANDU DARIUS FLORIN I
36 SCHUSTER ANALIA GEORGIANA I
37 STAN-PARASCHIV ANDREEA DENISA I
38 STOIAN IRINA MARIA I
39 TABĂRĂ TUDOR VICTOR I
40 TOMESCU VICTOR ALEXANDRU I
41 VARGA MARIA ALICE I
42 VOINEA RAZVAN DANIEL I
Pagina 67 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Pia Brătianu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM FILIP ALEXANDRU I
2 ALEXE REBECCA MARIA I
3 ANDREESCU TUDOR MATEI I
4 AVASILOAEI MARIA SOFIA I
5 BADEA AMELIA I
6 BADEA ANALISA I
7 BALOSIN VICTOR ȘTEFAN I
8 BARBERI GIORGIA VANESSA I
9 BARBU MAIA I
10 BĂDULESCU ANISIA I
11 BĂHNĂREANU TUDOR I
12 BĂRBĂCIORU LUCA I
13 BÂRJOVANU CĂLIN TEODOR I
14 BIRJARU NATALIA IOANA I
15 BIȚICĂ TEODOR I
16 BRICIU DESPINA I
17 BRICIU PATRICIA I
18 BUNEA ABERTO NICOLLAS I
19 BURCHIU SOPHIA ELENA I
20 CĂLINESCU SMARANDA ŞTEFANIA I
21 CĂPĂȚÂNĂ RĂZVAN NICHOLAS I
22 CEHAN-MANTA ALBERT NICOLAE I
23 CHELE IANIS COSTIN I
24 CHICHEANU MIHAI I
25 CHIRILĂ TUDOR ANTON I
26 CICOȘ ERIC SEBASTIAN I
27 CIOBANU BIANCA TEODORA I
28 CIOBANU ILEANA XENIA I
29 CIOBANU TUDOR I
30 CIOCĂ DAVID ANDREI I
31 CÎRSTEA BOGDAN IOAN I
32 COLDEA ANTONIA I
33 COLȚESCU DARIA ANTONIA PATRICIA I
34 CONSTANTIN DAVID I
35 CONSTANTIN IRINA I
36 CONSTANTINESCU RADU I
37 COSOI VERONICA I
38 COSTACHE MARIA ALEXANDRA I
39 COSTEA EMILIAN I
40 CUCU DARIA IOANA I
41 DIACONU ROBERT GABRIEL I
42 DIACONU SARA CRISTIANA I
43 DINCĂ FABIAN I
44 DINCĂ FELIX I
45 DINU MARA IOANA I
46 DÎRJAN ANDREI CRISTIAN I
47 DOLFI SARA I
48 DRAGU SMARANDA I
49 DRĂGAN DELIA IOANA I
50 DUMITRU LUCA I
51 DUNEL-STANCU ERIC I
Pagina 68 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Pia Brătianu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ECATERINESCU BOGDAN IOAN I
53 ENACHE BIANCA MARIA I
54 ENEA SOFIA I
55 ENEA TEODOR I
56 ENESCU ANTONIA NICOLA I
57 FAYAD BIANCA ILEANA I
58 FERŞETA ŞTEFAN I
59 FILIP DENIS STEFAN ALEXANDRU I
60 FINTA TUDOR I
61 FLOAREA RALUCA ELENA I
62 FLORESCU DIANA MARIA I
63 FLORESCU NICOLETA ALEXANDRA I
64 FLORESCU VICTOR IOAN I
65 FLOROIAN TUDOR I
66 GALOPENȚA PAUL CORNELIU I
67 GEAMBAŞU ION RĂZVAN I
68 GHENE IANIS ALEXANDRU I
69 GHEORGHE DRAGOȘ ALEXANDRU I
70 GHERGHEL FILIP NICOLAE I
71 GOGU DAVID ALEXANDRU I
72 GOJNEA ILINCA I
73 GRĂDINARU RAREȘ CONSTANTIN I
74 GRIJAC IULIA ANDREEA I
75 GRUIA OCTAVIAN MIHAI I
76 GRUIANU EVA MARIA I
77 HOLBAN LUIZA IOANA I
78 HORA ANDREI I
79 IARU MARIA CRISTINA I
80 IGNAT ALEXIA VALENTINA I
81 ILIESCU CARLA MARIA I
82 IOAN ILEANA I
83 ION RAREȘ ADRIAN I
84 IONESCU LUCAS CHRISTIAN CORNELIU I
85 IONEȚ MARIA THEODORA I
86 IOSUP ANAISSE I
87 ISPAS IOANA I
88 ISTUDOR PETRU I
89 IVĂŞCANU IRINA MARIA I
90 KIM YURI ELIANA I
91 LAZĂR MATEI ALEXANDRU I
92 LĂZĂRESCU CRISTIAN TARAZI I
93 LICHIRIE ALEXIA MARIA I
94 LICOIU ALESSIA MARIA I
95 LISAN ALEXANDRU DARIE I
96 LUCA ANDREI CHRISTIAN I
97 LUNGU MIHAI I
98 MANEA INGRID MARIA I
99 MANOLACHE CALIN MIHAI I
100 MARINESCU ALEXANDRU ȘERBAN I
101 MARINESCU ALEXIA IOANA I
102 MAZILU ANDREI I
Pagina 69 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Pia Brătianu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MĂNOIU ANDREI LUCA I
104 MIHALACHE EMMA CLAUDIA I
105 MIHĂILĂ ALESIA IOANA I
106 MIHĂILESCU MIRUNA I
107 MIHĂILESCU-POPA ELIZA MARIA I
108 MIHĂILESCU-POPA ROBERT I
109 MILOSEVSKI DIMITAR DEJAN I
110 MIRANCEA JOSHUA CRISTIAN I
111 MIRICĂ THEODOR SASHA I
112 MIȚOI CĂLIN IOAN I
113 MORARU TUDOR I
114 MULȚESCU THEA MARIA I
115 MUNTEAN HORIA I
116 MUNTEANU-LAZĂR MARIA I
117 NEACȘU SMARANDA I
118 NECULA MAYA ALEXANDRA I
119 NEDELESCU TANIA ALECSIA I
120 NEGULESCU MIHAI I
121 NICA DELIA ALEXANDRA I
122 NINE ALEXANDRA I
123 NISTOR ERIC ANDREI I
124 OLARU MIA I
125 OLTEANU MEDEEA GABRIELA I
126 OLTENACU DAVID NICOLAE I
127 OPREA MARIA DENISA I
128 OSMAN AMIR CONSTANTIN I
129 PANĂ CATERINA I
130 PANDELE VLADIMIR I
131 PAPUC ALEXANDRU RAREȘ I
132 PAȘCA EMEDA MARIA DALIA I
133 PAVELIU ILINCA MARIA I
134 PĂDUREANU ANDREI DAVID I
135 PIRCĂ FREDERICA I
136 PLEȘEA VICTOR I
137 PONORAN MIRUNA IOANA I
138 POPA ALEXANDRU I
139 POPA ANASTASIA I
140 POPA CLARA MARIA I
141 POPÂRLAN IOANA MARIA I
142 POPESCU PETRU I
143 POPESCU SOFIA IOANA I
144 POPESCU TUDOR CRISTIAN I
145 POPOVICI DARIA NICOLE I
146 PROCA MILAN PIERRE I
147 PUIU ALESSIA GABRIELA I
148 RADULESCU MARC I
149 RISTEA RAREȘ ALEXANDRU I
150 ROȘCA RĂZVAN IOAN I
151 SAROSI LAURA ANASTASIA I
152 SAVA TUDOR GEORGE I
153 SĂRARU IULIA ANASTASIA I
Pagina 70 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Pia Brătianu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 SÂRBU AIMEE NATALIA I
155 SCODA ILINCA I
156 SILBERMAN DIANA GABRIELA I
157 SIVU OCTAVIAN MIHAI I
158 SÎRBU ȘTEFAN DINU I
159 SOARE ANA ELENA I
160 SOARE ANA MARIA I
161 SPÎNU ANDREI I
162 STANCA ANDREI MIHNEA I
163 STANCIU RADU STEFAN I
164 STANCIU VERONICA I
165 STANESCU MIHNEA ALBERT I
166 STATE SARA IRINA I
167 STĂNOIU ANTONIA IOANA I
168 STOICA ALEXANDRU IOAN I
169 STOICA ANDREEA KARINA I
170 STOICA MAIA IOANA I
171 STOICA MARIA I
172 STOICA PETRA LARA I
173 STREJARU ANDREI BOGDAN I
174 STUPARU ALEXANDRU VLAD I
175 SUDITU IULIA ANDREEA I
176 ȘAITARIU CARINA MARIA I
177 ŞERBAN CRISTIAN EMANUEL I
178 ȘERBAN-ANDRIEȘ ANA CLARA I
179 ŞERBĂNESCU DAVID ALEXANDRU I
180 ȘTEFAN ALEXIA I
181 ȘTEFAN-MINCULETE ALEXANDRU I
182 TALPĂU ALEXANDRU I
183 TĂBĂRAȘ MATEI GEORGE I
184 TĂNASE ALEXANDRA ȘTEFANIA I
185 TĂNASE TUDOR IOAN I
186 TOMA VICTOR I
187 TOPALĂ CLARA MARIA I
188 TRANTEA ANDREI I
189 TRANTEA MARIA I
190 TURBURAN JULIA I
191 TURIGĂ RADU I
192 ȚĂNDĂRICĂ MARIA RUXANDRA I
193 ȚEPUȘ ARINA I
194 UCĂ TITUS ANDREI I
195 UNGUREANU CIPRIAN LAURENTIU I
196 VASILE CEZAR ANDREI I
197 VASLUIAN SOFIA I
198 VĂDUVA-NECŞOIU SARA I
199 VERNEA CANDIT ALEXANDRU I
200 VIȘESCU RADU TUDOR I
201 VLAD ALEXANDRA MARIA I
202 VLĂDOIU MIHAI ALEXANDRU I
203 VLĂDULESCU ADELINA ELENA I
204 VOICULESCU SARA MARIA I
Pagina 71 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Pia Brătianu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 ZHANG MIN NAH I
Pagina 72 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sf. Nicolae” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM THEA SÂNZIANA I
2 ALEXANDRU DAVID GABRIEL I
3 ANTOFE FILIP ȘTEFAN I
4 BALABAN DAVID I
5 BALĂC DARIUS GABRIEL I
6 BĂRBULESCU NICOLAE I
7 BOCANACIU DIANA MARIA I
8 BOERIU HORIA ANDREI I
9 BORCEA ALEXANDRA GABRIELA I
10 BRATU ANA ALEXANDRA I
11 BRATU MARIAN ALEXANDRU I
12 BUCĂ-NOVĂCIANU VLAD MIHAI I
13 BUCUR ARON VLAD I
14 BURU ȘTEFANIA DELIA I
15 BUZATU TUDOR ADRIAN I
16 CALOFIR ANA MARIA I
17 CARABAȘU MAYA ALEXANDRA I
18 CIJEVSCHI VICTOR I
19 CITIRIGĂ RAREȘ ȘTEFAN I
20 CONSTANTIN MARIA I
21 CONSTANTINESCU IRENE I
22 COSTACHE NICOLE ANA I
23 COSTEA ANDREI SEBASTIAN I
24 COZMA TUDOR I
25 CRISTEA MIRCEA ALEXANDRU I
26 CUȚIC MIHAI MARIAN I
27 DEGERATU IONUȚ DANIEL I
28 DELIU EVA IOANA I
29 DINU LARISA GABRIELA I
30 DRAGOMIR ADRIAN VICENȚIU FLORENTIN I
31 DULGHERU EVA MARIA I
32 DURAN DOMINIC ALEXANDRU I
33 DURIGU TUDOR MATEI I
34 GHELEȘEL DAVID ANDREI I
35 GHEORGHIU ANDREI ADRIAN NICOLAE I
36 GRUIA RALUCA I
37 IANCU REBECA ȘTEFANIA I
38 ILIE TEODORA I
39 IOAN DELIA ELENA I
40 ION MATEI GEORGIAN I
41 IONESCU DARIA GABRIELA I
42 IONESCU DARIA IOANA I
43 IONIȚĂ TUDOR ȘTEFAN I
44 IVAȘCU BIANCA MARIA I
45 KAZACIOK LUCIAN I
46 KUKULA ELYAN I
47 LAZAR MARIA I
48 LEFTER AMALIA IOANA I
49 LUPU GABRIEL LUCA I
50 MANOLACHE MIRUNA ȘTEFANIA I
51 MARA IRINA ALEXANDRA I
Pagina 73 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sf. Nicolae” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MARDALE RAREȘ ANDREI I
53 MARINESCU ALESSIA IOANA I
54 MASGRAS CRISTIAN LAURENȚIU I
55 MATEI ALEXANDRU IOAN I
56 MIHAILOV ȘTEFAN ZORAN I
57 MIHALACHE MIRUNA MIHAELA I
58 MILITARU DENISA ELENA I
59 MIROIU EMA IOANA I
60 MIU BIANCA ANDREEA I
61 NEDELCU ANDREEA MARIA I
62 NEGREI IOANA NICOLETA I
63 NEGULESCU VICTOR I
64 NISTOR MARIAN ADRIAN I
65 NIȚĂ GEORGE ALEXANDRU CĂTĂLIN I
66 NIȚĂ MIRUNA MARIA I
67 OPREA ADELA MARIA I
68 PANĂ ALEXANDRU IOAN I
69 PANȚURU ȘTEFAN GABRIEL I
70 PAVEL ANTONIO MIHAI I
71 PĂDURARIU ANDREI I
72 PĂUNA ȘTEFANIA MARA I
73 PEIU-STOICA SÎNZIANA ALEXANDRA I
74 PETRE EDUARD GABRIEL I
75 PETREAN ALEXANDRU I
76 PÎRVU ILINCA ANA MARIA I
77 POPESCU PETRU IOAN I
78 PRISECARU GEORGIAN I
79 RADU ALEXANDER DAVID I
80 RADU ALEXANDRU GEORGE I
81 RĂDUCAN ALIN ALEXANDRU I
82 RĂDULESCU LUCA ȘTEFAN I
83 RĂDULESCU TUDOR ANDREI I
84 ROMAN ANDREEA MIHAELA I
85 SAIOC SASHA OVIDIU I
86 STAN SOFIA IOANA I
87 STOICA DARIA MARIA ANDRADA I
88 STROESCU ANNEMARIE ȘTEFANIA I
89 SZIDELO RAREȘ GABRIEL I
90 ȘERBAN EVA MARIA I
91 ȘOAVĂ DAVID ANDREI I
92 ȘTEFAN IRINA MARIA I
93 TĂNĂSESCU SABINA ELENA I
94 TEODOR ȘTEFAN LUCA I
95 TOADER ALEXANDRU I
96 TOHĂNEAN TEODOR I
97 TUFĂ TEODORA LARISA I
98 TULEI VLAD ANDREI I
99 UNGUREANU ALESSIA DELIA TEODORA I
100 URDEA DARIUS BOGDAN I
101 VASILACHE LUCA MIHAI I
102 VASILE MARIA TEODORA I
Pagina 74 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sf. Nicolae” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 VÂLCU EDUARD MIHAI I
104 VÂLCU RAREȘ NICOLAE I
105 VELIȘCU LUIZA MARIA I
106 VIERU RAREȘ MATEI I
107 VOICU COSMIN ANDREI I
108 ZAMFIR COSMINA FLORENTINA I
Pagina 75 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfintii Voievozi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABABEI EDUARD GABRIEL I
2 ALESUȚAN ALEXANDRU IONUT I
3 ANDREESCU RALUCA MARIA I
4 ANTOL PAULA ESTERA I
5 ANTON DRAGOS GEORGIAN I
6 ANTON YANNIS ALEXANDRU OSMAN I
7 BALDEA MATEI ALEXANDRU I
8 BALINT CRISTIANA IOANA I
9 BALINT DORA IOANA I
10 BALINT RUXANDRA ELENA I
11 BĂDULESCU BOGDAN ANDREI I
12 BĂRBULESCU MATEI CONSTANTIN CRISTIAN I
13 BÎRLĂ BIANCA I
14 BOLDINOG MIRUNA GABRIELA I
15 CIOACA IRIS MARIA I
16 CIOBANU ARRIANO IONUT I
17 CIUPITU MATEI CALIN I
18 DIDEI DENISA MAGDALENA I
19 DINCĂ GABRIEL YANNIS I
20 DOBRE EDUARD ANDREI I
21 DRAGASON KATALINA DOROTA I
22 DUMITRESCU CRISTINA ELENA I
23 DUMITRU ŞTEFANIA I
24 ELAŞCU ALEXANDRA VALENTINA I
25 FAIFER IOAN I
26 FERARU RAIMOND NICUSOR I
27 GARAIMAN ALEXANDRU IOAN I
28 GHEORGHE RADU CONSTANTIN I
29 GUŞĂ EMA GABRIELA I
30 IANCU ARIANA ELENA I
31 IONITA SEBASTIAN ADRIAN I
32 MARIN MATEI GABRIEL I
33 MATEI MAIA IOANA I
34 MATEI MARIA CRISTINA I
35 MELINTE EVA STEFANIA I
36 MIU RADU CRISTIAN I
37 MODERATU ANTONIO DANIEL I
38 MOLNAR MARIO RAFAEL I
39 NAGI RANIA DANIELA I
40 NICOLAE NICOLAS I
41 ONEA DARIUS I
42 PÂSLARU PETRU ANTON I
43 PÎRVU DRAGOŞ IOAN I
44 POPESCU ANA I
45 POPESCU BIANCA ALEXIA I
46 PUȘCĂ ANDREEA MĂDĂLINA I
47 RADU CRISTINA ELENA I
48 RADU DAVID PETRU I
49 RADU SABINA LORENA I
50 RÎCIU DENISA LAURA I
51 STAMATE ANDREI DRAGOS I
Pagina 76 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfintii Voievozi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 STAN LUCA MARIUS I
53 STANCA DARIA MARIA I
54 STANCIU DENISA MARIA I
55 STANCIU THEODOR ALEXANDRU I
56 ŞALUPA ANDREEA ADRIANA I
57 TARANTOC DENIS ANDREI I
58 TOMA ALEXANDRA DIANA I
59 TUȚĂ-POPESCU ALEXANDRU BOGDAN I
60 ȚUȚUIANU DARIA ILINCA I
61 VELEA BIANCA MARIA I
Pagina 77 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială Specială nr. 8 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BĂDĂRĂU ANGELO MANUEL I
2 RADU ADRIANA MIHAELA I
3 VOICU MARIA I
Pagina 78 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială Specială pentru Surzi nr. 1 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 CHIRIAC IANIS CATALIN I
2 IORDACHE NICOLETA MARIA I
3 POPA MIHAI I
4 TUDOR ANDREI I
5 UNGUREANU ALBERTO I
6 UNGUREANU ELISEI I
Pagina 79 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Titu Maiorescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBULESCU ȘTEFAN I
2 ALEXANDRU DAVID IOAN ZIYU I
3 ANDREESCU RARES I
4 AVRIGEANU DARIA IOANA I
5 AVRIGEANU SOFIA MARIA I
6 BALACI ANDRA CRISTINA I
7 BALACI FILIP ANDREI I
8 BĂGINEAN ANDRA I
9 BĂNCILĂ NATALIA MARIA I
10 BÂRLEANU DARIUS MATEI I
11 BOTEA CSISZER ERIC ALEXANDRU I
12 BRAN SARAH MARIA I
13 BRÎNCUȘ DOMINIC I
14 BUTMĂLAI RAREȘ I
15 BUȚAN MAYA IOANA I
16 CAZACU CRISTIANO NICOLAE I
17 CERNEA ALBERT CIPRIAN I
18 CERNEA TIBERIU VICTOR I
19 CHIRIȚĂ NATALIA ȘTEFANIA I
20 CIULEI DENISA ANDREEA I
21 CONSTANTIN ANDREI I
22 CONSTANTINESCU BEATRICE NICOLE I
23 CONSTANTINESCU VICTOR I
24 COSTACHE ANDREI I
25 COSTEȚCHI ANASTASIA GABRIELA I
26 CREANGĂ EDUARD CRISTIAN I
27 CREANGĂ ERIK SEBASTIAN I
28 DĂIEANU RADU CRISTIAN I
29 DIMA MARIA RUXANDRA I
30 DINCĂ DAN NICOLAS I
31 DINICU VLADIMIR MATEI I
32 DOBRE MATEAȘ ALEXANDRU I
33 DOGĂRELU-VATRĂ TUDOR ȘTEFAN I
34 DOROBANȚU IULIA GABRIELA I
35 DRAGOMIR VICTOR ANDREI I
36 DUMITRESCU CLARA MARIA I
37 DUMITRESCU MARIA DARIA I
38 DUMITRIU MATEI I
39 DUȚĂ SOFIA ELENA I
40 ENE ANDREI NICOLAE I
41 EZARU FILIP MIHAI I
42 FLOREA CEZAR NICOLAE I
43 FLOREA LUCA ȘTEFAN I
44 FLOREA SASHA ANDREI I
45 GAL EMESE PATRICIA I
46 GAȘPAR LUCA ANDREEAS I
47 GAVRILĂ MIHAI SILVIU I
48 GĂITAN OCTAVIAN CONSTANTIN I
49 GEAMBAŞU FRANCESCA IOANA GABRIELA I
50 GHELAN EVA MARIA I
51 GHEORGHE ELIZA MARIA I
Pagina 80 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Titu Maiorescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GHEORGHITA MATEI STEFAN I
53 GHEȚU ROBERT ANDREI I
54 GOJAN RADU I
55 HOBJILĂ EDUARD ANDREI I
56 IACOB INGRID MARIA I
57 ILIESCU ROBERT GABRIEL I
58 IOANA FELIX CRISTIAN I
59 ION LUCA ALEXANDRU I
60 IONESCU VLAD ANDREI I
61 IONICA DIANA MARIA I
62 IRINA ALECSIA ȘTEFANIA I
63 LICĂ ANDREEA MARIA I
64 LINTEANU TUDOR I
65 LUCA RADU MIHAI I
66 MANOLESCU ANDREEA DARIA I
67 MARDARI ANASTASIA I
68 MARGA EVA I
69 MATEI MARIA GIULIA I
70 MATEI CĂTRUNĂ ANDREI I
71 MIHAI DAVID ANDREI I
72 MIHAI KATIA I
73 MITU JACOB I
74 MODJESCHI RUDOLF EDUARD I
75 MORARU MARA STEFANIA I
76 MUNTEAN RAREȘ ANDREI I
77 MURGEA MARC ALEXANDRU I
78 NACEA FILIP NAUM I
79 NASSER LUNA ELENA I
80 NEAGU RAZVAN CRISTIAN I
81 NEAGU VLAD CRISTIAN I
82 NICA ANDREEA BIANCA I
83 NIȚESCU ALBERT CRISTIAN I
84 NIȚU ANDREI I
85 ONEA EVA ALEXANDRA I
86 PANAIT-PATICĂ DAN ANDREI I
87 PANĂ BOGDAN GABRIEL I
88 PAPAZI DIMITRIE ANDREI IOACHIM I
89 PAPAZI SARA ANA MARIA I
90 PAUL SANDRA MARIA I
91 PĂUNESCU ELENA CARINA I
92 PÂRNĂU DIANA CRISTINA I
93 PECEC ALEXANDRU I
94 PETCU DAVID ANDREI I
95 PETCU INES I
96 PINTEA PETRU EMILIAN I
97 POPA TEODOR ALEXANDRU I
98 ROSETTI ANTON ALEXANDRU I
99 ROȘCA ANA MARIA I
100 ROȘCA MAIA ROZALIA I
101 RUNCANU VICTOR NICOLAE I
102 SARAFU VIOLETA MARIA I
Pagina 81 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Titu Maiorescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 SIMION ANA GABRIELA I
104 SOARE ANASTASIA MARIA I
105 SPOIALĂ DAVID I
106 STAN SEBASTIAN ANDREI I
107 STANESCU IOANA TEODORA I
108 STANISLAV-BOGDAN ANDREEA VALENTINA I
109 STANISLAV-BOGDAN FLAVIUS CRISTIAN I
110 STEGĂROIU ALESSIA I
111 TĂNASE NICOLE I
112 TĂTARU THEODORA ALESIA ELENA I
113 TENEA ANNA ALEXIA I
114 TEUȘDEA ELIZA ANDREEA I
115 TONCU VLAD I
116 TUDOR SOFIA ȘTEFANIA I
117 TURCU ANA MARIA I
118 VASILESCU EROS DRAGOȘ I
119 VASILIU ALEXANDRA I
120 VASIU MARIA RALUCA I
121 VÂNĂ DAVID I
122 VIERU ALEXANDRU I
123 VIIROȘEANU MIHAI TUDOR I
124 VLAD ANDREI CRISTIAN I
125 VLAICU ANDREI ANTON I
126 VOICU EMMA I
127 VOICU GABRIEL IONUT I
128 VOICU VICTOR IONUT BOGDAN I
129 ZABET THOMAS ALEXANDRU I
130 ZGUMĂ ANDREAS CRISTIAN I
Pagina 82 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Uruguay” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBISORU IOANA CRISTINA I
2 ALEXE ANDREEA MĂDĂLINA I
3 ANADREESCU DAVID ANDREI I
4 ANDREI TEODORA MARIA I
5 CHICIU TEODOR DANIEL I
6 DOICESCU SOFIA ELENA I
7 DROPOL DIMITRIE I
8 IACOB LUCA ANDREI I
9 IVAN ANNA VERONICA I
10 MATAR ALEXANDRU MIHAI ALEXANDRU I
11 MATEI TOBIAS I
12 MUSCALU STEFANIA I
13 NEDEA THEA SOFIA I
14 PANTURU DANIEL FLORIN I
15 PAUN ROMINA ANDREEA GABRIELA I
16 RACHITA RAISSA IOANA I
17 SERBAN IONUT CRISTIAN I
18 SPIRIDON BIANCA HERMINA I
19 SPIRIDON LUCA I
20 STOIAN THEODORA IARINA I
21 TOMA-HIDEG FLORIAN THEODOR I
22 VISAN ALESSIA MIHAELA I
23 ZAMFIR MARIA I
Pagina 83 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Vasile Alecsandri” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANA SEBASTIAN ALEXANDRU I
2 ASAVEI ANTONIA I
3 BACÂRU GABRIEL LUCA I
4 BOLEAC LUCIAN DIMITRI I
5 CARAȘ DARYA VICTORIA I
6 CIUCU DELIA ALEXANDRA I
7 CONSTANTIN ANA RALUCA I
8 CORDONEANU MARIAN AUREL I
9 CRĂCIUN LUCA GABRIEL I
10 CRISTESCU MELANIA I
11 CSAPO ANA-MARIA I
12 DIACONESCU IULIA DIANA I
13 DINCĂ EDUARD VASILE I
14 DORU MIHAI I
15 DRAGOMIR MIHAI TUDOR I
16 DRĂGHICESCU ERIKA MARIA ANDREEA I
17 ENACHE ANTON I
18 ENACHE DIANA IOANA I
19 GALESCU MATEI RADU OCTAVIAN I
20 IANOȘ IOANA ALINA ILINCA I
21 IAVOR CEZAR IOSIF I
22 ILIESCU ION DAVID I
23 IONESCU CRISTIAN DAMIAN I
24 IONESCU IOANA MARIA I
25 IONESCU THEODOR MIHAI I
26 LĂZĂRESCU ALEXANDRU CRISTIAN I
27 MITRICĂ CIPRIAN ALIN ION I
28 NEGOIȚĂ DAN ANDREI I
29 NICOLAE DUMITRU RĂZVAN I
30 NICULESCU IANNIS IULIAN I
31 NICULESCU RAREȘ RAOUL I
32 PARHON IVONA MARIA I
33 PAVEL JULIA NICOLETA ŞTEFANIA I
34 PETRESCU INNA MARIA I
35 PISĂU MARIA SIMONA I
36 PREDOIU TUDOR ŞTEFAN I
37 RADU ANASTASIA MARIA I
38 RAICU ANA I
39 RĂCEANU ERIC VALENTIN I
40 RĂDOI ALEXANDRU ȘTEFAN I
41 RĂSTURNOIU CRISTIAN ANDREI I
42 SAFADI EDWARD ALEXANDER I
43 SAVA ILINCA I
44 SCUTARU MARA TEODORA I
45 SPÎRCACIU ALESSIA GEORGIANA I
46 STANCIU TEODOR ANDREI I
47 ȘANDRU-COMAN TUDOR-CRISTIAN I
48 ȘTEFAN ISABELA MARIA I
49 TAHA MOUHAMED RYAN AREF I
50 TEODORESCU FILIP RĂZVAN I
51 TOCAE VICTOR ANDREI I
Pagina 84 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Vasile Alecsandri” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 TRIGANO DAVID LIVIU I
53 TRIPA ANDREI I
54 TRUȘCA ANA MARIA I
55 TUFLER STEFAN ALEXANDRU I
56 VÎRTACI NATALIA ILINCA I
57 VREMESCU ANA SOFIA I
58 ZAHARIA MARIA ILINCA I
Pagina 85 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială Liberă Waldorf – Limba română – Waldorf
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 1 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 CĂPĂȚÎNĂ CARMEN ANDREEA I
2 CÂRCU ANTONIA CĂTĂLINA I
3 DUMITRACHE TUDOR I
4 FUHRNANN ARAM EUGEN I
5 GHENADE DAVID I
6 GRECU AMALIA MARIA I
7 MICULAS SOPHIA MARIA I
8 NICULAE ALEXANDRU I
9 OARCEA CRISTOFOR IOAN I
10 RIZEA LUANA GABRIELA I
11 RUSU MARTHA NICOLE I
12 RUSU GHIȚESCU MATILDA I
Pagina 86 / 469
Nume Prenume
Şcoala Primară “Montessori” Bucureşti – Limba română – Montessori
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 PETRESCU IOAN I
Pagina 87 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Specială nr. 2 – Limba română – Pedagogia curativă
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 TOMA SONYA NICOLE I
Pagina 88 / 469
Nume Prenume
Colegiul Național ”Emil Racoviță” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU CALINA IRINA I
2 ALBU GEORGIANA RODICA I
3 ANDRIEŞ TIBERIU I
4 ANGHEL VIVIANA GABRIELA I
5 BALICA SIMONA IASMINA I
6 BĂTRÎNU BIANCA MARIA I
7 BOTEZATU ARIANA LETIȚIA I
8 CHIȚAN MARIA SILVIA I
9 CIONOIU ALEXANDRU ŞTEFAN I
10 CIURKI VANESSA CĂTĂLINA MARIA I
11 CREȚU BIANCA ANDREEA I
12 CREȚU MAYA ALEXIA I
13 CROITORU DENIS NICOLAE I
14 ENCIU TUDOR ADRIAN I
15 FLOREA DENIS RAFFAELLE ȘTEFAN I
16 GEĂMANU DAVID RAFAEL I
17 HOTOBOCESCU CRISTIAN GEORGE I
18 IONIȚĂ MAYA ELENA I
19 IONIȚĂ VLAD CRISTIAN I
20 IONIȚĂ BOGDAN GEORGE I
21 JINDICEAN ALEXANDRU MARIAN I
22 MARA NICOLAS EMRAN ANTONIO I
23 MIHAI BIANCA BOGDANA MARIA I
24 MIHALACHE IANIS MIHAI I
25 MOCANU MATEI IOAN I
26 MOŞESCU DIMITRIE ALEXANDRU I
27 MUNTEANU DENIS ANDREI I
28 MURARU ANA MARIA I
29 MUŞAT ALEXIA ELENA IZABELA I
30 NICOLAE ALEXANDRU I
31 PANĂ ROBERT ŞTEFAN I
32 PĂVĂLOIU DANIEL SEBASTIAN I
33 PETRE CRISTIAN DARIUS I
34 PETREA AMELIA IOANA I
35 RUMPEL DANIEL RAFAEL I
36 RUSU ALIN IONUȚ I
37 RUSU ANNE MARIE I
38 RUSU MATEI RĂZVAN I
39 SÎRBU RAREȘ GABRIEL I
40 SOROCEANU VLAD NICOLAE I
41 STAN MATEI ALEXANDRU I
42 STANCIU DENIS GABRIEL I
43 STANCU ADRIAN VALENTIN I
44 URDEŞ ANDREI DRAGOŞ I
45 VASILE DARIA MARIA ELENA I
46 VLAD ANDREEA MIHAELA I
47 VOINEA LUCA ŞTEFAN I
Pagina 89 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic ”Ady Endre” – Limba maghiară – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BENEDEK DÓRA I
2 DEAC NORBERT RAREȘ I
3 DEAC ROLAND LUCIAN I
4 FOUNTAIN PETRA SOPHIE I
5 HALIȚĂ SARA I
6 KÉMENES MÁRK I
7 KÖVÉR SAROLTA ERZSÉBET I
8 NAGY BENEDEK I
9 SAVIN TEODOR LUCA I
10 SCHIAU IOANA ȘTEFANIA I
Pagina 90 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDRONE MATEI I
2 ANTONESCU OTILIA MARIA DHYANA I
3 BARBĂ-RASĂ ALEXANDRU GABRIEL I
4 BIȘA TEOFIL FLORIN I
5 BOTEZ EVA PATRICIA I
6 CORICICĂ ALEXANDRU MARIAN I
7 CRISTACHE MAIA FLORENTINA I
8 DEHELEANU REBECA I
9 DELIU GABRIELA NICOLETA I
10 DIACONU IOANA BIANCA I
11 DOBRE NICOLE MARINA I
12 DRAGOMIR SORIN IONUȚ I
13 DUMITRU BIANCA MARIA I
14 GEORGESCU ANDREEA DELIA I
15 GHIȚIU ALEXANDRU ŞTEFAN I
16 IACOB MARIA IRINA I
17 IVAN ALEXIA MARIA I
18 PASĂRE ANDREI MARIAN I
19 PÂRVU BIANCA ANDREEA ALINA I
20 POTOROACĂ ALEXANDRU DANIEL CRISTIAN I
21 ROTARU MARIA VALENTINA I
22 STĂNGA MIHAI DANIEL I
23 ŞERBAN MARIO NICOLAS I
24 TĂNASE RAFAEL ANDREI I
25 TONCIU RADU MIHAI I
26 TUDOR LUCA ALEXANDRU I
27 TUDOR NATALIA CRISTIANA I
28 TUDORACHE ROBERTA ANDREEA I
29 TURBATU ANA FLORENTINA I
30 TURBATU GABRIEL VALENTIN I
31 USTUROI FLORENTINA IOANA I
32 VASILE ANA MARIA I
Pagina 91 / 469
Nume Prenume
Școala Centrală – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABRAHAM MARCO ADRIAN I
2 ANCHIDIN VLAD MIHAI I
3 ANDREI CRISTINA IOANA BIANCA I
4 ANTEMIR ANDREEA ROBERTA I
5 ARAPU RAREŞ ANDREI I
6 BADEA TEODOR MIHAI I
7 BARBU BOGDAN ŞTEFAN COSMIN I
8 BĂLĂNESCU EMMA ELENA I
9 BĂLĂNICĂ DAVID ANDREI I
10 BORONEANȚ MARA ALEXANDRA I
11 BUSCĂ FILIP I
12 CÂMPANU MELISSA DAYANA I
13 CHENESCU ANA MAISA I
14 CIORTIN BIANCA I
15 CIUREA PETRA MARIA I
16 CÎRNU IRIS MARIA I
17 COCIAŞU MAIA I
18 COLIBĂŞEANU MARIA PATRICIA I
19 CONSTANTIN DARIA ALEXIA I
20 CONSTANTIN IRINA MARIA I
21 CONSTANTINOF ŞTEFAN I
22 DARAGIU VICTOR MIHAI I
23 DEACONU MAYA ALESIA I
24 DEJESCU VLAD IOAN I
25 DEMETER ALBERT PETER I
26 DIMACHE ALEXIA MARIA I
27 DINCĂ LUCA ROBERT I
28 DOGIOIU MATEI CONSTANTIN I
29 DOGIOIU MAXIMILIAN TEODOR I
30 DOMOCOŞ MARIA I
31 DONEA ALESSIA GABRIELA SILVIA I
32 DRAGHILEV TOMA I
33 DRĂGAN PATRICK NICOLAS I
34 DRĂGHICI LUCA ALEXANDRU I
35 DRIG MARIA DANIELA I
36 DUDE ISABELA TEODORA I
37 DUMITRU DARIUS MIHAI I
38 EFTIMIE ARIS IULIAN I
39 ENE INGRID MARIA I
40 FIEROIU SEBASTIAN GHEORGHE I
41 FRANCISC EVA YASMINE I
42 GEORGESCU RAREȘ I
43 GHEORGHE LUCA ŞTEFAN I
44 GRIGORE LUCA PATRICK I
45 HÂNCU DAVID I
46 HERGHELEGIU NIKOLAI ONIK I
47 HOROBEȚ VLAD I
48 ION IRIS ALEXANDRA I
49 IONITA MARIE ISABELLE I
50 KOLOZSVARI MAYA I
51 LEU CĂTĂLIN ŞTEFAN I
Pagina 92 / 469
Nume Prenume
Școala Centrală – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MARIN TUDOR GABRIEL I
53 MILITARU ANA MARIA I
54 MITRĂNESCU MIHAI I
55 NADOLIU LUCA ANDREI I
56 NADOLIU MATEI GABRIEL I
57 NĂSTASE NICOLAS ALEXANDRU I
58 NECHIFOR MIHAIL ADRIAN I
59 NEMEZNIC DAVID I
60 NIȚĂ CATRINEL GABRIELA I
61 NIȚOI VICTOR BOGDAN I
62 OPREA EVA NICOLE I
63 OPREA MAYRA BEATRICE I
64 PÂRVU CRISTIAN MIHAIL I
65 PIȚIGOI RAISA MARIA I
66 PLEŞA DAVID MIHAI I
67 POPESCU ALMA ANDREEA I
68 POPESCU CODRIN I
69 PREDA ANDRADA FLORENTINA I
70 RADU LUCA ALEXANDRU I
71 REVENCU MARIA I
72 ROTARU IRINA MARIA I
73 ROTARU MIHAI I
74 SAVU ILIE DAVID I
75 STAICU MARA I
76 STAN MARINA MIHAELA I
77 STEGARU TEODOR I
78 SZABO SOFIA IOANA I
79 ŞERBAN BIANCA IOANA I
80 TANASESCU MARIA TANIA I
81 TEODORESCU KARINA FLORENTINA I
82 TEODORESCU LAVINIA MIHAELA I
83 TOADER ANNABELLA DIANA I
84 TOMA ALESSIA MARIA I
85 TRIFAN PATRICIA MARIA I
86 TROFIN ALEXANDRU I
87 TUDOR RADU IOAN I
88 ȚUCMEANU FILIP CONSTANTIN I
89 UDUP MARC PETRU I
90 URSULESCU RAREŞ IOAN I
91 VASILE DARIUS MIHAI I
92 VASILE DAVID ANDREI I
93 VOICULESCU NATALIA I
94 ZAMFIRESCU ŞTEFAN FLORIN I
Pagina 93 / 469
Nume Prenume
Şcoala gimnaziala “Anastasia Popescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM RAISA ELENA I
2 ANGELESCU VICTOR MIHAI I
3 ANICULOAIE MARIA I
4 AVRAM VLAD ALEXANDRU I
5 BADET LIDIA MIHAELA I
6 BEREVOIANU SOFIA ELENA I
7 BONDOR SARA DIANA I
8 CALANGEA MARIA SOFIA I
9 CALISTRU YASMINE I
10 CAPATINA GROSANU OTILIA I
11 CATANA LUCIAN MIHAI I
12 CERCEL DAVID MIHAI I
13 CERNAT CALIN I
14 COLEV SERGIU CRISTIAN I
15 CROITORU ROBERT IOAN I
16 DECA ANDREEA I
17 ENEA MATILDA MARIA I
18 FOCA NATALIA MARIA I
19 GEANTA VALENTINA ANDREEA I
20 GHEORGHITA CIPRIAN CONSTANTIN I
21 HAGIESCU SOFIA MARIA I
22 HARAGA ANA MARIA I
23 HUIDU RARES ANDREI I
24 IANNESCU FILIP CONSTANTIN I
25 ICHIM ANDRIES FILIP I
26 IONESCU IRIS CARLA I
27 IONITA SEBASTIAN I
28 IONITA STEFAN I
29 LAZARESCU TOMA ALEXANDRU I
30 MATEI MARIA I
31 MATEI TUDOR I
32 MICLAUS OLIMPIA I
33 MOCANU ALEXANDRU I
34 MOSCU VLAD ALEXANDRU I
35 NEAMTU MATEI CRISTIAN I
36 NITULESCU TUDOR NECTRARIE I
37 PASPARUGA LUCA I
38 PAVEL ALEXANDRU BENJAMIN I
39 PAVEL EDUARD CRISTIAN I
40 POPA VLAD PETRU I
41 RIMBAS IOANA I
42 SAVU STEFAN I
43 SCHWAB-CHESARU ANA I
44 SERBAN MIHNEA IOSIF GABRIEL I
45 STANCIU ANDREEA I
46 STEFAN MARIA I
47 TECUCEANU EVA MARIA I
48 TOMA EMANUEL I
49 TUDOSE CALIN ALEXANDRU I
50 VASILACHE TAMARA I
51 VOICA TEODOR I
Pagina 94 / 469
Nume Prenume
Şcoala gimnaziala “Anastasia Popescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ZAMFIRESCU MIHNEA GABRIEL I
Pagina 95 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Ferdinand I” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALDEA MAIA MARIA I
2 ANDREI TUDOR I
3 APOSTOL MIHNEA PETRU I
4 APOSTU IOAN ALEXANDRU IACOB I
5 BADEA MARIA NATALIA I
6 BĂDICĂ MARIO CRISTIAN I
7 BOBEICĂ ANDREI I
8 BUCIN MARIO IONUȚ GABRIEL I
9 CĂLIN GEORGE RAFAEL I
10 CHIRU CARMEN ALEXANDRA I
11 CONSTANTINESCU NICOLAS MARIAN I
12 COROI ALEXIA ROXANA MARIA I
13 CRĂCIUN MARIAN ANTONIO ALI I
14 CULEA DENIS ANDREI I
15 DINU CLARA NICOLLE ADELINA I
16 DINU PATRIK I
17 DOGARU DENIS CRISTIAN I
18 DRĂGHICI MIHAI ALEXANDRU I
19 DUMITRESCU DAVID CHRISTIAN I
20 ENE LUCA MARCEL I
21 FIERBINȚEANU ALEXA I
22 HAITA ȘTEFAN DORIAN I
23 IAMANDI NICOLAS GEANI LORENZO I
24 IONIȚĂ CAMELIA ALEXANDRA I
25 IOSUB MIHAI CRISTIAN I
26 JURAVLE ADELINA I
27 MARANDIȘ DARIA MARIA I
28 MARIN CRISTINA MAYA I
29 MARIN ROLAND ALEXANDRU I
30 MATEI DARIA MARIA I
31 MESARU MARA ANASTASIA I
32 MOISE MIHNEA I
33 NEACȘU EDUARD VALENTIN I
34 NEAGU BRIANNA MARIA I
35 NEDELCU ADELINA ELENA I
36 NEDELEA LUCAS ROONEY I
37 NISTORAN COSMINA LARISA I
38 NIȚESCU MARIA DAIANA I
39 OCNARU CRISTINA ALEXANDRA I
40 OLARU MIHAI RĂZVAN I
41 OLTEANU AURELIAN ȘTEFAN I
42 OPREA ALEXANDRA IOANA I
43 PALLEA ŞTEFAN GABRIEL I
44 PARASCHIV ERIC MARIAN I
45 PETRE ROBERTA MARIA I
46 POPOVICI ANTONIO ALEXANDRU I
47 RADU MELEK ȘTEFANIA I
48 RADUȚĂ DENISA GEORGIANA I
49 SANDU RALUCA IOANA I
50 SOANE ROBERTO MARIAN I
51 SOHTERUȘ IOSIF ȘTEFAN I
Pagina 96 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Ferdinand I” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 STANCU GEORGIANA MIHAELA I
53 STROE DAVID RĂZVAN I
54 TANISLĂVESCU ERICA MARIA I
55 URIANU ANDREI NICUȘOR I
56 VOICAN CLARA ALEXANDRA I
57 ZANE GEORGE ADRIAN I
Pagina 97 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Grigorie Ghica Voievod” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGRIGOROAI DAVID ALEXANDRU GABRIEL I
2 ALDEA MATEI I
3 ALEXANDRESCU BIANCA ELENA I
4 ALEXANDRU DENIS STEFAN I
5 ALEXANDRU LUCA RAZVAN I
6 ALEXE DANIEL I
7 ALEXE MIHAI CRISTIAN I
8 ANDRONACHE MARIA BIANCA I
9 ANGHEL ELENA MARIA I
10 ANGHEL VLAD COSMIN I
11 ARITON ELENA I
12 AXINTE ERIC CRISTIAN I
13 BADEA MIHAI IONEL I
14 BADUCU ANDREI STEFAN I
15 BANICA DIANA I
16 BARA DENISA ANDREEA I
17 BARBU MATEI FLAVIAN I
18 BĂLAN ANA MIHAELA I
19 BĂNICĂ MARIUS CRISTIAN I
20 BĂRBOȘANU EDUARD ȘTEFAN I
21 BEUTEL STEFAN I
22 BOBOC DARIA IOANA I
23 BOGDAN EDUARD CRISTIAN I
24 BOGDAN LUCA ANDREI I
25 BOSCANEANU VICTORIA I
26 BUCURESCU VLAD MIHAI CRISTIAN I
27 BUNEA DAVID CRISTIAN I
28 CAPLESCU FLORIN ALEXANDRU I
29 CARATA NATALIA STEFANIA I
30 CARPIUC DELIA MARIA I
31 CHELARU MATEI ANDREI I
32 CHIKS DABS MOHAMAD I
33 CHIRIAC ANDREEA MIHAELA I
34 CIOCAN CEZAR ANDREI I
35 CIOCHINA DANIEL FLORIN I
36 COCICĂ MARIO GEORGE I
37 COMANESCU ROXANA GEORGIANA I
38 CONSTANTIN CRISTINA GABRIELA I
39 COPACI SOFIA I
40 CORBEANU ROXANA GEORGIANA I
41 COSTACHE MIHAI ADRIAN I
42 CRETU CEZAR STEFAN I
43 CRISTEA MAIA I
44 CROICIA PETRU DAVID ANDREI I
45 CUROCIKIN ROBERT I
46 CUTIERU GEORGE CRISTIAN I
47 DANAC RARES NICOLAE I
48 DANCU ANA MARIA I
49 DANESCU SABRINA IULIANA I
50 DASHTINASERABADI SHIRIN I
51 DAUS MARIA PETRA I
Pagina 98 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Grigorie Ghica Voievod” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DESPA MARIA ALEXANDRA I
53 DINU NICOLAE VALENTIN I
54 DOBRE SELENA CONSTANTINA I
55 DOBRE SPIRIDON I
56 DOBRE TEODORA I
57 DRAGOMIR EVA ANDREEA I
58 DRAGOMIRESCU VICTOR I
59 DRAGULIN COSMIN ANDREI I
60 DRAGUT TEODOR IOAN I
61 DUMITRACHE ANDREI I
62 DUMITRESCU EDUARD IULIAN I
63 DUMITRESCU IONELA FLORENTINA I
64 DUMITRU ANDREEA EVELINA I
65 DUMITRU YANIS ANDREI I
66 DURA LELA RALUCA ELENA I
67 FLOREA TUDOR I
68 FRĂSINEANU ROBERT NICOLAE I
69 GAO SARA I
70 GĂINUȘ PETRUȚ ANDREI I
71 GEAVELA STEFAN COSMIN I
72 GEORGESCU FILIP GABRIEL I
73 GEORGESCU HORIA ALEXANDRU I
74 GHEORGHE DALIA ALEXANDRA I
75 GHEORGHE DARIUS MATEI I
76 GHERBEZAN DAVID MIHAI I
77 GHIȚĂ MARIA DANIELA I
78 GORGAN ANDREI VALENTIN I
79 GRIGORE ALEXIA MARIA I
80 GRIGORE MIHAI ALEXANDRU I
81 GUSTI NICOLAE ION I
82 ILIE AMALIA BEATRICE I
83 ILIE OANA NICOLETA I
84 ILIESCU PETRU CEZAR I
85 ION FLORINA GABRIELA I
86 IONESCU VICTOR ALEXANDRU I
87 IONITA GEORGE DAVID I
88 IORDACHE CATALIN I
89 LAZAR PATRICK GABRIEL I
90 LAZĂR FILIP ȘTEFAN I
91 LISCA ANAMARIA I
92 LUNGEANU TEODORA I
93 LUPESCU ERIC ALEXANDRU I
94 MAFTEI IOANA MARIA LACRAMIOARA I
95 MANOLACHE GEORGIANA IULIA I
96 MANOLACHE LARISA ALEXANDRA I
97 MANOLACHE MARIO ALEXANDRU I
98 MANOLESCU-RADU SEBASTIAN I
99 MARES ALEXANDRU FLORIN I
100 MARIN LUKA GABRIEL I
101 MATACHE MIHNEA ANDREI I
102 MATEI LUIZA IOANA I
Pagina 99 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Grigorie Ghica Voievod” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MĂRCULEȘTEANU ALEXANDRU MARIAN I
104 MICU MIHAELA GABRIELA I
105 MIHAI STEFAN DENIS I
106 MIHAI ȘTEFAN MARIAN I
107 MINCINOIU DARIA GABRIELA I
108 MISTODE THEODORA MARIA I
109 MIU ALEXANDRA I
110 MOISE ANISIA GEORGIANA I
111 MUNTEANU ANA I
112 MUNTEANU SEBASTIAN I
113 NEAGU ALBERT CONSTANTIN I
114 NEAGU MARIA BIANCA I
115 NICOLAE REBECA MARIA I
116 NICOLESCU FLORIN ALEXANDRU I
117 NICORESCU TIMEEA ELENA I
118 NICULA ANDREEA CORINA I
119 NICULAE DAVID LUCA I
120 NUTA STEFAN ALEXANDRU I
121 OBREJA VICTOR DARIUS I
122 PARASCHIV STEFAN LUCIAN I
123 PASCU EMMA I
124 PASOL MIHAI ALEXANDRU I
125 PATRASCU ROXANA DENISA I
126 PAUN IOANA ALEXIA I
127 PAVEL MARA ELENA I
128 PETCU ALEXANDRU MARIAN I
129 PETCU MIHAI RADU I
130 PITU ANA MARIA I
131 PÎNDARU MARIA IZABELA I
132 POENARIU RAISSA MARIA I
133 POPA ANDREEA ELIZA I
134 POPA CRISTIAN STEFAN I
135 POPA MARIA BIANCA I
136 POPESCU MARA ANDREEA I
137 POPINĂ DAVID CIPRIAN I
138 POPOV LEONARD I
139 PREDA RAREȘ CRISTIAN I
140 PRISTOLIAN BIANCA MARIA I
141 RADU GABRIEL DANIEL I
142 RADULESCU DIANA ANDREA I
143 ROSIORU ROBERTA LAURA I
144 RUSSINDELARU IRINA MARIA I
145 SAIZ LIVIU ANDREI I
146 SAMSON EDUARD GABRIEL I
147 SANDU ANDREI I
148 SERBAN RAUL ANDREI I
149 SERTOV ALEXANDRU CATALIN I
150 SLAVILA DAVID STEFAN I
151 SPÂNU MATEI I
152 STAN BIANCA GABRIELA I
153 STAN MAYA REBECCA I
Pagina 100 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Grigorie Ghica Voievod” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 STANCIU ANDREI MARIUS I
155 STANCU DAVID GABRIEL I
156 STANCU MARIAN GAZI I
157 STELIAN MIHNEA TEODOR I
158 STOIAN MARIA ALEXANDRA I
159 STOICA DARIA IOANA I
160 STOICA LARISSA CRISTINA I
161 STOINEA RARES ANDREI I
162 STRAT MIRUNA ILINCA I
163 STROE IRINA ELENA I
164 SUSAM EDIBE LOREDANA I
165 SZITAR MIHAI I
166 ȘERBAN ANDREI CHRISTIAN I
167 ȘERBAN LOREDANA CRISTINA I
168 TANASESCU RAZVAN STEFAN I
169 TĂTARU GIULIA ANNE MARIE I
170 TINTOC MARIA TEODORA I
171 TOMA DAVID ALEXANDRU I
172 TOMA MIHAELA ALEXANDRA I
173 TOMESCU OCTAVIAN ALEXANDRU I
174 TRIFU KARINA ANDREEA I
175 TUDOR ALEXANDRA FLORINA I
176 TUDOR DAVID ALEXANDRU I
177 TUDORACHE ȘTEFANIA DANIELA I
178 ȚICMEANU SABINA DENISA I
179 ULMEANU IRINA CRISTINA I
180 ULMEANU RADU MATEI I
181 UNGUR CĂTĂLINA ANA I
182 UNGUREANU GEO CRISTIAN I
183 UTA NATALIA MARIA I
184 VARVA IOANA MELISA I
185 VELICU ALEXIA IULIA I
186 VÎLCEANU ALEX EMANUEL ADRIAN I
187 VLAD EVELYNA MARINA I
188 VLASCEANU RAZVAN ADRIAN GABRIEL I
189 ZAHARIA RAHELA GABRIELA I
190 ZAHEU DAVID MARIAN I
Pagina 101 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Iancului” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRESCU ANDREI DAVID I
2 ALEXANDRU ANTONIA RAISA I
3 ARSENE DARIUS TEODOR I
4 AXENTUTA ECATERINA ELENA I
5 BĂLTEANU MARIA ALEXANDRA I
6 BEDEREAGĂ DIANA MIHAELA I
7 BEDROS RAISA ANDREEA I
8 BELDIE ARIADNA CARINA I
9 BORA DAVID FLORIAN I
10 BOTEZ DUMITRU ALEXANDRU I
11 BRAN TEODORA IOANA I
12 BRĂTAN VICTOR IONUȚ I
13 BUDEȘ NADIA ALEXANDRA I
14 BUTNARU ALESSIA GABRIELA I
15 CASULETE PAUL I
16 CĂPĂȚÎNĂ GEORGE ILIE CĂTĂLIN I
17 CÂRLAN EUGEN I
18 CÂRNARU MARIA ELENA I
19 CHIRIȚĂ CORINA IOANA I
20 CIOCOIU ANA MARIA I
21 CIOPLEA BOGDAN MIHAI I
22 COBUȘCEANU CRISTINA ANDREEA I
23 COMAN SEBASTIAN ȘTEFAN I
24 CONSTANTIN SOFIA I
25 COSTACHE ALEXIA MARIA I
26 COSTACHE STELIAN MARIAN I
27 COSTIN MARIA SOFIA I
28 COTRUȚ DAVID MAXIMILIAN I
29 CRISTEA ALEXANDRU COSTIN I
30 CRISTESCU ALESSIA CRISTINA I
31 DANDU ALEXANDRU IOAN I
32 DAVID LUCA ȘTEFAN I
33 DĂNESCU INGRID NICOLE I
34 DINULESCU MARIA SOPHIA I
35 DOGAN YASEMIN AYNUR I
36 DRULĂ LIA LUCIA I
37 DUTU MATEI GABRIEL I
38 GEORGESCU DAVID CEZAR ŞTEFAN I
39 GEORGESCU MARIA I
40 GHEORGHE ANDREEA ANA-MARIA I
41 GHIUREA VANESSA IOANA I
42 GROSU MARIA ELISABETA I
43 ILIESCU RADU CONSTANTIN I
44 ILINOIU TOMA I
45 IONESCU ANDREI I
46 LĂZĂRESCU REBECA ANAMARIA I
47 MĂTEA ALESSIA IOANA MARIA I
48 MĂTEA RAREȘ ANDREI NICOLAE I
49 MIHALACHE MARIA FEVRONIA I
50 MIHALACHE SARA GABRIELA I
51 MILITARU ANDREI I
Pagina 102 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Iancului” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MIRON IOANA PARASCHEVA I
53 MIRON MARIA PARASCHIVA I
54 MÎNDRUȚ-POPESCU ŞTEFANIA I
55 MOȘOIU RAREȘ PETRU I
56 MOT CODRIN MIHAI I
57 NICĂ ZAIRA I
58 NICOLAE ANDREI STELIAN I
59 NIȚU DARIA MARIA CLARA I
60 ONESCU VIVIENNE I
61 PALA ANDREI GEORGE I
62 PAPANDREIA DAVID IUSTIN I
63 PAPUC PETRU RAZVAN I
64 PARASCHIVA EDUARD MIHAI I
65 PENDUS CRISTINA I
66 PETCU VLAD ANDREI CRISTIAN I
67 PICIU MIHAI RARES I
68 POP LUCA I
69 POPESCU NATALIA MARIA I
70 RADU VICTOR I
71 RADU-BUȘE MATEI I
72 SAVA PETRU NECTARIE I
73 SLĂVOIU SOFIA MARIA I
74 STAN OCTAVIAN I
75 STANCIU DAVID GABRIEL I
76 STOICA BIANCA I
77 STOICA-MUSTAFA MIHAI ALEXANDRU I
78 STUCAN IOANA NATALIA I
79 SULICA IOANA I
80 ȘANDRU DAN IOAN I
81 TALPA EVA CRISTINA I
82 VALEANU MARIA IRIS I
83 VASILESCU STEFAN EMANUEL I
84 VÂLKAN BOGDAN ŞTEFAN I
85 VOICU BIANCA MARIA I
86 ZAHARESCU ANDREI ALEXANDRU I
87 ZAMFIR DARIA MARIA I
88 ZOLTNER TANIA ALEXANDRA I
Pagina 103 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Maica Domnului” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABOTEZATOAE CRISTIAN GEORGE ALEXANDRU I
2 AKAR FATIMA HATICE I
3 ALEXE EVA I
4 ANDRIES TITUS GEORGE I
5 ANGHEL EMA IOANA I
6 ARGEŞANU ALESSIA GEORGIA I
7 AYESH MAHMOUD I
8 BADEA IOAN ALEXANDRU HORIA I
9 BALTATESCU MATEI IOAN I
10 BILICĂ ANDREI GEORGE I
11 BOLAT DAVID CATALIN I
12 BORCAN ANDREI I
13 BORDIA DENIS CRISTIAN I
14 BOTA THEODORA ALEXIA I
15 BUI DOAN TUNG LAM I
16 BUȘCU DRAGOȘ PETRU I
17 CETINTURK ALI DEMIR I
18 CIOBANU IOANA JACQUELINE I
19 COJOCEA DARIUS PATRICK I
20 CRISTACHE ANTONIO I
21 DIRJAN ROBERTA NATALIA MARIA I
22 DOBRE MARIA ANTONIA I
23 DOBRICĂ JENIFER ROXANA MARIA I
24 DUMITRACHE LEONARD LAURENTIU ILIE I
25 DUMITRU ANDREEA REBEKA I
26 DUMITRU TUDOR MATEI I
27 ENACHE ERIC GABRIEL I
28 FIRULESCU ARIANA RAMONA MIHAELA I
29 FUNDULEA GABRIEL I
30 GEORGESCU ANDREEA SOFIA I
31 GEORGESCU BEATRICE ELENA I
32 GHEORGHE ESTERA I
33 GIULEŞTEANU FLORIN IANIS I
34 IACOBESCU PHILIP I
35 IGNAT TEODORA I
36 ION MARIAN LEONARD I
37 ISACOVICI CAROL ANDREI I
38 LEȚU ELENA CRISTINA I
39 LUNGU NICOLAS GABRIEL I
40 LUPU ELENA SIMONA VALENTINA I
41 LUȚĂ ADRIAN ANTONIO GABRIEL I
42 MANDANACH LIA ANDREEA I
43 MARIN DANIELA MIHAELA I
44 MĂNOIU VLAD ALEXANDRU I
45 MIHAI ELENA ALEXANDRA I
46 MILLIO BIANCA ISABELLA I
47 MILOS VLAD I
48 MOROSAN ANDREI GEORGE I
49 NECULA MATEI I
50 NEDELUŞ DEIAN TITI FLORENTIN I
51 NICULESCU ILINCA I
Pagina 104 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Maica Domnului” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 OANȚĂ MIHAI IONUȚ I
53 OLTEANU VLAD MIHAI I
54 OPREA DENISA MARIA I
55 PASCU CRISTIAN ANDREI I
56 PAVĂL MATEI I
57 PEPENEL CARMEN ANASTASIA I
58 PETRACHE EVELINA MARIA I
59 PETRE DIANA MARIA I
60 PETROFF ANDREI I
61 POPA GABRIELA DANIELA I
62 POPESCU TEODORA MARIA I
63 PUICA EDUARD FLORIN I
64 RADU ANTONIA MARIA I
65 RADU MARIUS GABRIEL DARIUS I
66 RADU MIHAI ALBERT I
67 RAHIRA DENISA ALEXANDRA I
68 RAICU ECATERINA CRISTINA DELIA I
69 SANDU MIHNEA ANDREI I
70 SCUDERI ANDREI LUCA I
71 SERBAN SARAH JASMINE I
72 SERBAN TEODORA I
73 SOARE EMA DANIELA I
74 STANCIU PETRU CRISTIAN I
75 STANCU ANTONIA ROMINA MICHELE I
76 STĂNESCU TUDOR I
77 STOICA ALEXANDRU STEFAN I
78 STOICAN ANDREEA ELENA I
79 TELEANU THEODOR IOAN I
80 TUDOR ANDREI IULIAN I
81 TUDOSE-TVERS VLAD ANDREI I
82 VARTANIAN INNA MARIA I
83 VASILE ROBERTO DANIEL I
84 VOICILA-MIRESCU DENIS ANDREI I
Pagina 105 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Maria Rosetti” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM DRAGOȘ IOAN I
2 ALIU ANASTASIA I
3 AMZOIU-DRAGNE FILIP ALEXANDRU I
4 ANDRONESCU EVA IOANA I
5 ANGHEL LEON EUGEN I
6 ANGHELINA BRIANA ALEXANDRA I
7 ANTONIU CAROL MIHAI I
8 ATANASIU RĂZVAN DANIEL I
9 BARBU ANDREI DANIEL I
10 BARBU DAVID MAXIMILIAN I
11 BARBU PETRU MATEI I
12 BARON-DAMASCHIN MARIA I
13 BĂDULESCU MARIA I
14 BĂLAN-SAMOILESCU MARIA ROSA I
15 BĂTRÎNU ANCA IOANA I
16 BÎRCĂ GABRIELA BIANCA I
17 BOCEANU MARIA SOFIA I
18 BULUMETE MATEI I
19 BUMBELEA ANDREI ALEXANDRU I
20 BUZATU BOGDAN CRISTIAN I
21 CAPATOS ANDREI I
22 CARP MIRCEA RAMIEL I
23 CARUZ TUDOR ȘTEFAN I
24 CEREMPEI ANDREI I
25 CHIOȚEA TUDOR IOAN I
26 CHIPU NARCISA ECATERINA I
27 CHIRIAC DIANA I
28 CHIȚU ISABELA ANA I
29 CIOCAN ARIUS EDUARD I
30 CIOCAN ERIA ANISIA I
31 CÎNTAREȚU NICOLETA I
32 CÎRSTOC SARA I
33 COJOCARU EMMA I
34 COJOCARU STEFAN I
35 COLIN LEVYN JOSEPH FRANK I
36 COLȚOI VLADIMIR NICOLAE I
37 CONSTANTIN MARA MADELEINE I
38 CORDUNEANU-MOISEV INGRID I
39 COZMA VLADIMIR ANDREI I
40 CRĂCIUNESCU ANA MARIA I
41 CRISTEA DARIUS I
42 CRISTEA SOFIA ILINCA I
43 DAVID RAREȘ MIHAI I
44 DAVID-MEHEDINȚI ANDREI MERCURIE AUGUSTIN I
45 DĂRMĂNESCU EMMA MARIA I
46 DIDEA MARK AURELIAN ALEXANDRU I
47 DONCIU EMMA ISABELA I
48 DRAGNEA MIHAI ALEXANDRU I
49 DRAGU KRISTINE SOFIA I
50 DUMINICĂ ERIC ANDREI I
51 DUMITRAȘCU BOGDAN ȘTEFAN I
Pagina 106 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Maria Rosetti” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DUMITRESCU ILINCA I
53 DUMITRESCU IRINA I
54 DUMITRU TEODORA ELENA I
55 EFTIMIE ANDREEA I
56 FÂNTÂNĂ NORA EMANUELA I
57 FIRAN SONIA ALEXANDRA I
58 FIRCĂ MARIA ANASTASIA I
59 GAE MIHNEA I
60 GAFTON IONUT ALEXANDRU I
61 GHEORGHIU MARIA ALEXANDRA I
62 GHICA VICTOR ALEXANDRU I
63 GHINDOVEANU LUCA ANDREI I
64 GHIȚĂ DIANA GABRIELA I
65 GHIȚOC ROXANA I
66 GIOSAN IOANA ALESSANDRA I
67 GLOD AMELIA ALEXANDRA I
68 GYÖRFI DELIA MARIA I
69 HACA MAIA ALEXANDRA I
70 IACOBESCU ANASTASIA I
71 ILAȘ LETIȚIA MARIA I
72 ILEANA THEODOR ALEXANDRU I
73 ILIE KARINA GEORGIANA I
74 IORGA DAVID EDUARD I
75 JASCĂU EMMA I
76 LĂUDAT MIHAI I
77 MAFTEI ALEXANDRA I
78 MANOLI CARLA ELENA I
79 MARIAN ALEXANDRU I
80 MARINESCU CATINCA I
81 MATEESCU ADELINA I
82 MATEI EVA MARIA I
83 MATEI IOANA ELENA I
84 MĂNĂLĂCHIOAE ARIADNA ELENA I
85 MĂRUNȚELU CARINA I
86 MICU DIANA I
87 MIHĂILESCU ANDRA TEODORA I
88 MILEA MARIA ALEXANDRA I
89 MIRCESCU TUDOR VLAD I
90 MIRICĂ ANA MARIA I
91 MUSTĂREAȚĂ ALEXANDRU I
92 NAE-ȘERBAN PAUL I
93 NEAGOE EDUARD ANDREI I
94 NEAGU ERICA MARIA I
95 NEDELCU AIDA I
96 NEDELCU ERIC ALEXANDRU I
97 NEDELEA MARA ALEXANDRA I
98 NEGRESCU DENISA ECATERINA I
99 NICA IRINA ȘTEFANIA I
100 NIȚĂ ȘTEFAN I
101 PANĂ IANIS MIHAI I
102 PANDELESCU ȘTEFAN I
Pagina 107 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Maria Rosetti” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 PAU ANA MARIA I
104 PENA RADU I
105 PETRACHE LUCA VALENTIN ALEXANDRU I
106 PLUTĂ ANA MARIA I
107 RAZI BIANCA ALEXANDRA I
108 RIZEA IRIS MARIA I
109 SAMOILĂ NATALIA I
110 SCARLAT MARIA I
111 SILAGHI MARA IRINA I
112 SIMION MATEI ALBERT I
113 SIMON MIHNEA ANDREI I
114 SPĂTARU YANN I
115 STANCIU BOGDAN DAVID I
116 STANCIU DINA IOANA I
117 STAVRE ISABEL MARIA I
118 ȘERBAN ANDREI GABRIEL I
119 ȘLINCU MIHAI I
120 ȘTEFAN IOAN RAREȘ I
121 ȘTEFAN MARIA LIVIA I
122 ȘTEFAN ROBERT ANDREI I
123 TACHE EMA ALEXANDRA I
124 TAȘINSCHI MARIA ALEXANDRA I
125 TÂRȘOAGĂ VICTOR ANDREI I
126 TRUȘE VLAD STEFAN I
127 TURTURICĂ ELISA MARIA I
128 ULIERIU LY CRISTINA I
129 VASILE RADU I
130 VASILESCU LUCA ANDREI I
131 VĂGÂI CĂTĂLINA MARUCA I
132 VÎNĂTORU ANNABELLE SARA I
133 VOCHIȚA RADU MIHAI I
134 VOICULESCU IZABELA I
135 VOICU-VULCĂNEAN TEODOR I
Pagina 108 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 24 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGHEBOAIEI CRISTIAN ALEXANDRU I
2 ALEXANDRU GABRIEL ANDREI I
3 ALEXIE COTAN CRISTIAN I
4 ANDREI MARIA I
5 ANGHEL NATALIA INGRID I
6 APOSTOL CRISTINA SOFIA I
7 ARIF IASMINA ANA MARIA I
8 ASAN DUMITRA BEATRICE I
9 BABOI ANDREI I
10 BALABAN MARIA ADELINA I
11 BÂRDAN-ZLĂTESCU ALEXIA I
12 BOBOHALMA GABRIEL I
13 BRATU TEODORA ANA I
14 BURCHECI DENIS ALEXANDRU I
15 BURTAN RAISA ELENA I
16 CALOTĂ ADINA I
17 CĂLIN VIVIANA ALEXANDRA I
18 CHIMINGICĂ ȘTEFAN EDUARD I
19 CHIRIȚĂ CONSTANTIN MIHAI ALEXANDRU I
20 CHIRIȚĂ LUCAS CRISTIAN I
21 CHIRVASE MONICA ALEXANDRA I
22 CHIŞCARU VLAD CRISTIAN I
23 CIOBANU ELIZA I
24 CORBEANU RAREŞ ALEXANDRU I
25 COȚOVANU ALEXANDRA VICENZA I
26 CRISTEA FRANCO SAMIR I
27 CRISTEA MATEI IOAN I
28 CUCUTEANU CLAUDIA GABRIELA I
29 DAMIAN DIANA MARIA I
30 DIMA RADU MATEI I
31 DRĂGHICI BIANCA CRISTINA I
32 DRUMEA IRINA ALEXANDRA I
33 GRĂDINARU ŞTEFANIA GEORGETA I
34 GROZEA SMARANDA I
35 ILIE DUMITRU ANTONIO I
36 ILIE LUMINIȚA ANA MARIA I
37 IONESCU ADELINA CRISTINA I
38 ISPAS DAVID ŞTEFAN I
39 ISTRATE IRINA IOANA I
40 IUGA INGRID ALEXANDRA I
41 JELER MIRCEA ALEXANDRU I
42 LUNGU RĂZVAN I
43 MANOLACHE PATRICIA MIHAELA I
44 MARIN ERIKA GEORGIANA I
45 MĂRĂCINE ANDREI RĂZVAN I
46 MĂRUNȚELU BIANCA ANTONIA I
47 MINEA ANA AMALIA I
48 NADOLU ȘTEFAN GABRIEL I
49 NEACŞU CĂTĂLINA THEODORA I
50 NEGHINĂ ROBERT I
51 NICULAE DAVID MIHNEA I
Pagina 109 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 24 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 NICULESCU GABRIEL MARIO I
53 NOVĂCESCU CĂLIN I
54 OANȚĂ ANDREI COSMIN I
55 PĂRĂUŞANU ALEXANDRU MIHAI I
56 PETRE RUXANDRA ELENA I
57 PETRESCU MATEI ANDREI I
58 POLIŞEVSCHI VLAD I
59 POPA SOFIA ELENA I
60 PROTOPOPESCU RAREŞ ANDREI I
61 RÎCIU LUCA I
62 RUJOIU CHIAJNA DELIA MARIA I
63 RUSU VICTOR ALEXANDRU I
64 SIMION ROBERT GABRIEL I
65 SMÂDU IOANA ȘTEFANIA I
66 SOCOLIUC ANA I
67 STAN ANTONIO IULIAN I
68 STAN GABRIEL ANDREI SOLOMON I
69 STAN SORANA MARIA I
70 STĂNESCU EVA MARIA I
71 STOCHIȚA ANDREEA CLAUDIA I
72 TODORUȚ REBECCA MARIA I
73 TOMESCU SARA MARIA I
74 TRANDAFIR ANASTASIA MARIA I
75 TUDOR ANA MARIA I
76 TUDOR CRINA I
77 TURCUȘ VICTORIA NICOLE I
78 ȚIMERMAN AYAN CASSIAN I
79 UNGUREANU VANESA ANDRA DENISA I
80 ZARIOIU PAVEL ALEXANDRU I
Pagina 110 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 25 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU MARIAN IONUȚ I
2 ANGHEL NICOLAE GARBIEL I
3 BARBACARIU IANYS IONUȚ NINEL I
4 CLICHICI SOFIA I
5 CONSTANTINESCU AMELIA I
6 CRACIUNESCU DARIUS REMUS I
7 CRISTA ALEXIA MARIA I
8 DUMITRU REBECA GABRIELA I
9 ENACHE RALUCA MARIA I
10 ENE ALEXIA MARIA I
11 GHEORGHE DAVID CRISTIAN ANDREI I
12 GRĂJDAN IONUȚ FRANCESCO I
13 GRIGORE FLORIN I
14 MIHAI DAVID FLORIN I
15 NEDEA ROBERTO IONUT I
16 PARVU NICOLAS GABRIEL I
17 PETRE BIANCA ELENA I
18 PETRE MARIA ALICE I
19 PHAM TUAN ANH I
20 RACANEL MARIA LARISA I
21 ROSU RUXANDRA ANDREEA I
Pagina 111 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 27 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAMACHE ANDREI ALEXANDRU I
2 ALEXANDRU MARIA IRINA I
3 ANASTASE ANTONIO ȘTEFAN I
4 ANGHEL FLAVIUS GABRIEL I
5 ANGHEL ȘTEFAN I
6 APOSTOL LARISA TEODORA I
7 APOSTOL MARIA SOPHIA I
8 ARGEȘANU MARIAN ȘTEFAN I
9 ASMARANDEI TUDOR I
10 BADEA MIHAI CONSTANTIN I
11 BALAHURA ȘTEFAN ANDREI I
12 BALICA DAVID CRISTIAN I
13 BANU CEZAR MIHAI I
14 BĂJENARU LIVIA CRISTIANA I
15 BĂRĂGAN MIHAI PAUL I
16 BEJENARI ALEXIA IOANA I
17 BEJENARI SOFIA MARIA I
18 BEJENARU DAVID IOAN I
19 BIȚICĂ EVELINA MARIA I
20 BLANĂ FLAVIUS MIHAI I
21 BOLBOREA MARIO PETRIȘOR I
22 BOȚI VLAD I
23 BRATU BIANCA ELENA I
24 BRÎNDUȘOIU ELENA ALEXANDRA I
25 BRÎNZAN BIANCA TEODORA I
26 BUHĂESCU ERIC ALEXANDRU I
27 BUNESCU SOFIA MARIA I
28 CAPAC ROBERT GABRIEL I
29 CĂPLĂNUȘ BIANCA IOANA I
30 CEREA DIANA I
31 CHIRILĂ RAISA ELENA I
32 CHIVU OANA I
33 CHIVU RAREȘ I
34 CILIBIU TEODORA IOANA I
35 CIOBANU DAVID ANDREI I
36 CIOBOTAR MIRUNA ELENA I
37 CIOCAN VICTOR DAVID I
38 COCHINO ANDREI SORIN I
39 COMAN MIRABELA ANDREEA I
40 COVACI EDUARD MIHAI I
41 CREȚULESCU RĂZVAN MATEI I
42 DIACONU DAVID ANDREI I
43 DINA BIANCA MARIA I
44 DINA IZABELA MARIA I
45 DOBRE BEATRICE ANA MARIA I
46 DOBRE COSMIN STEFAN I
47 DOROJAN ERIC ANDREI I
48 DUBREU BIANCA MARIA I
49 DUMITRACHE MARIA ALEXANDRA I
50 DUMITRU ANDREI JAMES I
51 DUMITRU ANGELINNE CRISTINNE I
Pagina 112 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 27 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DUMITRU DENISA ANDREEA I
53 DUMITRU RAREȘ GEORGIAN I
54 ENACHE MATEI ALEXANDRU I
55 ENE IOAN RAUL I
56 FARKAŞ ŞTEFAN I
57 FĂLUTOIU MARIA REBECCA I
58 FLOREA ADRIANA MIHAELA CRISTINA I
59 FLOREA ANDREI PAUL I
60 GALAN ALEXANDRU I
61 GĂRĂGĂU ALEXANDRA IOANA I
62 GHEORGHE SARA IOANA I
63 GHEORGHE TATIANA I
64 GHIȚĂ ROBERT ANDREI I
65 GHIȚOAICA ALEXANDRU CRISTIAN I
66 GRIGORIU BIANCA MIRIAM I
67 GURBĂNOAIA IOANA ALEXANDRA I
68 HOSSOON IBRAHIM GHASSAN I
69 IGNAT MATEI ALEXANDRU I
70 ILIESCU ANDREI I
71 ILIOIU DENISA ȘTEFANIA I
72 ILIOIU DIANA MARIA I
73 IOAN ANDREI RĂZVAN I
74 IONICĂ MARIA BIANCA I
75 IONIȚĂ TEODORA I
76 IURAȘCU ALEXANDRU CĂTĂLIN ROBERT I
77 JUGUREANU ALEXANDRU I
78 KORENSCHI ARKADI EMANUEL I
79 LAPAS MAIA FRANCESCA I
80 MALAKH AYSHA LEYLA I
81 MAMAZ BERFIN DILBER I
82 MANEA ALEXANDRU I
83 MANEA ERIK I
84 MANTZ ADELA IOANA I
85 MARIN ANNE MARIE I
86 MARINCEA MARA TEODORA I
87 MARINESCU MATEI GABRIEL I
88 MAȘALA SARA ALEXANDRA I
89 MATACHE ALEXANDRU I
90 MATEESCU RADU ANDREI I
91 MAURIȚIU ANDREEA EMILIA I
92 MĂGUREANU EVA I
93 MĂNĂILĂ EVA ȘTEFANIA I
94 MÂRZEA MIHAI EDWARD I
95 MENCU MARIA IZABELA I
96 MIHAI PETRE IULIAN I
97 MIHĂILĂ MARA TEODORA I
98 MIRCEA IOANA IRINA I
99 MIROIU ANDREI CALIN I
100 MITROIU GABRIELA LAZARA I
101 NEDELCU CRISTINA I
102 NEGOTEI ȘTEFAN ANDREI I
Pagina 113 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 27 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 NEGULICI ADRIAN MIHAI I
104 NEGUȚĂ ANDREI CRISTIAN I
105 NGUYEN DU I
106 NICA TUDOR ANDREI I
107 NICOLAE IUSTIN GABRIEL I
108 NICOLAESCU TUDOR NICOLAE I
109 NICULAE ALBERT CRISTIAN I
110 NICULAE ALEXANDRU NICOLAS I
111 NICULAE DAVID MARIUS I
112 NICULAE GABRIELA ROXANA ALICE I
113 NIGAI IOANA TEODORA I
114 NITU MARIA I
115 NIȚOI ALIN MATEI I
116 OLARU ALEXANDRU MIHNEA I
117 OPREA ANA LEONA I
118 OPRINA GEICU CLAUDIU GABRIEL I
119 PARAGINĂ-VASILE MARIA I
120 PARASCHIV MATEI ȘTEFAN I
121 PAVELIUC IOANA I
122 PETRESCU AMALIA MARIA I
123 PÎRLEA MARIA ALEXANDRA I
124 PÎRVU AMIRA ALEXANDRA I
125 PÎSLĂ MARIAN IOAN I
126 POLIFRONIE RADU ȘTEFAN I
127 POPA RALUCA ANDREEA I
128 POPESCU FLORICĂ CASIAN I
129 POPESCU MIRUNA I
130 POPOVICI ILINCA I
131 PREDUȚ BIANCA ELENA I
132 RADU RIKARDO CONSTANTIN I
133 RADUȚ MATEI IOAN I
134 ROTARU LUCA I
135 SANDA LUCA CRISTIAN I
136 SANDU IOAN I
137 SAVIN LUCA ANDREI I
138 SĂVULESCU ANDREEA TEODORA I
139 SCRIECIU ALESSIA NICOLA I
140 SERBANESCU DAVID ANDREI I
141 SIMION DAVID MIHAI I
142 SPADARO ERICA I
143 STAN RARES ANDREI I
144 STANCU MARIA IZABELA I
145 ȘTEFAN BIANCA MARIA I
146 ȘTEFAN ELENA LUANA I
147 ȘTEFAN LUCA ANDREI I
148 ȘTEFAN RAREȘ ANDREI I
149 ȘTEFĂNUȚI VALENTIN IONUȚ I
150 TACHE REBECA MARIA I
151 TĂNASIE COSMIN I
152 TĂNASIE RADU MATEI I
153 TĂTARU DAVID I
Pagina 114 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 27 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 TEGUȘ BRIANA ELENA I
155 TILIȚĂ DENISA BIANCA MARIA I
156 TOADERU ANA SOFIA I
157 TONCIU ALEXANDRU MIHAI I
158 TONGHIOIU ALBERT MIHAI I
159 TOPALA PABLO ALEXANDRU I
160 TRĂNECI EDUARD ANDREI I
161 TRĂNECI IULIA GABRIELA I
162 TUDORACHE ALESSIA IOANA I
163 UNGUREANU VICTOR ANDREI I
164 UNTU ȘTEFAN CRISTIAN I
165 VASILE IUSTINA MIHAELA I
166 VASILIU ELENA ALEXANDRA I
167 VÂLCU GABRIEL CĂTĂLIN I
168 VETRICI VLAD I
169 VIOARĂ ELENA I
170 VOICU ALBERT IOAN I
171 VOICU ȘTEFAN CEZAR I
Pagina 115 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 28 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABU-DAHER SARA MARIA I
2 ALBERT ILINCA ANAMARIA I
3 ALDEA IRIS IOANA I
4 ALEXANDRESCU IUSTIN GABRIEL I
5 ALI CAN MARIA I
6 ANDREI LEONARD FLORIN I
7 ANGER MARC ȘTEFAN I
8 AOSTĂCIOAE ANTONIA I
9 APOSTOL PETRU I
10 BADEA MARIA BEATRICE I
11 BARAN CRISTIAN I
12 BĂLȚATU ANA ANDREEA I
13 BĂRBULESCU RADU NICOLAE I
14 BORȚEA ABIGAIL ESTERA I
15 BOSCENCO RADU I
16 BRATU ALEXANDRU I
17 CĂLĂRAȘU DIANA I
18 CĂRCĂNESCU DELIA I
19 CIOC ELENA MIRUNA I
20 CIUTOIU GABRIEL I
21 COSTEA BRIANA ALEXANDRA I
22 COTEȚ-ZAMFIR LUCA ALEXANDRU I
23 DOBRE MIHAI ALEXANDRU I
24 DUMINICĂ TEODORA ILINCA I
25 FIȘER FILIP BOGDAN I
26 FODOR ANDREI I
27 GEORGESCU VLAD NICOLAE I
28 GHIȚĂ VICTORIA FLORENTINA I
29 HANGANU RARES I
30 HĂRĂBOR BEATRICE GABRIELA I
31 HIDIOȘEANU SELENA I
32 HUȚAN DAIANA ANA-MARIA I
33 IANCU PATRICK DRAGOȘ I
34 ION ANA MEDEEA LARISA I
35 IONIȚĂ LORENA ELENA I
36 IURIA MIRUNA ELENA I
37 KHARPET ANYA I
38 KOBASKYI VALENTIN I
39 LAZĂR TUDOR SEBASTIAN I
40 LĂZĂRESCU RĂZVAN ALEXANDRU I
41 MICLICI SEBASTIAN ANDREI I
42 MICU SIMONA IOANA I
43 MIHAI DARIUS ALEXANDRU I
44 MITITELU MARA IRINA I
45 MOLDOVEANU RAREȘ ALEXANDRU I
46 NEAGU ANTONIO GABRIEL I
47 NICULAE DAVID ANDREI I
48 NIȚĂ-BANU MARIA SOFIA I
49 OAJDEA ANTONIA I
50 OANCEA RADU IOAN I
51 PĂTRAR BIANCA IOANA I
Pagina 116 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 28 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 PETRIȚĂ IOANA I
53 PODOLAN TUDOR ȘTEFAN I
54 POPA ȘTEFAN I
55 RĂCARU IZABELA ANDREEA ROXANA I
56 RÂȘNOVEANU BIANCA ANDREEA I
57 STAN ADINA BIANCA FLORENTINA I
58 STANCU DUMITRU CRISTIAN I
59 STRACIUG ROBERT ȘTEFAN I
60 STRÂMBU CAROLINA ARIANA I
61 ȘMEGNER ALEXANDRU MATEI I
62 TABACU ALISIA IOANA I
63 TANCIU LUCA RĂZVAN I
64 TEODORESCU THEA ILINCA I
65 TOMASIN ANA MARIA CRISTINA I
66 TUDURACHE NECULAE GABRIEL I
67 VASILE CEZAR MIHAI I
68 VASILE HORIA GABRIEL I
69 VASILESCU RADU ȘTEFAN I
70 VĂRĂȘTEANU DIANA ELENA I
71 VOICILĂ DAVID I
72 VORONEANU ANTONIA SIMINA I
Pagina 117 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 31 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBINCĂ AMALIA RAMONA I
2 ALBINCĂ ANDREI MARIO I
3 AZWS RICARDO I
4 BAICU EDUARD I
5 BANTAȘ MARIA ALEXANDRA I
6 BĂDĂU CATRINA I
7 BĂDULESCU RAREȘ CRISTIAN I
8 BOICESCU NICOLAS CLAUDIU I
9 BOIȚAN ANA SOFIA I
10 BORCEA ANA MARIA I
11 BOTEA ALEXANDRA MIHAELA I
12 BRATU ERYKA I
13 BREZAIE IULIAN GABRIEL I
14 BUCĂU ROBERT MARIO I
15 CĂLIN NICOLAS FLORIN I
16 CĂSĂNDROIU ANTONIA I
17 CEAUSESCU COSMIN IOAN I
18 CHIVA CRINA I
19 CILĂ DARIUS GABRIEL I
20 CONSTANTIN DAVID CRISTIAN I
21 CONSTANTINESCU SEBASTIAN CHRISTIAN I
22 COTEȚ RAFAEL GEORGE I
23 CRAIOVEANU PATRICK ANDREI I
24 CRĂCIUN CLAUDIU DAVID I
25 CUZA CARINA ANDREEA I
26 DECIU ERIKA ANDRADA I
27 DIACONU IANIS ALEXANDRU I
28 DIMA VICTOR IULIAN ȘTEFAN I
29 DOBRE ALIN CHRISTIAN I
30 DOBRE ANAIS TEODORA I
31 DRAGU SOFIA MARIA I
32 DUMITRESCU GEORGE MARIO I
33 DUMITRU ALEXIA MARIA I
34 DUȚĂ ROBERT MIHAI I
35 ENCIU DIANA MARIA I
36 ENE DELIA I
37 EPURE ANA MARIA I
38 GHIȚĂ BIANCA FLORENTINA I
39 GIOANCĂ AIDA MARIA I
40 GOGAN DARIUS GABRIEL I
41 GOLGOJAN ANDREI CRISTIAN IONUȚ I
42 GONȚ ALEXIA IOANA I
43 GRIESBACH MARIA ALEXANDRA I
44 GRUIA IONELA GABRIELA I
45 HAMAD OMAR I
46 ILIE DARIUS CIPRIAN I
47 ILIE IONUȚ DANIEL I
48 IONESCU ȘTEFAN ALEXANDRU I
49 LUNGU BIANCA MARIA I
50 MAN YANNIS DANIEL STEFAN I
51 MARINESCU MATEI OCTAVIAN I
Pagina 118 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 31 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MIRCEA LUCIAN BOGDAN I
53 MOCANU CRISTIAN I
54 MOISE ANDREI ALEXANDRU I
55 MOISE FLORIN ALEXANDRU I
56 MOTOLOIU MARIAN IONUȚ I
57 MURAD ANDREI I
58 MUSAT CRISTIANA I
59 NEACȘU ALEXANDRA ELENA I
60 NEACȘU MIRUNA GABRIELA I
61 NECHITA MARIA ALEXANDRA I
62 NEDEA REBECA MARIA I
63 NICA ELENA CRISTIANA IOANA I
64 NICOLA ANDREI I
65 NICOLAE STEPHANIE BIANCA I
66 NISTOR VLAD GABRIEL I
67 OLARIU ANA VANESIA I
68 PAICU ALEXANDRU MARIAN I
69 PANAIT DARIUS MARIAN I
70 PASCU ALEXANDRU NICOLAS I
71 PASCU-BEGALI RADU SPIRIDON I
72 PETRICĂ ALEXANDRA MIHAELA I
73 POPESCU MAIA I
74 PREDA RADU ȘTEFAN I
75 PRODANA CEZARA MARIA I
76 RADU MARIA ELENA SOFIA I
77 RIZEA-PĂTRAȘCU ALEXANDRU IANIS I
78 SAVA PATRICIA MIRABELA I
79 SIMION CRISTIANA NICOLETA I
80 STOICA EDUARD CRISTIAN I
81 ȘTEFAN DAVID NICOLAS I
82 TĂMAȘ MATEI GABRIEL I
83 TILIU ALEXIA MIHAELA I
84 TUDORA ANA I
85 ȚINTEA ALESIA MARIA I
86 ȚOC IANIS ANDREO I
87 VASILIU DAVID ANDREI I
88 VERZIU ALEXANDRA I
89 VOICULESCU ȘTEFANIA CARMEN I
90 VOLINTIRU MARIA I
91 ZIDARU MATEI DAMIAN I
Pagina 119 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 32 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANTON VALENTIN ANDREI I
2 AXINTE MARIA I
3 BABA MIHAI ALEXANDRU I
4 BĂLĂNICĂ DIANA MONICA I
5 BĂLȚAT TIMOTHY ȘTEFAN I
6 BĂNICĂ ANDREI CRISTIAN I
7 BICA RUXANDRA MARIA I
8 BLEANDĂ IULIA MARIA I
9 BOICU GIULIA BEATRICE I
10 BRÎNDUȘOIU TEODOR ADRIAN I
11 BURCEA ANDREI I
12 CALANGEA TUDOR BOGDAN I
13 CALIN ALISIA GABRIELA I
14 CALOTĂ DELIA ANA MARIA I
15 CHIRIȚĂ MARA ADRIANA I
16 CIFTCI AYSE ZEHRA I
17 CIFTCI ZAHIDE AZRA I
18 CIUCĂ VLAD CRISTIAN I
19 CIULICĂ DARIUS ALBERTO I
20 COJOCARU DAN ARES I
21 CONSTANTIN ANDREI LUCIAN I
22 DICĂ DRAGOS CONSTANTIN I
23 DINU ȘTEFAN DRAGOȘ I
24 DOBRIN MARTA MARIA I
25 DOBZEU DANIELA NICOLETA I
26 DONICI DARIUS I
27 DRĂGAN RAREȘ MIHAI I
28 DUMITRA MIHNEA SILVIU I
29 DUMITRACHE DAVID FLORIN I
30 DUMITRU ALEXANDRA LAURA I
31 DUMITRU IASMINA GEORGIANA IOANA I
32 DUMITRU ROBERTO FLORENTIN I
33 DUȚĂ BIANCA MARIA I
34 DUȚU ANA-MARIA I
35 EFTENE NICOLETA CARINA I
36 EFTIMIE ALBERT MARIO I
37 FRĂȚICĂ IOANA BIANCA I
38 GAVRILĂ CRISTIAN ANDREI I
39 GEORGESCU ANGELO IONUȚ I
40 GHIȚĂ ALBERT LUCIAN GABRIEL I
41 IANCU IANIS ROBERT ALEXANDRU I
42 ION ANDREI I
43 ION CRISTINA ALINA I
44 IRIMIEA GABRIEL IULIAN I
45 JARCĂ PETRU AURELIAN I
46 JIPA ERIC FLORIN I
47 KAMEL MAHER I
48 LĂUTARU ANDREI GABRIEL I
49 LESNE TUDOR ETTIEN I
50 MANOLE MARIO GABRIEL I
51 MARIAN ANDREEA CRISTINA I
Pagina 120 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 32 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MARIN ALEXANDRU MIHAI I
53 MARIN ANDREEA ALEXIA NICOLA I
54 MARINESCU EDUARD ANDREI I
55 MATEI DAVID FLORIN I
56 METELEANU NATALIA ȘTEFANIA I
57 MIHAI ANCA MARIA I
58 MIHALACHE DAVID ALEXANDRU I
59 MINCU ERIC I
60 NELERSA ȘTEFAN I
61 NICULAIE ALESSIA NICOLETA I
62 OANCEA ANDREEA DENISA I
63 PARASCHIV JEACLIN CRISTIANA I
64 PASCALE MARIAN CĂTĂLIN I
65 PĂUN CRISTIAN I
66 PIRZADEH EMAMCHAEI ARYAN CRISTIAN I
67 PÎNDARU ANDREI I
68 PLEȘCA DENISSA I
69 PREDA MĂDĂLIN ANDREI I
70 RADU ANASTASIA I
71 RADU DARIA MARIA I
72 ROȘU ALEXANDRU I
73 ROTARU MARIO ALEXANDRU I
74 RUSU BOGDAN MARIAN I
75 SANDU GABRIELA DIANA I
76 SÂRBU MAIA ȘTEFANIA I
77 SIMION MIHAELA NATALIA I
78 STĂNICĂ DARIA IOANA I
79 STIRBU VLAD FILIP I
80 STOIAN FABIO IOAN I
81 STOICA ALEXANDRU GABRIEL I
82 ȘTEFAN ROBERT I
83 TAFO EDUARD MIHAI I
84 TĂNASE ANTONIA MARIA I
85 TETEȘANU ANDREI I
86 TOADER DARIA ȘTEFANIA I
87 TOMULEASĂ ANDREEA MARILENA I
88 VASILE ALBERTO CRISTIAN I
89 VASILE ROBERTO CRISTIAN I
90 VIZUREȘTEANU DAVID CRISTIAN I
91 VOICU RAREȘ DAVID I
Pagina 121 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 39 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGACHE DAVID IONUȚ I
2 ALBEI IRINA ALEXANDRA I
3 ALDEA IOANA ALEXANDRA I
4 ALEXANDRESCU RAREŞ CRISTIAN I
5 ALEXANDRU ANDREEA ALEXIA I
6 AMARAH IOAN I
7 ANDREI CORNELIA ALBERTA I
8 ANDREI CRINA IOANA I
9 ANDREI LAURA IOANA I
10 ANDRUȚA DELIA FLORENTINA I
11 ANDRUȚĂ ANTONIO I
12 ANGHEL AMALIA STEFANELA I
13 ANGHEL DENIS ȘTEFAN I
14 ANGHEL LARISA GABRIELA I
15 ANGHEL STELIAN IANIS MARIAN I
16 ANTON IANIS CRISTIAN I
17 ANTONESCU IOAN I
18 ARASHAT SAIF MUHANNAD HIKMAT I
19 ATANASIU STEFAN ADRIAN I
20 AXENTE ALEXANDRU GABRIEL I
21 BACIU NICHOLAS RAFAEL I
22 BADECA STELIAN MIHAI I
23 BALOTĂ ANA MARIA I
24 BANCU DARIUS GABRIEL I
25 BARAKAT MERHIJ GEORGE I
26 BARNA IOANA ELIZA I
27 BASTUREA-MAFTEI DAVID GABRIEL I
28 BAYTEKIN HAVIN REBECA I
29 BĂDULESCU RADU ŞTEFAN I
30 BĂRBULESCU ANTONIO ANDREI I
31 BECHEANU MIHAELA ADINA I
32 BONCIU NICOLETA I
33 BORŞ IANIS CRISTIAN I
34 BOTUŞAN ANDREI ALEXANDRU I
35 BRAŞOVEANU IONUȚ ALEXANDRU I
36 BRATU BRIANA ANDREEA I
37 BRĂDICEANU MARIA ALEXANDRA I
38 BUGA MATEI I
39 BUSUIOC ALEXANDRU I
40 CAZAC ANISIA I
41 CĂLDĂRAȘ MARIA FLORENTINA I
42 CĂLIN ALEXIA ELENA I
43 CÂNCIU ANDREI IULIAN I
44 CEAUŞ DELIA NICOLETA I
45 CHECHERIȚĂ CLAUDIU MARIAN I
46 CHIOVEANU GIULIA GEORGIANA I
47 CHISOI ELENA GEORGIANA ERICA I
48 CIRIBAŞA ŞTEFAN OCTAVIAN I
49 CIUREL ANA MARIA I
50 CÎMPANU LUCA CRISTIAN I
51 CLUCER NATALIA IOANA I
Pagina 122 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 39 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 COBZARU LAVINIA MARIA I
53 COLICEAM MARIO GABRIEL I
54 COLUMBAN RUXANDRA GEORGIANA IOANA I
55 COMAN ANTONIA LIDIA IOANA I
56 CONSTANTIN ALEXANDRU DARIUS I
57 CONSTANTIN DAVID NICOLAS I
58 CONSTANTIN IOANA KARINA I
59 COPACI MARIAN DARIUS RAREȘ I
60 CORBU MARIO ANDREI I
61 COSTACHE CORINA CRISTINA I
62 COSTACHE LUCA DAVID I
63 CRĂCIUN ANTONIA CRISTIANA I
64 CREȚU LUCA LAURENȚIU VLĂDUȚ I
65 CRÎNGAŞU AMIRA I
66 CRUCERU MAYA NICOLE I
67 CUCEANU ALESSIA CRISTINA I
68 CUZMULESCU DAVID ALEXANDRU I
69 DAFINA DARIUS CRISTIAN I
70 DEMIR ENSAR I
71 DINCĂ ADINA SEFORA I
72 DINCĂ ALESIA IOANA I
73 DINCĂ DAVID NICHOLAS I
74 DINCĂ VLAD IOAN I
75 DINU ANTONIA MIHAELA NICOLETA I
76 DÎRJAN MIHAI CRISTIAN I
77 DO MINH TRANG I
78 DOBRIN ANA MARIA I
79 DOGARU MARIO ALEXANDRU I
80 DOGRU SEYD ALI I
81 DONA AMALIA IOANA I
82 DRÂMBĂ RAISA MARIA I
83 DUMAN ARZU NICOLE I
84 DUMAN NAIM ALIN YUSUF I
85 DUMITRU ALEXANDRU I
86 DUMITRU RICARDO ROBERTO I
87 DUNĂ MARIAN DAVID I
88 DUȚĂ AMALIA MARIA I
89 EFTIMIE ALEXANDRA ESTERA I
90 ENACHE FLORIN ANDREI I
91 ENACHE SEBASTIAN MIHAI I
92 ENE IULIA MIHAELA I
93 FIRINCI YUSA I
94 FLOREA MARIA GABRIELA I
95 FLORESCU ANA MARIA ANDREEA I
96 FLORIA ADRIAN ORLANDO I
97 FLORICEL MARIA LORENA I
98 FLORIŞCĂ EMILIA ŞTEFANIA I
99 FURDUC NICOLAS DANIEL I
100 GĂRGĂRIȚĂ CRISTIAN RADU MIHAI I
101 GEAMĂNU ANDREEA CRISTINA I
102 GHEORGHE DARIA ANDREA I
Pagina 123 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 39 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 GHEORGHE TEODORA CRISTINA I
104 GHEORGHIU ANDREI ȘERBAN I
105 GHEORGHIU TUDOR ȘTEFAN I
106 GHERGHINA ALEXANDRU GABRIEL I
107 GHINERARU IULIA THEODORA I
108 GOGA EDUARD GABRIEL I
109 GOGOMAN IOANA LARISA I
110 GRIGORAŞ ALBERT CONSTANTIN I
111 GRIGORE AMALIA IOANA I
112 GRIGORE BIANCA ANDREEA I
113 GROSARU GABRIELA LORENA I
114 GRUIA BOGDAN ALEXANDRU I
115 HELCIOIU ANDREEA DARIA I
116 HERLING ALEXIA ANTONIA I
117 HÎRȚANU DAVID ŞTEFAN I
118 IANCU RAMONA ELENA I
119 ILIE MARIA DELIA I
120 INCZE-FRĂȚILĂ TALIDA MARIA I
121 ION ANA MARIA I
122 IONESCU ROBERT GABRIEL I
123 IONITA ANDREI DANIEL I
124 IONIȚĂ RUXANDRA ANDREEA I
125 IONIȚĂ TEODOR I
126 KERIMOGLU DELIA I
127 LAZEA ANDREEA TEODORA I
128 LIXANDRU ANDREI I
129 LUPAŞCU MARIO GABRIEL I
130 LUPU IOSIF MARIO I
131 LUPU MARIA DANIELA I
132 MANDACHE MAIA NECTARIA I
133 MANEA RAFAEL ANTONIO MATEI I
134 MARGINEAN ISABELLA MARIA I
135 MARIN MARIA GABRIELA I
136 MARINCOVICI ALBERT MIHAI I
137 MARINESCU SEBASTIAN ANDREI I
138 MATACHE MEDEEA MARIA I
139 MEREANU IULIA MARIA I
140 METONI LUCA I
141 MIHĂILĂ MATEI CONSTANTIN I
142 MILITARU MARIUS CRISTIAN I
143 MINCU LUCA SILVIU I
144 MOIŞAN MARIA CARLA I
145 MOLDOVEANU NATALIA I
146 MOLDOVEANU NELA ȘTEFANIA I
147 MOTOI ANDREI VASILE I
148 MUNTEAN CAMELIA RALUCA I
149 NAIE ANDREEA ALEXIA I
150 NAPPI CRESCENZO GEORGE I
151 NĂSTASE ANDREEA MARIA I
152 NEAGU ADRIAN I
153 NEAGU ANTONIA MARIA I
Pagina 124 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 39 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 NEATA DAMIANA I
155 NEAȚĂ STEFANIDA I
156 NECULA RADU ANDREI I
157 NGUYEN MANH TRA MY I
158 NICA IRIS-MARIA IRIS-MARIA IRIS-MARIA I
159 OANCEA ANDREEA VALENTINA I
160 ONISHI AYANA CLAUDIA I
161 ONUȚĂ ANDREI FLORIAN I
162 OPREA DANIEL ANTONIO I
163 PANĂ IRINA I
164 PARASCHIV MAIA I
165 PAȚE MARIA ARIANA I
166 PERCA ANDREI DARIUS I
167 PETRACHE ANNE MARIE I
168 PETRACHE BIANCA ANDREEA I
169 PETRĂREANU DAVID ALEXANDRU I
170 PETRE ANDREI DARIUS I
171 PETRE IRINA ANDREEA I
172 PETRESCU YANNIS I
173 PHAM NHU LAM I
174 PICIORUŞ ALEXANDRU ŞTEFAN I
175 POENARU DENIS ALEXANDRU I
176 POP RAREŞ ŞTEFAN I
177 POPA CĂTĂLIN LUCA CONSTANTIN I
178 POPA IRINA I
179 PRUNESCU ANDI IONUȚ I
180 RADU ALEXEI GABRIEL I
181 RADULESCU GEORGIANA IULIANA I
182 RĂDOI NATALIA GABRIELA I
183 RĂDUCANU ALEXANDRA MARIA I
184 RĂDUCANU ANDREI PETRU I
185 RĂDUCANU DAVID MIHAI I
186 RĂDUCU ERIC NICHOLAS I
187 RĂDULESCU DENISA MIHAELA I
188 RISTEA ALEXANDRU FLORIN I
189 RUSU ANDREI CĂTĂLIN I
190 RUSU VLADIMIR MIHAI I
191 SABBAGH ZENA I
192 SAVA MARIA ROXANA I
193 SCORTANU DARIA IOANA I
194 SIMION DAVID ANDREI I
195 SIMION EVELIN GEORGIANA I
196 SIMION IRIS STEFANIA I
197 SLABU GIULIANO MARIO BOBY I
198 SOFRONE AYANA CRISTIANA I
199 SOLOMON BIANCA ELENA I
200 STAICU BIANCA NICOLETA I
201 STAN DAVID MĂDĂLIN I
202 STAN IRINA GABRIELA I
203 STAN MARIO ROBERTO I
204 STAN YASMINA DANIELA I
Pagina 125 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 39 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 STĂNILĂ MARIUS CRISTIAN I
206 STOICA ALEXANDRU I
207 STROEA DIMITRIE MIHAIL I
208 SULIMAN MIHAIL FELIX I
209 ŞELAVARTEA BIANCA ALEXANDRA I
210 ȘERB MATEI ȘTEFAN I
211 ŞLICARU MARIA MELANIA I
212 TĂNASE ANDREEA MARIA I
213 TĂNASE DAVID ȘTEFAN I
214 TĂNASE MARIA ISABELA I
215 TEODOROVICI ANA MARIA I
216 TOMA CONSTANTIN RĂZVAN I
217 TRIFU ALEXANDRU DUMITRU I
218 TUDOR ANDREI LUCA I
219 TUDOR ROBERTO MIHAI I
220 TUDOR SARA MARIA I
221 TURCITU RAMIREZ NEAGU EDUARDO CRISTIAN I
222 ULUIȚEANU ALINA IOANA I
223 UNGUREANU RAREȘ MIHAI I
224 VELICU NICOLA DANIELA BIANCA I
225 VOICILĂ NATALIA MARIA I
226 VOICU KARINA MARIA I
227 YANG BAO HUI ALEXANDRU I
228 YUNCEK-OAIE MELEK I
229 ZICA IANIS CRISTIAN I
Pagina 126 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 4 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALECU ANA MARIA I
2 ALEXANDRESCU EMIL CRISTIAN I
3 ALEXANDRU ANTONIO EMILIAN I
4 BADEA ROXANA IOANA I
5 BOCȘE ELENA I
6 BUICĂ ANDREI LUCA I
7 CANGHELARE GIULIA CRISTINA I
8 CÎMPEA MARIUS LEONARD FLORIN I
9 COJOCARU EDWARD ANDREI I
10 CRÎŞMARI ANDREI ALEXANDRU I
11 CROICEA ANDREEA ELENA I
12 DAVID SEBASTIAN MARIAN I
13 DINU ADRIAN GABRIEL I
14 DONA ANDREI RĂZVAN I
15 DOROFTE LEONARD DANIEL I
16 DUMITRESCU NECTARIA I
17 DUMITRESCU TOMA I
18 DUMITRU CLAUDIA MARIA I
19 DUMITRU MARIA ELISABETH I
20 GHEORGHE ALEXANDRU GABRIEL I
21 GRIGORE COSMINA MARIA I
22 GROSU IONUȚ DANIEL I
23 GUȘĂ ALEXANDRA ANDREEA I
24 IACOB ALEXANDRU MIHAI I
25 IGNĂ ALEXANDRU ANDREI I
26 IONESCU ROBERT ȘTEFAN I
27 IRIMIA ALEXANDRU I
28 MANEA AMERIS MIHAELA I
29 MANEA IOAN VLADIMIR I
30 MARCHIDANU IONUȚ ANDREI I
31 MARIN ALEXANDRU I
32 MARIN ECATERINA I
33 MATEI GABRIEL DANIEL I
34 MIHĂLȚEANU ERIK ANDREI I
35 MOGÂLDEA BIANCA ELENA I
36 MOTROAȘĂ MARIA I
37 PANEA MIHAI ALEXANDRU I
38 PARASCHIV EDUARD CONSTANTIN I
39 POPA ANDREI RĂZVAN I
40 SANDU ALEXANDRA ANA MARIA I
41 SANDU REBECA ANDREEA I
42 SANDU SARA IOANA I
43 SOARE RAREȘ ALEXANDRU I
44 SOLOJAN DINU ANDREI I
45 SOREANU MARIO O VALENTIN I
46 STOICA EDUARD CRISTIAN I
47 SURDU MIRUNA MARIA I
48 TATU COSMIN GABRIEL I
49 TUDORACHE EMMA ANTONIA I
50 ȚIBRAN NATALIA I
51 ȚOPEA ANNE MARIE I
Pagina 127 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 4 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 UNGUREANU ANA MARIA I
53 UNGUREANU RĂZVAN IONUȚ I
54 ZARIAN DARIUS ȘTEFAN I
Pagina 128 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 40 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM CRISTINA ŞTEFANIA I
2 AGÂTI GIULIA ANA MARIA I
3 ANDREI GEORGE CRISTIAN I
4 ANDREI IOANA ANDREEA I
5 BABUSANU ANAMARIA IRINA I
6 BACIU LUCIAN ALEX CRISTIAN I
7 BERTEȘTEANU MARIA I
8 BUNESCU MARCO ERIC ANDREI I
9 BURCEA SCHWAB VICTOR I
10 BUTURIN DIANA MARIA I
11 CINCĂ MARIA NICOLE I
12 CIUCĂ AYANNA ANDREEA I
13 COLIMITRA ILIE I
14 CONSTANTIN ALEXANDRA IOANA I
15 CONSTANTIN BOGDAN MARIO I
16 CONSTANTIN VLĂDUȚ EMILIAN I
17 COSTACHE NICOLLE SARA ADRIANA I
18 CRACIUN TEODOR I
19 CRISTESCU ANDREI I
20 DOBRA DAVID ANDREI I
21 DRAGNE CĂTĂLINA IOANA I
22 DUMITRU ALEXIA CRISTINA I
23 ENACHE DARIUS CĂTĂLIN I
24 ENACHE MIHAI GEORGE I
25 FILIP ANA MARIA I
26 FUGARU ALEXANDRA DENISA I
27 GĂGEAN IULIA VALENTINA I
28 GHEORGHE DARIA-MARIA I
29 IANCU MARIA I
30 IFRIM ȘTEFANIA SOFIA I
31 ILIE GABRIELA DARIA I
32 ILIE ROBERT CONSTANTIN I
33 IONESCU ION LEONARD I
34 JUCAN MIHAI GEORGE I
35 LEVĂRDĂ IOANA BIANCA I
36 LEVĂRDĂ MARIA BEATRICE I
37 MANEA RĂZVAN GABRIEL I
38 MATEI RAFAELLE ANTONIO I
39 MIHALCEA ȘTEFAN ALIN I
40 MITEAȚĂ ALEXANDRU I
41 MÎRZAC MIRUNA TATIANA I
42 MORARU ROBERT FLORIN I
43 MUSCALU DARIA IOANA I
44 MUȘĂTESCU RAUL MIHAI I
45 NEDELCU MELANIA IOANA I
46 NICA IRINA ELENA I
47 NURAL KEREM SELIM I
48 OITA IOAN I
49 OPREA STEFANO CHRISTIAN I
50 PANAIT-MILEA YASMIN LARISA GABRIELA I
51 PANTILIE CRISTIAN I
Pagina 129 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 40 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 PARASCHIV ANDREEA RAISA I
53 PASAT ANA MARIA I
54 PĂTRUȚĂ MATEI ALEXANDRU I
55 PUȘCACIU DARIUS ALEXANDRU I
56 RĂDUCU LUCA ANDREI I
57 RUNCAN MARIA DEL MAR I
58 SAVA ALEXANDRA STEFANIA I
59 STROE DAVID STEFAN I
60 SUCIA DAVID CRISTIAN I
61 TIRON LUCA I
62 TOMA COSTIN I
63 ȚĂRANU-MIREA EWELINE ANDREEA I
64 UNTEA TIBERIUS CRISTIAN I
65 URSESCU MARIAN EUGEN I
66 URSULEANU GEORGIANA I
67 VASILE GEORGIAN I
68 VLĂDĂU ALEXANDRU VALENTIN I
69 VOICU DAVID PETRU ALEXANDRU I
Pagina 130 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 41 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANGHEL ROBERT ALEXANDRU I
2 BABA DAVID ANDREI I
3 BĂDEANU VALENTINA MIHAELA I
4 BĂLĂNOIU ANDREEA ALEXANDRA I
5 CARAȘOL DARIA ELENA I
6 CIOBANU ȘTEFAN TUDOR CRISTIAN I
7 COCU-PIȚA LAURENTIU ANDREI RADU I
8 DÎRJAN NICOLAS DAVID DUMITRU I
9 DOBRIN MIRUNA MARIA I
10 DRAGOMIR NICOLETA ANDREEA I
11 DRĂGAN ANDREI ȘTEFAN ALEXANDRU I
12 DRĂGUȚ EDUARD COSTIN GABRIEL I
13 DRUMEA ANDREEA BIANCA I
14 DUCU DARIA IOANA I
15 DUCU IANNIS ALEXANDRU I
16 DUMITRAȘCU ANA MARIA I
17 DUMITRU DENISA REBECA I
18 DUMITRU IUSTIN MARIAN I
19 DUMITRU MARIUS FLORIAN I
20 FASCU RAZVAN GABRIEL I
21 GURBAN MIHAI DARIUS I
22 HAMZA CRISTIAN GABRIEL I
23 ILIE MARIA LUIZA I
24 ION DAVID GABRIEL I
25 LUNGU JEAN NICHOLAS DANIEL I
26 MARIN ANDREEA FLORENTINA I
27 MATEI ROBERTO GABRIEL I
28 MELEN MARIO IONUȚ I
29 MEREU ALEXANDRU PAUL I
30 MICU EMIL GABRIEL I
31 MIHALE DRAGOȘ COSTIN I
32 NEACȘU COSTEL ȘTEFAN I
33 NEAGU CRISTIAN MATEI I
34 NEAGU FLORIN RAREȘ I
35 NICOLAE ALEXANDRA CĂTĂLINA I
36 NIȚU IANIS PETRE I
37 OLTEANU ANDREI CRISTIAN I
38 ONCESCU CRISTINA IONELA I
39 OPREA MARIAN ADRIAN I
40 ORNOIU COSMIN YANIS I
41 PARASCHIV DAVID ANDREI I
42 PAVEL ANA MARIA THEODORA I
43 PÂRVU MIHAELA I
44 POPA ALESIA MARIA I
45 SIMION BEATRICE ANDREEA I
46 STAN ANA ROBERTA I
47 STĂNESCU MARIAN RĂZVAN I
48 STOICA DARIUS ANDREI I
49 STOICESCU DAVID I
50 STOICESCU DAVID ANDREI I
51 STROE BOGDAN ANDREI I
Pagina 131 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 41 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ȘERBAN TEODORA MIHAELA I
53 ȘTEFĂNICĂ ANDREI I
54 TOMIȚOIU ALEXIA ELENA I
55 TRANDAFIR CARLA ELENA I
56 VASILE DAVID ANDREI I
57 VASILICI RAMON ADRIAN I
58 VELICA BIANCA ELENA I
59 VISALOM DAVID NICOLAE I
60 ZORILĂ BEATRICE ANA MARIA I
Pagina 132 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 46 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACU ROBERT LUCIAN I
2 ANDRUȚĂ NICOLAE RICARDO I
3 ANGHEL BIANCA I
4 ANGHEL DAVID IOAN I
5 BADEA ALEXANDRU CRISTIAN I
6 BADEA ANDRADA BEATRICE I
7 BALAUREA-CHIRILOV DOMINIC ŞTEFAN I
8 BĂLAȘ DARIUS IONUȚ I
9 BĂZĂLĂU SILVIU DRĂGAN I
10 BERRO LINDA I
11 BOBOC ALEXANDRA I
12 BOBOC MATEI GABRIEL I
13 BOTEANU INGRID MARIA I
14 BOZDOC ALEXYA MIRUNA I
15 BUCUROIU ANDREEA ANISIA I
16 BUGA SABINA I
17 BURGHELEA GRETA MARIA I
18 CARU RALUCA ALEXANDRA I
19 CĂLIN DAVID I
20 CHEBĂRUȘI ANDREI DARIUS I
21 CHIFOR CIPRIAN MARIAN I
22 COJOCARU ALEXANDRU CRISTIAN I
23 CONSTANTINESCU MAYA ANDREEA I
24 COSTACHE ISABELA MIHAELA I
25 CREȚU BIANCA MARIA I
26 CRISTEA ANDREEA MARIA I
27 DAN ALEXANDRA CRISTINA I
28 DAVID GABRIELA ANIELA MARIA I
29 DELCEA DARIA MARIA I
30 DIACONU ANDREI ȘTEFAN I
31 DICĂ NATALIA GABRIELA I
32 DINU CRISTIAN PARASCHIV I
33 DINU DENIS ANDREI I
34 DIȚU VLADIMIR I
35 DÎMBU MARA ALEXANDRA I
36 DOROȘ DARIA MARIA I
37 DRĂGAN CRISTIANA ALEXANDRA I
38 DUMITRAȘCU IARINA MARIA I
39 ECHIM ORIANA GABRIELA I
40 GHEORGHE ANA-MARIA MAIA I
41 GHIȚĂ ȘTEFAN I
42 GIURGIU BIANCA MARIA I
43 HAIDAR SARAH MARIA I
44 HAVRILIUC DARIUS ANDREI I
45 HOLELEO LUCA ANDREI CONSTANTIN I
46 ILIE DRAGOS ANDREI I
47 ILIEŞ TUDOR ANDREI I
48 ION ANDREI CRISTIAN I
49 IONESCU-VITZU ALEXANDRU IOAN I
50 IONIȚĂ ANDREEA MIRUNA I
51 ISTRATE DIMITRIS MIHAI I
Pagina 133 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 46 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ÎNSURĂȚELU MATEI RADU I
53 LUCA BIANCA ADRIANA MIHAELA I
54 MARIN MIRELA IOANA I
55 MATACHE ALEXANDRU SASHA I
56 MATEI MIHAI ALEXANDRU I
57 MÂNDROC IOANA MARIA I
58 MIHAI DARIA ROSE MARIE I
59 MIHAI NATALIA ERIKA I
60 MIHAI ROBERT DOMINIC I
61 MIHAI VICTOR I
62 MIHAILA GABRIEL MARIAN I
63 MIHĂIȚĂ CRISTINA CLAUDIA I
64 MUCUȚĂ CHIVU TUDOR MIHAI I
65 MUȘAT MARIA BRIANA I
66 NEDELCU ALEXANDRU IONUȚ I
67 NEDELCU ANDREEA ALEXA I
68 NEDELCU ȘTEFAN CRISTIAN I
69 NICA MARIO COSTIN I
70 PATRAȘ INGRID ANDREEA I
71 PAVEL ANDREI I
72 PETRE IULIA ALEXANDRA I
73 PETROV MIRUNA IOANA I
74 PETROVICI ALEXANDRA REBECA I
75 PINTIALĂ DRAGOŞ ANDREI I
76 PISTOL ALEXANDRU I
77 PITEI LUCA MIHAI I
78 PÎRLEA TUDOR GEORGE I
79 POPESCU ALEXIA SORINA I
80 PORADIN RONNIE DAVID I
81 RADOI MIHNEA I
82 RADU ALESSIA ADELINE RUXANDRA I
83 SECIU MARIA CEZARA I
84 SERBĂCĂU NATALIA IOANA I
85 SPĂTARU LAURA NICOLETA I
86 STANCA IOANA ALEXANDRA I
87 STANCESCU SARA MARIA I
88 STOIAN MIHAI SEBASTIAN I
89 TĂPĂLAGĂ SOPHIA IOANA I
90 TULCAN VURAL I
91 ȚÂCMEANU DARIA GABRIELA I
92 UDRES GABRIELA IOANA I
93 UȚĂ AMELIA MARIA I
94 VĂSII ANTONIA MIHAELA I
95 ZAHARIA ADANA MARIA ALEXANDRA I
96 ZAMFIR ANDREEA IOANA I
Pagina 134 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 49 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AFILIPOAIE MARA I
2 ANDRONIC SARA MARIA I
3 ANGHEL EVA MARIA I
4 ANICA CRISTIAN DANIEL I
5 ANTON BIANCA MARIA I
6 BADEA TEODOR GEORGE GABRIEL I
7 BALESCU SOFIA ANDREEA I
8 BÂLCAN ALESIA ELENA I
9 BERNOVICI RADU I
10 BIASON REBEKA BEATRICE I
11 BITER LUCA ANDREI I
12 BÎRSAN CĂLIN CONSTANTIN I
13 BOANȚĂ MAIA ANDREEA I
14 BODAREU DAMIAN IOAN I
15 BRAN DARIA ANASTASIA I
16 BRUMUȘESCU ANASTASIA I
17 BULIGESCU GRIGORE PETRU I
18 BUŞCĂ ADELINA MARIA I
19 CALOTĂ TIBERIU I
20 CALTUN SOFIA MARIA I
21 CAPATINA ANDREI EDUARD I
22 CĂLDĂRARU IOANA I
23 CĂLUIAN ELVIRA MARIA I
24 CEZAR VICTOR ATTILA I
25 CHILARESCU CORINA I
26 CHIȘ LUCA DAMIAN I
27 CHIȘ ROMAN TOMA I
28 CHIVU ALEXANDRU ANDREI I
29 CIUTU VLADIMIR PETRU I
30 CÎRSTEA TUDOR I
31 CONSTANTIN VICTOR IONUȚ I
32 CONSTANTINESCU ANA DARIA I
33 CONSTANTINESCU SOFIA I
34 COSAREANU NATALIA I
35 COSTEV MIHAIL I
36 COSTINIU LEONARD ANTONIO I
37 COVRIG EMA NICOLLE I
38 CUDRIȚESCU ANA RALUCA I
39 DAMIAN PETRU ALEXANDRU I
40 DAN NATASHA MARIA I
41 DAN VLAD IOAN I
42 DANIFELD NATALIA IOANA I
43 DĂNEȚ MARIA IRIANA I
44 DICU RADU IACOV I
45 DIEAC ALBERT LUCA I
46 DINU ROBERT GABRIEL I
47 DOBRE MATEI DANIEL HORIA I
48 DORDEA CLAUDIA ANABELLE I
49 DRĂGHICI VICTOR I
50 DRĂGULIN ERIC ALEXANDRU I
51 DUMITRU MATEI FLORIAN I
Pagina 135 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 49 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ENACHE ROBERT STELIAN I
53 FILIP MARIA IULIA I
54 FLOREA ANDREEA ALEXIA I
55 GAFTON SEBASTIAN ANDREI I
56 GAVRILĂ TUDOR ȘTEFAN I
57 GAVRILESCU ANDREI I
58 GHELBEREU DARIUS ALEXANDRU I
59 GHERGHINA MARIA I
60 GIRBAU LUCAS ANDREI I
61 GÎRLAŞU ANDREI I
62 GRIGORE RARES STEFAN I
63 GROSARIU ERIC MIHAI I
64 GROZEA ANTONIA CRISTINA I
65 GUȚĂ ANDREI I
66 HILLERIN MARIA ANDREEA I
67 HOGEA BIANCA ELENA I
68 HUICĂ INDIRA I
69 ILICA ERIC ALEXANDRU I
70 ILIE EMMA SOFIA I
71 IONESCU ALEXANDRU EDUARD I
72 IONESCU ERIC I
73 IONESCU TEODOR CORNEL I
74 IONICI LUCA TIBERIU I
75 IONITA ARIANA MARIA I
76 IORDACHE ANTONIA MIHAELA I
77 IORGA MARIA I
78 IOSIF EVELINE MARIA I
79 IVAN MARA IOANA I
80 KATZIGHERA ALEXANDRU I
81 LUCA EDUARD ANDREI I
82 LUNCAȘU COSTIN MATEI I
83 MANU TEODOR I
84 MARINCEA RADU ȘTEFAN I
85 MARINESCU ANDA BEATRICE I
86 MARINESCU ȘTEFAN I
87 MARINESCU ȘTEFAN MATEI I
88 MARINESCU YANIS MAXIM I
89 MARTOIU MARA I
90 MIHAI CĂTĂLIN I
91 MIHAILESCU TUDOR I
92 MIHALACHE DAVID ALEXANDRU I
93 MILITARU ANDREI STEFAN I
94 MILITARU NICOLE I
95 MILOS RADU I
96 MINEA FLORINA CLEOPATRA I
97 MITAN MEDEEA MARIA I
98 MIU MATTEO I
99 MOISE MIHAI ALEXANDRU I
100 MOTOTOLEA RADU MATEI I
101 MUNTEANU PATRICK DAVID I
102 MUNTEANU PETRU I
Pagina 136 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 49 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 NAE REBECCA CRISTINA ELENA I
104 NĂSTASE AUGUSTIN I
105 NĂSTASE-IOVU MAYA I
106 NEAGU MARIA ERICA I
107 NITULESCU MATEI I
108 NOVAC MATEI GABRIEL I
109 OANCEA ALEX I
110 OLTEAN ADELINA I
111 OLTEANU NATALIA ELENA I
112 ONOSE ANDREI VLADIMIR I
113 OPREA DARIUS ANDREI I
114 PACURARU SONIA MARIA I
115 PARASCHIVESCU VLAD STEFAN I
116 PAVEL RADU MIHAI I
117 PĂTRAŞCU MIHAIL TEODOR I
118 PETCU DAVID ALEXANDRU I
119 PETRACHE MARA ANASTASIA I
120 PETRE ALEXANDRU IULIAN I
121 PETRE ANDREI I
122 PETRE DIANA I
123 PETRE EMA MARIA I
124 PETREANU CAROL ANDREI I
125 PLOPEANU BIANCA GEORGIANA I
126 PODĂRICĂ ALEXANDRU CONSTANTIN I
127 POPA ANTONIO MIHAI I
128 POPA CRISTIAN GABRIEL I
129 POPA ȘTEFAN ALEXANDRU I
130 POPESCU ALEXANDRU I
131 POPESCU VICTOR ALEXANDRU I
132 POPOVICI BIANCA ANDREEA I
133 POSLUSNIC STEFAN I
134 POSTELNECU DIANA MARIA I
135 PREDOI ALEXANDRA MIHAELA I
136 PRIBOI ANDRADA GABRIELA I
137 PRODAN MIHNEA ANDREI I
138 RADOCEA COSMIN GHEORGHE I
139 RADUCU IRIS ELENA I
140 RĂDUCANU DIMITRI CORIN I
141 SCURTU ELENA ANASTASIA I
142 SCURTU MARIA SOPHIA I
143 SERBAN CLARA MARIA I
144 SIMA ANA MATILDA I
145 SIMIONESCU DELIA ELENA I
146 SLAVOV TUDOR I
147 STAN SONIA ELENA I
148 STANCIU DAVID ANDREI I
149 STANCIU LUCA CRISTIAN I
150 STANCU ȘTEFAN I
151 STEFAN NICOLE DIANA I
152 STERIOPOL EVELYN MARIA I
153 STOICESCU MARIA ELENA I
Pagina 137 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 49 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 ȘERB ANDREI VLAD I
155 ŞERBAN DELIA CRISTIANA I
156 TALAȘMAN YARINA MARIA ALESSIA I
157 TĂNASE ALEXANDRU I
158 TĂRCEA ALEXANDRU ȘTEFAN I
159 TĂTUCU CONSTANTIN ALEX IONUȚ I
160 TEODORESCU TUDOR I
161 THEODORESCU MATEI I
162 TIRON EMMA I
163 TODERAȘCU MIRUNA IOANA I
164 TUDOR IRIS ANDREEA MARIA I
165 TUDOR IULIA BRÎNDUŞA I
166 TUDOR VLAD ANDREI I
167 TUDORESCU-MORJAN ȘTEFANIA I
168 TUDOSE ALEXIA MARIA I
169 ȚÎRDEA RAREȘ ANDREI I
170 URSU MARIO CRISTIAN I
171 VASIAN ANTONIA MĂDĂLINA I
172 VASILE RADU ŞTEFAN I
173 VELEA RAREŞ I
174 VIULET ALEXANDRU I
175 VLAD ANTON ADRIAN I
176 VLĂȘCEANU VICTOR I
177 VOICU LUCA ANDREI I
178 ZAHARIA GABRIEL I
179 ZIKELI FILIP ALEXANDRU I
180 ZOPA KARLA I
Pagina 138 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 51 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ARAMĂ ANA GRETA I
2 BADEA DELIA ELENA I
3 BADEA MAYA SOFIA I
4 BADEA NICHOLAS I
5 BECHERU ROBERT IONUT I
6 BERTESCU CLAUDIU ANDREI I
7 BEȘTEALĂ REBECA ANA MARIA I
8 BLÎNDU-EREMIA ANDREI I
9 BOŞCA RAZVAN ANDREI I
10 BOȘNEAG ALEXIA MARIA I
11 CEZĂRESCU ANA REBECCA I
12 CHAMAS ZEIN ANDREI I
13 CHIRCU ANDREI ALEXANDRU I
14 COSOR BOGDAN ALEXANDRU I
15 CRISTACHE IACOB JOSHUA I
16 CRISTEA RADU GABRIEL I
17 DINU LAVINIA MARIA I
18 DRAGOMIR DIANA GABRIELA I
19 DRAGOMIR IONUT I
20 DUMITRACHE ALEXANDRU CRISTIAN I
21 DUMITRU ALEXANDRA IOANA I
22 DUMITRU ȘTEFAN I
23 DUȘAN DENIS MARIAN I
24 FLORESCU ALESIA MARIA I
25 FLORESCU ALEXANDRU TEODOR I
26 FRATILOIU MARIA ALEXIA I
27 GANGA LUCA ADRIAN I
28 GEORGESCU DARIA STEFANIA I
29 GHEORGHE DAVID ANDREI I
30 GHERGHINESCU ANDREI CRISTIAN I
31 GOGU MARIUS RĂZVAN I
32 GRAURE ANA MARIA I
33 GRIGORE ANTONIO PETRISOR I
34 HOREANU-IORDACHE CRISTIANA ALEXANDRA I
35 HU WEI KANG I
36 ICHIM INGRID MIHAELA I
37 ILIE NATALIA I
38 IOANIDES MAIA ECATERINA I
39 IORGA MIRCEA GABRIEL I
40 ISAC ENIA STEFANIA I
41 LIȚĂ FLAVIA NICOLETA I
42 LUNGU DARIA MARIA I
43 MANEA DARIA FLORINA I
44 MANOLESCU MARIA SERENA I
45 MARDALE ANAIS SOFIA REBEKA I
46 MARIN SARAH GABRIELA I
47 MARTIN LUCA CRISTIAN I
48 MATEI MAYA ANDREEA MONICA I
49 MAXIM BOGDAN I
50 MĂNDOIU RAUL VALENTIN I
51 MĂRGĂRIT-ENESCU RĂZVAN I
Pagina 139 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 51 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MIJA CARINA GEORGIANA I
53 MIRON CEZARA MARIA I
54 MITRAN TEODOR CRISTIAN I
55 MITU CHEREN HAPUC I
56 MOGOROCI ANDREEA BIANCA I
57 MOISE ŞTEFANIA CĂTĂLINA I
58 MUNTEANU ANDREI I
59 NAE ANASTASIA IOANA I
60 NĂSTASE DARIA MARIA I
61 NEACSU ANDREEA REBECA I
62 NEAMȚU MATEI NICHOLAS I
63 NEOFIT ALEXANDRU I
64 NICU TUDOR ANDREI I
65 NICULAE ELENA LOREDANA I
66 NICULAE IRINA MARIA I
67 NISTOR MARIA ISABELLA I
68 NIȚĂ THEODOR ALEXANDRU I
69 NIȚU RAFAEL MIHAI I
70 OANCEA DUMITRU ANDREI I
71 OLIVEIRA-CHIRAC EMILY MARIE I
72 PANĂ IRINA ANA MARIA I
73 PĂSĂRICĂ ALEXANDRA IOANA I
74 PĂTRĂȘESCU EMA I
75 PENCIU BIANCA MARIA I
76 PLĂMADA IONUȚ ADRIAN I
77 POP ALEXANDRU GABRIEL I
78 PREDOI MIHAI COSTIN I
79 RACHIERU ALEXANDRU CONSTANTIN I
80 RADU RAFAEL NICOLAS I
81 ROTARU ANN MARIE I
82 ROTARU IOANA CRISTINA I
83 SANDU ȘERBAN ANDREI I
84 SAVA BIANCA MARIA I
85 SAVU ANISIA MARIA I
86 SECU-DUMITRU SASHA ANDREI I
87 SERGHI ALEXIA MIHAELA I
88 SPÂNU RADU ANDREI I
89 STAMATE FABIAN ALEXANDRU I
90 STAN ALEXANDRU I
91 STĂNESCU GEORGE GABRIEL I
92 STOICA DARIUS MIHAIL I
93 STOICA EDUARD CRISTIAN I
94 STOICHIȚESCU MIHNEA ANDREI I
95 ȘERBAN MATEI ALEXANDRU I
96 ȘERBAN MIRUNA DALIA I
97 ȘERBAN MIRUNA GABRIELA I
98 TÎRZIU DIMITRIS I
99 TUDOR BIANCA MARIA I
100 TURCESCU EDUARD ALESSANO I
101 ȚINCA EDUARD CRISTIAN I
102 VELCEA KATERINA I
Pagina 140 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 51 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 VIZITEU RAMONA CHIRA I
104 VLAD MONICA I
105 VOINEA-ŞERBAN DIANA CRISTINA I
106 YUKSEL KUBILAY EMRE I
Pagina 141 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 56 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABAGIU ANTONIA IOANA I
2 ACIOBĂNIȚII MATEI RĂZVAN I
3 ADAM CRISTIAN ALEXANDRU I
4 AFRENIE IOANA MARIA I
5 ALEXANDRESCU TUDOR ANDREI I
6 ALEXE ANDREI I
7 AL-GHITHY AISHAH ABU AL-OLA I
8 ANDRONIC MAYA IOANA I
9 ANGHEL CIPRIAN I
10 ANGHEL IANYS IONUȚ I
11 ANTON MONICA ANDREEA I
12 APOSTOL ANA ECATERINA I
13 AQIL AMINA I
14 ARVINTE RADU GABRIEL I
15 BADEA ANTON NICOLAE I
16 BANCIU ILINCA I
17 BARBU TUDOR ALEXANDRU I
18 BARNA ALEXIA MARIA I
19 BARNEA ANDREI EDUARD I
20 BĂLĂȘESCU MATEI ALEXANDRU I
21 BELEA NATALIA IOANA I
22 BERBECARU IRIS MARIA I
23 BERECHET TEODORA ELENA I
24 BÎRLOIU MATEI ALEXANDRU I
25 BOARU NATALIA ANDREEA I
26 BOLOCAN MAYA ALEXANDRA I
27 BORCEA CĂLIN I
28 BOTEZAT DAVID ANDREI I
29 BRENDEA ANTONIA NASTASIA I
30 BUCULEI MARA I
31 BUDEŞ ANDREAS I
32 BUNEA DARIA TEODORA I
33 BURLACU MARIA ALEXANDRA I
34 BUZICĂ MARIA ALEXIA I
35 CALAGI ANAMARIA I
36 CĂLIN EDUARD ALEXANDRU I
37 CĂLINESCU ANDREEA IOANA I
38 CERKEZ EVA MARIA I
39 CHAROVA MARCU PANAGIOTA I
40 CHELARIU IUSTIN I
41 CHIPĂILĂ INGRID MARIA I
42 CHIRA ROBERTA MARIA NICOLLE I
43 CHIRIȚĂ EVA ANDREEA I
44 CHIRT SASHA MATEI I
45 CIAUȘESCU TUDOR GHEORGHE I
46 CIURARU CRISTINA SARA I
47 CÎMPEANU PAUL ALEXANDRU I
48 CÎRCOTA OLIVIA I
49 COCERHAN-HAJDĂU ANTONIA TIMEA I
50 CONSTANTINESCU NATALIA I
51 CRISTEA THEODOR MARIAN MIHAI I
Pagina 142 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 56 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CROITORU DRAGOȘ IONUȚ I
53 CURMEI IOANA AURORA I
54 DASCĂLU DAVID ANDREI I
55 DEFTA IOANA MARIA I
56 DIACONESCU AYANA THEODORA I
57 DIMA ERIC ANDREI I
58 DIȚ NORA MARIA I
59 DIȚOIU ILINCA IOANA I
60 DOBREA MARIA I
61 DOBREA TEODORA I
62 DOBRIN DAVID ANDREI GRUIA I
63 DORE RAISSA IOANA I
64 DRAGOMIR LELIA GABRIELA I
65 DRĂGOI TUDOR IOAN I
66 DUDĂU TEODOR CALINIC I
67 DUDU ELENA MARIA I
68 DUMITRESCU ILINCA I
69 DUMITRESCU MATEI IOAN I
70 DUMITRESCU VALENTIN I
71 DUMITRU DAVID I
72 DUMITRU LARISA IOANA I
73 EL CHAMTIEH SALMA IOANA I
74 ENESCU ALINA MARIA I
75 FARMACHE REBECA MARIA I
76 FILIP DARIA ANDREEA I
77 FLOREA RUXANDRA ANCA MARIA I
78 FRÎNCULESCU ISABELLE ANA MARIA I
79 FUNIERU ANDREI I
80 GHEORGHE RAREȘ ANDREI I
81 GHERBEZAN ALEXIA ADELA I
82 GHERBEZAN TAISIA ŞTEFANIA I
83 GHERGUȚ MARTA ALEXANRA I
84 GHIMPU SEBASTIAN ANDREI I
85 GHIOCA IOANA KARINA I
86 GHIOCA ȘTEFAN EDUARD I
87 GLIGOR MATEI I
88 GRIGORE ANDREI RĂZVAN I
89 HAMBANOU YANIS GREGORY AARON I
90 HĂȚÎȘI MIRCEA GABRIEL I
91 HOLT MATHIAS GEORGE I
92 IACOB MIHAI OCTAVIAN I
93 IANE KARINA I
94 IANULA MARIA I
95 ILIESCU-ANASTASIU MARA I
96 ION ALECSANDRU I
97 IORDACHE MIHAI CRISTIAN I
98 IRIMIA RADU ANDREI I
99 ISHCHENKO ARINA ALEXANDRA I
100 JIANU ALEXIA MARIA I
101 LUPESCU ANDREEA I
102 LYONS ALEX BERNARD I
Pagina 143 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 56 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MANEA RADU ANDREI I
104 MANOLE ROBERT MARIAN I
105 MARCU ANTONIA ALEXIA I
106 MARINACHE NATALIA GABRIELA I
107 MARINESCU GABRIEL EUGEN I
108 MARZAVAN LUCA I
109 MATEI IRINA MARIA I
110 MĂDĂLAN OCTAV I
111 MĂLIN RUXANDRA GABRIELA I
112 MĂNOIU SAMUEL MATEI I
113 MĂRCULESCU MARIA BRIANA I
114 MĂRCULESCU VALENTIN CRISTIAN I
115 MIHALCEA MATEI VLAD I
116 MIRCEA ALEXANDRU I
117 MITU DAVID MIHAI I
118 MIUȚĂ MATEI MIHAI I
119 MOGA NATALIA MARIA I
120 MORARI MAYA ELENA I
121 MORARU LUCA EDUARD I
122 MOȚEA MARIA ALEXANDRA I
123 MUNTEANU ANIA I
124 MUNTEANU THEA I
125 MUSCALU ALEXIA ANDREEA I
126 NACIU CRISTIAN MIHAI I
127 NASTASĂ MEDEEA ALEXANDRA I
128 NEAGU MATEI I
129 NEAMȚU SORIN ANDREI I
130 NICHITA IAN RADU I
131 NICOLAU GEORGE STELIAN I
132 NICULAE MATEI I
133 NIȚOIU ANAMARIA I
134 NONOȘEL LAURA ANDREEA I
135 OANCEA MARIA TEODORA I
136 OLTEANU COSMIN I
137 ORAL ESRA DERYA I
138 OȚELEA MIHAIL ALEXANDRU I
139 PAHONȚU BOGDAN IOAN I
140 PARICI ERIC CHRISTIAN I
141 PAROLEA ERICA ȘTEFANIA I
142 PĂDURARU LUCIAN I
143 PĂDURE DARIA MARIA I
144 PĂTRĂNOIU LUCA ȘTEFAN I
145 PÂRVU MARA ANDREEA I
146 PETRACHE DAVID CRISTIAN I
147 PETRE LUCA ȘTEFAN I
148 PETRE MIRUNA TEODORA I
149 PETRESCU BOGDAN MIHAI I
150 PETRESCU MARINA I
151 PIRNOG ȘTEFAN IUSTIN I
152 PIȘILEA RAREȘ GABRIEL I
153 PIȘTEA BRIANNA NICOLE STELA I
Pagina 144 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 56 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 PLUTEANU MAIA IOANA I
155 POPA DAVID ANDREI I
156 POPESCU MARA ILINCA I
157 POSTELNICU MARIA I
158 PREDA SOFIA IOANA I
159 PREDOI LUPAŞCU CLAUDIU I
160 PURDEA IOAN ALEXANDRU I
161 RACHIERU DARIA MARIA I
162 RĂDULESCU DINU IOAN I
163 RĂDUȚĂ DELIA ANDREEA I
164 RĂILEANU ALBERT CHRISTIAN I
165 RĂILEANU RAREȘ MIHAI I
166 RUS ROBERT ANDREI I
167 SIFFT TEODOR ANDREI I
168 SIMION MARIA I
169 SÎMPETRU IRINA ANDREEA I
170 SOȘEA SABRINA MARIA I
171 SPĂTARU ANDREI MARIAN I
172 STAN ALEXIA SANZIANA I
173 STAN RĂZVAN MIHAI I
174 STAN VLAD IOAN I
175 STANCU CRISTIAN IONUȚ I
176 STEGARU NICOLETA I
177 STOIAN ALEXANDRU I
178 STOICA DIANA ŞTEFANIA I
179 STOICA NECTARIA I
180 STUPARU TEEA MARIA I
181 ȘAPERA IANI I
182 ȘEULEANU LUCA MIHAI I
183 ȘTEFAN HORIA ANDREI I
184 TALPĂ NICOLAS I
185 TĂNASE LUCA ANDREI I
186 TĂNASE ŞTEFAN MIHAI I
187 TĂNASIE SEBASTIAN ALEXANDRU I
188 TĂNĂSESCU IRIS I
189 TOPORCEA FILIP CEZAR I
190 TRELEA RAREȘ I
191 TUDOR TEODOR I
192 TUNSOIU TUDOR CEZAR I
193 TURCUMAN PAULA I
194 UDROIU ANDREI DACIAN I
195 UZUN DIANA IOANA I
196 VAGO ARON PETRU I
197 VENEA SOFIA IOANA I
198 VERESCU GABRIEL TEODOR I
199 VEȘTEMAN ELISABETA ILINCA I
200 VICIU MARTIN ALEXANDRU I
201 VIERU TIMEEA IOANA I
202 VINTILĂ IULIA ALEXANDRA I
203 VIȘAN MATEI I
204 VÎLCESCU ȘTEFAN I
Pagina 145 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 56 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 VLĂDESCU TUDOR ALEXANDRU I
206 VOICU CRISTIAN I
207 ZAHARIA ROBERT ȘTEFAN I
Pagina 146 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 62 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM MATEI ALEXANDRU I
2 ALBULEASA BIANCA FLORENTINA I
3 ANCA DAVID NICOLAE I
4 ANCA NECTARIA ALEXANDRA I
5 ANGHEL TANIA MARIA I
6 AVRAM LUCAS TEODOR I
7 BACIU ADINA MARIA I
8 BADEA IOANA ADELINA I
9 BADERCA ANNA ALEXANDRA I
10 BAICEA ALEXIA TEODORA I
11 BARBU ALBERT IOAN I
12 BĂCANU RAISA MARIA I
13 BĂNICĂ ALLEN ALEXANDRU I
14 BÂRLIGA ALEXANDRU GABRIEL I
15 BÂRLIGA ANDREI LUCIAN I
16 BEJĂNARU ANTONIA BIANCA I
17 BOANȚĂ MAYA IOANA I
18 BORDEIANU ANTONIA MARIA I
19 BRATILOVEANU EVA I
20 BRATU LAURENȚIU ADRIAN I
21 BURDUCEA MAYA ȘTEFANIA I
22 BUSUIOC DENISA IONELA I
23 CAZACU ANDREEA ANA I
24 CĂLIN ILINCA IULIA I
25 CĂVESCU RAREŞ GABRIEL I
26 CÂPÂȚINÂ ALEXANDRA MARIA I
27 CÂRJĂ MĂRIUCA ILONA RUXANDRA I
28 CHEN ZHANTENG I
29 CHINDRIȘ DARIA GABRIELA I
30 CHIRIPUȘ NICOLAS SORIN I
31 CHIRIȚĂ CRISTIAN DRAGOȘ I
32 CHIRU DANIEL ȘTEFAN I
33 CHIȚOI LUCA ANDREI I
34 CIOCAN SIMINA MARIA I
35 CIUCĂ ROSALINDA NICOLETA I
36 CIUPERCĂ GEORGE GABRIEL I
37 CÎȘLOIU ȘTEFAN I
38 CONSTANTIN LUCA CRISTIAN I
39 CONSTANTIN MIHAI I
40 COSMA ANDREI IONUȚ I
41 COSTIN ALEXANDRU DENIS MIHAI I
42 COZEA PETRU I
43 CUCU EDUARD CONSTANTIN IULIAN I
44 CULEA MARIA SABINA I
45 DEACONU VLAD IONUȚ I
46 DICONESCU BIANCA CRISTINA I
47 DIMULESCU ȘTEFAN I
48 DINCĂ DENISA GABRIELA I
49 DINULESCU EMMA ALEXANDRA I
50 DOBRE MARIO I
51 DOBRE ȘTEFANIA ALEXANDRA GABRIELA I
Pagina 147 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 62 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DOBRIN ANDREI MIHAI I
53 DRAGOMIR JASMINE I
54 DRĂGOIU DARIA ECATERINA I
55 DUMITRU DANIELA GEORGIANA I
56 DUNGĂ ADINA IOANA I
57 FLOREA RICARDO ANDREI I
58 GANGĂ DAVID ANDREI I
59 GÂLMĂ ANDREI ION I
60 GHEORGHE BIANCA GABRIELA I
61 GHILȚ CLARA ANDRADA I
62 GHIȚĂ ERICA ANDREEA I
63 IONESCU CARINA ELENA I
64 IONESCU NATALIA GEORGIANA I
65 IONIȚĂ BIANCA MIHAELA I
66 IORDACHE IONUȚ ANDREI I
67 IVANOVICI ANA CRENGUȚA I
68 LAL LARISA SELEN I
69 LUCA MARIA I
70 MAIORU ANANDA CRISTINA I
71 MANOLACHE RADU ȘTEFAN I
72 MARCU YANIS CONSTANTIN VIOREL I
73 MARIN DRAGOȘ ȘTEFAN I
74 MATEI IOANA GABRIELA I
75 MIHALACHE DENIS IONUȚ DAVID I
76 MILIȚĂ LUCA MICHAIL I
77 MOISE ALEXIA MARIA I
78 MURARU DAVID ANDREI I
79 NEGOIȚĂ ERIK ANTONIO FLORIN I
80 NEGRU NICOLAS ANDREI DANIEL I
81 NEȘTIAN IULIA OANA I
82 NICULAE DAVID IOAN I
83 OPREA ANDREI CRISTIAN I
84 OPREA N NICOLAS LEONTIN I
85 PALADE DAVID I
86 PANAIT CLAUDIA IOANA I
87 PANDELICĂ-MOROIANU DARIA ȘTEFANIA I
88 PĂTRU VLAD CONSTANTIN I
89 PETRE DELIA MARIA I
90 POPA ANDRA MARIA I
91 RĂDUCANU DAVID I
92 RĂU ALEXANDRU MIHAI I
93 ROMAN SABIN MIHAI I
94 ROŞCA LUIS ERWIN I
95 ROTARU ANA I
96 ROTARU MARIA I
97 RUSU ADRIAN CĂTĂLIN I
98 SANDU DIANA MARIA I
99 SĂNDULOIU MARIO ALEXANDRU I
100 SEMENIUC BIANCA MARIA I
101 SMARANDA ALEXANDRA I
102 STOIAN DARIUS ANDREI I
Pagina 148 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 62 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 STRAFALOGEA IOANA GABRIELA I
104 STROESCU RAISA ANDREEA I
105 TALOI SERAFIM CRISTIAN I
106 TĂNASE ANDREI CRISTIAN I
107 TCACIUC MIRIAM MINA I
108 TERENTE TUDOR MATEI I
109 TOMA EDUARD GABRIEL I
110 TOMA EVA GABRIELA I
111 TOMA YANIS CRISTIAN I
112 TOTH ERINN SELENA I
113 ȚUȚUIANU GEANI VALENTIN I
114 URLAN RĂZVAN ȘTEFAN I
115 VĂDUVA IOANA SOFIA I
116 VELICU DARIUS GEORGE I
117 VITAN EDUARD IONUȚ I
118 VOINEA REBEKA NICOLETA I
Pagina 149 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 66 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU MARIA I
2 BADEA ANDREEA MARIA I
3 BARBU ALEXANDRU FLORIN I
4 BĂZĂVAN ARIANA ȘTEFANIA I
5 BIGA PATRICK ANDREI I
6 BÎRSAN MIRUNA ILINCA I
7 BORCĂU TUDOR GABRIEL I
8 BRATU GABRIEL I
9 BUCUR ADELINA MARIA I
10 BUCUR MIHAI RAREŞ M I
11 CAI WENKAI I
12 CASANDRESCU MATEI ȘTEFAN I
13 CĂLIN SOFIA MARIA I
14 CĂTUNEANU DAVID ȘTEFAN I
15 CHEN XINRU I
16 CHIOJDOIU PAUL ALEXANDRU I
17 CHIVU MARA IRINA I
18 CIOBOTARU IRINA ANDREEA I
19 CIOCÂNTĂ ANDREEA CRISTINA I
20 CIREAȘE IULIA MARIA I
21 CLOȘCĂ AMALIA IOANA I
22 COSTACHE SABRINA NICOLETA I
23 CRĂCANĂ DARIUS MIHAI I
24 CROITORU ANDREI CRISTIAN I
25 CSUKOR ALEXANDRA I
26 DECUSEARĂ LUCA LAURENȚIU I
27 DIAC MATEI GABRIEL I
28 DINU MARIO VALENTIN I
29 DOBRESCU DOMINIQUE I
30 DOGARU AMALIA GEORGIANA I
31 DRAGOTOIU ILINCA I
32 DRĂGULOIU VLAD ȘTEFAN I
33 DUMITRU CĂTĂLIN ANDREI I
34 DUMITRU COSTIN I
35 ELIAD DENIS ȘTEFAN I
36 ENACHE LUCA ALEXANDRU I
37 ENE DAVID ILIE I
38 ENESCU CIPRIAN GABRIEL I
39 FĂRÎMIȚĂ RAISA ANDREEA I
40 FILIP DENISA ȘTEFANIA I
41 FLOREA FILIP ŞTEFAN I
42 GAGIU MARIA CLAUDIA I
43 GEORGESCU MIHAI DAN I
44 GHEORGHE MONICA ELENA I
45 GOLGOJAN RALUCA ANDREEA I
46 GUȚILĂ FILIP ANDREI CLAUDIU I
47 HODIVOIANU RAREȘ IONUȚ I
48 HUȘTEA MIHAI I
49 IANCU RAREŞ GEORGIAN I
50 ILIE IOANA CLAUDIA I
51 ION MIHAI TUDOR I
Pagina 150 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 66 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 IONESCU VLAD ȘTEFAN I
53 IONIȚĂ IANIS MARIAN I
54 IORGA LUCA IOAN I
55 LAZĂR CARA ȘTEFANIA I
56 LĂUDAT ANDREEA MĂDĂLNA I
57 LITAU ALEXANDRA ELENA I
58 LUCA RAISA CLAUDIA I
59 LULEA FLORIN I
60 MANOLACHE BIANCA ANDREEA I
61 MARINACHE ALEXANDRU ANDREI I
62 MATACHE SARA IONELA I
63 MIGHIU GABRIEL I
64 MIHAI CIPRIAN ALEXANDRU I
65 MIHALCEA GEORGIANA BIANCA NICOLETA I
66 MINCĂ BIANCA MARIA I
67 MIU ANDREEA TEODORA I
68 MÎNDRILĂ ANDREEA RUCSANDRA I
69 NAE ALBERT ANDREI I
70 NICOLAE MIHAI ANDREI I
71 NICOLAU BIANCA MARIA I
72 NICULAE ANA MARIA I
73 NICULAE GABRIELA CLAUDIA I
74 NICULAI ANDREEA SOFIA I
75 NISTORESC DAVID ȘTEFAN I
76 OANCEA MARIA DANIELA I
77 OPRĂNESCU DARIA ELENA I
78 OPREA ERIC SAMUEL I
79 PĂNCESCU DENISA ELENA I
80 PEREDERCO AMALIA MARIA I
81 PETRE ANDREI ALEXANDRU I
82 PISĂU ANDREI DRAGOȘ I
83 POPA ALECSIA GABRIELA I
84 POPESCU MAIA ELENA I
85 POPESCU MATEI DARIUS CONSTANTIN I
86 RISTEA ALEXIA MIHAELA I
87 ROGOJAN ANDREEA MARIA I
88 ROIBU SIMINA IOANA I
89 SANDU MARIA CARLA INES I
90 SAVIN MARIO ADRIAN I
91 SMARANDA ANTONIA GABRIELA I
92 STAN REBECA ȘTEFANIA I
93 STOENESCU IANIS GELU I
94 STOICA ȘTEFAN ALEXANDRU I
95 ȘERBAN ANA MARIA LUCIANA I
96 ȘERBAN ANDRA ADRIANA I
97 TESLUȚĂ RIHANA ALEXANDRA I
98 TOMA IOANA TEODORA I
99 TUDOR ERIK GABRIEL I
100 TUDORACHE DENISA NICOLETA I
101 TUDORICU GIULIA LAURA I
102 TUTUNARIU BIANCA VIOLETA I
Pagina 151 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 66 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 VASILE ANDREEA I
104 VASILE ANDREEA TEODORA I
105 VIERU LUCA ALIN I
106 VLĂSCEANU MIHAELA ROXANA I
107 VLĂSCEANU MIHAI ALEXANDRU I
108 VOICU SEBI DANIEL I
109 ZOARCĂ EDUARD GABRIEL I
Pagina 152 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 71 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AVRAM ANTONIO NICOLAS I
2 CERCEL SAMIR I
3 DINU DAVID STEFAN I
4 DINU MATEI GABRIEL I
5 DOBRE ALEXANDRA MIHAELA I
6 LAZEA ADRIAN I
7 MARDAGIU NELU ROBERTO I
8 MURESANU ALEXANDRA MARIA I
9 NEAGU ANELYN VANESSA IOANA I
10 PAVEL RAMONA GABRIELA I
11 PETROIU MARIA ALEXIA I
12 POPESCU MATEI I
Pagina 153 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 77 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANTON STEFAN I
2 BARBIERU ALEXIA CLAUDIA I
3 BOIANGIU CRISTINA ANDREEA I
4 BUCUR DAVID ALEXANDRU I
5 BUJOR ALBERTA MARIA I
6 BULGAR DIMITRI EMIL I
7 CĂCESCU EDUARD MIHAEL I
8 COMAN VLAD GABRIEL I
9 CONSTANTIN ALIN ANDREI I
10 CONSTANTIN ANASTASIA NECTARIA I
11 COSTEA MAYA ANDREEA I
12 CRISTACHE IANIS NIKOLAS I
13 CRISTESCU EMMA PATRICIA I
14 DEACONU FLORIAN CATALIN I
15 DINCU PAULA MARIA I
16 DINU ALEXANDRU DARIUS I
17 DOBRESCU MARIO GHEORGHE I
18 DOROFTEI LAVINIA IOANA I
19 DRAGNEA NICOLAS I
20 DRAGOMIR MIHAELA JASMINA I
21 DRAGU MATEI DANIEL I
22 DUMITRESCU ANDREI STEFAN VALENTIN I
23 DUMITRESCU DAN MIHAIL I
24 DUMITRU ANDREI CRISTIAN I
25 ENACHE DENIS IONUȚ I
26 ENE ANA MARIA I
27 FURNICA DAVID STEFAN I
28 GEAMBAŞU DAVID MATEI I
29 GHEBOSILA DIANA MARIA I
30 GRIGORE ALEXIA ELENA I
31 IACOB INGRID ALESSANDRA I
32 IATAN YANIS AYAN I
33 IBIŞ IOANA RIANA I
34 ILIE BOGDAN MATEI I
35 ION MARINA ROBERTA I
36 IONESCU THEODORA EMILIA CRISTINA I
37 JAUCA DAISY AMALIA IOANA I
38 JIANU NICOLAE ALEXANDRU I
39 LUNGULESCU LIVIU CRISTIAN I
40 MATEI BIANCA ANA MARIA I
41 MATEI DENISA IOANA I
42 MATEI ERIC GABRIEL I
43 MECIU CARINA MARIA I
44 MELUTA RAZVAN NICOLAE I
45 MIHAI DENISA ALEXANDRA I
46 MIRCEA ALEXANDRU SEBASTIAN I
47 MITROI ANASTASIA MIHAELA IZABELA I
48 NASTASE VLAD ALEXANDRU I
49 NEAGOE STEFAN ANDREI I
50 NEAGU DAVID SORIN I
51 NEDU BOGDAN IONUT I
Pagina 154 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 77 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 NEDU DENISA GABRIELA I
53 OLARU EDUARD GABRIEL I
54 PAŞCULEA ANREI MIHAI I
55 PAVEL MARIA DENISA I
56 PETRE DARIUS GABRIEL I
57 PÎNZARU-MIHAI MARIO ALEXANDRU I
58 POPA LARISA MARIA I
59 POPESCU MARIA I
60 RADUCAN CODRIN ADRIAN I
61 RAICU SEBASTIAN CRISTIAN I
62 ROGOJAN LEONARDO STEFAN I
63 SAVU ANDREEA MIRELA I
64 SERI DAVID HRISTO I
65 STANCESCU NICOLAS ANDREI I
66 STEFAN MARIA ALEXANDRA I
67 ŞERBAN ANTONIA MARIA I
68 TIGANESTEANU MAYA ANDREEA I
69 TOMA ALESSIA MIHAELA I
70 TRĂISTARU SASHA GABRIEL I
71 TUDOR MANU GABRIEL I
72 VASILE TUDOR CONSTANTIN I
73 VOICU DAVID GABRIEL I
74 ZAMOLO ADRIAN ANDREI I
75 ZAMOLO ELENA ANDREEA I
76 ZANIAN ERICA MARIA PATRICIA I
Pagina 155 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 85 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREI DAVID CRISTIAN I
2 ARVATU ALIN DUMITRU I
3 BĂDULESCU MARIA ANTONIA I
4 CAZACU DARIUS GEORGE I
5 CIMPOIERU ALEXANDRU NICHOLAS I
6 CIOTARU PETRU ANDREI I
7 CONSTANTINESCU DIANA TEODORA I
8 COȘA VLAD ANDREI I
9 COVACI ANDREEA TIMEEA I
10 CROITORU DAN RADU I
11 CUCIUREANU CONSTANTIN ADRIAN I
12 DOBRIȚOIU ROBERT ANANI I
13 DUMITRESCU SONIA I
14 DUMITRESCU-DE HILLERIN PETRU I
15 GHIȚĂ MIHAI LAURENȚIU I
16 GRADEA IOANA ALEXIA I
17 HRISTENCO FLORIN CRISTIAN I
18 IANCU RALUCA I
19 IORDAN FLORIAN I
20 MĂRGĂRIT DAVID CRISTIAN I
21 MOTCĂ NICOL ANDRUȚA CRISTINA I
22 NEACŞU CEZAR VORENUS I
23 NIȚĂ TEODORA I
24 OPREA ERIKA MARIA I
25 PETRE EMA ANDREEA I
26 PÎRVU DAVID ŞTEFAN I
27 POPA MARIA ROBERTA NICOLE I
28 POPESCU BIANCA MARIA I
29 ROUHANI DARIA SOPHIA I
30 RUSU DIANA MARIA I
31 SFETCU ALEXANDRU ŞTEFAN I
32 STANCU RAREŞ IOAN I
33 STECLEREANU ŞERBAN ANDREI I
34 ȘERBAN-SLĂNICEANU EDUARD MATEI I
35 ȘTEFAN LUCA ANDREI I
36 ȚUGURLAN-DRAGOMIR DANIEL MARIAN I
37 ȚUȚUIANU ALEXANDRA ANISIA I
38 VOICA NICUŞOR ALEXANDRU I
39 ZĂRNESCU BOGDAN ŞTEFAN I
Pagina 156 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr.145 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 CANCEA CONSTANTIN ANDREI I
2 CHELARU BETUEL I
3 CIMPULUNGEANU DAVID ANDREI I
4 CIRSTEA MIHAELA I
5 CIUTA MELEK ANDREEA I
6 COCEA ANA GABRIELA I
7 FERARU ALINA I
8 GAVRILĂ ANDREI I
9 MEHMET AIȘE I
10 MEHMET ERHAN I
11 MOLDOVEANU ANTONIO GABRIEL I
12 STOICA ANA-MARIA I
13 TUGULEA FLORENTINA DANIELA I
14 ZECA MIHAELA GEORGIANA I
Pagina 157 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr.307 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRESCU MIHNEA OCTAVIAN I
2 ANGHELUȚĂ DARIA MARIA I
3 ARGINTARIU DARIA I
4 ARNĂUTU MARIA MIHAELA I
5 BACIU MARA IOANA I
6 BADEA FLORINA DENISA I
7 BATCĂ DARIA ANA MARIA I
8 BELICIU BIANCA IOANA I
9 BEM DARIUS ANDREI I
10 BOBOC-BROMBERGER MATEI GABRIEL I
11 BOGDAN MARIA RENEE I
12 BURSUCANU RADU I
13 CALOIANU ANDREI I
14 CAPLEA MEDEEA I
15 CĂLIN TUDOR IOAN I
16 CEAUŞ ANA SOPHIA I
17 CHIRU ALEXANDRA IOANA I
18 CHIRU ANDREI IOAN I
19 CREȚU MATEI CRISTIAN I
20 DĂSCĂLEANU ANA CRISTINA I
21 DELEANU ŞTEFAN I
22 DIACONESCU NATALIA I
23 DIMA KARINA ANA I
24 DOBRE RAREŞ MIHAI I
25 DOBROTĂ JACQUES MICHEL I
26 DODI NANU MAYA ALEXANDRA I
27 DRAGNE MARIA DARIA I
28 DUMAN-BOERU VASILE ALEXANDRU I
29 DUMITRESCU EVELINA CĂTĂLINA I
30 DUMITRIU ŞTEFAN I
31 EMIRSALI MUHAMMED YASIN I
32 ENACHE ŞTEFANIA ISABEL MARINA I
33 ENE SARA NICOLE I
34 FILIP DARIA ANDREEA I
35 FLOREA ALESSANDRA I
36 FRUNZĂ MATEI AUGUSTIN I
37 FRUNZEANU IOANA I
38 GHENESCU ANDREI ROBERT I
39 GHEORGHE ANDREI MATEI I
40 GHEORGHINĂ DARIA MARIA I
41 GHEȚU RADU CRISTIAN I
42 GRIGORESCU MIHAI I
43 GURAMBA ANA I
44 HANCERIUC SOFIA MARIA I
45 IANCU ANDREI TEODOR I
46 ILIE GEORGE CRISTIAN I
47 ILIESCU ALEXANDRU IONUȚ I
48 IOVĂNUȚ ROBERT I
49 ISTRATE DARIUS ALEXANDRU I
50 JGHEBAN ANASTASIA I
51 LUCIAN EVELYN MARIE I
Pagina 158 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr.307 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 LUNGOCI DARIA ALEXANDRA I
53 MARA LUIZA MARIA I
54 MARINESCU ALEXANDRA I
55 MARINESCU ANDREEA I
56 MĂLĂIANU MATEI I
57 MĂRĂITU ANA MARIA I
58 MIHAILESCU ANA VICTORIA I
59 MIHĂIȚĂ MATEI MIHAI I
60 MILEA MARIA CRISTIANA I
61 MILITARU ANDREEA ELIZA I
62 MITROI RĂZVAN GABRIEL I
63 MOGOS DARIA MIHAELA I
64 MOISE AMELIA MARIA I
65 MUSTEȚ ECATERINA I
66 NEGRU ŞTEFAN I
67 NICULAE BIANCA ANA MARIA I
68 PANĂ VLAD FLORIN I
69 PĂTRU MARIA ALESSIA I
70 PĂUN ALINA GABRIELA I
71 POPA ALEXANDRA MARIA I
72 POPA FILIP CORNELIU I
73 PRIOTEASA AMALIA FLORENTINA I
74 PRODAN TUDOR GEORGE I
75 RADU ALEXIA MIHAELA I
76 RADU DARIA ADELINA I
77 RĂDUCANU MARIA I
78 SAGHIN BIANCA REBECA I
79 SASU ALEXANDRU BOGDAN I
80 SASU THEODOR CRISTIAN I
81 SERBAN ANDREEA CRISTINA I
82 SIMION DARIUS ANDREI I
83 SLUŞANSCHI ANA MARIA I
84 STAN BIANCA IOANA I
85 STANCA MIHAI CĂLIN I
86 STANCIU ALEXANDRU I
87 STOICA LAVINIA NECTARIA I
88 STUPARU DANIEL ALEXANDRU I
89 ŞERBAN DAVID I
90 ȘERBAN TUDOR ANDREI I
91 TAT ANA MARIA I
92 TAVAKOL SIRUS ANTONIU I
93 TOPOR GEORGE GABRIEL CONSTANTIN I
94 TUCAN IARINA MARIA I
95 TUDOR ANDREI I
96 TUDOSĂ RAREŞ MATEI I
97 TURIGIOIU ANDREEA NARCISA I
98 URDEA EDUARD GABRIEL I
99 VASILICĂ DAVID MIHAI I
100 VOICESCU LUCA ANDREI I
101 VOICU TUDOR I
102 VRACIU ROBERT MIHAI I
Pagina 159 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr.307 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 ZAHARIA RADU MIHAIL I
104 ZAHARIA RĂZVAN MIHAI I
105 ZANFIR LUCA I
Pagina 160 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Petre Ghelmez” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM MIHAI ADRIAN I
2 ALZAEEM MINA KARAM HIKMAT I
3 AMARANDEI HOFFMANN REBECCA MARIA I
4 ANDREI MARIA ANASTASIA I
5 ANGHEL ILINCA MIRUNA I
6 ANGHEL MARA DIANA I
7 AVRAM VLAD ANDREI I
8 BANU ANDREI I
9 BARĂU GEORGE IONUȚ I
10 BECA RAFAEL I
11 BOCA ROXANA MARIA I
12 BOCIOACĂ CLARA MARIA I
13 BOGACIU NECULAI ALEXANDRU I
14 BOGATU ROBERT GABRIEL I
15 BOGZĂ INA I
16 BRATU ANDREI ALEXANDRU I
17 CALIN ALEXANDRU FLORIN I
18 CĂLIN NATALIA IOANA I
19 CHIOCHIȘAN DARIUS MIHAI I
20 CHIORESCU NICOLAE I
21 CHITARU BEATRICE ANA MARIA I
22 CHIȚU ROBERT GABRIEL I
23 CIȘMAȘ VLAD MARIO I
24 COMAN DARIUS IONUT I
25 CONSTANTINESCU ANTONIA ELIANA I
26 COREIȘA PATRICK IOAN I
27 COSTACHE TUDOR MARIO I
28 CRACIN MARIA ANTONIA I
29 CRIHAN ROBERT CONSTANTIN I
30 CUCU ERIKA CRISTIANA I
31 DINU ALEXANDRU GRIGORAŞ I
32 DINU DAVID ALEXANDRU I
33 DINU MATEI CRISTIAN I
34 DRAGU NICOLLE ERIKA IOANA I
35 DRĂGOI MARIA I
36 DUMITRU LUCAS PETRU I
37 DUMITRU RADU DRAGOȘ CRISTIAN I
38 FLORICICĂ MARIO VICTOR I
39 FLORISTEAN EDUARD ALEXANDRU I
40 FUEREA ADRIAN EDUARD I
41 GAFIȚANU MARC DAVID I
42 GALAN MARIA THEODORA I
43 GHEORGHITA MARIA BIANCA I
44 GHERGHINA DAVID NICOLAE I
45 GRIGORE IANNA MARIA I
46 GRIGORESCU RĂZVAN ANDREI I
47 GRIGORESCU TEODORA CORINA I
48 IACOB DARIA MARIA I
49 ILEA LUCAS RAFAEL I
50 ILIE DIANA MARIA I
51 IOANA MATEI PAUL I
Pagina 161 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Petre Ghelmez” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ION BIANCA ANDREEA I
53 IONASCU MARIA VALENTINA I
54 IORDAN ANDREI SORIN I
55 LĂU MARIA NICOLETA I
56 LEANCA DAVID ALEXANDRU I
57 LUPU MAYA TEODORA I
58 MANCIU TUDOR I
59 MANDACHE IOANA I
60 MAZARARU SEBASTIAN IOAN I
61 MAZILU DARIA MARIA I
62 MIHAI ALESSIA I
63 MILIAN NATALIA CRISTINA I
64 MOGA ANA MIRUNA I
65 MOLDOVEANU DARIUS ALEXANDRU I
66 MUȘAT MARIA GIULIA I
67 MUŞĂTOIU RADU I
68 NECULAI SARA MARIA I
69 NEDELESCU NADIA STEFANIA I
70 NETEJORU EVA RAMONA I
71 NICULESCU BOGDAN CRISTIAN I
72 NITA MIRUNA STEFANIA I
73 OLTEANU CODRIN ANDREI I
74 OLTEANU RARES IOAN I
75 PAISA DAVID ANDREI I
76 PANAIT DIANA MARIA I
77 PASCAL ELENA STEFANIA I
78 PATRASCU LEONARD IONUT I
79 PATRASCUTA MIHAIL I
80 PERIANU THEO I
81 PETRESCU ANDREI RADU I
82 PETRESCU IARINA MARIA I
83 POP MIHAI FLORIN I
84 POPÂRȚAC ANDREEA MADALINA I
85 PUNGĂ CAROLINA ANDREEA I
86 PUȘCOI RĂZVAN MIHAI I
87 RADU MARIA ANDREEA I
88 ROSMENTENIUC BIANCA NICOLETA I
89 RUGINĂ DAVID FLORIN I
90 SAHIN ONUR I
91 SARIISIK AHMED SELIM I
92 SCARLET BOGDAN MIHAI I
93 SCAUNAS DAVID ALIN GABRIEL I
94 SECELEANU BOGDAN GABRIEL I
95 SILIVESTRU ALEXIA MARIA I
96 SIMIONUC-BERBERI ALEXIA MARIA I
97 SOFRON ALEXIA MARIA I
98 STANCIU ALESIA MARIA I
99 STANCIU ANDREI MARIAN I
100 STEFAN IOANA I
101 STOIAN ERIC LUCAS I
102 STROE ALEXANDRA CRISTIYANA I
Pagina 162 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Petre Ghelmez” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 TAICUTOIU CLARA BEATRICE I
104 TANASE VLAD DIMITRIE I
105 TANASESCU VICTORIA I
106 TANE DAVID ANDREI I
107 VASILE MIHAI CĂTĂLIN I
108 VASILE MANOILĂ TUDOR I
109 VELICU ANDREI BOGDAN I
110 VLĂDĂREANU GABRIELA I
Pagina 163 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Sf. Silvestru” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANECHITEI DAVID IONUT I
2 AVRIGEANU EVA IOANA I
3 BALEANU ALESIA MARIA I
4 BĂRBULEŞTEANU MIHAI CRISTIAN I
5 CALAPOD IRIS STEFANIA I
6 CALOMFIRESCU ANA DARIA I
7 CÎRCEA GABRIEL IONUȚ I
8 COCOR DAVID ANDREI I
9 CRISTACHE GEORGIANA COSMINA I
10 CRISTACHE MIHAI FLORIN I
11 CRISTEA ELENA I
12 CRIŞAN IOANA MARIA I
13 CUZA NICOLAS GEORGE I
14 DAVITOIU CRISTIAN MIHAI I
15 DINU MATEI ALEXANDRU I
16 DINU TUDOR RENE I
17 DOBRE ANA-MARIA-IZABELA I
18 DUMITRU DAVID LAURENTIU I
19 DUTA ELIZA EVA I
20 DUTA PAVEL BOGDAN I
21 ERDELI MIHAI STEFAN I
22 IANCULESCU DRAGOS I
23 IANOVICI MIRUNA I
24 ILIE ANNE CRISTIN I
25 ION PETRU I
26 JABLOMZKI MARIO GABRIEL IANIS I
27 LUNGU MATEI VASILE I
28 MACOVEI FLORENTINA ALEXANDRA I
29 MANU TEDDY FILINDRAS CRISTIAN I
30 MARINESCU MARA IOANA I
31 MATEI MIHNEA IOAN I
32 MATEI VLAD IOAN I
33 MIHOC DENISSE MARIA IULIA I
34 MIRICĂ ANDREI VASILE I
35 MOCANU MARIA INDIRRA I
36 NIDELEA VALENTIN MATEI I
37 OPREA-MARTINOV ALEXANDRA I
38 PETRACHIOIU DARIA MARIA I
39 PETRE EMMA ALEXANDRA I
40 PETRESCU IOANA BIANCA I
41 PETRESCU-NIȚĂ ANDREI CLAUDIU I
42 POPESCU MARIA BIANCA I
43 RAGALIE NICHOLAS IONUT I
44 SOTA COSTIN EMILIAN DUMITRU I
45 STAN ZAHARIA TUDOR I
46 STANESCU RAINA I
47 STEFAN ERIKA MIHAELA I
48 STEFANESCU MARIA SOFIA I
49 STOICA ALESSIA NICOLA I
50 STOICAN LARISA DIDA I
51 ŞTEFAN ALINA GABRYELA I
Pagina 164 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Sf. Silvestru” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 VASILESCU DENIS GABRIEL I
53 VEZENTAN MIHAI TOMA I
54 ZAHARIA RUXANDRA MIHAELA I
55 ZĂRNESCU ANA SOFIA I
Pagina 165 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Specială nr. 1 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BENGA ROBERT GABRIEL I
2 IANCU ANDREEA MARINA I
Pagina 166 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Specială nr. 2 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BULGARIU IONUT STEFAN I
Pagina 167 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Tudor Arghezi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU VICTOR FILIP I
2 ANGHELACHE DAVID CRISTIAN I
3 ANTON STEFAN RAFAEL MARIAN I
4 ARSENE ȘTEFAN ALEXANDRU I
5 BARON ANASTASIA ELENA I
6 BÂCU TIMEEA MARIA I
7 BÂNCĂ MIRUNA ELENA I
8 BERBECE CĂTĂLIN I
9 BEROS-CONTRERAS AYSEL SOFIA I
10 BÎCĂ IOANA NATALIA I
11 CEAUŞU CEZAR TEODOR I
12 CIOCÂLTEU ALEXANDRU I
13 CONDREA ALEXANDRA MARIA I
14 CONSTANTIN LUCA IOAN I
15 CONSTANTIN VLADIMIR MATEI I
16 COSTEA LUCA MARIUS I
17 COTESCU DAVID ALEXANDRU I
18 COZMEAN INGRID ANAMARIA I
19 CRISTEA ILINCA MARIA I
20 CUC ANDREI MIHAI I
21 DAȘCHEVICI ECATERINA I
22 DEDIȚĂ DARIUS ANDREI I
23 DEDU IOANA ANDREEA I
24 DINA DIONISIE ALBERT I
25 DINCOV DOINA ANA I
26 DINU CĂLIN ANDREI I
27 DINULESCU RAREȘ IONUȚ I
28 DINU-POPECI ALEXANDRA MARIA I
29 DOBRICĂ SIMONA VIOLETA I
30 DOGARU ANDREI ALEXANDRU I
31 DRĂGHICI SARA CHRISTIANA I
32 DRUGĂU DAVID ANDREI I
33 DUMITRAŞCU EDUARD VALENTIN I
34 DUMITRESCU RADU MIHAIL I
35 EDU DELIA FLORENTINA I
36 ENACHE MARIA ALEXANDRA I
37 ENACHE MIRUNA I
38 ENESCU TUDOR IOAN CĂLIN I
39 FLORIAN MATEI I
40 FRANCIUG MARIAN BOGDAN I
41 GEORGESCU ANDREEA MARIA I
42 GEORGESCU MAXIMILIAN MIHAI I
43 GHEORGHE DAVID ŞTEFAN I
44 GHERGHE DIANA IOANA I
45 GHINOIU TEODOR ANDREI I
46 GRAMA REBECCA ANNE MARIE I
47 GRĂDINARIU ILINCA MARIA I
48 GRIGORE ALEXANDRU GABRIEL I
49 GROZAVU TUDOR I
50 HANGUN SELIS MARIA I
51 HOTENSCHE EMA MARIA I
Pagina 168 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Tudor Arghezi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ILIESCU IOSIF I
53 IONIȚĂ ANASTASIA MARIA I
54 IOVA MATEI ILIE I
55 KLUGER DARIA I
56 LECA SIMON I
57 LIVĂDARIU ROBERT GABRIEL I
58 MANEA IUSTIN GABRIEL I
59 MANU IRIS IONELA MIHAELA I
60 MARICA DAVID I
61 MARINESCU RĂZVAN DANIEL I
62 MATEESCU ARIANA MARIA I
63 MATEI KARINA MARIA I
64 MAXIM EDITH MARIA I
65 MIRCEA CATINCA I
66 MIRON RAREȘ ALEXANDRU I
67 MIU SILVIA MIHAELA I
68 NEACSU IOANA AMALIA I
69 NEAGU-SYKES MARC LUCA I
70 NEGRU VICTOR ALEXANDRU I
71 NEGURĂ BIANCA I
72 NI CHAOIMH PETRA CALINA I
73 NICULAE BEATRICE ELEONORA I
74 NIȚU CRISTINA ALEXANDRA I
75 OLTEANU DAVID MIHAI I
76 PANAITESCU MATEI I
77 PANTALACHE ANASTASIA MARIA I
78 PAVEL DENISA GABRIELA I
79 PĂTRUICĂ DARIUS ȘTEFAN DANIEL I
80 PETCU ŞTEFAN MATEI I
81 PETRESCU HORIA ANDREI I
82 PETRIȘOR CĂLIN ANDREI I
83 PIȚURU KARLA IOANA MARIA I
84 POPESCU ANDREI ALEXANDRU I
85 RĂDULESCU MATEI ANTON I
86 ROPOTAN ALIN ANDREI I
87 SAIŞUC DAVID MATEI I
88 SĂCUIU BIANCA GABRIELA I
89 SECOBEANU CLEOPATRA I
90 SIMION ȘTEFAN IANIS I
91 SOLACOLU ȘTEFAN I
92 STANCA ILINCA I
93 STOICESCU CARA GABRIELA I
94 SUMEDREA IOANA MARIA I
95 ȘERBAN ELISABETA I
96 ȘERBAN SAMARANDA ELENA I
97 ȘERBĂNESCU ANDREI I
98 ȘTEFAN FILIP MIHAI I
99 TEODORESCU CARLA I
100 TIU RARES I
101 TOMA MARIA ALEXIA I
102 TRĂISTARU VICTOR I
Pagina 169 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Tudor Arghezi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 TRĂISTARU VLAD ŞTEFAN I
104 TUDOR JESSICA OANA I
105 TUDOR ŞERBAN MIHAI I
106 TUȚĂ MARIA CAMELIA I
107 ȚEPELUŞ ŞTEFAN I
108 URLĂ IOANA I
109 VASILE ADELA MARIA I
110 VICOL FILIP I
111 VLADU MARIA I
112 VLAICU GEORGE EDUARD I
113 ZAMFIRESCU ZORZINI ROBERT ALEXANDRU I
114 ZEVEDEI VLADIMIR TUDOR I
115 ZLĂTESCU ANA MARIA ANDREEA I
Pagina 170 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Bilingv ”Ita Wegman” – Limba germană – Waldorf
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ATANASIU ALEXANDRU I
2 BADILĂ GEORGE I
3 BĂLUȚ CĂLIN ANDREI I
4 BERNARD VLAD I
5 BRUNET OLIVIA MARIA I
6 CIOBOTARU IOAN I
7 CIORNODOLIA VLADIMIR I
8 COMAN ȘTEFANIA GABRIELA I
9 DIACONU MAYA I
10 DUMITRESCU TOMA I
11 GULPE ANDREEA BIANCA I
12 GUZU YANNIS ANDREI ALEXANDRU I
13 IAGĂRU NICOLE IOANA I
14 ION EDWARD ANDREI I
15 KODOU ARTEMIS ALINA I
16 MARINAȘ ANDREI ȘTEFAN I
17 MĂRGĂRITESCU IDUAN I
18 MELNIC LIA I
19 MIHU ANDREI IULIAN I
20 PARASCHIV LUIS ALEXANDRU I
21 PÎRVU-GRĂDINARU VLAD I
22 POPA EMANUEL I
23 STANCIU DAVID IOAN I
24 TEODORESCU ERIN I
25 TURCU MATEI ȘTEFAN I
Pagina 171 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Bilingv ”Ita Wegman” – Limba română – Waldorf
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANGHEL DAVID ALEXANDRU I
2 BEBU TUDOR I
3 BRUSTUR ILINCA I
4 BUJOREANU AMELIA I
5 BULFECI-CHILIAN ROBERT ANDREI I
6 CERNAT LAURA ANTONIA I
7 CÎRSTEA IARINA ANTONIA I
8 CRISTEA IRIS THEA I
9 CUCU VLAD ALEXANDRU I
10 DRUMEA ANISIA STEFANA I
11 DULGHERU DENNIS ANDREI I
12 DUMITRU KEVIN ANDREI I
13 ENE CRISTIAN IOAN I
14 GRECU SABINA NICOLE I
15 MAALIKI NOAH I
16 MANEA STEFANIA MARIA I
17 MÎNDRU CEZAR ALEXANDRU I
18 MOČKO MAXIMILIAN I
19 OLARU BIANCA MARIA I
20 PETRESCU IOACHIM I
21 PIŞCU MARIA I
22 POPA MATEI I
23 POPESCU EVA CAROLINA I
24 SELEZEANU LUCA I
25 STANCA TUDOR SEBASTIAN I
26 ȘERCĂIANU TUDOR MIHAI I
27 TIMOFTI MARA I
28 TUDOR NICOLE I
29 TUDOSE MAIA I
30 VASILE ALEXANDRU DARIUS I
Pagina 172 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Waldorf – Limba română – Waldorf
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 2 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM TUDOR GABRIEL I
2 AL SHARIEF ALICE I
3 AL SHARIEF BEATRICE I
4 ALEXANDRU SOFIA IOANA I
5 ANGELESCU ZINA MARIA I
6 ANGHEL SILVIA LUIZA I
7 BELDIANU MARA I
8 BOGHINĂ MARA IOANA I
9 BUȚERCHI TUDOR ŞTEFAN I
10 CARCU ANTONIA MARIA I
11 CĂLIN EVA PATRICIA I
12 CHIRA-IONESCU ŞTEFAN I
13 CIUCULETE CASIANA MARIA I
14 CIUTACU CONSTANTIN I
15 DINU-TEODORESCU BOGDAN I
16 DUMITRU LUCA CRISTIAN I
17 GEORGESCU ANDREI RĂZVAN I
18 GHECEA TUDOR MIHAIL I
19 GROSU DELIA GABRIELLA I
20 LIMBĂŞAN MARIA ANTONIA I
21 MANEA MARIA I
22 ONOFREI ZINAIDA I
23 POPA CEZARA ELENA I
24 PREDA SONIA TEODORA I
25 SELEZEANU DARIUS I
26 SILVESTRU MĂLINA IOANA I
27 SOARE SOPHIA MARIA I
28 STAN THEODOR LUCA I
29 ŞERBAN CARLA MARIA I
30 TOADER ALEXANDRU MIHAI I
Pagina 173 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 55 – Limba română – Step by Step
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AIACOBOAIE MIHAELA CLAUDIA I
2 BOERU RADU CHRISTIAN I
3 CHIVU ANDREI CRISTIAN I
4 CRAUCIUC AMALIA GABRIELA I
5 CUCU DANIEL ALEXANDRU I
6 DIMCEA ANDREI I
7 DIȚU ANDREEA NATALIA I
8 DRĂGOESCU LUCAS VICTOR CHRISTIAN I
9 DRĂGUȚ PETRU MIHAIL I
10 IONIȚĂ ANDREI SORIN I
11 IORDACHE ANDREI EMILIAN I
12 MANEA ALINA MARIA I
13 NADOLU IOANA KARINA I
14 OPREA DARIA MARIA I
15 PANTELIMON EDUARD ROBERTO I
16 PARASCHIV AURA FLORENTINA I
17 PIRLOGEANU CARINA IOANA I
18 POP MIHNEA ALEXANDRU I
19 RUSU ANDREI FLORIN I
20 STOICA ANDREI SEBASTIAN I
21 TRIFU RAMONA ANDREEA I
Pagina 174 / 469
Nume Prenume
Complexul Educational Lauder Reut – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BÎLTEANU DRAGOȘ CONSTANTIN I
2 CACIUR ANDREI I
3 DELEANU ILINCA I
4 DRĂGOI EVA I
5 DUMITRAȘCU ANA SOFIA I
6 FLOREA MARIA I
7 ICZKOVITS ANA MIRIAM I
8 IOANNOU ANASTASIA I
9 JAKAB NAIANU DAVID I
10 KEHAIYAN SOFIA TEODORA I
11 LAUFER BEATRICE I
12 MIHAI DAVID IOAN I
13 PANAITE TUDOR MIHAI I
14 PINTILIE ANDREI RADU I
15 ROMA HILI CAROLINE I
16 SILAGHI MATIAS RADU I
17 STANCU GINO GEORGE COSMIN I
18 ȘTEFAN RAREȘ IONUȚ I
19 TĂNĂSESCU ROBERT I
20 TUDOR SOFIA ANA I
Pagina 175 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Dante Alighieri” – Limba italiană – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BAJDECHE ŞTEFAN I
2 BĂRBIERU ANELIS ANTONIA I
3 BURUZ ELIZA MARIA I
4 CANDIN BEATRICE I
5 CARPEN RAREŞ IONUȚ I
6 CHELU MARIA I
7 CIUCU MIRUNA MARIA I
8 COJOCARU ANA MARIA I
9 DARIE KARLA IOANA I
10 DĂNEL IOAN ALEXANDRU I
11 DEDEU ERIKA ANDREEA I
12 DICĂ EDUARD CĂTĂLIN I
13 DINU NADIA IRIS I
14 DOBJANSCHI ANDREI MATEI I
15 DOSA DAVID ALEXANDRU I
16 EREMENCO EVA MARIA I
17 FUEREA DARIA CRISTINA I
18 GHIȚOAICA MIHAI ALEXANDRU I
19 GOGAN DAVID CRISTIAN I
20 IONESCU ANTONIA ADELINA I
21 IONESCU FLAVIA GABRIELA I
22 LUCA MIHNEA I
23 MARINCEA ERIC DAMIAN I
24 MARINCEA MARISA ANTONIA I
25 MATEI SARA NICOLE I
26 MATEI VICTOR STEFAN I
27 MIHAI DIANA ELISABETA I
28 MOISII EDUARD ANDREI I
29 NAN MARIA ALEXANDRA I
30 NEICIU MARA IOANA I
31 NICOLESCU ALBERT I
32 NICULESCU CĂLIN I
33 ONOFREI ERIC CHRISTIAN I
34 PANIȚĂ LUCA ALEXANDRU I
35 PARASCHIV ROBERTA MARIA I
36 PARASCHIVOIU MARIA DENISE I
37 PISANO MIRKO I
38 PLOCON ANDREI GABRIEL I
39 ROBALDO MARIA CLAUDIA I
40 SANTERAMO MARIA ANTONIA I
41 STĂNILOIU DARIA MARIA I
42 STĂNUCEL ADELINA IOANA REBECA I
43 STUPU MATEI I
44 ȘULEA BIANCA ȘTEFANIA I
45 ȘURCHE MAYA VALENTINA I
46 TIMOFTE MARA ALINA I
47 TUDOR RALUCA MARIA NICOLETA I
48 ȚOROPOC CRINA ELENA I
49 VITALI DAVIDE MICHELE I
50 VOICU NATALIA ELISABETA MARIA I
51 ZAMFIR-DĂNILĂ BIANCA MARIA I
Pagina 176 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Decebal” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALECU ALEXANDRU MARIUS I
2 BATRANEANU MARIA ALEXANDRA I
3 BLAJ PAUL ALEXANDRU I
4 BOLDEANU PAUL MARCO GABRIEL I
5 BURTAN DARIA IOANA I
6 DRAGNEA MARIA ADELINA I
7 DRAGOMIR ANA MARIA I
8 DRUGAN SARAH GABRIELA DOINA I
9 DUMITRU MARIAN I
10 ENACHE MARIA DIMITRIA I
11 GOSTIN MARIA ELIZA I
12 HONGU ALEXANDRU NINEL I
13 ILIE OANA MADALINA I
14 IVAN ALEXANDRU DUMITRU I
15 LECIU IANIS NICOLAS I
16 LUPAȘCU ALIN CRISTIAN I
17 MAGUREANU MARIO IONUT I
18 MARIN CLAUDIU CRISTIAN I
19 MOLDOVAN STEFAN LAURENTIU I
20 MUNTEAN ROBERT ANDREI I
21 NAE ALEXANDRU MARIAN I
22 PĂLICI ANDREI DANIEL I
23 PITIGOI EROL EDUARD ANDREI I
24 STAN ŞTEFAN DANIEL I
25 ȘTEFAN ANDREEA RAMONA I
Pagina 177 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic Mihai Ionescu – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREI EDUARD DANIEL I
2 BORDEIANU RADU CALIN I
3 CIOCARLAN ALEXANDRU I
4 CIUPERCĂ IANIS VALENTIN I
5 CÎRSTEA DARIUS VICTOR VALENTIN I
6 DIACONU ROBERT ANDRES I
7 ENACHE ALBERT IONATAN I
8 GHIȚĂ ȘTEFAN I
9 IARCA ALISSIA ȘTEFANIA I
10 ION DAVID I
11 ISPAS VICTOR ALEXANDRU I
12 LATU-SOTELO MATHEW ANDREI I
13 MALES MARIA I
14 MATEI ALESIA IRENE I
15 MĂGURĂ ERIC I
16 MITRACHE MATIAS I
17 NICA LETITIA I
18 NICULA ROBERT ALEXANDRU I
19 PASCU ROBERT MIHAI I
20 PASCU SIMINA LARISA I
21 PODOIU IRENE NATASHA I
22 PREOTEASA VLAD ELIAN I
23 PRUNA ADAM CATALIN I
24 RADU CRISTIANA I
25 RILL MIHAIL TEODOR I
26 SBÎRNEA ALESSIA MIRIAM I
27 SPIRCA DAVID STEFAN I
28 ŞCHIOPU CONSTANTIN TEODORA TIMEEA I
29 TACHE ERIC NATANAEL I
30 TEODORESCU ANDREI CRISTIAN I
31 TUDOR LUCA ADRIAN I
32 VODIȚĂ DARIA CARA I
Pagina 178 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Nichita Stănescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 APOSTOLACHE CRISTEA IONUȚ MARIAN I
2 ARUXANDEI DARIUS CRISTIAN I
3 BARTHA ERIK MIHAI I
4 BUCUR LORENA MARIA I
5 BUZATU ALEXIA ELENA I
6 CALIN DAVID MIRCEA I
7 CIUCA MARIA CRISTIANA I
8 CRĂCIUN ANNA MARYA ALESSIA I
9 CULIȚĂ ALEXANDRU MARIAN I
10 DIACONU ANDREI TEODOR I
11 DIALLO MARIAMA TEODORA I
12 DOBRICA ALIN CRISTIAN I
13 DUMITRU EDUARD ANDREI I
14 IACOB ALEXANDRA SARA I
15 ICHIMOAEI IOANA MIRUNA I
16 IOAN ERIC CRISTIAN I
17 LUCA YARINA MARIA VALENTINA I
18 MANOLE VLAD STEFAN I
19 MARIN GEANY CRISTIAN I
20 MARIN LUCA GABRIEL I
21 MARTAC ANA I
22 MEGELEA ANA MARIA I
23 MIERLOIU IOANA ALEXANDRA I
24 MIRCEA LUCA GABRIEL I
25 NEGOIȚĂ EDUARD MARIUS I
26 PĂNUS ȘTEFAN I
27 POPESCU TEODOR I
28 PRODEA BIANCA IOANA I
29 SIMION CRISTINA TEODORA I
30 SÎRBU DANA MARIA CĂTĂLINA I
31 SPITA STELIAN I
32 STANCU DARIUS BOGDAN I
33 ȚAMBREA MARCU DAMIAN I
34 VLAD ALEXANDRU CRISTIAN I
35 ZAHARIA ALEXIA NICOLETA I
Pagina 179 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Alexandru Ioan Cuza” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIRILOAEI ALEXANDRA IOANA I
2 ADAM DARIA MĂDĂLINA I
3 ALEXA IULIANA I
4 ALEXE MARIA ALEXANDRA I
5 AL-HADARHI RANIA REBECA I
6 ANDREI ELENA I
7 ANGHEL ANTONIO ROBERT I
8 ANTON DARIUS IOAN I
9 ARSENE MATEI STEFAN I
10 AURSULESEI MAIA CARINA I
11 BADEA EVELYNE GABRIELA I
12 BĂLAN SASHA ANDREI I
13 BĂRBĂSCU ANASTASIA I
14 BÂLDEA DAVID ALESSANDRO I
15 BÎRSAN-ANDONE ANDREI RADU I
16 BOTEZAT RĂZVAN VASILE I
17 BOTNARU SOFIA I
18 BUCUR ANA MARIA I
19 CĂPRĂRESCU MATEI AUGUSTIN I
20 CĂRBUNARU IULIA MARI I
21 CÂRJAN IRINA GABRIELA I
22 CERNAT BIANCA MARIA I
23 CHIPAC ANDREI GABRIEL I
24 CHIRIGIU ALECSANDRA SARAH I
25 CIOBOTĂ CRISTINA MARIA I
26 CIPCĂ IRINA I
27 CLOŞCA ALEXANDRA I
28 COLȚ DARIA IOANA I
29 COMAN ALESSIA ANTONIA I
30 CONSTANTIN DAVID I
31 CONSTANTINESCU MARIA NATALIA I
32 COTEȚ SOPHIA MARIA I
33 COVEI ANDREI VIOREL I
34 COZIANU ALEXIA ADRIANA I
35 CRĂCIUNEANU ADELA MARIA I
36 CRĂCIUNESCU ȘTEFAN MARIAN I
37 CRISTEA IOANA ALEXANDRA I
38 CRISTEA MIHAI IONUT I
39 CRITU DAVID CONSTANTIN I
40 DINU ADA MARIA I
41 DOGARU ANDRA MARIA I
42 DRAGALINA ALEXANDRU DAMIAN I
43 DRAGAN SANDRA AYANA I
44 DRAGOMIR STEFAN IULIAN I
45 DUMITRESCU ANDREEA RALUCA I
46 DUMITRU LUCA CRISTIAN I
47 DUMITRU RALUCA IOANA I
48 ENACHE ANDREI GABRIEL I
49 FRĂȚILĂ DAVID IONUȚ I
50 GEDOIU EDUARD ANDREI I
51 GHIDU DAVID ANDREI I
Pagina 180 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Alexandru Ioan Cuza” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GHIȚULEASA MARIA I
53 GORA ALEXANDRA ŞTEFANIA I
54 GUBANDRU IRINA GABRIELA I
55 HANA GIULIA MARIA I
56 HARNAGEA ANDREI I
57 HOTU DAVID IUSTIN I
58 HRISTEA GABRIEL IOAN I
59 HUȚANU ŞTEFANIA DIANA I
60 IOAN MARIA I
61 IONESCU DARIA MARIA I
62 IONESCU MARIA ALESSIA I
63 IOSEP ANDREI I
64 IOȚE EDUARD ANDREI I
65 LASCU STEFAN DOMINIC I
66 LECULETE RADU I
67 MAGRAON RALUCA ALEXANDRA I
68 MANUC ALEXANDRA GABRIELA I
69 MARIA DEEA STEFANIA I
70 MARIN ALEXANDRA MARIA I
71 MARIN MATHIAS ALEXANDRU I
72 MARTINAȘ DARIA I
73 MAXIM RALUCA ANDREEA I
74 MERTIC SERENA MARIA I
75 MIHAI LUCA CRISTIAN I
76 MIHAILA MARIA ARIANA I
77 MIHALACHE ALEXANDRU STEFAN I
78 MIHALACHE SABINA MARIA I
79 MIHĂESCU ANDREEA ALEXANDRA I
80 MIHĂILĂ PATRICIA ELENA I
81 MIHOCI CAROLINA ALEXANDRA I
82 MILITARU DARIA ELENA I
83 MITU CRISTIAN ALEXANDRU I
84 MORARUS SABINA RUXANDRA I
85 NĂSTASE BIANCA MARIA I
86 NĂSTASE DARIA MARIA I
87 NEAGU SASHA MEDEEA VALENTINA I
88 NEAȚU ALEXANDRA LAURA MARIA I
89 NEDELCU CEZAR GABRIEL I
90 NEGOIANU TEODORA ANDREEA I
91 NEGREA VLAD ANDREI I
92 NEGRU VLAD ANDREI I
93 NICHIFOR ANDREI ALEXANDRU I
94 NICOLAE LUCA ANDREI I
95 NIȚU RAZVAN CRISTIAN I
96 ODOBESCU BIANCA LAVINIA I
97 OLTEANU KARINA ELENA I
98 OPREA DAVID GABRIEL I
99 PENCEA ANAMARIA GEORGIANA I
100 PERIEȚEANU ANDREI PAUL I
101 PETROSANU ALEXANDRU I
102 PÎRCALABU ALEXANDRU ADRIAN IONUT I
Pagina 181 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Alexandru Ioan Cuza” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 POPESCU ALEXANDRA DALIA I
104 POPESCU STEFAN ALEXANDRU I
105 RAPORTARU CATRINEL IOANA I
106 RĂCUCIU SONIA IOANA I
107 RĂDOI MAIA ELENA I
108 REZEANU ANDREEA TEODORA I
109 REZEANU DARIA ANAMARIA I
110 SANDU CLARA LAURA IOANA I
111 SAVU ADRIAN NICOLAS I
112 SCHINTEIE IULIA ANDREEA I
113 SCURTU MATEI ION I
114 SÎRBU ILEANA I
115 SPIRIDON LUCA GEORGE I
116 STAN CLARA LĂCRĂMIOARA I
117 STANCIU DARIA CRISTIANA I
118 STANCIU DIANA ANDREEA I
119 STANCIU ERIKA ALEXANDRA I
120 STOIAN RADU MIHAIL I
121 STOIAN STEFAN TIBERIU I
122 STOICA GABRIELA I
123 SULUGIU ȘTEFAN ANDREI DANIEL I
124 ŞOTAE DENISA GABRIELA I
125 TACCIU LUCA ANDREI I
126 TĂNASE RADU STEFAN I
127 TEUSANU VICTOR GABRIEL I
128 TOMSA NATALIA IOANA I
129 UNGUREANU IASMINA LARA MARIA I
130 VASILE IULIA I
131 VASILE RADU ANDREI I
132 VĂDUVA ALEXANDRU LUCA I
133 VĂDUVA YANIS GABRIEL I
134 VELICU RALUCA ANDREEA I
135 VICIU ANA MARIA I
136 VICOL EDWARD IOAN I
137 VIȚION LUCA PETRU I
138 VOINEA ALEXANDRA STEFANIA I
139 YILMAZ DILARA MARIA I
140 ZAHIU RAREŞ MIHAI I
141 ZLATE STEFAN DRAGOS I
Pagina 182 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Barbu Delavrancea” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BUTURAȘ ADRIAN CONSTANTIN I
2 COCOȘ IORDANI I
3 IONIȚĂ MANOLE GABRIEL I
4 IORDAN YANIS NICHOLAS I
5 MIHAI ANTONIO NICOLAS I
6 NEAMU RIHANNA GEANINA ROBERTA I
7 NENCIU ALEXANDRU GABRIEL I
8 PERȘUNARU TEODOR I
9 PETRESCU ALONDRA MIHAELA I
10 PETRESCU CARLOS DANIEL DENIS I
11 RADU MARY ASY I
12 SANDA FLORIN I
13 SANDU ANDREI GEORGIAN I
14 SIMION COSTEL ARMANDO I
Pagina 183 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Cezar Bolliac – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBEANU ALEXANDRA I
2 ALEXANDRU MIRUNA DARIA I
3 ANDREI ANA ALESSIA I
4 ANDREI DAVID IONUȚ I
5 ASLAN MEMED SALIH I
6 BARHOOM KHALIL ALBERT I
7 BAXAN ANASTASIA I
8 BĂLAN ANA MARIA IZABELA I
9 BELAUS MATEI ALEXANDRU I
10 BICĂ RĂZVAN ANDREI I
11 BÎLDEA ANA LUIZA I
12 BÎZGAN SABRINA GABRIELA I
13 BOATĂ TEODOR VALENTIN I
14 BORZAȘI CORNELIA ANTONIA I
15 BRAD TEODOR I
16 BRATU ADELINA MARIA I
17 BUGEANU RUXANDRA IOANA I
18 BULEU CARLA IOANA I
19 BURLACU TUDOR CIPRIAN I
20 CALEȘU MARIE SOPHIE I
21 CĂLINEAȚĂ YANNIS I
22 CĂRĂȘEL ANDRIA I
23 CHEREGI PETRE MIHAI I
24 CIOCAN ANDREEA CRISTINA I
25 CIOCAN ERICA ANDREEA I
26 CÎRSTEA ANA ALECSIA I
27 CÎȚU ŞTEFANIA DENISA I
28 COMAN ANA I
29 CONSTANTIN RAMONA CRISTINA I
30 COSTĂCHESCU ANA I
31 COȘOIU ANDREI ȘTEFAN I
32 CRISTEA ANTONIA I
33 CUZA ALEXANDRU I
34 DAVID RAISA IOANA I
35 DĂNILĂ ANDREI I
36 DEVA ANA MARIA I
37 DIACONU ȘTEFAN GEORGE I
38 DINIȚĂ LUCIANA PATRIȚIA IOANA I
39 DINU SARA NICOLE I
40 DRAGU MARIA ALEXANDRA I
41 DROMA EDUARD I
42 DUMITRESCU SOFIA MARIA I
43 FAIETA DARIA I
44 FURMAN LUKE I
45 GEORGESCU AYLIN I
46 GHEORGHIULESCU MARA IULIA I
47 GHIOCA ANA MARIA I
48 GIUREA LETIȚIA I
49 GOGOR MIHAELA BEATRIS I
50 HĂRĂTĂU TUDOR CRISTIAN I
51 HĂRȘAN MARTA I
Pagina 184 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Cezar Bolliac – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 HOFNĂR ANDREI IOAN I
53 ILINCA ANA SOFIA I
54 IONESCU MARIA IOANA I
55 IONIȚĂ MIHAELA ANDREEA I
56 IVAȘCU SOFIA MARIA I
57 JUGARU ANDREI I
58 KOGĂLNICEANU TEODOR ȘTEFAN I
59 KOVACS TOMA I
60 LAPSANSCHI ANDREI I
61 MANOLE ELIS DANI I
62 MANOLE SARA ALEXANDRA I
63 MARCU ROBERT MIHAI I
64 MARIN DAVID FLORIN I
65 MATEI ARIS TEODOR I
66 MAXIM ALBERT DANIEL I
67 MAXIM DAVID ANDREI M I
68 MĂGUREANU GABRIEL I
69 MĂRGINEANU MARIA ISABELA I
70 MIHAI SOFIA I
71 MÎNĂSTIREANU PATRICIA ELENA I
72 MOISE DELIA HELENA I
73 MOLDOVAN ȘTEFANIA BIANCA I
74 MOȘOIU EDUARD ALEXANDRU I
75 MOVILĂ MARIA I
76 MUNTEANU SIMINA MARIA I
77 MUSTAFA ROMAN I
78 NAN AMALIA ALEXANDRA I
79 NĂSTASE ROBERT I
80 NECULAI ARIANA GABRIELA I
81 NICULESCU EVA YOLANDA I
82 NICULESCU-MIZIL ANDREI I
83 NISTOR GLORIA I
84 NISTOR MARA GABRIELA I
85 NIȚĂ ALEXANDRU IOAN I
86 ONOFREI BIANCA MARIA I
87 PAVEL CRISTIAN GEORGIAN COSMIN I
88 PETRE ANA IOANA I
89 PITU MARIA MIRUNA I
90 PLĂEȘU MIRCEA I
91 POPESCU ANA MARIA I
92 POPESCU MARA IOANA I
93 POPOVICI MATEI ANDREI I
94 RADU ANDREI I
95 RADU-COSMA ANTONIA AIMEE I
96 RARINCA SARAH MARIA I
97 RĂDUCU MATEI I
98 RĂDULESCU RAREȘ SEBASTIAN I
99 SĂNDULESCU DAVID CRISTIAN I
100 SBURLEA MARIA ISABELA I
101 SIMION MARIO MĂDĂLIN I
102 SOARE ERICA I
Pagina 185 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Cezar Bolliac – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 SPĂTARU ALBERT CONSTANTIN I
104 STANCIU ALEXANDRU IONUȚ I
105 STĂMESCU ANDREI LUCA I
106 STĂNCIULESCU LUCA ȘTEFAN I
107 STOIAN BIANCA RIANNA I
108 STOICA IONUȚ CRISTIAN I
109 STOICA MEYTE SOPHIE I
110 STRĂCHINESCU BIANCA I
111 STRULEA EVA I
112 ȘTEFAN ALBERT ALEXANDRU I
113 ȘTEFAN ANDREI I
114 ȘTEFĂNESCU ANTON I
115 ȘTEFĂNESCU-MEREI ALEXANDRU I
116 TĂNĂSEANU DAVID ANDREI I
117 TEACĂ SEBASTIAN I
118 TEODORESCU DARIUS ANDREI I
119 TOMA MARIA I
120 TUDOR DARIUS ADRIAN I
121 VASC ALEXANDRU TOMAS I
122 VASILE DARIUS CĂTĂLIN GEORGIAN I
123 VÂLCEANU BOGDAN GABRIEL I
124 VIZITIU RAZVAN CONSTANTIN I
125 VÎRDOL ALEXANDRU I
126 VLAICU RĂZVAN CRISTIAN I
127 VLĂSCEANU BIANCA I
128 ZOLOTCO DANIEL I
Pagina 186 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Federico Garcia Lorca” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AJUWA AYANA JASMIN I
2 ALBOTĂ IUSTINIAN ADRIAN I
3 ALECSOVICI NATALIA ADELINA I
4 ALEXA ARIANA MARIA I
5 ALEXANDRU BOGDAN VALENTIN I
6 AMARIEI AMALIA TEODORA I
7 ANDREESCU SERGIU I
8 ANGELESCU MIHAI I
9 ANTON ERIKA I
10 ANTON SONIA I
11 AVRAM SOFIA MARIA I
12 BADEA MARIA BIANCA I
13 BALTEȘ BIANCA ANA MARIA I
14 BARBU MARA SOFIA I
15 BĂLĂREANU ANDREI COSMIN I
16 BEDEREAG MARIA ALEXANDRA I
17 BODEA RAREȘ CRISTIAN I
18 BOIA ANA RAISA I
19 BON STELIAN CHRISTIAN I
20 BORDEIANU ALEXANDRU GABRIEL I
21 BOȘCU THOMAS DORIAN I
22 BOTEA EDUARD ȘTEFAN I
23 BRATU EVA I
24 BUCATĂ ANDREI DARIUS I
25 BULEARCĂ DAVID GABRIEL I
26 BULIBAŞA MATEI ANDREI I
27 CARACAȘ CRINA MARIA I
28 CĂLIN CRISTINA I
29 CĂLIN DENISA ANDREEA I
30 CHIRIMEACĂ CLAUDIU GABRIEL I
31 CHIRIȚĂ EDUARD ANDREI I
32 CIUC DAVID I
33 CIUCĂ ANDREI IOAN I
34 COJOCARU RĂZVAN IONUȚ I
35 CONSTANTIN DENISA ANDREEA I
36 CONSTANTIN ERIC ALEXANDRU IONUȚ I
37 CRĂCIUN CEZAR MIHAI I
38 CRISTIAN ANDREI VALENTIN I
39 CRÎȘMARU ALEXIA I
40 CURCAN MARA RUXANDRA I
41 DAMIAN MAYA ALEXIA I
42 DAN ALEXIA CRISTIANA I
43 DAN LUCA ȘTEFAN I
44 DAVID ALEXANDRU I
45 DECU ROSE MARIE I
46 DEDU ELISA MARIA I
47 DEDU NICHOLAS IONUȚ DANIEL I
48 DIAC ALEXANDRU MATEI I
49 DIACONESCU ALEXANDRU DAVID I
50 DIAMANDI FLAVIA GABRIELA I
51 DOVLEAC DRAGOȘ ANDREI I
Pagina 187 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Federico Garcia Lorca” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DRAGOMIR LUCIAN ALEXANDRU I
53 DRĂGAN ROBERT I
54 DUMITRANA RAREȘ MIHAI I
55 DUMITRAȘCU TEODOR MIHAIL I
56 DUMITRAȘCU TUDOR CRISTIAN I
57 DUMITRESCU BOGDAN ALEXANDRU I
58 DUMITRESCU MARIA BIANCA I
59 DUMITRESCU MONICA ANDREEA I
60 DUMITRU LARISA ALEXANDRA I
61 DUNCĂ ROBERT FLORIN I
62 ENACHE CRISTINA MARIA I
63 FABIAN MARIA I
64 GANCIU ALINA ȘTEFANIA I
65 GEANCĂ BOGDAN CRISTIAN I
66 GHEORGHE MARIA I
67 GHEORGHE MARIA LORENA I
68 GHERMAN ANSTASIA I
69 GHINEA ANTONIA CRISTIANA I
70 GIUREA RAREȘ ANDREI I
71 GIURGEA DIANA I
72 GRECU ANA MARIA I
73 GRIGORESCU ALEXANDRA MARIA I
74 GROSU ANA CRISTINA I
75 GUSTI ANA MATEEA I
76 HANDUC EDUARD ANDREI I
77 HAȚEGAN SOFIA IRINA I
78 HULEA MAYA ȘTEFANIA I
79 IOCU EDWARD ANDREI I
80 ION MARA I
81 IONESCU LUCA ANTON I
82 IONESCU MARA ANTONIA I
83 ISPAS ILINCA ANASTASIA I
84 IVANOVICI IOANA ELISABETA I
85 JURJ MIHAIL JUSTIN I
86 LAZAR ALESSIA I
87 LĂCRARU CĂLIN ANDREI I
88 LICĂ CRISTIAN I
89 LICĂ IOANA TEODORA I
90 MARCU DAVID I
91 MARIN MARIAN MIHAI I
92 MARINESCU BIANCA ECATERINA I
93 MÂNICUȚĂ TEODOR DANIEL I
94 MIESS CRISTINA BEATRICE I
95 MIHAI VLAD ALEXANDRU I
96 MINTEUAN VICTOR GABRIEL I
97 MIRICĂ ARIANA MIKAELA I
98 MOISESCU SOFIA I
99 MOSCALU LAVINIA ANTONIA I
100 NEACȘU INGRID ELENA I
101 NEAMȚU MIRUNA ALEXANDRA I
102 NEGULESCU SARA MARIA I
Pagina 188 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Federico Garcia Lorca” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 NICODIN MATEI GABRIEL I
104 NICULAE EVA GABRIELA I
105 NICULAE EVA MARIA I
106 PANAIT MARIA FELICIA I
107 PÂRVU ILINCA ANDREEA I
108 PENCIU REBECA SOFIA I
109 PETRACHE ALEXANDRA I
110 PETREA TUDOR ALEXANDRU I
111 PÎRVU IRINA ELENA I
112 PÎRVU LUCA ANDREI I
113 POPA ANDREI I
114 POPESCU RAISA IOANA I
115 POPESCU TEODOR CRISTIAN I
116 PREDINCEA ILINCA ANTONIA I
117 RADU ERIC GABRIEL I
118 RADU SEBASTIAN TUDOR I
119 RĂDULESCU PETRU ȘERBAN I
120 RISTEA MATEI ANDREI I
121 RUSEN LUCA RAREȘ I
122 SABATINO DARIO I
123 SCĂPĂU DENIS ANDREI I
124 SIMIONESCU ANA MARIA I
125 SOUCUP CALIN CONSTANTIN I
126 STAN GEORGIANA CRISTINA I
127 ŞERBAN MIRUNA ANTONIA I
128 ȘERBAN LARISA MARIA CRISTINA I
129 ȘOFELEA ANDREI I
130 ȘTEFANICĂ MAIA TEODORA I
131 ȘTEFĂNESCU SARAH ȘTEFANIA I
132 TATU DARIUS ALEXANDRU I
133 TĂNASE ȘTEFAN ALEXANDRU I
134 TIU ELIZA ROSANNA CARLA I
135 TODORAN-RAREŞ ANA ISABELA I
136 TOMA DAVID ANDREI I
137 TOTH LUCA ALEXANDRU I
138 TUDOR BIANCA LETIȚIA I
139 TUDOR MARIA LUCIA I
140 TUNARU COSMINA ȘTEFANIA I
141 TUNARU MIRUNA MIHAELA I
142 TUNARU RUXANDRA IULIANA I
143 ȚONE MIRELA ANDREEA I
144 UNGUREANU MIHAI ALEXANRU I
145 URSU PAVEL CRISTIAN I
146 VIȘAN KARINA ILINCA MĂDĂLINA I
147 VITAN TIBERIU ȘTEFAN I
148 VOICAN ALESSIA MARIA I
149 VULCĂNESCU IOANA CATINCA I
150 ZAHARIA CONSTANTIN IUSTIN I
151 ZAMFIR-ZIPTZER FABIAN MARIAN I
152 ZICA HRISA FLORIANA I
153 ZIDĂROIU MARIA SARAH I
Pagina 189 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Federico Garcia Lorca” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 ZVOLENSZKI IRIS ANDREEA I
Pagina 190 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Leonardo Da Vinci” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM DIANA I
2 ANDREESCU IRINA I
3 ARAMĂ ANA LEIA I
4 AXÎINTE MARIO DAVID I
5 AXÎNTI MARA I
6 BACIU ILINCA ELENA I
7 BAHRICA MARIO DAVID I
8 BARBU MARIA GABRIELA I
9 BARNA SOFIA I
10 BAZAVAN RAISA MARIA I
11 BEJGĂNEANU IUSTIN CHRISTIAN I
12 BELU VLAD MIHAI I
13 BIDIUGAN RADU IOAN I
14 BOBE RAREȘ I
15 BODNAR CĂLIN LUCIAN I
16 BOIAN RADU IONUȚ I
17 BOLBOACĂ GABRIEL VALENTIN I
18 BRATU RAREȘ NICOLAS I
19 BRÂNDUȘOIU GABRIEL CRISTIAN I
20 BUCUR ALEXIA IOANA I
21 BUCUR CLARA IOANA I
22 BULCU DAVID I
23 BURCEA BIANCA ANDREEA I
24 BUREA LUCA CRISTIAN I
25 CALANGIU RAISA MARIA I
26 CATARIG ANDREI I
27 CĂPRARU DAVID MIHAIL I
28 CĂPRĂROIU RIANA ANDREEA I
29 CĂSĂNDROIU TEODOR ȘTEFAN I
30 CHELARIU RADU ANDREI I
31 CHELBAN NICOLAE TUDOR I
32 CHIRAN AIDA MARIA I
33 CHIRICĂ ȘTEFANIA I
34 CHIRILOV SOPHIA IOANA I
35 CHIRU CRISTIAN TIBERIU I
36 CHITILĂ ALEXANDRA IOANA I
37 CHRISTESCU ROBERT ALEXANDRU I
38 CIOCAN ALEXANDRU I
39 CIORICIU ANDA MARIA I
40 CÎMPEANU ANDRA MIHAELA I
41 COCOR-DRAGOMIR EVA ALEXANDRA I
42 COMENENTU RADU DANIEL I
43 CONSTANTINESCU ROBERT I
44 CORLACI MIHNEA NICOLAE I
45 COSMA DENIS CRISTIAN I
46 CRĂCIUN MARA TEODORA I
47 CRISTEA BIANCA MARIA I
48 CRISTEA CARINA ANA I
49 CRISTEA MIC GEORGE ALEXANDRU I
50 CRUCEANU EDUARD CRISTIAN I
51 CUCU ARTUR I
Pagina 191 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Leonardo Da Vinci” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CUCU FILIP I
53 CULEA AIDA TEODORA I
54 CULEA INGRID ALEXANDRA I
55 DANCIU PATRICIA ANDREEA I
56 DANIELESCU SEBASTIAN ȘTEFAN I
57 DAVID ANA MARIA I
58 DAVID RUXANDRA MARIA I
59 DĂICIULESCU ILINCA I
60 DICOV ZARA MARIA I
61 DINCULESCU ANTONIA MARIA I
62 DINU ALEXANDRA I
63 DINUȚI ALEXANDRU ANDREI I
64 DOBRE LUCA MARIAN I
65 DOBRE SOFIA MARIA I
66 DOROBANȚU BRIANA CĂTĂLINA MARIA I
67 DRĂGHICI LUCA ALEXANDRU I
68 DULEA TIANA ANDRA MARIA I
69 DUMITRACHE DENIS LINDON I
70 DUMITRACHE LUCAS CHRISTIAN I
71 DUMITRESCU PETRU ALEXANDRU I
72 DUMITRU MATEI I
73 DUMITRU SOFIA I
74 ENACHE MAIA IOANA I
75 ENE PATRICIA MARIA I
76 FEDORENKO ELIZAVETA I
77 FLOREA ANDREI I
78 FRENȚIU ALBERTO EDUARD ANDREI I
79 GANEA TEODORA CRISTIANA I
80 GAVRIȘ AMBRA MARIA I
81 GĂINĂ MIHNEA I
82 GEORGESCU HORIA ANDREI I
83 GEORGESCU VLAD ANDREI I
84 GHEORGHIU VLAD CONSTANTIN I
85 GHERHEȘ ARYANA ALEXANDRA I
86 GHIȚĂ VLAD ŞTEFAN I
87 GHIȚĂ BOGDAN GEORGE I
88 GHIȚĂ ERIKA MARIA I
89 GHIȚĂ GABRIEL DAVID I
90 GRĂDINARIU PETRA CRISTIANA I
91 GRIGORE DARIUS MIHAI I
92 GRINCU DAVID ANDREI I
93 HAIDUC LIVIA IOANA I
94 HOBLEA-LICHERDOPOL-BURA TUDOR ȘTEFAN I
95 HRISTENCO ANIA ELENA I
96 IANCU DIANA ELENA I
97 IANCU ROBERT ALEXANDRU I
98 IANE ANTONIA I
99 ICHIM LUIZA I
100 ILIE RĂZVAN ANDREI I
101 ILIESCU YANNA FLORENTINA I
102 IOAN SARA ANDREEA I
Pagina 192 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Leonardo Da Vinci” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 ION CĂLIN ANDREI I
104 ION DAVID ALEXANDRU I
105 IONAȘ TUDOR VICTOR I
106 IONITĂ MATEI MIHAI I
107 IORDACHE DAVID ANDREI I
108 IORDAN CATINCA IOANA I
109 IȘOVEANU SABINA ELENA I
110 IURKIEWICZ DARIUS ANDREI I
111 IVAȘCU GABRIEL I
112 KLINGER DIANA I
113 LĂPĂDĂTONI IRIS MARIA I
114 LEBEDOV ANASTASIA IOANA I
115 LECA ERIC CRISTIAN I
116 MANEA CĂLIN MIHAI I
117 MARIN ANASTASIA TEODORA I
118 MARINESCU ALEXANDRA MARIA I
119 MARTIN MIHNEA I
120 MATIANU ANDREI DIMITRI I
121 MĂRGEAN IOANA I
122 MIHAI DAVID ANDREI I
123 MIHALACHE ALEXANDRU I
124 MITEA ROBERT ANDREI I
125 MOCANU DIANA GABRIELA I
126 MOCANU NADIA IOANA I
127 MOCĂNESCU ANDREI I
128 MOISE ALEXANDRU ȘTEFAN I
129 MOISE DARIUS GABRIEL I
130 MOISESCU ANTONIA CORINA I
131 MOLDOVANU MARIA SOFIA PATRICIA I
132 MORARU VLAD CRISTIAN I
133 MUSTAȚĂ MARIA I
134 NEACȘU MARIA I
135 NEAGA-CHIRIȚĂ EMILIA GABRIELA I
136 NEDELCU CRISTIANA NICOLETA I
137 NEGRIA IRINA MARIA I
138 NICOLAE DENISA MARIA I
139 NICOLAU DAVID I
140 NICOLAU MIHAI TUDOR I
141 NIȚĂ ŞTEFAN CRISTIAN I
142 NIȚĂ INGRID ȘTEFANIA I
143 NUȘCĂ MIHAI VLADIMIR I
144 OANCEA ANA MARIA I
145 OGREZEANU-COSTESCU SOFIA MARIA I
146 OLTEAN ANA PATRICIA I
147 OMBUN LAVINIA IANA I
148 ONETE EMILIAN I
149 OPREA SASHA I
150 PALEOLOGU MARIA I
151 PANTAZI ANA MARIA I
152 PATAMIAN ANDREI CRISTIAN I
153 PĂPĂDIE RĂZVAN IOAN I
Pagina 193 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Leonardo Da Vinci” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 PĂUNA CRISTIAN NICOLAE I
155 PĂUNA ȘTEFAN ALEXANDRU I
156 PÂRVU DUMITRU I
157 PENA DRAGOȘ ANDREI I
158 PENE ALESSIA MARIA I
159 PETCU ILEANA I
160 PETRESCU CEZAR HORIA I
161 PETRESCU DAN ALEXANDRU I
162 PÎRVU DORIN ANDREI I
163 POPA ALEXANDRU CĂTĂLIN I
164 POPA ȘTEFAN GEORGE I
165 POPESCU ANA BIANCA I
166 POPESCU RYAN GEORGIAN I
167 RADU DRAGOS IOSIF I
168 RAPCEA VLAD ALEXANDRU I
169 RĂDOI ANA-MARIA I
170 RĂDULESCU ARIANA NICOLE I
171 RĂDULESCU IOANA ECATERINA I
172 RĂDULESCU ȘTEFAN RĂZVAN I
173 RĂUȚU LARISA NATALIA I
174 RÎMBOACĂ ANDREI CĂTĂLIN I
175 RUSEN HORIA I
176 SALMAN ALEXANDRU VITALOȘ I
177 SANDU VLAD ȘTEFAN I
178 SĂLCIANU ANDREI VICTOR I
179 SCARLAT ANA ȘTEFANIA I
180 SERSEA ANA BEATRICE I
181 SIMION-CHIRILĂ MARIA KARINA PARASCHIVA I
182 STANCU IOANA ALEXIA I
183 STANCU LARISA MARIA I
184 STANCU SONIA MARIA I
185 STĂNICĂ PETRU RĂZVAN I
186 STÎNGU TEODORA IOANA I
187 STOICA HORAȚIU I
188 SULTAN PAVEL CĂLIN I
189 ȘERBAN PETRU ALEXANDRU I
190 ȘTEFAN TUDOR ANDREI I
191 ȘULEA MIRUNA ȘTEFANIA I
192 TACHE DARIA IOANA I
193 TOADER CRISTIAN FLORIN I
194 TODERIȚĂ ALANA IOANA I
195 TODERIȚĂ TIANA MARIA I
196 TUDOR ALEXA CRISTIANA I
197 TUDOR ALEXIA IOANA I
198 VAN DEN BERG MATTHIAS PETRU ANGELO I
199 VASILE MARIA I
200 VASINC DAVID ALIN I
201 VÂRNĂ ANA MARIA I
202 VIERU DAVID GABRIEL I
203 VIȘINESCU ILINCA I
204 VÎLCEANU MATEI I
Pagina 194 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Leonardo Da Vinci” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 VOICULESCU ANDREEA IOANA I
206 VOINEA ANA I
207 YAGMUR LARA I
208 ZGLIMBEA ALEXANDRA MARIA I
Pagina 195 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Liviu Rebreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXE VLAD ANDREI I
2 ANGHEL REBECCA NICOLE I
3 APOSTOLESCU MARIA I
4 BADEA ANTONIA ELENA I
5 BATOG ROBERT ANDREI I
6 BĂDESCU LORENA-MARIA I
7 BOBOC CLARA IOANA V I
8 BOHÂLȚEA ARIANA I
9 BOLOCAN TUDOR ANDREI I
10 BORCEA BOGDAN MATEI I
11 BRATU EDUARD ȘTEFAN I
12 BUGNARU BIANCA DARIA I
13 BULEANDRĂ DAVID ALEXANDRU I
14 BURCEA MIHAELA I
15 CĂCIULĂ ALEXANDRU DANIEL I
16 CĂLĂRAŞU ALEXANDRU I
17 CĂPRAN REBECA MARIA I
18 CHEPTEA ANDRA MIRUNA I
19 CHIȚU FLORENTINA I
20 CIMPOACA ANDREEA ALEXANDRA I
21 CIOBANU BEATRICE ELENA I
22 CIONTEA ERIC ANDREI I
23 CIOPAȘIU TINA RAHELA I
24 CÎTARU IULIA I
25 COMAN MIHAI DANIEL I
26 CONDRUȚ RADU ANDREI I
27 CRISTEA ELISA ANDREEA I
28 CRISTEA TEODOR GABRIEL I
29 DAVID-VOIAN EVELINA FLORENTINA I
30 DEFTU DAVID ALEXANDRU I
31 DIACONU DAVID GABRIEL I
32 DINU CEZAR MIHAI I
33 DUMITRIU NICOLAS DANIEL I
34 DUMITRU DARIA MARIA I
35 DUMITRU EDUARD IONUȚ I
36 DUMITRU SOFIA ELENA I
37 EFTIME RAREŞ ALEXANDRU I
38 EFTIMIE TUDOR ALEXANDRU I
39 ENE ISABELA I
40 GHINDĂ ILINCA CRISTINA I
41 GHINOIU BIANCA SARA GEORGIANA I
42 GULIE ANTONIA MARIA I
43 GUTIȚĂ ALEXANDRU EDUARD I
44 HEEMERYCK ANDREI LUCA I
45 HOBJILĂ ILINCA MARIA I
46 IANCU ALEXANDRU GABRIEL I
47 ILINA ROXANA MARIA I
48 ION AMALIA ELENA I
49 IONESCU DANIEL ȘTEFAN I
50 IONIȚĂ DENISA ALEXANDRA I
51 IORDACHE ANDRA IRINA I
Pagina 196 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Liviu Rebreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ISTRATE SEBASTIAN MIHAI I
53 LAVRENTE IRINA I
54 LAZĂR EVA FLORENTINA I
55 LEȚ ȘTEFAN I
56 LIXANDRU DANIEL MATEI I
57 MARIN MAIA MARIA I
58 MARINA MORGADO CLAUDIA I
59 MARTIN ARIANNE CHRISTIANA I
60 MATACHE JOSHUA DANIEL I
61 MATEI CRISTIAN GABRIEL I
62 MĂNĂILĂ DANIEL BOGDAN I
63 MĂRGINEANU VANESSA ANDREEA I
64 METERCA TEODOR MIHAI I
65 MIRCEA DARIA CRISTINA I
66 MOLDOVAN MIHAI MIHAI I
67 NĂSTASE TEODORA ALEXANDRA I
68 NEGRUȚ MARIA IRINA I
69 NICOLESCU MIRCEA I
70 NICULESCU ALEXIA MARIA I
71 NICULESCU MARIA MEDEEA I
72 OANCEA TEODOR ŞTEFAN I
73 OLĂNEANU EDUARD GABRIEL I
74 PARASCHIV DRAGOȘ STELIAN I
75 PĂUN THEA MARIA I
76 PETER MARIA I
77 PETREA MARA ANDREEA I
78 PETRIN JEAN ANDREAS I
79 PINTILIE SABINA ELENA I
80 POPA RADU ANDREI CRISTIAN I
81 POPESCU INA MARIA I
82 POSTELNICU AL JNEIDI ADAM I
83 POȘTOACĂ IOANA I
84 RADU ANDREEA RALUCA I
85 RĂDUCEA ALBERT MARIO NICOLAS I
86 REBEGA DAVID MIHAI I
87 ROŞCOVARU MARA DIANA I
88 SAVIN SOFIA MARIA I
89 SIMION DARIUS I
90 SIMION ȘTEFAN ADRIAN I
91 SOCI ȘTEFAN CĂTĂLIN I
92 SORESCU DARIUS ANDREI I
93 SPĂTARU ANDREEA DIANA I
94 STĂNICĂ AMALIA MARIA I
95 STOIAN MARA IOANA I
96 SUIA SARA ANDREEA I
97 ȘEPILOV CRISTIAN ALEXANDRU I
98 ȘTEFAN OCTAVIAN MARIAN I
99 ȘURCHE LUCA ANDREI I
100 TATOLI FLORINA LELIA I
101 TREPĂDUŞ DAVID CRISTIAN I
102 TUDORACHE VICTOR ANDREI I
Pagina 197 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Liviu Rebreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 VAMANU LUCA ŞTEFAN I
104 ZISU MATEI I
105 ZVOLF DAVID MATEI I
Pagina 198 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Metropolitană “Arc” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BIRTALAN VLAD I
2 CAMBERA LARISA IOANA I
3 PERRY AYANA SOFIA I
4 SOVIANI DAVID THEODOR I
5 STOIAN NICOLAS I
Pagina 199 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Mexic” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AMOSIESEI RALUCA ANA MARIA I
2 ARSENE HUGO ANDREI I
3 CAZANESCU MIRCEA GABRIELL I
4 DRAGU NICUSOR ALEXANDRU I
5 HANGU ERICK I
6 LEOPA ARIANNA MARIA I
7 MIU VICTOR IONUȚ I
8 PETCU CRISTINA MARIA I
9 TUDOR MARIA SOFIA I
Pagina 200 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Mihai Botez” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALECU SARAH MARIA I
2 ALEXANDRU DANIELA GEORGIANA I
3 ANDREI LUCA IONUȚ I
4 ANGHEL LARISSA ELENA I
5 ANIȚULESE PETRU IUSTIN I
6 BARBU ERICA MARINA I
7 BARBU INGRID ELENA I
8 BARBU PAULA ANA MARIA I
9 BÎRA IOANA ALEXANDRA I
10 BOANDĂ RAREȘ EMANUEL I
11 BOCAN LAURENTIU I
12 BRATU MARIA ALEXANDRA I
13 CAZAN MONICA MARIA I
14 CĂLIN MARIA CRISTINA I
15 CĂRARE DENIS LORIN I
16 CIOROIU CORINA I
17 CIRIPEALĂ DAVID CRISTIAN I
18 CIUCĂ DENIS ȘTEFAN I
19 CÎRJAN MAIA ALEXANDRA I
20 COICULESCU LINOY LUCIANA I
21 COMAN ANTONIA THEODORA I
22 COMAN RAISA MARIA I
23 DRĂGAN RALUCA IOANA I
24 DRĂGĂLAN RAREȘ ȘTEFAN I
25 DUMITRU MIHAI ALEXANDRU I
26 GHEORGHE ALESIA IONELA I
27 GHEORGHE ANTONIO ROBERTO I
28 GHIȚĂ FLORIN GABRIEL I
29 GHIȚESCU MARIA SARA I
30 GOLDSTEIN ERIK RICHARD ALEXANDRU I
31 GRIGORE NICOLAS DAVID I
32 HERA ANA GABRIELA I
33 HLUȘCU SIMONA MARIANA I
34 HURGHEȘ CRISTIAN NICOLAE I
35 ICHIM ANA MARIA I
36 IONAȘC THEODOR ALEXANDRU I
37 IORDAN IOANA AMALIA I
38 ISTRATI DENISA ELENA I
39 MANEA MARIA TEODORA I
40 MANEA MARILENA DARIA I
41 MANOLE ANDREEA TEODORA I
42 MATEI CARMEN NICOLETA I
43 MIHAI EDUARD ROBERT ALEXANDRU I
44 MITU CRISTIAN DANIEL I
45 MIULESCU IONUȚ ALEXANDRU I
46 NICOLAE GIULIA ROBERTA I
47 NIȚĂ ALEXIA IOANA I
48 NIȚĂ MARIO FLORIN I
49 PETRIȘOR ROBERTA ANDREEA I
50 PIETRIȘ ALINA CRISTINA I
51 PLOSCARU EDUARD CRISTIAN I
Pagina 201 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Mihai Botez” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 PREDA ROBERT CRISTIAN I
53 PRUNARU ADELINA IOANA I
54 RADU ARIANA GABRIELA I
55 SEBE DARIA MARIA I
56 SPĂTARU MAYA I
57 STANCIU BOGDAN IONUȚ I
58 TACHE ANNA MARIA I
59 TĂNASE ALBERT CRISTIAN I
60 TUDORACHE ALEXANDRU MIHAI I
61 ȚANE MARIA BIANCA I
62 VĂDUVA DAVID ANDREI I
63 VÎRLAN FLORIAN NICOLAS MARIUS I
64 VLAD ERIKA MARIA I
65 ZĂTREANU CRISTINA MARIA I
Pagina 202 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Nicolae Labiș” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU MARIA CRISTINA I
2 ALEXANDRU RALUCA I
3 ALEXE DAVID NICHOLAS I
4 AMUZA ANDREI I
5 ANDONE BOGDAN GABRIEL I
6 ANGHELACHE DENISA MARIA I
7 ANTONESCU MARC I
8 APOSTOL MARIA RALUCA I
9 ATANASIU-BANNER ANDREI I
10 BADEA IOANA I
11 BAGOLI GIULIA MARIA I
12 BALICA ERIC I
13 BANU PATRICIA EDEN I
14 BAȘTUREA COSTIN ALEXANDRU I
15 BĂDĂNACE IRINA MARIA I
16 BĂDESCU MIHAELA ALEXANDRA I
17 BĂLEANU DELIA ANDREEA I
18 BĂLOIU ADRIAN I
19 BĂRĂITARU ANA MARIA I
20 BĂRĂITARU EVA ELENA I
21 BOLBOACĂ NATALIA MARIA I
22 BRĂILA MARIA ALEXIA I
23 BREZAN TERESA IOANA I
24 BUBURUZAN ANDREEA ALEXANDRA I
25 BUCUR NATALIA IOANA I
26 BURUIANĂ TUDOR I
27 CATARGIU ȘTEFAN VICTOR I
28 CĂLIN DELIA MARIA I
29 CĂLINESCU ROBERT CRISTIAN I
30 CÂRSTINA NICHOLAS OLIVER I
31 CERNICA VLAD ALEXANDRU I
32 CHIRIȚĂ TUDOR MATEI I
33 CHIVAN CĂTALIN ŞTEFAN I
34 CIUDOIU MIHAI ALEXANDRU I
35 CIURDAȘ EMANUEL I
36 CÎRCU VLADIMIR ȘTEFAN I
37 CÎRSTOCEA GEORGE I
38 CLINCIU ALEXANDRA CRISTINA I
39 COCA VICTOR ŞTEFAN I
40 COCAN DENIS ANDREI I
41 COJOCARU ADNANA MARIA I
42 COMAN DENISA MARIA I
43 CONSTANTINESCU ANDREI FILIP I
44 CORDUBAN VLAD I
45 CORNEA DARIUS I
46 CORNECI ALEXIA MARIA I
47 CRĂCIUN DIANA I
48 CREȚU MATEI DAVID I
49 CROITORU NICHOLAS MATEI I
50 CSAKI EDUARD ANDREI I
51 DAMASCHIN ANDREEA CHIRA I
Pagina 203 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Nicolae Labiș” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DANA IOANA CRISTINA I
53 DANDARILĂ ANTONIA IOANA NICOLETA I
54 DARIE BOGDAN ANDREI I
55 DĂNESCU ANA I
56 DICULOIU SARA MARIA I
57 DINULESCU TUDOR I
58 DOBRE CRISTIAN GABRIEL MARIO I
59 DOBRESCU ȘTEFANIA I
60 DOBREV ALIN I
61 DRĂGHICI ALEXANDRU I
62 DRORY IDAN TRAIAN I
63 DUMITRESCU TUDOR ANDREI I
64 DUMITRU TIBERIU ANDREI I
65 DUȘILEVICI SEBASTIAN ANDREI I
66 ECOBICI BOGDAN ANDREI I
67 ELISEI EDUARD GABRIEL I
68 FEDERENCIUC ALEX PATRIK I
69 FOCA RAREŞ FLORENTIN I
70 GABOR ANA SMARANDA I
71 GAȚĂ RĂZVAN CRISTIAN I
72 GAVAJUC ANASTASIA I
73 GEANTĂ CEZAR ANDREI I
74 GHECIU MIHAI ALEXANDRU I
75 GHEORGHE ANDREI I
76 GHEORGHE ARIANA MARIA I
77 GHEORGHIȚOIU ADRIAN PETRU I
78 GHERBEREU LEONARD MIHAI I
79 GHIȚOIU-GRAMA TIBERIU COSTIN I
80 GÎSCULESCU MARIA CRISTINA I
81 GOLEA SOFIA MARIA I
82 GORDON RADU I
83 GORGAN SIMON DANIEL I
84 GROSU ALBERT CRISTIAN I
85 GROSU ANDREI I
86 GUȘETOIU ROBERT EDWARD CONSTANTIN I
87 HÎNCU ȘTEFAN I
88 IACOB DENISA MARIA I
89 IFTEMIE ADELA MIHAELA I
90 IGNAT MATEI I
91 ILIE CARLA MARIA I
92 ION DANIEL CRISTIAN I
93 IONESCU MARIA BIANCA I
94 IONESCU VICTOR ANDREI I
95 ISTRATE ALEXANDRU RAFAEL I
96 ISTRATE MIHAI MARIAN I
97 IVAȘCU TUDOR ȘTEFAN I
98 JUVINĂ YANNIS VLAD I
99 KRUG ALEXANDRA NICOLE I
100 LIXANDRU BIANCA MARIA I
101 MADA DARIUS IOAN I
102 MADA DENIS MIHAI I
Pagina 204 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Nicolae Labiș” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MALINICI MARIO IULIAN I
104 MANOLACHE OCTAVIAN I
105 MANOLESCU ANDREEA I
106 MARCU VLAD ȘTEFAN I
107 MATACHE DRAGOȘ IONUȚ I
108 MAXIM GABRIELA MELANIA I
109 MĂGUREANU DAVID I
110 MĂNESCU MIRIAM ELISA I
111 MĂRCULESCU LUCA GABRIEL I
112 MERIȘANU ROXANA ANDREEA I
113 MINCIU CRISTIAN ȘTEFAN I
114 MUNTEANU ILINCA I
115 MUNTEANU IRINA CRISTINA I
116 NEDELCU ŞTEFANIA ALEXANDRA I
117 NICOLAE MEDEEA ANA MARIA I
118 NICULAE DARIUS MIHAI I
119 NICULESCU MIA MARIA I
120 NIȚĂ MAIA ELENA I
121 NUȚĂ DARIUS GABRIEL I
122 OBRADOVICI MATEI IOAN I
123 OLARU DAVID CRISTIAN I
124 OLARU DRAGOŞ OCTAVIAN I
125 OLTEANU DARIA MIHAELA I
126 OPREA LUCA ALEXANDRU I
127 OPREA SEBASTIAN MIHAI I
128 PANAITESCU SEBASTIAN I
129 PANĂ ANDREI FLORENTIN I
130 PASCU DARIA IULIA NICOLE I
131 PETCU ȘTEFANIA SOFIA I
132 PETRE DARIUS MARIAN I
133 PICIU REBECA MARIA I
134 PIETRARU MARIA ANTONIA I
135 PIREA EMANUEL I
136 POPA ALEXANDRU MARIAN I
137 POPA ANDREEA VIVIANA I
138 POPA IANNIS CRISTIAN GABRIEL I
139 POPA LUIZA MARIA I
140 POPESCU MIHAI ALEXANDRU I
141 PORUMBEL ADELINA MARIA I
142 POSTELNICU ANDREI ŞTEFAN I
143 PREDA DANIEL I
144 PRODEA AMALIA IULIANA FLORENTINA I
145 PULBERE DAVID GABRIEL I
146 PURDASSEE ANDREI ARJUNA I
147 RABABOC NICOLETA IRINA I
148 RACOVANU REMUS SORIN I
149 RADU NICOLETA ANDREEA I
150 RĂILEANU SOFIA I
151 ROTARU IOANA CRISTINA I
152 RUSESCU VLAD GABRIEL I
153 SBÂRCEA MARINA I
Pagina 205 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Nicolae Labiș” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 SCHLECHT ANASTASIA IOANA I
155 SEBE MARA NOOR I
156 SGONDEA DARIA MARIA I
157 SÎRBU ANDREEA CRISTINA ALEXANDRA I
158 SOARE AMALIA MARIA I
159 SORA ARIANA ANDREEA I
160 SPĂLĂȚELU BRIANA MARIA I
161 STAN GABRIEL I
162 ŞERBAN VLAD ANDREI I
163 ȘERBAN ANDREI DAVID I
164 ȘERBAN ȘTEFAN I
165 ȘTEFAN IANIS CRISTIAN I
166 ŞTIRBU IULIA MARIA I
167 TAMAŞ DAVID ANDREI I
168 TĂNASE XENIA I
169 TELEGESCU ALEXIS ANDREI I
170 TELEOACĂ LUCA ȘTEFAN I
171 TIULESCU ANASTASIA ELENA I
172 TOCILĂ MARIA TEODORA I
173 TOMA ALBERT ALEXANDRU I
174 TRANCAN EDUARD FLORIAN I
175 TRENTEA VICTOR CRISTIAN I
176 TUDORACHE IOANA CARLA I
177 TURCEASCĂ ANDREI ȘTEFAN I
178 ȚONE LARISA ALEXIA I
179 URECHEATU SEBASTIAN CLAUDIU I
180 URSEA CARINA ELENA I
181 VAESSEN OTILIA CHRISTIANA I
182 VASILE EDUARD ALEXANDRU I
183 VĂCĂROIU ANA SOFIA I
184 VĂCĂROIU CARINA GABRIELA I
185 VLĂSCEANU MATEI DARIUS I
186 ZAHARIA ANDREEA RALUCA I
187 ZAHARIA KARINA ELENA I
188 ZAHRAN RANIA MARIA I
189 ZSETKEI TEODORA I
Pagina 206 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 112 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM EDUARD CONSTANTIN I
2 AVANU REBEKA ANA GABRIELA I
3 AVÂRVAREI MIHAIL I
4 AVRAMOIU ANTONIA DARIA I
5 BÎGU MARIUS ANDREI I
6 BORDUSELU ALEXANDRU MIHAIL RAZVAN I
7 BUCATA DARIA I
8 CEANAC ANA MARIA I
9 COBZARU ROXANA IONELA I
10 CONSTANTIN DARIA GEORGIANA I
11 COZMA ANDREEA ALEXANDRA I
12 CRACIUN ANTONIA BEATRICE I
13 CRISTESCU SEBASTIAN I
14 DEACU ANA MARIA I
15 DINU ANDREI BOGDAN I
16 DINU LUCA MIHAIL I
17 DOBRE LUIGI ANDREA I
18 DRAGOMIR LARISA FLORENTINA I
19 DRUMEA THEODORA MARIA I
20 DUCU ANDREI RAREŞ I
21 DUMITRICA ANDREI DINU I
22 DUTA ALEXIA IOANA I
23 ENE MAYA ANDREEA I
24 ENE RAUL VALENTIN I
25 GHEORGHE ALEXANDRU ANDREI I
26 GHERMAN MATEI I
27 GRIGORE ALEXANDRU GABRIEL I
28 HOCETA RUXANDRA MARIA I
29 IAMANDI ERIKA MARIA ELISABETA I
30 IAMANDI RĂZVAN ANDREI I
31 ILIE DARIA ELENA I
32 ILIE MARIA ELVIRA I
33 IONIȚĂ NICHOLAS ERIC I
34 IOSIF DANIEL I
35 JOITOIU REBECA MARIA I
36 LICA MATEI CONSTANTIN I
37 MARIN MARIA ADRIANA I
38 MARTIN SARA MARIA I
39 MERLICI NICHITA I
40 MIHOF ANDREEA CĂTĂLINA I
41 MIROIU VLADY ANDREI I
42 NASTASE EDUARD CATALIN GABRIEL I
43 NEAGU MIHAI TEODOR I
44 NECULA DARIUS GABRIEL I
45 NECULA-TACHE STEFAN I
46 NICA ŞTEFAN ANDREI I
47 PADURARU MARIUS ANDREI I
48 PANDURU DANIEL NICOLAE I
49 PAUN STEFAN CATALIN I
50 PETREA IOANA ALINA I
51 POPESCU CRISTINA GABRIELA I
Pagina 207 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 112 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 POPESCU MARIA ELENA I
53 RADU GABRIEL ALEXANDRU I
54 REDNIC EDUARD IONUT I
55 RONA MARIA ALEXANDRA I
56 SIRBU BIANCA MARIA I
57 STAN CEZAR MARIAN I
58 STAN IOANA ANDREEA I
59 STAN MARIA CRISTIANA I
60 STAN MARIA TEODORA I
61 STANESCU STEFAN PATRICK I
62 STEFAN ADELA ELENA I
63 STOIAN BOGDAN I
64 TOADER NICOLAS DENIS I
65 TRĂNECI ANDREAŞ RĂZVAN I
66 VARZARU DARIUS ANDREI I
67 VOICU RAISA MARIA I
68 VOINEA LUCA CRISTIAN I
Pagina 208 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 116 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 APERADOR ROMERO LORENA MARIA I
2 COSTEA DANIELA FLORENTINA I
3 CUZEA MARIO GABRIEL I
4 DANA ERICA TEODORA I
5 DOMINTE BRIANA ELENA I
6 DRAGHICI ANAMARIA CAMELIA I
7 FILIP CRISTINA ELENA I
8 FRANGULOIU DENIS ANDREI I
9 GRIGORAS-MANAILA LARISA I
10 IOANA MARIA ANDREEA I
11 IONESCU ANA MARIA I
12 IONESCU MAYA ADRIANA I
13 IOV MATEI ALEXANDRU I
14 MANTU MIHAI DAVID I
15 MARIN ILINCA ANNE MARIE I
16 MAZARAR MARIUS CRISTIAN I
17 MIRON GABRIEL I
18 MOSOIA MARIA ALEXANDRA I
19 NEACŞU EDUARD MIHAI I
20 NECHIFOR RALUCA ANDREEA I
21 NICA DRAGOS ANDREI I
22 NICULESCU MIRCEA NICUSOR I
23 OANCEA ALESSIA IRENE I
24 PARFENE BRIANA MARIA SOFIA I
25 PREDA RIANA GABRIELA I
26 RUJAN MIHAI VALENTIN I
27 RUSE MIHAI EDUARD I
28 STOCHECI CRISTINA MIHAELA I
29 TESLARU CAROLINA ELENA I
30 URLA CARINA GABRIELA I
31 URSU JUSTIN DANIEL I
32 VASILE ANA MARIA I
33 ZAHARIA STEFAN I
Pagina 209 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 149 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACIOBANITII ANDRA ELIZA I
2 AGACHE ELIZA MARIA I
3 ALEXANDRU REBECCA ANDREEA I
4 ALMĂȘAN ANA MARIA I
5 ANCA OVIDIU I
6 ANDREI MAIA I
7 ANGHEL VLAD ANDREI I
8 ANTOHI ELENA COSMINA I
9 ANTON IRIS ECATERINA I
10 BANCOVA SOFIA I
11 BANEA MARIA NICOLE I
12 BARBU ALEXANDRA IULIANA I
13 BARBU ANDREEA IRIS I
14 BATCU MARIA BIANCA I
15 BĂCĂIȚĂ MARIA IOANA I
16 BĂDESCU ANDREI ALEXANDRU I
17 BĂLAȘA NICOLETA GEORGIANA I
18 BÂRSAN SOFIA ȘTEFANIA I
19 BENEA VLAD I
20 BICĂ MARIA I
21 BOBOCEA TUDOR MUGUREL I
22 BOGDAN IRINA MARIA I
23 BUCUR GABRIELA IOANA I
24 BUZATU ROBERTA I
25 CARPAN IUSTIN ALEXANDRU I
26 CAZACU LAURA MARIA I
27 CĂLUGARESCU ANDREI NECTARIE I
28 CHIRACHEŞ ERIC ŞTEFAN I
29 CIOROIANU ANDREI DARIUS I
30 COCEAN CLARA ȘTEFANIA I
31 COMAN ANYA MARIA I
32 CONSTANTIN NECTARIA NATALIA I
33 CORENTI TUDOR GABRIEL I
34 COSTACHE ALEXIA NICOLETA I
35 COSTACHE GLENCORA FLORINA I
36 COSTACHE MIHNEA IOAN I
37 COȘERIU DAVID NICUȘOR I
38 CRĂIȚĂ ALEXANDRU GABRIEL I
39 CREANGĂ JASMINE ȘTEFANIA I
40 CRISTACHE AYANA ILINCA I
41 CRISTACHE RADU ANDREI I
42 CRIȘAN ELENA SOFIA I
43 CRUCIERU CRISTIAN THEODOR I
44 DAVID SABINA MARIA I
45 DĂNĂILĂ RAISA MARIA I
46 DINESCU ANA I
47 DOBRESCU DANIEL I
48 DRĂGAN FABIAN ANDREI I
49 DUMBRAVĂ IANIS ŞTEFAN I
50 DUMITRU ROBERT GABRIEL I
51 DUȚU DAVID ȘTEFAN I
Pagina 210 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 149 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 EFTIMIE ALESSIA I
53 FILIMON ALIN I
54 GAGIU ALEXANDRU GABRIEL I
55 GAGIU ANA MARIA I
56 GANCIU ANDREI OCTAVIAN I
57 GĂRDESCU ANDREEA MELISSA I
58 GHAWI KHALED I
59 GHEORGHE BIANCA ȘTEFANIA I
60 GIBOI VALENTIN ANTONIO ALEXANDRU I
61 GUȚĂ VLAD FLORIN I
62 GUȚU AMALIA I
63 HĂDU MIHNEA ANDREI I
64 IACOB MIHAELA SARA I
65 IONESCU ANASTASIA IOANA I
66 IONESCU ANDREEA BIANCA I
67 IONESCU LUCA I
68 IORDAN CLARA I
69 IVAN ROBERT ANDREI I
70 IVANOVSKI NIKOLA I
71 JARAVETE ALEXANDRU RADU I
72 JITARIU CIPRIAN ANDREI I
73 LĂPĂDATU MIHAI I
74 LINTE RĂZVAN ŞTEFAN I
75 LUNGU PETRU ROBERT I
76 MALER ANDREI I
77 MARICA SIMON I
78 MARTAC ȘTEFAN DANIEL I
79 MAXINEANU RAMINA MARIA ANDREEA I
80 MĂNICA MARIAN OCTAVIAN I
81 MELENTE DRAGOȘ PETRU I
82 MERCIONIU FILIP DANIEL I
83 MICU MARIA ELISA I
84 MIHAILESCU INGRID GABRIELA I
85 MINCU DARIA FLORIANA I
86 MIREA DENNIS ȘTEFAN I
87 MIREUȚĂ MATEI I
88 MIREUȚĂ ȘTEFAN I
89 MIŞCULESCU ALEXIA MARIA I
90 MOGOȘ ANDREI I
91 MORAR DAVID MIHAIL I
92 MOROIU DAMIAN I
93 MUȘAT RAREȘ CONSTANTIN I
94 NECȘOIU RAREȘ PETRU I
95 NEGREA CĂTĂLINA ȘTEFANIA I
96 NEGURĂ FLORIN CONSTANTIN I
97 NICOLAE DAVID MATEI I
98 NICULAE CRISTIAN PATRIC I
99 OLTEANU MARA ANDREEA I
100 OROS PAUL EMANUEL I
101 PALEA DARIA MIHAELA IRINA I
102 PANTU ILEANA STEFANIA I
Pagina 211 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 149 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 POPA DAVID ALEXANDRU I
104 POPA KARINA IOANA I
105 POPA MARIA GENȚIANA I
106 POPA VLAD ȘTEFAN I
107 POPESCU ADNANA MARIA I
108 POPESCU CRISTIAN ION I
109 POPESCU IOAN NECTARIE I
110 POPESCU MATEI ALEXANDRU GABRIEL I
111 PRICOP IULIA MARIA I
112 RADU MATEI I
113 RĂILEANU MARIA ADELINA I
114 SAVA PATRIC ANDREI I
115 SAVOF ANA MARIA I
116 SĂNDOIU BOGDAN GABRIEL I
117 SIMION MARA SABINA I
118 SIMIONESCU ANASTASIA I
119 SIMIONESCU DARIA ANDREEA I
120 STAN ALEXANDRU FLORIN I
121 STANCIU VLAD IOAN I
122 STERPAN ANDREI I
123 ȘERBĂNESCU MARA THEODORA I
124 ȘULUMETE ALICE MARIA I
125 TĂNASE MARIA I
126 TĂNASE-SIMION ANDREEA I
127 TĂNĂSESCU ANA MARIA I
128 TELEA RAREȘ ANDREI I
129 TEODORESCU COSMIN ANDREI I
130 TEODORESCU DIANA ALEXIA I
131 TEREVLEJ OCTAVIAN I
132 TODEA MIHNEA ȘTEFAN I
133 TOMA ȘTEFAN I
134 TULIC ALESSIA MARIA I
135 URSEI ȘTEFAN ALEXANDRU I
136 VASILE DIANA VALENTINA I
137 VASILE EDUARD ALEXANDRU I
138 VĂDUVA MIHAI TUDOR I
139 VICĂ VANESSA CRISTINA I
140 VIEIRA ACAUA RADU I
141 VILĂU BIANCA MARIA I
142 VINTILĂ MARK DAVID GABRIEL I
143 VÎLCU ADRIAN I
144 VLĂDAU GEORGE ALIN I
Pagina 212 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 195 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGIU ALEXANDRU BOGDAN I
2 AILENEI ANA MARIA I
3 ALEXANDRU ANA RUXANDRA I
4 AMET ERIC I
5 ANASTASIU MARIA ANTONIA I
6 ANCA SOFIA MARIA I
7 ANGHEL ALESSIA ANA MARIA I
8 ANIȚA ELIANA FELICIA I
9 ARDELEAN TUDOR ȘTEFAN I
10 AVRĂMESCU MAYA I
11 BABETI DARIA ANA I
12 BAN IOANA MARIA I
13 BANU COSMIN ŞTEFAN I
14 BĂDESCU ANDREI BOGDAN I
15 BĂLAN RADU ALEXANDRU I
16 BĂLĂNESCU ANCA ANDREEA I
17 BĂLĂȘESCU GEORGIA CASANDRA I
18 BĂNICĂ IOANA I
19 BĂRĂGAN RAREŞ GABRIEL I
20 BEIMEL MATTHIAS GABRIEL I
21 BÎLDAN TUDOR ANDREI I
22 BÎRHALĂ IRINA ELENA I
23 BOANGIU EMMA ALEXANDRA I
24 BOCA ADELINA IOANA I
25 BODAREV ELENA I
26 BOGDAN MAYA IOANA I
27 BOGHEAN IANA I
28 BOGHIU CARLA MARIA I
29 BOLMA SOFIA MARIA I
30 BOLOLOI LUCA IOAN I
31 BOROŞ ALEXANDRU CRISTIAN I
32 BOSTAN ANDREI BOGDAN I
33 BRĂDIȘ RADU NICOLAE I
34 BRUNCHI NATALIA I
35 BUCUR IOANA I
36 BUMBARU TEODORA I
37 BURGHELEA DAVID ȘTEFAN I
38 BUȘE MIHAI ADRIAN I
39 CAIMAC CRISTIANA I
40 CALANGIU DAVID IOAN I
41 CANĂ MATEI ADRIAN I
42 CATARGIU ROXANA ANDREEA I
43 CĂTRUNĂ NICOLAS GABRIEL I
44 CHEMENCEDJI MARIA RUXANDRA I
45 CHIREA TUDOR ANDREI I
46 CHIRIAC ALEXANDRA I
47 CHIRIAC NORA ANDREEA I
48 CHIRU MAIA ILINCA I
49 CIOCOIU ANASTASIA TEODORA I
50 CIUBLAN IOANA DARIA I
51 CIUCU TUDOR I
Pagina 213 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 195 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CIUTUREANU ADELINA ANDREEA I
53 CÎRCIU RADU ANDREI I
54 COCHINESCU SARA ADRIANA I
55 COJOCARU BIANCA DESIREE I
56 CONSTANTIN DAVID ANDREI I
57 CONSTANTIN ROBERTO ALEXANDRU I
58 CONSTANTINESCU DAVID ANDREI I
59 CORLICEANU ALEXANDRA ILEANA I
60 CRĂCIUN VLAD MIHAI I
61 CRIHĂLMEANU CEZAR I
62 CRISTESCU IOANA I
63 CURCAN AMY FLORINA I
64 DAN MIHNEA ALEXANDRU I
65 DANEȘ MATEI ALEXANDRU I
66 DANU TEODOR NICOLAE I
67 DASCĂLU NATALIA I
68 DAVID DIMITRIE I
69 DAVID ILINCA MARIA I
70 DÂRSTARU DAVID VLAD I
71 DEFTA ALEXANDRU MIHAI I
72 DIACONESCU ANDRA DIANA I
73 DIMA MARIA I
74 DOBROSTOMAT VICTOR I
75 DONCIU DRAGOŞ IOAN I
76 DRAGOMAN ERIC I
77 DRAGOMIR LAKSHMI GABRIELA I
78 DRĂGAN GEORGE TUDOR I
79 DULGHERU TIMEEA MARIA I
80 DUMITRESCU AIDA MIHAELA I
81 DUMITRESCU ALESSIA ANDREEA I
82 DUMITRU ANA SOFIA I
83 DUMITRU CĂTĂLIN IOAN I
84 DUMITRU HORIA ANDREI I
85 DUȘE-BARBONI DAMIAN MATEI I
86 ENACHE ADRIAN ROBERTO I
87 ENACHE SEBASTIAN ANDREI I
88 ENE ECATERINA MARIA I
89 EXARI TUDOR ANDREI I
90 FĂFĂNEAȚĂ NATALIA I
91 FLOREA DARIA ANDREEA I
92 FLUTUR LUCA VLADIMIR I
93 FRONE EMA MARIA I
94 FUSTAŞU MARIA I
95 GALAN ELENA IUSTINA I
96 GAVRILĂ MATEI ALEXANDRU I
97 GEORGESCU ȘTEFANIA SIMONA I
98 GHEONEA TIMEEA IOANA I
99 GHEORFE ELY NICOLETA I
100 GHEORGHE ANDREAS JULIEN ALEXANDRU I
101 GHERMAN IOANA DENISA I
102 GHIDIA DELIA CONSUELA I
Pagina 214 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 195 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 GHIMEŞ ANA IOANA I
104 GHIȚĂ IASMINE MARIA I
105 GIORGIU CARINA ELENA I
106 GODINAC NICOLAS ADRIAN I
107 GONCIARUC ALEXANDRU CĂTĂLIN I
108 GREBLĂ ANDREI LAURENȚIU I
109 GRIGORE EDUARD ALEXANDRU I
110 GROSU MIHAI I
111 GURULEA SAMIRA I
112 GUȘĂ-SERDAN DARIUS CRISTIAN I
113 GUȚILĂ ANDREI I
114 HANGIU ŞTEFAN ALEXANDRU I
115 HERGHILIGIU NICOLAS I
116 IACŞIŞER EMMA MARIA I
117 IAIA ILM RĂZVAN I
118 IAVORSCHI ANA RALUCA I
119 ILIE VLAD ANDREI I
120 ION ANDREI EUGEN I
121 IONAŞCU LUCA ALEXANDRU I
122 IONESCU LARA MARIA I
123 IONIȚĂ ANA SOFIA I
124 IONIȚĂ-SAVU MATEI I
125 IVAN LUCA ALEXANDRU I
126 IVAN VLAD I
127 JIPU ŞTEFAN I
128 JUGUREANU MIHAI I
129 LAZĂR ANA MARIA I
130 LAZĂR ROBERT ȘTEFAN I
131 LAZĂR SORANA ȘTEFANIA I
132 LAZĂR VLADIMIR I
133 LUNGU ADRIAN IOAN I
134 MAGAZIN ROBERT ALEXANDRU I
135 MAGEARU PATRICK ANDREI I
136 MAN RADU I
137 MANAFU ANDREEA IVONA I
138 MANEA ROBERT ALEXANDRU I
139 MANSOUR AMIR I
140 MARCU MIHNEA ALEXANDRU I
141 MARIOARA ROBERT MIHAI I
142 MATEI DAVID ANDREI I
143 MATEI TEODORA BIANCA I
144 MAVRODIN VICTOR MIHAI I
145 MĂNĂILĂ IFRIM DAVID ALEXANDRU I
146 MĂRGĂRIT ANTONIA I
147 MĂRGINEANU ANA MARIA I
148 MÂNDRU SOFIA ELENA I
149 MIHAI ALEXANDRU I
150 MIHALACHE MIHNEA CĂTĂLIN I
151 MIHALEA TIMEEA MARIA I
152 MIHĂILĂ AMALIA ŞTEFANIA I
153 MIHĂILĂ LUCA ȘTEFAN I
Pagina 215 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 195 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 MIHĂILESCU VICTOR DARIUS I
155 MINEA ERIC I
156 MIREA VICTOR CRISTIAN I
157 MITRAN ALBERT CIPRIAN I
158 MITRAN CĂTĂLINA GABRIELA I
159 MITREA DARIA MARIA I
160 MÎINEA ROBERT ȘTEFAN I
161 MOCANU MIRUNA ŞTEFANIA I
162 MODORAN RAREŞ ŞTEFAN I
163 MOGAGE PAVEL I
164 MOGLAN MIRUNA ELENA I
165 MOISE OCTAVIAN I
166 MORARU SEBASTIAN GABRIEL I
167 MORIANU ANNA SOPHIA I
168 MUNTEANU MARTA I
169 MUTLU SAFI EMIN I
170 NEAGU DENIS NICOLAS I
171 NEBEL MARTA I
172 NECȘOIU DRAGOȘ BOGDAN I
173 NEDEA DARIUS ȘTEFAN I
174 NESVIȚKI ANDREI I
175 NICOLAE ALESSIA ŞTEFANIA I
176 NICU DIANA GEORGIANA I
177 NICULESCU ALBERT CONSTANTIN I
178 NICULESCU MARIUS ALEXANDRU I
179 NISTOR MIRUNA MIHAELA I
180 NIȚĂ ANA DARIA I
181 NIȚESCU MATEI I
182 NIȚU MIRUNA COSMINA I
183 NUȚU MĂLINA GABRIELA I
184 NUVER AIDA MIHAELA I
185 OANĂ RADU ȘTEFAN I
186 OLEACU-VOICU ADRIAN MARIO I
187 OPREA ANDREI I
188 OPRIŞAN RADU CRISTIAN I
189 ORZARU MARA IOANA I
190 PANAIT VLAD FLORIN I
191 PAVEL MARA ŞTEFANIA I
192 PĂCURARIU EVA I
193 PĂNESCU SARA MARIA I
194 PĂPUREANU-TECA ANA MARIA I
195 PĂTRU BIANCA MARIA I
196 PĂTRU MARIA ALEXANDRA I
197 PĂUN DAVID ALEXANDRU I
198 PÂRJOLEA DARIUS ANDREI I
199 PENCIU SEBASTIAN NICHOLAS I
200 PENESCU ANASTASIA IOANA I
201 PERȚA VLADIMIR IOAN I
202 PETCU IOANA I
203 PETRO DARIA MARIA I
204 PETRUŞ SABIN CRISTIAN I
Pagina 216 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 195 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 PEȚA MIHAI I
206 PINTILIE ANDREAS I
207 PIPER ERIKA FLORENTINA I
208 PIROTICI ROBERT ANDREI I
209 PIRPILIU MARIA DARIA I
210 PÎRVĂNESCU VLAD ALEXANDRU I
211 PLUGARU LUCA DIMITRIE I
212 POETAȘU BIANCA MARIA I
213 POGĂCEAN LUCA ȘTEFAN I
214 POLOCOŞER ADRIANA REBECCA IOANA I
215 POMANĂ-MILCICĂ AURELIAN IONUȚ I
216 POP ANA I
217 POP ANDREI ALEXANDRU I
218 POPA ADELINA I
219 POPA ANA MARIE DOLORES I
220 POPA BIANCA SÂNZIANA I
221 POPA NATALIA I
222 POPESCU ALBERT ȘTEFAN I
223 POPESCU ALEXIA ANDREEA I
224 POPESCU ANDREI RĂZVAN I
225 POPESCU IOANA TEODORA I
226 POPESCU IOANA TEODORA I
227 POPESCU NATALIA IOANA I
228 POPESCU ȘTEFAN I
229 PREDAN PAUL SEBASTIAN I
230 PRUNESCU IOANA MARIA I
231 PUPĂZĂ ANDREI I
232 PURCĂREA MIHNEA CRISTIAN I
233 PURDEA ANDREI RAUL I
234 RADU DANIELA GABRIELA I
235 RADU EVA CASIANA I
236 RADU EVA MARIA I
237 RADU VLAD ALEXANDRU I
238 RĂDOI MARIA CASIA I
239 ROŞCA MIHAI I
240 ROȘIORU ANA MARIA I
241 ROTARU RAREȘ MIHAI I
242 RUS IOANA CATINCA I
243 RUSE ANDREI CRISTIAN I
244 RUSE TUDOR ANDREI I
245 RUSU LIDIA MARIA I
246 SAMOILĂ ARIANNA ŞTEFANIA I
247 SASU DAVID SASHA I
248 SAVA DAVID ALEXANDRU I
249 SĂPAŞU MARIA MIRUNA I
250 SCHWARTZ ANOUK I
251 SFICHI ROPOTĂ LUCA CHRISTIAN I
252 SIMINIUC LARA LIUBA I
253 SIMION DRAGOȘ IOAN I
254 SIMION VLAD ALEXANDRU I
255 SOARE BOGDAN GABRIEL I
Pagina 217 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 195 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
256 SOMEȘAN CLAUDIU FLORENTIN I
257 SPĂTARU SONIA NICOLETA I
258 SPIRIDON VLAD CRISTIAN I
259 STAMAT MARIA ILINCA I
260 STAN ALESSIA ELISABETH I
261 STAN DAVID CRISTIAN I
262 STOIAN NATALIA ANNA I
263 STOICA REBEKA GABRIELA I
264 STURZA FABIAN ALEXANDRU I
265 SZILAGYI ȘTEFAN ALEXANDRU I
266 ȘERBAN MARIA TEODORA I
267 ȘTEFAN SORANA ALEXANDRA I
268 TARȚĂU MARIA ALEXANDRA I
269 TĂNASE ALEXIA TEODORA I
270 TELEHOI MIHNEA GABRIEL I
271 TILICĂ ERIK ALEXANDRU I
272 TOMA ANDREI CRISTIAN I
273 TOMA LUCA MIHAIL I
274 TOMA RĂZVAN ALEXANDRU I
275 TUDOR ANDREI I
276 TUDOR ANDREI CAROL I
277 TUDOR DAVID ANDREI I
278 TUDOR VOICU ALEXANDRU I
279 TUDOSE MARIA ANASTASIA I
280 TURTURICĂ ANA MARIA I
281 URSUȚ MAIA ANDREEA I
282 URZICĂ ADINA MARIA I
283 UȚĂ IULIA I
284 VASILESCU DACIANA MARIA I
285 VĂSI DAVID PETRU I
286 VERBONCU MARIA RUXANDRA I
287 VILĂU CLAUDIU I
288 VÎLCU MIRUNA ANDREEA I
289 VLAD MARK ANDREI I
290 VLAD SOFIA MARIA I
291 VLAICU ŞERBAN CONSTANTIN I
292 VLĂSCEANU LUCA MIHAIL I
293 VOICA TUDOR OCTAVIAN I
294 VOICULESCU MARINA ANASTASIA I
295 ZAHARIA ARIANA MIHAELA I
296 ZAHARIA SARA MARIA I
297 ZANFIR TIBERIU ADRIAN I
298 ZGLOBIU DRAGOȘ ANDREI I
Pagina 218 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 20 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREI MEDEEA IOANA I
2 ANGHEL MARIO GABRIEL I
3 ANITA VLAD IONUT I
4 BADEA ALEXANDRU BOGDAN I
5 BALASESCU IRINA MARIA I
6 BALDOVIN ISTUDOR ERICK CRISTIAN I
7 BANESCU ALEXANDRU CRISTIAN I
8 BĂLAN ROBERT GEORGE I
9 BIDILICĂ BIANCA IOANA I
10 BIRO EVA MARIA I
11 BOBOC MARIA ȘTEFANIA I
12 BOCHIȘ DAVID ANDREI I
13 BOGDAN ROBERT GABRIEL I
14 BUBULAC CAMELIA MARIA I
15 BUJOREANU ERIC IONUȚ I
16 BURCEA GABRIEL MIHNEA I
17 BURLACU ALBERT MIHAI I
18 CĂLINESCU ANDREI MARIUS I
19 CÂNCIU MATEI I
20 CHIRA DARIA MARIA SOFIA I
21 CIOCIOI RADU ȘTEFAN I
22 COJOCARU DIANA ANDREEA I
23 CONSTANTIN ALEXANDRU ŞTEFAN I
24 CONSTANTIN MAIA ANDREEA I
25 CONSTANTIN MARIA IOANA I
26 DABIJA ANA BIANCA I
27 DAMIAN ITAI ANDREI I
28 DEMEȘCO ALEXANDRU RADU I
29 DINU NICOLE ANAMARIA I
30 DUTA VLAD ALEXANDRU I
31 FLOREA IOANA REBECA I
32 FUIOR LAURA MARIA I
33 FULGA MARA NOEMI I
34 GĂGEATU MARIA BEATRICE I
35 GEANĂ ALICE CRISTINA I
36 GHEORGHE ROBERT GABRIEL I
37 GHIȚULETE MARIA CRISTINA I
38 GOLOVCA ARTUR I
39 GOSENI ILIONA I
40 GRIGORESCU STEFAN ANDREI I
41 IANCU DENISA MARIA I
42 ISACHI MARA ELENA I
43 LACATOȘ GIULIA MARIA I
44 LAPANJA DAVID ANTON I
45 LĂZĂRESCU ANDREI LAURENȚIU I
46 LECA THEODOR I
47 LISCAN MARIA ALEXANDRA I
48 LOLOIU IOAN SEBASTIAN I
49 LUPU DARIUS ALEXANDRU VALENTIN I
50 MANN MIHAI LIVIU I
51 MARIN MARIA ALEXIA I
Pagina 219 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 20 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MARINCIU CĂTĂLINA MARIA I
53 MARINESCU BIANCA ROXANA I
54 MATACHE RADU ANDREI I
55 MĂCĂILĂ MIRUNA ȘTEFANIA I
56 MELINTE DAVID ALBERT ȘTEFAN I
57 MELINTE MARIA IZABELA I
58 MIHAI BIANCA ELENA I
59 MIHAI LUCA DEMETRIUS I
60 MIHAI STEFANIA CRISTIANA I
61 MIHAILESCU MARA CRISTINA I
62 MIHOCI BEATRICE ALEXANDRA I
63 MIRCEA MARIO NELU I
64 MITROFAN ANDREI IONUT I
65 MOCANU DELIA GEORGIANA I
66 MURESANU IOANA SOPHIA I
67 MUREȘAN MATEI STEFAN I
68 NEACȘU MATEI IOAN I
69 NEMȚOIU IUSTIN GABRIEL I
70 NICOLAE EDUARD DAVID ALEXANDRU I
71 NICULAE MARIA ROXANA I
72 NITA ROBERTO ANDREI I
73 NIȚU IRINA SÂNZIANA I
74 ONICA MATEI GEORGE I
75 PALCU RADU STEFAN I
76 PANAITE PAUL ANDREI I
77 PAȘOI MARIA ALEXANDRA I
78 PAULESCU VLAD ANDREI I
79 PĂDURARU CLARA MARIA I
80 PETRESCU RUXANDRA ELENA I
81 PÎRVAN VANESA ALEXANDRA I
82 POPA EMILIA MARIA I
83 POPESCU ANA SOFIA I
84 POPESCU DAVID TEODOR I
85 POPOVICI MARINA SORINA I
86 RADU ANDREI I
87 RADU DENIS TEODOR I
88 RADULESCU LUCA STEFAN I
89 RAICU BRÎNDUȘA MARIA I
90 RĂDUCANU ALEXIA IOANA I
91 RĂDUCANU DENISA MARIA I
92 ROJAS-PETRESCU DAVID RAFAEL I
93 ROŞA LUCA OCTAVIAN I
94 RUDARU IULIANA ELENA I
95 RUSE ALEXANDRA IOANA I
96 RUSE DARIA ANDREEA I
97 SANDU ALEXIA MIHAELA I
98 SHACHAR OR I
99 SPIRIDON ANA MARIA MIHAELA I
100 SPÎNU DANIEL ANTONIO I
101 STAN BRIANNA MARIA I
102 STAN RADU ANDREI I
Pagina 220 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 20 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 STOICESCU LUCA ANDREI I
104 STROE RĂZVAN MIHAI I
105 ȘTEFAN TEODORA GABRIELA I
106 ȘTEFAN VLADIMIR TUDOR I
107 TANASE STEFANIA GEORGIANA I
108 TĂNASE ANDREI CRISTIAN I
109 TEODORESCU ȘTEFAN ADRIAN I
110 TRIFAN IOAN ALECSANDRU I
111 ȚIGĂNILĂ-FLORICEL ANDREEA SOFIA I
112 UNGUREANU ANDREI CĂLIN I
113 URLĂ ALEXIA GEORGIANA I
114 VITAN VLAD NICHOLAS I
115 VLADESCU DAVID DANUT I
116 VLAICU LUIZA ALEXANDRA I
117 ZAHARIA ROBERT I
118 ZGAVAROGEA-COJOCARU DELIA IOANA I
Pagina 221 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 200 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 APOSTOL MARIA ADRIANA I
2 BĂLAN IVANA I
3 CALANCEA CALIN MATEI I
4 CAPITANOIU MARIO GABRIEL IONUȚ I
5 CASIAN ANDREEA GABRIELA I
6 DUMITRACHE MIRUNA ANDREEA I
7 GIUREA ANA MARIA I
8 GUȚU NATALIA GABRIELA I
9 MIREA MIHAELA ANDRADA I
10 MIRON SERAFIM I
11 OPREA DENIS IONUȚ I
12 PARPALĂ ANAIDA CHRISTIANA I
13 PERIANU ANDREI BOGDAN I
14 PUIU ALEXANDRU MIHAI I
15 PUIU ANDREI IONUT I
16 PUȚARU CĂTĂLIN FLORIN I
17 SÎRBU-NEACȘU ANDREI EDWARD I
18 ȘTEFAN RAREȘ GABRIEL I
19 TĂTARU ALESSIO EDWARD I
20 TOADER COSMINA ANDRADA I
21 VOICA MIHNEA ALIN I
Pagina 222 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 47 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AIOANEI NADIA MARIA I
2 CĂLIN FLORENTINA GIANINA I
3 CIURARU LORENA I
4 FERBINȚEANU ADRIANA CRISTINA I
5 FLOREA CRISTIAN FLORIN I
6 IANCU LUCA FLORIN I
7 MANEA NICOLETA ARGENTINA I
8 MATAC DANIEL VASILE VALENTIN I
9 MILITARU CRISTINA ADRIANA I
10 MUSTAȚĂ CRISTIAN I
11 PĂTLĂGICĂ ELENA I
12 PETRE ALEXANDRU CRISTIAN I
13 PUCHEA COSTI MIHAI I
14 RĂDUCANU CLAU CONSTANTIN I
15 SALOMEA VIOLETA YASMINA I
16 SIMION EMIL NINEL I
17 STRACULENCO GEORGE ARMANDO I
18 ȘTEFAN NELU VASILE MARIAN I
19 UNGUREANU IURIE I
20 VERME LUCA GABRIEL I
Pagina 223 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 54 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALDEA ANA MARIA I
2 ALEXIU IANA MARIA I
3 ANDREI LUCA ALBERT I
4 ANGHEL ALESIA ANDREEA I
5 ANGHEL MARIA I
6 ASPROIU ANDREI IULIAN I
7 BADEA ALEXANDRU GABRIEL I
8 BAN FRANCESCA I
9 BAZAVAN NATALIA MARIA I
10 BĂCANU CHRISTIAN I
11 BĂDICA GEORGIANA EVELIN I
12 BĂILA TUDOR MATEI I
13 BĂRĂCEANU ALESSIA MARIA I
14 BOSTACĂ IOANA GABRIELA I
15 CARATAȘ IULIA MIHAELA I
16 CĂRĂȘEL OCTAVIAN GABRIEL I
17 CHIOSEAUA SEBASTIAN I
18 CHIRCAN ERIC ANDREI I
19 CIOCÎNTĂ IONELA VALENTINA I
20 CONSTANTINESCU ALEXANDRU GABRIEL I
21 DINCA DANIEL VIOREL I
22 DINU DAVID I
23 DOSCA LORENA ALEXANDRA I
24 DURU CAMELIA MARIA DENISA I
25 ELSAYED MAYA I
26 FLOREA IOAN GABRIEL I
27 FLORIAN MARIUS YANIS I
28 GHEBAURĂ SARA MARIA I
29 GRĂMADĂ ALIN FLORIN I
30 GURAU MATEI ALEXANDRU I
31 HANGANU ANTONIO CRISTIAN I
32 HERZBERG NAOMI JENNIFER I
33 IACOB VALENTINA I
34 IGNEA DIMITRIE I
35 IONIȚĂ BIANCA MARIA I
36 IONIȚĂ VLAD ȘTEFAN I
37 IORDACHE GEORGE PETRIȘOR I
38 ISTRATE ANTONIO IOAN I
39 IVAN ERIC GABRIEL I
40 IVAN MIRUNA ANA MARIA I
41 LAZĂR NICHOLAS ALEXANDRU I
42 MATEI ALESSIA IOANA I
43 MATEI NICOLAS ANTONIO I
44 MIHAI RADU STEFAN I
45 MORARU MIRCEA MIHAI I
46 MORĂRESCU AMANDA CRISTINA I
47 MUNTEANU VLAD COSTIN I
48 MURARU MATEI ALEXANDRU I
49 NAZARIE ANDRA MARIA I
50 NEDELCU VLAD ALEXANDRU I
51 NICOLA SABINA MARIA I
Pagina 224 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 54 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 OANȚĂ RĂZVAN GABRIEL I
53 PANAIT IRINA I
54 PAVEL DARIUS ANDREI I
55 PETRESCU THEODORA MARIA I
56 POPA RADU ALEXANDRU I
57 PRODAN TEOFIL FABIAN I
58 RACARIU CATINCA I
59 RADAN CEZARA MARIA I
60 RAȘCOV MIHAI I
61 ROTARU RAISA MARIA I
62 RUSE MARIA SOPHIA I
63 SCHINTEE SONIA GABRIELA I
64 SPIRTU ALEXANDRU GABRIEL I
65 STAMATE LIAM ALEXANDRU I
66 STOICA ANDREI ALEXANDRU I
67 ȘERBAN SASHA LAURENȚIU I
68 ȘTEFAN DAVID ANDREI I
69 ȘTEFAN MIHAELA ANEMONA I
70 TAMAȘ ANTONYO I
71 TOMA ANDREI I
72 TOMA ILINCA I
73 TOPORAN DENIS ROBERTO ȘTEFAN I
74 TRANDAFIRESCU ARIANA ȘTEFANIA I
75 TUDOR MAYA STEFANIA I
76 VÂNTU DRAGOȘ IONUȚ I
77 VELEA MIHAI CRISTIAN I
78 VOICU ANA MARIA I
79 YUCE ENES I
80 ZAHARIA VALENTINA GEORGIANA I
Pagina 225 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 55 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AMANCI DENISA IOANA I
2 AMZĂR MARIO GABRIEL I
3 ANTON MIHAELA ANDREEA I
4 ARJOCA NIKOLAS ALEXANDRU I
5 AVADANEI ALEXANDRU ADRIAN I
6 BABOI MIHAI ISUF I
7 BACIU ANDREEA MONICA I
8 BACRIȚĂ ION INDRA I
9 BARAITAN FLORIN CRISTIAN I
10 BĂNCIULEA MARIO ANDREI I
11 BĂNICĂ DENIS IONUȚ I
12 BRĂTIANU CĂTĂLIN DAVID GABRIEL I
13 BULEARCĂ COSTIN I
14 BURDUȘEL IANIS IONUȚ ALEXANDRU I
15 CĂLIN NICOLAE I
16 CĂLIN ȘTEFAN DANIEL I
17 CERNAT ADELINA ELENA I
18 CHIPER EDUARD ALEXANDRU I
19 CHIRICU IONUȚ DAVID I
20 CHIRIȚĂ DANIEL PETRE CLAUDIU I
21 CIOCOVEANU MIRUNA CRISTINA I
22 CONSTANTIN DANIEL ANDREI I
23 COSTACHE MIRUNA GABRIELA I
24 CRAP MARIA ANDREEA I
25 CRISTEA ARMANDO MARIO ANDREI I
26 CRISTEA BIANCA ANDREEA I
27 CUCUIEȚEANU IOANA FLORENTINA I
28 DELEANU IANIS CRISTIAN I
29 DICU IOANA ADELINA I
30 DINCA JASMINE NICOLE I
31 DINU ALEXANDRA GEORGIANA I
32 DINU ANDREI ALEXANDRU I
33 DINU BIANCA MARIA I
34 DINU REBECA MARIA I
35 DRAGANETE ANTONIO ANDREI I
36 DRAGOMIR DAVID GABRIEL I
37 DRĂGHICI LARISA ANDREEA I
38 DRĂGOI CORNELIA MIRELA I
39 DUMITRU ANDREEA DIANA I
40 DUNĂ DAVID ANDREI VIOREL I
41 EFTA ARMANDO DAVID NIKOLAS I
42 FLOREA MIHAELA ALEXANDRA I
43 FLOREA REBECA ANDRADA GABRIELA I
44 FRAINUC MARIO COSTAS I
45 FULGEANU MARA ALEXANDRA I
46 GHEORGHIȚĂ ADRIAN FLORIN I
47 GHERASIM LARISA MARIA I
48 GHIMIŞ ANDREEA CĂTĂLINA I
49 GOLDHAGHEN CRISTINA RALUCA I
50 GUȚĂ DAVID ANDREI I
51 IACOB MARINA MIHAELA I
Pagina 226 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 55 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 LAIBĂR STELIAN GABRIEL I
53 MANEA CODRUȚ GABRIEL I
54 MANEA NECTARIE NICOLAE I
55 MARIA ALEXANDRU DAMIAN I
56 MARKOCSAN FLORIN SEBASTIAN I
57 MIHALACHE REBECA MIHAELA I
58 MIHALACHE ROBERT ALEXANDRU I
59 MILEA ALEXANDRU I
60 MIRCEA DAVID I
61 MIȚĂ ALEXIA GEORGIANA I
62 MOCANU ELENA MIHAELA I
63 NEDELCU LUCA ANDREI I
64 NEFTA LIANA REBECA I
65 NIȚĂ MARIA GABRIELA I
66 PANAIT MAYA GABRIELA I
67 RADU FLORENTINA NICOLETA I
68 RĂDUȚĂ DENISA IOANA SOPHIA I
69 RECEAN RALUCA MARIANA I
70 SALI NICOLETA NELA I
71 SOTIR ŞTEFANIA CĂTĂLINA I
72 ŞTEFAN RAUL ANDREI I
73 TALPĂ REBECA ALEXANDRA I
74 TOSUM ANDA GEAZMIN I
75 TROFIN NICOLAS COSMIN ANDREI I
76 TUDOR ANDREI DARIUS I
77 TURUIANU MARIA SARA I
78 ȚĂRÎNĂ ŞTEFAN MARIAN I
79 UGUR ERSAN I
80 URLEA ALEJANDRO FLORIN I
81 VASILE EMIL CLAUDIU I
Pagina 227 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 67 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BADEA ANTONIO IOAN I
2 BADEA ERIKA MARIA I
3 BELCIOIU LUCA ALEXANDRU I
4 BISOCIANU ELENA VALENTINA I
5 BOJE DAVID CRISTIAN I
6 BOSTAN ELENA ANDREEA I
7 BRÎNZARU DAVID CRISTIAN I
8 CÂRÂC RAREŞ ANDREI I
9 CIOCAN ALBERT GEORGE I
10 CIUTAC IOANA BIANCA I
11 CÎRCOTĂ MARIUS SEBASTIAN I
12 COSTACHE DARIA I
13 DÎNGĂ VALENTIN DARIUS I
14 DUMITRA NICHOLAS VIOREL I
15 DUMITRU MIHAI ALEXANDRU I
16 DUȚĂ LUCA CRISTIAN I
17 GRIGORE MARIA ALEXANDRA I
18 HAMZU MIRCEA VALENTIN I
19 IFRIM EDUARD ŞTEFAN I
20 MANEA ANA I
21 MANOLACHE ALEXIA MARIA I
22 MANOLE MARIA MĂDĂLINA I
23 MITU LARISA GEORGIANA COSMINA I
24 MOISE COSMIN MARIAN I
25 MUNTEANU DENIS MARIAN I
26 NAE ALEXANDRU DAVID I
27 NAN SILVIAN FLORIN I
28 NEACŞU NATALIE I
29 NICA MARIA SARA I
30 NICOLESCU MIHAI ALEXANDRU I
31 NIȚĂ ANA MARIA ANDREEA I
32 OLTEANU ALEXANDRU ŞTEFAN I
33 ONICA DARIA MĂDĂLINA I
34 OPREA MARIA VANESA I
35 PASCU ALEXANDRU CRISTIAN I
36 PĂLĂNGEANU IANIS EMILIAN I
37 PETRE ALEXANDRA DARIA I
38 POPESCU ANDREEA BIANCA I
39 POPESCU CĂTĂLIN FLORIAN I
40 SAVA EDUARD MIHAI I
41 SLAVU ANDREEA VALENTINA I
42 STANCU VALENTIN I
43 STÎNGĂ ANTOANELA MELISSA I
44 STOICA DAVID MARIAN I
45 STROE TEODOR GABRIEL I
46 TĂNASE IUSTIN ANDREI I
47 TĂNASE NICOLA IOANA I
48 TOMA MATEI MIHAI I
49 TUDORACHE CRISTIAN ANDREI I
50 VILĂU DARIUS VALENTIN I
51 VOICU DIANA GEORGIANA I
Pagina 228 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 67 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 VOICU ERIC GABRIEL I
Pagina 229 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 78 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANTON EDUARD GABRIEL I
2 BATRINU CRISTINA GABRIELA I
3 BĂBEANU VLAD ŞTEFAN I
4 CÎŞLARU ANIA RAISA I
5 CRACIUN IOANA I
6 DIANU MATEI CRISTIAN I
7 DINCA ANDREEA LOREDANA I
8 FONEA DIANA MARIA I
9 HARSAN ANDREI BOGDAN I
10 IONESCU MARA NECTARIA I
11 IORGA ANDREI MIHAI I
12 LISMAN ALBERT I
13 LUPU EMILIA ANASTASIA I
14 MARIN TEODORA I
15 MITU SOFIA STEFANIA I
16 NEAGU ANASTASIA I
17 NICA ALEXANDRA VALENTINA I
18 NITA ANTONIA NICOLA I
19 PLACINTA ALEXANDRA GEORGIANA I
20 POPA ROBERTA ANA MARIA I
21 POPOVICI MATEI I
22 PROCA LUIZA NICOLA I
23 ROŞU IANIS ANDREI I
24 SAVU MARIA CRISTINA I
25 SERBAN ALEXANDRU IONUT I
26 STOIAN CARINA ELENA I
27 TUDOR ANDREI ADRIAN I
28 VASILE DENISA MARIA I
29 ZANE MARIO VIOREL I
Pagina 230 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 80 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AIVĂNESEI CARA MARIA I
2 ALEXANDRIDI ARIS ANDREI I
3 ALEXANDRU MAIA IRINA I
4 ALEXANDRU MIRUNA MIHAELA I
5 ALHASAN BURAK I
6 ANGHEL ALEXANDRA I
7 ANGHEL MARIA SOFIA I
8 ANGHEL MAYA IOANA I
9 ANGHELOIU MARA IOANA I
10 ANTON MATEI ALEXANDRU I
11 BADEA IOANA CĂTĂLINA I
12 BANTAŞ RIANA MARIA I
13 BANU IRIS ALEXANDRA I
14 BARBU SOFIA MARIA I
15 BĂDIȚĂ MIHAI I
16 BĂJĂNARU DARIA ŞTEFANIA I
17 BĂLAN ALESSIA SOFIA MARIA I
18 BĂLOI CRISTIAN ANDREI I
19 BĂNDOI STELIAN ALEXANDRU I
20 BĂNUȚĂ SARA MARIA I
21 BĂRNUȚIU ANTONIO ŞTEFAN I
22 BELDIMAN LUCIA MARIA I
23 BELEUȚĂ IOAN VLADIMIR I
24 BERBEC DARIA ARIANA I
25 BERECHET ERIKA ELENA I
26 BILAN KARINA MARIA I
27 BORDEANU DAVID I
28 BRĂTULESCU ALEXANDRA MARIA I
29 BRUMĂ ALEXANDRU I
30 BUMBAC EVA ALEXANDRINA I
31 BURTEA BIANCA MARIA I
32 BUTOI SARA NICOLETA I
33 BUZATU CRISTIAN FLORIN I
34 CAPMARE VLAD I
35 CARP IUSTIN DANIEL I
36 CATARAMĂ IANNIS ȘTEFAN I
37 CATRINA TEODOR MIHAI I
38 CĂRBUNARU RAREȘ ANDREI I
39 CERNICA ŞTEFAN I
40 CIAMPURU ELIZA MARIA I
41 CINCAN EDVIN CASIAN I
42 CIOBANU DAVID GABRIEL I
43 CIOCANIU MIRUNA ALEXANDRA I
44 CIOCHINĂ LUCA RAREŞ I
45 CIUPERCĂ IRINA MARIA I
46 CONSTANTIN RAREŞ MATEI I
47 CONSTANTIN RĂZVAN NICOLAE I
48 COZLOVSCHI ANA LETIȚIA I
49 CREȚU EVA MARIA I
50 CRISTEA MIHAI RAUL I
51 CRISTOLOVEAN ANA MARIA I
Pagina 231 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 80 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CURCUMELIS IOANA CĂTĂLINA I
53 DINCĂ MARIA ANTONIA I
54 DINU ELENA VERONICA I
55 DOBRE DRAGOŞ CĂTĂLIN I
56 DOBRICĂ LAURA NICOLETA I
57 DOBRIȚĂ DAVID IONUȚ I
58 DOBRIȚĂ SEBASTIAN ANDREI I
59 DOBROIU EMILIAN PETRU I
60 DOROBĂȚ VLAD ALEXANDRU I
61 DRĂGAN SEBASTIAN MIHAIL I
62 DUMBRAVĂ NICOLAE FLORIN I
63 DUMITRACHE SARA MARIA I
64 DUMITRU BRIANNA ELENA I
65 DURĂ ANDRA MARIA I
66 DUȚEANU EDUARD CRISTIAN I
67 EANACHE IANIS ANDREI I
68 ENE ADRIANA ANDREEA I
69 FALUP RAREŞ RĂZVAN I
70 FILIP KARINA MARIA I
71 FILIP MELISA MARIA I
72 FLOREA CRISTIAN I
73 FLOREA IRIS ALEXANDRA I
74 GAVRILĂ DIANA MARIA I
75 GHEORGHE CEZAR GABRIEL I
76 GHEORGHE LUCA CRISTIAN I
77 GHEORGHILĂ NATALIA MARIA I
78 GHIMIŞ LUCA I
79 GHIMIŞ MATEI I
80 GHIȚ VICTOR ANDREI I
81 GHIȚĂ MARIA ALEXANDRA I
82 GHIȚĂ BIANCA MARIA I
83 GLODEANU ERIC MATEI I
84 GRIGORE ANDREI VLAD I
85 GRIGORE ANTONIO GEORGE I
86 GRIGORE CARINA ALESIA I
87 HAGIVRETA ROBERT NICOLAS I
88 HAUT ANDREI GEORGE I
89 HURU TEODOR I
90 IANCU RAREŞ GABRIEL I
91 IANCU SOFIA MARIA I
92 IGNAT MIHAELA MIRUNA I
93 ILHAN HAVIN I
94 IORDACHE LORENA MARIA I
95 ÎMPUȘCATU MARIA TEODORA I
96 JIPA NATALIA MARIA I
97 JUGANU ANA DARIA I
98 KOSA ELENA AINA I
99 LALĂU SELENA MARIA I
100 LICĂ LAURA MARIA I
101 LIPCINSKI MARIA SOFIA I
102 LUPAȘCU MIHAI I
Pagina 232 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 80 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MANEA IRINA I
104 MARCAN DRAGOŞ ALEXANDRU I
105 MAREȘ ANDREI ȘTEFAN I
106 MARIN LUCIAN I
107 MARINESCU MATEUS ADRIAN I
108 MARTAC MARINA I
109 MARTINESCU RADU I
110 MATEESCU OCTAVIAN ANDREI I
111 MAVRODIN SOFIA MIHAELA I
112 MĂRATU ALEXANDRA CAMELIA I
113 MICU GEORGE ALEXANDRU I
114 MINEA IOAN-ANDREI I
115 MITRĂ ANNE MARIE I
116 MÎRZU-DĂNILĂ DARIA ALEXANDRA I
117 MOISE ALEXIA MARIA I
118 MOLCUȚI ALEXANDRU FLORIN I
119 MOLDOVEANU MIHAI IONUȚ I
120 MOLNAR ANASTASIA I
121 MOLODOI MARIA AMALIA I
122 MORARU MIRCEA ANTONIU I
123 MUNTEANU ALEXANDRU GABRIEL I
124 NĂSTASE ȘERBAN ANDREI I
125 NECULA NATALIA IOANA I
126 NECULĂICĂ MATEI ŞTEFAN I
127 NEDELCU IONUȚ ALEXANDRU I
128 OLTEANU IULIAN DANIEL I
129 OPRAN CARLA MARIA I
130 PANAITESCU DAVID ANDREI I
131 PANDELESCU BIANCA IOANA I
132 PĂCIOIANU MAIA I
133 PĂIUȘESCU ALEXIA MIHAELA I
134 PÂRLEA ADRIANA MARIA I
135 PETREA VICTOR ANDREI I
136 PETROV IANIS ANDREI I
137 PÎSLARU ANA SMARANDA I
138 POIENARIU MARIA NATALIA I
139 POPESCU ALEXANDRU I
140 POPESCU ANDREI I
141 POPESCU LUCA BOGDAN I
142 POPESCU RĂZVAN MIHAI I
143 PREDA CRISTIAN ALEXANDRU I
144 RADU EDUARD COSTIN I
145 RĂDOI DIANA SABINA I
146 RĂDULESCU EDUARD GABRIEL I
147 RĂDULESCU MIHAI ANDREEAS I
148 ROBU DINU CODRIN I
149 RUSU ERIC NICOLAS I
150 SANDU MATEI CONSTANTIN I
151 SLĂNICEAN ERICA ANDREEA I
152 SMARANDA FLORIAN SORIN I
153 SOLOMON DARIA MARIA I
Pagina 233 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 80 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 STANCA REBECA MARIA I
155 STANCĂ MARIUS ANDREI I
156 STANCIU ANCA I
157 STANCU MARIA ALEXANDRA I
158 STĂNCULEA MARIA CHLOE I
159 STĂNESCU ANA MARIA I
160 STEGARU RAREȘ ANDREI I
161 STOIANOGLU KARINA NICOLA I
162 STOICA ANDREI SEBASTIAN I
163 STOICA DAVID ALEXANDRU I
164 STOICA RAREŞ ŞTEFAN I
165 STOICESCU MATEI ALEXANDRU I
166 SURUGIU ALEXANDRU I
167 ŞĂULEAN ALEXIA ANTONIA I
168 ŞTEFĂNESCU EMMA NICOLE I
169 TĂNASE DAVID IONUȚ I
170 TETOIANU ADA MARIA I
171 TIHAN ANA SOFIA I
172 TOADER IOAN CRISTIAN I
173 TOMA DARIA ALEXANDRA I
174 TOMA KARINA MARIA I
175 TOPÎRCEANU ERIC CONSTANTIN I
176 TRIFU SOFIA MARIA I
177 TUDOR CRISTIAN VIOREL I
178 TUFAN SARRAH I
179 TULEA IRIS ELENA I
180 ȚAPU SOFIA ANDREEA I
181 ȚOCAN IULIAN ANDREI I
182 UDMA DEIAN ANDREI I
183 UNGUREANU-IONESCU DAVID EDUARD I
184 VAȚE ALEXIA REBECA I
185 VĂDUVA VICTOR MIHAI I
186 VÂRȘĂ TUDOR ȘTEFAN I
187 VELICHI DARIUS ANDREI I
188 VICTORIA ANA ELISABETA I
189 VIŞAN ANDREI MIHAI I
190 VOICU EVA NATALIA I
191 VRANCEA IRINA MARIA I
192 ZAINEA CLAUDIA GABRIELA I
Pagina 234 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 81 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU SARA IOANA I
2 ALEXANDRU ANA SOFIA I
3 ANGHELUȚĂ LUCA GEORGE I
4 APOSTOL ALEXIA MARIA I
5 ARAPU MATEO MIHAI I
6 AUGUSTIN CEZAR CRISTIAN I
7 BABALÎC RĂZVAN ANDREI I
8 BABAN ALEXANDRU I
9 BACIU SARA I
10 BADEA REBECA ANA MARIA I
11 BAICU BIANCA ANDREEA I
12 BARBU SEBASTIAN GABRIEL I
13 BAXAN ROBI NICHOLAS I
14 BĂILESCU CEZAR I
15 BĂJENARU TEODOR ANDREI I
16 BĂLUȚĂ ANA I
17 BOANCĂ DAVID ADRIAN I
18 BOTA LUCA ANDREI I
19 BRATU MARINA NICOLETA I
20 BREBEANU ANDREEA MARIA I
21 BRUMĂREANU ANDREI I
22 BURTOIU ȘTEFAN ALEXANDRU I
23 BUZĂ RAREŞ NICOLAE C I
24 CAZACHEVICI SASHA CALIN I
25 CĂLIN ANDREI GEORGE I
26 CĂMĂȘOIU GABRIELA I
27 CIOBANU ANDREI I
28 CIOBANU ȘTEFAN GABRIEL I
29 CIOBOTARU CRISTIAN DENIS ANDREI I
30 COJOCARU ALEXANDRU STEFAN I
31 COLTUC DARIA MARIA I
32 COMAN RAZVAN-ANDREI I
33 COSTEA DRAGOS NICOLAE I
34 COȘOCARIU MIHAI ALEXANDRU I
35 DARIE MARA IOANA I
36 DASCĂLU GEORGE LUCA I
37 DIACONU YASMINA ANDREEA I
38 DINESCU DAN ANDREI I
39 DINESCU TUDOR ȘTEFAN I
40 DOBRE ANDREI I
41 DOBRE DARIA ANAMARIA I
42 DRAGNEA TIMOTEI ANDREI I
43 DRĂGAN ELENA KARINA I
44 DUMITRACHE-NEGOIȚĂ DELIA CRISTIANA I
45 DUMITRASCU RARES I
46 DURLA INGRID IOANA I
47 ENACHE TIBERIU MIHAI I
48 FEIER ERIN CODRIN I
49 FIRICEL CRISTIANA I
50 GEORGESCU ANA MARIA I
51 GEORGESCU NATALIA IOANA I
Pagina 235 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 81 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GHICA ANISIA I
53 GHIONEA ALEXANDRA CATINCA I
54 GORGOS ILINCA MARIA I
55 HANCERIUC DENIS ANDREI I
56 HUMĂ MATEI CRISTIAN I
57 HURJUI ANDREEA CRISTINA I
58 IACOB SEBASTIAN I
59 IANCU SOFIA IVA I
60 IGNAT SILVIU I
61 ILIE CLAUDIA ŞTEFANIA I
62 ILIE KALINA ELENA I
63 ION TUDOR ANDREI I
64 IONESCU MATEI CONSTANTIN I
65 IONESCU TEODORA IOANA I
66 IONIȚĂ NICOLAS ROBERT I
67 IORDACHE CHRISTIAN FLORIN I
68 IOSIF DIANA I
69 KEBAWAR YAMEN I
70 LĂZAR DARIUS FLORIN I
71 LIEABI NAWAL I
72 LUPU LOREDANA I
73 LUPU SMARANDA MARIA I
74 MACIUCA SEBASTIAN STEFAN I
75 MAGEARU IRINA GABRIELA I
76 MANESIS RAFAIL I
77 MANOLE MARIA ANDREEA I
78 MATEI ARIANA MARIA I
79 MATEI EDUARD FLORIN GABRIEL I
80 MĂRGĂRIT ANTONIA MARIA I
81 MIHAI DENIS ALEXANDRU I
82 MIHĂILESCU THEA ANAIS I
83 MINCU LUCA STEFAN I
84 MIRON DAVID GABRIEL I
85 MIRON OLIVIA I
86 MITRAN ALEXIA ALINA I
87 MIU ADRIAN STEFAN I
88 MIU MARIA IOANA BEATRICE I
89 MÎNDROIU MARIA I
90 MOLDOVAN DAVID ALEXANDRU I
91 MOSOIA SMARANDA ELENA I
92 MURARU DAVID GEORGE I
93 MUSAT RADU ANDREI COSTEL I
94 NARE SILVIA ANTONIA I
95 NEACȘU ERIC ANDREI SHERIEF I
96 NEAGU MATEI CRISTIAN I
97 NEAGU VICTOR ANDREI I
98 NICA BIANCA IOANA I
99 NICOLA VLAD ANDREI I
100 NICOLAE REMUS ANDREI I
101 NIȚĂ ROBERT ANDREI I
102 OANCEA ALEXANDRU I
Pagina 236 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 81 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 OANCEA BIANCA I
104 OLTEANU PETRU IOAN I
105 OPRIȚĂ ALEXANDRA ELENA I
106 OȘEAN MARIA GABRIELA I
107 PANAIT LUCA CHRISTIAN I
108 PETRESCU PAUL ANDREI I
109 PETRICĂ TEODOR GABRIEL I
110 PISTRIȚU PAVEL I
111 POTÎRNICHE VICTOR I
112 PREDA DENISA MARIA I
113 RAICU VLAD ALEXANDRU I
114 RĂDIERU PATRICK IOAN I
115 RÂMNICEANU ALEXANDRA CAMELIA I
116 RÂMNICEANU SIMONA NICOLETA I
117 REBEGEA RARES CODRIN I
118 REDONDO-PĂSCUCI ANGELA I
119 RISTEA ALEXIA I
120 RÎCIU ALEXANDRA MARIA I
121 ROSALA SOPHIA IOANA I
122 ROŞIORU DIANA ALEXIA I
123 RUS DENIS IOAN I
124 RUSU IOANA I
125 RUSU NADINA GEORGIANA I
126 SIMION YANNIS GABRIEL I
127 STANA LUCAS RAUL I
128 STANCU ERICA ANDREEA I
129 ȘTEFANESCU GIULIA TEODORA I
130 ŞUGUBEAȚĂ ERIK FLORIN I
131 TAGANSKI TAL I
132 TAŞCU MARA ALEXANDRA I
133 TĂBÎRCĂ ADRIAN RADU I
134 TĂNASE ȘTEFAN CRISTIAN I
135 TELEKI ALEXANDRU GEORGE I
136 TOMA ANDREI FILIP I
137 TRANCA ADELA IOANA I
138 TRANDAFIR ALEXANDRU NICOLAS I
139 TUDOR ANA GABRIELA I
140 UDRESCU BIANCA MARIA I
141 URSULESCU TUDOR GABRIEL I
142 VADUVA CRISTINA RUTH I
143 VARTIC ALEXIA I
144 VIDU TUDOR ALEXANDRU I
145 VISARION MATHEUS GEORGE I
146 VLĂDAN RAREȘ ALEXANDRU I
147 VOICU DAVID IONUT I
148 VOINEA MARC ALEXANDER I
149 YAHYA ADAM MARWIN I
150 ZBANȚ CRISTIAN I
151 ZISU GABRIEL MARIAN I
Pagina 237 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 82 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBISORU DARIA ELENA I
2 ALDEA ANDREEAS CRISTIAN I
3 ALECSE CARMEN MIHAELA I
4 ALECU BIANCA ANDREEA I
5 ARCĂLEAN SMARANDA MIHAELA I
6 BADANAU ANTONIA I
7 BALINEANU ROBERT I
8 BARI ARZU ALEYNA I
9 BEJENARU DAVID I
10 BICA DANIEL I
11 BOGDAN NICOLLE ANDREEA I
12 BOLOZAN AMALIA MARINA I
13 BOSANCU SACHA CRISTIAN I
14 BUNGETEANU ALESSIA ELENA I
15 BURTAN STEFAN ALEXANDRU I
16 BUZDUGAN DARIUS GABRIEL I
17 CALOTA ANA STEFANIA I
18 CAPATINA ECATERINA I
19 CARAMAN STEFAN FLORIN I
20 CEPOI MIHAELA ROXANA I
21 CHESARU DAVID ALEXANDRU I
22 CHIFU SARA ANTONIA I
23 CHIOARIU RAISA GABRIELA I
24 CHIRIAC LARISA CRISTIANA I
25 CISLARIU IRINA MARIA I
26 COMAN ANA-MARIA I
27 CRACIUN EDUARD ALEXANDRU I
28 CRISTEA NICOLAS ANTON I
29 DAMIAN KARINA MARIA I
30 DAVID STEFAN I
31 DEACONESCU STEFANIA TEODORA I
32 DECEA CRISTINA I
33 DEDIU ALEXANDRU VIOREL I
34 DEJOIANU ANDREI MARIUS I
35 DEJOIANU ERIC ADRIAN I
36 DEJOIANU SERENA ANASTASIA I
37 DIMIAN DARIUS I
38 DIMOFTE ANDREI CATALIN I
39 DOBRE ANA MARIA I
40 DOROBANTU ANDREEA REBECA I
41 DRĂGAN ALEXANDRU RAUL I
42 DRĂGHICI ANA MARIA I
43 DUCA SORIN ANDREI I
44 DUMITRACHE DAVID I
45 DUMITRESCU MIHAI I
46 DUMITRU HORIA GABRIEL I
47 ENE EDUARD ANDREI I
48 ENE SARA MARIA I
49 ENE YANNIS ANDREI I
50 FIDANIDIS RIANNA ALEXANDRA I
51 FILIP BIANCA MARIA I
Pagina 238 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 82 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 FLUERAȘ SARAH I
53 GHADAMIYAN ARMIN I
54 GHEORGHE DAVID ANDREI I
55 GRIGORESCU ALEXANDRU VALENTIN I
56 HÂNCU DRAGOȘ CONSTANTIN I
57 IFRIM REBECCA ALEXANDRA I
58 ILIE BOGDAN I
59 IORDACHE STEFAN I
60 JECU IARINA MARIA I
61 LIONTESCU IANIS ALEXANDRU I
62 LIPA DANIEL FLORIN GEORGE I
63 LITU DARIA I
64 MANEA DENIS FLORIAN I
65 MATEI DARIUS CRISTIAN I
66 MIHAI LAURENTIU PETRE I
67 MUNTEANU IOANA EMILIA I
68 NAE DARIA MARIA I
69 NECHIFOR STEFAN ANTON I
70 NECULAE IUSTIN ANDRES I
71 NEG BIANCA ALEXANDRA I
72 NEGHINĂ DRAGOŞ IONUȚ I
73 NICOLAE RAREŞ ŞTEFAN I
74 NICULCEA RARES ANDREI I
75 NIMARA RARES ALEXANDRU I
76 NITU VLAD CHRISTIAN I
77 NUSSBECHER ALEXANDRU I
78 OANCEA LORENA ELENA I
79 OLTEANU ALEXANDRA ANDREEA I
80 ONCESCU MARIA I
81 PADURARU ANDRA MARIA I
82 PAPARA GEORGE ADRIAN I
83 PARERA JOSHUA LUCA I
84 PETRACHE DAMIAN FLORIN I
85 PETRE CAMELIA I
86 PINTILIE MIHAI OCTAVIAN I
87 POPESCU BIANCA MARIA I
88 PORTARESCU EMA ANDREEA I
89 PREDA BOGDAN ANDREI I
90 PREDESCU MIHNEA GABRIEL I
91 PUSCASU IOAN GABRIEL I
92 RADU DARIUS STEFAN I
93 RAUTU DARIA MIHAELA I
94 ROBEA OANA I
95 ROMAN GABRIELA I
96 ROSIORU NICOLAE EDUARD I
97 ROTARU ROBERT MIHAI I
98 SEBE TUDOR IONUT I
99 SELEJAN THEODORA MARIA I
100 STAN IOANA I
101 STEFAN ANDREEA ADINA I
102 STOIAN LUCA I
Pagina 239 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 82 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 STOICA ANA MARIA I
104 STUPARU LARISA MARTINA I
105 TICHELEA MARIA MIRUNA I
106 TOMA DARIA NARCISA I
107 TURLIU SANDRA I
108 VLAD REBECA ALECSANDRA I
109 VOINESCU ALEXANDRA I
110 ZINCA DAVID STEFAN I
Pagina 240 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 84 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU CRISTIAN MIHAI I
2 ALEXANDRESCU ANDREEA I
3 ALEXANDRU PATRICK MIHAI I
4 AMIHĂLĂCHIOAIEI MARA GEORGIA I
5 ANDREESCU EDUARD I
6 ANGHEL ANDREEA MADALINA I
7 ANJAK RAOUL I
8 ARBABI-GHAHROUDI BARAN NATALIA I
9 BADEA REBECCA GABRIELA I
10 BALABAN EMMA TEODORA I
11 BANCAN AMALIA MARIA MIHAELA I
12 BARCAN ANNE MARIE I
13 BĂNCEANU SARA MARIA I
14 BĂRBULESCU TUDOR ȘTEFAN I
15 BELEGA MARIA ANDREEA I
16 BICA TUDOR I
17 BODÂRCĂ GEORGE EDUARD MARIAN I
18 BREZOIANU ALIN MIHĂIȚĂ I
19 BUCHE DAVID IONUȚ I
20 BUDA ANDREEA ALEXANDRA I
21 BUDA DARIA BIANCA I
22 BUIA RAZVAN GABRIEL I
23 BURAC DAVID MIHAI I
24 CALIL SELYNA SARA I
25 CALOTĂ RAUL CRISTIAN I
26 CAZACU BIANCA NICOLETA I
27 CELEAPCĂ DIANA MARIA I
28 CHELU TIMOTEI I
29 CHEOSA MARIA ANTONIA I
30 CHIRILA RAFAEL IONUT I
31 CHIRION PAUL-ANDREI I
32 CIORNEA DRAGOS ALEXANDRU I
33 CIUCANU EVA MARIA I
34 CLEPŞ ANTONIA I
35 CODREANU ANISIA MARIA I
36 COJOACĂ ALESSIA ANA MARIA I
37 COLERDI SOFIA I
38 CONSTANTIN IANIS ALEXANDRU I
39 CONSTANTINESCU LUCA ANDREI I
40 COROZEL DENIS ANDREI I
41 CRAIA ANDREI CRISTIAN I
42 CRĂCIUN VLAD ȘTEFAN I
43 DAMIAN ŞTEFANIA NICOLETA I
44 DAN MATEI NICOLAE I
45 DĂNILĂ ALEXANDRU I
46 DIACONESCU LUCA I
47 DIN ANDREI DRAGOŞ NB I
48 DINCA MARIA DENISA I
49 DINU ALEXANDRU GABRIEL I
50 DINU ANDREEA IZABELLA I
51 DRAGNESCU BOGDAN LUCIAN I
Pagina 241 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 84 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DRĂGHIȚĂ ROBERT IONUȚ I
53 DUDUIANU ALEXANDRU ȘTEFAN I
54 DULCEANU EMA IULIANA I
55 DUMITRU DIANA MARIA I
56 ENACHE DAVID GEORGE I
57 FELIE ALEXANDRU ANDREI I
58 FILIP EVA MARIA I
59 FLOREA DAVID ALEXANDRU I
60 FLOREA STEFAN-ALEXANDRU I
61 FLOROIU ANASTASIA LAVINIA I
62 GEOGEA DAVID NICOLAS I
63 GHEORGHE ANDRES VALENTIN I
64 GHEORGHE MARIAN MUGURAȘ ANDREI I
65 GHEORGHIU ALESIA CRISTIANA I
66 GHIOCA MAYA ELENA I
67 GHORGHE DAVID ANDREI I
68 GOGONEA ARIANA MARIA I
69 GORJAN CARLA ILIANA I
70 GRIGORE ALEXANDRU IONEL I
71 GRIGORE CARMEN ANDREEA I
72 GUNES EYMEN HABI I
73 HERĂŞTEANU ANDREEA LUIZA I
74 IANCU MARIO GABRIEL I
75 ICLEANU EDUARD ANDREI I
76 ILIE ALEXANDRU ŞTEFAN I
77 ION BEATRICE MARIA I
78 IONESCU ILINCA ELENA I
79 IONESCU RAREŞ PETRU I
80 IONIȚĂ LUCA IOAN I
81 IONIȚĂ EVA MARIA I
82 IORDACHE MARIA ILINCA I
83 ITUL-TODERESC LUCA I
84 IUGA DRAGOS PETRU I
85 LAZĂR ŞTEFAN BOGDAN I
86 LICĂ TUDOR IOAN I
87 LUCA EMILIA IOANA I
88 LUCAN DAVID GABRIEL I
89 LUNGU DAVID FLORIAN I
90 MARINESCU CERASELA MIHAELA I
91 MĂNDESCU NICHOLAS GABRIEL I
92 MĂNOIU BIANCA MIHAELA I
93 MIHAI ALEXANDRU EDWARD I
94 MIHAI LUCA NICOLAS I
95 MIHĂESCU ALAN CHRISTIAN I
96 MIHĂILĂ MARIA TEODORA I
97 MILITARU ADELINA GEORGIANA I
98 MÎNZICU RAREŞ ANDREI I
99 MOCANU IONELA IZABELA I
100 MORARU ANDREI I
101 MOTOVELEA ANNABEL SOFIA I
102 MUNTEANU DARIUS I
Pagina 242 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 84 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 NEAGU ANTONIA GABRIELA I
104 NECULAE BIANCA MARIA I
105 NEDELCU CRISTIANA SOFIA I
106 NEGOITA BRIANNA MARIA ALEXANDRA I
107 NICULESCU ALESSIA MIHAELA I
108 NIȚĂ RADU MIHAIL I
109 OLA ALEXANDRU LUCIAN I
110 OPRIŞ LUCA ALEXANDRU I
111 OZDEMIR EMIR FILIP I
112 PATENTAŞU ALEXANDRU GABRIEL I
113 PETRACHE ANA I
114 POIANA ENIA MARIA I
115 POP ALEXIA GABRIELA I
116 POPA GABRIEL LAURENȚIU I
117 POPA SOFIA MARIA I
118 POPESCU MARIA I
119 POPESCU SANDRA MARIA I
120 POPESCU SOFIA ECATERINA I
121 RADU ALESSIA MARINA I
122 RADU AYAN I
123 RISTEA ANDREI COSMIN I
124 ROŞU COSMIN CRISTIAN I
125 ROŞU MARA IOANA I
126 RUS IULIA IOANA I
127 SANDA IOANA COSMINA I
128 SANDU DARIA MARIA GEORGIANA I
129 SĂVULESCU GABRIEL PAUL I
130 SÂRGHE MATEI EDUARD I
131 SIMICIC LUCA I
132 SIRTIKARA MEHMET AKIF I
133 SIRTIKARA RANA I
134 SIRTIKARA RAVZA I
135 SLUŞARENCU ALEXANDRU I
136 STAN ANA MARIA ANTONIA I
137 STATE ANDREI CATALIN I
138 STAVRACHE-BĂNESCU BIANCA IOANA I
139 STELIAN MIHAELA GABRIELA I
140 STOICA IOANA PATRICIA I
141 ŞERBAN DARIA ANDREEA I
142 ŞTEFANA DARIA MARIA I
143 TALPALARIU IOANA ALEXANDRA I
144 TĂNĂSESCU BIANCA MARIA I
145 TOMA CĂTĂLINA ANA MARIA I
146 TOMA EMMA ELENA I
147 TONCIU ALEXIA GABRIELA I
148 URSU ELENA TEODORA I
149 VELICU TIMEEA ELENA I
150 VIŞAN LUCA DARIUS I
151 VIZITIU EMMA GABRIELA I
152 VLAD DARIUS ANDREI I
153 VLAD LUCA IOAN I
Pagina 243 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 84 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 VLĂSCEANU DAVID ALEXANDRU I
155 VOICU GABRIEL VALENTIN I
156 VULCAN DAVID ANDREI I
157 ZAGURY ROY I
Pagina 244 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 86 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU HORIA IOAN I
2 ANDRONE LORIS ANDREI I
3 ANTON ALEXANDRU LEONARD I
4 BADEA ANA MARIA I
5 BADIȚĂ RADU I
6 BAHAN EMILY MARIA I
7 BANU MARCO IOAN I
8 BEJAN NICOLE ALEXIA I
9 BÎSCEANU MIHAI RAREȘ I
10 CĂLIN RAMONA CONSTANȚA I
11 CLIMASE-CATRAVA FILIP GABRIEL I
12 COLȚ IRINA ELENA I
13 COMAN MIHNEA ANDREI I
14 CRACIUN MATEI ANDREI I
15 CRĂCEA DARIUS LUCIAN I
16 DOROBANȚU DENISA SILVIA I
17 DRAGOSTE-CIUTA ROBERT DAMIAN I
18 DUȚĂ MARIA BIANCA I
19 ENE MATEI ALEXANDRU I
20 FLORIA MARIA ELENA I
21 GALLEGUILLOS-BURCEA DAMIAN I
22 IAȚCO ANASTASIA I
23 ION MARA ALEXANDRA I
24 IONESCU CONSTANTIN IUSTIN I
25 IONITA MIHAITA CIPRIAN VICTOR I
26 IROD MARA ILINCA I
27 KERIM SEIF I
28 LUPU RĂZVAN I
29 MANOLESCU MARIA CRISTINA I
30 MIHAI IOANA I
31 MIHALTAN DIANA MARIA I
32 MOLIE-CIOTIR NICHOLAS GABRIEL I
33 NICULAE COSMIN I
34 NOROCEL ANDREI RAZVAN I
35 OIȚĂ MARIA ALESSIA I
36 OUATU CARMEN MIHAELA I
37 PACURETU MARIA CRISTINA I
38 PAICI DAVID EDUARD ȘTEFAN I
39 PANĂ-CEARAPIN TEODOR DARIUS I
40 PATRASCU MIHAELA BIANCA I
41 PÎRVU MARIA ADINA I
42 POP IRINA BIANCA I
43 SOLOMON BIANCA MARIA I
44 STAN ANA SOPHIA I
45 STAN IOANA MARIA I
46 STANCU IRISS ANDREEA I
47 STEFANESCU DARIA IOANA I
48 STEFANESCU ILINCA MARIA I
49 ŞILIAEV DAN ŞTEFAN I
50 ȘTEFĂNACHE ANDREI VALENTIN I
51 ŞTEFĂNESCU-OANCEA DAVID PETRU I
Pagina 245 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 86 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 TANASE ANDREEA MARIA I
53 TITA SOFIA MARIA I
54 TOMA LARISSA ELENA I
55 VADUVA BOGDAN I
56 VLADU RAREȘ ALEXANDRU I
Pagina 246 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 88 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABOU EL KHAIR IOSIF WAEL ABDALLA I
2 ALBU DIANA MARIA I
3 ALBU MARIO COSMIN I
4 ANGHEL DAVID ALEXANDRU I
5 ANGHEL SARA MARIA I
6 APOSTOL ANA ILINCA I
7 BĂNESCU ȘTEFAN SEBASTIAN I
8 BĂTRÎNEANU ANDREI LAURENȚIU I
9 BÂTRINU VLAD ANDREI I
10 BOCANACIUC ANDREI RADU I
11 BOGDAN CĂLIN ANDREI I
12 BOLOHAN ALEXANDRU CRISTIAN I
13 BRATU MAIA GABRIELA I
14 BUTOI LARISA I
15 CALAVER DELIA CRISTINA I
16 CEAPĂ ALBERT ALEXANDRU I
17 CHECEA MAYA ANDREEA ADELLE I
18 CICALA VLAD OLEG I
19 CIUCHI ANTONIA DARIA I
20 COJAN MARIA ANTONIA I
21 COLTOR ALEXANDRU-DANIEL I
22 COMAN ALEXANDRU IONUȚ I
23 CONSTANTINESCU DAVID ANDREI I
24 CONSTANTINESCU ELIZA MARIA I
25 CRISMARU MARIA IZABELA I
26 CRISTEA LAURA MARIA I
27 CRISTIAN REBECKA ALEXANDRA I
28 DAMIAN ILIA I
29 DELOVSKI ALEXIA I
30 DEVITTOR EMANUEL MATEI ALEXANDRU I
31 DIMOIU DARIUS FLORIN I
32 DINU ALEXANDRU MIHAI I
33 DOBRE MILENA MIHAELA I
34 DOCIU CRISTINA ANA MARIA I
35 DRĂGHICI ERIC ANDREI I
36 DUICĂ ALECU MARIA ADELINA I
37 DUMITRESCU MATEI I
38 DUMITRU ALEXANDRA CRISTINA I
39 DUMITRU MARIA ALEXANDRA I
40 DUMUTRU MIHAI I
41 GANEA IULIA CRISTIANA I
42 GHEORGHE DAVID CRISTIAN I
43 GHIȚĂ DAVID ANDREI I
44 GRASU ILINCA MARIA I
45 HARABULĂ MIHAI I
46 HERLAȘ ERIC ANDREI I
47 IACOB FLAVIA I
48 IACOB MARIA ALEXANDRA IOANA I
49 IANCU ALESSIA MARIA I
50 IFRIM DENISA ȘTEFANIA I
51 ILIAȘ SARA MARIA I
Pagina 247 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 88 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ION IULIANA ŞTEFANIA I
53 IONESCU IOANA MARIA I
54 IONIȚĂ SOFIA GABRIELA I
55 IPATE DAVID I
56 IVAN IONUT ALEXANDRU I
57 IVAN TUDOR NICOLAS I
58 JIDRAȘ ANASTASIA I
59 JUGĂNARU ANDREI I
60 LAZĂR ALEXANDRU I
61 LIȚEANU RAISA MARIA I
62 LUCHICI ANDREI I
63 LUNGU CARINA MARIA I
64 LUPU DAVID CRISTIAN I
65 LUȚĂ DRAGOȘ I
66 MANEA DAVID MIHAI I
67 MATACHE MARIA CRISTINA I
68 MATU ANDREEA AMALIA I
69 MĂȚĂOANU IOANA ALEXANDRA I
70 MÂNDRU SARAH DARIA I
71 MICU MARIA I
72 MIHAI DARIUS GABRIEL I
73 MIHAI BARONCEA ANDREI GABRIEL I
74 MIHAILOVSCHI ANDREEA I
75 MILITARU LUCA ȘTEFAN I
76 MINCU ALEX MIHAI I
77 MINDRECI MARA ELENA I
78 MIREA CARINA ȘTEFANIA I
79 MITRAN SARA MARIA I
80 MIUȚU MATEI I
81 MOGA ANA TEODORA I
82 MOISE IANCU MATEI I
83 MOISE SOFIA IOANA I
84 MOLDOVEANU ANTON I
85 MOLDOVEANU EVA MARIA I
86 MOTOC LARA MARIA I
87 MUJ RARES IONUT I
88 MUTU MIHNEA CONSTANTIN I
89 NEAGU MARINA DARIA I
90 NEDELCIU CRISTIAN I
91 NEDESCU ANA EMILIA I
92 NEGUȚ SASHA CRISTIAN I
93 NELEAPCĂ DAVID IONUȚ I
94 NICULAE DARIUS ALEXANDRU I
95 NIȚU SORIN ȘTEFAN I
96 OLARU ELENA ALESSIA GEORGIANA I
97 OLOGEANU FILIP I
98 PAL CHIRIC NICOLETA I
99 PARASCHIV MARIA PATRICIA I
100 PETCU-LUCESCU DAVID I
101 PETRECHESCU DIMITRIE I
102 PODEANU MARIUS ȘTEFAN I
Pagina 248 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 88 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 POPA TIBERIU I
104 POPESCU ANDREI IONUT I
105 POPESCU RALUCA ALEXANDRA I
106 PREDOI MARIA ELENA I
107 PURDESCU OCTAVIAN CLAUDIU I
108 RĂDVAN ANA I
109 ROMAN ALEXANDRU I
110 ROPOTĂ ANDREI I
111 ROȘIORU ANA MARIA I
112 ROȘU CRISTIAN PATRICK I
113 SABIE IOANA ADRIANA I
114 SANDU ANA I
115 SANDU MARA I
116 SAS MUNGIU ANTONIA GABRIELA I
117 SAVU CRISTIAN ANDREI I
118 SEBI DAVID GABRIEL I
119 SIMION ALEXANDRU CRISTIAN I
120 SMĂRĂNDOIU REBECCA IOANA I
121 SOFICA YANNIS STEFAN I
122 STANCU ALEXANDRU STEFAN I
123 STĂNIȚĂ MATEI IOAN I
124 STEFANICA PETRU VLAD I
125 STINGA ALEXIA FLORENTINA I
126 STOICA ALEXANDRU IONUȚ I
127 STOICA ANCA MARIA I
128 STOICA LETIȚIA MIHAELA I
129 STOICESCU ALEXANDRU ARSENIE I
130 SVICICARU ALEXANDRU I
131 ȘERBAN DAVID GABRIEL I
132 ŞERBĂNICĂ MIRUNA I
133 ȘTIRBEI EMA I
134 TACHE IOAN ALEXANDRU I
135 TANCĂU BIANCA MARIA I
136 TĂNASÂ IARINA SÂNZIANA I
137 ȚEPUȘĂ SEBASTIAN MIHAI I
138 VASILACHE DARIA IOANA I
139 VASILE ANDREEA IULIANA I
140 VASILE ANDREI STEFAN I
141 VASTEA DIMITRIE I
142 VIȘAN TUDOR ANDREI I
143 VLAD EVA MARIA ANGELA I
144 VLAD RAZVAN TEODOR I
145 VLADA DAVID ANDREI I
146 ZAHARIA RAZVAN IONUT I
147 ZAINEA VLAD I
148 ZECIU DAVID ȘTEFAN I
149 ZENICI YASMINA ANA MARIA I
150 ZSIGMOND DARIUS VALENTIN I
Pagina 249 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 92 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BALAŞA CĂLIN ANDREI I
2 BĂLAŞA RAREŞ ŞTEFAN I
3 BĂLĂŞOIU ALEXANDRU CRISTIAN I
4 BĂLĂŞOIU BIANCA MIHAELA I
5 BĂNICĂ LAURA MARIA I
6 BĂRAN IONUȚ ANTONIO I
7 BĂRBATU CRISTINA ALEXANDRA I
8 BONCILĂ ALEXANDRU DANIEL I
9 BOUROȘU MATEI ANDREI I
10 BURCIU EVA CRISTINA I
11 CALOTĂ REBECA MARIA I
12 CHIREA ANDREI ALEXANDRU I
13 CHIRITA DIANA ANDREEA MARIA I
14 CHIVU BIANCA MARIA I
15 COMAN-NEMȚANU ADRIAN COSTIN I
16 COVACIU ANDREI CĂTĂLIN I
17 CRUȚU ANDRA MARIA I
18 DRAGOMIR ADRIAN MARIAN I
19 DRAGOMIR DARIA ANTONIA DANIELA I
20 DRĂGHIŞ DARIA FLORENTINA I
21 DUCU DAVID LUCIAN I
22 DUMITRU ANA MARIA ANDRADA I
23 ENACHE TIMOTEEA ANDREEA I
24 FRONEA ALEXANDRU MIHAI LUCIAN I
25 GHIGEANU ELISA I
26 GHITA CRISTINA ELENA I
27 GRUIA ANDREEA ROXANA I
28 HARAGA ALEXANDRA MARA I
29 HÂNCU RAISA MARIA I
30 HUȚAN SEBASTIAN TUDOR I
31 IACOB CĂTĂLINA GEORGINA I
32 ILIESCU GIONATAN I
33 IONESCU MARA IOANA I
34 IOSIF AUGUSTIN I
35 IRIMIA DELIA MARIA I
36 KALLAB OMAR I
37 LUNGU MATEI STEFAN I
38 LUȚU COSMIN DAMIAN I
39 MARAXIN DARIUS ALEXANDRU I
40 MARCU ALEXIA VALENTINA I
41 MARIEI ARIANA GABRIELA I
42 MATACHE ADRIANA NICOLETA I
43 MINCĂ ERIKA ANDREEA I
44 MOHAMED-NASHAT-MANSOUR-ELBAKRI AMIR ANDREI I
45 NANE TUDOR BOGDAN I
46 NEACȘU ANDREI CRISTIAN I
47 NEDELEA-BOLBOACĂ TEODOR ŞTEFAN I
48 NEICU BIANCA ALEXIA I
49 NICOLAE ALESSIA MARIA DANIELA I
50 NICULĂIȚĂ EMANUELA ALESIA IONELA I
51 OANCEA KARINA MARIA I
Pagina 250 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 92 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 OLTEANU VLAD ANDREI I
53 ONOFREI GABRIEL IONUȚ I
54 PADURARU MARIA SOFIA I
55 PAPADOPOLUS YANNIS CRISTIAN I
56 PĂCURARIU MIRUNA IULIA I
57 PETRESCU ROXANA FLAVIA I
58 PISTOL ALEXANDRU ŞTEFAN VASILE I
59 POHACI ANDRA NICOLETA I
60 POPA ROBERT ANDREI I
61 POPA ROBERT MARIO ADRIAN I
62 POPESCU PAUL ALEXANDRU I
63 POPESCU-POMPEI EDWINA NICOLA I
64 RADU MIHAIL CLAUDIU I
65 ROBITU IONUT ALEXANDRU I
66 SIMION RALUCA ELENA I
67 SLĂVILĂ SARA MARIA I
68 SMOLEANU YARIN TUDOREL I
69 STAN MARIUS COSTIN I
70 STANCIU DIANA ELENA I
71 SZOLONTOAI DARIUS ANDREI I
72 TEODORESCU ANA MARIA KARINA I
73 TIMOFTE SARA CRISTINA I
74 TITOV EMMA KARINA I
75 TOMA-CATALIN CLAUDIU I
76 TUDOR IOANA ISABELA I
77 UNGUREANU VALERIU ALEXANDRU I
78 URSEI TANIA NICOLETA I
79 VASILE MARIO IONUȚ I
80 VOICU MARIA DELIA I
Pagina 251 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 95 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BĂBARU GABRIELA ALEXANDRA I
2 BUCUR DRAGOȘ CONSTANTIN I
3 BUCUREL MAYA GABRIELA I
4 CHIRIȚĂ AUREL IANIS NICOLAS I
5 COȘOI ANDREEA ANAIS I
6 DĂILĂ MARIAN CRISTIAN I
7 DUMITRU ANA MARIA MONICA I
8 DUMITRU DAVID CRISTIAN I
9 FLORICA ANA MARIA I
10 GEANĂ IOANA I
11 GHEBĂRUȘ LUIZA ELENA I
12 GHERGHINA ȘTEFANIA GABRIELA I
13 GOGOCEANU SORINEL IONUȚ I
14 IONIȚĂ DAN I
15 MICU MARIA VICTORIA I
16 NASTASE-MOROȘANU SIMON I
17 NAZARE ANDREI DANIEL I
18 NECHIFOR MIHAI CIPRIAN I
19 PĂUN ALINA ELENA I
20 PÂNGĂ ALBERT GABRIEL I
21 PUȘCAȘ LUCA I
22 SEBASTIAN GEANI COSMIN I
23 STERE MATEI GEORGE CRISTIAN I
24 TODIRIȘCĂ DENIS ANDREI I
25 VLAICU ALEXIA TEODORA I
26 ZĂVOIANU CEZAR I
Pagina 252 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială Specială nr. 5 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 CHIOARIU DENISA ALEXANDRA I
2 TROACĂ LUISA ALEXANDRA ILEANA I
Pagina 253 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Voievod Neagoe Basarab” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BOMBEA GEORGE MATEI I
2 BOR RICHARD I
3 CALNICEANU VLAD IOAN I
4 CRACIUN MARIA NATALIA I
5 DAMIAN CARMEN STELIANA I
6 DINCA AYANA ELENA I
7 DINCĂ MARIA ALIONA I
8 DÎNGĂ IOSIF I
9 DOBĂ MARIA I
10 FROST ALEXANDRA FLAVIA I
11 GAWABREH BRIANNA I
12 IOANOVICI LUIZA ALEXANDRA I
13 IVAN SOFIA LAURA MARIA I
14 JEAN NICOLE MELISSA I
15 MELINTE ANA ECATERINA I
16 NEDELCOV RAISSA ALESSIA I
17 NICOLAE ANDREI I
18 NICULESCU COSMIN ALEXANDRU I
19 NICULIȚĂ LUCA ALEXANDRU I
20 NUTA ANA MARIA I
21 PAVEL IRINA MIHAELA I
22 VINTILĂ DELIA ANDREEA I
23 VIȘAN ȘTEFANIA ANDRADA I
Pagina 254 / 469
Nume Prenume
Școala Primara “Just 4 Kids” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 APOSTOL EMMA DIANA I
2 BECH HANNELIS ELENA I
3 COSTACHE PATRIK MIHAI I
4 CRIHAN LUCA GABRIEL I
5 DIMA ECATERINA I
6 GAINA VLAD CRISTIAN I
7 GEORGESCU DAVID ANDREI I
8 GHITA PATRICK GABRIEL I
9 IONESCU ANTONIA I
10 ISBASESCU THEA MARIA I
11 MANEA IRINA I
12 MARANCA ANA VICTORIA I
13 MATEI VICTOR I
14 MAXIM MARKO I
15 MOHAI GABRIELA I
16 MUSAT ALEXANDRA I
17 NEDELCU ROBERT STEFAN I
18 NIDELEA EDUARDO STEFAN CRISTIAN I
19 ONOFREI MARIELA I
20 PARASCHIV CRISTINA I
21 PARTENIE RAISA ANA I
22 ROTARU MARIA I
23 STAN EMMA MIHAELA I
24 STOICA EMMA I
Pagina 255 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 86 – Limba română – Waldorf
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 3 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANGHEL CRISTIANA ROBERTA I
2 BOICESCU ANNA MARIA I
3 CALIN ANCA ANDREEA I
4 CIUCĂ AMALIA ELENA I
5 CIUTACU MARA NICOLLE I
6 CONSTANTIN ANA I
7 DANDARIA ANIA MARIA I
8 DIACONU AMALIA TEODORA I
9 DIACONU SOFIA I
10 DRAGHICI VLAD OCTAVIAN I
11 GIURGEA ANTONIA I
12 GROSU ANDREEA SIMONA I
13 IONESCU-ENASOAIE MARA TEODORA I
14 MAYN MARIE CLAIRE I
15 MIHAILESCU MATEI I
16 OLTEANU ALEXIA MIHAELA I
17 TENOVICI VLAD I
18 TIRA ANAKIN ATTILA I
Pagina 256 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Ionel Teodoreanu” – Limba română – Step by Step
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM ALEXANDRU MARIAN I
2 ANIȚEI EDUARD GEORGE I
3 BADEA DENIS IOAN GABRIEL I
4 BANU BOGDAN I
5 BELEA MAYA GEORGIANA I
6 BOBU NICOLE REBECA I
7 BUCUR RAISA MARIA I
8 CIUPALĂ PETRU GABRIEL I
9 CONSTANTIN IOANA I
10 DIACONESCU ANA I
11 DRAGNE DAVID IONUȚ I
12 DRAGU VLAD CONSTANTIN I
13 DRĂGUȘIN CĂLIN IOAN I
14 DUMITRESCU RAUL DENIS GABRIEL I
15 DUMITRESCU YANNIS ANDREI I
16 DURAN PATRICIA LARISA I
17 FRANGULEA MARIA SOFIA I
18 GAȚĂ DAVID GABRIEL I
19 GHEȚU ERIC BENIAMIN I
20 GOGOAȘĂ ANDREI CĂTĂLIN I
21 GRIGORE IZABELA IOANA I
22 HOȘTINĂ LUCA STEFAN I
23 IACOB KARINA NICOLETA I
24 IANCU THEODOR IOAN I
25 IONIȚĂ ALEXANDRA EMILIA I
26 ISAR SEBASTIAN IONUȚ I
27 MANOLACHE BIANCA ANDREEA FLORENTINA I
28 MARIN ANDREEA CLAUDIA I
29 MIHĂIȚĂ ALESSIA GABRIELA I
30 MOISE MARIA DANIELA I
31 MOLDOVEANU IOANA DIANA I
32 MURGULEȚ ALEXANDRU ALIN I
33 NEAGU MARIA I
34 NICOLAE BOGDAN ANDREI I
35 PETRILĂ RAREȘ DANIEL I
36 RĂDOI MARA ILINCA I
37 SCHINTEIE BEATRICE ANIELA I
38 SIMION LUCA PETRU I
39 STOICHIȚĂ NATALYA GABRIELA I
40 ȘERBAN ANDREI IONUȚ I
41 TAN ALARA MARIA I
42 TUDOR CĂTĂLIN ALEXANDRU I
43 ȚOCAN DENIS ȘTEFAN I
44 VINTILĂ YANNIS ANDREI I
45 VLAD AYLIN ELENA MARIA I
46 VLAD MARIO ALEXANDRU I
47 VOICU MARIA LARISA I
48 ZĂRCAN MARIA CĂTĂLINA I
Pagina 257 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 189 – Limba română – Step by Step
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AVĂDĂNUȚEI DAVID MIHAI I
2 BADEA DANIELA ANDREEA I
3 BAN PETRU ANDREI I
4 BĂLAN PATRICK ANDREI I
5 BEJAN EMA IULIA I
6 BLEJAN MARIA I
7 BORLOVAN ANA MARIA DENISA I
8 CONSTANTINESCU ANA CRISTINA I
9 DAVIDA MARIA CĂTĂLINA I
10 EDU DAVID CRISTIAN I
11 GHEORGHE NICHOLAS ALIN I
12 GHEORGHE SORIN ALEXANDRU I
13 GRIGORE ALEXIA ANNE MARIE I
14 HARGALAȘ SOFIA ALEXIA I
15 IVANCIU DIANA ANDREEA CARMEN I
16 MANEA ERIKA ŞTEFANIA I
17 MIHAI LARISA DALIA I
18 MIRCEA RAREŞ I
19 NĂDRAG LUCA FLORIAN I
20 NĂDRAG MIRUNA MARIA I
21 NECHIFOR MATEI ALEXANDRU I
22 NEGOIȚĂ NATALIA ELENA I
23 PETRE SOFIA MARIA I
24 POPA THEA I
25 PREDOANĂ ANDREEA THEODORA I
26 RADU RUXANDRA MARIA I
27 RISTEA IOAN ANDREI I
28 SCATIU BIANCA CRISTINA I
29 STAN DAVID ALEXANDRU I
30 ŞTEFAN DAVID ANDREI I
31 TUTU GABRIELA CRISTINA I
32 ȚOI BIANCA IOANA I
33 VLĂDĂIANU THEODORA I
Pagina 258 / 469
Nume Prenume
Colegiul Național de Arte “Dinu Lipatti” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANTONACHE ANA MARIA ADRIANA I
2 BOLOGA NARCIS VALENTIN I
3 BORUGĂ ANABEL NIKOLLE I
4 BUD ELENA GREGORIA I
5 CĂLUȘARU GIOVANY GABRIEL I
6 COCOS FRANCO DAVID I
7 COPOCEANU NICOLAE MIRCEA I
8 CRĂCIUN ANA MARIA I
9 DRAGU ANDREEA ISABELA I
10 FIERARU ANDREI MARCU I
11 FOCSANSCHI DAVID CRISTIAN I
12 GABOR ALEXANDRA MARIA I
13 GHIOALDA HERTA BENEDICTA SOFIA I
14 LUCACI DIANA VARVARA I
15 MARCU ILIE ALBERT I
16 MOISE MARIA VANESSA I
17 NITOI CRISTINA NICOLETA I
18 PICIU DARIA MARIA I
19 POPA DANIEL CLAUDIU I
20 ROMAN MARIA ALEXANDRA I
21 SERGHIE ANAMARIA CRISTIANA I
22 SFETESCU EMANUEL I
23 SPATARU DENIS CRISTIAN I
24 STAN RIANNA FLORENTINA I
25 VOICU DARIA ANDREEA I
Pagina 259 / 469
Nume Prenume
Colegiul Național “Mihai Eminescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALI RAYAN I
2 BADEA MIHNEA IUSTIN DIMITRIE I
3 BANARESCU ILINCA STEFANIA I
4 BARBU STILA IONUȚ I
5 BICA ALEXIA MARIA I
6 BOVNOCZKI ALBERT NICOLAS I
7 BUGAN MARINELA I
8 BUZATU IOANA RAISA I
9 CARA MARIA IASMINA I
10 CHIOREAN ANA MARIA I
11 CHIRIAC AMZA THEODOR LUCA I
12 CHIRU SEBASTIAN I
13 CIOBANU MARA ILINCA I
14 CIULACU DEJAN IULIAN I
15 COJOCARU DAMIAN I
16 CONSTANTIN ALEXIA MARIA I
17 CONSTANTINESCU PATRICIA I
18 COSTACHE ANA MARIA I
19 CRĂCIUNICĂ-ISPAS DIANA GABRIELA I
20 CRISTEA-BOTORCU ALESSIA MARIA I
21 CRIVAT ANNE MARIE VALENTINA I
22 CUCU CRISTINA IOANA I
23 DAVID DARIA I
24 DAVID SOFIA ANASTASIA I
25 DINCĂ CIPRIAN DANIEL I
26 DOBRE KARINA MARIA I
27 DUMITRACHE ERIC ANDREI I
28 DUMITRU LUCA I
29 DURAC BIANCA IOANA ALEXIA I
30 FLOREA CRISTIAN MIHAI I
31 FLORESCU RAREȘ VLADIMIR I
32 GAZA ANDREI ALIN I
33 GHEORGHE ALIN CONSATANTIN I
34 GHIȚĂ ALEXANDRA PATRICIA I
35 GRUIANU ŞERBAN MATEI I
36 HALIU NICOLAE YANIS CHRISTIAN I
37 IACOB ANA MARIA I
38 IACOB ANDREI I
39 IONESCU ANDREI VALENTIN I
40 IORDACHE ELIZA I
41 IORDACHESCU MARIA IOANA I
42 LUPU ARMAND I
43 LUPU VICTOR DIMITRIE I
44 MATEI DAVID ALEXANDRU I
45 MATEI MIHNEA GABRIEL I
46 MĂNĂILESCU MIHNEA CONSTANTIN I
47 MIEU KARINA ŞTEFANIA I
48 MIRICĂ MELISA SARAH I
49 MIU REBEKA MARIA I
50 MOTOC IULIA I
51 MUREA CARLA SOFIA I
Pagina 260 / 469
Nume Prenume
Colegiul Național “Mihai Eminescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MURGOCI ROBERT ANTONIO I
53 OLARIU DAVID ALBERT I
54 PANDELE DARIUS ANDREI I
55 PASCU MIHAI I
56 PAVEL FILIP I
57 PAVELESCU ŞTEFAN NICOLAE I
58 PENA THEODOR I
59 PENGHIS DIANA MIHAELA I
60 PERUŞCO ILINCA I
61 PERUŞCO MARA I
62 PINTEA MIHNEA I
63 PODARIU MIHAI ALEXANDRU I
64 POPA ERICA IULIA I
65 POPA SÂNZIANA CHRISTINA I
66 POPESCU ALESSIA MARIA I
67 POPESCU NICOLAI RADU I
68 PRUIU YASMIN GABRIELA I
69 RADA IOANA MIRUNA I
70 ROŞIOARĂ IOANA CRISTINA I
71 SAMOILĂ CAROL SERAFIM I
72 SLICARU VICTOR I
73 SPÎNU VANDA MARIE I
74 STATE-UNGUREANU ELENA ANASTASIA I
75 STEFAN IANIS MIHAI I
76 STELEA AYAN ALEXANDRU I
77 STERIAN CAROL STEFAN I
78 TOMESCU IRINA GABRIELA I
79 TUDORACHE ALEXIA MARIA I
80 TUDORACHE MARIA CRISTINA I
81 VADUVA NICOLAS AUREL I
82 VIGHECIU ANA I
83 VÎRCAN DAVID ANDREI I
Pagina 261 / 469
Nume Prenume
Colegiul Romano-Catolic “Sfântul Iosif” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU RAREȘ GABRIEL I
2 ALSAID-ANGHEL RIANA I
3 BANU-UNTARU ALEXANDRU IOAN I
4 BULBOACĂ MARIA NATALIA I
5 CARȘIN MATEI IOAN I
6 CHABROUNI ANTHONI I
7 CIRIPIALĂ DARIA ALEXANDRA I
8 COZMA ILINCA MARIA I
9 CRISTODOR MORAN ANDREEA I
10 DEGERATU-MUREŞAN DIANA MARIA I
11 DOBOȘ ERIKA I
12 DONEA EDUARD I
13 DRUGULESCU EVA MARIA I
14 DUMITRESCU SEBASTIAN GEORGE I
15 EL-ZAKZOUK IOSIF CIPRIAN I
16 ENĂCHESCU MIRKO IOAN TUDOR I
17 EPURE VLAD CRISTIAN I
18 FERENȚ EDUARD LAURENȚIU I
19 GHIU ALEXANDRU DANIEL I
20 GÎB ȘTEFANIA I
21 GÎDEA-SĂNDUȚU VLAD I
22 GLĂVAN DAVID MIHAI I
23 GOLOGAN ANTONIA I
24 GRANCSA ANNAMARIA I
25 GRECU LUCA ȘTEFAN I
26 GRUIA ADRIANA GEORGIANA I
27 GUȚU PATRICIA MARIA I
28 HARBUZ ALEXIA MARIA I
29 HOLDERBAUM DARIA MARIA I
30 HURMUZ SARA ANDREEA I
31 ILIE ADINA MARIA I
32 IONESCU EVA IOANA I
33 IONIȚĂ VLAD ALEXANDRU I
34 ISTRATE IOANA VICTORIA I
35 MARCU DARIA MARIA I
36 MAREȘ ERIC ANDREI I
37 MARIN CRISTIAN DENIS I
38 MARIN RADU IONUȚ I
39 MAVRODIN MIHNEA IOAN I
40 MEGA IANIS ALEXANDRU I
41 MIHAI LUCA IOAN I
42 MINCĂ PATRICK ANTONIO MARIO I
43 MITRAN RAREŞ EUSEBIU I
44 MOȚEA LETIȚIA MARIA I
45 NEMȚANU MARIA SOPHIA I
46 NIȚĂ ELIANA TEODORA I
47 ONUȚ ADRIANA MARIANA I
48 ORĂȘ GABRIEL I
49 PANAIT EVA ELENA I
50 PETRACHE ERIKA MARIA I
51 PETRE MARIA MARGARETA I
Pagina 262 / 469
Nume Prenume
Colegiul Romano-Catolic “Sfântul Iosif” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 POPOVICI NICOLAS I
53 POPOVICI ROXANA ANDREEA I
54 REBEGEANU RAREȘ ANDREI I
55 ROȘIORU DAVID IOAN I
56 SAVA VLAD ALEXANDRU I
57 SĂNDULESCU ROBERTA IOANA I
58 SILIVESTRU CĂTĂLINA I
59 SPASENIE DENIS ANDREI I
60 STOIAN FRANCESCA MIHAELA I
61 ȘERBAN ALEXANDRU I
62 TĂRĂCILĂ LUCA NICOLAE I
63 TEODORESCU BIANCA IOANA I
64 TEODORU AMALIA RUXANDRA I
65 TUDORACHE MATEI CIPRIAN I
66 TUDOSE MARIA ALEXANDRA I
67 UȚĂ ANDREI EDUARD I
68 VARTOLOMEI ȘTEFAN I
69 VELCEA CLARA MARIA I
70 VLĂSCEANU MARIA SARA I
71 ZAHARENCU ALEXANDRU I
72 ZAMFIR ANDREI NICOLAE I
73 ZARZĂRĂ EDUARD I
74 ZAVEDIA ADELAIDA SOFIA I
75 ZĂBAVĂ TUDOR I
Pagina 263 / 469
Nume Prenume
Colegiul Tehnic ”Petru Rareș” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BIȚĂ CAMELIA LORENA I
2 CHILIANU MARIA ALEXANDRA I
3 CONSTANTINESCU PATRICIA ALEXANDRA I
4 GRIGORE ANDREEA LOREDANA I
5 MIREA ANA-MARIA I
6 NISTOR SEBASTIAN DANIEL I
7 RADU ILINCA I
8 RUSU MAYA CRISTIANA I
9 SARU MIHAI ALEXANDRU I
10 TĂNĂSESCU ANA MARIA I
11 VĂNCICĂ NELIA TAYRI I
Pagina 264 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Avram Iancu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREI RĂZVAN IONUȚ I
2 ANGHELUȚĂ CLEOPATRA ALEXANDRA I
3 APOSTOL ERIK ALEXANDRU I
4 ASADOLLAHI SHAIAN I
5 BARDAȘ SEBASTIAN MIHAI I
6 BĂCANU ANTONIA ELENA I
7 BOICESCU GABRIELA MIHAELA I
8 BOROȘ MARIA I
9 BOZGĂ ALEXANDRU MIHAI I
10 BULIGA EVELYN MARIA ANTONIA I
11 BURCEA BIANCA ANDREEA I
12 BURCEA TEODORA IOANA I
13 CADAR MARIA I
14 CATARGIU OCTAVIAN ALEXANDRU I
15 CĂLIN MARIO ANTONIO I
16 CĂLIN MATEI CONSTANTIN I
17 CĂRUNTU DAVID I
18 CĂRUNTU IULIA I
19 CHIRU RĂZVAN ANDREI I
20 CICU SONIA MARIA I
21 CIOCODEI LAURA IOANA I
22 CIUREZ MIHAI ANDREI I
23 COJOCARU DAVID IOAN I
24 COMĂNESCU IRIS ANDREEA I
25 CONSTANTIN MARIA ALEXANDRA I
26 COVALCIUC ANA MARIA I
27 CRĂCEA ȘTEFAN I
28 CRĂCIUN ALEXANDRU DARIUS I
29 CUCIUREANU-STEFAN ELIZA I
30 CURSARU MIRUNA ANA MARIA I
31 DAIAN TUDOR MARIUS I
32 DECIU SARA ANA MARIA I
33 DIMA DARIA MARIA I
34 DIMA MARA I
35 DIMIAN INGRID VIOLETA I
36 DINCULESCU LUCA I
37 DOMNARU ERIC BOGDAN I
38 DRAGAN DIANA NICOLETA I
39 DUMITRESCU VLAD I
40 DUMITRU ANDRADA CRISTINA I
41 DUȘA-GRUIA CĂTĂLIN I
42 EFTIMIE ANDREI NICOLAE I
43 FĂȘIE CLARISA DARIA I
44 FERȘEDI DAN I
45 FIRAN ELENA ROXANA I
46 FORNEA REBECCA MARIA I
47 GHEORGHE MARIA LARISA I
48 GHEORGHE YANNIS MIHAI I
49 GHEORGHIU MARIA ALESSIA I
50 GHEORGHIU RARES COSTIN I
51 GHINEA MARIA SOFIA I
Pagina 265 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Avram Iancu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GOGAN MAIA I
53 GOGOAȘĂ ALEXANDRU ȘTEFAN I
54 GONGU-GRIGORE NATALIA I
55 GONGU-GRIGORE TEODORA I
56 GRECU MARIA SÂNZIANA I
57 GRIGORE SONIA MARIA I
58 GURGU SONIA MARIA I
59 HABIC RĂZVAN DOMINIC I
60 HRISTIU CĂTĂLINA GABRIELA I
61 IONESCU NECTARIE I
62 IRIMIAȘ BOGDAN ANDREI I
63 JILAVU ANA MARIA I
64 JÎJIE ANA GABRIELA I
65 JUMATATE MARIA SOFIA I
66 KIRIMEAKA ANDONIS MARIO I
67 LAHMAN ADRIAN I
68 LEAFU ANDREI IUSTIN I
69 LEU ALEXANDRA MARIA I
70 LUNGULESCU FLAVIUS AUGUSTIN I
71 LUȚĂ MARIA LETIȚIA I
72 MAFTEI DARIUS ANDREI I
73 MATEI FLORIAN MARIUS I
74 MÂRȘIU DAVID I
75 MIELUŞ MAYA IOANA I
76 MIHAI ALEXIA MAIA I
77 MIHALACHE ȘTEFANIA I
78 MITREA ALEXANDRU I
79 MITROFAN-CREȚU EVA IOANA I
80 MIU ANIA GABRIELA I
81 MIUȚĂ ANA MARIA I
82 MOCANU PETRU I
83 MOLDOVEANU SEBASTIAN ANDREI I
84 MOROȘANU CAMELIA I
85 MUTU INALISA FLORENTINA I
86 NACIU ANDREEA SOFIA I
87 NEAGU LARISA NICOLETA I
88 NECULAI MATTEO GABRIEL I
89 NEDELCU ANDREI I
90 NICULIȚĂ VLAD I
91 OBILIȘTEANU BIANCA ALEXANDRA I
92 OLTEANU ANA MARIA I
93 OLTEANU NICOLETA MIHAELA I
94 OPRIȘ KAREL ANDREI I
95 PALAGHEANU DENIS ALEXANDRU I
96 PARASCHIV LUCA ANDREI I
97 PARICHI NICOLAS CRISTIAN I
98 PÎSLARU RĂZVAN ANDREI I
99 PREDICĂ ALEXANDRA I
100 PREDICĂ ANAMARIA I
101 PRUNDURELU ALEXANDRU MILAN I
102 PRUTEANU RAREȘ ANDREI I
Pagina 266 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Avram Iancu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 RAC ANDREI I
104 RADU CRISTIAN DRAGOȘ I
105 RĂDULESCU ANDREI SEBASTIAN I
106 RIZEA MARIA ALEXANDRA I
107 RUSĂNESCU INGRID AMIRA I
108 SACHELARIE ANDREEA BIANCA I
109 SARBU CONSTANTIN VICTOR I
110 SARU IUSTIN SORIN I
111 SAVEL BOGDAN CRISTIAN I
112 SEBE LUKA DANIEL I
113 SIMION PETRU CONSTANTIN I
114 SOHAN ELISABETA I
115 STAN BIANCA MARIA I
116 STAN ERIC ANDREI I
117 STANCU SONIA I
118 STATE IONUȚ ALEXANDRU I
119 STAVARACHE ERIC ALEXANDRU I
120 STOIAN ALESIA I
121 STOICA SOFIA ELENA I
122 STOICEA EDUARD ȘTEFAN I
123 STRETE DANIEL STELIAN I
124 SURUGIU ANDREI GABRIEL I
125 ȘCHIOPU DAN ANDREI I
126 ŞTEFAN SARAH MARIA I
127 ȘURUBARU SARAH CRISTIANA I
128 TATU REMUS GABRIEL I
129 TOANĂ-BURUGĂ LIA ELENA I
130 TOMA ELENA MAYA I
131 TRACHE ANDREI ALEXANDRU I
132 TRANDAFIR ANA MARIA I
133 TRAȘCĂ DAVID CRISTIAN I
134 TUDOR REMUS ANDREI I
135 TUDOSE ȘTEFAN ANDREI I
136 URECHEATU REBEKA GABRIELA I
137 VASILACHE TEODOR ȘTEFAN I
138 VLAD ANDRA ȘTEFANIA I
139 VLAD ȘTEFAN MIHAI I
140 VOICU NICOLA DIANA I
141 VOINEA ERIKA GABRIELA I
142 ZAMFIR PETRU THEODOR I
143 ZIBILIANU IOANA NICOLA I
144 ZODIAN CRISTIAN ALEXANDRU I
Pagina 267 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Emil Racoviță” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM RAYSA ZENOBIA I
2 ALECU ANDREI VALENTIN I
3 ALEXANDRU ARIANA CRISTIANA CRINA I
4 ALEXANDRU IONUȚ DAVID I
5 ANGHIELINA ANA MARIA DIANA I
6 ANIȚEI ALICE NICOLE I
7 ANTON CRISTIAN THEODOR I
8 ARDELEAN ALEXIA GABRIELA I
9 BABOI ELENA BEATRICE I
10 BACIU DAVID ANDREI I
11 BADEA DARIA ȘTEFANIA I
12 BĂLĂNOIU CRISTINA ALEXANDRA I
13 BĂLTĂREȚU DARIUS CHRISTIAN I
14 BENGHE VLAD COSTIN I
15 BÎRSAN ERIC ALEXANDRU VICTOR I
16 BORUGĂ ALESIA CRISTINA I
17 BRABETE MIRUNA IOANA I
18 BUJOREA LUCIAN GABRIEL I
19 BURCHECI DANIEL ANDREI I
20 CÂRSTENOIU EDUARD ANDREI I
21 CERGAN ILINCA ANDREEA I
22 CHIRIAC ROBERT GEORGE I
23 CIOCAN AMALIA IOANA I
24 CIUCULESCU SELENA GABRIELA I
25 COSTACHE MĂDĂLINA ALEXANDRA I
26 CUCULICI ANDREEA I
27 DEACONU DAVID CRISTIAN I
28 DEDEU ALEXANDRU DANIEL I
29 DINCĂ MIHAI I
30 DOBRE PAULA JASMYNA MARINA I
31 DOBRIN SERGIU GABRIEL I
32 DUMITRESCU ANDREI CRISTIAN I
33 DUȚĂ-CORNESCU MIRUNA GEORGIA I
34 ENE DAVID ALEXANDRU I
35 FRÂNCULEȚ DARIA ELENA I
36 GHEORGHE MARIA I
37 GOIA ALEXANDRU GEORGE I
38 GOLOGAN-MILITARU MARIA MĂDĂLINA I
39 GRIGORESCU BIANCA ANDREEA I
40 GRIGORESCU DARIUS FLORIAN I
41 GROSU DENIS MIHAI I
42 HRASULESCU OVIDIU CONSTANTIN I
43 IACOB ANDREI THEODOR I
44 ILIESCU GEORGE CRISTIAN I
45 IVAN ANASTASIA INGRID THEODORA I
46 LĂPĂDAT MARIA REBECA I
47 MARIN CRISTINA IOANA I
48 MARIN DENISA MARIA I
49 MARIN MARIO ALBERTO I
50 MARINECI RĂZVAN MIHAI I
51 MIHAILESCU ANTONIO STEFAN I
Pagina 268 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Emil Racoviță” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MITROI ALEXIA MARIA I
53 MÎRTÎCU SARAH ROXANA ŞTEFANIA I
54 MORARU IANIS ANDREI DORU I
55 NAE MATEI ŞTEFĂNUȚ I
56 NANU ALESIA GABRIELA I
57 NĂSTASE BOGDAN IONUȚ I
58 NĂSTASE DENIS ANTONIO I
59 NEAGOE BIANCA ȘTEFANIA I
60 OGREANU GABRIELA ALEXANDRA I
61 PANAIT ALEXANDRU DIMITRIE I
62 PÂRVAN IRINA GABRIELA I
63 PEPTĂNUȘ GIANY ANDREI I
64 PETRESCU DENIS FLORIAN I
65 POPA ALEXANDRA MIHAELA CRISTINA I
66 PORCARU DAVID ALEXANDRU I
67 POSTELNICU ADELINA MARIA I
68 RADU MIHAI DANIEL I
69 ROŞU BIANCA ADRIANA I
70 RUSU ROBERT ANDREI I
71 SERAFINCEANU IONUȚ I
72 SEVASTRE MARIA REBECA I
73 SÎRBEANU ANDREI PETRE I
74 STAN MIHAI CLAUDIU I
75 STANCA YANNIS MIHAI I
76 STANILĂ ANDREI DARIUS I
77 STANILĂ DELIA ANAMARIA I
78 STĂNESCU DIANA ANASTASIA I
79 STOICA ALEXANDRA MARIA I
80 STOICA ANDREEA MARIA I
81 STOICA EDUARD I
82 ȘTEFAN CĂTĂLIN GABRIEL I
83 TĂNASĂ MARIO IONUȚ I
84 TIMU EDUARD MIHAI I
85 TINICHEZ DARIUS CHRISTIAN I
86 TRANCĂ LARISA ȘTEFANIA I
87 TUDOR MARIO ALEXANDRU I
88 ȚONE ADELA MIHAELA I
89 VASILE DRAGOȘ ANDREI I
90 VASILE VLADUȚ MARIAN I
91 VULPESCU ALEXANDRU CĂTĂLIN I
92 ZAMFIR ELENA ROXANA I
Pagina 269 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “General Eremia Grigorescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM MĂDĂLINA DANIELA I
2 ALIVĂNOAIE-VIERU ANTONIO ȘTEFAN I
3 ALIVĂNOAIE-VIERU RAFAEL FLORENTIN I
4 ANTON FLORENTINA LARISA I
5 APOSTOL ADILINA SILVIA ALEXANDRA I
6 BĂCĂNĂU ILARIAN GABRIEL I
7 BĂLAN ANA MARIA I
8 BEDREAG RĂZVAN GEORGE I
9 BOJESCU IOANA MARIA I
10 BOȘNEAGA BOGDAN I
11 CARAIVAN OLIVIA I
12 CĂLĂRAȘU DARIUS ANDREI I
13 CIOBANU CĂTĂLINA IOANA I
14 CÎRJALIU MARIA I
15 CORCODEL MARIO ANDREI I
16 COSTRĂSEL CRISTINA ALEXANDRA I
17 CRÂNGAȘ BEATRICE I
18 CREȚIU ANDRA MIHAELA I
19 CREȚIU ANDREI CĂTĂLIN I
20 CROITORU RUXANDRA MIHAELA I
21 CRUCERU ANDREI CRISTIAN I
22 CRUCERU IULIAN DANIEL I
23 CUCU ANDREI EDUARD I
24 CURCĂ ALEXANDRU EMANUEL I
25 DRAGOMIR BRIANNA MIHAELA I
26 DRAGOMIR YARINNA ANDREEA I
27 DUȚĂ DARIUS SERGHEI I
28 DUȚU ȘTEFAN I
29 ENE NICOLAE ROBERT I
30 GHEORGHE MELISA RALUCA I
31 GHEORGHE YANIS GABRIEL I
32 GHERVASUC MARIA ȘTEFANIA I
33 GHIDARCEA MARIO ANDREI I
34 GOLDBRAUN SOPHIA IGNIS AYLIN I
35 GRIGORE DRAGOS CRISTIAN I
36 IACOB MATEI CRISTIAN I
37 IGNAT ALEXANDRU ANDREI I
38 ILIUŞ DAVID ALEXANDRU I
39 IONITA BIANCA ELENA I
40 IOSIF RAISA ȘTEFANIA BEATRICE I
41 ÎMPUȘCATU RALUCA ROXANA I
42 MATEI DAVID SAMUEL I
43 MĂLĂESCU MARIAN MIHAI I
44 MĂNESCU RAUL I
45 MĂRGINEAN PAULA CARLA FLORENTINA I
46 MIREA NICOLETA DANIELA I
47 MÎȚOAICĂ ANTONIA NICOLETA I
48 MOCĂNIȚĂ CRISTINA VALENTINA I
49 MOCĂNIȚĂ IONUȚ DANIEL I
50 NICHIFOR NICOLETA I
51 NICORESCU DAVID MARIUS I
Pagina 270 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “General Eremia Grigorescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 NIȚU BOGDAN NICUȘOR I
53 OPREA COSTIN FLORIN I
54 PANIȚĂ SOFIA MARIA I
55 PASCU IONUȚ ALEXANDRU I
56 PAVEL NADIA I
57 PĂUN ADOLFO I
58 PĂUN LAURENȚIU ANDREI I
59 PĂUN LAURENȚIU VALENTIN I
60 PĂUN NICOLAE I
61 PECIE LUCA ALEXANDRU I
62 PETRACHE THEEA IOANA I
63 POPESCU ANA MARIA I
64 RADU DIANA SARA I
65 RELEA ADRIAN CRISTIAN I
66 ROTARU MIRIAM I
67 SERBAN ANA MARIA TATIANA I
68 STANCIU DENISA RAMONA CRINA I
69 SULIMAN AIDAR TUNGEI I
70 SULIMAN POLAT ALEMDAR I
71 TĂNASE MATEI GABRIEL I
72 TILIMAN BIANCA ELENA I
73 TOMA VICENȚIU ȘTEFAN I
74 URSARU IONELA ALEXIA I
75 USTUROI-PAVEL ANA I
76 VAMEȘU ERIK LUCA I
77 VASILE MARIA I
78 VASILESCU CRISTIAN ADRIAN I
79 VLĂDULESCU MARIO FLORIN I
Pagina 271 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”George Bacovia” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU IULIA MARIA I
2 ALECU VLAD IONUT I
3 ALEXANDRU GABRIEL COZMIN I
4 ALEXANDRU PATRICK ANDREI I
5 ANGHEL ANDREI ALEXANDRU I
6 ANGHEL DANIEL ILIE I
7 ANIN ALEXANDRA I
8 APETRI MARIA MADALINA I
9 ARȚĂREANU DAVID ANDREI VALENTIN I
10 AVÂRVAREI TEODORA ANASTASIA I
11 AXINTE-SEMEN MIRUNA ANTONIA I
12 BAGAN-LOPEZ ANA MARIA I
13 BAN CRISTIAN ALEXANDRU I
14 BASSULA EVA MARIA I
15 BĂNESARU RĂZVAN MARIAN I
16 BELACONI ANDREI I
17 BOGDAN CLAUDIU ANDREI I
18 BORCEA ALESSIA MARIA I
19 BULEANDRĂ DRAGOS I
20 BUNICĂ MIHAI ROBERT I
21 BUTUCARU DARIA ALEXANDRA I
22 BUZATU SARA MARIA I
23 CALANGIU BIANCA ANA MARIA I
24 CAPRARU ANDREI CATALIN I
25 CAZACU SIMINA MARIA I
26 CHIRAN PAUL DAVID I
27 CHIRIAC LUCA MIHAI I
28 CODREANU ERIC IONUȚ I
29 COJOCARU ALEXANDRU GABRIEL I
30 COJOCARU ALEXANDRU GABRIEL I
31 CONSTANTIN ANDREEA ALESSYA I
32 COSTEA NATALIA ANA MARIA I
33 CRAIU MATEO GABRIEL I
34 CRISTEA MATEI I
35 DINESCU MARIA ALEXANDRA I
36 DIRLA PETRU TUDOR I
37 DOBRANIS HORIA ȘTEFAN I
38 DOBRE DAVID GABRIEL RAFAEL I
39 DONDEA DAVID GABRIEL I
40 DORU DARIA MARIA ILINCA I
41 DRAGANEL IOANA THEODORA I
42 DRAGOMIR ROBERT ANDREI I
43 DRAGOMIRESCU-GĂINĂ SILVIA I
44 DUMITRAȘCU DAVID ȘTEFAN I
45 DUMITRESCU DAVID ALEXANDRU I
46 ENE DAVID IOAN I
47 FLOREA MARIA DARIA I
48 FLORESCU ELISA IOANA I
49 GAMAN GABRIELA I
50 GEORGESCU DARIA ELENA I
51 GERBER ILINCA I
Pagina 272 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”George Bacovia” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GHEORGHE MATEI LAURENTIU I
53 GHEORȚAN PATRICK NICOLAE I
54 GIJA MATEI I
55 GORAS MARC ALEXANDRU I
56 GRĂUNCEANU ADELINA ȘTEFANIA I
57 ILIE MARIA ALISIA I
58 IONESCU MARA GABRIELA I
59 IONITA ALEXIA CHRISTIANA I
60 IONIȚĂ MARIA ANDRA I
61 ISPAS CEZAR VALENTIN I
62 IVAN MARIO ANDREI I
63 IVAN SORIN ALEXANDRU I
64 KANG GIWOO I
65 LUNGOCI VLAD CRISTIAN I
66 MANAFU ȘTEFAN MATEI I
67 MANGU TUDOR ŞTEFAN I
68 MATACHE DAVID IOAN I
69 MECU EDWARD GABRIEL I
70 MEDREA ANDREI RĂZVAN I
71 MICA ERIKA MARIA I
72 MIHAI SAMUEL I
73 MILIEVICI RARES I
74 MILITARU ROBERT STEFAN I
75 MIRIŞTEA ALEXANDRU ANDREI I
76 MITITELU EMANUEL I
77 MITRIN MATEI I
78 MIU ERIC ANDREI I
79 MOCANU DAVID ANDREI FLORENTIN I
80 MOLOIU VLAD ANDREI I
81 MUNTEAN MATEI ALEXANDRU I
82 MURGOCI ROBERT ANDREI I
83 NAGODA VLAD ALEXANDRU I
84 NEACȘU DARIA ȘTEFANIA I
85 NEAGU EDWARD ALEXANDRU I
86 NEAGU STEFAN I
87 NECULA SOFIA BIANCA I
88 NEDELCU MATEI I
89 NEGOITA ALEXIA I
90 NEGREI SORINA I
91 NEGRILA ALEXANDRU I
92 NEGUTOIU ALBERT STEFAN I
93 NETTA STEFAN ANDREI I
94 NITOIU ADELA GABRIELA I
95 NIȚĂ PATRICIA SOFIA I
96 OLARU-FRUMOSU ADRIAN I
97 OPREA ALEXANDRU I
98 OPREA ALEXIA NICOLETA GABRIELA I
99 OPREA ŞTEFANIA CĂTĂLINA I
100 PANA LARISA TEODORA I
101 PANAIT MIHNEA COSTIN I
102 PATRASCU EICK ALEXANDRU I
Pagina 273 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”George Bacovia” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 PĂȘTINARU MARIA ALEXANDRA I
104 PÂNDARU-RUGINĂ DINU ŞTEFAN I
105 PÂRVULESCU GABRIEL CRISTIAN I
106 PEDONOMOS DAVID I
107 PETRĂCHESCU RARES ALEXANDRU I
108 PETRE MIHAI DACIAN I
109 PETRESCU DARIA MARIA I
110 PLĂIAȘU DRAGOȘ ANDREI I
111 POPA MALVINA ANTONIA I
112 POPA SARA MIRUNA I
113 PRIMIDE ROBERT I
114 RADANTU BIANCA MARIA I
115 RĂDUȚĂ ALEXANDRA ELENA I
116 RIDICHE ALEXANDRA I
117 RISTEA MAYA MARIA I
118 ROIU EDUARD CONSTANTIN I
119 SAFTENCU MARIA ALEXANDRA I
120 SANDU DARIA ANDREEA I
121 SANDU RAISA MARIA I
122 SAVA NICOLAE I
123 SAVU RARES ANDREI I
124 SELEȘAN ALEXANDRA GABRIELA I
125 SERBAN ERIC GABRIEL I
126 SFERA CRISTINA ALEXIA I
127 SPALOGHE SOFIA I
128 SPALOGHE VLAD ANDREI I
129 SPĂLĂȚELU ANDREI RAUL I
130 SPĂTARU ANDREEA ALEXIA I
131 STAN ARIANA NICOLETA I
132 STANCESCU DAVID GABRIEL I
133 STANCU ALEXANDRU MIHAI I
134 STANCU LUCA ANDREI I
135 STANGACIU LUCA ALEXANDRU I
136 STÂNGĂ JASMINE NICOLE I
137 STOIAN DAVID I
138 STOICESCU EDUARD ANDREI I
139 STROIA LUCA MATEI I
140 STROIE ALEXANDRA NATALIA MARIA I
141 SUBTIRELU-SLAVEANU ERIK NICOLAE I
142 SURUGIU RARES MATEI I
143 SUTEU HANNA I
144 ȘOANCĂ TUDOR IOAN I
145 TRANDAF ALEXANDRU IONUT I
146 TUDOR CLARA RUXANDRA I
147 UNGUREANU EVA MARIA I
148 ZĂVELCĂ IOANA ADRIANA I
149 ZMARANDA ELENA ALEXANDRA I
150 ZORAN TOMA I
Pagina 274 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “George Topârceanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXE SOFIA LAURA MARIA I
2 ANGHEL CRISTINA ALEXANDRA I
3 BALINT RICHARD VASILE DAVID I
4 BITINEANU ILINCA RAMONA I
5 BLĂNARU DARIA IOANA I
6 BRENCIU DAVID ALEXANDRU I
7 BRÎNZAN LORENA-GEORGIANA I
8 CAPOTĂ ALEXANDRU IONUȚ I
9 CAPOTĂ DANIEL ANDREI I
10 CĂLINESCU EDUARD DANIEL I
11 CONSTANTIN KARINA ANDREEA I
12 COSTIUC CLAUDIA IOANA I
13 CUPANACHE RAZVAN ANDREI I
14 DIALLO TERRY DOMINIQUE I
15 DINU ERIC VLADIMIR I
16 DINU ILINCA ALEXANDRA I
17 DOBRE FLORIN DANIEL I
18 DRAGOMIR MIHAITA GEORGE I
19 DRAGUT IRIS ANDREEA I
20 DRĂGĂNICĂ DENISA ANDREEA I
21 DUMITRACHE ANDREI CRISTIAN I
22 DUMITRESCU ALESSIA IOANA I
23 DURLĂ ERIC GABRIEL I
24 GAGIU LORENA MIHAELA I
25 GHEORGHE MARIA ANISIA I
26 GRIGORE NATALIA MIHAELA I
27 GUIBAN DARIUS OCTAVIAN I
28 HROMADNIC AMALIA MARIA I
29 JURUBIȚĂ MARIA ALEXANDRA I
30 LAPADAT MATEI COSTIN I
31 MATEI EDWARD ALEXANDRU I
32 MIHAI ANTONIO RAZVAN I
33 MILEA LUCA ANDREI I
34 MOROIANU ANDREEA ROXANA I
35 NEDELCU MARIA ANDREEA I
36 NEGRU RADU NICOLAE I
37 NIȚĂ RĂZVAN CRISTIAN I
38 NIȚĂ RUXANDRA MARIA I
39 OPREA GABRIEL VALENTIN I
40 PADURARU MARIA ALEXANDRA I
41 PĂTRAŞCU TUDOR NICOLAS I
42 PETRA ALESSIA ELENA I
43 POPOIU ROBERTA CRISTIANA I
44 RADU STEFAN ANDREI DARIUS I
45 STEFAN ADRIANA MIHAELA I
46 TEODORESCU ALEXANDRA I
47 TUNC DERYA SELMA I
48 USTUROIU CĂLIN PETRU I
49 VOICU MARIA ALEXIA I
50 VORNICU DIANA I
51 ZIVICIU INGRID ANDREEA I
Pagina 275 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Ienăchiță Văcărescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 FENCZEL CĂTĂLIN ALEXANDRU I
2 ION ALBERT ALEXANDRU I
3 IONIȚĂ LAURENȚIU MARIAN I
4 ISPAS FLORENTINA NICOLETA I
5 MĂRGĂRINT ANDREI I
6 MINCU ANDREEA GABRIELA I
7 NECULAI GABRIEL I
8 NICOLAU LUCIAN VLAD I
9 SAM NARCIS I
10 TÎRCOLEA EDUARD GABRIEL I
11 TRANDAFIR COSTI NICOLAS I
12 VISINESCU MIHAIL I
13 VIȘINESCU GABRIEL I
14 VOINEA ANA IOANA I
15 ZAHARIA CARLOS GIANI GABRIEL I
Pagina 276 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Ionel Teodoreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AVRAM PETRU DANIEL I
2 BADEA ANDREI I
3 BĂNICĂ CRISTIAN ȘTEFAN I
4 BÎTOLEANU MARIA ALEXANDRA I
5 CAPĂTĂ VLAD ȘTEFAN GEORGIAN I
6 CHIOSEA CELINE CORALIE I
7 CHIRIȚĂ ŞTEFAN MARIAN I
8 CIOBANU MARIA IRIS I
9 CIOCAN MARIA ALINA I
10 COJOCARU YANNIS FLORENTIN I
11 COSTACHE CRISTIAN ANDREI I
12 COSTESCU ALEXANDRU CRISTIAN I
13 COZIANU EDUARD MARIAN I
14 CULESCU ȘTEFANIA LUIZA FLORI I
15 DESPA IONUȚ VALENTIN I
16 DINA LUCA MIHAI I
17 DODU EDUARD ANDREI I
18 DRUMEA ȘTEFAN DANIEL I
19 DUICAN RAZVAN ȘTEFAN I
20 EFTIMIE DARIUS CRISTIAN I
21 FALEȘ RADU ALEXANDRU I
22 FLOREA YANIS ALEXANDRU I
23 GHEORGHIAN ANDREEA RALUCA I
24 GHERGHE BOGDAN ȘTEFAN I
25 GHIGA DAVID ȘTEFAN I
26 GOGAN LUCAS MARIAN I
27 GRIGORE VANESSA PATRICIA I
28 GUȘĂ DAVID CRISTIAN I
29 ILIE IOANA I
30 ILIE MAIA INA I
31 ION DENIS FLORENTIN I
32 IONESCU BEATRICE MARIA I
33 IONIȚĂ ANDREI ŞTEFAN ADRIAN I
34 IOSIF ȘTEFAN ALEXANDRU I
35 IURCU ALBERT GABRIEL I
36 IVAN IOANA ANTONIA I
37 LACATUȘ ELENA CĂTĂLINA I
38 LAZĂR MARIA ADELINA I
39 LUCA IOANA ALEXANDRA I
40 MADENOARE MARIA IRINA I
41 MANEA ALEXANDRA ADELINA I
42 MARIN CRISTIAN FLORIN I
43 MARIN ȘTEFANIA GEORGIANA I
44 MARINESCU ANASTASIA I
45 MITOI-LAZĂR NICOLAS IULIAN I
46 MITU MARIA ALEXANDRA I
47 MORĂRAȘU MIHAELA I
48 MUNTEANU MĂDĂLINA ALESSIA I
49 MUSCALU LAURA MIHAELA I
50 NECULA DANIEL ŞTEFAN I
51 NIȚĂ IONUȚ VALENTIN I
Pagina 277 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Ionel Teodoreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 NIȚĂ LAVINIA DARIA I
53 PISICĂ ANDREEA DANIELA I
54 POP RAREȘ CRISTIAN I
55 STAN ANIA ELENA I
56 STANCIU IANIS ȘTEFAN I
57 STELEJAN ALBERT ANDREI I
58 ȘERBU DARIUS ANDREI I
59 TIȚĂ EDUARD GABRIEL I
60 ȚURCAN ALEXIA MARIA I
61 ȚURLEA IOANA CLAUDIA I
62 ȚUȚUIANU DARIUS TUDOR I
63 VÎRLAN DARIA KARINA I
Pagina 278 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Mărțișor” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AIOANEI TOMA ANDREI I
2 ALEXE RAREŞ ŞTEFAN I
3 AMET SACHINE MERIEM I
4 ANGHEL LUCA IOAN I
5 ANTONESCU TANER ALEXANDRU I
6 APARASCHIVEI GABRIELA I
7 ASAN ESMER BERKAN I
8 ASAN MELEK LAMIA I
9 BERCU MARIA IOANA I
10 BOJAN ILINCA LAURA I
11 BORDEI-MAN RAREŞ ANDREI I
12 BULAI ALEXANDRU CRISTIAN I
13 BURADA MIRUNA I
14 BUZAC DARIA I
15 CAZAN IOANA I
16 CHIRA ALIN ANDREI I
17 CIODĂRICĂ DAVID I
18 CODREANU TIMEEA MARIA I
19 COLAC ALEXANDRA CĂTĂLINA I
20 CONSTANTIN DAVID I
21 CONSTANTINESCU TUDOR I
22 CREȚEAN MATEI ALEXANDRU I
23 CUCU ANA MARIA I
24 DIACONU VALENTIN IONUȚ I
25 DIN DAVID CONSTANTIN I
26 DINU MAIA ALEXANDRA I
27 DUMITRU LAVINIA GABRIELA I
28 ENE ANTONIA DARIA I
29 GHEORGHIȚĂ ALEXIA MARIA I
30 GROSU LAURENȚIU ȘTEFAN I
31 IONIȚĂ RAREŞ ANDREI I
32 IVAN DAVID ANDREI I
33 JILETCOVICI MIHAI I
34 JINDICEAN DRAGOŞ ANDREI I
35 KABBARA NADIA MAYA I
36 MARINESCU DARIUS MARIAN I
37 MASTAN KEMAL FERDIN I
38 MORARU EDUARD MATEI I
39 MUREA OCTAVIAN I
40 ONICIUC ERIC CRISTIAN I
41 PAŞOL ROXANA GABRIELA I
42 PÂRVULEȚ MARIO ANDREI I
43 PETRACHE DAVID ALEXANDRU I
44 POPA AUGUSTIN DARIAN I
45 POPA VICTOR ANDREI I
46 ROMAN LIDIA MARIA I
47 ROȘCA OCTAVIA I
48 SEILEANU LUCIANA DENISA I
49 SIMIONESCU LARISA ANNE MARIE I
50 SIMION-TROFIN ANA MARIA I
51 SOARE RAREŞ ALEXANDRU I
Pagina 279 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Mărțișor” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 SPIRIDON LUCA MIHAIL I
53 SPÎNU RALUCA GABRIELA I
54 STANCU MAYA MARIA I
55 STATE VLAD ȘTEFAN I
56 STĂNCIOIU ANA MARIA I
57 TACHE ROBERT ŞTEFAN I
58 TĂNASE LUCA CRISTIAN I
59 TRUICĂ MATEI EMIL I
60 VĂDUVA NICOLAS DANIEL I
61 VĂTĂŞOAIA-MARIN RADU NICOLAS I
62 VLAD MARIA ALEXANDRA I
63 VOICU DANIEL I
Pagina 280 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 108 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABAGIU DAVID CRISTIAN I
2 ADOMNIȚEI EDUARD GABRIEL I
3 ALBU GABRIEL ALEXANDRU I
4 BOICEA DARIA IOANA I
5 BRADU IOAN CHRISTIAN DANIEL I
6 BREZEANU IANIS ANDREI I
7 BROȘIU TUDOR COSTIN I
8 CALOTĂ EDUARD CRISTIAN I
9 CĂLUGĂROIU ANDREEA GEORGIANA I
10 CIUREA CORINA I
11 CRĂCIUN MARIA MEDEEA I
12 CREANGĂ COSTIN DAVID I
13 DIACONU ILARIA ALESSIA I
14 DINCĂ LUCAS CRISTIAN I
15 DRĂGAN MIHAI I
16 DRÎMBĂREANU CRISTIANA MARA I
17 DUMITRESCU RAREŞ ALEXANDRU I
18 FLEANCU ANDREI STELIAN I
19 GEAMĂNU BIANCA MARIA I
20 LAZĂR RAREŞ IOAN I
21 LUNGU AMANDA REBECA I
22 MANOLACHE RICHARDO DANIEL I
23 MARIN LAVINIA ANA MARIA I
24 MATEI ALBERT ȘTEFAN I
25 MÎINEA IRINA MARIA I
26 NEAGU DAVID NICOLAE I
27 NEDELCU DAVID GABRIEL I
28 NICULA MARIO ANDREI I
29 ONOFREI MIHNEA ANDREI I
30 POPESCU ANIA ELENA I
31 ROȘU DARIA ȘTEFANIA I
32 SIPOȘ DARIUS I
33 STAN ANDREI LUCA I
34 STAN LUCA ANDREI I
35 STAN MARA ELISABETA I
36 STOIAN VICTOR MATEI I
37 TACU DARIA CRISTINA ANDREEA I
38 TICU DARIA IOANA I
39 VIȘAN ȘTEFANIA ISABELLE I
40 VIZANTI ȘTEFAN I
41 VLĂDUȚ ALEXANDRA I
Pagina 281 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 113 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AFTIMESCU PATRICIA ANDREEA I
2 AJAM LOU SHAYAN ALEXANDRU I
3 ANCUȚA SARA MARIA I
4 ANDREIȚĂ ȘTEFAN I
5 ANDREIȚĂ TUDOR ALEXANDRU I
6 ANGHEL MARIA NATALIA I
7 APOSTOL ANDRA ELENA I
8 BADEA RĂZVAN ANDREI I
9 BAICU CLAUDIA ROBERTA ANDREEA I
10 BANU SOFIA I
11 BARBU LUCA MIHAIL I
12 BARBU MARIA ANDREEA I
13 BASTOREANU DARIA ELENA I
14 BIRJARU BIANCA MARIA I
15 BÎRLOG SOFIA MARIA I
16 BOBOACĂ MATEI ȘTEFAN I
17 BOBOC ANDREAS ROBERT I
18 BOIȚĂ MARINA I
19 BORDEA ȘTEFANIA ELENA I
20 BRÂNZAN BIANCA IOANA I
21 BREZOI NATALIA GABRIELA I
22 BUCEA-MANEA-ȚONIȘ ROSEMARIE I
23 BUCȘĂ FLORIN IULIAN I
24 BUNGARDEAN ANDREI VLAD I
25 BUZIANU ALBERT GABRIEL I
26 CALOTĂ ANDREI DANIEL I
27 CĂLIN MARIA ALESSIA I
28 CĂRUNTU IOAN CRISTIAN I
29 CECĂNĂU ARIANA CRISTINA I
30 CHIFIRIUC DARIUS GABRIEL I
31 CHIOSAN DARIANA ALEXANDRA I
32 CHIURCIU TEODORA I
33 CIMPOAE MIHAI EDUARD I
34 CIOBANU ANDREI OCTAVIAN I
35 CIOBANU EDUARD CRISTIAN I
36 CIOBANU LARISA IOANA I
37 CIOBANU LUCA FLORIN I
38 CIOBOTEA NATALIA MIHAELA I
39 CIOTEA CRISTIAN ALIN I
40 CIURICĂ COSMINA NICOLETA I
41 CLOPOȚEL IANIS MIHAI I
42 CONDILĂ MIHAI DRAGOȘ I
43 CONSTANTIN ANA MARIA CRISTINA I
44 CONSTANTIN MIHAI ANDREI I
45 CONSTANTINESCU VLAD I
46 CRISTESCU RADU ȘTEFAN I
47 CRÎȘMARIU ARIANA ȘTEFANIA I
48 CRUCE PATRICK ANDREI I
49 DABIJA MIHAI ALEXANDRU I
50 DAVID MARIA RAISA I
51 DAVID MAYA GABRIELA I
Pagina 282 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 113 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DECU TUDOR ANDREI I
53 DIDIU CĂTĂLIN IONUȚ I
54 DINCĂ ȘTEFAN CRISTIAN I
55 DOROBANȚU RAREȘ MATEI I
56 DRAGOMIR MIHAI I
57 DRĂGHICI ADELINA MARIA I
58 DRÎMBĂ IANIS MARIAN I
59 DRUGAN ALEXIA IOANA I
60 DRUMEA REBECA ANDREEA I
61 DUMITRAȘCU DAVID GABRIEL I
62 DUMITRU ANTONIA MARIA I
63 ENE DAVID IONUȚ I
64 ENE MIRIAM DANIELA I
65 FĂTU BIANCA MARIA I
66 FLOREA MATEI ȘTEFAN EMILIAN I
67 FUDULU ȘTEFAN RĂZVAN I
68 GAVRILĂ ECATERINA I
69 GHEORGHE ANDREI I
70 GHEORGHE ŞTEFAN MARIAN I
71 GHEORGHE TEODOR CRISTIAN I
72 GHIȚĂ DAVID ALEXANDRU I
73 GHIȚĂ TUDOR FLORIAN I
74 GHIȚESCU MARIA BIANCA I
75 GRIGORE ILARIA MARIA I
76 GRIGORE VLAD ALEXANDRU I
77 HUȚULEAC IRINA IOANA I
78 IANCU EDUARD ANDREI I
79 IANCULESCU ALESSIA I
80 IFTODE RAFAEL I
81 IGNAT DENIS PETRU I
82 ILIE ERICA IOANA I
83 ION DARIA CRISTIANA I
84 IONEL ANA VERONICA I
85 IONIȚĂ SELENA MARIA I
86 IONIȚĂ ȘTEFAN GABRIEL I
87 LAZĂR MAIA ANDREEA I
88 LOGA REBECA MARIA I
89 LUICEANU ANDREI I
90 LUNGU MIHAI I
91 LUPU EMMA ȘTEFANIA I
92 LUPU RYAN CRISTIAN I
93 MACOVEI DARIUS ANDREI I
94 MAFTEI DELIA FLORINA I
95 MAGHEAR LUANA ALEXANDRA I
96 MANDACHE MARIA IRINA I
97 MANOLACHE ADELINA ȘTEFANIA I
98 MANOLACHE DARIA IOANA I
99 MANOLACHE DENIS MIHAI I
100 MARINESCU ANA CARINA I
101 MATEI CRISTIAN I
102 MATEI IRINA MARIA I
Pagina 283 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 113 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MAZILU ERIC IONUȚ I
104 MĂGUREANU FLORIN ANDREI I
105 MIHAI CRISTIAN I
106 MIHALACHE ALEXIA IOANA I
107 MIRICĂ LUCA DAVID I
108 MIRICĂ PATRICIA CRISTIANA I
109 MIU ALEXANDRA CHRISTIANA I
110 MORAR ANASTASIA MARIA I
111 MUȘAT FLORIN ANDREI I
112 NEAGU DARIUS ALEXANDRU I
113 NEAMȚU ELISA CARMEN I
114 NECEA DOROTHEA LAVINIA I
115 NEGRE ANDREI GABRIEL I
116 NEGREA ELENA ALEXIA I
117 NICA ERICK PETRU I
118 NICHITA MĂDĂLINA IOANA I
119 NIȚĂ ALBERT CRISTIAN I
120 NIȚĂ DAVID ALEXANDRU I
121 OANCEA AUGUSTIN SOFIAN I
122 OLARU REBECCA IOANA I
123 PANDELE DARIA IOANA I
124 PĂUN DAVID IOAN I
125 PĂUN PATRICK I
126 PELIN IOANA ALEXANDRA I
127 PETRAȘCU DIANA MONICA IOANA I
128 PETRE DARIA MARIA I
129 PIRON BIANCA MARIA I
130 PÎRVU ERIKA GABRIELA I
131 POMIAN ANAMARIA I
132 POPA ANA ȘTEFANIA I
133 POROJAN ALESSIA MARIA I
134 PREDOI RAREȘ ALEXANDRU MARIO I
135 PRISECARU VLADA ELENA I
136 RACOVIȚEANU BIANCA IOANA I
137 RADU ALEXANDRU DAVID I
138 RĂDULESCU MARIA AMIRA I
139 RÂMNICEANU ELISA IOANA I
140 RUS LAURENȚIU VLAD I
141 RUSNAC NIKITA I
142 RUSSU VICTOR I
143 SALCÎM ADELINA ANAMARIA I
144 SAVA RAREȘ ANDREI I
145 SCUTARIU KARIN AUGUSTIN I
146 SIMION ALISIA MARIA I
147 SIMION RAREȘ CRISTIAN I
148 SPĂTARU ROBERT ȘTEFAN I
149 STAICU ALEXANDRU IOAN I
150 STAN LUCIAN ȘTEFAN I
151 STAN VLAD ALEXANDRU I
152 STANCIU TUDOR I
153 STANCU BOGDAN GABRIEL I
Pagina 284 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 113 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 STAVÎRNĂ GABRIELA CĂTĂLINA I
155 STOIAN MIRIAM ANDREEA I
156 STOICA ROBERT COSTIN I
157 TEODORESCU ALEXIE LUCIAN I
158 TRANDAFIR DAVID RĂZVAN I
159 TRIFU ANDREEA MARIA I
160 TUDOR ALEXANDRA IOANA I
161 TUDORICĂ ELENA BIANCA I
162 UNGUREANU CORINA VALENTINA I
163 UNGUREANU REBECCA ȘTEFANIA I
164 URSU ALEXANDRA GABRIELA I
165 UȚĂ MARIA I
166 VĂRZARU MARIA ROBERTINA I
167 VEDINAȘ MARIA CRISTINA I
168 VÎLCU TEODORA IOANA I
169 VLASE CEZAR IULIAN I
170 VLĂSCEANU ERIC COSTIN I
171 VOINEA ANDREI ALEXANDRU I
172 VOINEA ANDREI ALEXANDRU I
173 VOITICI ȘTEFAN I
174 VULTUR MARIA RENATA I
175 ZAMFIRESCU MARIA ALISIA I
176 ZECHERU RAISA INANNA I
Pagina 285 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 119 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGAFIȚEI ANDREI STELIAN I
2 ALBERT ROBERT MARIO I
3 ALEXANDRU KARLA MIHAELA I
4 ALEXE DAVID ANDREI I
5 ALEXE ROBERT ADRIAN I
6 ANDREI BOGDAN IONUȚ I
7 ANDREI IRIS ANA-MARIA I
8 ANDREI MARIA CRISTINA I
9 APETREA ALEXANDRU MARIAN I
10 ASAAD YUSUF VALENTIN I
11 BĂDILĂ TUDOR GABRIEL I
12 BILCIU ILINCA ALEXANDRA I
13 BOATCĂ ELENA RALUCA I
14 BOJESCU CRISTIAN ROBERT ALEXANDRU I
15 BOROBOC VERA ALEXANDRA I
16 BRAN MATEI GABRIEL I
17 BRĂNIȘTEANU MICHAEL FLORIN ALEXANDRU I
18 BUDEANU MATEI ALEXANDRU I
19 BUMBARA AMALIA MARIA I
20 CERVEANU ALEXIA MARIA I
21 CHICAN ANDREEA ȘTEFANIA I
22 CHIRIȚĂ DARIA GABRIELA I
23 CHIRIȚĂ IRIS LORIANA I
24 CHIVU ROBERT ALEXANDRU I
25 CIOBANU DAVID ANDREI I
26 CIOBANU DELIA ANDREEA I
27 CIORANU CARINA MARIA I
28 CIUPITU PETRU I
29 CÎDU ŞTEFANIA I
30 COMĂNESCU CEZAR ALEXANDRU I
31 COMȘA DARIUS CRISTIAN I
32 CONDRACHE SORINA ELENA I
33 CONSTANTIN ANDREEA LARISA I
34 CONSTANTIN GABRIEL DENIS I
35 COTLARCIUC PETRU CRISTIAN I
36 CUCIUREANU ANDRA MARIA I
37 DACIU NICOLETA DARIA I
38 DATCU YANIS RĂZVAN I
39 DIACONESCU RAZVAN ALEXANDRU I
40 DIACONU ANASTASIA IOANA I
41 DIDULESCU CEZAR I
42 DINCĂ ALEXANDRA MARIA I
43 DINU ALEXIA TEODORA I
44 DINU LUCA CRISTIAN I
45 DINU TEODORA ANTONIA MARIA I
46 DITA ANYA MARIA I
47 DODENCIU DARIUS ANDREI I
48 DONEA EDUARD FLORIAN I
49 DONOSĂ ȘTEFANIA ALEXIA I
50 DOOGARU ALEXANDRA DANIELA I
51 DOSAN NICHOLAS I
Pagina 286 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 119 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DRĂGHICI MARA ȘTEFANIA I
53 ENACHE CIPRIAN I
54 FARCAȘ CEZAR CRISTIAN I
55 FLOREA EMMA CRISTIANA I
56 FLOREA REBECA GABRIELA I
57 FLOREA SOFIA ELENA I
58 FLUERARU ALEXANDRA AIMEE I
59 GĂNESCU MIRCEA ANDREI I
60 GEORGESCU DIANA MARIA I
61 GHEORGHE EDUARD GABRIEL I
62 GHEORGHE ROBERTA MARIA I
63 GHIORGHE VLAD ȘTEFAN I
64 GIBA MATEI GABRIEL I
65 GONTARU EDITH BIANCA I
66 GUIU LUCA I
67 HEREA MIHAI I
68 HUSSAIN ZAHRAA I
69 HUȚULEAC PETRUS PAUL I
70 IACOB ALESSYA ELENA I
71 IONITA DELIA ALEXANDRA I
72 ION-VILCIU MARA I
73 ISTUDOR DAVID MIHAI I
74 MANDACHE MARIA DARIA I
75 MANDIUC REBECCA FLORENTINA I
76 MARIN NATALIA ALEXANDRA I
77 MARINESCU DARA MARIA I
78 MARTAC IOANA SOFIA I
79 MĂCĂU CRISTINA NICOLETA I
80 MICU CEZAR ANDREI I
81 MIRU DAVID ANDREI I
82 MITREA ROBERT STEFAN I
83 NEDELCU ALEXIA GABRIELA I
84 NISTOROIU DENISA MARIA I
85 NITOI ROXANA GEORGIANA I
86 OPRIȘAN MARIAN LAURENȚIU I
87 ORZARU MATEI ȘTEFAN I
88 OUAHMANE RAYAN I
89 PAȘCANU ERICA ELENA I
90 PETRISOR DARIA MARIA I
91 PETRISOR KARINA ELENA I
92 PODARU ELENA MANUELA I
93 POPA ALICE NICOLETA I
94 POPA EDUARD MARIAN I
95 POPA NICHOLAS ȘTEFAN I
96 POPICĂ MATEI CRISTIAN I
97 PRIBOI NATALIA ELENA I
98 PRICHINEȚ ALEXANDRU CRISTIAN GABRIEL I
99 PURCAR DAVID COSTIN I
100 PURCEL ANDREI DARIUS I
101 RADU CHRISTIAN LAURENȚIU I
102 RAȚĂ DAVID NICOLAS ONUR I
Pagina 287 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 119 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 RĂDUCANU PATRICIA ANASTASIA I
104 RĂILEANU ROBERTA NECTARIA I
105 ROȘCA ALESIA ANDREEA I
106 SABĂU SERGIU CRISTIAN I
107 SIMION CARLA ALEXIA I
108 SOARE IOANA MIHAELA I
109 STOIAN ANTONIO GABRIEL I
110 STOIAN DARIA MARIA I
111 TUDORACHE VIOLETA I
112 ȚIGĂNILĂ DARIUS ȘTEFAN I
113 VASILE ERICA MIHAELA I
114 VICIU AMALIA LORENA I
115 VIȘOIU ANDREI ALEXANDRU I
116 VLAD PETRICĂ EUSEBIU I
117 VLADA ERIKA MARIA I
118 VOINEA DAVID IONUT I
119 ZAMFIR IRINA I
120 ZAVERA LEONARD ȘTEFAN I
121 ZISSU EDUARD VALENTIN I
122 ZITO CAROLA GABRIELLA I
Pagina 288 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 129 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACATRINEI DARIA ELENA I
2 ANDREI MARIA ALEXIA I
3 ANDREI MIHNEA ȘTEFAN I
4 BADARAU STEFAN LAURENTIU I
5 BARBAROS NOAH ANDREI I
6 BÂNCĂ BIANCA NICOLETA I
7 BERBEC ROBERT ALEXANDRU I
8 BOBEICA LUCA CRISTIAN I
9 BOJINA STEFANIA IOANA I
10 BORBIU-POPA ANDREEA ALEXANDRA I
11 BORZEA ANA MARIA I
12 BOTOMAN LEONARD VALENTIN I
13 BUCUR RAZVAN ANDREI I
14 BUTĂNOIU MATEI NICOLAE I
15 BUZOIANU ROBERT SEBASTIAN I
16 CARBUNARU ANA CRISTINA I
17 CARP NICOLA BIANCA I
18 CĂDINESCU VLAD MATEI I
19 CEAUSU ROBERT ANDREAS I
20 CIOBANU ALEXANDRU NICHOLAS I
21 CIOCHINĂ DENISA GABRIELA I
22 CIONTA TEODOR GABRIEL I
23 CIORA ILINCA STEFANIA I
24 CISMĂRESCU MARIA CLARA I
25 CÎRLOGEA ANNAIS LUIZA ELENA I
26 COCIS CRISTIANA I
27 COJOC DAVID ANTONIUS I
28 COJOCARU LIDIA FRANCESCA I
29 CONSTANTIN ISABELA I
30 COROBOIANU DARIUS ANDREI I
31 COSTACHE MARIA BIANCA I
32 COSTEA ALEXIA ELENA I
33 COTOVANU ANDREI I
34 CUCOLAS PATRICK I
35 DAMIAN AMALIA I
36 DAMIAN FILIP I
37 DARLA VLAD GABRIEL I
38 DELIVASILE FLORIN ANDREI I
39 DELIVASILE MARIA ANDREEA I
40 DESROBITU ANDREEA DIANA I
41 DINA DIANA ALEXANDRA I
42 DINCA VICTOR MIHAI I
43 DULGHERU FLORIANA TEODORA I
44 DUMAN DAVID ANDREI I
45 DUMITRU MARIUS ANDREI I
46 ENDEȘ IOANA I
47 ENE IOAN I
48 ENE RADU ANDREI I
49 FLORESCU MIRCEA MIHAI I
50 GANEA ALBERT FLORIAN I
51 GHEORGHE CRISTIAN MARIAN I
Pagina 289 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 129 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GHEORGHE KARINA IOANA I
53 GHEORGHIS EDUARD ANDREI I
54 GHEORGHIȚĂ EDUARD IONUȚ I
55 GHINEA ALIDA MARIA I
56 GHITA DIANA GABRIELA I
57 GORGOS ALEXANDRA CRISTINA I
58 HALAFAWI RYM MERIEM I
59 IAKOBOVITS RARES STEFAN I
60 IANCU ALEXIA MARINA I
61 IANCU MAYA I
62 IANCU YANULA MIHAELA I
63 IFTENE CRISTIAN GABRIEL I
64 ILIE ALEXANDRA GABRIELA I
65 ILIE GIULIA IOANA REBECCA I
66 ION SARA MARIA I
67 IONESCU PATRICK ANDREI I
68 IONITA MIHAI I
69 ISTRATE REBECCA ALICE I
70 KANIKLI IRINA SIBEL I
71 LAZAR SOFIA ELENA I
72 LUCA ANA MARIA LUCIANA I
73 MAGHERU MARIA ALEXANDRA I
74 MANITA EDUARD ANDREI I
75 MANTA EDUARD ANDREI I
76 MARDARE ANDREI I
77 MARICA ROBERTA CRISTINA I
78 MATACHE VICTOR ȘTEFAN I
79 MATUS MARIA LARISA I
80 MĂRAI RADU MARIAN I
81 MIHAI ROBERT ALEXANDRU I
82 MITU VLAD GABRIEL I
83 MORLOVA IULIA ANDREEA I
84 MOSCU ANDREEA VANESSA I
85 MURTZKY SABINA KARINA I
86 NANIEA GABRIEL ANDREI I
87 NANU IOANA TEODORA I
88 NASEF ALEXIA MAYA I
89 NEGOESCU MATEI ANDREI I
90 NEJLOVEANU IRINA MARIA I
91 NICOLAU ANTONIO NICOLAS I
92 NICULAE CARINA ANDREEA I
93 NISTOR YANNIS ALEXANDRU I
94 NITA MONICA I
95 OANA ALESSANDRA GEORGIANA I
96 OLTEANU ALEXIA IOANA I
97 OROS SOFIA I
98 PAHONȚU ENIA MARIA ELENA I
99 PARASCHIV FRANCESCA IOANA I
100 PASCAL ANTONIA MARIA I
101 PETRESCU THOMAS ALEXANDRU I
102 PLĂEŞU ANA JULIA I
Pagina 290 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 129 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 POPA CĂTĂLIN IONUȚ I
104 POPA DARIUS ANDREI I
105 POPA MARIA AMALIA SIMONA I
106 POPESCU GRUIA I
107 PREDA MIHAI I
108 PUPEZĂ ȘTEFAN I
109 RENȚEA ALEXANDRU BOGDAN I
110 RISTEA LARISA IOANA I
111 ROBESCU ANDREI DANIEL I
112 RUSEN ANDRA TEODORA I
113 RUXANDOIU NICHOLAS GABRIEL I
114 SADACLIEV SASHA ANDREI I
115 SALCUDEANU MARIA ALEXIA I
116 SANDULESCU RALUCA IOANA I
117 SATMARI TEODORA ANDREEA I
118 SAVA DARIUS ANDREI I
119 SAVULESCU MATEI PETRU I
120 SLAV ALEXANDRA I
121 SPIRIDON RARES MIHAI I
122 SPULBER SONIA ANDREEA I
123 STEMATE DRAGOS MIHAI I
124 STERPU DAVID STEFAN I
125 STOICA ADELA MARIA I
126 STOICA MIRUNA ANTONIA I
127 SUHETZKI EDUARD I
128 ȘIMĂNDAN DELIA I
129 TANASESCU MARIA ALEXANDRA I
130 TĂRNĂUCEANU ANDREEA CRISTIANA I
131 TOMA ALEXANDRU MIHAI I
132 TOPOR ANA MARIA I
133 TRIFAN ANASTASIA MARIA I
134 TROCARU MARIA ANASTASIA I
135 TUCULEASA ARIANA DANIELA I
136 TUDOR INGRID IOANA I
137 TURCULEȚ DAVID ANDREI I
138 URECHE NICOLE MARIA I
139 URSAN-BALDEA VLAD I
140 VĂDUVA LARISA CRISTINA I
141 VERIGĂ ALESSIA MARIA I
142 VINTILA MARA GABRIELA I
143 VLAD SEBASTIAN ALEXANDRU I
144 VLĂDESCU SARA SOFIA I
145 ZAMFIR ERIC NICOLAS I
146 ZANFIR MATEI STEFAN I
Pagina 291 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 133 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGIU SEBASTIAN ANDREI I
2 ALECU ALIS FLORENTINA I
3 ANDRONE LUCA GABRIEL I
4 ANTON EDUARD RAZVAN I
5 ASAVOAIE TEODORA ELENA I
6 BALCA RADU STEFAN I
7 BALIE ANGELO ANDREI I
8 BEJAN AARON LEONESCU I
9 BOBOC ANDREI I
10 BOCANCEA ANDREI CEZAR I
11 BOIAN DAVID FLORIN I
12 BORA DARIA MARIA I
13 BRATU OCTAVIAN ANDREI I
14 BRINDUSA TEODORA MARIA I
15 BUCATARU CRISTINA VALENTINA I
16 BUCUR CLAUDIU FLORIAN I
17 BUGA ALEXANDRU RAUL I
18 BUGNARIU ANA CARINA I
19 CARBUNARU BOGDAN ANDREI I
20 CATAIUS DAVID GABRIEL I
21 CATRINA RAISA IOANA DANIELA I
22 CAUTIS MIRUNA ANDREEA I
23 CHIRIAC DANIELA MARIA I
24 CHIVU ALESIA ANDREEA I
25 CIOBANU DAVID I
26 CIOBANU EDUARD IONUT I
27 CIORNEA ANA MARIA BIANCA I
28 COJOCARU ALEXANDRA IOANA I
29 COJOCARU CRISTINA MARIA I
30 COMANESCU PETRU I
31 COSTOIU ADRIANA TEODORA I
32 CRACIUN ANA MARIA I
33 DAMIAN ANDREI EDUARD I
34 DASCALU DANIEL ALEXANDRU I
35 DATCU DIANA DESPINA ANAMARIA I
36 DELIEORGA STEFAN EUGEN I
37 DORDEA ANDREI EDUARD I
38 DRĂGAN MARA GABRIELA I
39 DRUMEA VLADUT GABRIEL I
40 EFTIME BIANCA ELENA I
41 EFTIME TIMEEA MARIA I
42 ENE NICOLETA CHIARA I
43 FIANU ANA I
44 FIRICA ALBERT FLORIAN I
45 FRATISTEANU STEFANIA DENISA I
46 GANEA DANIEL GEORGE I
47 GEORGESCU MIRUNA I
48 GHEOCA GEORGE ANTONIO RARES I
49 GHEORGHE ANDREI I
50 GHEORGHE DARIUS ALEXANDRU I
51 GHEORGHIU ALEXANDRA MARIA I
Pagina 292 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 133 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GHIMIŞI MAYA TEODORA I
53 GHIORGHE TIMEEA MIHAELA I
54 GIDIUTA-MOINESCU RARES CRISTIAN I
55 GIGIU ALIN GABRIEL I
56 GRIGORE ALEXANDRU CRISTIAN I
57 GRIGORE NOEMI ALESYA I
58 HOSTINA RAISA IOANA I
59 HRAPCIUC MARIA MAGDALENA I
60 IANCU ALEXANDRU NICOLAE I
61 IANCU IULIAN MIHAI I
62 ILIE TOMA DANIEL I
63 IONESCU ANDREEA LAURA I
64 IONESCU EDUARD CRISTIAN I
65 IONITA EMMA MIHAELA I
66 IOSIFESCU MIRUNA I
67 ISMANA BIANCA ELENA I
68 IVAN CLEOPATRA GEORGIANA I
69 JIROS MARIA CRISTIANA I
70 JUMUGA ELENA CATALINA I
71 LAZĂR ANA ANDREEA I
72 LEONAT ALEXANDRA GABRIELA I
73 LITA FABIAN ANTON I
74 LOITA RAISA MARIA I
75 MACAU NICOLLE ANDRA I
76 MACLAVA DAVID IULIAN I
77 MANEA STEFAN LEONARD I
78 MARIN TUDOR CRISTIAN I
79 MARINACHE ALESSIA CLAUDIA I
80 MARINESCU ALEXANDRU I
81 MARTIS KATERINA I
82 MATEI ANDREI NICOLAS I
83 MEREANU ALEXANDRU GABRIEL I
84 METEA MIRCEA AUGUSTIN I
85 MICU ANDREEA NICOLE I
86 MIERLEȘTEANU ANDREI VALENTIN I
87 MIHAI DAVID IONUT I
88 MIHAILESCU ALEXANDRU STEFAN I
89 MIHAILESCU MARA FLORENTINA I
90 MIHALCEA MATEI OCTAVIAN I
91 MINCU IZABELA MIHAELA I
92 MIRICA ANDREEA CRISTINA I
93 MITRIA RALUCA STEFANIA I
94 MOGA MELANIA GABRIELA I
95 MORARU MIRUNA MARIA I
96 MURESAN MIHAIL ERIK I
97 MUTU ALEXIA ROSIO I
98 NASTASE STEFAN CRISTIAN I
99 NEGUT BIANCA ANDREEA ALEXIA I
100 NEJNEC DAVID ANDREI I
101 NGANDU DAVID ȘTEFAN I
102 NICOLA DARIUS MIHAI I
Pagina 293 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 133 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 NICULA SARA IOANA I
104 NITA LUCA ANDREI I
105 NITA MATEI ALEXANDRU I
106 OANCEA BIANCA ELENA I
107 OANCEA NICOLETA I
108 OANCEA TUDOR ALEXANDRU I
109 OBACESCU SEBASTIAN I
110 OCOLISAN MARIA RAISA I
111 PANAIT ANDREI CRISTIAN I
112 PATUR AYANA MARIA I
113 PAVELESCU IONUT ALEXANDRU I
114 PERUZZARE ALEXANDRA MARIA I
115 PETCU MARIA I
116 PIRVU TEODORA I
117 PITICA DAVID ALEXANDRU I
118 POPA MAIA ANA MARIA I
119 POPESCU IOANA ALEXANDRA I
120 POPESCU RAZVAN GABRIEL I
121 POPESCU-ONOFREI MIHAI I
122 POPLICEANU SOFIA MARIA ALEXANDRA I
123 PRODAN MIHAI I
124 PULBERA ALEXANDRU MADALIN I
125 RAD MIHAI I
126 RADU DARIA MARIA I
127 RADU KARINA GABRIELA I
128 RADU NICOLAS SORIN I
129 RADU STEFAN CRISTIAN I
130 RAICEA YANNIS MARIUS I
131 RĂDULESCU DAVID CRISTIAN I
132 RITTER ANASTASIA I
133 ROMAN ANDREI DAVID I
134 SAMEŞ ANDREEA ALEXIA I
135 SAMSON CRISTIAN ROBERTO I
136 SERBAN IOAN VLADIMIR I
137 SIMION DIANA MARIA I
138 STAN ADELINA IOANA I
139 STAN GABRIEL BOGDAN I
140 STANCU IARINA ELENA I
141 STANCULESCU IRIS ANDREEA I
142 STANUT ANCUTA MIHAELA I
143 STAVAR VLAD ALEXANDRU I
144 STEFAN DAVID ALEXANDRU I
145 STOICA IULIA NICOLETA I
146 STROE CARINA ANASTASIA I
147 SURUGIU ANA ILINCA I
148 TALPEANU ANDREW RANDY I
149 TANASESCU ERIK CRISTIAN I
150 TATARU VLAD CRISTIAN I
151 TAUDOR STEFAN I
152 TĂNĂSESCU CĂTĂLIN I
153 TOADER LUCA ANDREI I
Pagina 294 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 133 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 TOBĂ GABRIEL CRISTIAN I
155 TOBESCU PATRIC MIHAI I
156 TUDOR KARLA ANA MARIA I
157 TUDOR MIRUNA ALEXIA I
158 TUDORA ALEXANDRU MARIUS ANDREI I
159 TUNARU NICHOLAS CRISTIAN ANDREI I
160 UDRESCU DARIA ANA MARIA I
161 VASILE CELIA IOANA I
162 VASILE MATEI ALEXANDRU I
163 VLASCEANU ANA CLAUDIA I
164 VOINEA RADU FLORIN I
165 YOUNES FADI I
166 ZABULICA IULIAN ANDREI I
Pagina 295 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 165 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BACIU ALEXANDRU I
2 BADEANU ALEXANDRU ANDREI I
3 BAJAU ROBERT STEFAN I
4 BALA CATALIN MARIAN I
5 BERBECE ROSE DEBORA I
6 BERGHIU REBECA MARIA I
7 BERGHIU SOFIA ELENA I
8 BUNGET DELGADO MARIO NICOLAE I
9 BURCIU LARISA I
10 BURLOI ANGELINA STEFANIA I
11 BUZEA BEATRICE ELENA I
12 CĂLIN CRISTIAN ALFREDO I
13 CÂRJAN ALEXANDRU PAUL I
14 CHIRAN EDUARD ANDREI I
15 CHIVU DAVID FLORIN I
16 COLȚUNEAC ELENA ALEXIA I
17 CONSTANTIN ANA MARIA I
18 CORCODEL ANDREI LUCIAN I
19 CRISTEA RAREȘ IONUȚ I
20 DĂNĂILĂ FILIP ERIC I
21 DOBRIN LUCA GABRIEL I
22 DRAGOMIR ANDREI CRISTIAN I
23 ENACHE MATEI I
24 ENACHE VISAN DARIA ANDREEA MADALINA I
25 ENE ALEXIA IOANA I
26 FECLISTOV SARA MARIA I
27 GHEORGHE EDUARD ANDREI I
28 GHERMAN RENATA CRISTIANA I
29 GOGU ALEXA GABRIELA I
30 GRECU COSMIN MARIUS I
31 GRIGORE ROBERT AYAN I
32 GUGULEA DENISA GABRIELA I
33 HANGANU ANDREI CRISTIAN I
34 ION ANTONIO IONUȚ I
35 IONITA ROBERT CRISTIAN I
36 IORDACHE MARIA I
37 IORDACHE SONIA MARIA I
38 IRIMIA LARISA MARIA I
39 JITEA SOFIA MARIA I
40 LUCEA ANDREEA ALEXANDRA I
41 MANOLACHE ȘTEFAN PETRE I
42 MARINESCU ANA MARIA LARISA I
43 MARITA CEZAR DAMIAN I
44 MIHAI ALICIA I
45 MINCU MARIA ALEXANDRA I
46 MITRU ANDREEA LAVINIA I
47 MOLDOVEANU NATALIA ELENA I
48 NICULAE IZABELA ALEXANDRA I
49 OPREA DENIS GEORGIAN I
50 PAUN LUCAS ANDREI I
51 PERDUN IRINA ANA MARIA I
Pagina 296 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 165 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 PETRE IOANA NICOLLE I
53 POPA DAVID LEONIDAS I
54 POPA IOANA ALEXANDRA I
55 POPESCU DAVID ALEXANDRU I
56 POPESCU ERIK STEFAN I
57 PREDA DAVID FLORIAN I
58 PURICE NIKOLAS MARIAN I
59 RACHIERU GEORGIANA ANNE MARIE I
60 RADU ANA MARIA I
61 RADU BEATRICE ELENA MIHAELA I
62 RADUCANU ANDREI I
63 RADULESCU ANTONIO STEFAN I
64 RANETE ALEXANDRA MARIA I
65 RĂDUCANU DARIUS NICOLAS I
66 RĂDUCANU IONUȚ ALFRED I
67 ROIU ANDREEA REBECCA I
68 ROIU MIHAI SEBASTIAN I
69 ROTARU MIRUNA ILINCA I
70 SANDU RARES CRISTIAN I
71 SERBAN ALISSIA ANDREEA I
72 SIPOȘ DAVID CRISTIAN I
73 STAN BIANCA ANDREEA I
74 STEFAN MARIAN I
75 STEFAN NICOLAS I
76 STOICA ALEXIA ELENA I
77 STOICA REBECA I
78 ȘTIRBU LARISA I
79 TANASE LUCA ADRIAN I
80 TANASE NICHOLAS ALECSANDRU I
81 TEODORESCU ANTONIA ADRIANA I
82 UMAR MOHAMMAD ALI I
83 URIAN RALUCA MARIA I
84 VASILACHE VANESA ELENA I
85 VĂTAFU INGRID GABRIELA I
86 VOICA IULIANA ALESIA I
87 VOICILA ANTONIA IOANA I
88 ZANFIR GEORGIANA JASMINA I
Pagina 297 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 189 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AGACHI MĂDĂLINA MARIA I
2 ARGHIRESCU MARA ȘTEFANIA I
3 BADEA BEATRICE MARIA I
4 BĂNICĂ ION VICTOR I
5 BOCA NARCISA IOANA I
6 BURCEA ŞTEFAN RĂZVAN I
7 CHIRILUȚĂ BETINA I
8 CONSTANTIN MARIA ANGELINA I
9 COSTEA BOGDAN IONUȚ I
10 CRISTESCU DARIUS IONUȚ I
11 CUCIUREANU ELISA I
12 DIMA NICOLETA I
13 DRAGOMIR LUCA ANDREI I
14 DRĂGHICI LARISA ANDREEA I
15 DUMITRESCU DENISA I
16 DUMITRU IOANA NATALIA I
17 DUNA ALEXANDRU GEORGE I
18 DUȚĂ CIPRIAN I
19 EPURESCU GEORGE ALEXANDRU I
20 GHENEA LARISA ANDREEA MARIA I
21 HANDRA DANIELA ALEXANDRA I
22 HĂLOIU LUCA I
23 HĂLOIU PAVEL I
24 IONESCU ANDRA FLORENTINA I
25 IONESCU SEBASTIAN GHEORGHIȚĂ I
26 IORDACHE NECTARIA SOPHIA I
27 LEOPEA ANDREI MIHAI I
28 MARIN DENISA ANDREEA I
29 MICIC SIMONA I
30 NANEA RALUCA ELENA PAULA I
31 NEACSU RARES I
32 NECULA LAURENȚIU FLORIN I
33 NISTOR MIHAI DANIEL I
34 PETRE CARLA GABRIELA I
35 POPA MIRUNA ANDREEA I
36 PRIGORIAN SARAH CRISTIANA DIANA I
37 RUSU PAUL ŞTEFAN I
38 SCHULER DENISA ANA-MARIA I
39 STANCIU SONIA MARIA I
40 STĂNESCU ALESSIA CRISTINA I
41 SVIRIDOV ANA MARIA I
42 ȘEICARU GERALD ALEXANDRU I
43 ȘEICARU MARIO ANDREI I
44 TEODORESCU ANASTASIA I
45 TUDOSE BIANCA MARIA I
46 ȚĂRANU ALEXANDRU MIHAI I
47 UDRESCU CĂTĂLIN ANDREI I
48 VÂLCU IANIS ALEXANDRU I
49 VOICA-NICULESCU MAYRA MARIA I
Pagina 298 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 190 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRESCU STEFAN I
2 ALEXE ROBERT CRISTIAN I
3 ALUNGULESEI MARIA ADRIANA I
4 ANDREI EDUARD CONSTANTIN I
5 ANGHEL LUCA ANDREI I
6 ANTONIE VICTOR FILIP I
7 AROXANDI BOGDAN ŞTEFAN I
8 ARUCSANDEI VLAD MIHAI I
9 BARBU ERIC NICOLAS I
10 BĂCESCU DARIUS ALEXANDRU I
11 BĂDESCU TUDOR MIHAI I
12 BĂLĂȘESCU MARIA KAROLINE I
13 BITA NICOLLE ALEXIA I
14 BIZON ŞTEFAN BOGDAN I
15 BLAJAN RAISSA ALEXIA IOANA I
16 BODNAR ŞTEFAN IUSTIN I
17 BOGDAN ANDREI I
18 BOGDAN SOFIA VICTORIA I
19 BOLINTIRU GABRIELA I
20 BOLOHAN SERGIU DANIEL I
21 BOLOHAN TIBERIU ŞTEFAN I
22 BORBELY-KOVACS GABRIEL I
23 BRANDUS ANA IZABELA I
24 BREAZU BOGDAN ANDREI I
25 BRÎNZAN YANIS ALEXANDRU I
26 BUCUR GEORGE PAUL I
27 BUIA SARA MARIA I
28 BUNEA STEFAN CLAUDIU I
29 BUZOIANU MATEI CHRISTIAN I
30 CAPRARIU MARIUS COSTIN I
31 CASANDRA OLIVIA NICOLETA I
32 CĂLIN DARIA I
33 CĂLINOIU MARIA ALEXANDRA I
34 CEAUŞU DARIUS ANDREI I
35 CERNAT ANA I
36 CHICAN ANDREI BOGDAN I
37 CINCIULESCU MARIA ADELINA I
38 CIOARCĂ ALEXANDRA IOANA I
39 CIRJAN MIHAI LUCIAN I
40 COJOCARIU BEATRICE ANEMONA I
41 COJOCARU TEODORA I
42 COLTUC MAIA I
43 COLTUC MARA I
44 COMAN SABINA AMIRA MARIA I
45 CONSTANTIN BIANCA MARIA I
46 CONSTANTIN ROBERT ANDREI I
47 CONSTANTINESCU NICOLE ANDREEA I
48 CORICI RADU STEFAN I
49 COSTACHE ARINA IOANA I
50 COSTEA AIDA MARIA I
51 COȚOFAN LUCA ŞTEFAN I
Pagina 299 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 190 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CRETU EDUARD NICOLAS I
53 CREȚU ALEXIA GABRIELA I
54 CREȚU DAVID ANDREI I
55 CRISTEA EVA MARIA I
56 CRISTINA ALECSANDRA MARIA I
57 CURT ALFRED CRISTIAN I
58 DAN ALESSIA MARIA I
59 DAN MIRUNA ELENA I
60 DAN PATRICIA STEPHANIE I
61 DANCIU G AYANNA MARIA I
62 DAVID ANA BIANCA I
63 DIACONESCU ANDRA GABRIELA I
64 DIACONESCU ŞTEFANIA ANDREEA I
65 DICA ALEXIA MARIA I
66 DIN ANASTASIA IOANA I
67 DINCULESCU IRINA ANA MARIA I
68 DINDAREANU DARIA GEORGIANA I
69 DINESCU ALEXANDRU PAUL I
70 DINESCU CRISTINA I
71 DINU NICOLAS ALEXANDRU I
72 DÎNĂ ANDREI RAZVAN I
73 DOBRIN IRIS TEODORA I
74 DOHMEN MAURITS NECTARIE GABRIEL I
75 DRAGHICI ELENA VICTORIA I
76 DRAGNEA ALEXANDRU STEFAN I
77 DRĂGHICI LUCAS CONSTANTIN I
78 DUMITRACHE ANDREI IULIAN I
79 DUMITRASCU SOFIA IOANA I
80 DUMITRESCU LUCA ALEXANDRU I
81 DUMITRU DENIS MIHAI I
82 DUMITRU RALUCA ANDREEA I
83 ENACHE ELENA ELISSA I
84 ENACHE RAREŞ ANDREI I
85 ENACHE VICTOR I
86 ENE ALEXANDRA ELENA I
87 FAGHI HORIA MIHAI I
88 FERARU ARIANA GABRIELA I
89 FILIP MATEI ALEXANDRU I
90 FLOREA DAVID ANDREI I
91 FOTACHE TEODOR MIHAI I
92 FRANGULEA VICTOR ANDREI I
93 GAIDAMUT IRIS I
94 GANEA ALEXEI TEODOR I
95 GEANTA ANDREEA LAVINIA I
96 GHERGHESCU EDDY-ALEX I
97 GÎȚAN DAVID MIHAI I
98 GRIGORAŞ SARA I
99 GRIGOROIU INGRID CRISTINA I
100 GROSOIU ISABELLA MARIA I
101 GRUMAZESCU DARIA ANDREEA I
102 GUNA MARIAN EDUARD LAURENTIU I
Pagina 300 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 190 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 GUȚĂ ELIANA CATALINA I
104 HĂLĂNGĂU ANDREI I
105 IANCU SAMYRA ALEXANDRA I
106 ILEANA MAYA ALEXIA I
107 ILIE MARIA ALEXANDRA I
108 ILIE RAREȘ MIHAI I
109 ILIE TUDOR I
110 ION ANA MARIA I
111 IONIȚĂ ALEXANDRA I
112 IONIȚĂ ANDREEA MIHAELA I
113 IONIȚĂ MEDEEA ALEXANDRA I
114 IORDACHIOAE-NOURI SALMA NICOLE I
115 IVANOV BIANCA MARIA I
116 JURACOVSCHI DAVID GABRIEL I
117 KREUZIGER EDUARD CONSTANTIN I
118 LAZĂR EDUARD PETRUȚ I
119 LIA ANASTASIA I
120 LIXANDRU BIANCA MARIA I
121 LUNCAŞU LUCA DANIEL I
122 MANOLACHE ALEXANDRU I
123 MARCU ALEXANDRA CALIOPE I
124 MARIN DRAGOS ALEXANDRU I
125 MARIN GEORGE MARIO ALBERTO I
126 MARIN RALUCA IOANA I
127 MARINESCU TUDOR ADRIAN I
128 MATEI ANDREEA MARIA I
129 MATEI DAVID IOAN I
130 MÂŞCOV DAVID ANDREI I
131 MESENTEAN ELIZA MARIA I
132 MIHAI DARIUS ALEXANDRU I
133 MIHALACHE ANDREEA SORINA I
134 MINEA VLAD I
135 MIRCEA DIANA ILINCA I
136 MIRCEA MARIA RALUCA SOFIA I
137 MIRCEA MATEI TUDOR I
138 MISCALENCU VLAD MATEI I
139 MORĂRAŞU-FILIP LUCA ANDREI I
140 MURARIU ANDREEA SOFIA I
141 MUSAT ROBERT ANDREI I
142 NEACSU ANDREEA NATALIA I
143 NEACȘU EDUARD GABRIEL I
144 NEAGOE ALEXANDRU LEONARD I
145 NECEA RAUL IOAN I
146 NEDELCU ROBERT ALEXANDRU I
147 NEGOI ANA MĂDĂLINA I
148 NEGOIȚĂ LAVINIA MARIA I
149 NEGOIȚĂ SILVIA GABRIELA I
150 NICOARA ANITA MARIA I
151 NICULA MARIA ANTONIA I
152 NISTOR EVA CRISTINA I
153 NIȚĂ ANA MIRUNA I
Pagina 301 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 190 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 NIȚĂ ROBERT CRISTIAN I
155 NIȚĂ ROBERT CRISTIAN I
156 OBRETIN LARISA MARIA I
157 OLARIU MARIA TEODORA I
158 OLARU IOANA SOFIA I
159 OLTEANU EDUARD ANDREI I
160 PANTUS-DUMITRAN AMINA MARIA I
161 PANȚURU ASHTAR IOAN I
162 PAUNESCU MARIA ALISIA I
163 PAVEL SASHA ANDREI I
164 PELINEL SOFIA MARIA I
165 PENA DENYSS ANDREI I
166 PETRESCU PETRU I
167 PLEŞA MATEI I
168 POMPARAU IUSTIN IONUT I
169 POPESCU ALEXIA MARIA I
170 POPESCU IARINNA IOANA I
171 POPESCU ILINCA TEODORA I
172 RADU CEZAR ALEXANDRU I
173 RADU MARIA CRISTINA I
174 RADU VLAD IONUT I
175 RAICU ANDREEA DORINA I
176 REPCIUC KARINA IOANA I
177 ROCEANU ROBERT ALEXANDRU I
178 ROŞU RALUCA I
179 RUSU ANDREI BOGDAN I
180 RUSU PATRICK ALEXANDRU I
181 SANDRU ARIADNA IULIA I
182 SANDU MIHNEA I
183 SARSTIUC AMALIA ELENA I
184 SAVA ADELA MARIA I
185 SAVU ROBERT ALEXANDRU I
186 SCHIOPU MARIA OCTAVIA I
187 SEBE IONUȚ ALEXANDRU I
188 SERBANESCU SARA I
189 SIMION ANTONIE STEFAN I
190 SÎRBU ANDREEA IRINA I
191 SPÎNU RUXANDRA I
192 STANILA DAVID CONSTANTIN I
193 STEFAN ROBERT IONUT I
194 STICLARU DAVID CRISTIAN I
195 STOICA MARIA SABINA I
196 SURCEL STEFAN ALEXANDRU I
197 ŞTEF DARIA IOANA I
198 ŞTEFAN MARIO ADRIAN I
199 TAMAŞ MAIA SIMINA I
200 TANASE HORIA STEFAN I
201 TARABAN MARIA I
202 TĂRĂSESCU SEBASTIAN ALEXANDRU I
203 TÂRNARU ANDREI CRISTIAN I
204 TEODORESCU ERIC CRISTIAN I
Pagina 302 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 190 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 TIGANUS ANA MONICA I
206 TIMIS SEBASTIAN ANDREI I
207 TOBĂ CRISTIAN STEFAN I
208 TOBESCU IOANA TEODORA I
209 TOT VICTOR ŞTEFAN I
210 TUDOR ROBERT GABRIEL I
211 TURCULEASA RADU MIHAI I
212 ȚARIN ANDY IUSTINIAN I
213 URSE ALESSIA MHAELA I
214 VARABEV ALEXIA I
215 VASLUIAN IGOR I
216 VISAN BOGDAN GABRIEL I
217 VLADOIU-MUŞA ALEXANDRU STEFAN I
218 VLADU ANDREI I
219 VOICU ANDREI TUDOR I
220 VOINOPOL ALEXANDRU I
221 VRABIE IULIA MARIA I
222 ZAMFIRESCU VLAD I
Pagina 303 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 194 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALAMEH MATEI MOUNIR I
2 ALEXANDRU ROBERT I
3 ALMANGIU IRINA ALEXANDRA I
4 ANTUNES ANDREIA SOFIA I
5 BABOI DAVID IMANUEL I
6 BADEA DAVID ANDREI I
7 BAN STEFANIA CASANDRA I
8 BARBU ADRIAN CRISTIAN I
9 BARBULESCU ERICH STEFAN I
10 BAŞTUREA CRISTINA IOANA I
11 BĂDOI GABRIEL VALENTIN I
12 BESLIU ALEXANDRU GABRIEL I
13 BLAJ ADELINA MIHAELA I
14 BODIU DARIA ELENA I
15 BODOARCA MATIAS I
16 BOLD CARLA ANDREEA I
17 BORUGĂ MATEI GABRIEL I
18 BRAITOR VLAD STEFAN I
19 BUCURESCU DAVID ANDREI I
20 BULGARU ARINA ALEXANDRA I
21 BUNEA ROBERT STEFAN I
22 BUZDUN SARA ANASTASIA I
23 CALOMFIRESCU MATEI IOAN I
24 CĂPRARU ALEXANDRU ŞTEFAN I
25 CEAUNAS RADU ALEXANDRU I
26 CERNOVSCHI ALBERT I
27 CHIRIAC CRISTIAN GEORGE I
28 CIOBANU ALEXANDRU ȘTEFAN I
29 CIOCAN DARIUS ALEXIS I
30 CIUREA MARIA ADRIANA I
31 CÎRJAN IOANA CAMELIA I
32 COCAI TUDOR ALEXANDRU I
33 CONSTANTIN LUCA ALECSANDRU I
34 CONSTANTIN MEDEEA IOANA I
35 COPUZEANU CEZAR FLORIN I
36 CORUȚ MATEI I
37 COSTACHESCU DAVID GABRIEL I
38 COSTACHESU EUGEN MIHAI I
39 COTÂRLEA HORIA ALEXANDRU I
40 CREȚOIU ANDREEA MIRUNA I
41 CRIHAN TEODORA I
42 CRISTEA MARIA ALEXANDRA I
43 CRISTEA MARIA CRISTIANA I
44 CRISTEA VLADUT CRISTIAN I
45 DACHIN ANA MARIA I
46 DANESCU LUIZA MIHAELA I
47 DASCĂLU LAURA IOANA I
48 DICU RADU STEFAN I
49 DINCĂ MARIA DANIELA I
50 DOBRE SORANA GABRIELA I
51 DOGARU VALENTIN ANDREI I
Pagina 304 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 194 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DOLGHIER VERONICA I
53 DRAGHESCU ANDREI FLORIN I
54 DRĂGNOIU DARIUS CRISTIAN I
55 DUICĂ ALEXIA ILINCA I
56 DUMITRACHE DAVID CRISTIAN I
57 DUMITRU ERIKA MIHAELA I
58 ENCEANU IUSTIN FLORIN I
59 ENE ALEXANDRU DANIEL I
60 FELEAGĂ LARISA MARIA I
61 FILIMON MARIA I
62 FLOREA ANDREI I
63 FLOREA ILINCA MARIA I
64 FLORESCU MARIA ALEXANDRA I
65 GEANĂ DARIA MARIA I
66 GEMAN TUDOR COSTIN I
67 GEORGESCU LUKA IOANIS I
68 GHENU BIANCA ILINCA I
69 GHEORGHE EVA MARIA I
70 GHEORGHE NATALIA CRISTINA I
71 GHEORGHE RADU ŞERBAN I
72 GHILĂCIOAIA PATRIK RĂZVAN I
73 GIUGIUCĂ TUDOR IOAN I
74 GOGU RAISA IOANA I
75 GRAMA MARIA ADRIANA I
76 GRĂDESCU CEZAR ADRIAN I
77 GRECU ALEXANDRU MARIAN I
78 GRIGORE ANA MARIA I
79 GRIGORE BIANCA MIHAELA I
80 GRIGORE NICOLA ANA MARIA I
81 HAITA-NACUTA STEFAN I
82 HARALAMBIE CRISTIANA DIANA I
83 IANCULESCU EMMA I
84 IBRAHIM ADAM I
85 ION MARIA CRISTINA I
86 IONESCU ALEXANDRU I
87 IONESCU EDUARD IONUȚ I
88 IONESCU GEORGIANA I
89 IONESCU MIHAI ANDREI I
90 IONICĂ RAREŞ ANDREI I
91 IORDACHE VLAD ALEXANDRU I
92 IOZU ANTONIO I
93 ISTRATE RADU I
94 KOSZTI SARA ALEXANDRA I
95 LASTUN DARYA VALENTINA I
96 LAZAR GEORGIANA I
97 LAZĂR ANTONIA MARIA I
98 LĂZĂROIU ALEXANDRU MIHAIL I
99 LĂZĂROIU DENIS GABRIEL I
100 LUCA MIRUNA ALEXANDRA I
101 LUPU MIRUNA ELENA I
102 MANOLACHE DAVID ANDREI I
Pagina 305 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 194 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MANOLE MARIA THEODORA I
104 MANOLE RADU STEFAN I
105 MARCU CHRISTIAN ANDREI I
106 MARIN ANAMARIA I
107 MARINESCU STEFAN RĂZVAN I
108 MATEI DAVID EDUARD I
109 MATEI MIRUNA IOANA I
110 MICU RADU TEODOR I
111 MIHAI DAVID NICOLAE I
112 MIHAI VLADIMIR ANDREI I
113 MIHEȚ SARA I
114 MILITARU ALEXANDRA MARIA I
115 MILITARU STEFAN ALEXANDRU I
116 MIREANU-CHESARU EDUARD GABRIEL I
117 MITRICOAIA MAIA ŞTEFANIA I
118 MOLOIU VICTOR ALEXANDRU I
119 MUNTEANU ALEXANDRU MIHAI I
120 NANU MATEI ALEXANDRU I
121 NASTASE ALEXANDRU I
122 NEACSU BIANCA STEFANIA I
123 NEACŞU PETRU ANDREI I
124 NEREAMZĂ RAYMOND MATEI I
125 NETCU DARIUS ANDREI I
126 NICA ADRIAN NICOLAE I
127 NICHITA CEZAR ANDREI I
128 NICOLAE DAVID ANDREI I
129 NICULAE LUCA I
130 NICULAE MATEI ALEXANDRU I
131 NICULESCU ADELINA CRISTINA I
132 NICULESCU-CIOCAN FLAVIA STEFANIA I
133 NIȚIŞI MARA ELENA I
134 NIȚU MARIO DANIEL I
135 NIȚULESCU LUCA MIHAI I
136 NOHAI MARA IOANA I
137 OANCEA IULIA MARIA I
138 OBRETIN MAIA I
139 OLTEANU MARIA LARISA I
140 OPREA ALEXANDRU I
141 PANAIT CEZAR ANDREI I
142 PARASCHIV NATALIA ALEXANDRA I
143 PARASCHIV REBECA MARIA I
144 PASCUȚOIU MARIA I
145 PĂSĂRICĂ ALEXANDRU GABRIEL I
146 PETRE LUCA DARIUS I
147 PIREU ALEXIA MARIA I
148 PÎRVU ARIANA GABRIELA I
149 POPA ALESSIA MARIA I
150 POPA ANDREI CLAUDIU I
151 POPA-SÂNGEORGEAN MAIA I
152 POPESCU DELIA I
153 POPESCU FLORIN TUDOR I
Pagina 306 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 194 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 POPESCU MATEI CAROL I
155 POPESCU MIHAI ALEXANDRU I
156 POPESCU RAZVAN CONSTANTIN I
157 POPESCU TUDOR ANDREI I
158 POPOVICI LUCA ANDREI I
159 PRIȚĂ RUBEN EUSEBIU I
160 PRODAN FLORIN DAVID I
161 PURCĂRUŞ MARIA CRISTINA I
162 RADULESCU COSMIN ALEXANDRU I
163 RESMERIȚĂ ALEXANDRU VALENTIN I
164 RIVERA BARDALES VASILE RONIM ANTONIO I
165 ROPOTAN DENIS ALEXANDRU I
166 SANDULESCU GABRIEL CODRUT I
167 SAVA ADELINA ELENA I
168 SAVA IZABELA IOANA I
169 SCUTARIU DARIUS I
170 SIMION DAVID CRISTIAN I
171 STAICU RADU NICOLAE I
172 STAN ALESSIA GABRIELA I
173 STAN ALEXANDRU I
174 STAN ANDREI I
175 STAN BIANCA FLORENTINA I
176 STAN DARIA IOANA I
177 STĂNESCU FLORIAN CRISTIAN I
178 STÎNGĂ DIANA ŞTEFANIA I
179 STOIAN BEATRICE IOANA I
180 STOICA BOGDAN IONUȚ I
181 STOICA BOGDAN STEFAN I
182 STROESCU IRINA MIRUNA I
183 TĂRCAN MARIA ALEXANDRA I
184 TERTECI ANDREI RAZVAN I
185 TESLARIU IZABELLE ANDREEA I
186 TOMA BIANCA LARISA I
187 TOSA ELENA DENISA I
188 TOSA MARIA BIANCA I
189 TRANDAFIR MATEI GABRIEL I
190 TRANDAFIR TEODORA MARIA I
191 TUDORACHE IRINA I
192 TUINEA PAUL STEFAN I
193 TURCIN ALESSIA MARIA I
194 ȚANCOV RAZVAN IONUȚ I
195 ȚIGĂNESCU EDUARD ANDREI I
196 ȚÎRU CATINCA DIANA I
197 UNGUREANU RADU ANDREI I
198 UNGUREANU RAISA ŞTEFANIA I
199 VASILESCU ANTONIA MARIA I
200 VASILICA VLAD ANDREI I
201 VĂDUVA DRAGOŞ IOAN I
202 VĂDUVA ȘTEFAN DRAGOȘ I
203 VIŞAN DELIA MARIA I
204 VIŞAN ELISA MARIA I
Pagina 307 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 194 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 VLAD MARIA I
206 VLAICU IRINA ANDREEA I
207 VLĂDUȚU GABRIELA BIANCA I
208 VOICU ADELINA IOANA I
209 VRANCEANU SOFIA MARIA I
210 VUȚĂ DAVID OCTAVIAN I
211 ZAHARIA MARIA ORTANSA I
212 ZAILIC DENISA MARIA I
213 ZUGRAVU ALEXANDRA BIANCA I
Pagina 308 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 308 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU IONUȚ EDUARD I
2 BĂCANU CRISTIAN I
3 BĂTRÎNU KARINA FLORENTINA I
4 BULEARCĂ ALEXANDRU ANDREI I
5 CĂPĂȚÎNĂ ANTONIA MARIA I
6 CĂPĂȚÎNĂ GEORGE COSMIN I
7 CĂPĂȚÎNĂ LUCA IONUȚ I
8 CONSTANTIN ANDREI MARIO I
9 CORODEANU AMBRA OTILIA I
10 CREȚU ȘTEFAN ALEXANDRU I
11 DAȘA DRAGOȘ MIHAI I
12 DINU IONUT DAVID I
13 DRAGOMIR ANTONIO CRISTIAN I
14 DUMITRACHE NICHOLAS I
15 DUMITRU ELENA NATALIA I
16 FRUTH ALEXANDRA MIRUNA I
17 GHEORGHITA ARYANA ANDREEA I
18 GHERGHESCU MARIA I
19 GRIGORE DAVID IONUȚ I
20 IVANCIU LUCA MIHAI I
21 LIXANDRU MARINA ALESSIA I
22 LULCIUC RAZVAN ANDREI I
23 MICLOI ALEXANDRU I
24 MIERLOIU BIANCA MARIA I
25 MIREA ALEXANDRA ȘTEFANIA I
26 MITU CIPRIAN FLORIN I
27 MUHAMMAD NASIA I
28 NEACSU DARIA ADRIANA I
29 NICOLA-CHIRCU MARIANA MIHAELA I
30 NICULAE DARIA ALEXANDRA I
31 NIȚICĂ IOANA MARIA I
32 OCHETAN ANDREI I
33 ONICA MARIA VICTORIA I
34 OPREA IULIA TEODORA MARIA I
35 PANĂ ANDREI ALEXANDRU I
36 POPA ADRIANA IOANA I
37 POPESCU MARIA ELENA I
38 SĂRĂȘANU GABRIEL CONSTANTIN I
39 SIMION SEBASTIAN ANDREI I
40 SLAVU YANIS CRISTIAN I
41 STAN EDUARD GABRIEL I
42 STANCU MĂDĂLINA ALEXANDRA I
43 STOIAN ANDREI SORIN I
44 STOICA GABRIEL I
45 TRASTONEȚ IUSTIN GABRIEL I
46 TUDORICA LAVINIA MIHAELA I
47 ZIKELI ALEXIA GEORGIANA I
Pagina 309 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 79 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIMESCU FILIP CRISTIAN I
2 ALEXAN ANASTASIA IULIA I
3 AMARIE VICTOR I
4 AMZA DAVID ALEXANDRU I
5 ANCULESCU ALEXANDRU PETRU I
6 ANDREI VICTOR I
7 ANGHELOIU ALEXIA MARIA I
8 ANGHELUTĂ CATINCA ANDREEA I
9 AVĂDANEI SOFIA I
10 AVRINTE ANA SOFIA I
11 BACRIA MARA I
12 BARBU ALEXANDRA FILOTEIA I
13 BĂLAN TUDOR I
14 BĂLBĂRĂU ADELINA I
15 BĂRGAN GEORGE ALEXANDRU I
16 BĂTĂIOSU NICOLAS ANDREI I
17 BÂRSAN ANDREI DAVID I
18 BELCIN FILIP GEORGE I
19 BITIRE ANDREI CRISTIAN I
20 BOAGHEN EVA ELENA I
21 BOBE SARA MARIA I
22 BODNAR ALEXANDRU I
23 BONDAR TAISIA ELENA I
24 BORONDEL DANIEL IONUȚ I
25 BUDIȘTEANU RADU CONSTANTIN I
26 BUDU IOAN I
27 BUNEA DARIA MARIA I
28 BUSUIOC CATINCA IOANA I
29 CARAGEA ANA MARIA I
30 CĂPĂȚÂNĂ MAYA IOANA I
31 CĂTĂLIN DARIA ALEXANDRA I
32 CÂRJĂ ȘTEFAN I
33 CHELAN LUCA I
34 CHEREJI LUCA STEFAN I
35 CHIPĂILĂ MARK ALEXANDRU I
36 CHIRA ROBERT ANDREI I
37 CHIRIAC BIANCA ELENA I
38 CHIRIACESCU ALBERT ȘTEFAN I
39 CHIRIACESCU ANDREI CONSTANTIN I
40 CIOBANU ANNIA LEONY I
41 CIOBANU MARIA ALESSIA I
42 CÎRLAN LEA MARIA I
43 COMAN ANA I
44 COMAN GINO ȘTEFAN I
45 COMAN ȘTEFAN I
46 COMANEANU IOANA I
47 COMĂNEANU VLAD ALEXANDRU I
48 CONDEIU ROBERT GABRIEL I
49 CONSTANTIN MĂLINA TEODORA I
50 CORNEA LUCAS I
51 COSTACHE TIBERIU ȘTEFAN I
Pagina 310 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 79 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 COSTEA-CĂLIN MARIA SOFIA I
53 CRAICIU RAREȘ MIHAI I
54 CREȚAN IRINA I
55 CREȚU-SÂRBU SARA IOANA I
56 CRISTEA TUDOR I
57 DAMO DAVID ANDREI I
58 DĂNILĂ TUDOR GABRIEL I
59 DICEA MARA ALEXANDRA I
60 DINA RADU ȘTEFAN I
61 DINESCU MARIA ILINCA I
62 DINIȚOIU ALEXIA IOANA I
63 DINU TEODORA ANDREEA I
64 DINULESCU MATEEA ELISA I
65 DÎRLĂU GRUIA ALEXANDRU I
66 DOBRE INGRID I
67 DOBRESCU-JOSANU TUDOR I
68 DOCHIANU ANDREI MARIO I
69 DOGARU KARINA MARIA I
70 DOMOCOȘ DARIA STEFANIA I
71 DONȚU MIRUNA MARIA I
72 DRĂGAN DIANA ALEXANDRA I
73 DRĂGHICI IOANA EMILIA I
74 DRĂGUȘIN ROBIN CHRISTIAN I
75 DRĂGUȚ BIANCA MARIA I
76 DUMITRESCU DAVID ANDREI I
77 DUMITRESCU IOANA I
78 DUMITRU ANDREEA I
79 DUMITRU RUXANDRA TEODORA I
80 FILIUȚĂ IOANA I
81 FLOREA DAVID ANDREI I
82 FLOREA MARIA I
83 FLORIA ELIZA JUSTINA I
84 FRĂSINESCU MARIA ELENA I
85 GAVRILĂ MAIA I
86 GĂVĂNECI ANA VERONICA I
87 GEORGESCU EVELINA ANNE MARIE I
88 GHEORGHE MARA IOANA I
89 GHEORGHE VLAD ANDREI I
90 GÎGIU ARIANA ANDREEA I
91 GOGOANĂ ILINCA IOANA I
92 GRIGORE DRAGOȘ MARIAN I
93 GRIGORESCU MATIA I
94 GRIGORESCU PETRU STEFAN I
95 GROSU RAREŞ TUDOR I
96 GURLEA IOANA ALICE I
97 HORHOIANU ANA INES I
98 ILEANA NATALIA I
99 ILIE MARIA ALEXANDRA I
100 ION DAVID MIHNEA I
101 ION MARIA CRISTINA I
102 ION MIHAI ALEXANDRU I
Pagina 311 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 79 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 ION SOFIA ANDREEA I
104 IONESCU ALISA ANTONIA I
105 IONESCU MATEI DUMITRU I
106 IONIȚĂ DAVID MIHAIL I
107 IORDACHE ȘTEFAN I
108 IVĂNOIU SOPHIA I
109 JOIȚA CARINA ELENA I
110 LAZĂR DENISA THEODORA I
111 LAZĂR LUCA MIHAI I
112 LEULESCU MARIA CATINCA I
113 LIXANDRU LEONIDAS MARIO I
114 LUPU THEODORA I
115 MALACIA ANA-MARIA I
116 MANEA ARYA MIRUNA I
117 MARCU ANTONIU ANDREI I
118 MARINGEL NICOLA ALEXANDRA I
119 MARMALICHI IOAN I
120 MEDIANU MARINA ILINCA I
121 MELCIU DAVID ANDREI I
122 MICLĂUȘ MARCUS CRISTIAN I
123 MIHAI EDUARD I
124 MIHAIU IULIA MARIA I
125 MIRON ANCA MARIA I
126 MITOI SOFIA I
127 MÎNDRU FILIP I
128 MOISE ANDREEA CLARA I
129 MUNTEANU GRUIA IONUȚ NICOLAI I
130 NEDELUȘ THEODORA SOFIA I
131 NEGOIȚĂ ANA I
132 NEGULESCU CRISTINA MARIA I
133 NEMEŞ ANA MARIA I
134 NICOLESCU ALEXANDRA IOANA I
135 NICOLESCU ALEXIA I
136 NICOLESCU RUXANDRA I
137 NICULAE CLARA MARIA I
138 NICULESCU DAN ALEXANDRU I
139 NICULESCU MARA I
140 OLARU MATEI ALEXANDRU I
141 OLARU TEODOR I
142 ONEL DAVID I
143 OPREA-RĂDULESCU LUCA CHRISTIAN I
144 PANĂ DARIA ANDREEA I
145 PANDRĂ ERIC I
146 PARASCHIV ALEXANDRU DIMITRIE I
147 PARTENIE NICHOLAS ALEXANDRU I
148 PATRICHE DAVID I
149 PAVELESCU ELENA MARIA I
150 PĂTRU IULIA ALEXANDRA I
151 PĂUNESCU ŞTEFAN VLAD I
152 PENCIU EDUARD ALEXANDRU I
153 PEPENAR TUDOR IOAN I
Pagina 312 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 79 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 PETRESCU NECULA ILINCA I
155 PETRIȘOR RUXANDRA IOANA I
156 PÎNZARI ARIANA I
157 PÎRVU DARIA COSMINA I
158 PÎRVU IRINA TEODORA I
159 PREDA SONIA I
160 PREOTEASA SOPHIE I
161 PUŞCU BIANCA ANDREEA I
162 RADU SOFIA MARIA I
163 RENGHEA CLARA MARIA I
164 ROŞOAGĂ CARLA ANDREEA I
165 ROŞU DAVID ANDREI I
166 ROTARU CLAUDIA MARIA I
167 RUSU MARA NATALIA I
168 RUSU RAREȘ ANDREI I
169 RUSU TUDOR XAVIER I
170 SAGATOVICI ANNA DANIELA I
171 SANDU MARIA I
172 SARDARU ANDREI I
173 SASCĂU MATEI ANDREI I
174 SAVA HORIA IOAN I
175 SĂLĂJAN-STEVOIU ANTONIU I
176 SIGHINAȘ VICTOR I
177 SIMIONESCU STEFAN PATRIC I
178 SPĂTARU ALEXANDRA ANA MARIA I
179 STAN ALEXANDRU GABRIEL I
180 STANCIU RAISA ALEXANDRA I
181 STĂNCULESCU BIANCA MARIA I
182 STEFAN DAVID ALEXANDRU I
183 STRÂMBEI ANDREI IOAN I
184 STRIMBEI LUCA MIHAI I
185 SUBȚIRELU MARA IOANA I
186 SURDEANU RAREȘ IONUȚ I
187 ȘERBAN LAURA MIRUNA I
188 TABACU AMALIA I
189 TANASĂ MARIA TEODORA I
190 TEMIȘAN-DAVIDESCU DORA MARIA I
191 TEODORESCU IOANA EVELINA I
192 TEODORIVICI EVA ILINCA I
193 TIU ALESIA IOANA I
194 TOMA IUSTIN I
195 TOMI ANDREI I
196 TRĂŞCĂLIE MARIA ELENA I
197 TSERENNADMID MATEI BAYAR I
198 TUDOR ILINCA OLIVIA I
199 TUDORAN EMA ANDREEA I
200 TUDORI ANA MARIA I
201 UNGUREANU CĂLIN I
202 VACARUS DARIA IRENE MARIA I
203 VARBAN IULIA SORANA I
204 VĂDAN LUCA ANDREI I
Pagina 313 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 79 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 VĂTĂȘESCU VICTOR MARIAN I
206 VELEA DENIS ANDREI I
207 VESCU IOAN LUCA I
208 VIERU TEODORA ALEXANDRA I
209 VIȘAN BRIANNA ANTONIA I
210 VIȘOIU RUXANDRA SOFIA I
211 VÎLCESCU BOGDAN I
212 VOICILĂ CARINA IOANA I
213 VRÂNCEANU ȘTEFAN CLAUDIU I
214 ZANFIR CĂTĂLIN ANDREI I
215 ZISU SOFIA MARIA I
Pagina 314 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 96 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ASANOVICI MARIA RAISA I
2 AURELIAN MATEI JUSTIN I
3 BĂLĂNESCU IOANA I
4 BĂLĂNESCU MARIA I
5 BELU ȘTEFANIA ALEXANDRA I
6 BURTEA IULIA MARIA I
7 CALOTĂ THEODORA MARIA I
8 CĂLDĂRARU SOFIA IOANA I
9 CĂNEA MATEO ALEXANDRU I
10 CHERA ANA LIVIA I
11 CHIRIȚĂ ISABEL MARY I
12 CIUREA ALEXANDRA IOANA I
13 CONSTANTINESCU ALEXANDRU MIHAIL I
14 COSMA ANDREEA ALEXANDRA I
15 COSTIN ALEXANDRU GABRIEL I
16 CRĂCIUN AMALIA ANDREEA I
17 CREȚU IOAN CRISTIAN I
18 DĂNCIULESCU ANDREI I
19 DEACONU MARIAN CRISTIAN I
20 DRUNCEA MATEI I
21 ECK MATEI IOAN I
22 ENACHE BIANCA ANDREEA I
23 FEFCEAC MATEI I
24 FERARU LUKAS ALEXANDRU I
25 FILIP EDUARD I
26 GHICA BEATRICE MARIA I
27 GHIRIE IRINA I
28 GRUIA REBECA MARIA I
29 ILIE PATRICK TIMOTEI I
30 ILIUȚĂ CIOCÎRLAN DAVID CRISTIAN I
31 LUPU AMALIA MARIA I
32 MATEI ERIK DARIUS MIHAI I
33 MĂRGINEAN LUCA I
34 MIHALCEA ANDREI I
35 MILEA MARIA ALEXIA I
36 MITIȚESCU DELIA CRISTINA I
37 NĂSTASE LAURA I
38 NEAGU ANDREI SABIN I
39 NICA RĂZVAN MARIUS I
40 NICOLA ANTOANETA VIOLETA I
41 NICOLAE ANDREI ALEXANDRU I
42 OPREA MARIO BOGDAN I
43 PENCU SARAH ALEXIA I
44 PETCU ANA MARIA I
45 PETRE DAVID MARIAN I
46 PETRUȚ MĂDĂLINA ANDREEA I
47 PIEPTEA RAREŞ ANDREI I
48 PIERSICANU MIHAI ALEXANDRU I
49 POP ŞTEFAN ALEXANDRU CRISTIAN I
50 RADU IRINA I
51 RADU IULIA I
Pagina 315 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 96 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 RĂDULESCU MELINA ANNE MARIE I
53 RUSU IOANA ARIANA I
54 SĂVULESCU AIDA MARIA I
55 SIMION GABRIEL CRISTIAN I
56 SLADARIU MARCELA VERONICA I
57 SOLOMON SARA MARIA I
58 STANCU ANDREEA I
59 STĂNESCU DAVID ALEXANDRU I
60 STOIAN ADRIAN I
61 SUCIU GABRIEL ȘTEFAN I
62 ȘIȘU MIHAI I
63 ŞTEFAN ANA MARIA I
64 ȘUICĂ ROBERT ANDREI MIHAI I
65 TĂBÎRGIC IOANA BIANCA I
66 TUDOR ȘTEFAN ALEXANDRU I
67 ȚĂVÂRLĂU ALBERT ANDREI I
68 VELICU GABRIELA CRISTINA I
69 VINTILĂ TEODORA I
70 VÎLCU MARIO CRISTIAN I
Pagina 316 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 97 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACSINTE ANASTASIA I
2 AIORDACHIOAIE PETRU I
3 ALEXANDRESCU MATEI GABRIEL I
4 ALEXANDRU MAYA DIANA I
5 ANASTASE ALEXANDRA MARIA I
6 ANCUȚA VLAD GABRIEL I
7 ANDRASSY VIKTORIA I
8 ANDREESCU CRISTIAN ANDREI I
9 ANDREI ALEXANDRU CRISTIAN I
10 ANGHEL IOAN DANIEL I
11 ANGHEL SOFIA ELENA I
12 ANGHEL VLAD ALEXANDRU I
13 ANGHELINA ANDREI I
14 ANTON RARES ANDREI I
15 ARTIN NICOLAS CRISTIAN I
16 ASIMIONESEI PETRA IOANA I
17 AVRAM DAVID NICHOLAS FLORIN I
18 AVRAM NATALIA IOANA I
19 BADEA IANNIS ALEXANDRU IOAN I
20 BADEA MARIA NATALIA I
21 BADEA RAZVAN MIHAI I
22 BADIN LALITA VICTORIA I
23 BADOIU RARES ANDREI I
24 BALANESCU DENNIS ALEXANDRU I
25 BALTAG IOANA TEODORA I
26 BANCIU MATEI I
27 BARBU GEORGE CRISTIAN I
28 BĂJENARU DAVID ALEXANDRU I
29 BĂJENARU IANIS ALEXANDRU I
30 BĂRBÂNȚĂ BIANCA I
31 BĂRBUȚĂ DAVID GABRIEL I
32 BERCHEZ SABRINA IOANA I
33 BIGAN RADU VICTOR I
34 BÎZGAN MATEI ALEXANDRU I
35 BOBIC VICTOR MIHAI I
36 BOCĂNEALĂ-CRĂCIUN DARIA SOFIA I
37 BODOC MARIA ALEXANDRA I
38 BORANGIC STEFAN I
39 BOSTINA TUDOR MIHAIL I
40 BRATESCU DIANA MARIA I
41 BRATESCU RAZVAN BENEDICT I
42 BREBENEL ADELA GABRIELA I
43 BULBOREA ALESSIA ELENA I
44 BURDAN PAVEL TEODOR I
45 BUTNARU TUDOR I
46 CALOTA MARIA DARIA I
47 CARP PATRICIA ANDREEA I
48 CARPARU MARIA CLARA I
49 CAUSANU DARIUS ANDREI I
50 CAZANGIU ILINCA MARIA I
51 CĂPRARU DAVID OVIDIU I
Pagina 317 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 97 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CEAUS MIHAI I
53 CEHAN NECTARIA I
54 CELESCHI ANDREI TUDOR I
55 CERNAIANU MARA ILINCA I
56 CHELARU RALUCA ALEXANDRA I
57 CHERAN ANDREEA SARA I
58 CHETU OLIVER ALEXANDRU I
59 CHIOSEA IOAN ANDREI I
60 CHIRILA RADU I
61 CIMPOIASU ILINCA I
62 CIRLOMANU ALEXANDRA I
63 CIRSTEA SOFIA I
64 CIRSTOV CRISTIAN ANDREI I
65 CIUCA DENISA MARIA I
66 CIUHAN MAIA DIANA I
67 CLEMINTE VITALI CONSTANTIN I
68 COFFLER VALENTIN ANDREI I
69 COLAN AMZA TUDOR I
70 COMAN SOFIA ELENA I
71 CONSTANTIN ANDREI RĂZVAN I
72 CONSTANTINESCU DAVID ANDREI I
73 CONSTANTINESCU PETRU MIHAI I
74 CONSTANTINESCU VLAD MIHAI I
75 COPILU IERONIM IAN IOAN I
76 COSMACIUC BRIANA ALEXANDRA I
77 COSTEA ALEXANDRA CRINA I
78 CRACIUN MIHAI ALEXANDRU I
79 CRAI-CIOCÂRLAN DARIA I
80 CRISTEA BIANCA GABRIELA I
81 CRISTEA SARA FLORENTINA I
82 CUZUM VICTOR ANDREI I
83 DARIAN FABIAN OVIDIU I
84 DAVID TEODORA ANASTASIA I
85 DELIU ALEXANDRU ERIC I
86 DIACONU ANDREEA BIANCA I
87 DIGA VLAD ALEXANDRU I
88 DIMA ANDREI I
89 DINCĂ DRAGOȘ CONSTANTIN I
90 DINICA LUCA I
91 DINU BOGDAN ANDREI I
92 DINU TEODOR CRISTIAN I
93 DOBRE ALEXIA ELENA I
94 DOBRE RALUCA ARINA I
95 DOBRESCU STEFAN IOAN I
96 DRAGNEA DANIEL CRISTIAN I
97 DRĂGHICI MATEI I
98 DUMBRAVĂ DRAGOŞ ALEXANDRU I
99 DUMITRIU VICTOR ADAM I
100 DUMITRU MATEI I
101 DUTULESCU CRINA RAISA I
102 DUTULESCU IRIS NADIA I
Pagina 318 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 97 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 EL RABAH RAWAD I
104 EREMIA ANDREI CRISTIAN I
105 FENICHI ANDREI STEFAN I
106 FILIP RARES GABRIEL I
107 FLEANCU ANA ELENA I
108 FLOREA RAZVAN GEORGE I
109 FLOREA STEFANIA I
110 FLOREA STEFANIA I
111 FRĂSINEANU ALEXIA CRISTINA I
112 FUIOR LUCA MARIO I
113 GAFA SEBASTIAN ANDREI I
114 GALAȚCHI-GODEANU ELVIRA I
115 GALIT VLAD ANDREI I
116 GEANTA VICTOR I
117 GEORGESCU RADU I
118 GEORGESCU TOMA SEBASTIAN I
119 GEORGESCU-CIUL MIHAIL ALEXANDRU I
120 GHELMAN DARIA I
121 GHEORGHE NATALIA MARIA I
122 GHEORGHE OVIDIU I
123 GHEORGHE BRĂTILĂ MARA I
124 GHEORGHE-BORGES ALEXANDRE I
125 GHEORGHITA LUCAS MIHAI I
126 GHITURAN VICTOR ALEXANDRU I
127 GIULESCU ALESIA IOANA I
128 GOREA ALEXANDRA MARIA I
129 GORUNESCU ALEXIA MARIA I
130 GRIGORE ERIC CRISTIAN I
131 GUNDOGAN YASIN BILAL I
132 GUTA-POLIZU ILINCA I
133 HAGIESCU VLAD ALEXANDRU I
134 HARADJA ARINA DIANA I
135 HERAC FILIP NICOLAE I
136 HERASCU EMMA CRISTINA I
137 HUZICONSCHI VLAD I
138 IANUSEVA YANNA I
139 ILIE PAVEL GEORGIAN I
140 ILIE RARES CONSTANTIN I
141 ILIESCU MARA IOANA I
142 IOAN ADAM PAUL I
143 IOAN ARINA ILINCA I
144 IONESCU ANA MĂLINA I
145 IONESCU ARMAND MIHAI I
146 IONESCU DARIUS ALEXANDRU I
147 IONESCU ELIZA VALENTINA I
148 IONIȚĂ RADU ŞTEFAN I
149 IONIȚĂ RALUCA IRINA I
150 ISTRATE MARIA ANASTASIA I
151 IVANUTA ALEXIA TEODORA I
152 KRUPENSCHI VLADIMIR ANDREI I
153 LAZAR MIRUNA I
Pagina 319 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 97 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 LAZARESCU ALEXANDRU I
155 LAZARESCU ANA I
156 LEOVEANU VICTOR ANDREI I
157 LEU ALEXANDRU GABRIEL I
158 LITU TIBERIU ANDREI I
159 LUNGU MIHAI ALEXANDRU I
160 MADEM DAVID GABRIEL I
161 MAFTEI-BAHRIN CLARA I
162 MALISCKI ANDREI STEFAN I
163 MANAC TEODORA I
164 MANEA LAURA ANDREEA I
165 MANESCU PATRICK IOAN I
166 MANTA BIANCA MARIA I
167 MARDALE COSMINA STEFANIA I
168 MARGINEAN RADU ALEXANDRU I
169 MARIN MATIA THEODOR I
170 MARIN YANNIS PETRU ADRIAN I
171 MARINESCU MIHNEA ANDREI I
172 MARTIN ALESSIA MARIA I
173 MATEI LAURA I
174 MATEI STEFAN ANTONIO I
175 MELIS ANDRA I
176 MIHAI GEORGE ALEXANDRU I
177 MIHAI ILINCA MARIA I
178 MIHAILA RARES STEFAN I
179 MIHAILOV SOFIA I
180 MIHALACHE ANDREEA CATINCA I
181 MIHALACHE VLAD MIHAI I
182 MILEA ALEXANDRU SILVIAN I
183 MILEA ROBERT MIHAI I
184 MOCANU REBECA MARIA I
185 MOSCOV REMUS ANDREI I
186 MOTOCA BRIANA MARIA I
187 MUNTEANU TODOR VLADIMIR I
188 MUSTAFA MEYRA I
189 MUSTAȚĂ SARA MARIA I
190 MUȘAT IRINA I
191 MUȘETESCU MARIA CLARA I
192 NAKOV SOFIA MARIA I
193 NEAGU HORIA I
194 NEAMTU ILINCA I
195 NEGOIȚĂ MARIA CRISTINA I
196 NEGUT ANA IRINA I
197 NICOARA ANDRADA IOANA I
198 NICOLAE ADRIAN I
199 NICOLAE EVA I
200 NICOLAE MARIA ALEXIA I
201 NICULAE ALISSA MARIA I
202 NICULAE MARIA ALEXANDRA I
203 NISIPEANU RADU ANDREI I
204 NISTOR MATEI CONSTANTIN I
Pagina 320 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 97 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 ODAGIU EDUARD ALEXANDRU I
206 OLTEANU CATINCA I
207 OLTENAS ANTONIA GABRIELA I
208 OPOTĂ ANDY VLAD I
209 PADUREANU JOSEPHINE IOCHANA I
210 PAPA ANDREI MIHAI I
211 PAPACONSTANTINOU EVANGELIA I
212 PAPADOUPOULOS NERANTZOULA JULIA MARIA I
213 PASCALAU ANDREI DARIUS I
214 PASCU MIHNEA NICOLAS I
215 PAUNA-CRISTIAN SARA MARIA I
216 PAVEL DARIUS ALEXANDRU I
217 PĂUN SOFIA IOANA I
218 PÂRVU AMALIA I
219 PENEA MARIA MONICA I
220 PETRACHE ANDREI IONUȚ I
221 PETRE CLARA ILEANA I
222 PETRE LUCA ALEXANDRU I
223 PILIEGO SARA MARIA I
224 PINTEA MARIA ALEXANDRA I
225 PIRONESCU MARA ILINCA I
226 POP ANTON I
227 POP TEODORA IOANA I
228 POPESCU ANDREAS TUDOR I
229 POPESCU CRISTINA LORENA I
230 POPESCU ERIC NICOLAE I
231 POPESCU THOMAS I
232 POPIȘTEANU BOGDAN I
233 PREDA ELENA ALEXANDRA I
234 PREDESCU ALEXIA I
235 PUNGĂ ANDREI I
236 PURDILA IOANA I
237 PUTERE PATRICK I
238 PUTINEANU ALEXANDRA I
239 RADU ANA SOFIA I
240 RADUCANU TEODOR MADALIN I
241 RADULESCU ERIC I
242 RADUTA VLAD I
243 RESTEANU CĂTĂLIN ȘTEFAN I
244 ROBITU DAVID STEFAN I
245 ROBU TUDOR I
246 ROSCA EVA ELENA I
247 ROSCA MARIA MALINA I
248 ROSU IRINA IOANA I
249 ROTARU LUIZA MARIA I
250 RUSU ANA MARIA I
251 RUSU IOANA ALEXANDRA I
252 SAFTOIU VALENTIN I
253 SAGANAI ARZU I
254 SANDU MIRUNA ALEXIA I
255 SANDU THEODORA ZYANA I
Pagina 321 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 97 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
256 SANDULESCU ROBERT VALENTIN I
257 SCHIAU CATALINA I
258 SERBAN ALEXANDRU IONUT I
259 SERBANESCU ALEXANDRU I
260 SILISTEANU ANA MARIA I
261 SOLDAN-RUSU MEDA I
262 SORA ARIANA I
263 SPIRIDON ALEXANDRU I
264 STAICU NATALIA MARIA I
265 STAN ALEXANDRU I
266 STAN MARIA ELIZA I
267 STANCIU MARIUS ANDREI I
268 STANCIU SEBASTIAN I
269 STANESCU SARA IUDIT I
270 STĂNCIOIU ANDREI I
271 STEFAN ANDREI GABRIEL I
272 STEFANESCU MATEI MIHAI I
273 STEREA TUDOR I
274 STOENOIU SILVIU EDUARD I
275 STOICA BOGDAN ANDREI I
276 STOICESCU SARA FLAVIA I
277 SUICA ALEXANDRU I
278 SURUGIU IOANA IULIA I
279 ȘTEFAN BOGDAN I
280 TANASE IOANA CAMELIA I
281 TARANTIS TIBERIU GEORGE I
282 TARARACHE NATALIA IARINA I
283 TĂNĂSESCU SARA MARIA I
284 TEODORESCU ALEXANDRU I
285 TODOR ANDRES I
286 TOGAN DAVID ALEXANDRU I
287 TOMESCU AGNES MARIA I
288 TOMESCU MAIA IOANA I
289 TUCA-VILCEANU MARIA I
290 TUDOR ILINCA ANDREEA I
291 TUDOR SOPHIA MARIA I
292 TUDORACHE CRISTIAN ALEXANDRU I
293 TUDORACHE EDWARD GABRIEL I
294 TUDORACHE-SECAN LUCA ANDREAS I
295 TUDOSE ALEXANDRU NICOLAE I
296 TUDOSE RAREȘ VALENTIN I
297 TURBATU NATALIA I
298 TURCU STEFAN I
299 UNGUREANU ANASTASIA ELENA I
300 UNGUREANU JUSTIN DAMIAN I
301 UNGUREANU SOFIA ANA I
302 URLUIANU ALBERT GABRIEL I
303 URSACHE ALEXIA I
304 URSU VICTOR ȘTEFAN I
305 VADEANU STEFAN I
306 VASILE ANA I
Pagina 322 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 97 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
307 VASILIU MARIA I
308 VĂDUVA MIHNEA ANDREI I
309 VELICU ANDREI GABRIEL I
310 VIRJOGHE MIHAI GEORGE I
311 VLAD ANA ALISSA I
312 VLADESCU IOANA I
313 VLADIMIRESCU RAZVAN CRISTIAN I
314 VLĂDOIU CARLA ANDREEA I
315 VOCHECI TEODORA I
316 VOCHECI VLADIMIR I
317 VOICU RUSLAN DANIEL I
318 ZGLAVOCI ANASTASIA ELENA I
319 ZOESCU ALEXANDRU I
Pagina 323 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 99 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREI PETRE DENIS I
2 BARBU ANDREEA MILICA I
3 BÎRSAN LUCAS ANDRES I
4 BRODEALĂ SOFIA ELENA I
5 CHILUȚ IOAN ALEXANDRU I
6 CIOBANU ALEXANDRA GEORGIANA I
7 CIUCUR MATTIAS ALEXANDRU I
8 CONSTANTIN DAVID I
9 CREȚEANU MARIANA DENISA I
10 CROITORU IONUȚ DANIEL I
11 CROITORU LAURA ANDREEA I
12 DESPA MIHAI RAREŞ I
13 DUICĂ DANIEL ALEXANDRU I
14 ENACHE REBEKA MIHAELA I
15 ENĂŞTESCU ALEXANDRU I
16 ENE IOANA ADRIANA I
17 GĂZDAC DAVID I
18 GEOROCEANU INGRID FLAVIA I
19 GHIORGHIŞOR IANNIS NICOLAE I
20 GOSPODARU IONUȚ ADRIAN I
21 IONICI ERIKA MARIA LARISA I
22 IOȚESCU ŞTEFAN I
23 LESTER BRIANNA I
24 MANEA NATALIA VALENTINA I
25 MANOLACHE CRISTIAN ROBERT I
26 MARIN BIANCA MIHAELA I
27 MATEI NATALIA MARIA I
28 MATEIESCU EDWARD GABRIEL I
29 MIERLIȚĂ DUMITRU ALEXANDRU I
30 MITU RICARDO GABRIEL I
31 MOCANU ŞTEFAN ADRIAN I
32 NECHIFOR ANDREI SORIN I
33 NEGOIȚĂ MAYA ELENA I
34 NICA YANNIS DANIEL I
35 NICOLAE ANA MARIA MIHAELA I
36 NICULAE ANDRADA ŞTEFANIA I
37 OLTEANU VIVIANA GABRIELA I
38 PARASCHIV LUCA STELIAN I
39 POPA VLAD NICOLAE I
40 RĂDOI CLAUDIU ANDREI I
41 RUINEA BIANCA ELENA I
42 SAMOILĂ BIANCA MARIA I
43 SIMA MIHAI ALEXANDRU I
44 SOARE DARIA ŞTEFANIA I
45 STAN ANA MARIA CRISTINA I
46 STĂNILĂ RADU ANDREI I
47 STOICA ILEANA ANASTASIA I
48 ŞURCHE VALENTIN ANDREI I
49 TOFAN ŞTEFAN SEBASTIAN I
50 TROFIN ALESSIA MARIA I
51 TROICĂ TUDOR CONSTANTIN I
Pagina 324 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială nr. 99 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 TUDOR ŞTEFANIA NICOLETA I
53 ȚÎŞTEA ANDREI CIPRIAN I
54 VOICU NATASHA TEODORA I
Pagina 325 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială Specială nr. 3 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BARBU RAFAEL EDUARDO IONUT I
2 TACHE ADRIAN NICOLAE I
Pagina 326 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială Specială “Sf. Nicolae” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBASTROIU MALINA GEORGIANA I
2 ALI LEILA I
3 DUMITRESCU VICTOR IOAN I
4 MANOLACHE MĂDĂLINA ROMINA I
5 NEDELCU TUDORA FLORENTINA I
6 POSTELNICU IOAN FILIP I
7 SERCAIANU ADRIAN VALENTIN I
8 TOTH ALEXANDRU IONUȚ I
9 ȚIGLEANU ŞTEFAN ANDREI IOAN I
Pagina 327 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Șerban-Vodă” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADET FABRIZIO NICHOLAS I
2 AMZA LAURA GABRIELA I
3 ANCA SELENA MARIA I
4 ANDREI GEORGE ALEXANDRU I
5 ANDREI RADU ȘTEFAN I
6 ANGHEL MIHAI ALIN I
7 ANTOHE ANDREI MIHNEA I
8 ARICIUC CRISTIAN MIHAI I
9 BĂRĂITĂRUȘ THEODORA ALEXANDRA I
10 BÂRDAN MATEI TIBERIU I
11 BILIUȚĂ DARIA ANA MARIA I
12 BOACĂ ANA MARIA CAMELIA I
13 BOLOCAN LIDIA MIHAELA I
14 BURCEA DARIA CRISTINA I
15 CALOTĂ DARIUS GABRIEL I
16 CATANĂ MARIO ROBERT I
17 CHIRIAC ANTONIA GABRIELA I
18 CIOCIRLAN IOANA MIHAELA I
19 CIUCĂ ANDREI I
20 CIURDĂRESCU MARIA I
21 COLICI ANA MARIA I
22 CONSTANTIN IONUȚ VALENTIN I
23 COSTEA REMUS GABRIEL I
24 CREȚU DARIA MIHAELA I
25 CREȚU MAYA FLORINA I
26 CRISTESCU CĂTĂLIN VLAD ȘTEFAN I
27 CUCU STEFAN I
28 DĂBULEANU DIANA ȘTEFANIA I
29 DEACONU MARIA RUXANDRA I
30 DIMA ȘTEFAN ALEXANDRU I
31 DIȚU BIANCA ELENA I
32 DOGĂRESCU IASMINE ANDREEA I
33 DRĂGHICENOIU ANTONIE I
34 DROJ EVELINE DIANA I
35 DUMINICĂ ANTONIA CRISTIANA I
36 DUȘA PATRICIA ECATERINA I
37 DUȚU ANASTASIA ANDREEA IOANA I
38 GHITEANU LARISA ELENA I
39 GRAUR TEODOR NICOLAS CRISTIAN I
40 GUŞTERE DARIUS FLORIN I
41 IONIȚĂ LUCA ȘTEFAN I
42 IONIȚĂ MARIA NICOLE I
43 KISS ROBERTA ANA MARIA I
44 LABEŞ DARIA ALEXANDRA I
45 MAGEARU RIANA ALEXANDRA I
46 MANOLESCU ADRIAN MIHAI I
47 MARE CRISTINA MARIA I
48 MARIN BIANCA MARIA I
49 MARINESCU EDUARD GABRIEL I
50 MATEI DAVID CRISTIAN I
51 MATEI IULIA ANDREEA I
Pagina 328 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială “Șerban-Vodă” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MECIC RAUL ANDREI I
53 MEREUȚĂ ALEXANDRA MARIA I
54 MICLAUȘ IOANA DARIA I
55 MIHALACHE MATEI I
56 MIHALCEA MARIA ALEXANDRA I
57 MIHĂILESCU MARIAN ADRIAN I
58 MOLNAR DARIA ȘTEFANIA I
59 NICOLAU MAIA I
60 NICULESCU EMILIAN I
61 OPREA ERIC ALEXANDRU I
62 PALII BIANCA ALEXANDRA I
63 PĂSARICA MIHAI DANIEL I
64 POPESCU MARA ELENA I
65 POPESCU ROBERT CRISTIAN I
66 RADU ANDREI GABRIEL I
67 RADU BOGDAN RAUL I
68 RĂBÎIA RADU ȘTEFAN I
69 RĂDUCEA IOAN ALEXANDRU I
70 RUSU NICOL ANE MARIE I
71 SOARE RAHELLA IOANA MĂDĂLINA I
72 SOPONAR EDUARD ANDREAS I
73 STAN ALEXANDRU IONUT I
74 STOIAN BIANCA I
75 STROICA CRISTIAN I
76 ŞERBAN MIHAI CRISTIAN I
77 ȘERBAN MARIA CLAUDIA I
78 ŞTEFAN ADELINA BEATRICE I
79 TOTU NICOLAS I
80 TRAȘCĂ DARIA ELENA I
81 VASILONI EMANUEL IOAN I
82 VOINEA ISABELLE ANDREEA I
83 ZAHIU GEORGIANA ANA MARIA I
Pagina 329 / 469
Nume Prenume
Şcoala Primara “Kids Palace” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BOTEZ LUCA ANDREI I
2 BUTUC DIANA MARIA I
3 CHEPTIȘ ȘTEFAN I
4 GONGU PATRICK ALEXANDRU I
5 HROMEI PATRICK I
6 MĂTĂȘEL SMARANDA TEODORA I
7 MITU DARIA MARIA I
8 PAULIAN SOPHIE MARIA I
9 PETRAȘ MATEI ANDREI I
10 PETREA SOFIA MARIA I
11 POPESCU DAVID CIPRIAN I
12 POSTIRNACEANU PETRU MATEI I
13 PUTINEANU PAUL ALEXANDRU I
14 RĂDUȚĂ MIHAI ALEXANDRU I
15 STOICULESCU NATALIA ANDREEA I
16 VASILESCU ILINCA I
17 VOICU ALESSIA MIHAELA I
18 ZIDARU BRIANA ELENA I
Pagina 330 / 469
Nume Prenume
Şcoala Primară “Big Smile” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 4 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 COZMA VLAD LUKAS I
2 DUMITRAŞCU CEZAR ANDREI I
3 GRUIA RADU IOAN I
4 HABASESCU EVA ILINCA I
5 IONESCU ALEXANDRU I
6 IVANOV SARRA ANASTASIA I
7 MICUSAN BOGDAN I
8 PICIORUŞI MARA I
9 PINTA COSMINA MARIA I
10 VELICU ALEXANDRU I
Pagina 331 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Dimitrie Bolintineanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU ȘTEFAN ALEXANDRU I
2 ANCA SARA MARIA CRISTINA I
3 ANDREI IUSTIN MIHAI I
4 ANDREI STEFAN-AUGUSTIN I
5 ANGHEL NICHOLAS GABRIEL I
6 APOPEI DAVID ŞTEFAN I
7 AVRAM DAVID I
8 AVRAM EDUARD MARIUS I
9 BADESCU DARIA MARIA I
10 BARBĂ DIANA GABRIELA I
11 BARNEA GIULIA CRISTIANA I
12 BĂBAN BIANCA MARIA I
13 BORDEI MIHAI ALEXANDRU I
14 BOTOACĂ ALEXANDRU I
15 BOȚA EMILIA ALEXANDRA I
16 BURICATA MARIA CAMELIA I
17 CAINAMISIR VLAD ANDREI I
18 CARP ANNE MARIE I
19 CERBU ANA MARIA I
20 CERNAT EDUARD MIHAI OCTAVIAN I
21 CERNAT ŞTEFAN AUREL I
22 CHIRIȚĂ MARIA ADELINA I
23 CIOBANU CAMELIA STEFANIA I
24 CIOBANU CLARA ELENA I
25 COLACEL LUCA STEFAN FLORIN I
26 COMAN ALEXANDRA IOANA I
27 CONSTANDACHE MARIA LORENA I
28 CONSTANTIN DAVID ALEXANDRU I
29 CRĂETE MARIA DENISA I
30 CROITORU CARINA ANA MARIA I
31 CROITORU MATHEAS CRISTIAN I
32 DANA-NĂSTĂSESCU MIRUNA IOANA I
33 DINU ADRIAN ANDREI CRISTIAN I
34 DOBRE IANIS ANDREI I
35 DRĂGHICI MARIA LORENA I
36 DRĂGUȘIN GEORGE ARMANDO ANDREI I
37 DUMITRACHE CEZAR IONUȚ I
38 DUȚĂ PETRU I
39 DUȚĂ SOFIA ISABEL I
40 ENE DAVID ALEXANDRU I
41 GAFTOI TUDOR I
42 GANEA ALEXANDRU MIHAI I
43 GAVRILOVICI REBECA MARIA I
44 GHEORGHE ELENA ALEXANDRA I
45 GHEORGHE GINO CONSTANTIN I
46 GHERGHE SOFIA IOANA I
47 GIOGA MARIA ALEXIA I
48 GIUCA ANDREI CALIN I
49 GOGĂNĂU RADU CONSTANTIN I
50 GOGEA DAVID ȘTEFAN I
51 GURIN SONIA GABRIELA I
Pagina 332 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Dimitrie Bolintineanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 HAITĂ ȘERBAN GABRIEL I
53 HARABAGIU MARIA CARLA I
54 ILIE ANDREEA MARIA I
55 ILIE DIANA GABRIELA I
56 ILIE EVA LORENA I
57 ION BEATRICE ȘTEFANIA I
58 IONESCU MIHAI I
59 IONIȚĂ RUXANDRA MARIA I
60 IONIȚĂ BIANCA ANDREEA I
61 IONȚĂ DAVID ILIE ALEXANDRU I
62 IORGA BIANCA ALESSIA I
63 ISTRATE MIRUNA ANDREEA I
64 LALĂU DENISA ANDREEA I
65 LICURICI MAIA ANDREEA DANIELA I
66 LUCAN DENISA ELENA I
67 LUPU ALECSANDRA BIANCA I
68 MAN MAIA IOANA I
69 MARGINEAN BOGDAN CRISTIAN I
70 MARINESCU DRAGOȘ CRISTIAN I
71 MARINESCU MIHAI AURELIAN I
72 MIHAI AURELIAN CRISTIAN I
73 MIJACHE DIANA I
74 MOLDOVEANU MATEI I
75 MUNTEANU DAVID MIHAI I
76 NEACȘU DAVID ANDREI I
77 NEAGU CELESTIN CONSTANTIN I
78 NECULA GABRIELA MARILENA I
79 NEGRILĂ RYANA MARIA I
80 NEGRU ȘTEFAN I
81 NICHIFOR RAISA ANA MARIA I
82 NICULAE MARIA CAMELIA I
83 NISTOR MATEI STEFAN I
84 OLTEI MARIO GABRIEL I
85 OPRESCU ANDREI I
86 OPROIU ECATERINA I
87 PACURARU ANDREI RADU I
88 PESTREA IOANA ANASTASIA I
89 PETRE ERIC ALEXANDRU I
90 PETRE GABRIEL BOGDAN I
91 PETRE KARINA ELENA I
92 POPESCU ANTONYA MIHAELA I
93 POPESCU DAVID STEFAN I
94 POPESCU VLAD ȘTEFAN I
95 PURA DAVID FLORIAN I
96 RADE MIHAI ALEXANDRU I
97 RĂDULESCU EDUARD ANDREI I
98 RIZOIU MIRCEA STEFAN I
99 ROTARIU DARIUS CRISTIAN I
100 SANDU CRISTIAN ALEXANDRU I
101 SANDU GABRIELA CAMELIA I
102 SÂRGHIE DIANA NICOLETA I
Pagina 333 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Dimitrie Bolintineanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 SCHMIDT GEORGIANA LIVIA I
104 SORESCU MARIA DENISA I
105 STAN ADRIANA ECATERINA ELENA I
106 STANESCU ALBERT NICHOLAS I
107 STOIAN ȘTEFANIA ALBERTINA I
108 STOICA ANDREEA I
109 STOICHIU ANDRA MARIA I
110 SUCIU RALUCA ELENA I
111 SURDU DAVID ANDREI I
112 TIMPURIU ANDRA MARIA I
113 TUDOR-BOBOȘILA MARIA REBECA I
114 TUTU DARIUS VLADIMIR I
115 ȚICU ALICE MARIA I
116 UNGUREANU SOFIA ANDREEA I
117 VASILE GABRIEL I
118 VATCU MARIA CLARA I
119 VOAIDES ALBERT MIHAIL I
120 VOICU CRISTIAN I
121 VOICU IOANA I
122 VOICULESCU CRISTIANA SOFIA I
Pagina 334 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Ion Barbu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU TIBERIU CRISTIAN I
2 ANGHEL ANA ALEXIA I
3 BALEA ALESSIA MARA IOANA I
4 BÎSCOVEANU AYANA I
5 BORŞARU ALEXANDRU CRISTIAN I
6 BRABOVEANU LIVIU IOAN I
7 BURCEA ANA MARIA NICOLETA I
8 CARABĂ ANASTASIA I
9 CEAUŞU CEZARA GEORGIANA I
10 CIOVICĂ DENIS ANDREI I
11 CIUHAT DARIA SOPHIA I
12 COLESNIUC IRINA ALEXANDRA I
13 CONSTANTIN AMALIA VIOLETA I
14 CONSTANTIN DARIUS ŞTEFAN I
15 CONSTANTIN GABRIEL ŞTEFAN I
16 CONSTANTIN MIHAI I
17 COROZEL MATEI CONSTANTIN I
18 CRISTEA ELENA THEODORA I
19 DAMALAN ANA MARIA I
20 DAVID RAREŞ DARIUS ŞTEFAN I
21 DIACONU CONSTANTIN CRISTIAN I
22 DIACONU EDUARD ANDREI I
23 DRAGOMIR ADRIAN ANTONIO I
24 DRAGOMIR ANDREI CRISTIAN I
25 DRAGOMIR MARA ŞTEFANIA I
26 DRUME IRIS LIVIA I
27 DUMITRESCU CATRINEL IULIA I
28 DURĂ MATEI ALEXANDRU DUMITRU I
29 EMIN ALEXANDRA I
30 ENĂCHESCU NATALIA I
31 FEODOR NATALIA I
32 FUMEA ȘTEFANIA NICOLETA I
33 GANEA MIRCEA ŞTEFAN I
34 GAVRILĂ ANTONIA IOANA I
35 GEORGESCU IOAN ALEXANDRU I
36 GHEORGHE BIANCA MARIA I
37 GOLU ANDREEA VANESSA I
38 GROȘANU RADU GABRIEL I
39 GROZESCU DAVID ŞTEFAN I
40 GRUIA THEA I
41 HALIȚCHI MIHAIL VALENTIN I
42 ILIE TIBERIU VASILE I
43 ILIEŞ PATRICIA IOANA I
44 ILINCA SOFIA MARIA I
45 IONESCU ANA MARIA LIORA I
46 IURAŞCU MARIA ANTONIA I
47 JERCAN ALEXANDRU CRISTIAN I
48 LEPĂDATU BIANCA ŞTEFANIA I
49 MĂNESCU ANASTASIA I
50 MEILOIU-MOICEANU TUDOR ANDREI I
51 MICU CARINA ILINCA I
Pagina 335 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Ion Barbu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MIHOCI IOANA I
53 MINEA DRAGOŞ DANIEL I
54 MIROIU ANAIS EVA I
55 MITREA TUDOR ŞTEFAN I
56 MIU VICTOR CONSTANTIN I
57 MOGOȘ MARIA ISABELLA I
58 MOISESCU ANA SOFIA I
59 MORARU ANA MARIA I
60 NEAGU RAISA NICOLETA I
61 NIȚU ANASTASIA IULIA I
62 NIȚU EVELINA-MIHAELA I
63 OBADEAN ANDREI ILIE I
64 PANDREA DARIUS VICTOR I
65 PARASCHIVESCU SARA TEODORA I
66 PIETREANU IOANA SOFIA I
67 POPA VLAD ANDREI I
68 POPESCU MARIA-RAYSA I
69 POPESCU MIRUNA GABRIELA I
70 PREDA SARA ANITA I
71 RÂNJEA RAREŞ CONSTANTIN I
72 RIZEA ANDREI MIHAI I
73 RUSU TEODOR CRISTIAN DB I
74 SĂCUIU IOANA I
75 SĂRARU ANTONIA MARIA I
76 SBURLAN IOANA SOFIA I
77 STĂNILĂ LUCA IOAN I
78 STOICA ERIKA ANDREEA I
79 ŞTEFAN DENIS MIHAI I
80 TĂLMĂCIAN ANA I
81 TIMINGERIU MARIA I
82 TOMA ALEXIA I
83 TRUFAŞU MARA ALEXANDRA I
84 ULMANU PATRISIA VANESA MIHAELA I
85 VĂRZARU TUDOR IONUȚ I
86 VLĂDEANU ANDREEA I
87 ZAHARIA ARMAND VICTOR I
Pagina 336 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Ștefan Odobleja” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANGHEL SIMONA IOANA I
2 ANTON CĂTĂLIN ANDREI I
3 ANTONIE RĂZVAN ANDREI I
4 BACALOV IULIA GABRIELA I
5 BARBU DRAGOŞ ANDREI I
6 BARBU EVA MARIA I
7 BĂDESCU GABRIELA SIMONA I
8 BĂDULESCU DRAGOŞ MIHAI I
9 BĂLĂŞOIU LUCA MIHAI I
10 BĂRĂGAN DARIA ALEXANDRA I
11 BEZNILĂ MARIA ALEXANDRA I
12 BODE BIANCA MARIA I
13 BUDU LIANA MARIA I
14 BULARCA DAVID ANDREI I
15 CĂLIN DAVID ANDREI I
16 CĂLIN DAVID CRISTIAN I
17 CHELUȚĂ DIANA ANDREEA I
18 CHIOVEANU ANDREI EDUARD I
19 CIOBAN SOFIA MARIA I
20 CIOBANU MARA GABRIELA I
21 CIOLPAN DAVID ALEXANDRU I
22 CIUCĂ MAYA ALEXIA I
23 CIUCIOI ALEXANDRU I
24 CORRADI ANASTASIA I
25 COVACI ADRIAN FLORIN I
26 CRAINEA REBECA MARIA I
27 CRUCEANĂ EDWARD ANDREI I
28 DANCIU ANA MARIA I
29 DIACONU MIRIAM ALEXANDRA I
30 DICU ALBERT NICOLAS I
31 DINA ANDREI DANIEL I
32 DINCA CHRISTIAN I
33 DINICĂ VLAD ALEXANDRU I
34 DINU RĂZVAN I
35 DOBRE EDUARD ANDREI I
36 DOGARU IANIS MATEI I
37 DRAGOMIR MARTA GABRIELA I
38 DRAGU LUCA ALEXANDRU I
39 DUINEA ANDREI FLORIN I
40 ENE ALEXANDRU OCTAVIAN I
41 ENEA RUXANDRA ANTONIA I
42 ENULESCU LUCA I
43 FERARU BIANCA ȘTEFANIA I
44 FILIP ANDREEA I
45 FILIP MARIA CĂTĂLINA I
46 FILIPOVICI SARA ADELINA I
47 FIYCI SOFIA ANDREEA I
48 FLOREA MATEI GABRIEL I
49 FUSA EDUARD GEORGE I
50 GEABOC ALEXANDRU I
51 GEMĂNARU ȘTEFAN-OVIDIU I
Pagina 337 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Ștefan Odobleja” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GRECU ILINCA NATALIA I
53 GRIGORE DARIA MARIA I
54 GROSU NATALIA IOANA I
55 IANCU ALESSIA ANDREEA ROBERTA I
56 ILIE ALEXANDRU ANTONIO I
57 ION ANDA ELISA I
58 IONESCU ANDREI CRISTIAN I
59 IONIȚĂ DARIUS ANDREI I
60 ISAC SARA REBECA I
61 JOIȚA ALEXIA MARIA I
62 LUNGU DARIUS IOAN I
63 MANAILESCU TEODORA MARIA I
64 MANDA CRISTINA MIHAELA I
65 MANOLACHE DARIA MARIA I
66 MANOLE ALEXIA GABRIELA I
67 MATACHE MIRUNA MARIA I
68 MATEESCU MARIA ALEXANDRA I
69 MAVROPOL ANA MARIA I
70 MAVROPOL IOANA I
71 MIRON CONSTANTIN RAREŞ I
72 MITICĂ EVA ANTONIA I
73 MITOIU AILIN MARIA I
74 MÎNDROC MATEI I
75 NEACȘU ANA MARIA VALERIA I
76 NEGOI EDUARD ŞTEFAN I
77 NEGRILĂ IANIS CĂTĂLIN I
78 NICA DAVID VICTOR I
79 NICULESCU MUGUREL I
80 OTU MARA IOANA I
81 PANGHE ALEXIA MARIA I
82 PARMAC MARIA LAVINIA I
83 PĂDUREANU-MOHONEA ANDREI NICHOLAS I
84 PĂUN MARIA I
85 POPA ANDREEA MARIA I
86 POPA ANDREI I
87 POPESCU NATALIA MARIA I
88 POPESCU RĂZVAN GABRIEL I
89 POPESCU ŞTEFAN DANIEL I
90 PREDESCU TEODORA I
91 PRICOPE ANDREI PAUL I
92 RADU VANESSA MARIA I
93 RAICU ANDREI I
94 RISTACHE ALBERT ALEXANDRU I
95 SCARLAT MIHNEA ALEXANDRU I
96 SIMION ARTHUR AURELIAN I
97 SIMION RAREŞ ANDREI I
98 SIMIONESCU DAVID IONUT I
99 SOARE ANASTASIA MARIA I
100 STĂNICĂ DAVID I
101 STEFAN EVELYNE MIRIAM I
102 STRATULAT EVA MARIA I
Pagina 338 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Ștefan Odobleja” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 ŞERBAN DAVID ANDREI I
104 ȘERBAN ELENA RAISA I
105 ŞTEFĂNESCU TANYA IOANA I
106 TANASE GEORGIANA I
107 TEODORESCU NICHOLAS CEZAR I
108 TERU SILVIU STEFAN I
109 TIMOŞ RADU ŞTEFAN I
110 TIŞLER EDUARD CRISTIAN I
111 TÎRLOGEANU CATINCA IOANA I
112 TOPOLOIU ANDREI CRISTIAN I
113 TURTUREA LUCA ANDREI I
114 VASILE BIANCA MIHAELA I
115 VASILE ERIC NICHOLAS I
116 VIŞOREANU ALEXANDRA GABRIELA I
117 VOICU DENIS ANDREI I
118 VOICU NICOLE HELENA I
119 YAMAN EMRE EFE ALEXANDRU I
Pagina 339 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “George Călinescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AL-NASER ANDREI NADIM I
2 BĂTĂNAŞI FLORIN MIREL I
3 BUICAN MARIA TEODORA I
4 CATANĂ GEOVANNI ALEXANDRU I
5 CĂLDĂRARU GEANINA-MARIA I
6 CIACLAN ANA-MARIA ŞTEFANIA I
7 CONSTANTIN ALEXANDRU LEO I
8 CONSTANTIN ANA MARIA I
9 DUȚĂ EVELYN MIHAELA I
10 FLUTUR ALBERTO NICOLAS I
11 GHEORGHE REMUS CORLEONE GIOVANNI I
12 GHOERGHE CONSTANTIN DANIEL I
13 GRIGORE ŞTEFANIA I
14 GULICIUC RICARDO CRISTIAN I
15 ION ALEXIA-MARIA I
16 ION NICOLETA I
17 IORDACHE DARIA ELENA I
18 KOLOZSI ADALBERT ALEXANDRU I
19 LONDRALIU MAGDA GEORGIANA I
20 MANEA CORINA MARIA I
21 MARIN GABRIELA ANDREEA I
22 MIHAI TEODORA IOANA I
23 MOISE ANGEL MARIO I
24 MOISE MARIUS CLAUDIU I
25 MOROFLEI IRINA GIORGIANA CRISTINA I
26 NECULCEA MAIA MARIA I
27 NEDELESCU IULIANA ANDREEA GEORGIANA I
28 NICOLAE ALEXIA MARGARETA I
29 PANAIT OCTAVIAN ALEXANDRU I
30 PARASCHIV MARIO ALEXANDRU I
31 PĂUN GINA I
32 PRINICHIR VLAD DANIEL I
33 ROTARU CRINA IOANA I
34 SALI SAMIR RĂZVAN NICOLAS I
35 SIMION EVELYN DARIA ANDREEA I
36 STÎNGĂ ANDREI MIHAI I
37 STOICA DENISA MARIA I
38 STOICAN MIHAI YANIS I
39 ŞTEFAN ANDREEA DENISA I
40 TUMBEA ALEXANDRU I
41 ȚÂNCĂ KARLA ANDREEA KRISTIANA I
42 URSAN KARINA ANINA ANDREEA I
43 UȚEANU EDUARD ŞTEFAN I
44 VATALĂ MIHAI LUCIAN NICUŞOR I
45 VLAD ADRIAN FLORIN I
46 VOICU DARIA MARIA I
Pagina 340 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Grigore Tocilescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXE DAVID IONUT I
2 BUJGOI MARIA ALEXANDRA I
3 CAPOTA BIANCA DANIELA I
4 CĂLIN ADRIAN IONUT I
5 CHIRILA ANASTASIA I
6 CHIRILA MARIA I
7 CHITU IANNIS MIHAI I
8 DUMITRESCU GABRIELA ANA MARIA I
9 ENACHE ALESIA I
10 FIERARU VALENTIN MATEI I
11 GHIDARCEA ANDREI BOGDAN I
12 GÎFU MARIO ANDREI I
13 ION MIHNEA GABRIEL I
14 IVANCU IULIANA MARIA I
15 KANCHEVA ANTONIA MARIA I
16 MATEESCU COSMIN CRISTIAN I
17 MATEI MIHAI EUGEN VALENTIN I
18 MINCA IOANA ALEXANDRA I
19 MORCOV BIANCA MARIA I
20 NEAGOE MARIA NICOLE I
21 PARASCHIV REBECA GABRIELA I
22 PETRE BOGDAN CRISTIAN I
23 POPESCU CHIMEE MALINA I
24 POPOVICI RADU CRISTIAN I
25 RADUCA ANA BEATRICE I
26 STAN RAISA ANASTASIA MARIA I
27 STATESCU RARES ANDREI I
28 TANASE SABINA IOANA I
29 TUDOR MARIUS ANDREI I
30 VASILE BOGDAN ANDREI I
31 VISOIU ANDREI FLORIN MIHAI I
Pagina 341 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “I. G. Duca” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AANEI RALUCA ANDREEA I
2 ANDRONE NATALIA IOANA I
3 AXINTESCU CLARA MARIA I
4 BADEA PAVEL I
5 BANCIU IRINA IOANA I
6 BARBU ALEXANDRU CRISTIAN I
7 BĂLĂUȚĂ IULIA MIHAELA I
8 BĂNUȚU ALBERT ANDREI I
9 BEJANCU ANDREEA LORELEI I
10 BELEA MARA IOANA I
11 BEREA IULIA I
12 BOBÎRSC VLAD STEFAN I
13 BOBOC ANA MARIA I
14 BRĂTCOVEANU EVELYN MIHAELA I
15 BUCUR DENIS ANDREI I
16 CALOTĂ DRAGOȘ TUDOR I
17 CĂLIN EVELINE ANAMARIA I
18 CĂPITAN CEZAR ȘTEFAN GABRIEL I
19 CĂPITANU DAVID DIMITRIE I
20 CĂPRARU SOFIA I
21 CĂRĂGUI TUDOR I
22 CHERECHEȘ SOFIA FRANCESCA I
23 COLDEA ALEXANDRU TEODOR I
24 COLȚUNEAC ADRIANA MARIA I
25 COPORAN MIHNEA IOAN I
26 CORDUNEANU CĂTĂLINA ALEXANDRA I
27 CRISTIAN DELIA ALEXANDRA I
28 DEACONU DELIA GABRIELA I
29 DIACONESCU MARIA ALEXIA I
30 DIMA SARA MARIA I
31 DINCĂ ȘTEFAN I
32 DIȚU ANDREI MIHAIL I
33 DOBRIN PETRU ALEXANDRU I
34 DOBRIN-TRIPAC TOMA DAIAN I
35 DOBROTĂ MIRUNA I
36 DOGARU PETRU CRISTIAN I
37 DRĂGHICI INNA JULIA I
38 ENACHE AMIRA MARIA I
39 ENOESCU TEODORA MARIA I
40 EPURAN BIANCA MARIA I
41 FESACHI IOANA ALECSIA I
42 FILIPOIU DAVID ANDREI I
43 FLOREA ALEXANDRU LUCIAN I
44 FOARFECĂ EUGENIA MIHAELA I
45 FULĂU TEODOR I
46 GĂINĂ ANA IRINA I
47 GROFU LARISA I
48 HAIDĂU LARISA ELENA I
49 HATNEANU TUDOR CONSTANTIN I
50 IACOB CRINA ELENA I
51 IONECI ANASTASIA I
Pagina 342 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “I. G. Duca” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 IONESCU ROBERT GABRIEL I
53 IONIȚĂ RADU ANDREI I
54 IONIȚĂ TUDOR CRISTIAN I
55 IORGA MIHAIL I
56 IOSIF BIANCA GABRIELA I
57 IOSIF VICTOR ANDREI I
58 JOLDEA ALESSIA IOANA I
59 JURCA DRAGOŞ IOAN I
60 JURCĂ RAREȘ ALEXANDRU I
61 KANJ JAMAL I
62 LAZĂR LUCA IONUT I
63 LEONTE DELIA ELENA I
64 LUCA DARIA I
65 LUPU CIPRIAN ANDREI I
66 MAGALDI FRANCESCA I
67 MALANCIUC IOANA NECTARIA I
68 MAN IRIS MARIA I
69 MATORU IANIS FLORIN I
70 MĂRGĂRITESCU VICTOR I
71 MĂRUNȚELU BIANCA MARIA I
72 MIHAI SASHA ANDREI I
73 MIHALCEA MATEI MIHAI I
74 MIREA DAVID CRISTIAN I
75 MOHAMED ELSAYED BAKHIT YOUSIEF I
76 MOISEI MARA IOANA I
77 MORARU CĂLIN MIHAI I
78 MUȘETOIU ALEXANDRU I
79 MUȚ MARA ANDREEA I
80 NEACȘU BOGDAN ȘTEFAN I
81 NEACȘU DAMIAN MIHAI I
82 NEACȘU LAVINIA ELENA I
83 NICA TUDOR ȘTEFAN I
84 NICHITA MATEI ALEXANDRU I
85 NIȚU IREIA ILINCA I
86 OANCEA SOPHIA MARIA I
87 PANĂ SASHA ELENA I
88 PAVELESCU LUCA I
89 PIȚURU SARA ALESSANDRA I
90 POP ANGHEL DARIUS ALEXANDRU I
91 POPA MAYA DIANA I
92 POPESCU ANDREI IACOB I
93 POPESCU DAVID IOAN I
94 POPESCU MIHNEA ANDREI I
95 POPESCU ȘTEFAN I
96 POPESCU TUDOR ȘTEFAN I
97 POPESCU-SĂRULEȘTEANU ELISA MARIA I
98 RADU MATEI GEORGE I
99 RĂDUCANU DRAGOȘ CRISTIAN I
100 ROTARIU ADRIAN ROBERT I
101 SANDU BOGDAN LUCA I
102 SANDU MATEI VICTOR I
Pagina 343 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “I. G. Duca” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 SANDU THEODORA CEZARA I
104 SAVA MAYA NATALIA I
105 SIMIONESCU SEBASTIAN MIHAI I
106 STAN DIANA ALEXIA I
107 STAN MARIA ALEXANDRA I
108 STAN TUDOR MATEI I
109 STANESCU ANA TEODORA I
110 STĂNESCU MAYA CRISTIANA I
111 SURAKI ALEXANDER I
112 TELEPTEAN MARIA ALEXANDRA I
113 TIMARIU TEODORA SOPHIA I
114 TIMOFTICIUC SOFIA IRIS I
115 TOADER SASHA GABRIEL I
116 TRIȘNEVSCHI NATALIA I
117 TUDOR CLARA ELENA I
118 TUDORACHE EVELINE NICOLE I
119 TURTĂ ANDREEA I
120 VASILE ALEXANDRU BOGDAN I
121 VASILE DRAGOȘ DANIEL I
122 VASILESCU VLAD ANDREI I
123 VASU PETRU DOMINIC I
124 VĂDUVA ALEXIA GABRIELA I
125 VĂRZARU VICTOR ANDREI I
126 VÎLCU DARIA MARIA I
127 ZAMAN BIANCA MARIA I
128 ZLĂTEANU ERIC ȘTEFAN I
129 ZMĂRĂNDACHE MIHAI HORAȚIU I
130 ZUDOR MIHNEA SEBASTIAN I
Pagina 344 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Ion I.C. Brătianu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AMARINEI NIKOLLA ROBERTA I
2 BARCĂU SILVIU ANDREI I
3 BĂLĂREANU GABRIELA NATALIA I
4 BIRLOGEANU ANA I
5 BLANARU MIHAI BOGDAN I
6 BOGDAN LUCA MIHAI I
7 BOTIN ALEXIA MIHAELA I
8 BRANCUSI ELENA DENISA GABRIELA I
9 BURLACU GEANINA ANTONIA ANDREEA I
10 BURLACU IONEL CRISTIAN I
11 CALIN ROBERT MARIAN I
12 CHIȚU ANDREEA DENISA I
13 CIOBANU MARIA IULIA SILVIA I
14 COBZARU CRISTIAN EDUARD I
15 CORCODEL MIHĂIȚA ANTONIO I
16 CRUNȚEANU EMANUEL MARIAN I
17 DAN BIANCA ANA MARIA I
18 DIACONIȚĂ MARA LUCIA I
19 DIDAN REBECA ANDREEA I
20 DIMISIANO PATRICK ALEXANDRU I
21 DINCĂ PETRE BOGDAN I
22 DOMNU ANDREEA CATALINA I
23 DRAGU ROBERT GABRIEL I
24 FILIP MARIA ROXANA I
25 GAROAFĂ MARIO NICOLAS I
26 GHEORGHE ADELA IONELA I
27 GHIGA ANDREI GABRIEL I
28 GHIOCEL ANA MARIA I
29 HENIG GESICA MARIANA I
30 IENUŞ GABRIEL ADRIAN I
31 IOSIF NICOLETA FLORENTINA I
32 LACATUŞ IOSIF GRAȚIAN MATEI I
33 LĂCĂTUŞ ANTONIO CĂTĂLIN I
34 LEUŞTEAN TUDOR NICOLAE I
35 LINCĂ ANTONIO FLORIN I
36 LIȚOIU IOANA MARIA I
37 MITCU NATALIA MIHAELA I
38 MOCANU ANA MARIA BEATICE I
39 MODRESCU IONUȚ DANIEL AUREL I
40 NEGOIAŞ MARIO EDUARD I
41 NICOLESCU SARA MARIA I
42 NICULAE DANIEL IONUȚ I
43 ODAIE TOMA CAIUS I
44 PARAIPAN RAUL ANDREI I
45 PASCAL VICTOR PETRUT I
46 PAVAL ANDREEA GABRIELA I
47 PÂRVU MĂDĂLINA GEORGIANA I
48 PINTILIE DAVID GABRIEL I
49 PIPEREA LEONARDO SANDRINI FLORIN I
50 SĂRĂCUȚU CHRISTIAN ANDREI I
51 SEBOIU FRANCISCA STEFANIA I
Pagina 345 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Ion I.C. Brătianu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 SIMION-OPRINESCU IOANA VALENTINA I
53 STĂLINESCU ANTONIO FLORIAN I
54 STOICA FRANCO GABRIEL I
55 STOICHIȚĂ IONUȚ GHEORGHE I
56 ŞERBAN MARIA DENISA I
57 TAMBAC ALEXANDRU NICHOLAS I
58 TUDOR BIANCA ANDREEA I
59 TUDOR IONUȚ ALEXANDRU I
60 UNTARU-DIDOIU MIHNEA GABRIEL I
61 VASILE DAVID CONSTANTIN I
62 VASILE RĂZVAN GABRIEL I
63 VINTILĂ ANDREEA CRISTINA I
64 ZAMFIRESCU BOGDAN GABRIEL I
65 ZANFIR ŞTEFAN LAURENȚIU I
66 ZOTA ANA MARIA I
Pagina 346 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Luceafărul” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALDULESCU EVA MARIA I
2 ALI SEVDA ELISA I
3 ANDRONE TANIA ALEXANDRA I
4 ANTONIE NICOLAE DAN I
5 BARBU DARIUS ANDREI I
6 BAUTISTA RADU JEREMY NICOLAS I
7 BĂRBULESCU IULIAN ANDREI I
8 BĂRBULESCU SOPHIA CARINA MARIA I
9 BÂREA ALEXIA CRISTINA I
10 BÂRNEAȚĂ ŞTEFAN ANDREI I
11 BECHEȘ GEORGE ROBERT I
12 BOCEA FLORENTINA PALOMA I
13 BOŞTINĂ DAVID ALEXANDRU I
14 BUMBU DENIS MARIUS I
15 CHHAIDA GEORGE AYSA I
16 CHIRVĂŞOIU DAVID NICOLAE I
17 COSTACHE DAVID IONUȚ I
18 COȘCA CRISTINA I
19 CULINA DAVID ANDREI I
20 CULINA IOSIF OCTAVIAN GABRIEL I
21 CURCAN SEBASTIAN EMANUEL I
22 DAMASCHIN RAUL ANDREI I
23 DEGAN MIHAELA ALEXANDRA I
24 DINCĂ DAVID CRISTIAN I
25 DINIȚĂ COSTI FLORIN NICOLAS I
26 DOBRE MARIO ANDREI I
27 DUDU CĂLINA TEODORA I
28 DULCEANU ANDREI I
29 DUMITRAȘCU ALEXANDRU SORIN I
30 DUMITRESCU DAVID EDUARD I
31 DUȚU ALEXYA GABRIELA I
32 GALAON ALEGRA ELENA I
33 GĂNEANU DAVID ISAIA I
34 GHEORGHE ADRIANA ERIKA I
35 GHEORGHE CHRISTIAN IANIS I
36 GHEORGHE MIHAELA IRINA I
37 GHEORGHE NICOLETA ROXANA I
38 GHIȚĂ FILOTEIA I
39 GHIȚĂ ALEXANDRA MARIA I
40 GOGOAȘĂ DAVID ALEXANDRU I
41 GRĂDINARU CRISTIAN DANIEL I
42 GRIGORE ȘTEFAN LUCIAN I
43 ILIE ALEXANDRU DAVID I
44 ILIE RAISA ANDREEA I
45 IORDACHE DENIS RAUL I
46 IVAN CONSTANTIN ANDREI I
47 IVANCEA MARIO VALENTIN I
48 IVĂNESCU INGRID ELENA I
49 LAMBRACHE ŞTEFANIA LUIZA I
50 LAZĂR ALEXANDRU CRISTIAN I
51 LAZĂR MARIA BIANCA I
Pagina 347 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Luceafărul” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 LĂZĂRESCU MARIA IZABELA I
53 MATEESCU ANDREI CRISTIAN I
54 MATEESCU ANDREI VLAD I
55 MATEI ALEXANDRA ELENA I
56 MENAGI DANIEL ANDREI I
57 MERCEA DIANA MARIA I
58 MICU MARIA IULIANA I
59 MIHAI ADINA GABRIELA I
60 MIHAI BOGDAN IONUȚ I
61 MIHAI NICOLAS ALESSANDRO I
62 MIU LORETT GEORGIANA DANIELA I
63 MOCANU SEBASTIAN ȘTEFAN I
64 MUNTEANU MARIA MIHAELA I
65 MUȘA ALEXANDRU RADU I
66 NEAGU MARIA DIANA I
67 NISTOR MARIAN ALEXANDRU I
68 OPREA MIRIAM I
69 PANAGHIA ROMAN I
70 PANĂ ANDREI DAVID I
71 PERJOIU ADRIAN CONSTANTIN I
72 PETRE ŞTEFANIA MIHAELA I
73 POLIFROM ERICA IOANA I
74 RADU MARIA ILINCA I
75 SANDU ROBERT CRISTIAN I
76 SĂNDULESCU VLAD ANDREI I
77 STAN DARIA ANDREEA I
78 STROIA ALESIA I
79 STUPU ALEXANDRU DAVID I
80 SUSANU MAYA ANDREEA I
81 ȘOFELEA AMALIA IOANA I
82 ȘUNICĂ ȘTEFAN I
83 TĂLPEANU MARIUS NICOLAE CRISTIAN I
84 TĂNASE ANDREEA SONIA I
85 TODOSIA MARIA TEODORA I
86 TOMA DARIUS CRISTIAN I
87 TRIFU CRISTIAN CĂTALIN I
88 TUDOR ALIN MIHAIȚĂ I
89 TUDOR MIHAIL DENIS I
90 VASILE DENISA NICOLETA I
91 VASILE NICU IUSTIN I
92 VÎLCEANU GABRIEL I
93 VLAICU MARA I
94 ZĂINESCU ANDREEA MARINA I
Pagina 348 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Mircea Sântimbreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU MIHAI TEODOR I
2 ALEXANDRU DAVID CRISTIAN I
3 ALEXE DAVID CRISTIAN I
4 ANDREI SASHA ȘTEFAN I
5 ARHIRE LUCA DAMIAN I
6 BADEA RALUCA ȘTEFANIA I
7 BARONESCU DAVID ANDREI I
8 BĂDURLĂ IRINA FLORENTINA I
9 BĂLCESCU ANDREI I
10 BĂLȚATU DAVID ANDREI I
11 BĂRBULESCU RAREȘ GABRIEL I
12 BĂTUTU DIANA NICOLETA I
13 BOEROIU DAVID ANDREI I
14 BREZOIANU LARISA CAMELIA I
15 BRÎNZAN MARIA CĂTĂLINA I
16 BRÎNZEI IOANA ALEXANDRA I
17 BUDAȘCU VLAD IONUȚ I
18 BURCEA DENIS GABRIEL I
19 BURCEA LARISA GEORGIANA I
20 CANDALE CĂTĂLIN ALEXANDRU I
21 CATRINESCU DENISA MARIA ALEXANDRA I
22 CĂLIN CARLA GABRIELA I
23 CĂLINA IOAN IULIAN I
24 CEAPRAZ ANDREI I
25 CHIRIPUCI DARIA TEODORA I
26 CHIRON ANDREI DAVID I
27 CHIRON IOANA ADELINA I
28 CHIRON MARIA BIANCA I
29 CHIRON PATRIK ȘTEFAN I
30 CHIRU BIANCA MARIA I
31 COBZARU RIHANNA VERONICA MARIA I
32 CONSTANTIN RADU ANDREI I
33 CONSTANTINESCU ANAMARIA I
34 COSTACHE EDUARD LORANT IONUȚ I
35 COSTEA LUCA ALEXANDRU I
36 CRISTEA LAVINIA ANDREEA I
37 CRISTIAN ALEXANDRU DANIEL I
38 DAN DANIEL I
39 DECUSEARA BIANCA MARIA I
40 DINCĂ MATEI CONSTANTIN I
41 DINU CRISTIAN STEFAN I
42 DOBRE IONUȚ TEODOR I
43 DONOATĂ DELIA IOANA I
44 DRĂGOI EMILIA IOANA I
45 DUMITRAȘCU SIMONA GABRIELA I
46 DUMITRESCU RAYSA MIHAELA I
47 DUMITRU ALEXIA GIULIANA I
48 DUMITRU IOANA ANDREEA I
49 DUMITRU PATRICK MATEI I
50 ENACHE ALEXANDRA EVA I
51 ENACHE ANDREEA IOANA ALESSIA I
Pagina 349 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Mircea Sântimbreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ENE GEORGIANA ALESIA I
53 EPURE MAIA IOANA I
54 ERHAN LUANA CRISTINA I
55 FILIP SILVIU ANDREI I
56 FLĂMÂNZEANU MARIO IONUȚ I
57 FLOREA REBECA CRISTINA I
58 GAGEA ANASTASIA I
59 GEORGESCU MARIUS CRISTIAN I
60 GHEORGHE ALICE NICOLE I
61 GHEORGHE ROXANA IOANA I
62 GHINEA MARIA TEODORA I
63 GHIȚĂ CONSTANTIN ALEXANDRU I
64 GHIȚĂ IRIS MARIA ELENA I
65 GIOLU DARIA FLORENTINA I
66 GUȚU ANDREEA GEORGIANA I
67 HOSU ARIANA MARIA DANA I
68 IENCIU BĂDULESCU MARIA GABRIELA I
69 ION ALEXIA FLORENTINA I
70 IONEL BOGDAN STEFAN I
71 IONESCU IOANA KARINA I
72 IORDAN DAMIAN FLORIN I
73 IVAȘCU ALINA ANDREEA I
74 LACATUS MATEO ADRIAN I
75 MAGETZ ANDREI CATALIN I
76 MARIN ALEXANDRU GABRIEL I
77 MARIN ALEXANDRU GABRIEL I
78 MARINESCU ANDRADA MARIA I
79 MARIOARA MARIO GABRIEL I
80 MATEI BOGDAN ALEXANDRU I
81 MATEI IULIA IOANA I
82 MĂCĂU MARIA ALEXANDRA I
83 MĂGUREANU KARINA ALEXIA I
84 MELCIOIU MATEI I
85 MERIȘANU EDUARD IONUȚ I
86 MINA ȘTEFAN ALIN I
87 MOCANU IOSIF RĂZVAN I
88 MOLDOVEANU DARIUS NICHOLAS I
89 MOLDOVEANU RAISA ANDREEA I
90 MUNTEANU ERIC ANDREI I
91 NĂSOI VICTOR ANDREI I
92 NEACŞU DENISA IOANA I
93 NEAGU EDUARD GABRIEL I
94 NECULA ANAMARIA I
95 NEDELCU MATEO ALEXANDRU I
96 NETEJORU BIANCA MARIA I
97 NICOLAE VLAD MIHAI I
98 NICULA ARIANA ANDREEA I
99 NIDELEA DIANA MĂDĂLINA MIHAELA I
100 NIȚU ANDREI I
101 PANĂ BOGDAN CRISTIAN I
102 PANĂ LAVINIA ANDREEA I
Pagina 350 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Mircea Sântimbreanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 PARASCHIV EDUARD MIHAI I
104 PAŞCANU MARIA I
105 PECHEANU DRAGOS ANDREI I
106 PENA LUCA MARIAN I
107 PESTRIȚU ERIC ANDREI I
108 PETCU MARIA ALEXANDRA I
109 PETRACHI EDUARD IONUȚ I
110 PIRNECI BIANCA MIHAELA I
111 PÎRLOGEA RAREȘ TEODOR I
112 PÎRVAN MARIANA LARISA I
113 PÎRVU MIRUNA MARIA I
114 POGAR BIANCA MARIA I
115 POPA ERIC MIHAI I
116 POPESCU DAVID GABRIEL I
117 POPESCU MIHAIL GABRIEL I
118 RADU DRAGOȘ ȘTEFAN I
119 RADU FILIP I
120 RĂDOI DAVID COSMIN I
121 RĂDUCANU EDUARD MARIUS I
122 RĂDULESCU RĂZVAN MIHAI I
123 ROGOJINARU ALINA ANDREEA I
124 ROMOCEA LUKAS CRISTIAN I
125 ROȘU CRISTIAN GABRIEL I
126 SAUCĂ MIRUNA FLORENTINA I
127 SCUTARU GEORGE ANTONIU IOAN I
128 SILIȘTEANU MIHNEA DANIEL I
129 SINDIE ANDREI ALEXANDRU I
130 STAN ALEXIA ADRIANA I
131 STANCU-GHINEA DARIA GABRIELA I
132 STĂNCIUC ALIN CRISTIAN I
133 STĂNILĂ COSMIN ȘTEFAN I
134 STĂNOIU MARA ALEXANDRA I
135 STOICA IONELA MARIA I
136 STROE ALEXANDRU VLAD I
137 ȘATALAN ERIC ANDREI I
138 ŞTEFĂNOIU MARIA ILINCA I
139 TABLĂ IRINA FLORENTINA I
140 TOMULESCU ANDREEA ALEXIA I
141 TRÎNCĂ ADELINA CRISTINA I
142 TUDOR ANDREEA ALEXANDRA I
143 TUFEANU ANDREI MARIAN I
144 ȚEPELUȘ YANNIS LAURENȚIU I
145 ȚEPUȘĂ-POP LORELAI MARIA I
146 URSU OCTAVIAN ANDREI I
147 VASILE MARIA ALEXANDRA I
148 VĂDUVA FLAVIA IULIANA I
149 VÂLCEA OCTAVIAN ȘTEFAN I
150 VINTILĂ CĂTĂLIN MARIAN I
151 VINTILĂ ŞTEFANIA DANIELA I
152 VLĂDAN MARIA VIOLETA I
153 VLĂDESCU DAVID MIHAI I
Pagina 351 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 103 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACATRINEI RĂZVAN ANDREI I
2 BALINT YOLANDA ELISABETH I
3 BĂNICĂ EDUARD MARIO I
4 BĂZNARU BIANCA MARIA I
5 CHIVU ALEXIA MARIA I
6 CISMARU FLORIN ALEXANDRU I
7 CONSTANTIN CRISTIAN FLORIN I
8 CONSTANTIN MARIA ANA I
9 COSMA GEORGIANA MELISA MARIA I
10 CRĂCIUN ERIC FLORIN I
11 DINICĂ MAYA CRISTINA I
12 DOBRIȚA DIANA ALEXANDRA I
13 FETCU MARIO I
14 FIFIITA MARIA CAMELIA I
15 FRASILA ALBERTO FLORIN I
16 GHINESCU AMALIA ELENA I
17 HUȚU ŞTEFAN DORIAN MADALIN I
18 IANCU PETRU BOGDAN I
19 IVĂNESCU ANDREI CRISTIAN I
20 LOPOTARU RAZVAN MIHAI I
21 MAN VICTOR TEODOR I
22 MIHAI ANTONIA IOANA I
23 MIREA ANDRA MIHAELA I
24 MOTOC IOANA I
25 NAN LUCA ALEXANDRU I
26 NEDELCU NICOLETA ANCA I
27 NICULAI AMINA MARIA ADRIANA I
28 PLESOIU SELENA GABRIELA I
29 PORUMBARU ȘTEFAN RAUL I
30 PUȚICĂ MIRUNA ANA MARIA I
31 RADU ȘTEFAN MATEI I
32 ROBU CĂTĂLINA ALEXANDRA I
33 ROMANIUC IONUT RONALDO I
34 ROŞU MIHAI AURELIAN I
35 STOICA FLORY VALENTINA ALISA I
36 TRANDAFIROPOL SILVIU EDUARD I
37 VĂTAFU BIANCA ANTONIA ALESSIA I
38 VINTILĂ RAISA ALEXANDRA MARIA I
39 VLADU DAVID ȘTEFAN I
40 WEISS ERIKA CORINA I
Pagina 352 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 115 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BĂLAN ANASTASIA ERIKA I
2 BOTEANU DARIUS IONUȚ I
3 BUCA BIANCA I
4 BURHAN MIRYAM ISABELLA I
5 CANTAUZ ANDREI DAVID I
6 CHUAIBI KARIM ANDREI I
7 CRISTESCU ANDREI CĂTĂLIN I
8 CRUDELE LILIANA DARIA I
9 CRUDELE MARIA ALESSIA I
10 DRAGOMIRESCU CRISTIAN FLORIN I
11 FRUNZĂ SOFIA I
12 GAVRILUTA RADU STEFAN I
13 ILIE STEFANIA CRISTINA I
14 ION MIRUNA NICOLETA I
15 LECA SOFIA I
16 MAFTEI LORENA ELENA I
17 MICU MATEI I
18 MOROMETE ALEXANDRU STELIAN I
19 MUNTEANU VALENTINA ALEXANDRA I
20 PAŞCANU MARIA I
21 PETRE ANDREEA MIHAELA I
22 PROOROCU ȘTEFANIA ALESIA I
23 ROSIOARA ANDREI I
24 SLAVOIU AMALIA I
25 SPIRIDON ILINCA ANDREEA I
26 STANCIU MARIA BIANCA I
27 SURLEANU GABRIELA CATALINA I
28 VÎNĂTORU MARIA TIMEEA I
29 ZANE SABINA MARIA I
Pagina 353 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 124 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU ANA CRISTINA I
2 ANTOFIE DELIA RAISA I
3 BADEA DRAGOȘ ALEXANDRU I
4 BATARIUC SILUAN I
5 BĂLAN IOANA MARIA I
6 BELIVACĂ DENISA NICOLETA I
7 BÎSĂ RĂZVAN NICOLAE ALEXANDRU I
8 BLĂGAN ROBERT GABRIEL I
9 BODEANU TAISSA ARABELA I
10 BOLOGA MARIA ALEXIA I
11 BORŞ ALECSIA MARIA I
12 CAPRĂ CĂTĂLIN ANDREI I
13 CERCEL COSTIN AYAN I
14 CEZAR FLORIN DANIEL GABRIEL I
15 CHIRIAC IOANA MARIA GABRIELA I
16 CICHINA IOANA I
17 CICIREAGĂ SOFIA IOANA I
18 CRISTESCU ALEXANDRU MARIAN I
19 DECUSEARĂ ROBERT CRISTIAN I
20 DINU ANA MARIA I
21 DRAGOMIR SOFIA ELENA I
22 DUMITRESCU GEORGIANA DARIA I
23 DUMITRU IOANA DANIELA I
24 DUMITRU MIHAELA I
25 ENACHE MIRUNA ELENA I
26 EREMIA ANDREI MARIO I
27 EREMIA MARIA ELENA I
28 GĂITAN ANDREEA CRISTINA I
29 GEORGESCU ALEXANDRU CRISTIAN I
30 GHEORGHE ANDREEA RIHANNA I
31 GHEORGHE MIHAI I
32 GODONOAGĂ MAIA GABRIELA I
33 GRIGORE MARA ANTONIA I
34 GRIGORE MIHAI RĂZVAN I
35 ILIESCU ROBERT ALEXANDRU I
36 ION CRISTIANA GABRIELA I
37 ION MĂDĂLIN IULIAN I
38 IOVU DARIA MARIA I
39 IVAN SARA MARIA I
40 JIROVIEANU MARIA I
41 LĂZĂROIU CRISTIAN IONUȚ I
42 MARCEF RAREȘ ANDREI I
43 MARCU TEODORA ANDREEA I
44 MARINESCU MARC DAVID I
45 MARTIN LUCA I
46 MARUNTELU ANDREEA GABRIELA I
47 MĂRMUREANU ANDREI VLADIMIR I
48 MORARIU MARA ȘTEFANIA I
49 MUNTEANU LARISA ANCA I
50 MUŞAT-VILĂU DAVID ALEXANDRU I
51 NEGUȚ MARIA NATALIA I
Pagina 354 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 124 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 NICULA VLAD CRISTIAN I
53 NICULAIE SABINA GABRIELA I
54 NICULCEA ADELINA GABRIELA I
55 NICULESCU ANDRA ALEXANDRA I
56 OKUR AYHAN I
57 ORIAN GEORGE COSMIN I
58 PANȚUCU MARIA BIANCA I
59 PEPTĂNARU SANDRA MARIA ERIKA I
60 POPA BIANCA MARIA I
61 PRETORIAN FILIP CONSTANTIN I
62 PURICE BIANCA MARIA I
63 RACHIERU SANDRA ELENA I
64 RĂBÂNCĂ TIBERIU CRISTIAN I
65 RĂDOI EDUARD DANIEL I
66 RĂDUCĂ ANISIA TEODORA I
67 RĂDUCU ERIC I
68 ROMAN DIANA MARIA I
69 SANDU DANIEL FLORENTIN I
70 SATMARI ALIN ŞTEFAN I
71 SATMARI RĂZVAN ALEXANDRU I
72 SERCIU LUCA I
73 STAN DENISA GABRIELA I
74 STANCIU MIHAELA I
75 STRATULAT LUCA GABRIEL I
76 SUCHIU ȘTEFAN CRISTIAN I
77 ŞERBAN MIHAI CRISTIAN I
78 ȘERBĂNICĂ IANIS GEORGE I
79 TACHE DENIS ANDREI I
80 TETEȘANU DARIA ANDREEA I
81 TITU ELENA IRINA ALEXIA I
82 TOPALĂ ECATERINA IUSTINA I
83 TUDOR ROBERT MIHAI I
84 TUDORAN MARIUS CĂTĂLIN I
85 UCEANU INES MARIA I
86 VASILE ALBERT GEORGE I
87 VASILE ALESSIA ANA MARIA I
88 VELCEA NICOLETA ȘTEFANIA I
89 VLĂSCEANU MARIA I
Pagina 355 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 125 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BODNĂRAS COSMIN NICHOLAS ALEXANDRU I
2 CALIN RUXANDRA IONELA I
3 CERCEL VALENTIN ALEXANDRU I
4 CIOBANU LUCA IONUT I
5 CONSTANTIN NIKOLAS ALEXANDER I
6 DOROBANTU NICOLAE VASILE I
7 DUMITRU BEATRICE I
8 FLAUGIU ANDREI GABRIEL I
9 GHERGHINA IONUȚ ANTONIO I
10 IANCU ANDREI I
11 IRIMIA ERIKA GABRIELA LEILA I
12 MIHAI GABRIELA ALEXIA I
13 MOISEI ALEXANDRA NICOLETA I
14 MOISEI NICOLAS MARIAN I
15 MUSTAFA IANIS FLORIN I
16 MUSTATA MARIA ERICA I
17 MUSTATA SONIA MARIA I
18 NICULAE YANNIS CRISTIAN GABRIEL I
19 PREDA DIANA NICOLETA I
20 TURCU ŞTEFAN MARIAN I
21 VLAD ANNE MARIE REBECA I
Pagina 356 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 126 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDRONACHE ALEXIA CRISTINA I
2 AVARVAREI MARIUS ALEXANDRU I
3 BÂZGAN VALENTIN ȘTEFAN I
4 BEJENARU DARIA MIHAELA I
5 BÎRLEANU IONUȚ GEORGE I
6 BOȘNEAGU RĂZVAN IONUȚ I
7 BRATU MARIA ALEXANDRA CODRUȚA I
8 BURFĂ BIANCA MARIA I
9 CALISTRACHE DANIEL LUIS I
10 CEAUȘU ROBERT PETRU I
11 CHIRU ANDREI COSMIN I
12 CHIŞ ANDREEA BIANCA I
13 COSTACHE MARIO COSTIN I
14 DAN CRISTIAN ANDREI I
15 DINU MARIA ALEXANDRA I
16 DOBÎNDĂ DARIUS ȘTEFAN ROBERT I
17 DUMITRU MIHAI DARIUS I
18 ENE DENNIS CRISTIAN I
19 FERARU MIHAI DANIEL I
20 FERARU NICOLETA ANDREEA MARIA I
21 FIERARU NICOLE DENISA I
22 FLOREA LARISA ANDREEA I
23 FLOREA MELANIA ANTOANETA I
24 GHEȚU AMALIA MARIA I
25 IANCU ANDRA FLORENTINA I
26 ILIE DIANA GABRIELA I
27 ÎNSURĂȚELU SAMUEL I
28 LAZĂR ANA-MARIA DIANA BEATRICE I
29 LUNGU YANIS CRISTIAN I
30 MĂNTESCU ANDREI LEONARD I
31 MERLUȘCĂ TUDOR I
32 MILITARU ALESSIA GABRIELA I
33 MIRICĂ ALEXANDRU ANDREI I
34 NEAGU MARY SHARLLEN I
35 NICOLAE AMALIA ANDREEA I
36 NICULAE ALEXANDRA ELENA I
37 NUȚU VLADIMIR GEORGE ANDREI I
38 POPA BOGDAN NICOLAS I
39 PREDA ALEXANDRA EMILIA I
40 PREDA IOANA MIRUNA I
41 PULBERE DENISA ŞTEFANIA I
42 RĂDANȚĂ NICOLA RAISA I
43 ROŞU ALEXIA GABRIELA I
44 ROTARU LĂCRĂMIOARA GABRIELA I
45 SORESCU DENIS GABRIEL I
46 STAN DENISA GABRIELA I
47 TĂLPEANU MATEI DANIEL I
48 URZICĂ LAURA REBECA IOANA I
49 VOICU BOGDAN GEORGE I
50 VOICU MAYRA ANTONIA I
51 ZAMFIR ALIN ȘTEFAN I
Pagina 357 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 126 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ZAMFIR IONUȚ ȘTEFAN I
Pagina 358 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 127 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADAM ALEXANDRU CRISTIAN I
2 AMZA TEODOR GABRIEL I
3 BARBIERU FLORIN ARTUR I
4 BESERMAN CIPRIAN I
5 BUCIU YANNIS MIHAI I
6 BUDASCA MARIA MIRABELA I
7 BUGA MARIO GABRIEL I
8 CHIRIAC ROBERTA IONELA I
9 CHIRU CRISTIAN PETRUT I
10 CIOCOI REBECA ANDREEA I
11 CIORA ROBERTO IONUT I
12 COMAN IONUȚ EDUARD I
13 CONSTANTIN RAIS GABRIEL I
14 CONSTANTINA CRISTIAN ALEXANDRU I
15 COSAR NICOLAE CRISTIAN I
16 COSTEA FLORINA LOREDANA I
17 CRISTEA ALICE IOANA I
18 CURSARU ALEXANDRU I
19 DIACONU ALEXIA RALUCA I
20 DINA ALEXANDRA NICOLETA I
21 DOBRE MARINA ROBERTA BIANCA I
22 DRĂGAN COSTIN GABRIEL I
23 ENACHE ANDREI CHRISTIAN I
24 ENE DAVID GABRIEL I
25 GAINA ADRIANA I
26 GOSTAVICEANU-NITA DAVID GABRIEL I
27 GUGU ROXANA RIHANNA ANDREEA I
28 HAITA GABRIEL DANIEL I
29 IANCU OANA ALEXANDRA I
30 IOAN THEODOR ANDREI I
31 ION ALEXIA DARIA I
32 LUCAN DAVID IONATAN I
33 LUNGU VLADUT MARIO I
34 MARINESCU ROXANA NICOLETA I
35 MIRICA ANDREI THEODOR I
36 NECHIFOR ANDREEA MARIA I
37 NEDELCU DUMITRU ALEXANDRU I
38 PENESCU ANDREEA GABRIELA I
39 PETCU ADRIAN CATALIN I
40 PETCU DRAGOS ANDREI I
41 PUIU ALEXIA ANGELINA I
42 RADU MARIO ALBERTO I
43 ROBU STEFANIA GABRIELA I
44 ROHOTIN ANA MARIA I
45 TOADER ANA MARIA I
46 TUCA LISA ADELINA MARIA I
47 VOICU VLAD STEFAN I
Pagina 359 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 128 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBULESCU MARIA I
2 ANDREESCU DELIA IOANA I
3 ANDRIEȘ DAVID ALEXANDRU I
4 AVRAM IANIS ANDREAS I
5 BARBU RAREȘ ANDREI I
6 BĂRBUCEANU VLAD MATEI I
7 BUTICA DAVID ANDREI IONUȚ I
8 CIUBUCĂ DARIUS ANDREI I
9 COBZARIU ANDREI VIOREL I
10 CRISTEA PATRICIA MARIA I
11 DUMITRU SARA MARIA I
12 ECLEMEA AYLIN MARIA I
13 ENCIULESCU MATHIAS MIHAI I
14 FERARIU MAIA ALEXIA I
15 HAPIUC BEATRICE GABRIELA BIANCA I
16 IATAN LIVIA ANDREEA I
17 ILIESCU FLORIN ADI I
18 IONESCU IOANA BIANCA I
19 IONESCU MARIA CLARA I
20 IONIȚĂ ANA MARIA REBECA I
21 LAZAR DRAGOȘ ANDREI I
22 LUPU ALEXIA NICOLETA I
23 NGOMANDA SARAH MAELY ȘTEFANIA I
24 PAȚACHIA SORIN-FLORIN I
25 PETRESCU MARIA I
26 POPESCU ALEXANDRU I
27 POPESCU ILINCA I
28 PORA AMELIA MARIA I
29 PURCARU ROBERT I
30 RADU GABRIEL VALENTIN I
31 RUSCIOR DAVID ANDREI I
32 RUSU ANDREEA IOANA I
33 SÎRBU ILINCA IOANA I
34 SOCOLIUC ANA ELENA I
35 SOFRONIE GEORGIANA AURELIA I
36 STAICU MIHAIL CRISTIAN I
37 SULIMAN STELLIAN MARIAN I
38 UDROIU ANYA SOFIA MARIA I
39 VALDINAZZI IRENE LVIA MARIA I
40 VOINEA IULIA MARIA I
Pagina 360 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 131 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALAF ZADEH DIANA ANDREEA I
2 ALMĂJANU CRINA SIMONA I
3 ANDREI DAVID MIHAI I
4 ANDRONE MARIA ALEXANDRA I
5 ANDRONE RAISA IULIA I
6 ANGHEL ȘTEFANIA GEORGIANA I
7 BĂDĂRAU SARA IRINA I
8 BELDE CRISTIANA MARIA I
9 BELGHIRU RAREȘ MIHAI IONUȚ I
10 BOBE RAUL ALEXANDRU I
11 BOBOC MARIA BIANCA I
12 BOC ANA MARIA I
13 BOLOCAN ANTONIO DANIEL I
14 BORDEIANU ADELINA MARIA I
15 BORTILĂ LUCA ANDREI I
16 BRANDUSEL ANTONIA STEFANIA I
17 CARAVAN ALIN OCTAVIAN I
18 CĂCIULAN CRISTINA CARINA I
19 CĂLIN FLORENTINA I
20 CĂNEA KARINA VIOLETA I
21 CHEROIU ANDREI I
22 CHIȚU ȘTEFAN ADRIAN I
23 CHIUARIU DORIN CRISTIAN I
24 CIOBANU MARIAN ALEXANDRU I
25 CIOBOTARU DARIA GABRIELA I
26 CIOCANEL ALEXIA ANDREEA I
27 CONSTANTIN FLORENTINA I
28 CONSTANTIN MIRUNA ELENA I
29 COSTESCU LUCA GIANI I
30 COTAE ALEXANDRU IOAN I
31 CRISTEA ANDREEA BEATRICE I
32 DAVIDESCU-GONCALVES SOPHIEMARIE I
33 DOBRIN MARIA PATRISSIA I
34 DRAGOMIR INNA IONELA I
35 DUMAN EMILIA FLORENTINA I
36 DUMITRAS DRAGOS GABRIEL I
37 DUMITRAȘ DEMIR MARIUS I
38 ENACHE DAVID ANDREI I
39 ENE IULIANA STEFANIA I
40 ERCEANU EDUARD ȘTEFAN I
41 FIERARU DENISA PETRUTA I
42 GHEORGHE ANA MARIA DENISA I
43 GHERGHE RAZVAN MIHAI I
44 GIOLFAN REBECA I
45 HUȚU RAREȘ GABRIEL I
46 ILIE ADRIAN CĂTĂLIN I
47 ILIE IOANA LUIZA I
48 ILIE LUIS ANTONIO I
49 ILIE MARIUS CRISTIAN I
50 ILIE SELIN NICOLE GABRIELA I
51 IOAN ANA-MARIA I
Pagina 361 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 131 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 IOAN DARIA ALEXANDRA I
53 IORGA KARINA MIHAELA I
54 IVAN ANDREI VLAD I
55 IVASCU ANDREI EMILIAN I
56 JOIMIR MIHAELA FLORENTINA I
57 JUCAN IULIA ANDREEA I
58 LAZĂR ANTONIO MARIAN I
59 LIUȚE MIHAI PETRIȘOR MARIAN I
60 MACAVEI ALEXANDRA NICOLETA I
61 MARCU DANIEL GEORGE I
62 MARGARIT DELIA MARIA I
63 MASTACAN ANA MARIA I
64 MATEI KARINA ALEXIA I
65 MATEI TUDOR TIBERIU I
66 MAZILU ANA MARIA RALUCA I
67 MIHĂESCU DARIUS ȘTEFAN I
68 MILITARU MARIA ALEXANDRA I
69 MITRACHE SOPHY ARIANA I
70 MITRAN COSTIN ALBERTO MIHAI I
71 MOLDOVAN EMIL GABRIEL I
72 MUNTEANU DRAGOȘ FLORIN I
73 MUŞAT ARIANA MARIA I
74 NEGROIU ȘTEFAN LUCA I
75 NEGRU ANA GEORGIANA I
76 NICULA LUCA ANDREI I
77 ONOFRAȘ MIRUNA ANDREEA I
78 PANȚIRU STEFAN IONUT I
79 PASCU CONSTANTIN AURELIAN JUNIOR I
80 PESCARU CRISTIAN GABRIEL I
81 PILAT ȘTEFANIA TEODORA I
82 PIRVU EMILIAN ANDREI I
83 POPESCU ANDREI FLAVIUS I
84 POPESCU MARIA ANTONIA I
85 POSTELNICU BIANCA FLORENTINA I
86 PREDA EDUARD ADRIAN I
87 PREDA IRINA ANDREEA I
88 PRUNARU DARIUS DAVID I
89 RAICU SABIN ȘTEFAN I
90 RĂDUCU PAVEL ALEXANDRU I
91 ROBU DARIA ALESSIA I
92 SÂRBU FLORINA ALEXANDRA I
93 SEBASTIAN GABRIEL I
94 SEBESTYIEN-FILIMON ERIC ANDREI I
95 SORA BIANCA RALUCA I
96 STAN ANDREI VALENTIN I
97 STAN DENIS IONUȚ I
98 STANCIU AMALIA ELENA I
99 STANCIU NIKOLAS DARYUS I
100 STOIAN ALEXANDRA ANDREEA I
101 STOICA DAVID STEFAN I
102 STOICEA GABRIEL DENIS I
Pagina 362 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 131 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 ȘERBAN ANDREI EMIL I
104 ȘERBAN NICOLAE IONUȚ I
105 TANASE-ENE DIANA I
106 TAUC BIANCA MARIA DENISA I
107 TIANU DAVID ANDREI I
108 TICA MAYA MIRUNA I
109 TIMNEA ADRIANA LUCIANA I
110 TUDOR ANDREEA ALINA I
111 TUDOR DARIA FLORIANA I
112 TUDOR LUCA VALENTIN I
113 TUDOR RALUCA ANDREEA I
114 TUDOR REBECA MARIA I
115 TUDOSE MARIA ANCA I
116 TUFEANU RAISSA ANA MARIA I
117 ȚICU ALEXANDRU BOGDAN I
118 VASILE THEODOR STEFAN I
119 VASILIU MARIA CRISTINA I
120 VISAN MARIUS MIHAI I
121 VLADICENCO DRAGOŞ BOGDAN I
122 VULPE RAISA ANDREEA I
Pagina 363 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 134 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BAHNARU DARIA MIHAELA I
2 BEZNĂ ŞTEFAN MIHNEA I
3 BOCIOACA GABRIEL BOGDAN I
4 BORȚĂNOIU FLORIN DANIEL I
5 BURCEA VALENTIN DANIEL I
6 BUSUIOC ANTONIO CIPRIAN I
7 CIOBANU CRISTIANA ANDREEA I
8 COLMAN DENISA IOANA I
9 COZAC LEONARDO MARIAN I
10 CRISTEA ANTONIA IULIANA I
11 DRAGHICI ALEXANDRU CONSTANTIN I
12 DUMITRU NARCIS CONSTANTIN I
13 GHEORGHE DAVID MIHAI I
14 IONESCU ANDREEA IOANA I
15 IONITA MARIA ANGELINA I
16 LUNGU ANDREEA KARINA GEORGIANA I
17 MANTA RICARDO ŞTEFAN I
18 MARIN RAISA GABRIELA I
19 MÎRZAC GIANI CLAUDIU I
20 MUTI MARIO CĂTĂLIN I
21 NAIDIN CARLA I
22 NAIDIN MARIAN DANIEL I
23 NICULESCU DENIS MARIAN I
24 NICULESCU ERIKA CRISTIANA I
25 PETRIA DARIA IOANA MARIA I
26 PETROVICI MARIO RAMON I
27 RADU ELENA ANDREEA I
28 SANDU JASMIN GEORGIANA I
29 SARU IONUT CRISTIAN I
30 SPIROIU BOGDAN GABRIEL I
31 STOICA ALEXANDRU I
32 ȘUNICĂ IANNIS I
33 TURCAN DARIUS DUMITRU MIHAI I
34 VASILE DĂNUȚ ADRIAN I
35 VASILE EDUARD GABRIEL I
36 VĂTAFU COSMIN MARIAN I
37 VIZIRU MIHAIL CRISTIAN I
38 VOICU ANDREI IOAN I
39 VOICU ANDREI MIHAI ŞTEFAN I
40 VOICULET ANA MARIA STEFANIA I
Pagina 364 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 135 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU DARIUS ANDREI FLORIN I
2 ALBULESCU IONUT GABRIEL I
3 BOBEICĂ ERIC MARIAN I
4 BODROS NICHOLAS ALEXANDRU I
5 BOTEZATU CLARA ȘTEFANIA I
6 BUCUR ANTONIA I
7 BUDEANU ALEXIA FLORENTINA I
8 BUJAC DENISA CRISTINA I
9 BUTONASI ERIKA CRISTIANA I
10 CANA DARIUS CONSTANTIN I
11 CANA VANESSA GABRIELA I
12 CIOFÎCA MARIA ANGELA I
13 COCONEANU MARIAN ANTONIO I
14 CONDRAT GEORGIANA ȘTEFANIA I
15 COPORAN EDUARD I
16 CULACHI SARMIS IOAN I
17 DANILA MARIA GABRIELA I
18 DIACONESCU CĂTĂLIN ANDREI I
19 DRAGOMIR ANDREI NICOLAE I
20 DRIGU ALEXANDRU DANIEL I
21 DUMITRU ANDREEA I
22 ENACHE IONUȚ LAURENȚIU I
23 ENUŞ LUCA IONUȚ I
24 FUDULU ANDREI ALEXANDRU I
25 GAVRILĂ MIHAI MARIO I
26 GHEORGHINETE ANDREI CRISTIAN I
27 GHERASIM RAUL ANDREI I
28 GRIGORE ŞTEFAN DANIEL I
29 IOVU DIANA MARIE I
30 LĂPĂDĂTESCU-DUMITRESCU TEODOR MIHAI I
31 MANDACHI MIHNEA ANDREI I
32 MARIN MINA FABIAN I
33 MASTU ALEXANDRA MIHAELA I
34 MIHALACHE ANDREI CRISTIAN I
35 MITRACHE TUDOR ALEXANDRU I
36 MOROFLEI FLORIN ANDI I
37 NICOLAE DANIEL I
38 NICULAE BIANCA I
39 OLTEANU DAVID GABRIEL I
40 ONICEANU DAVID I
41 OPITEANU CRISTIAN MARIAN I
42 OPREA ERIKA MARIA I
43 PASCU DARIA GEORGIANA I
44 PAVEL DARIUS I
45 PĂŞĂLAN ADELINA FLORIANA I
46 PĂUN ADELINA GABRIELA I
47 PĂUN MARIAN IONUȚ I
48 PETRE MARIA CARINA I
49 PREDA ANA MARIA I
50 RADA ANDREEA MIHAELA I
51 RADU GABRIEL I
Pagina 365 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 135 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 RAMIRESSI MARIA IZABELA I
53 SANDU ANDRA ELENA I
54 SERBANESCU CRISTINA ISABELLA I
55 SPĂLĂȚELU TEODORA MIHAELA I
56 STAICU MARIO DANIEL I
57 STEFAN DARIA MIHAELA I
58 STOICULESCU BOGDAN GABRIEL I
59 STROIEȘTEAN IUSTIN CONSTANTIN I
60 ȘTEFĂNESCU ANA MARIA ELENA I
61 TATARU IRINEL GABRIEL I
62 TĂTULEA ANA MARIA I
63 TILIȚĂ EVELIN GABRIELA I
64 TRUICĂ MIHAELA DANIELA I
65 TURENSCHI STEFAN DRAGOŞ I
66 URMUZ ANNE MARIE NICOLE I
67 VIȘTEANU EDUARD ANDREI I
68 ZĂNOGEANU MARIA ADINA I
Pagina 366 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 136 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ADÎR LĂCRĂMIOARA ANA MARIA I
2 AVRAM IONUȚ ALEXANDRU I
3 BOGDAN MAYA ELENA I
4 CĂLIN DANIEL IONUȚ I
5 COSTACHE IZABELA ANA-MARIA I
6 ENE CEZARINA NARCISA I
7 FIERARU MARIO RAFAEL I
8 GHEORGHE MARIO ADRIAN I
9 GHEORGHE VALENTINA RALUCA I
10 GODJA PETRU ANDREI I
11 MARIN ANDREEA FLORENTINA I
12 MATACĂ MIRUNA FLORENTINA I
13 MIELCIOIU CRISTIAN I
14 NITU GEORGE GABRIEL I
15 NUȚĂ DARIA GABRIELA I
16 ONCESCU LAURENȚIU ALEXANDRU I
17 PAVEL ALEXANDRA DANIELA I
18 PETROIU DENIS FLORIAN I
19 SANDU ROBERT IONUȚ I
20 TABARDĂU DARIUS ROBERT I
21 VOINEA ALEXANDRU MARIUS I
Pagina 367 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 143 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANCHIDIN FLORIN ANDREI I
2 ANTON BIANCA MĂDĂLINA I
3 BALAȘ ANDREEA MARIA I
4 BALOGH NICOLAS ANDREI CRISTIAN I
5 BĂDICĂ DAVID ANDREI I
6 BĂDULEȚ CRISTIAN ALEXANDRU DUMITRU I
7 BĂRBĂȚEI VLADIMIR MATEI I
8 BERCAN ANDREI CĂTĂLIN I
9 CAIM CLARA I
10 CAPALĂU MIHAI CĂTĂLIN I
11 CHELARIU ROBERT ADRIAN I
12 CIOBANU BIANCA ANDREEA I
13 CIURARU MIRUNA MARIA I
14 CIUTA MIHAI BOGDAN I
15 CÎRJALIU ȘTEFAN ADRIAN I
16 CONSTANTIN ANTONIA MARINELA I
17 CONSTANTIN MAYA CLAUDIA NICOLE I
18 CONSTANTIN SIMONA CRISTINA I
19 COSTICĂ MARIO CRISTIAN ANDREI I
20 CREȚOI ALEXIA MARIA I
21 CURCEAN IOANA DANIELA I
22 DAMIAN ALEXANDRU I
23 DOBRE MARIA ISABELA SILLY I
24 DUMITRESCU ANDI DANIEL I
25 DUȚĂ NATALIA ANDREEA I
26 EFTIMIE ANA I
27 FLOREA ANDREI CRISTIAN I
28 GANEA NATALIA ŞTEFANIA I
29 GHEORGHIU MARINA RALUCA I
30 GHIȚĂ MIHAI VLADUȚ I
31 GOGONEA DARIA MARIA I
32 IANCU DARIA MARIA I
33 IVAN TEODOR ALEXANDRU I
34 JUCAN GABRIEL I
35 LOPEZ TUDORA MELVA MICAELA I
36 LUCA NICOLAS I
37 LUPU-MAZÎLU ALESSIA ANDREEA I
38 MACARIE ALESSIA MARIA I
39 MARCĂŞ ALEXIA GABRIELA I
40 MAREȘ BIANCA ANDREEA I
41 MARINESCU BIANCA ELENA ALESSANDRA I
42 MATEI DARIA ALEXANDRA I
43 MĂZGĂREANU RALUCA ADELINA I
44 MEDELEANU NADIA I
45 MICAN NATALIA MARIA I
46 MIHAI DAVID CRISTIAN I
47 MIHALACHE IRINA GABRIELA I
48 MIRCEA DAVID ANDREI I
49 MOLOMAN ALBERT ANDREI I
50 MORARU ALEXANDRU GABRIEL I
51 NALBARU-BORDEA KARINA I
Pagina 368 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 143 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 NEACȘU IULIA RAISA ANDREEA I
53 NEGOIȚĂ NICOLE ANTONIA I
54 NICOLAE ANDREI GABRIEL I
55 NICULAE DAVID ALEXANDRU I
56 NISTOR DAVID I
57 NIȚĂ YANNIS ANDREI I
58 PĂUN MIHAI DANIEL I
59 RACOVIȚĂ ANA OLIVIA I
60 RADU ȘTEFAN IONUT I
61 RAICEA VICTOR MIHAI I
62 SIMION RAUL GEORGE CRISTIAN I
63 SPÎNOCHE ȘTEFANIA TEODORA I
64 STAN ANDREI CLAUDIU I
65 STAN IOANA SOPHIA I
66 STERNAT DENIS EDUARD I
67 STOICA SERGIU ALEXANDRU I
68 ŞCHEOPU EDUARD VALENTIN I
69 ȘERBAN LUCA ANDREI I
70 ȘTEFAN OLIVIA I
71 TĂLPEANU DANIEL GABRIEL I
72 UDROIU DARIUS ANDREI SEVERIN I
73 VASILESCU IOANA MARIA ALEXANDRA I
74 VĂDUVA RĂZVAN FLORIN I
75 VIZITIU-BURTEA ANA-MARIA I
76 VOICU ANA-MARIA I
77 ZANFIRACHI MĂLINA ANDREEA I
78 ZLĂTARU BOGDAN MIHAI I
Pagina 369 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 144 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BOU MARIAN NICOLAE PETRE I
2 CĂLIN MARIUS I
3 CIOVICĂ MIHAELA IONELA I
4 CONSTANTIN RICARDO GABRIELLE I
5 GREACA LARISA OANA I
6 IONESCU RADU-CĂTĂLIN I
7 IONIȚĂ ALEXIA IONELA I
8 ISTRATE ALEXIA ISSABELA I
9 LARION DENISA VALENTINA I
10 LUCA GABRIEL CRISTIAN I
11 MATEI EMANUEL CLAUDIU I
12 MOCANESCU ALIN STEFAN I
13 PRODAN RAMONA ELENA I
14 SERBAN IUSTINA I
15 STĂNICĂ RAREȘ I
16 ŞTEFAN LARISA MARIA I
17 TILICI LARISA CRISTINA I
18 TIRON ALEXANDRU IONUȚ I
19 TRANCĂ ARMAND NICOLAS I
20 TURCIN ALEXANDRA FLORENTINA I
Pagina 370 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 150 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRESCU ERIC IOAN I
2 ANDRONESCU TOMA I
3 ANGHEL ANA MARIA I
4 ANGHEL ANASTASIA IRIS I
5 APOSTOL PATRICK ANDREI I
6 ASA MARIO ANDREI I
7 AVRAM REBECA MARIA I
8 BAESCU MIRUNA ANA I
9 BALAN SOFIA MARIA I
10 BALANESCU SOFIA MARIA I
11 BALTARIU LUCA I
12 BARBU KARINA I
13 BARBU PATRICK IONUT I
14 BĂLAN ALEXANDRU MIHAI I
15 BĂLĂBĂNEANU ALEC GABRIEL I
16 BERBECARU EMA GABRIELA I
17 BOACA ANDREI EDUARD I
18 BOSTINA ALEXANDRA I
19 BRAIA STEFAN I
20 BREAHNA LUCA ANDREI I
21 BUDEŞ EDUARD CRISTIAN I
22 BURLACU DARIA IOANA I
23 CARATA ARMAND ALEXANDRU I
24 CHETROIU MATEI I
25 CHIRICA LUCA BOGDAN I
26 CHIRU IRIS MARIA I
27 CHIURTU ALEXANDRA ELENA I
28 CIOLAN PATRICK STEPHAN I
29 CIOLANEL ERIC TUDOR I
30 CIRJAN ALDESCU CARINA ANTONIA I
31 CIULUVICA ANIA OLGA I
32 COJOCARU ALEXANDRA I
33 COMAN EMA MARIA I
34 COMĂNESCU VLAD CONSTANTIN I
35 CONSTANTINESCU GEORGE CODRIN I
36 CONSTANTINESCU TEODORA I
37 CORBEANU ALEXANDRU I
38 COSTACHE ALEXIA I
39 COSTACHE ANDREI I
40 COSTACHE SOFIA IOANA I
41 COSTEA ILINCA GABRIELA VERONICA I
42 COSTESCU LIZA MARIA I
43 COVALCIC MIHNEA ANDREI I
44 CRISTESCU OLIVIA IOANA I
45 DABU FLORIAN ANDREI I
46 DELINSCHI PETRU COSMIN I
47 DIACONU TUDOR IOAN I
48 DICA ANA DIANA I
49 DIMU SARA GABRIELA I
50 DOBRE MAYA ANDREEA I
51 DOLOCAN ALESSIA BEATRICE I
Pagina 371 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 150 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 DRAGAN MIRUNA MARIA I
53 DUMITRACHE RADU ANDREI I
54 DUMITRASCU ERIC ANDREI I
55 ENACHE DARIA ANDREEA I
56 ENACHE TUDOR STEFAN I
57 ENUCA VICTOR STEFAN I
58 FERENT ROBERT I
59 FILIP THEODOR CONSTANTIN I
60 FLAMINZEANU MARIA I
61 FLESCHIU BIANCA STEFANIA I
62 FULGA DARIA MARIA I
63 GAINA RARES STEFAN I
64 GAVRILA RAZVAN I
65 GAVRILESCU FILIP CHRISTIAN I
66 GEORGESCU OCTAVIAN I
67 GHICA VLADIMIR I
68 GHIRESCU DENIS ANDREI I
69 GÎJGAN EUGEN CĂLIN I
70 GLAVAN RARES GABRIEL I
71 GRIGORAS PATRICIA I
72 GRIGORESCU IOANA ALEXIA I
73 GROSAN-DOMAN THEODOR ALEXANDRU I
74 GURBAN DIANA CATERINA I
75 HORNEA SARA MARIA I
76 IALOVOI DENIS ANDREI I
77 IANCU STEFAN ADRIAN I
78 IBRAIM LEILENA THARA I
79 IGNAT CLARA I
80 IGNAT TEODORA MARIA I
81 ILIESCU LUIZA RUXANDRA I
82 ION MIHAI CRISTIAN I
83 ION SILVIUS STEFAN I
84 IONESCU ERIKA MARIA I
85 IONESCU MAIA I
86 IONESCU RADU GABRIEL I
87 IORDACHE BOGDAN ALEXANDRU I
88 JINGAN ALESIA MARIA I
89 JUDEAUX ELISA I
90 KAMENIEV MARKO I
91 KOCSIS-CRISTEA MAYA GABRIELA I
92 LACATUSU STEFAN I
93 LAPUSESCU ALEXANDRA I
94 LAZARESCU ALEXANDRA MARIA I
95 LUPASCU EDWARD CRISTIAN I
96 LUPU ANDREAS MIHAI I
97 MANEA DARIUS ALEXANDRU I
98 MANOLACHE MARIA I
99 MARIN STEFAN ANDREI I
100 MARINACHE SABINA IOANA I
101 MARINESCU DARIUS CRISTIAN I
102 MARINESCU TUDOR IONUT I
Pagina 372 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 150 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 MARJAN MATEI I
104 MELECA DAVID STEFAN I
105 MIHAI PAUL IOAN I
106 MIHAILESCU ANA I
107 MIRESCU ANTHONYO I
108 MITREA ALESSIA MARIA I
109 MOCANU IUSTINA BIANCA I
110 MOHORA MARIA ECATERINA I
111 MOISE RADU I
112 MUȘAT ANDREEA IULIA I
113 MUȘAT RODRIGO ANDREI I
114 NECOARA ION CRISTIAN I
115 NEGRU DARA IOANA I
116 NICULAE MAIA I
117 NITU ALEXANDROS ANDREI I
118 NITU JAQUELINE MARIA I
119 OANEA DAVID TEODOR I
120 ONUT LIVIU ALEXANDRU I
121 PADURETU FILIP I
122 PARAIPAN MARIA RUXANDRA I
123 PARASCHIV ANDREI I
124 PARASCHIV RADU MIHAI I
125 PAVELESCU DIANA GABRIELA I
126 PERSINARU DAVID IOAN CĂLIN I
127 PETRE SOPHIA MARIA I
128 PETRE-CAMBREA ANDREEA MARIA I
129 PIENESCU DINU I
130 POPESCU ANA SOFIA I
131 PREDESCU ANDREI ALEXANDRU I
132 SARDAN BIANCA MIHAELA I
133 SAVU VICTOR XAVIER I
134 SCHIOPU EDUARD ALEXANDRU I
135 SECRIERU MARK DARIUS I
136 SERBAN RADU MIHAI I
137 SIMA ANDREI ALEXANDRU I
138 SIRBU ANA MARIA ISABELLA I
139 SIRBU LARA ANDREEA I
140 SITA MATEI I
141 SOFIAN ELENA ROSA I
142 STANCĂ JEASMIN HELENA MAIA I
143 STANESCU TUDOR MIHAI I
144 STEFANESCU ANA ISABELA I
145 STOIAN DARIA MARIA I
146 STOIAN STEFAN ALEXANDRU I
147 STOICA ANDREI I
148 STOICA CEZAR CRISTIAN I
149 SURDU SOFIA I
150 SURUBARU MARTA I
151 ŞELARU TUDOR CRISTIAN I
152 TALCHIU INGRID VANESA I
153 TATUCU FILIP MARIAN I
Pagina 373 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 150 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 TEACA CLARA ANASTASIA I
155 TEISANU MARIA IOANA I
156 TINCEA ANASTASIA GABRIELA I
157 TOADER CRISTIAN I
158 TODIA DRAGOS GEORGE I
159 TODICA MARIA DAFINA I
160 TOMA VICTOR ANDREI I
161 TOMESCU ILINCA MARIA I
162 TUDOSE KARLA CRISTIANA I
163 UDREA SEBASTIAN NICOLAE I
164 VALCU DAVID IOAN I
165 VLĂDESCU MARA IOANA I
166 VOICU VLADIMIR IOAN I
167 VULTUR ANA ILINCA I
168 WAZZI MOUKAHAL CLARA I
Pagina 374 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 188 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXA ALIN GABRIEL I
2 AMET REHAN ADRIAN I
3 ANTONIE SASHA CRISTIAN I
4 BĂDOI ANA GABRIELA I
5 BĂTĂIOSU ŞTEFANIA ELENA I
6 BOBARU ŞTEFAN FLORIAN I
7 BOROBOC IANYS ALEXANDRU I
8 BUDAI-BUNCEANU IOAN TEODOR I
9 BUZATU ERIKA MARIA I
10 CARDAŞOL CRISTIAN I
11 CHIRIAC ȘTEFAN STERICĂ I
12 CONSTANTIN DRAGOȘ SEBASTIAN I
13 CONSTANTINESCU DAVID GABRIEL I
14 DINCA VLAD ALEXANDRU I
15 DOBOS ANTON PAUL I
16 DOGARU ALEXANDRA IOANA I
17 DUMITRASCU IUSTINA MARIA I
18 DUMITRESCU ALEXANDRU GABRIEL I
19 FLOREA MATTEO ANDREI I
20 GIULEA REBECA NICOLETA I
21 GRAMA ȘTEFAN ANDREI I
22 GRECU CARINA ANA MARIA I
23 GRIGORE LAURENTIU GABRIEL I
24 GUȚIC ALEXIA ANDREEA I
25 HUDREA DIANA MARIA I
26 IONASCU MIRUNA FLORINA I
27 IONICA MARIA GEORGIANA I
28 IORDACHE IULIA I
29 IORDACHE MIHAELA FLORENTINA I
30 JOITA EDUARD PETRISOR I
31 KISS PATRICIA ANDREEA I
32 LUNGU TEODORA MARIA I
33 MANEA ANDREI MĂDĂLIN I
34 MAREȘ RADU ANDREI I
35 MARIN ADRIANA MARIA I
36 MORAIT ROBERT CRISTIAN I
37 NEACȘU ANDREI VLAD I
38 NEDELCU CRISTINA BOGDANA I
39 NEDELESCU MATEI LUCHIAN I
40 NICOLAE MELANIA GABRIELA I
41 OLTEANU CĂTĂLINA MARIA I
42 PINTILIE GIANNIS MARIAN I
43 PISTOL DAVID ALEXANDRU I
44 POPESCU ANA MARIA ENOLA I
45 POPESCU THEEA KARINA CRISTIANA I
46 RADU CRISTIAN GERGHIS I
47 RADUCANU ROSSEMARY PATRICIA I
48 ROMANIUC CRINA IOANA I
49 RUGU ELENA LARISA I
50 SAFTA ANDREEA ARINA I
51 SECĂREANU RAREŞ IOAN I
Pagina 375 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 188 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 STAN MĂDĂLINA ALEXANDRA I
53 STOICA ŞTEFAN DANIEL I
54 TEODORESCU ANNE-MARIE I
55 TULOIU ANA MARIA I
56 URSICA RALUCA I
57 VISAN ANA MARIA ELENA I
58 VÎLCEA ROBERT CONSTANTIN I
Pagina 376 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 2 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AMET IASMINA DENISA I
2 AXENTE DEEA ROXANA GABRIELA I
3 BACIU PETRE ALEXANDRU I
4 BĂLUȚĂ MIRIAM GABRIELA I
5 BUSESCU ERIKA RAMONA I
6 CHIRU ANDREEA CRISTIANA DENISA I
7 CIORNEI SERGIU ADRIAN I
8 CÎMPEAN ANA MARIA I
9 COLȚAN ANDREA DIANA I
10 COROI MIHAIL CĂTĂLIN I
11 COSTACHE CRISTIAN RAFAEL I
12 CRAVCENCO MARIN DINU CONSTANTIN I
13 CRĂCIUN ELENA RALUCA I
14 CREȚU ALEXANDRU ROBERT I
15 CULEA ALEXANDRU RĂZVAN I
16 DAVID FLORIN VIOREL I
17 DOAGĂ DARIUS MIHAI I
18 DRUGĂ DENIS ALEXANDRU I
19 ENE ANDREI DANIEL I
20 ENE MELISA FLORENTINA I
21 FLORESCU DENISA CHRISTIANA I
22 HUȚAN ALINA COSTINA I
23 IONESCU ANTONIO IOAN CRISTIAN I
24 LAIE DAIANA ANNEMARY I
25 LEONIDA PATRICIA ANDREEA I
26 LICĂ ANDREI ANTONIO I
27 MARIA BEATRICE LILIANA I
28 MARIN IONUȚ ADRIAN I
29 MARINA ANA MARIA DENISA I
30 MIHAI ANTONIO RAUL I
31 MOISE FLORENTINA ALEXANDRA I
32 MOȘU ANDREI VIOREL I
33 MOTOC IOANA MARIA I
34 NAN ALEXIA VALENTINA I
35 NEDELCU ELENA ANA MARIA I
36 OBREJA DENISA IOANA I
37 OLARU-NECULA MARIAN I
38 OLTEANU LIZZI I
39 ONILĂ NICOLAS LUCIAN CRISTINEL I
40 PÎRLITU SILVIU GABRIEL I
41 POPA GIOVANA FLORENTINA GABRIELA I
42 PUSDREA YANIS ALBERT ANDREAS I
43 RADU MIHAELA DANIELA GABRIELA I
44 RĂDUCANU CONSTANTIN GABRIEL I
45 RIZOIU MAIA ALEXANDRA I
46 ROSTAȘ ȘTEFAN I
47 ROȘU ARTHUR LUDOVIC I
48 STAICIU ESTERA I
49 STANCIU ANDREEA ALEXANDRA I
50 STOICA GEORGIANA ANDREEA I
51 STOICOV SARA MARIA I
Pagina 377 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 2 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 SULFINEANU IULIA ANTONIA I
53 TĂNASĂ ȘTEFANIA I
54 TRIFAN ALEXIA ANDREEA I
55 VASILE DANIEL MARIAN I
Pagina 378 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 280 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXE LEONARD I
2 ALEXE LUCA ANDREI I
3 ANA ELISABETA IOANA I
4 ANASTASIU IARINA NECTARIA I
5 ANGHEL CARINA MARIA I
6 ANGHEL IOAN ALEXANDRU I
7 ARAMĂ ILEANA VIOLETA I
8 BADEA DONIA SERENA I
9 BADEA PETRU GABRIEL I
10 BALAȘ ERICA MIHAELA I
11 BARAC ALBERT DUMITRU I
12 BARBU ALESIA EVELINA I
13 BARBU DELIA ELENA I
14 BĂICOEANU RARIS ANDREI I
15 BĂLAN ALEXANDRU I
16 BĂLOIU ANDRA SOFIA I
17 BĂRBUȚ ANDREEA MARIA I
18 BĂRCAN MARIA ALESSIA I
19 BĂTRÂNU CORINA ELENA I
20 BITOI IULIA ANDREEA I
21 BÎCIU ANA MARIA I
22 BÎLĂ ANDREI I
23 BLÎNDU ADELA MARIA I
24 BOBE LUCAS DAVID I
25 BOGDAN MARIA FLORENTINA I
26 BONU TEODORA IOANA I
27 BORA AMALIA CRISTINA I
28 BRATOSIN SERENA MARIA I
29 BRÂNZAN ANDREI GABRIEL I
30 BRICEAG LARISA I
31 BRUTARU AYAN MIHAI I
32 BUCUR DAVID GABRIEL I
33 BUGA CRISTIAN PARASCHIV I
34 BUȘCĂ MARIA I
35 BUŞU VLAD GEORGE I
36 BUZOIANU ADINA CĂTĂLINA I
37 CALIN MARIA ALEXIA I
38 CALISTRU BIANCA MIHAELA I
39 CALISTRU DIANA GABRIELA I
40 CĂCIULAN BIANCA CHRISTIANA I
41 CĂLIN DAVID MIHAI I
42 CÂLȚAN ANDREEA CARINA I
43 CÂMPEANU CĂLIN GABRIEL I
44 CÂRCIUMARU ANDREI MIHAI I
45 CHICHEA ANDREI MATEI I
46 CHIRILOIU KARINA MARIA I
47 CHIRPISIZU MATEO GABRIEL I
48 CIMPEANU BOGDAN ALEXANDRU I
49 CINCĂ ELENA ALEXIA I
50 CIOBANU ALEXANDRU MIHAIL I
51 CIOMÎZGĂ-MĂRGĂRIT IUNIA I
Pagina 379 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 280 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CIREŞ MIHAI CRISTIAN I
53 CÎRNARU ILINCA NORA I
54 COJANU PETRUȘ MATEI I
55 COJOCARIU LUCA NICOLAE I
56 COMAN AMALIA ELENA I
57 CORHEA RAREȘ LUCA I
58 CORNEA ERIC IONUȚ I
59 CRISTESCU LUISA NATALIA I
60 CRÎNGUȘ IUSTIN I
61 DANE DAVID IULIAN I
62 DIMA ALEXANDRU I
63 DINU EDUARD ȘTEFAN I
64 DINU TEODORA MARIA I
65 DONEA KARINA RAYSA I
66 DRĂGAN ANYA VALENTINA I
67 DUMITRICĂ OCTAVIAN TEODOR I
68 DUMITRU DARIA NICOLETA I
69 DUȘA CLAUDIU GEORGE I
70 DUȘMANU ERIK ȘTEFAN I
71 DUȘU BOGDAN COSTIN I
72 ENACHE VLAD ALEXANDRU I
73 ENE GABRIEL IONUȚ I
74 ENICĂ ERIC ALEXANDRU I
75 ENULESCU DENIS ANDREI GABRIEL I
76 FLORESCU DAVID MIHAI I
77 GAGEA DARIA IOANA I
78 GALBENUŞI ALEXANDRU NICOLAS I
79 GÂRLEANU DANIEL MIHAI I
80 GEACĂ EDUARD GABRIEL I
81 GEORGESCU RAISA IOANA I
82 GEORGESCU VLAD ANDREI I
83 GHEORGHE ALEXIA I
84 GHIA RAREȘ GABRIEL I
85 GHICA ALEXIA MARIA I
86 GHIOCEL AMELIA ELENA I
87 GIRTAN RADU CONSTANTIN I
88 GOGESCU SASHA CHRISTIAN I
89 GRIGORE ARIANA I
90 GRIPCĂ VLAD I
91 HERCIU NIKOLAS ANTON MIHAI I
92 HÎRZA YASMIN ANDREEA I
93 IABA ADELINA GEORGIA I
94 IANA CRISTIAN I
95 IANCU IOANA GABRIELA I
96 ICHIM BRIANA ELENA I
97 ILIE DIANA MARIA I
98 ILIE LUCA SEBASTIAN I
99 ION AMALIA I
100 IONAŞCU RAREŞ CRISTIAN I
101 IONESCU VLADIMIR I
102 IONIȚĂ RAREŞ ANDREI I
Pagina 380 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 280 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 IONIȚĂ COSTIN CIPRIAN IONUȚ I
104 ISAIDA GABRIELA BIANCA I
105 ISTINIE ANDREI I
106 ISTRATE ANA MARIA I
107 ISTRATE MIRUNA IOANA I
108 IVANCIA VICTOR CRISTIAN I
109 KELEMEN MARIA GABRIELA I
110 KISS EVA MARIA I
111 LAZĂR DENISA TEODORA I
112 LAZĂR EVA IOANA I
113 LAZĂR ȘTEFAN ADRIAN I
114 LEONTE VALERIA IOANA I
115 LEPADATU DAVID CRISTIAN I
116 LIXANDRU EDUARD ŞTEFAN I
117 LUNGU TANIA MARIA I
118 MACIOLCU ANDRA ELENA I
119 MAFTEI ANTONIA ELENA I
120 MANEA MARIO ALEXIS I
121 MANGU ANTONIO CRISTIAN I
122 MARIN DAVID FLORIAN I
123 MARINESCU IOANA AMELIA I
124 MAX SOFIA ALEXANDRA I
125 MĂGUREANU BIANCA MARIA I
126 MÂRZA MATEI ȘTEFAN I
127 MIHAI CHRISTIAN IOAN I
128 MIHAI SARA GABRIELA I
129 MIHALACHE ANA-MARIA I
130 MIHALACHE ERIKA ALEXANDRA I
131 MIHALCEA NATALIA VIOLETA I
132 MIHEȚ ȘTEFAN DAVID I
133 MILEA DARIA MARIA I
134 MILITARU VLAD ANDREI I
135 MIREA MIHAI ALEXANDRU I
136 MITICĂ BIANCA MARIA I
137 MOCANU SOFIA MARIA I
138 MOLDOVEANU ADELINA ANDREEA I
139 MOLDOVEANU RADU ȘTEFAN I
140 MORAIT DIANA GABRIELA I
141 MOTOC MARIO ALEXANDRU I
142 NAE ANDRADA IULIA I
143 NANEA VICTOR GABRIEL I
144 NEAGU DAVID CRISTIAN I
145 NEAGU MARIA VALENTINA I
146 NEBANCEA AMALIA MARIA I
147 NECŞUȚU MATEI I
148 NEDELCU DIANA I
149 NEGRESCU DENIS ANDREI I
150 NEGREȚ ROXANA I
151 NEGUȚ DAVID CRISTIAN I
152 NICULA BIANCA MARIA I
153 NICULESCU DENISA MARIA I
Pagina 381 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 280 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 NIȚĂ MATEI ALEXANDRU I
155 OANCEA DINU I
156 OBREJAN DRAGOȘ ȘTEFAN I
157 OLARU CALANCEA ANDREI I
158 OPREA ALEXANDRU BOGDAN I
159 OPREA FLORENTINA NICOLETA I
160 PALANGĂ BRIANA GABRIELA I
161 PANĂ CRISTIAN IONUȚ I
162 PARAIPAN MARA I
163 PAUN ILINCA MAYA I
164 PAVEL TEODORA IOANA I
165 PĂDURARU ERIC I
166 PĂTRAȘCU ALEXANDRU MIHAI I
167 PĂUNESCU COSMINA DARIA ELENA I
168 PETCU DAVID ALEXANDRU I
169 PETRE MARIA IULIA I
170 PETRE SOFIA ALEXANDRA I
171 PETRE ȘTEFAN ALEXANDRU I
172 PETRESCU RADU MIHAI I
173 PETRU ȘTEFAN I
174 PITULICE MAIA ANDREEA I
175 POPA DANIEL ŞTEFAN I
176 POPESCU DAVID CHRISTIAN I
177 POPESCU DAVID MARIUS I
178 POPESCU KARLA IOANA I
179 PORUMBOIU ANDRADA MARIA I
180 POSTELNICU MATEI I
181 PREDA YANIS GEORGE I
182 PROFIR EMANUEL ILIUS I
183 RADU LARISA MARIA I
184 RADUCU RARES CRISTIAN I
185 RAICU LUCA ANDREI I
186 RANETE RĂZVAN ANDREI I
187 RĂDUCAN BOGDAN ANDREI I
188 RĂDUCAN RADU ŞTEFAN I
189 RĂDUCANU ALECSA GABRIELA I
190 RISTEA EVA I
191 RÎMBU MIHAI ALEXANDRU I
192 ROIBU CĂTĂLIN ANDREI IONUȚ I
193 ROSU RADU MATEI I
194 ROȘIOARĂ SASHA ANDREI I
195 ROŞU GEORGIA DENISA I
196 RUȘANU ANDREEA CHRISTINE I
197 SANDU DENIS NICOLAE I
198 SANDU PATRICIA ELENA I
199 SARMAN DARIA ȘTEFANIA I
200 SĂVULESCU LUCA IOAN I
201 SLAVU ANDREI MATEI I
202 SOFRONIE TEODORA I
203 SORESCU SOFIA I
204 STĂNCIULESCU RAREȘ-MIHAI I
Pagina 382 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 280 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 STOIAN ALEXIA MARIA I
206 STRĂJER MARIA ILINCA I
207 SULIAPA MARIO EDUARD I
208 ŞERBAN IANNIS MIHAI I
209 ŞOVAR NICOLLE MARIA I
210 ȘTEFAN DARIUS CONSTANTIN I
211 TACHE DENISA ANAMARIA I
212 TĂNASIE DAVID AYAN I
213 TĂTARU MATEI ȘTEFAN I
214 TEBEȘOI ERIC MIHNEA GABRIEL I
215 TEODORESCU ANA CORINA I
216 TEODORESCU VICTOR ALEXANDRU I
217 TOMA ADELINA MARIA I
218 TOMA DENISA IOANA I
219 TOMOSOIU CRISTIANA I
220 TUCAN ANDREI GABRIEL I
221 TUDOR ALEXANDRU MIHAI I
222 TUDOR MIHAI I
223 TUDORA DAVID PETER I
224 TUDORACHE VIOLETA ANA MARIA I
225 TURTOI ANDRADA MARIA I
226 ȚENE RUBEN MARIAN GABRIEL I
227 UDROIU KARINA MARIA I
228 URSESCU ELISABETA I
229 UŞURELU RADU ANDREI I
230 VASILE ANDREI I
231 VASILE LUCA ALEXANDRU I
232 VÂLCEANU BIANCA ELENA I
233 VITION DARIUS I
234 VÎRSTĂ KARINA MARIA I
235 VLAD ȘTEFAN I
236 VOICU ANA NATALIA I
237 ZARNESCU PATRICK IOAN I
Pagina 383 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Petrache Poenaru” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU RAUL NICOLAS I
2 ANDREI PĂUN MARIO ADRIAN I
3 COBZARU GEORGIANA CRISTINA REBECA I
4 COMANESCU ERIC DANIEL I
5 DRAGOMIR REBECCA MARIA I
6 GEORGESCU ANA MARIA I
7 GIURA THEEA BEATRICE I
8 ION RIHANA GABRIELA I
9 LĂZĂRESCU DAVID ALIN I
10 LECU EMANUELA GEORGIANA I
11 MĂCĂILĂ ROXANA GEORGIANA I
12 MIRCEA LILIANA GABRIELA I
13 OLTEANU MARIUS ANDREI I
14 PETRE ANA MARIA KARLA I
15 PETRE ANA-MARIA I
16 PETRE GRIGORE DUMITRU I
17 PETRINI RĂZVAN MARIAN I
18 POPESCU NICOLETA EVELINA I
19 SIMION ELISABETA GABRIELA I
20 SOARE ALIN ANDREI I
21 STANA DARIUS CRISTIAN I
22 STATE SORIN ALEXANDRU I
23 ȚÂNCĂ ROXANA MARINELA I
24 VACĂLIE ALEXANDRU GABRIEL I
25 VOICU ROBERT RUET I
26 VOINEA ALEXANDRU LEONARD I
Pagina 384 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Principesa Margareta” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHELĂRIȚEI LUCA ȘTEFAN I
2 ACHIȚEI MATEI GABRIEL I
3 ANGHEL ALESSIA REBECCA I
4 ATOMEI EMBRAH NIKOLLAS GABRIEL I
5 BARBĂRASĂ DENIS MARIAN I
6 BARON VIOLETA ANTONIA I
7 BENGHE MIHAI VLAD I
8 BÎLDEA PATRICIA MARIA I
9 BOCĂNEALĂ MARIA I
10 BRAŞOVEANU DARIUS IONUȚ I
11 BUCULEI ȘTEFAN RAREȘ ANDREI I
12 BUDUI ALEXANDRU EDUARD I
13 BURCEA MIHAI TEODOR I
14 BUȘĂ SAMUEL DANIEL I
15 CÂRMIALĂ VALENTINA GABRIELA I
16 CÂRNEALĂ DARIA ALEXIA I
17 CELEA IANIS HRISTU I
18 CHEANIU ANDREI ȘTEFAN I
19 CHIPU LUCA CRISTIAN I
20 CHIRCA ANDREEA ECATERINA I
21 CIUCĂ MATEI ADRIAN I
22 CODIN ANDRA STEFANY I
23 COSTACHE VLAD ANDREI I
24 CRĂCIUNESCU IOANA ADRIANA I
25 CREȚU ILINCA I
26 CRIȘAN LUCA ȘTEFAN I
27 DADARLAT ANA MARIA I
28 DANCIU VICTOR ALEXANDRU I
29 DANDEȘ CRISTIAN ALEXANDRU I
30 DARIE TEODORA ANASTASIA I
31 DAVIDESCU OLIVER GEORGE CRISTIAN I
32 DINCĂ LEONARD CRISTIAN I
33 DOBRE MATEI ANDREI I
34 DOBRIN ALEXANDRA IOANA I
35 DRĂGĂNESCU ANA LUIZA I
36 DRĂGHICI MIHAI CONSTANTIN I
37 DUMITRU DAVID ȘTEFAN I
38 DUŞA GEORGIANA MARIANA I
39 ENE KARINA ANDREEA I
40 FALCĂ ALEX GABRIEL I
41 FILIP MARA SOFIA I
42 GĂINĂ IULIA MARIA ELENA I
43 GHEORGHE CRISTIAN MIHAI I
44 GHEORGHE FLORIAN ANDREI I
45 GRECIUC DAVID GABRIEL I
46 GREȚCAN BIANCA MARIA ALECSANDRA I
47 GRIGORAȘ SOFIA ANDREEA I
48 HOCAOGLU SARA ZOZAN I
49 HOURI AHMED RAMI I
50 IANCU VICTOR ŞTEFAN I
51 IGNAT NICHOLAS GABRIEL I
Pagina 385 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Principesa Margareta” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 IONAȘCU ELENA I
53 IONESCU CRISTIAN I
54 IONESCU DARIUS GABRIEL I
55 IONICIOIU LUCA ALEXANDRU I
56 IVAN ELENA ARIANA I
57 IVANCU GABRIEL I
58 IVANOV CIPRIAN I
59 LEOLEA DAVID GABRIEL I
60 LUCA CIPRIAN SASHA I
61 LUNGU EDUARD ANDREI I
62 MARIN ANDREI I
63 MARIN ŞERBAN CRISTIAN I
64 MATACHE ALESSIA MARIA I
65 MATEI ANDREI CRISTI I
66 MATEI COLIN I
67 MIHAI ADRIAN CĂTĂLIN I
68 MIHAI YANIS MARIUS I
69 MORARU ANDREI ROBERT I
70 MUSTAFA DENIS COSTY ADI I
71 MUȘETESCU ȘTEFANIA MARIA I
72 MUTIŞ LUCA PETRU I
73 NECULCEA ALEXANDRU CIPRIAN I
74 NEDELCU MARIA ECATERINA I
75 NEGOIȚĂ ARIS CLAUDIU GABRIEL I
76 NEGREA TUDOR I
77 NICĂ EDUARD MIHAI I
78 NOVICOV MIRUNA NICOLETA I
79 OINĂCARU EDUARD MIHAI I
80 OLTEANU TUDOR I
81 OPREA CEZAR CRISTIAN I
82 PANCIU MARIA I
83 PANIȚĂ ALEXANDRU I
84 PARPALEA LAURA GABRIELA ANDREEA I
85 PARTENIE DAVID ȘTEFAN I
86 PARTENIE SARA MARIA I
87 PAȘOL IRINA MARIA I
88 PĂUNOAIA ALEXIA MARIA I
89 PETRE EVA MARIA I
90 PETRESCU ANA MIRUNA I
91 PIVODĂ DARIUS ANDREI I
92 POPESCU RIHANA DANIELA IOANA I
93 PREDA MIHAI CONSTANTIN I
94 RISTEA SERGIU MARIAN I
95 ROŞCA MIRUNA I
96 RUPA EMILIA ANDREEA I
97 RUSĂNESCU COSMIN ANTON I
98 RUSEN ALEXANDRU CRISTIAN I
99 RUSU KARINA ANDREEA I
100 SALI MELISSA ANDREEA I
101 SALVAN DARIA ALEXANDRA I
102 SERBEGIU ROXANA MARIA I
Pagina 386 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Principesa Margareta” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 STANCIU IOAN MIHAI I
104 STEREA MIHAELA LAVINIA I
105 STOICA ALEXANDRA IULIANA I
106 STROE MARIA ANDREEA I
107 SURUGIU IOANA GABRIELA I
108 ȘERBAN DAVID VASILE ALEXANDRU I
109 ȘOMOIAG FILIP ANDREI I
110 ŞTEFAN DAVID ANDREI I
111 TĂNASE MATEI CRISTIAN I
112 TRIFAN NATALIA I
113 TUDOR MARIA ALEXANDRA I
114 TUDORIE ANDREI LUCA I
115 TUNSOIU DARIUS MIHAI I
116 ȚURLEA ETHAN NICOLAS I
117 VANGHELE IRINA SABINA I
118 VIŞEVAN VICTOR SETH I
119 VÎLCU ALEXANDRU I
120 VLAD ANDREI DARIUS I
121 VLAICU DARIA IOANA I
122 VOINEA DARIUS ANDREI I
123 VUCICU MATEI ŞTEFAN I
124 ZASTRAN ADINA I
Pagina 387 / 469
Nume Prenume
Şcoala Primară “Conil” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 5 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 COŞCOVATU ROBERT CRISTIAN I
2 CRISTACHE ANDREI CRISTIAN I
3 DOBRE ANASTASIA MARIA I
4 FOLEA VLAD MIHAI I
5 GRAMĂ ANDREI I
6 IOAN VICTOR I
7 JURUBITA VICTOR NICOLAE I
8 MAIANU DAN ADRIAN I
9 MĂCIUCĂ NARCIS RAFAEL I
10 STANCU DARIA MARIA I
Pagina 388 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 198 – Limba română – Step by Step
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDRONESCU MARTHA ŞTEFANIA I
2 ARHIP ANDRA CAMELIA I
3 BEŞTEA MARIA BIANCA I
4 BUD CRISTIAN ANDREI I
5 CĂBULEA TUDOR MIHAI I
6 DAMIAN VICTOR I
7 DINESCU LUCA I
8 DOBRE MIHAI I
9 FORIŞ ANA MIHAELA I
10 GEANTĂ MARIA CLAUDIA I
11 GRĂDINARU SOPHIA ALEXIA I
12 IORDACHE GEANINA DENISA I
13 LUNGU ANA DELIA I
14 MARINESCU MARIA ILINCA I
15 MINA KASIA MARIA I
16 MIRESCU MARIA GABRIELA I
17 MITACHE TUDOR CRISTIAN I
18 MITRACHE ALEXANDRU FLORIN I
19 MOGA ANTONIA ECATERINA I
20 NACA MIHAI I
21 NEGUȚ BIANCA MARIA I
22 NICOARĂ CODRIN VIOREL I
23 NICORICI ANASTASIA I
24 ONICA LUCA ANDREI I
25 PAVEL AMALIA GABRIELA I
26 POPESCU ANA CLARISA I
27 RĂDOI ALBERT MĂDĂLIN IOAN I
28 RĂDUȚĂ TEODOR IOAN I
29 RIZOLU REMUS ANDREI I
30 SCHIOPU IOANA SOFIA I
31 SÎRBU MAYA NICOLE I
32 STOICA ADRIANA CRISTINA I
33 TRACIUC DIANA I
Pagina 389 / 469
Nume Prenume
Colegiul Național “Elena Cuza” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BIOLAN MATEI ALEXANDRU I
2 BOGHIU DARIUS ȘTEFAN I
3 BORLESCU ANYA ELENA I
4 CHIULEA DAVID IONUȚ I
5 CÎRSTEA ERIC ȘTEFAN I
6 COMAN GRUIA IOAN I
7 CONSTANTIN MATEI GEORGE I
8 COSTREIE TUDOR ANDREI I
9 DRAGNEA LUCA MIHAI ŞTEFAN I
10 DUDĂU FLORENTIN PATRICK I
11 DUNĂREANU CEZAR I
12 GAFIA MĂLINA GABRIELA I
13 GRADEA FABIO ȘTEFAN I
14 GROSU ANDREI TUDOR I
15 ION SOFIA MARIA CRISTINA I
16 IORDACHE ȘTEFAN ANDREI I
17 LĂPĂDAT IOANA I
18 MARIN ANDREI MIRCEA I
19 MIHALACHE ALECSIA TEODORA I
20 MOCANU VALENTINA RALUCA I
21 MOISE ANCA MARIA I
22 MOVILIANU NADIA I
23 OBAE ERIC PETRU I
24 PANCU MARC I
25 PANDELEA MARIA DARIA I
26 PÎRVULESCU EVELINE MARIA I
27 POPESCU AYANA ADELINA I
28 RISTEA MARIA EMILIA I
29 SAMOILĂ FILIP I
30 SCARLAT ALEXIA MARIA I
31 TĂNASIE VLAD FLORENTIN I
32 TEODORESCU ANISIA MARIA I
Pagina 390 / 469
Nume Prenume
Liceul Tehnologic “Sf. Antim Ivireanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 APROIANU EDUARD IONUȚ I
2 BADEA ROBERT CRISTIAN I
3 BALAN MARIA ANA I
4 BĂICOIANU SARAH MARIA I
5 BEJU NATALIA MARIA I
6 BERCHIMIȘ TUDOR CĂLIN I
7 BOBOC CARLOS PATRICK I
8 BRÎNZEI TUDOR ANDREI I
9 BURLACU ALEXANDRU I
10 CARAIANI ANDRADA IOANA I
11 CEMÂRTAN MARIAN I
12 CHIVU ALEXANDRU CRISTIAN I
13 COLȚOI DAVID NECTARIE I
14 COPĂCEANU ANCA-MARIA I
15 COSTACHE ANA MARIA I
16 COSTACHE IONUȚ CRISTIAN I
17 DINU BEATRICE ANDREEA I
18 DINUȚ ANA ILINCA I
19 DORIN DARIUS I
20 DROBOTĂ DARIA ALEXIA I
21 DUMITRESCU DIANA ELENA I
22 DUȚĂ ADRIAN MARIO I
23 FERARU TEODOR I
24 FILIMON TEODORA I
25 FILIP SEBASTIAN CRISTIAN I
26 GARAIACU GABRIELA I
27 GÎNDEȘ ANDREEA COSMINA I
28 GLINISCHI ALBERT ALEK ANDREI I
29 GRĂDINARU PATRICK EDWARD I
30 HONCERU ANDREI GEORGE I
31 IANCU NICOLE I
32 ILIE PARASCHIV EDUARD ANDREI I
33 ILIESCU DAVID I
34 IONESCU PETRA I
35 KARDA-COJOCARU DAMIAN I
36 MAVRODIN EMA MARIA I
37 MIHAI LUCIA MARIA I
38 MIHALACHE ANTONIO LUCA I
39 MIHĂILĂ ANDRA MARIA I
40 MIHĂILESCU BOBOCEA SABIN ADRIAN I
41 MIKE ERIC I
42 MILEA TEODOR I
43 MIRON ALBERT MIHAIL I
44 MIRON SORANA MARIA I
45 NAE ALESIA DENISA I
46 NEGUȚ LARISA MARIA I
47 NICULESCU MAIA GABRIELA I
48 NIȚU SEBASTIAN I
49 OANCEA OVIDIU NICOLAE I
50 PALANIȚĂ ADA I
51 PIRCIU COSMIN GABRIEL I
Pagina 391 / 469
Nume Prenume
Liceul Tehnologic “Sf. Antim Ivireanu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 POPESCU ALEXANDRU CĂTĂLIN I
53 RADU CARLA MARIA I
54 RADU YANNIS ALEXANDRU I
55 STĂNESCU VICTOR GABRIEL I
56 STOIAN NICOLAE I
57 STOICEA MIRUNA IOANA I
58 SUCIU CRISTIAN ADRIAN I
59 ȘTEFAN ANDREI I
60 ȘTEFAN SMARANDA IOANA I
61 ȘTEFANESCU EMA IOANA I
62 TOMESCU ȘERBAN COSTIN I
63 TUMBĂR MATIAS NICHOLAS I
64 ȚUCUDEAN NECTARIA I
65 VĂDUVA ANDREI CRISTIAN I
66 VELEA ALINA ELENA I
67 VIȘAN MELISSA ANDREEA I
68 VÎRVAROIU ANA I
69 ZAVALAȘ MARIO FLORENTIN I
Pagina 392 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Eugen Lovinescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AJJOUM MAHOMMAD I
2 ANGHEL MIHAI VALENTIN I
3 ANTONIE IULIANA I
4 ANTONIE SABINA BIANCA I
5 ARHIP RADU CRISTIAN I
6 ARSENIE VALENTIN MIHAI I
7 ASANDEI DAVID CRISTIAN I
8 BĂDESCU EMA SIMINA I
9 BĂDILĂ ALEXANDRA ANDREEA I
10 BIGGS ALEXANDRA MARIA ISSABELLA I
11 BIRĂU IRIS AMIRA I
12 BONCEA SOFIA ELENA I
13 BUCEVSCHI PAUL THEODOR I
14 CERCHEZ DAVID ANDREI I
15 CHIRIȚĂ NICOLAS CRISTIAN I
16 CIOCHINĂ ŞTEFAN ANDREI I
17 COSTACHE ALESSIA MARIA I
18 CRISTEA THEODORA IOANA GABRIELA I
19 DRĂGAN TOMA ANDREI I
20 DUMITRACHE DENIS ALEXANDRU I
21 DUMITRU CRISTIAN I
22 DUNĂRE LAURA ALEXANDRA I
23 DUNCĂ MARIA RUXANDRA I
24 FÂNTÂNEANU RAISA MARIA I
25 GHENȚI ALEXANDRU IONUȚ I
26 GHIŞOIU ANA MARIA GABRIELA I
27 HAIDAMAC MIRUNA I
28 HUZU DARIUS ANDREI I
29 ILIE MARIA ALEXANDRA I
30 ION DARIA MARINA I
31 IONIȚĂ ALEXANDRU GEORGE I
32 ISPAS ALEXANDRU FLORIN I
33 IVĂNESCU IRINA ALESIA I
34 KALOGIROU IOANNIS I
35 LANG DAVID ANDREI I
36 LĂUTARU ALEXANDRU CĂTĂLIN I
37 MANEA RAREŞ NICHOLAS I
38 MANOLACHE MARIA STELUȚA I
39 MANOLACHE RALUCA TEODORA I
40 MIHAI ALEXANDRU I
41 MIHAI MAYA ANDREEA I
42 MIHALCEA SOFIA LIANA I
43 MIREA ISABELLE CRISTIANA I
44 MUNTEANU ERIKA ANDREEA I
45 NAE EDMOND ALEXANDRU I
46 NEACŞU DARIUS MARIAN I
47 NEAMȚU ALEXANDRU GABRIEL ZANI I
48 NEGRU CĂLIN MIHAI I
49 NISIP RAREŞ ALEXANDRU I
50 NISTOR DANIEL VLAD I
51 NIȚULESCU EMMA NICOLE I
Pagina 393 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Eugen Lovinescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 OANĂ SEBASTIAN I
53 PANAIT ANA I
54 PASCU SARA MARIA I
55 PAVEL DORU IONEL I
56 PĂTRÎNOIU BIANCA MARIA I
57 PÂRLOG BIANCA GABRIELA I
58 PENE DARIUS DIMITRIE I
59 PODAR GEORGE I
60 PUŞCAŞU TUDOR ANDREI I
61 RATTINGER BIANCA MARIA I
62 RĂDUȚIU DAVID ALEXANDRU I
63 ROBESCU ANDREEA CATIA I
64 ROBU DIANA IULIANA I
65 ROTARIU MARIA ADELA I
66 SOARE IOAN ALEXANDRU I
67 STAN ANDREI I
68 STANCU CRISTINA MARIA I
69 SURUGIU LUCAS ANDREI I
70 ŞTEFAN PATRICK ANDREI I
71 ŞTEFAN THAIS CRISTINA FLORALICE I
72 TEODORESCU FILIP I
73 TEODORESCU THOMAS ŞTEFAN I
74 TILIOI TEODORA CRISTIANA I
75 TUDOR TEODORA ŞTEFANIA I
76 TUDOSE NATALIA CRISTIANA I
77 URSE ANDREI DAVID I
78 URSU CRISTIAN ALEXANDRU I
79 VASIU ANDRA I
80 VĂDUVA ALESSIA ELENA I
81 VĂRZAN TUDOR MIHAI I
82 VĂTAFU ANTONIO MIHAI I
83 VÂLCAN REBECCA MARIA I
84 VIERIU ADRIANA MARIA I
85 VIIŞOREANU VLAD ALEXANDRU I
86 VINTILĂ ANDRA IOANA I
87 VULTUREANU IULIA I
88 ZAHARIA DARIUS ŞTEFAN I
Pagina 394 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Marin Preda” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANGHEL DAVID ANDREI I
2 ANGHEL SARA MARIA I
3 ANTOFE MARIO IONUȚ I
4 BANCHEŞ MARIA ROXANA I
5 BAROTI DENISA MARIA I
6 BĂDANA BIANCA ELIZA I
7 BĂIAŞU ROBERTA ALEXANDRA I
8 BĂRBULESCU IULIANA TEODORA I
9 BÂRSAN ŞTEFAN I
10 BEDÖ RAUL ADRIAN I
11 BEJINARIU DAVID I
12 BÎSCĂ SOFIA MARIA I
13 BLAJ ALEXANDRU GABRIEL I
14 BOŞCAN DENISA MIHAELA I
15 BRATU ERIKA MARIA I
16 BUCŞĂ ERIC ANDREI I
17 BUNDĂ ALEXANDRA MARIA GEORGIANA I
18 BUTUC ALEXANDRU NICOLAS I
19 CABA ANDREEA I
20 CATALINA ARIANA IOANA I
21 CATINCA ANDREEA LOREDANA I
22 CIOCIOI RAFAEL ANDREI I
23 CIORTAN MAIA TEODORA I
24 CONSTANTIN MARIO ALEXANDRU I
25 COSTEA ANDREI DANIEL I
26 CREȚAN ROBERT I
27 CURCĂ MARIA I
28 DAN ANDREI BOGDAN I
29 DANCIU SEBASTIAN ANDREI I
30 DESCULȚESCU ILINCA MARIA I
31 DESCULȚESCU MARIA ELISA I
32 DIMA ARMIN TUDOR ANDREI I
33 DINU ANDREI NICOLAS I
34 DINU ERIKA MARIA I
35 DOBRICEANU ERIC ANDREI I
36 DODU MARA MARIA I
37 DOROBANȚU ANA MARIA I
38 DRĂGUŞIN DIMITRIE I
39 DRUGĂ EDUARD NICOLAE I
40 DUMBRAVĂ ALEXANDRA IOANA I
41 DUMITRESCU DAVID STEFAN I
42 DUMITRESCU MIRUNA I
43 DUMITRU COSMIN STEFAN I
44 EL BAABOUA YANIS I
45 ENACHE EMMA GABRIELA I
46 FLOREA ERIKA LAVINIA I
47 FUNIERU MARIA EMILIA I
48 GHEONEA DARIUS ANDREI I
49 GHEORGHE MATEI CRISTIAN I
50 GHIOLDIŞ LARISA CRISTINA I
51 GRITSCH ODETTE ANAMARIA I
Pagina 395 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Marin Preda” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GROSU ANAIS IOANA I
53 GROSU ANDREI SEBASTIAN I
54 GUTEA DAVID IUSTIN I
55 HRIMIUC ANASTASIA I
56 IANCU ALYSSA ŞTEFANIA I
57 ION ALEXIA STEFANIA I
58 ION ANAMARIA ADELINA I
59 ION IZABELA I
60 ION ROMEO ALEXANDRU I
61 LĂCĂTUȘ MARIO DEMISS I
62 LICIU KARINA IOANA I
63 MACAREI CLAUDIU CONSTANTIN I
64 MANDA CĂTĂLIN ALEXANDRU IONUȚ I
65 MARA ALEXANDRU MIHAI I
66 MAZĂRE CARINA ANASTASIA I
67 MIHĂIȚĂ DAVID LEONARD I
68 MILEA RODRIGUES ELENA PATRICIA I
69 MILITARU IURI RĂZVAN I
70 MIRICĂ SARA ALEXANDRA I
71 MITRIC IRINA ANDREEA I
72 MOLDOVEANU CONSTANTIN DANIEL I
73 MORARU MARIA I
74 NAN MATEI GABRIEL I
75 NĂSTASIE CASANDRA SOFIA I
76 NEAGU EMILIA CONSTANTINA I
77 NICOAREA ANDREEA RAMONA I
78 NICOLAU EDUARD ALEXANDRU I
79 NISTORESCU ANA EMINA I
80 OANCEA EDUARD MIHAIL I
81 OLARIU IOANA PATRICIA I
82 OOSTENDORP OSCAR KAYA PATRICK I
83 OPREA ANA STEFANIA I
84 OPREA DAVID FLORIN I
85 OPREA MATEI ALEXANDRU I
86 OPRICĂ LUCA MIHAI I
87 PAMFILE MAYA ANDREEA I
88 PĂRVU DARIUS TEODOR I
89 PĂUNESCU DARIA ANDREEA I
90 PETRE MARIA JUSTINA I
91 PETREA IZABELA JASMINE I
92 POP IULIAN ALEXANDRU I
93 POPA CIPRIAN I
94 POPESCU ANDREI MIHAI I
95 PREDA CLAUDIA MAYA MARIA I
96 PURICESCU ADELA IOANA I
97 RADU NATALIA ELENA I
98 RANETE FILIP I
99 RĂDUCAN BRIANA ANDREEA ROBERTA I
100 RĂDUCANU MARIA VICTORIA I
101 RĂDUȚ REBECCA ANA MARIA I
102 ROGOJINARU MARIA I
Pagina 396 / 469
Nume Prenume
Liceul Teoretic “Marin Preda” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 ROTARIU RAISA ANTONIA I
104 RUSU LAVINIA VALENTINA MARIA I
105 SANDU MARC DANIEL I
106 SANDU MARIA IRINA I
107 SANDU YANIS ANDREI I
108 STATE EDUARD ŞTEFAN I
109 STĂNESCU ALEXANDRU MARIAN I
110 STOIAN CARINA IOANA I
111 ŞERBAN CRISTINA ANA MARIA I
112 ŞERBAN MATEI CONSTANTIN I
113 ŞOITU MARIA I
114 TĂBLEȚ YANNIS ANTONIU I
115 TĂNĂSUICĂ NATALIA IOANA I
116 TOFAN PETRU LUCIAN I
117 TOPORAȘ LUCAS CRISTIAN I
118 TRUŞCĂ MARIA I
119 TUTUNARU IRINA TEODORA I
120 ȚACĂ LARISA MARIA I
121 ȚOI DAVID GABRIEL I
122 UDRIȘTE ANA MARIA I
123 VELEA IULIA MARINA I
124 VITION EDUARD IONUȚ I
125 VÎLCU DIANA ANDREEA I
126 VOCHIȚA ALBERT ANDREI I
127 ZAHARIA IANIS GABRIEL I
128 ZANFIRACHE DARIUS PETRISOR I
Pagina 397 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Adrian Păunescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABDULACHIM EREN I
2 ADĂSCĂLIȚEI SARA MARIA I
3 ALEXANDRU CRISTIAN OCTAVIAN I
4 ANDRONE ȘTEFANIA ANA-MARIA I
5 ANGELESCU IULIAN FLORIN I
6 BEȚIVU BOGDAN GABRIEL I
7 BUCUR DAVID ANDREI I
8 BUJOR ALEXIA MARIA I
9 BURLACU SORINA JANINA I
10 CALCIU SARA ANDREEA I
11 CEUCĂ ALEX MIHAI I
12 CIOBANU AIDA I
13 CIUHAN LUCA ANDREI I
14 COCIORAN ALICE-IOANA I
15 CONSTANTINESCU ERIC ANDREI I
16 CRISTEI EMA MARIA I
17 DAVIDESCU ALEXANDRU I
18 DRAGOMIR ADELINA MARIA I
19 DRĂGAN ANDREI OVIDIU I
20 DRĂGAN COSMIN ANDREI I
21 DRĂGHICI ALEXIA ANDREEA I
22 DUŞMANU RAREŞ ALEXANDRU I
23 FĂRÎMIȚĂ MARIUS ADRIAN DANIEL I
24 GALAȚANU ALEXANDRU ŞTEFAN I
25 GERGELY SEBASTIAN ALEXANDRU I
26 GHEȚA KARINA MARIA I
27 IORDĂNESCU CRISTIAN GABRIEL I
28 JOITA IULIA ANA MARIA I
29 LEFTER SOFIA ELENA I
30 LUPAN LUIZA MARIA I
31 MANU DAVID ANDREI I
32 MARIA ANA I
33 MIHAI CRISTIAN MARIO I
34 MIHĂILESCU IRIS ALEXANDRA I
35 MOLDOVAN IOAN ALEXANDRU I
36 NEDELUŞ ANASTASIA ELENA I
37 OPINCĂ ALEXANDRU I
38 PACHE SARA MARIA VICTORIA I
39 PARASCHIV DARIA ALEXANDRA I
40 PASCU ŞTEFAN CRISTIAN I
41 PAVEL MATEI ŞTEFAN I
42 PETRESCU DAVID DANIEL I
43 POPESCU ALEXANDRU VLAD I
44 RADU BIANCA MARIA I
45 REMUŞ FRANCESCA SOPHIA I
46 SAFTA ANDREEA CĂTĂLINA I
47 SĂBĂREANU IONUȚ ANDREI I
48 TĂTARU ANA ELENA I
49 TĂTARU VICTOR CHRISTIAN I
50 UDREA DAVID I
51 VÎLCEANU ȘTEFAN DENIS I
Pagina 398 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Adrian Păunescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 VOICU ŞTEFAN I
Pagina 399 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Constantin Brâncuşi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACĂLFOAIE RAREŞ ANDREI I
2 AGIU ANIA IOANA I
3 AGIU RALUCA MARIA I
4 ALBIȚĂ ALEXANDRU IULIAN I
5 ALBU ANDREEA SOFIA I
6 ALEXANDRU ILINCA ANTONIA I
7 ANGHEL CORINA ANDREEA I
8 ANGHEL RAREȘ I
9 ANTONESCU ANDREI CRISTIAN I
10 APOSTOL ANISIA ANDREEA I
11 APOSTOL ILINCA MARIA I
12 BALTĂ MARIA IOANA I
13 BĂLUȚĂ COSTIN EDUARD I
14 BĂRBULESCU LUCA TRAIAN I
15 BĂRBULESCU TUDOR IOAN MARIAN I
16 BĂRBUȚĂ SARAH IOANA I
17 BELGHIRU DARIA IOANA I
18 BERTEA ROXANA MIHAELA I
19 BIDIREAN ADRIAN ŞTEFAN I
20 BLĂNARU GEORGE RADU I
21 BODA LAURA IOANA I
22 BOLDEA CORINA ELENA I
23 BOLEAC TUDOR ANDREI I
24 BOLOCAN ALEXANDRU ŞTEFAN I
25 BORCAN DAVID ANDREI I
26 BORDEA RAREŞ CRISTIAN I
27 BOTIN ALESIA CONSTANTINA I
28 BRATU ALBERT CRISTIAN I
29 BRĂDEANU DAVID IONUȚ I
30 BULACU ILINCA TEODORA I
31 BURCEA DARIA IONELA I
32 BURLACU OTILIA I
33 BURTAN IRINA ANDREEA I
34 BUȚĂ DAVID ȘTEFAN I
35 CĂLIN ADRIAN ŞTEFAN I
36 CĂLUGĂRU ELENA DARIA I
37 CECĂREANU ERIC ALEXANDRU I
38 CHIRIPUCI ADRIAN MARIO I
39 CHIRIȚĂ AMALIA IOANA I
40 CIUCĂ DARIA I
41 CIUREA ȘTEFAN I
42 CLOȘCĂ DANIEL ANTONIO I
43 COCEA ADELINA NICOLE I
44 COCU DARIA MARIA I
45 COJENESCU-LABĂR AMALIA MARIA I
46 COLAN ANDREI CRISTIAN I
47 CONSTANTIN RAREŞ ANDREI I
48 COSTACHE NICOLAS I
49 COSTACHE SOPHIE I
50 COSTEA-BILEANU DRAGOȘ IONUȚ I
51 COSTEA-BILEANU MARIA BIANCA I
Pagina 400 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Constantin Brâncuşi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CROITORU IRENE ANDREEA I
53 DAMASCHIN IOAN ALEXANDRU I
54 DAMASCHIN MIHAI EDUARD I
55 DASCĂLU REMUS CRISTIAN I
56 DÂRMON DAVID GABRIEL I
57 DELIU MAYA I
58 DIMESCU ANDREI I
59 DINCĂ MILAN ALEXANDRU I
60 DOBRE CEZAR ANDREI I
61 DOBRINESCU CARINA GEORGIANA I
62 DOROBĂȚ TUDOR CONSTANTIN I
63 DRAGOMIR ȘTEFAN ALEXANDRU I
64 DRĂGHICI IULIA ANDREEA I
65 DRĂGOI LUCA I
66 DUDULAC NATALIA ŞTEFANIA I
67 DUMITRACHE IOANA TEODORA I
68 DUMITRANA ROXANA MIHAELA I
69 DUMITRU PATRICIA ROBERTA I
70 DUMITRU RAUL MIHAI I
71 ENACHE TEODORA I
72 FLONTA CRISTIAN I
73 FLOREA DARIUS CRISTIAN I
74 FLORICEL ALEXANDRU I
75 GAIȘ DAVID GABRIEL I
76 GAVRILĂ IONUȚ DANIEL I
77 GAVRILOIU-PORTASE SOFIA MARIA I
78 GĂLIE PETRU ANDREI I
79 GEAMBAȘU CRISTIAN ALEXANDRU I
80 GEORGESCU MARIA ADNANA I
81 GHIOCA ALESIA ANDREEA I
82 GHIȚĂ EDUARD GABRIEL I
83 GRIGORE MARIA SOFIA I
84 GUCIANU ANNA LARISA I
85 GUREŞU CONSTANTIN CRISTIAN MARIAN I
86 GURGUI EVA MARIA I
87 HAIDOIU IOANA MARIA BIANCA I
88 HUCIU DARIUS ALEXANDRU I
89 IANCU ALEXANDRU CRISTIAN I
90 IGNĂTESCU IANCU ALEXANDRU I
91 ILINCA ANASTASIA I
92 ION LIVIA MARIA I
93 IONESCU LUCA ALEXANDRU I
94 IORDAN ALEXANDRU I
95 IORGA DARIA IOANA I
96 IORGA ERICKA NICOLE I
97 IOSUB VLAD I
98 ISTRATE MARIA SARA I
99 IVAN YASMINE ANDREEA I
100 KIRIȚĂ NATALIA MARIA I
101 LĂZĂRICĂ MATEI ŞTEFAN I
102 LUCEANU DARIUS FLORIAN I
Pagina 401 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Constantin Brâncuşi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 LUNGU KARINA IOANA I
104 MARCUS CEZAR I
105 MARICA DAVID MIHAIL I
106 MARIN IOANA MĂDĂLINA I
107 MARIN LUCA ANDREI I
108 MARIN REBECA GEORGETA I
109 MARINESCU MAIA I
110 MĂLDĂIANU ALESSIA ANDREEA I
111 MĂRGĂRINT KEVIN ANDREI I
112 MEDELEANU MATEI MIHAI I
113 MICA ELENA MARIA I
114 MIHAI ANDREI I
115 MIHAI DUMITRU CRISTIAN I
116 MIHAI TEODORA SOFIA I
117 MITITELU DARIA ANDREEA I
118 MOCANU HORIA ANDREI I
119 MOLDOVEANU BIANCA GABRIELA I
120 MOLDOVEANU IOANA MARA I
121 MORCOV CARLA MARIA I
122 MUȚULESCU TUDOR ANDREI I
123 NAE LUCA ALEXANDRU I
124 NANU MIHAI BOGDAN I
125 NEACŞU ALEXIA ANDREEA MARIA I
126 NECULA ANA MARIA I
127 NECULA TUDOR ȘTEFAN I
128 NEGULESCU ALEXANDRU NICOLAE I
129 NICOLAE CRISTIAN ANDREI I
130 NICOLAE IOAN MATEI I
131 NICOLAE MARIA TEODORA I
132 NICULESCU ANA MARIA I
133 NIKIFOROV ADRIAN VLADIMIR I
134 NIȚĂ RAREȘ MIHAI I
135 NIȚU NATALIA ELENA I
136 OANĂ ALEXANDRU ȘTEFAN I
137 OPREA ANDREEA BIANCA I
138 PANAIT VLADIMIR ANDREI I
139 PANCA ANDRADA ȘTEFANIA I
140 PANȚURU IANIS COSTIN I
141 PARASCHIV GEORGE LUCA I
142 PAVEL DAVID I
143 PĂDURARU BIANCA ALEXANDRA I
144 PEPINO DELIA GABRIELA I
145 PETCU ANA I
146 PETRESCU DELIA IOANA I
147 PETRICĂ MIHNEA ȘTEFAN I
148 PLEȘESCU ANDRA CRISTINA I
149 POLATOS ANDREEA ELENA I
150 POPESCU DARIUS ANDREI I
151 POPESCU MATEI ȘTEFAN I
152 POSTOLACHE SOFIA I
153 PREDA EUGEN ŞTEFAN I
Pagina 402 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Constantin Brâncuşi” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 PREOȚESCU ALEXANDRU EDUARD I
155 PROZAN DARIA ELENA I
156 PULEZ IOANA TEODORA I
157 RADU ANA MARIA BIANCA I
158 RAICU SERAFIM I
159 RĂFĂILĂ VLAD ANDREI I
160 REBLEANU IULIA I
161 SANDU MATEI GABRIEL I
162 SĂLĂVĂSTRU FILIP I
163 SĂLCESCU ŞTEFAN GEORGE I
164 SĂNDULESCU DIANA ANDREEA I
165 SBÎRNECIU NICOLAE DAVID I
166 SCARLET ANDREEA GABRIELA I
167 SOLOMON DAVID I
168 STANCIU ALEXANDRU IOAN I
169 STANCIU MATTHIAS GABRIEL I
170 STANCIU RAREȘ ANDREI I
171 STOIAN MIRUNA DANIELA I
172 STOICA DAVID IONUȚ I
173 STRUGARI BRIANA I
174 ȘCHIOPU RAREȘ ȘTEFAN I
175 ȘERBAN CLARA MARIA I
176 ȘUȚĂ ANDREI ALEXANDRU I
177 TALIANU SOFIA MARIA I
178 TĂNĂSESCU ANDREEA I
179 TOPUZARU ROXANA ȘTEFANIA I
180 TRONARU ISABELLA I
181 ȚARIUC IOANA MIHAELA I
182 URSULEȚ NINA DIANA I
183 VASILE MIHAI I
184 VASILESCU TEODORA MARIA I
185 VERBAN EDUARD MARIAN I
186 VIZITEU DAVID ANDREI I
187 VIZITEU RAREȘ ȘTEFAN I
188 VÎLCU EVA MARIA I
189 VLAD ELENA SIMONA I
190 ZAMFIRESCU VLAD I
191 ZARIF LUCA I
Pagina 403 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Ion Dumitriu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALECU ANDREEA RALUCA I
2 ALEXANDRU CLAUDIU GABRIEL I
3 ANDRONACHE EDUARD ANDREI I
4 AOLARIȚEI RAREŞ THEODOR I
5 APOSTEA DAVID DIMITRI VALENTIN I
6 ASIMIONESEI MARIA LORENA I
7 BABIȚĂ RAREŞ ŞTEFAN I
8 BACIC GEHRING CASTRO LUIZA I
9 BĂNĂȚEANU ALEXANDRU DANIEL I
10 BĂNCILA ŞTEFAN RĂZVAN I
11 BRUSCHI RALUKA DANIELA I
12 BUCUR DRAGOŞ ŞTEFAN I
13 BUGA DAVID CRISTIAN IONUȚ I
14 CATANĂ TEODORA I
15 CÂRNARU ANCA ANA MARIA I
16 CHELU ANDREI CRISTIAN I
17 CHIRU DENISA MIHAELA I
18 CIOBANU ALEXANDRA LARISA I
19 CIORTAN EMMA ALEXANDRA I
20 CIOTÎRNEL SOFIA IOANA I
21 CÎMPEANU DARIUS I
22 CÎRJAN BIANCA ANDREEA I
23 CONSTANTIN ALEXANDRU ŞTEFAN I
24 COSTINEANU RAISA GEORGIANA I
25 COVACHE OLIMPIA MAYA I
26 CRUCERU CRISTIAN GABRIEL I
27 DEACONESCU ANDREI I
28 DIACONU BIANCA GEORGIANA I
29 DINCĂ LUCA FLORIN I
30 DINIȚĂ MATEI CRISTIAN I
31 DOROBANȚU SONIA KLARA I
32 DRĂGAN MARIUS I
33 DRUGĂ PAVEL FLORIN I
34 DUMITRAŞCU ANDREI MARIAN I
35 DUMITRESCU DAVID GABRIEL I
36 FANEA SARA MARIA I
37 GĂVRILUȚ IANIS ANDREI I
38 GEORGESCU VLAD MATEI I
39 GHEȚA ANA KARINA I
40 GHIDARCEA RAREŞ ANDREI I
41 HEREA BIANCA ŞTEFANIA I
42 IACOB CRISTINA ALEXANDRA I
43 ILIESCU CRISTIAN GABRIEL I
44 IONESCU ERIC SPIRIDON I
45 IVAN AMALIA MIHAELA I
46 IVAŞCU GABRIELA FLORENTINA I
47 LAZĂR CLEOPATRA I
48 LAZĂR MATEI GABRIEL I
49 LINCĂ ERIC LEONARD I
50 LIPAN ELENA I
51 MANGĂU MIHNEA NARCIS I
Pagina 404 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Ion Dumitriu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MARICA MARIA EMILIA I
53 MARINIUC BIANCA MARIA I
54 MARTIN ALEXANDRU GABRIEL I
55 MILER RADU CONSTANTIN I
56 MITRACHE ANDREEA MIHAELA I
57 MIU ELVIRA MARIA I
58 MIULESCU NATALIA MARIA I
59 NEACŞU DOMINIC SEBASTIAN I
60 NEACŞU MARIA ALEXANDRA I
61 NEACŞU MARIA ALEXANDRA I
62 NEDELCU CRISTIAN I
63 NELEAPCĂ MARIA BIANCA I
64 OZEL SULEYMAN I
65 PANȚURU ANDREEA TEODORA I
66 PARASCHIVA TANIA MARIA I
67 PASĂRE GABRIEL ADRIAN I
68 PAVEL DAVID CRISTIAN I
69 PĂUNESCU-BUCUR ANDREI I
70 PELMUŞ SUZANA SANZIANA I
71 PETCU MARIA ANDREEA I
72 PETRE DAVID CĂTĂLIN I
73 PETRE MATEI COSTIN I
74 PETRESCU GABRIELA CLAUDIA LAVINIA I
75 PETRESCU NICOLETA ALEXIA I
76 PETRICĂ DANIEL CORNELIU I
77 PÎRCĂLABU VALENTIN CRISTIAN I
78 PÎRVU ANAMARIA I
79 PÎRVU DAVID MIHAI I
80 POP CRISTIAN SEBASTIAN I
81 POPA IUSTIN MĂDĂLIN I
82 POPŞOR DENIS IOAN I
83 PORUMB ALEXANDRU IONUȚ I
84 RĂDULESCU RAISA GABRIELA ELENA I
85 RISTEA GEORGE ADRIAN I
86 SOCOLESCU SIMONA MIHAELA I
87 SORA CRISTINA FLORISA I
88 STAN ALEXIA MARIA I
89 STAN GABRIEL FILIP I
90 STANCIU BIANCA MARIA I
91 STĂNILĂ FABRIZZIO PAOLO I
92 STOIAN MIRUNA ALEXANDRA I
93 STRĂULESCU ILINCA MARIA I
94 STROE MIHAI ALIN I
95 SUCIU CARMEN PETRA I
96 ŞERB SILVIU I
97 TELEJMAN SOPHIA I
98 TRANDAFIR ŞTEFAN GABRIEL I
99 TUDOR BOGDAN MIHAIL I
100 TUDOR MARIA IRINA I
101 TURCU RAUL IONUȚ I
102 TUSLUC DIANA ECATERINA I
Pagina 405 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Ion Dumitriu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 UMBRĂ RADU ŞTEFAN I
104 VAJAI MATEI ALEXANDRU I
105 VASILE MARIA ŞTEFANIA I
106 VASILE MARIA VALENTINA I
107 VATRĂ ALICE IONELA I
108 VĂDUVA NIKOS I
109 VIEZURE IOANA MARIA I
110 ZARAFIN ANTONINA MARA I
Pagina 406 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 117 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALECU ELENA MARIA I
2 ANASTASESCU CLARA GABRIELA I
3 ANDREESCU EDUARD ȘTEFAN I
4 ANDREI ALEXANDRU GABRIEL I
5 ANDRUSEAC EMA ANDREEA I
6 ANIN ALEXANDRU MIHAI I
7 APOSTOL FILIP ALEXANDRU I
8 ARICIU DAVID I
9 BADEA ARINA MARIA I
10 BARBU ANDRADA MARIA I
11 BARTIC ANDREI I
12 BĂDOI LUCA TEODOR I
13 BĂIAȘU EDUARD PETRU I
14 BĂNĂȚEANU TUDOR I
15 BĂNCESCU MATEI I
16 BEBU ȘTEFAN NICOLAE I
17 BELMPAS ELEKTRA MARIA I
18 BELMPAS IASON ALEXANDROS I
19 BICHESCU MIRCEA I
20 BÎRSAN PETRU GABRIEL I
21 BÎZOI ABI ALEXANDRU I
22 BLĂJUȚ ANTONIA SOFIA I
23 BOBEI IOANA ŞTEFANIA I
24 BOLOVAN DAVID ȘTEFAN I
25 BORCAN RAISA MARIA I
26 BRATU MIHNEA ALEXANDRU I
27 BUCUR ADELYNA MIHAELA I
28 BUCURESCU DARIA MARIA I
29 BULMĂU SOFIA GABRIELA I
30 BUNEA MATEI GABRIEL I
31 BURCEA BEATRICE GABRIELA I
32 CALOIANU ANDREI I
33 CANDIDATU ȘTEFANIA I
34 CHIRCĂ MARIA ALEXANDRA I
35 CICIEREANU LUCA MIHAI I
36 CICU IOANA I
37 CIGHIR SARA RUXANDRA I
38 CINTEZĂ IUSTIN GEORGE I
39 CIOBAN COSMINA ALEXANDRA I
40 CIOBAN CRISTINA ANDREEA I
41 CIOBĂNESCU MARIA DARIA TEODORA I
42 CIOCHINĂ DARIA MARIA I
43 CIUBOTARIU RAREȘ MIHAI I
44 CIUCIUMIȘ ANDREEA ALESSIA I
45 CÎRSTEA ANISIA I
46 COMAN DIANA I
47 CONDOROȚEANU ANDREEA ELENA I
48 CONSTANTIN LUCA I
49 CONSTANTINESCU SILVIU MIHAI I
50 CORNIȚĂ GABRIELA I
51 COSTEA MARIA ANDREEA I
Pagina 407 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 117 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 COŞTIUG TUDOR NICOLAE I
53 COTEA ERVIN TIMEUS NICOLAE I
54 COZMA ANDREEA ALEXANDRA I
55 CRUCE ALEXIA TEODORA I
56 CUMPĂNĂ RAREȘ GABRIEL I
57 DĂNĂILĂ MIHAI RĂZVAN I
58 DECULESCU GABRIEL I
59 DENDEA NARCIS COSMIN I
60 DESPINA ALEXANDRU IONUȚ I
61 DINCĂ BEATRICE MIHAELA MĂDĂLINA I
62 DINU NATALIA GABRIELA I
63 DINU VLAD IONUȚ I
64 DORUȚ ALEXANDRU GABRIEL I
65 DRAGOMIR JUSTINA ELVIRA MARIA I
66 DRĂGUȚ FLORIN EDUARD I
67 DUMBRAVĂ EDUARD GABRIEL I
68 DUMITRACHE RADU ALEXANDRU I
69 DUMITRESCU DARIA MARIA I
70 DUMITRESCU ERIKA ANA-MARIA I
71 DUMITRESCU IULIA ȘTEFANIA I
72 DUMITRU BIANCA NICOLLE I
73 DUMITRU SARAH SOPHIA I
74 ERZIAN TUDOR I
75 FERARU MATEI I
76 FILIP DARIA ALEXANDRA I
77 GAVRIȘ PARASCHIVA TEODORA I
78 GĂMAN CONSTANTIN DARIUS I
79 GĂNEȘANU-DRĂGAN MARIA I
80 GHENADE SORANA ANDREEA I
81 GHENEA ALEXANDRU I
82 GHEORGHE ANDREI RAREȘ ALECSANDRU I
83 GHEORGHE IOANA I
84 GHERGHE MARA ELENA I
85 GHERGHE ȘTEFAN OCTAVIAN I
86 GHIHANIȘ NATAȘA IOANA I
87 GHIURCĂ EDUARD ȘTEFAN I
88 GRECU RUCSANDRA MARIA I
89 GROZA DAVID ROBERT ȘTEFAN I
90 HOLBURĂ EVA CRISTIANA I
91 HUIAN TUDOR ALEXANDRU I
92 IACOB DAVID IONUȚ I
93 IANCU ELENA VIRGINIA I
94 IANCU LIVIU GRIGORE I
95 ILIE ANDREI CĂTĂLIN I
96 ILIUȚĂ ALEXANDRA I
97 ION MAYA GABRIELA I
98 ION MIRUNA THEODORA I
99 IONESCU BIANCA ANDREEA I
100 IONESCU DRAGOȘ ȘTEFAN I
101 IONITA REMUS ȘTEFAN I
102 IONIȚĂ MARIA BIANCA I
Pagina 408 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 117 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 IONIȚĂ DARIA THEODORA I
104 IORDACHE DARIA MARIA I
105 IOȚA ALEXIA ALEXANDRA I
106 ISCIUC MATEO EDUARD I
107 IVAN ALEXANDRA MARIA I
108 IVAN IOAN ALEXANDRU I
109 IVAN RAREȘ IONUȚ I
110 IVAȘCU DAVID ȘTEFAN I
111 JIGĂU INNES MARIA I
112 LITEANU ANDREI I
113 LUNGU SOFIA MARIA I
114 MAFTEI BOGDAN ANDREI I
115 MAGHERU SASHA CONSTANTIN I
116 MAICAN IONUȚ ROBERT MARIAN I
117 MANEA LAURA MARIA I
118 MANEA MARIA IZABELA I
119 MARIN BIANCA LAURA I
120 MARIN CRISTIAN MARIUS I
121 MARINESCU MARIUS GABRIEL I
122 MATACHE ANAHIS MARIA I
123 MATEI ȘTEFAN I
124 MĂCRIŞ NATALIA I
125 MĂGUREANU LUCA EDUARD I
126 MĂRCULESCU IOAN I
127 MĂRIUȚ EDUARD MIHAI I
128 MÂNDREA-MURARU MARC I
129 MELINTE MATEI RAREȘ I
130 MIC BIANCA ȘTEFANIA I
131 MICU ANASTASIA IOANA I
132 MICULESCU VLAD ȘTEFAN I
133 MIHAI ALEXANDRA MARIA I
134 MIHAI BIANCA CRISTINA I
135 MIHAI GABRIEL ANDREI I
136 MIHĂESCU ALESSIA MARIA I
137 MILITARU ROXANA ALEXANDRA I
138 MINCIU MAREK IONUȚ I
139 MÎȚIU IOANA CRISTINA I
140 MOCĂNIȚĂ INA ANDREEA I
141 MUNTEANU IOAN I
142 MUREȘAN MIRUNA ANA I
143 MUSTEAȚĂ DARIA ȘTEFANIA I
144 MUȘAT LAURA MARIA I
145 NAGÎȚ SOFIA ANDREEA I
146 NEACȘU ALEXANDRU ȘTEFAN I
147 NEAGU RALUCA MIHAELA I
148 NENCIU CLAUDIA ELENA I
149 NICOLESCU AMALIA MARIA I
150 NICOLESCU PATRICK ANDREI I
151 NICULA DARIA MARIA I
152 NICULESCU TUDOR ANDREI I
153 NISTOR CLAUDIU ANDREI I
Pagina 409 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 117 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 NIȚĂ MATEI CRISTIAN I
155 NIȚU ANTONIA MARIA I
156 OLTEANU ALEXANDRU PETRE I
157 OLTEANU ROBERT ANDREI I
158 OLTEANU VLAD ȘTEFAN I
159 PAUL VLADIMIR IOAN I
160 PAVEN DIANA I
161 PĂUN FILIP I
162 PĂUN TEODORA I
163 PERA ANGELA GABRIELA I
164 PERA LUIZA ELENA I
165 PETCU CRISTIAN GABRIEL I
166 PETRESCU MARIA CRISTINA I
167 PÎRCĂLABU IONUȚ FLORIN I
168 PÎRCIU BOGDAN MATEI I
169 PLACINTA IULIAN IUSTIN I
170 PLETEA FLORIN ALEXANDRU I
171 POPESCU ANA DARIA TIMEEA I
172 POPESCU LUANA MARIA ANITTA I
173 POPESCU MARIA ALEXANDRA I
174 PREDA ALEXANDRU GABRIEL I
175 PREDA MARIA ANTONIA I
176 PREDA TUDOR ALEXANDRU I
177 RĂDUCA RAREȘ MIHAI I
178 RĂDULESCU ANDREI I
179 RĂDUȚOIU NICOLAE ALEXANDRU I
180 RIZEA ALEXANDRU IOAN I
181 RIZEA MARIA CLARA I
182 ROCA ROBERT ANDREI I
183 ROŞU DAVID ANDREI I
184 RUCĂREANU ANA MARIA I
185 SAVU IONUȚ CLAUDIU I
186 SECELEANU MATEI I
187 SIMA TUDOR I
188 SIMION LUCA GABRIEL I
189 SORICĂ-IONESCU ANDREI I
190 STANCIU ANTONIO FLORIAN I
191 STĂNILĂ MARIA I
192 STOENESCU ANDREEA ALEXIA I
193 STOIAN ALIN I
194 STOICA ȘTEFAN AURELIAN NICOLAE I
195 STRATU MARIELA I
196 SULTANA CARLA MARIA I
197 ŞANDRU ALEXIA MARIA I
198 ŞOVĂREL VANESSA ANA NICOLLE I
199 ŞTEFAN MIHAI ALEXANDRU I
200 ȘTEFAN ANNA CLAUDIA I
201 ȘTEFAN MARIA I
202 ȘTEFANA GEORGE ALEXANDRU I
203 ȘTIRBESCU ERIC CONSTANTIN I
204 TIȚU ANA MARIA IULIA I
Pagina 410 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 117 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 TOADER DARIA ANDREEA I
206 TOFAN IOAN MIHAI I
207 TONCEA MARA ANDREEA I
208 TUDOR MATEI HORIA I
209 TUDORI VICTOR ANDREI I
210 TUNSOIU DAVID MIHAI I
211 UDREA DAVID ANDREI I
212 UNGUREANU IONELA MĂDĂLINA I
213 UNGUREANU MARIA LARISA I
214 VASILE ALEX CRISTIAN I
215 VĂTAFU CRISTIANA I
216 VIERU MAYA NICOLE I
217 ZAVARACHE EMMA DENISA I
218 ZĂRNESCU RAREȘ I
219 ZLOTA ANA LUIZA I
Pagina 411 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 142 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBULESCU IOANA NATALIA I
2 ALEXANDRU MARIA TEODORA I
3 ALEXANDRU-POPESCU ERIK ANDREI I
4 ALEXE FILIP ALEXANDRU I
5 ALFONS ROBERT CHRISTIAN I
6 ANGHEL EDUARD ANDREI I
7 ANGHEL ROBERT I
8 ANGHEL VICTOR I
9 ANGHELINA BIANCA MARIA ANDREEA I
10 APETROAEI LARISA MIHAELA I
11 AVRAM RUXANDRA ANDREEA I
12 BANCU DELIA ANDREEA I
13 BĂBĂU-ȘTIRBEI IOAN I
14 BERTEANU ANDRA IOANA I
15 BLIDARU BIANCA ALEXANDRA I
16 BONDA IULIAN ANDREI I
17 BUȘAGĂ ANDREI DANIEL I
18 CAPOTĂ ELIZA MARIA I
19 CASPROVICI GABRIELA ANA-MARIA I
20 CATANĂ ȘTEFAN CRISTIAN I
21 CENUŞE CĂTĂLINA MARIA ANDREEA I
22 CHIVA NICOL DENISA I
23 CIOBANU DARIA MARIA I
24 COMOLI ANDREEA ALEXANDRA I
25 CONDORUŞ CASIANA MARIA BOGDANA I
26 CONSTANTIN TUDOR ANDREI I
27 COSTACHE ANA MELANIA I
28 CRACĂ VICTOR ALEXANDRU I
29 CRISTIAN MAYA ŞTEFANIA I
30 CROITORU ALEX NICOLAS I
31 CURELEA ERIK ANDREI I
32 DAON AMALIA ELENA I
33 DARIE GABRIELA DANIELA I
34 DĂBULEANU ANDREI I
35 DIMOIU RAREȘ MIHAIL I
36 DINU ANDREEA I
37 DINU LUCA GABRIEL I
38 DINU RUXANDRA MARIA I
39 DINUICĂ ANA MARIA I
40 DOANȚĂ DAVID ALEXANDRU I
41 DONOS VLAD I
42 DORODICI LAURA MARIA I
43 DRAGOMIR DENISA MARIA I
44 DUMITRACHE ANDREI BOGDAN I
45 DUMITRESCU ADRIANA GABRIELA I
46 ENACHE ISABELLE MIHAELA I
47 FERARIU KARINA GABRIELA ALEXIA I
48 FIANU ANDREI I
49 FRUNZARU DAVID ADRIAN I
50 FUNIERU MARIA SOFIA I
51 GEORGESCU OCTAVIAN ȘTEFAN I
Pagina 412 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 142 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GHERGHE DRAGOS MARIAN I
53 GRAZIANI ANGELICA I
54 GRIGORAȘ MATEI CRISTIAN I
55 GROSU ANA MARIA I
56 GROSU IOANA CATRINEL I
57 HERȚEA MIHAI CRISTIAN I
58 IANOŞI VALENTINA IONA I
59 ICHIM RAREŞ GABRIEL I
60 ILIN ALEXANDRA GABRIELA I
61 IONESCU ALEXIA GABRIELA I
62 IORDACHE ANDREI I
63 ISAAC ADELINA IRIS I
64 ISPAS ALEXANDRU CĂTĂLIN I
65 IVANOV-YORDANOV CRISTIAN RICARDO I
66 IVĂNESCU EDUARD GABRIEL I
67 LASCU IOANA GABRIELA I
68 LOVIN DRAGOŞ MIHAI I
69 MADAN ROBERT SEBASTIAN I
70 MANOLESCU MIHAI ALEXANDRU I
71 MATACHE ANDREEA I
72 MĂRĂITU MARIA CRISTINA I
73 MÂNZÂNA ALEXANDRA DANIELA I
74 MIC NICOLE ALEXANDRA I
75 MIHAI ROBERTO CONSTANTIN I
76 MIHAI SARA IOANA I
77 MIHAI VLAD ANDREI I
78 MIRCIOIU ANDY GABRIEL I
79 MOGOȘ RALUCA ANTONIA I
80 MORARU DAVID CRISTIAN I
81 MUNTEANU RADU GABRIEL I
82 MURGOCI ALEXIA ȘTEFANIA I
83 NEAGU ARIN ȘTEFAN I
84 NEAGU NICOLETA ANDREEA I
85 NEGRU MATEI IOAN I
86 NEGULESCU ROBERT ALEXANDRU DAVID I
87 NENIȚĂ ANDREI I
88 NENIȚĂ ȘTEFAN I
89 NICULESCU RADU ȘTEFAN I
90 OLARIU ANA IRINA I
91 OLTEANU GABRIEL LUCA I
92 OPREA DIANA GABRIELA I
93 PARFENI MARK CRISTIAN I
94 PĂCALĂ DARIUS RĂZVAN GABRIEL I
95 PĂTLĂGEAN ANDREI TUDOR I
96 PETCUȚ EDUARD GABRIEL I
97 PETRE DAVID GABRIEL I
98 PETRE SOFIA MARIA I
99 PETRESCU ILINCA ALEXANDRA I
100 PINTILIA SOFIA I
101 POPA SABINA MARIA I
102 POPESCU ANDRADA MARIA I
Pagina 413 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 142 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 PURCEL ADRIAN DAVID I
104 PURCEL ALEXANDRU CRISTIAN I
105 RADU DAVID ȘTEFAN I
106 RADU IOANA ALEXANDRA I
107 RADU SEBASTIAN PETRU ANDREI I
108 RAI ALEXANDRU EMANUEL I
109 RĂDUCANU MARIA I
110 RUBIO-CHAVEZ DAVID ALEJANDRO I
111 SCHIAU DAVID FLORIAN I
112 SEGMEREAN CRISTINA MARIA I
113 STAN ANDREI VLAD I
114 STANCU MIHAI ALEXANDRU I
115 STOIAN NICOLAE MĂDĂLIN I
116 STROIE ALEXANDRU I
117 ȘERBAN CIPRIAN TUDOR I
118 TIMOFAN MARIUS ȘTEFAN I
119 TOPONOIU RALUCA ELENA I
120 VĂTAV ALEXANDRA MARIA I
121 VELCESCU LUCA CRISTIAN I
122 VIŞAN MARIA I
123 VLAD MIHAI ȘTEFAN I
124 VLAICU LIVIA ANA MARIA I
125 VOCHECI CEZAR ȘTEFAN I
126 VOICU IOANA MARIA I
127 VOICU RAREȘ ȘTEFAN I
128 ZAMFIR GABRIEL I
Pagina 414 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 153 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 BOCEANU VIO MIHAI RAUL I
2 BOLIA MIRCEA SABIN ŞTEFAN I
3 DEACU FLORENTINA I
4 DEACU MARIAN I
5 DUMITRU KARINA PETRONELA I
6 ENACHE NICOLAS ANDREI I
7 GHEORGHE MARIA LARISA I
8 IONIȚĂ MARTA ESTERA I
9 MANOLE IOSIF I
10 MATEI DENISA ADRIANA I
11 NEGRU FLORIN DANIEL I
12 PETRA ALEXIA TEODORA I
13 PURANIU ANA CRISTIANA I
14 PURANIU COSMIN ANDREI I
15 RADU ROBERT GABRIEL I
16 RĂDULESCU ALEXANDRU CRISTIAN I
17 SEVERINCU IONUȚ DANIEL I
18 STOICA RAUL I
19 TĂNĂSESCU GEORGE ŞTEFAN I
20 TUDOR ŞTEFAN ALEXANDRU I
21 TUDOSIE ALEXANDRU DENIS I
22 VOINEA CARINA MIHAELA I
Pagina 415 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 156 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACMAMBET EDWIN ESER I
2 AGACHI SARA ELENA I
3 ALĂMIȚĂ DAVID I
4 ALBU LUCA I
5 ANCĂN RADU I
6 ANDREI ILINCA TEODORA I
7 ANGHEL MAYA IOANA I
8 AVRAM ANDREI I
9 BALAȘ CĂTĂLIN GABRIEL I
10 BALAYȘ ALBERT BOGDAN I
11 BARAGHIN SOFIA MARIA I
12 BĂDIN RADU I
13 BĂLȚOI DRAGOȘ GABRIEL I
14 BĂRBULESCU CARINA MARIA I
15 BĂTCULESCU EDUARD ȘTEFAN I
16 BELENEȘ ROBERT ȘTEFAN I
17 BERDAN MARIA RALUCA I
18 BOLBOSE SOFIA MARIA I
19 BORȘ BIANCA ELENA I
20 BRISCAN SOFIA GABRIELA I
21 BUCUR ANA NATALIA I
22 BUD LUCA I
23 CARACAȘ ANASTASIA I
24 CĂRUNTU MARGARETA I
25 CIOLACU DAVID ŞTEFAN I
26 COCOŞ PAULA ALEXANDRA I
27 COMAN VLAD EMANUEL I
28 COSTACHE MARIA ANTONIA I
29 COTOROBAI VLADIMIR I
30 CRISTACHE THEODORA I
31 CRISTEA SOFIA VALENTINA I
32 CRISTINA MARIO ANDREI I
33 CUȘAI BIANCA MARIA I
34 DEDU IOANA ANA MARIA I
35 DINCĂ GABRIELA I
36 DINCĂ TIMEEA ANA MARIA I
37 DINOCI RĂZVAN GABRIEL I
38 DOBRE DARIA ȘTEFANIA I
39 DOBRICĂ ALEXANDRU GABRIEL I
40 DOBROIU CRISTIAN DAVID I
41 DOMINTE MARIA ELENA I
42 DRAGOMIR RAREȘ THEODOR I
43 DRĂGOI CEZAR ALEXANDRU I
44 DRÎNDEA FILIP DANIEL I
45 DUBAR VLAD CECIL MATHIAS I
46 GALAN CLAUDIU IONUȚ I
47 GEORGESCU DENISA ȘTEFANIA I
48 GHEȚU ȘTEFANIA DANIELA I
49 GOGOESCU DAVID ȘTEFAN I
50 GONCIULEA ALINA ȘTEFANIA I
51 GRASU CĂTĂLINA FLAVIA I
Pagina 416 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 156 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GRAUR SEBASTIAN ȘTEFAN I
53 GRIGORE ANDREI CASIAN I
54 GRIGORE ERICA MARIA I
55 GRIGORESCU MATEI I
56 GUNE CRISTIAN ȘTEFAN I
57 HÂNCEANU ȘTEFAN MIHAI I
58 HÂȚIC BRIANNA MARIA SANTEE I
59 IAMANDI MARIA I
60 IANCU MIHAI ALEXANDRU I
61 IOAN IRINA DIANA I
62 ION ȘTEFAN DANIEL I
63 IONAȘCU LAMBERTO LUCA I
64 IONAȘCU MARA ALEXANDRA I
65 IONESCU ALEXANDRU I
66 IONESCU MARIA SOFIA I
67 IONESCU MARIO I
68 IONIȚĂ MARIA I
69 IORDACHE PETRU DAMIAN I
70 IORDACHE RUXANDRA ELENA I
71 IRIMIA EDUARD GABRIEL I
72 JUGĂNARU ROBERT ANDREI I
73 KOVACS ALEXIA TEODORA I
74 LEOLEA ȘTEFANIA I
75 LERESCU ADRIAN GABRIEL I
76 MALOFI MATEI NECTARIE I
77 MARINESCU DAVID IULIAN I
78 MARTIN BOGDAN PAUL I
79 MÂRȚ ALEXANDRA GABRIELA I
80 MIHAI LUCA ANDREI I
81 MIHĂILESCU TEODOR GEORGE I
82 MIREA NICOLE MARIA I
83 MIRU DAVID ANDREI I
84 MITITELU ADNANA MARIA I
85 MITROAICA ALBERT ANDREI I
86 MLADIN MARIA VALENTINA I
87 MODIGA TUDOR GABRIEL I
88 MOLDOVAN SOFIA TEODORA I
89 MORUȘU LUCA ANDREI I
90 MOȘTEANU ARIANA MARIA I
91 MUŞAT MARA IOANA I
92 MUȘAT LUCA DANIEL I
93 NACEA MIHAI SEBASTIAN I
94 NĂSTASE ALEXANDRU MARIO OLIMPIU I
95 NEDELCU ANDREI DAVID I
96 NEDELEA ROBERT GABRIEL I
97 NUCȘOREANU GEORGIANA MARIA I
98 OLESCU ADELINA MARIA I
99 OPREA ANDREEA SORINA I
100 OPREA BIANCA MARIA I
101 OPREA MIRUNA ANASTASIA I
102 PAREPA ȘERBAN GABRIEL I
Pagina 417 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 156 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 PASCARIU DAVID EMANUEL I
104 PĂTRAȘCU VLAD I
105 PETCU ANDREI TUDOR I
106 PETCU IOANA I
107 PETRACHE ANDREI IONUȚ I
108 PETRACHE IACOB I
109 PETRESCU MATEI PETRU I
110 PILCA ALESSIA MARIA I
111 PÎRJOL ANA MARIA I
112 POPA ANASTASIA MARIA I
113 POPESCU EVA ILINCA I
114 POPESCU LUCA I
115 PREDA DENISA MARIA I
116 PREOȚESCU LAURA IOANA I
117 PRICHINDEL IULIA GABRIELA PATRICIA I
118 PUFU IOANA ALEXANDRA I
119 RAMBELA ȘTEFANIA ALEXANDRA I
120 RĂCHIȚAN ALEXA TEODORA I
121 RĂIANU MARIO IONUȚ I
122 RICIU DAVID MIHAI I
123 ROȘCA ALEXIA IOANA KATIA I
124 ROTARU AMALIA GABRIELA I
125 SASU BIANACA ANA MARIA I
126 SAVU ANDREEA MARIA I
127 SCARLAT TOMA I
128 SÎMPETRU ELENA TATIANA I
129 SPIREA BIANCA GEORGIANA I
130 STAN AMALIA MARIA I
131 STAN MIHNEA CHRISTIAN I
132 STAVILĂ RAFAEL ALEXANDRU I
133 STOICA CEZAR ȘTEFAN I
134 STOICA EDUARD MARIAN I
135 ȘOLOIU DAVID ȘTEFAN I
136 ȘTEFAN DAVID I
137 ȘTEFAN MAIA IOANA I
138 TACHE ANDREI CRISTIAN I
139 TRIFAN CRISTIAN I
140 UNGURENAȘU ANDREEA LAVINIA I
141 URSACHE ERIKA NICOLETA I
142 VACARIU EDUARD ANDREI I
143 VAMEȘU VLAD ANDREI I
144 VĂETIȘ ANDREI ALEXANDRU I
145 VLĂDUȚĂ MATEI ALEXANDRU I
146 ZANFIRACHI ISABELLA ANAIS I
147 ZIMȚA VICTOR ANDREI I
148 ZINCA ANDREI CRISTIAN I
Pagina 418 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 161 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ARPĂŞANU MIHNEA ANDREI I
2 BĂTĂNAŞI NICOLAS GABRIEL I
3 BUTUNOIU ANDREEA IONELA I
4 CHIRITA EDUARD MARIO ANDREAS I
5 CONSTANTIN CRISTINA MARIA I
6 DREZALIU DANIEL ALEXANDRU I
7 DUMITRU DAVID CRISTIAN I
8 DUMITRU LAURENȚIU FLORIN I
9 ILIE NICOLAE FLORIN I
10 LACHE MARIUS ANDREI I
11 LIXANDRU YANNIS MARIAN I
12 MARIN LIVIU IONUȚ I
13 MĂNIȚĂ GABRIEL IONUȚ I
14 RĂDANȚU MARIA ALEXANDRA I
15 ROSU ANA MARIA VALENTINA I
16 SANDU MAYA ŞTEFANIA I
17 SIMION MARIAN MARCEL I
18 STOIAN IONUȚ ADRIAN I
19 ȚURCANU ALEXANDRA LARISA I
20 VOICU IASMINA MARINELA I
Pagina 419 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 163 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM NICOLETA CAMELIA I
2 AVĂDANEI FLORIN GHEORGHIȚĂ I
3 BALICA MARIA I
4 BEDREAG ALEXANDRA MARIA I
5 BEJENARU ŞTEFAN LAURENȚIU I
6 BOZÂNTAN MARC PETRU I
7 CIOAREA GEORGIANA NICOLE I
8 CORCIU ALEXANDRU ŞTEFAN I
9 COROZEL ERIC GABRIEL I
10 CRĂCIUN ANDREEA MIHAELA I
11 DAN ERIKA PATRICIA ANDREEA I
12 DONCEA ȘTEFANIA ALEXANDRA I
13 DRAGOMIRESCU IOANA I
14 DUMITRU PETRA ALEXIA MARIA I
15 FILIP GABRIEL I
16 GHEORGHE RĂZVAN ANDREI I
17 GHEORGHE-TYIRA ARYANNA I
18 GOGOF-IVANOF MARIA ALEXANDRA I
19 GRECIANU VLAD GEORGE I
20 HARAI SILVIA NICOLETA I
21 HRISTACHE DAVID NICOLAE COSTIN I
22 ICHIM ANA MARIA I
23 ICHIM MANUEL I
24 ILIE MARIA MEDEEA I
25 ION ELENA LAVINIA I
26 ION KARINA ALEXIA I
27 IONIȚĂ CRISTINA IOANA I
28 JAPIN EMMA I
29 LAE MIHAI I
30 LĂUTARU ŞTEFAN ANDREI CRISTIAN I
31 LUPEI MARIO ANDREI I
32 MANEA VALENTIN GABRIEL I
33 MAVRODINEANU BIANCA MARIA I
34 MOLDOVAN ALEXIA MARIA I
35 NICOLAE GABRIELA ELENA I
36 PANĂ SORINA PATRICIA I
37 PĂTRAŞCU BIANCA MARIA I
38 PINTILIE EDUARD ANDREI I
39 POPESCU ALEX NICUŞOR I
40 POPESCU DARIUS NICOLAS I
41 PUȘCĂU RAMON KLITOS VASY I
42 RADU ANA-MARIA I
43 ROBU ȘTEFAN DANIEL I
44 RUDARU MATEO ANDREI I
45 RUSU DAVID IULIAN I
46 SIMA ERIC ANDREI I
47 SMEU DENIS VALENTIN I
48 SOARE RALUCA VALENTINA I
49 SOCACIU IRIS I
50 STAICU MARIUS FLORIAN I
51 ȘERBĂNESCU ALEXANDRA GABRIELA I
Pagina 420 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 163 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 TĂNASE RAMONA CRISTIANA I
53 TOPOLOG ANA-MARIA I
54 TORRES AMADOR MARIA ANGELA I
55 TUFĂ ALESSIA MARIA I
56 VĂDUVA DAVID CHRISTIAN I
57 VLAD IRINA ANDREEA I
Pagina 421 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 164 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDRONE TANIA STEFANIA I
2 BAHNARU DAVID IOAN I
3 BRĂTESCU FLAVIA ANDREEA I
4 BUTOIANU MIHAI STEFAN I
5 CIMPOERU ANDREEA I
6 CIMPOERU RADU ALEXANDRU I
7 CÎRSTEA ROMAN I
8 CONSTANTIN ALESSIA CRISTINA I
9 CONSTANTIN VICTOR ANDREI I
10 CUMPĂNAŞU ALEXANDRU I
11 DANCULEA IANIS PETRUȚ LUCIAN I
12 DINCĂ MARIA ADARA I
13 DRUGĂ MARIA DIANA I
14 ENCULESCU ALESSIA MARIA I
15 FLOREA PATRICIA CLARA MARIA I
16 FLORICICA STEFAN LEONARD I
17 FRUMOSU IOANA NECTARIA I
18 GÂRLEA ANDREI SEBASTIAN I
19 GRECIUC DALIA ALEXANDRA I
20 HARAGÂȘ ALEX LUCAS I
21 LĂCRARU DENISA ANNE MARIA I
22 MANEA YASMINA IOANA I
23 MILIȚĂ DARIA MARIA I
24 NICOLAE SOPHIA ARIANA I
25 NIŞULESCU DENIS MATTIA I
26 OPRIŞ GLORIA I
27 PERIEANU MARA I
28 PETRE DARIA MARIA I
29 PITICAS TEODORA ALEXANDRA I
30 POPA ADINA DENISA I
31 PRUNESCU INGRID I
32 PUIU GIULIA IRINA ŞTEFANIA I
33 RĂDULESCU MARIA DIANA I
34 RIZEA ANA VALENTINA I
35 RÎPĂ BIANCA NICOLETA I
36 SAVU MATEI RAREȘ I
37 STOFOR MEDEEA SOFIA I
38 STROE ŞTEFANIA ANDREEA I
39 SURCEL ALEXANDRA DENISA I
40 TANASE ROBERTA ANNE MARIE I
41 TINCEA-MARINESCU ANDRADA MARIA I
42 TISTU LUCA ALEXANDRU I
43 ULICI SABINA I
44 VINTILESCU PAVEL I
Pagina 422 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 167 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDREI LUCA I
2 BĂDICĂ DENIS ȘTEFAN I
3 BOTGROS INGRID GABRIELA I
4 BRÂNZAN DENIS GABRIEL I
5 CĂLINESCU DENISA ANDREEA I
6 CERTAN DAVID ANDREI I
7 CONSTANTIN COSMIN CRISTIAN IUSTIN I
8 CONSTANTIN ERIC ȘTEFAN I
9 DAVID ANDREI DARIUS I
10 DEGERATU ALEXANDRU I
11 ENACHE ADELINA MARIA I
12 FILIP MARIAN VALENTIN I
13 FLOREA SONIA MARIA I
14 GHILEA MARIO ALEXANDRU I
15 GHIȚĂ LUCA ANDREI VIRGIL I
16 GOZU ANTONIA MARIA I
17 IFRIM IANIS GABRIEL I
18 LUPU MARIA ALEXANDRA I
19 MARIN LIVIU MIHAI I
20 MINEATA ERIC PETRU I
21 NEDELCU YANNIS I
22 OBREJA ADRIAN IONUȚ I
23 OGĂRARU ȘTEFANIA ROXANA I
24 ONIȚĂ ANDREI CRISTIAN I
25 PANAIT ANTONIO DENIS MIHĂIȚĂ I
26 PARASCHIV DENISA ANDREEA I
27 PENU EDUARD IONUT I
28 PESTRIȚU DENISA MARIA I
29 POPA ANA ANASTASIA I
30 RADU COSMIN ANDREI I
31 RADU IOANA LUIZA I
32 REBINCIUC GABRIELA IULIANA ELENA I
33 ROSCA MATEI ALEXANDRU I
34 ROSU GABRIEL SEBASTIAN I
35 SABO ALEXIA CLAUDIA I
36 SÎRBU DAVID ŞTEFAN I
37 SLADZS MARIA VICTORIA I
38 TELEMAN BOGDAN GABRIEL I
39 TEODORESCU MARIA ALEXANDRA I
40 TINCA IANIS ALBERTO I
41 TUDOR NICOLETA CLARISA I
42 URSICĂ CRISTIAN EDUARD IOAN I
43 VASILE BOGDAN VALENTIN I
44 VÂRVAS DAVID ANDREI I
45 VÂRVAȘ DARIUS NICOLAE I
46 VOICU RADU ȘTEFAN I
47 ZĂRNOIANU ALEXIA MARIA I
Pagina 423 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 168 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 APOPII ALESSIA NICOLA I
2 AVRAM REBECA FLORENȚA I
3 BUȘOI ANA KATERINA I
4 CARP DAVID ANDREI I
5 DINU ANDREEA IZABELLA I
6 DUMITRU DARIUS VALENTIN I
7 GHEORGHE ERIC LUCAS MARIAN I
8 GROSU DAVID VICTOR I
9 MUSI ALEXANDRU MARIO I
10 MUSTAFA-DRAGOMIR DENIS FLORIN I
11 PĂUN ANASTASIA I
12 RADU CRISTINA GABRIELA I
13 ȘTEFAN ALEXANDRA ANA MARIA I
14 TRĂILĂ CECILIA I
Pagina 424 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 169 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ABĂLARU ALEXANDRU BOGDAN I
2 ALEXE MARIA MAGDALENA I
3 ARMEAN ALEXANDRU CORNELIU VIOREL I
4 ARON EDUARD GABRIEL I
5 BADEA BRIANA MARIA I
6 BALOG MARIA I
7 BERBECARU MATEI MIHAI I
8 BEȘLIU VLAD ALEXANDRU I
9 BÎRSAN DARIUS IONUȚ I
10 BOLBOCEANU DIANA ANDREEA I
11 BOLOVAN TUDOR MIHAI I
12 BONDOC VLAD I
13 BORMAC ROBERT ALEXANDRU VALENTIN I
14 BOTEA PATRICK ANDREI I
15 BOZGU MIHAI CĂTĂLIN I
16 BRUMĂ ȘTEFANIA I
17 BUCIUMEANU IANIS ANDREI I
18 BUNEA MARINA I
19 BUTNARIUC DANIEL CRISTIAN I
20 BUZDUGAN LUCA VALENTIN I
21 CALOMFIRESCU ANA TEODORA I
22 CARASTAN ERIC CRISTIAN I
23 CATRINOIU MARIA ANISSIA I
24 CAȚAONU LUIGI MARIUS I
25 CAZACU ELENA REBECA I
26 CĂRĂDEANU ANDREEA ROXANA I
27 CĂRBUJARU IULIAN ANDREI I
28 CIOBANU DEEA AMELIE I
29 COLFESCU DRAGOȘ ANDREI I
30 CONSTANTIN MAIA-ANDREEA I
31 CONSTANTIN SÂNZIANA MARIA I
32 CONSTANTINESCU IOANA NEDA I
33 CRISTEA ȘTEFAN ALIN I
34 CRÎȘMARIU FLORENTINA I
35 CUȚURESCU ERIC MAXIMILIAN I
36 DIMA RADU ȘTEFAN I
37 DINU ALEXANDRA GABRIELA I
38 DINU MATEI I
39 DIȚU MARIA BRIANNA I
40 DOBOGA MARIA I
41 DOBRE IRINA I
42 DOGARU MARIA I
43 DUMITRESCU ERIKA IOANA I
44 ECONOMU OLIVIA CRISTINA I
45 ENE IONUȚ ALEXANDRU I
46 ENE ROBERT ȘTEFAN I
47 ENE SARA MARIA I
48 ENESCU ANDREI IOAN I
49 FĂRCUȚĂ IOANA MARIA I
50 GEORGESCU ȘTEFAN I
51 GHERASIM DAVID NICHOLAS I
Pagina 425 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 169 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GLIGA ANA DARIA I
53 GLIŞCĂ IANNIS CRISTIAN I
54 GOGA DENISA GABRIELA I
55 GRUMEZA ANA-MARIA I
56 HOINĂRESCU IOANA CRISTINA I
57 IACOBACHE AMALIA ȘTEFANIA I
58 IONESCU ANA MARIA I
59 IONESCU IRINA ANDREEA I
60 IORDACHE RADU ANDREI I
61 ISPAS ȘTEFAN ALEXANDRU I
62 JIPA DIANA MARIA I
63 KHTIB TAREK I
64 LĂCĂTUȘ VLAD ANDREI I
65 LECA PATRICK ANDREI ŞTEFAN I
66 LEONTE IRINA CRISTIANA I
67 LEPĂDATU ANA MARIA I
68 LEȚIA-IOAN ALEXANDRA ANDREEA I
69 LUPU RAREȘ I
70 MANEA DARIA MARIA I
71 MANOLE BIANCA IOANA I
72 MARINESCU TEODOR ANDREI I
73 MIHAI LUCA ANDREI I
74 MIHALACHE IULIANA I
75 MIHALACHE LUCA ȘTEFAN I
76 MIHĂILESCU SOFIA ELENA I
77 MIREA ALEXANDRA MADLEN I
78 MIREA ERIC-THOMAS I
79 MOLDOVEANU ROBERTO GABRIEL I
80 MORARU FRANCESCA ANNE MARIE I
81 MORĂRAȘ DAVID CRISTIAN I
82 NEGOIȚĂ DAVID GABRIEL I
83 NICULESCU ERICA IOANA I
84 OPREA LUCA MATEI I
85 OPRICAN RADU MIHAI I
86 PALMACIU LAVINIA MARIA I
87 PARASCHIV HORIA GABRIEL I
88 PĂDURARU DAVID GABRIEL I
89 PETRE-BOCEANU ERIKA ALESSIA I
90 PICIORLUNG IOAN DAVID I
91 PISTOL ANDREI CRISTIAN I
92 PIȘTEA MATEI ȘTEFAN I
93 POPA AMALIA ECATERINA I
94 POPA KARINA MARIA I
95 POPESCU ANA I
96 POPESCU MARIA ANASTASIA I
97 POPOVICI MARIA EMILIA I
98 PURCARU CRISTIAN I
99 PUŞCAŞ MATEI I
100 RADU IOANA ADELINA I
101 RADU PAUL MATEI I
102 RAMIRES MARC ANTON I
Pagina 426 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 169 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 RĂCĂREANU-CERNEA IOANA I
104 RĂDUCU ANDREI CRISTIAN I
105 ROMANCENCO MARIA ELENA I
106 ROȘIANU ALEXIA IOANA I
107 SGÂRCEA CRISTIAN I
108 SGÂRCEA IOAN I
109 SIMION ELENA I
110 SLUBSCHI DANIEL I
111 SPIRACHE ALEXANDRU VLAD I
112 SPÎNU LAURA ANA MARIA I
113 STOICA MARIA GEORGIANA I
114 STRĂJERU DARIA ANA MARIA I
115 SZABO DAVID I
116 ȘTEFAN OANA ALEXANDRA I
117 TEODOR DARIA CRISTIANA I
118 TEODORESCU MIRCEA PETRU I
119 ȚIULETE RAREȘ MARIN I
120 URSACHE SOFIA ELENA I
121 VASILE VLAD GABRIEL I
122 VLADU ANTONIA NICOLE I
123 ZĂRNESCU ALESSIA INES I
Pagina 427 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 193 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM ADRIANA I
2 ALEXE ȘTEFAN PATRICK I
3 ANGHELUȚ ALEXANDRU CONSTANTIN I
4 ANTON LUCA MARIAN I
5 AVRAM MIRUNA ANDREEA I
6 BAE MARIA ALICE I
7 BALACEANU DAVID I
8 BARBU ALEXANDRU I
9 BARON ȘTEFAN ALEXANDRU I
10 BÎRA SARA CRISTIANA I
11 BOARIU REBECCA MARIA I
12 BOGHIAN DIANA TEODORA I
13 BRATOSIN ARIS ANDREI I
14 BUESCU ARA BIANCA I
15 BULACU ANAIS FLAVIA I
16 BURCESCU ALEXANDRU I
17 BUZATU NICOLAE ALEXANDRU I
18 BUZEA ȘTEFAN I
19 CAMBEI DARIA ALEXANDRA I
20 CANTARAGIU RADU ȘTEFAN I
21 CHIRIAC ANDREEA RUXANDRA I
22 CHIȚU RAREȘ ALEXANDRU I
23 CIOTÎRNAE BIANCA ANA MARIA I
24 CÎMPAN DENISA MARIA I
25 COJOCARU MIRUNA ROXANA I
26 COMAN ROBERT ANDREI I
27 CONDREA CHRISTINE I
28 CONSTANTINESCU DARIA ALEXANDRA I
29 COZMA RAREȘ MIHAI I
30 CRÂNGAŞU EVA ŞTEFANIA I
31 CRISTICĂ ALBERT MIHAI I
32 DEȘLIU THEODORA I
33 DIACONU IOANA ALEXANDRA I
34 DIACONU IOANA RUXANDRA I
35 DIMA ALESSIA MAGDALENA I
36 DIMITRESCU MARIA ALEXANDRA CRISTINA I
37 DINCAREF RALUCA I
38 DINIȚĂ LUCA MATEI I
39 DOBRIȘAN THEODORA I
40 DOLAN EVA IOANA I
41 DONCIU ANDREEA ALEXANDRA I
42 DRĂGHICI DARIUS GABRIEL I
43 DUMINECIOIU ANNA RUXANDRA I
44 DUMITRU MIHNEA ANDREI I
45 FECLISTOV ARIANA I
46 FERARU DARIA I
47 FIFERE REBECCA IOANA I
48 FOLA DARIA ALEXANDRA I
49 GEAMĂN ALEXA ANTOANELA I
50 GOICEANU MIRUNA ANA MARIA I
51 GORGON CĂTĂLIN GEORGE I
Pagina 428 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 193 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 GRIGORESCU IRINA MARIA I
53 HATAMI ARIANA NAZANIN I
54 IACOB ADELINA GABRIELA I
55 ICHIM DAVID I
56 ICHIM DIMITRIE I
57 ILIE ANTONIA RAISA I
58 ION VLAD PETRU I
59 IONESCU ALEXANDRU ȘTEFAN I
60 IONESCU ANDREI VICTOR I
61 IONESCU BEATRICE ELENA I
62 IORDAN ANDREI IULIAN I
63 IOVA MARIA ALEXANDRA I
64 JERCAN LAVINIA MARIA I
65 JRIDI MARIAM I
66 JURILĂ ANDRA SIMONA I
67 JURILĂ EVA BIANCA I
68 KOULI ZENA I
69 LAZĂR VLAD SILVIU I
70 LUPU DANIEL ȘTEFAN I
71 MALEȘ DARIA GABRIELA I
72 MANU GEORGIANA ANDREEA I
73 MANU SOFIA IOANA I
74 MARIN ANAMARIA I
75 MARIN CONSTANTIN VLADIMIR I
76 MAXIM CARLA MARIA I
77 MAXIM NATALIA IOANA I
78 MELEACĂ-COMȘIA ANDREI I
79 MELECA FLAVIANA ALEXIA I
80 MERIȘANU ERIC MIHAI I
81 MIHĂILESCU BIANCA MARIA I
82 MILITARU ALEXANDRU I
83 MILITARU EDUARD I
84 MILU ALBERT I
85 MOTOACĂ CĂTĂLIN MIHAI I
86 NAJIM SOFIAN ADEL I
87 NEGRĂU ALEXANDRU I
88 OPREA MARIA MĂDĂLINA I
89 PANĂ MATEI I
90 PARASCHIV ANA MARIA I
91 PAVEL ALEXANDRU IONUT I
92 PAVEL ANTONIA I
93 PĂSCULESCU DENISA MARIA I
94 PENEA SARA GABRIELA I
95 PENESCU ANDREI TUDOR I
96 PETCU RAZVAN I
97 PETRESCU ANTONIA I
98 PODĂREANU ISABELLA ELENA I
99 POMANĂ DIANA MIHAELA I
100 POPA BOGDAN MIHAI I
101 POPA NATALIA IOANA I
102 POPESCU DARIA MARIA I
Pagina 429 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 193 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 POPESCU IOANA CLEOPATRA I
104 RĂDUȚĂ CLARA ALEXANDRA I
105 RIZEA MARIA IRINA I
106 RUSĂNESCU DAVID MIHAI I
107 RUSE EDUARD BOGDAN I
108 RUSU ȘERBAN ALEXANDRU I
109 SALA NICOLAE ADRIAN I
110 SARAGEA COSTIN I
111 SCHROMM ALEXANDRU CRISTIAN I
112 SCORȚEANU RADU MIHAI I
113 SECARĂ MARIA NICOLETA I
114 SÎRBU BIANCA MARIA I
115 SOCOL GEORGIANA MARIA I
116 STAN CONSTANTIN CRISTIAN I
117 STANCA ANA SABINA I
118 STANCU ADRIANA MARIA I
119 STOICA ANDREEA CĂTĂLINA I
120 STRECHEANU ANDREEA PATRICIA I
121 TACEA VLAD PETRU I
122 TANASOV ANNA I
123 ȚÂCMEANU ANDREI LUCA I
124 ȚIGĂU LUCA ȘTEFAN I
125 ȚIȚEICĂ MATEI GABRIEL I
126 VASILE ANTON CRISTIAN I
127 VASILE DARIA MARIA BRÂNDUȘA I
128 VOICILĂ IULIAN OVIDIU I
129 VULPE ERIKA MARIA I
130 ZAHARIA SOPHIA ANA MARIA I
131 ZAMFIR GEORGE FLORIN I
132 ZANFIR FILIP CRISTIAN I
Pagina 430 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 197 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANDON SARA MARIA I
2 ANGHEL IULIA I
3 ANTOCI ROBERT I
4 ARMEAN DAVID ALEXANDRU I
5 AVĂCĂRIȚEI-DRĂGAN ALEXANDRU MATEI I
6 BALINT ADRIAN GABRIEL I
7 BALTAG EDUARD ALEXANDRU I
8 BALTARIU LUCA I
9 BARBU SARAH I
10 BĂDESCU ARIANA SOFIA I
11 BÂCÂIN CARLA ANDREEA I
12 BEBERECHE DRAGOȘ ANDREI I
13 BELU ADELINA IOANA I
14 BILDANI TAMARA MARIA I
15 BLEOTU MARIA GEORGIANA I
16 BODRON PHILIP I
17 BOGDAN ANASTASIA I
18 BORDEIANU ANDREI I
19 BRATOSIN LUCA ANDREI I
20 BUCUR ALEXANDRU VLADIMIR I
21 BULATĂ BOGDAN ANDREI I
22 BUNDĂ ROBERT MIHAI I
23 BUNEA RADU SEVER I
24 CAZAN MATEI I
25 CĂLIN ALEXANDRU I
26 CĂPĂȚÎNĂ IOAN I
27 CEAUȘU TUDOR MATEI I
28 CHIRILĂ FLAVIAN I
29 CHIȚU CRISTIAN ANDREI I
30 CIOBANU ALEXANDRU TUDOR I
31 CIORCHINĂ SARA MARIA I
32 COCANU ANA MARIA I
33 COJOCARU VICTOR ALEXANDRU I
34 COMAN ALEXANDRA DANAY I
35 CONSTANTIN SARA MARIA I
36 CONSTANTINESCU NICOLAS I
37 CRAIU MATEI I
38 CRISTESCU ANDREI CRISTIAN I
39 CUȘCIAC DARIUS ANDREI I
40 DECU ALEXIA ANDREEA I
41 DIACONU MATEI ȘTEFAN I
42 DIMA ILINCA MARIA I
43 DINCĂ CIPRIAN MARIAN I
44 DINCĂ DARIA GEORGIANA I
45 DINCĂ VICTOR ADRIAN I
46 DOBREA ALESSIA MIHAELA I
47 DOBRESCU MIHNEA GABRIEL I
48 DRĂGHICI SARA ELENA I
49 DUMITRESCU GEORGIA MARIA I
50 EDU CEZAR IOAN I
51 FIERBINȚEANU ANDREI FLORIN I
Pagina 431 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 197 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 FILIMON ANDREI DRAGOȘ I
53 FILIMON RADU IOAN I
54 FIROIU RAREȘ VLAD I
55 FIRUȚ ALBERT CRISTIAN I
56 GEORGESCU NATALIA MARIA I
57 GHENEA RĂZVAN NICOLAE IONUȚ I
58 GHENESCU HORIA ȘTEFAN I
59 GHEORGHE MATEI GABRIEL I
60 GHINESCU EVA I
61 GLODEA CAMELIA GABRIELA I
62 GOGIU TEODORA MARIA I
63 GROȘEANU MARA ILINCA I
64 GROZA VICTORIA MARIA I
65 HĂDĂREAN ANDREI I
66 HONCIUC LUCIAN ANDREI I
67 IAMANDI DAVID MARIAN I
68 ILARIAN ROBERT I
69 ILIE MARIAN YANIS CRISTIAN I
70 ILIESCU MARA ALEXANDRA I
71 ION ȘTEFAN RAREȘ I
72 ION TUDOR DANIEL I
73 IONESCU DIMITRIE FILIP I
74 IONESCU MEDEEA LUCIA I
75 IONESCU MIRUNA CĂTĂLINA I
76 IONIȚĂ CĂLIN ANDREI I
77 ISTRATE MARIA ALEXANDRA I
78 IVAN AMIRA MARIA I
79 LĂZĂRICĂ MARIA I
80 LUCA SARAH MARIA I
81 LUNGU ALEXIA MARIA I
82 MAIER NORA I
83 MANDU MIHNEA I
84 MANOLE ALEXANDRA CRISTINA I
85 MARICA MIHAI NICOLAE I
86 MARIN ALEXANDRA MARIA I
87 MATROSENCO ANA ANDREEA I
88 MIHAI LUANA ANDREEA I
89 MITU AYANNA MARIA I
90 MORUZOV ȘTEFAN I
91 MOȘNEAG MATEI I
92 MRAȚIC LUCA I
93 MUNTEAN MARIA I
94 MUREŞAN MARA I
95 MUSCALU GABRIEL ILIE I
96 NĂSTASE BIANCA MARIA I
97 NEAGU ANA MARIA I
98 NICOLAE GEORGE IONUȚ I
99 NICULESCU DIANA I
100 NIȚĂ DARIUS DAVID I
101 OLTEANU ANA CASIEANA I
102 ONICA ALEXANDRU I
Pagina 432 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 197 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 OPREA ANASTASIA I
104 OPRIS IRIS ELENA I
105 PANTAZI NICOLAS MUSASHI I
106 PARASCHIV AIDA ANDREEA I
107 PARASCHIVESCU VLAD TEODOR I
108 PÂRVU SASHA ANDREI I
109 PETRE ANTONIA MIRABELA I
110 PETRE DAVID CRISTIAN I
111 PETRIA ANDREI GABRIEL I
112 PIRNECI SOFIA I
113 PISICĂ THEEA ANTONIA I
114 PLEȘU DRAGOȘ GABRIEL I
115 POENARU ȘTEFAN I
116 POPA ANA MARIA I
117 POPA LUCA TIBERIU FLORIAN I
118 POPESCU ALEXANDRU I
119 POPESCU ALEXANDRU FLORIN I
120 POPESCU RUXANDRA ANA I
121 POPESCU SARA MARIA I
122 POPESCU ŞTEFAN I
123 POSTOLACHE ANCA IOANA I
124 PREDEȘEL IARINA IOANA I
125 PROCA ALEXANDRU VICTOR I
126 RĂDUCANU TUDOR IOAN I
127 RUDĂU SOFIA ELENA I
128 RUSEN MIHAIL I
129 RUSU ERIC ANDREI I
130 SANDU MATEI IONUȚ I
131 SANDU VLADIMIR I
132 SASU SIMON VICENTIU I
133 SAUCIUC IONIȚĂ OANCEA VALENTIN ANDREI I
134 SCARLAT MAIA I
135 SCARLAT SEBASTIAN ȘTEFAN I
136 SILIȘTE ALEXANDRU I
137 SMEU TEODORA IOANA I
138 SOARE ELISABETA I
139 SOLONAR MATEI THEODOR I
140 STAMATOIU ARIANA FLORENTINA I
141 STAN CLAUDIU GABRIEL I
142 STANCIU ȘTEFAN I
143 STATNÎI ROBERT ALEXANDRU I
144 STOIAN SOFIA MARIA I
145 STOICA ALEXANDRU I
146 STOICA VLAD NICOLAE I
147 STOICHICI DENISA IOANA I
148 STURZOIU SOFIA IOANA I
149 ȘERBAN ALEXANDRU CRISTIAN I
150 ŞTEFĂNESCU EDUARD ANDREI I
151 TĂNASE COSTIN I
152 TELEOACĂ IORDANA IALYSSA I
153 TOGAN MARIA CRISTINA I
Pagina 433 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 197 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 TOHĂNEANU ROBERT IOAN I
155 TOMA ALEXANDRU MATEI I
156 TOMA IOANA MIRUNA I
157 TOMA SOPHIA MARIA I
158 TRANDAFIR MIRUNA ANDREEA I
159 TRIFU DIANA I
160 TRUȘCĂ REBECA I
161 TUDOR ILINCA ALEXIA I
162 TUDOR NICOLAS RĂZVAN I
163 TUDOR ŞTEFAN ANDREI I
164 TULBURE MATEI I
165 ȚANDEA DAVID ȘTEFAN I
166 ȚÂNTEA ANASTASIA I
167 UNGUREANU TUDOR I
168 VALOSCHI NENCESCU ALEXIS ANDREI I
169 VASILE ANDREI LUCA I
170 VASILESCU MARIA CĂTĂLINA I
171 VĂRĂȘTEANU VLAD I
172 VÎLCU ILIA-MARIA I
173 VÎRBAN CLAUDIA ANDREEA I
174 VLAD EMA I
175 VLADU CLARA MARIA I
176 VLĂGIOIU DENISA I
177 VOLOCARIU ALEXANDRU ANDREI I
178 ZAHARIA AGNES TEODORA MIHAELA I
179 ZÂRNĂ PETRU I
Pagina 434 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 198 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBU MARIA I
2 ALEXANDRU RĂZVAN GEORGE I
3 ALTUNDAG SEYDE GABRIELA I
4 ANGHEL CRISTIANA IRINA I
5 APREUTESEI-SANDU ECATERINA I
6 AXINTE MATEI I
7 BARBU ALEXANDRA MARIA I
8 BĂLAŞA ANDREI GABRIEL I
9 BĂLTĂȚEANU MIHAI DAVID I
10 BĂNICA OCTAVIAN ANDREI I
11 BEIU ŞTEFAN I
12 BORJOG ELENA ELISABETA I
13 BRATU NATALIA ELENA I
14 BROJBĂ ŞTEFAN CĂLIN I
15 BRUTARU DARIUS CRISTIAN I
16 BULGARU ANDREI I
17 BURLACU ANDREI CHRISTIAN I
18 BUTU ALEXANDRA MARIA I
19 CALMAN EMA I
20 CALOTĂ SEBASTIAN I
21 CATRINOIU AMINA MARIA I
22 CĂNEANU EVELIN MARIA I
23 CEICĂ ELIZA MARIA I
24 CHERECHEŞ VLAD MIHAI I
25 CHIRIȚĂ EVA MARIA I
26 CIOBANU MATEI I
27 CIOBOTARU SARA MARIA I
28 CÎRCIUMARU LUCA ROBERT I
29 COANDĂ DARIA ELENA I
30 COBIANU IANIS ANDREI ALEXANDRU I
31 COBZARENCU RAREŞ ANDREI I
32 COLĂTĂU RUXANDRA MARIA I
33 COLȚAN FLORENTIN ANDREI I
34 COMANDAŞU DARIA ELENA I
35 COSAC PATRIK NICHOLAS I
36 COŞOI PATRICK MIHAI I
37 COTOI ANDREI COSTEL I
38 DINȚICĂ SONIA MARA I
39 DOBRE ANDREEA SOPHIA I
40 DOBRE MIHAI I
41 DOBRESCU ALEXANDRA ISSABEL I
42 DOBRESCU SEBASTIAN FLORENTIN I
43 DONAI LUCA MARIO I
44 DRĂGAN ADNREEA RUXANDRA I
45 DRĂGHICI ROBERT ȘTEFAN I
46 DRĂGOI DRAGOŞ MARIAN I
47 DUMINICĂ IOANA CRISTINA I
48 DUMITRU AMALIA IOANA I
49 DUMITRU DAVID ALEXANDRU I
50 DUMITRU RĂZVAN IONUȚ I
51 ENACHE ALBERT IOAN I
Pagina 435 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 198 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ENE SARA ŞTEFANIA I
53 EPURE DIANA FLORENTINA I
54 FAUR MATEI ALEXANDRU I
55 FĂTU ISABELLA CRISTINA I
56 FILIPOIU ALESIA MARIA I
57 FLOREA ALESIA IOANA I
58 GHEORGHE ALEXA ELENA I
59 GHEORGHE ANDREEA BIANCA I
60 GHERMAN TUDOR I
61 GHIȚĂ IOANA ALEXANDRA I
62 GRIGORE FLORIN I
63 GURAN VLAD IONUȚ I
64 HUZUM EMA GABRIELA I
65 IACOB EDUARD GEORGE I
66 ION AMALIA ILINCA I
67 ION FLORIN BOGDAN I
68 IONAC AMELIA ESTERA I
69 IONESCU OCTAVIAN MIHAI I
70 IONIȚĂ MARIO CRISTIAN I
71 IORDACHE SIMONA GEORGIANA I
72 IOSIFESCU LUCA I
73 LEMNARU HORIA MIHAI I
74 LEONESCU ŞTEFANIA IULIA I
75 LUCHIAN ANTONIA INGRID I
76 MANEA ANDREI ALEXANDRU I
77 MARICA ALEXIA MARIA I
78 MARINESCU ALEXANDRU I
79 MARINESCU DENISA IOANA I
80 MARINESCU MIHAI IONUȚ I
81 MARINICĂ ROBERT MARIAN I
82 MAZĂRE ADELINA MARIA I
83 MĂRUNȚELU ANDREI I
84 MECA ERIC MIHAI I
85 MITITELU BOGDAN DIMITRIE I
86 MIU ANDREI ALEXANDRU I
87 MIU DAVID ALEXANDRU MIHAI I
88 MOCANU ANA MARIA I
89 MOLDOVEANU ANDRA ISSABELA I
90 MOLDOVEANU VLAD CRISTIAN I
91 MOROEANU ALEXANDRU CRISTIAN I
92 NEACŞU MATEI ANDREI I
93 NEAGU EMMA DOROTHEA I
94 NEAGU IONUȚ VLĂDUȚ PARASCHIV I
95 NEMȚEANU MAYA MARIA I
96 NICOLAE ANDREI OVIDIU I
97 NICULAE ANDREEA DIANA I
98 NICULAE ILINCA GABRIELA I
99 NIȚĂ ANDRADA MARIA I
100 NIȚU ANDREI I
101 NIȚU ANDREI CONSTANTIN I
102 NUȚUICĂ IOANA MARIA ALEXANDRA I
Pagina 436 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 198 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 OPREA SOFIA ALEXANDRA I
104 PAZIUC KARINA ANA MARIA I
105 PĂTRĂŞCAN ADINA MARIA I
106 PĂUN DIANA IOANA MARIA I
107 PĂUNEL MIHAI I
108 PETCU DARIA ANDREEA I
109 PETRE RAREȘ MARIAN I
110 PETRESCU KARINA ARIANA I
111 PÎRVU ALEXIA GABRIELA I
112 POPA AMALIA IOANA I
113 POPA MATEI I
114 POPESCU DAVID BOGDAN I
115 POSOIU DIANDRA IOANA I
116 PREDA CLEOPATRA ANDREEA I
117 PURZA HORIA I
118 RĂU-FLOREA RAREŞ ŞTEFAN I
119 RÎŞNOVEANU ANDREI I
120 ROIBU CLAUDIA GABRIELA I
121 RUSU DARIUS COSTIN I
122 RUSU SOFIA NATALIA I
123 SAHIBZADA MUHAMMAD AYAAN I
124 SANDA ELENA I
125 SANDU DARIUS CRISTIAN I
126 SANDU DAVID ANDREI I
127 SIMION ALEXIA TEODORA I
128 SIMION COSMIN I
129 SIMION MARIUS EDUARD I
130 STAN DENISA MARIA I
131 STANCU ȘTEFAN CRISTIAN I
132 STĂNILĂ ALEXIA LUANA I
133 STERPU ADELINA GEORGIANA I
134 STOE IULIA ANDREEA I
135 STOICA AMIRA I
136 STOICA BIANCA ANA MARIA I
137 STOICA MARIA TEODORA I
138 STOICESCU DAVID ANDREI I
139 STOLEARENCO-NEGRESCU DAVID I
140 STROE MARIA ALEXANDRA I
141 ŞERBAN ALEXANDRU GABRIEL I
142 ŞERBAN RONA OTILIA GABRIELA I
143 ŞTEFAN MARIA ŞTEFANIA I
144 TĂNASE IARINA ANAMARIA I
145 TOMAS DIANA CĂTĂLINA I
146 TREFAŞ ANTONIA CĂTĂLINA I
147 TRUȘCĂ-BÎLEA IOAN I
148 TUDOR ANA CRISTIANA I
149 ȚAPU BOGDAN GABRIEL I
150 ȚICU DRAGOŞ ALEXANDRU I
151 ȚIGĂNILĂ MATEI I
152 UZUM ANDRADA SABINA I
153 VASILE LUCA GABRIEL I
Pagina 437 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 198 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 VĂTUI ANDREAS CRISTIAN I
155 VÂRBAN MARIA ALESSIA I
Pagina 438 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 206 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM VANESA GEORGIANA I
2 ALBOIU TEODOR IUSTIN I
3 ANTON DARIUS ANDREI I
4 BÂRGĂOANU BOGDAN CONSTANTIN I
5 BICAN LARISA I
6 BISOI PAVEL ŞTEFAN CRISTIAN I
7 BIVOLARU REBECA GABRIELA I
8 BOGDAN DIANA ANDREEA I
9 BOLBOCEANU ROBERTO MARIAN I
10 BRATU MARIO CRISTIAN I
11 BRÎNDUŞ RALUCA I
12 BUCĂTARU CONSTANTIN DANIEL I
13 BUGHEANU MATEI MIHAI I
14 BURCINĂ VLAD CIPRIAN I
15 CĂPLESCU NICOLAE CRISTIAN I
16 CERĂCEANU MARIA VIOLETA I
17 CHELU TUDOR SERGIU I
18 CHICAN GABRIELA CARMEN I
19 CHIRIȚĂ DARIA ALEXANDRA I
20 CIULPAN RADU CRISTIAN I
21 CODĂU BOGDAN EDUARD I
22 COJOC ROXANA NATALIA I
23 COJOCARU MATEI I
24 COLEA ADRIAN GABRIEL I
25 CONSTANTIN MARIUS ANDREI I
26 COSTACHE BIANCA IULIA I
27 COSTINESCU VLAD ȘTEFAN I
28 COTESCU TUDOR ANDREI I
29 COZONAC BIANCA ANDREEA I
30 COZONAC DELIA MARIA I
31 CRACIUNESCU BOGDAN I
32 CRACIUNESCU DRAGOS I
33 DOBRE MARIA ANTONIA I
34 DOBRIN RIANA NICOLETA VALENTINA I
35 DOSPINOIU ANDREEA REBEKA I
36 DRĂGAN EDUARD ANDREI I
37 DUDE CATINCA MIHAELA I
38 DUMITRESCU GABRIEL NICHOLAS I
39 DUMITRESCU VALENTIN I
40 DUMITRU ALEXANDRA GABRIELA I
41 ENACHE ALEXANRU MIHAI I
42 FLOREA MARA ALEXANDRA I
43 GHAZI-ZADEH NADIA ANA MARIA I
44 GHENARIE ANNA DARIA I
45 GHEORGHE LETIȚIA GABRIELA I
46 GHILĂCIOAIA DANIEL VALENTIN I
47 GRIGORAŞ MARIA MIHAELA I
48 HUSZAR ALLEGRA NATALIA MARIA I
49 ILIESCU PETRU I
50 IONESCU DARIUS I
51 LECEANU ERIN CARINA I
Pagina 439 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 206 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 LIȚĂ ALEXANDRU OVIDIU I
53 MARIN IULIA ANDREEA I
54 MATEESCU RADU GABRIEL I
55 MĂLDĂRĂȘANU MARIA LORELAI I
56 MIHĂILĂ ALEXANDRA GABRIELA I
57 MOCANU DENIS CRISTIAN I
58 NĂSTASE-BOBANCU MONICA ADELINA I
59 NEGRU CRISTINA BIANCA I
60 NICĂ BIANCA MARIA I
61 NICOLAU RADU IONUT I
62 NICULAE ELENA MARIA I
63 NICULESCU ANA MARIA I
64 NISTOR ALEXANDRU I
65 NIȚU DARIA MARIA I
66 OLTEANU NICOLAS ANTONIO I
67 PANȚÎRU MARIA CLAUDIA I
68 PÎRJOLEA COSMIN GABRIEL I
69 PLOPEANU RIANA ANTONIA I
70 POPA EDUARD MATEI I
71 PREDA NICHOLAS ADRIAN I
72 PREDA RAREŞ IOAN I
73 PRUNCU ANDREEA I
74 SANDU CĂLIN ADRIAN I
75 SARBU PATRICK IONUȚ I
76 SILION ALEXANDRU ŞTEFAN I
77 STEGARESCU VALENTIN I
78 STELIAN LUCA DARIUS I
79 STOIAN MIHAI ALEXANDRU I
80 STOINA CLARISE I
81 ŞERBAN MIHAI I
82 TOMA DARIUS MIHAI I
83 TOMA IOANA ELENA I
84 URZICĂ ALEXIA CRISTIANA I
85 UȚĂ-BAGDASARU MATEI CONSTANTIN I
86 VĂDUVA RADU ŞTEFAN I
87 ZABULICHE COSMIN GABRIEL I
Pagina 440 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 279 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXIE MARIA ANDRADA I
2 ANDREI BIANCA IOANA I
3 ANDRIUC BIANCA GABRIELA I
4 ANTOFIE IOACHIM I
5 ARSENESCU FELIX EUGEN ALEXANDRU I
6 BĂDIȚĂ ANDREI CRISTIAN I
7 BĂRBULESCU EMMA CLARA I
8 BECLEANU MARTHA I
9 BELDIE FLORIN ȘTEFAN I
10 BERDEI BRIANA MARIA I
11 BERTEȘTEANU GABRIEL I
12 BERTEȘTEANU MIHAI I
13 BIMBIRICĂ ALEXANDRA MARIA I
14 BOULEANU OTILIA I
15 BRATU ALEXANDRU CRISTIAN I
16 BRATU OLIVER I
17 BUCUR BIANCA MARIA I
18 CABUZU DARIUS COSTIN I
19 CANĂ NATALIA ALEXIA I
20 CAPASSO-PRINĂ FLORIANO GERARDO ANTONIO I
21 CĂLIN SOPHIA MARIA I
22 CĂLINESCU ILARY I
23 CĂPRARU NATALIA MARIA I
24 CÂMPU DAVID ANDREI I
25 CERNUSCĂ FLAVIA ALEXANDRA I
26 CHIRAN ADRIAN IONUȚ I
27 CIOACĂ MARIA CRISTIANA I
28 CIOBANU DAVID CONSTANTIN I
29 CÎNDEA CLAUDIU MARIAN I
30 COJOCEA RĂZVAN NICUȘOR I
31 CONSTANTINESCU PATRICIA GEORGIANA I
32 CORNEA LUCA CRISTIAN I
33 CRĂCIUN MARIA PAULA I
34 DAN ANA MARIA I
35 DĂNILĂ ROBERTO NICOLAS I
36 DINU ANIELLA VALENTINA I
37 DINU KARINA IOANA I
38 DRĂGHICI ANDREI RĂZVAN I
39 DUMITRESCU DENISA MARIA I
40 DUMITRESCU MARIA BIANCA I
41 DUMITRU BIANCA ANTONIA I
42 DUȚAN RAYSA NATALIA IOANA I
43 DUȚĂ ALEXANDRU ADRIAN I
44 ENACHE ANDREI CRISTIAN I
45 FANACA RADU CONSTANTINOS I
46 FLOREA IONUȚ CRISTIAN I
47 GEORGESCU NICOLETA ERIKA I
48 GHIORGHETE ANDREI MARIO I
49 GRECU LUCA CRISTIAN I
50 HADA CRISTIAN I
51 HAITĂ ALEXANDRU GABRIEL I
Pagina 441 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 279 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 HAITĂ ANDREI ROBERT I
53 HLUSOV ALEXANDRU I
54 IACOBESCU DAVID ANDREI I
55 IACOBUȚĂ VLAD GABRIEL I
56 ILIE DARIA MARIA I
57 ILINA RĂZVAN ANDREI I
58 ILINCA COSMIN ȘTEFAN I
59 INTZE DENIS ȘTEFAN I
60 IOANA FLORIN IONUȚ I
61 IONIȚĂ SELENA MARIA I
62 IONIȚĂ IZABELA MARIA I
63 IONIȚĂ MARIO ANDREI I
64 ISĂCESCU CARINA IOANA I
65 JOIȚA DARIA MARIA I
66 LACHE BOGDAN I
67 LAZĂR MARIO DAMIAN I
68 LEANCA CRISTIANA ARIANA MARIA I
69 MANEA LUCA ANDREI I
70 MARCEA ANA MARIA SOFIA I
71 MATEIAŞ ALESANDRA IOANA I
72 MĂHĂREA SIMONA CRISTINA I
73 MĂNESCU ANDREI TEODOR I
74 MEDELEANU BIANCA ANDREEA I
75 MIHAI ECATERINA I
76 MIHALCEA IOANA CLAUDIA I
77 MITACHE ROBERT GABRIEL I
78 MUŞAT MIRELA CARLA I
79 NAKAYAMA RYO ADRIAN I
80 NEAGOE CEZAR ALEXANDRU I
81 NEDELCEANU NATALIA GABRIELA I
82 NICOLAE BOGDAN ANDREI I
83 OLĂREANU-DRAGOMIR ELENA MIRIAM I
84 ONCIOIU BIANCA IOANA FLORENTINA I
85 ONETE ERIC MIHAI I
86 PAPUC MATEI NICOLAS I
87 PĂUN-ANGHELESCU TUDOR I
88 PÂRVAN LAURA MARIA I
89 PETRACHE MIHAI I
90 POCOVNICU MATEI PETRU I
91 POPA DIANA I
92 POPESCU ANYA IOANA I
93 POTOP VALENTIN ALEXANDRU I
94 PRIOTEASA MIRUNA ROXANA I
95 PRODAN IANIS MARIO I
96 PURCĂREA DARIUS ALEXANDRU I
97 RĂDULESCU ANDREI LEONARD I
98 ROMAN DAVID GABRIEL I
99 ROŞAIDAN ŞTEFAN ALEXANDRU I
100 RUJAN ANDREI CRISTIAN I
101 SCĂRLĂTESCU DARIUS EUGENIU I
102 SIMION TEODOR I
Pagina 442 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 279 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 SPANDONIDE ADRIAN VALENTIN I
104 STANA DARIUS CONSTANTIN I
105 STANCIU RADU CRISTIAN I
106 STĂNCESCU ANA ȘTEFANIA I
107 STĂNESCU EDWARD NICOLAS I
108 STOENESCU ANYA GABRIELA I
109 STOICA SANTINO MIRCEA ANDREI I
110 ȘERBAN VALENTINA ANDREEA I
111 ȘUBREDU ELENA GEORGIANA I
112 TATU ALEXANDRA ANITA I
113 TATU DAVID ȘTEFAN I
114 TĂNASE ERIC IONUȚ I
115 TELEMAN ANDREEA MARIA I
116 TELIȚĂ ALEXANDRU MARIAN I
117 TEODORESCU DENISA NICOLETA I
118 TRUȚĂ ALEXANDRA I
119 TUDOR DARIUS LUCA ALEXANDRU I
120 ȚURCANU MATTEO COSTIN I
121 VĂDUVA MIHAI ALEXANDRU I
122 VĂLEANU MARIA REBECCA I
123 VIŞAN ANDREI CRISTIAN I
124 VLAD RAREȘ COSTIN I
125 ZAMFIRESCU ADRIAN NICUŞOR I
126 ZAVAL ANA DIMITRIA I
Pagina 443 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 309 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXE RADU ȘTEFAN I
2 ANDREI ALEXIA MARIA I
3 ANGHEL RAREȘ ȘTEFAN I
4 ANGHELESCU FELIX ADRIAN I
5 ANTON MATEI ALEXANDRU I
6 APIPIE MIHAELA CRISTINA I
7 APOSTOL IULIA TEODORA I
8 BABANCU TEODORA SONIA I
9 BALTĂ BIANCA CRISTINA I
10 BĂRBULESCU IOANA NATALIA I
11 BOBEȘ NICOLE DIANA I
12 BONȚOIU CLAUDIU SORIN I
13 CAPRĂ AMALIA I
14 CĂLINESCU RAREȘ ANDREI ALEXANDRU I
15 CIOACĂ RAREȘ ȘTEFAN I
16 CIOACĂ-MIC DANIEL I
17 CIUCARDEL TATIANA PETRUȚA I
18 COMARIȚĂ TIMOTEI I
19 CONDRUT ALESSANDRA IOANA I
20 CONSTANTIN DAVID I
21 COSTACHE GEORGE MARIO I
22 DACIU ALEXANDRA MARIA I
23 DINCĂ DARIA LUIZA I
24 DRAGNEA RĂZVAN ALEXANDRU I
25 DUMITRU ANDRA MARIA I
26 GĂMAN DRAGOȘ ANDREI I
27 GEANTĂ ANA MARIA I
28 GHEORGHIŞAN IOANA ALEXANDRA I
29 GHIZDAVEȚ GLORIA IOANA I
30 GOGOȘANU VASILE CORNEL ALEXANDRU I
31 IFTIMIA DIANA MARIA I
32 IFTIMIA RAREȘ ANDREI I
33 ION ANA MARIA I
34 IONIȚĂ COSMIN ADRIAN I
35 LASCU ANDREI NICOLAS I
36 LASCU DORIN MATEI I
37 LAZĂR INGRID MARIA I
38 LUCEANU IOAN ANDREI I
39 MARIN ANA MARIA I
40 MARINESCU RALUCA ANDREEA I
41 MĂCEȘANU DELIA ANDREEA I
42 MĂNICEANU ANA RAISA I
43 MĂRĂCINE CRISTIAN ANDREI I
44 MICU SOFIA MARIA I
45 MILEA FLORIN IONUȚ I
46 MINCĂ ELENA MARIA I
47 MINCĂ LUCIA MARIA I
48 MIU GRAȚIELA ȘTEFANIA I
49 NEACȘU VALENTIN IONUȚ I
50 NICULA BIANCA MARIA I
51 NICULAE CORNELIA GABRIELA ELENA I
Pagina 444 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 309 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 OPREA MARIA ANDREEA I
53 OSTIN ANDREI CRISTIAN I
54 PANĂ AMELIA GEORGIANA I
55 PANĂ MARIO GEORGIAN I
56 PAVELESCU IARINA GEORGIANA I
57 PENESCU ANDREEA MARIA I
58 PINTILIE CRISTIAN FLORIN I
59 PINTILIE ELENA GEORGIANA I
60 PITORAC PATRICK CRISTIAN I
61 PÎRVU CRINA MARIA I
62 PÎRVU ERIC MIHAI I
63 POPA CRISTIAN DANIEL I
64 POPESCU MIHAI THEODOR I
65 POPESCU PETRU RARES I
66 RADU CRISTIAN GABRIEL I
67 RADU IRINA I
68 ROMAN MARIA GEORGIANA I
69 ROMÎNU LUCA ALEXANDRU I
70 RONTESCU IRIS MARIA I
71 SAMOILĂ ȘTEFAN ALIN I
72 SANDRU ANISIA CLEOPATRA I
73 SERTU ERIC ANDREAS I
74 SIMA IOANA CRISTIANA I
75 SIMANDI SARA MARIA I
76 SIMION LUCA TONI I
77 STANCIU ROBERT IONUȚ I
78 STANCU DARIA IOANA I
79 SURDU MAIA MARIA I
80 ȘTEFAN LEONARD GABRIEL I
81 TOFAN ALEXANDRU VIRGIL I
82 TOMESCU SEBASTIAN ANDREI VALENTIN I
83 TOMOIU RAREŞ CRISTIAN I
84 TUDORAN RADU ŞTEFAN I
85 ȚÂNCĂ ERIKA MARIA I
86 VASILE EMMA MARIA I
87 VASILE IOANA VALENTINA I
88 VĂDUVA DRAGOŞ ANDREI I
89 VĂDUVA RAISA FILONIA I
90 VLĂDEANU MATEI CONSTANTIN I
91 VOICU ALEXANDRA MIHAELA I
92 VOINEA MARIA I
Pagina 445 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 311 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXA ANA I
2 ANDREESCU ANDREEA-DARIA-SORANA I
3 ANGHEL REBECA MARIA I
4 ANTOFIE ALEXIA ANA MARIA I
5 AVRAM GEORGE-CĂTĂLIN-VASILE I
6 BARBU ANYA-MIHAELA I
7 BĂLTOIU DAVID ANDREI I
8 BEZDEDEANU ANDREI I
9 BOLINTINEANU MIHAI-ȘTEFAN I
10 BRATU ALESIA-MARIA I
11 BRĂNESCU RAREȘ-GABRIEL I
12 BRICEAG IOAN VALENTIN I
13 BUDUI VASILE PAUL I
14 BURLACU ALEXANDRU-GABRIEL I
15 CALOIANU-ELIAN THEODORA-MARIA I
16 CARABAŞ TEODORA I
17 CARABAȘ IOAN I
18 CĂLIN ALBERT-IONUȚ I
19 CĂLIN CĂLINESCU ROBERT ŞTEFAN I
20 CHIRIȚĂ ARIANA MARIA I
21 CHIRON DIANA MARIA I
22 CHIROVICI LUCIAN I
23 CIUFU MARIA-LETIȚIA I
24 CÎRSTEA GHEORGHE I
25 COCHIRLEANU EVA-GABRIELA I
26 COMAN LUCAS GABRIEL I
27 COSTIN LAURA-PATRICIA I
28 CREAȚA ALESIA ELENA I
29 CUCU MIHNEA STEFAN I
30 DANIILESCU TIMEEA-MARIA I
31 DOROBANȚU ANDREI-CRISTIAN I
32 DRAGOMIR SOFIA I
33 DRĂGHICI ALEXANDRA MARIA I
34 DUMITRESCU DENISA-MARIA-GABRIELA I
35 DUMITRESCU RADU IOAN I
36 DUMITRU AMYRA-FRANCESCA I
37 DUMITRU DARIUS GEORGE I
38 EȘANU RAREȘ ȘTEFAN I
39 FUȘNEICĂ BIANCA RAISA I
40 GEBENEI RUXANDRA-ALEXIA I
41 GEORGESCU MATEI EDUARD I
42 HICIU EDUARD FLORIN I
43 HURU DENISA-MARIA I
44 ILIE MIRUNA-MARIA I
45 ILIE RAREȘ-MARIO I
46 IONIȚĂ GIORGIA-PAOLA I
47 IORDAN CARINA-GABRIELA I
48 IVĂNUȘ ANDREI-DANIEL I
49 JUGĂNARU ERIKA-ANDREEA I
50 MANTA MIHNEA-ANDREI I
51 MARIN ANA-TEODORA I
Pagina 446 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 311 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MATEI COSTIN-TEODOR I
53 MATEI ISABELA-MARIA I
54 MEȚCAN DAVID-FLORENTIN I
55 MICU MATEI-ALEXANDRU I
56 MIȘCOLȚ DAVID-ALEXANDRU I
57 MOCANU LUCA GEORGE I
58 MOLDOVEANU ȘTEFAN-GABRIEL I
59 MOROIANU MATEI I
60 MOTREA ALEXANDRU GABRIEL I
61 MUNTEANU FLORIN ALEXANDRU I
62 NICA NICU-ANTONIO-IONUȚ I
63 NIȚU LARISA-ANA-MARIA I
64 OPAIȚ LAURENȚIU I
65 PANEA MATHIAS ANDREI I
66 PĂLTĂNEA MARIA-RUCSANDRA I
67 PETROVICI ALEXANDRA-SOFIA I
68 PEȚA RĂZVAN-MARIAN I
69 PISTRIȚU VANESSA ALEXANDRA I
70 PÎNZARU EDUARD-ANDREI I
71 POPESCU EVA I
72 PREDESCU TOMA I
73 PUNGĂ ROBERT CRISTIAN I
74 RĂDOI DAVID-ANDREI I
75 RĂDUCANU DELIA I
76 RĂDULESCU IOANA I
77 ROȘCA ȘTEFAN-RAFAEL I
78 SANDA EDWARD NICOLAE I
79 SANDU EDUARD-ALEXANDRU I
80 SIMION CLAUDIU-DANIEL I
81 SKLADAL VLAD I
82 STANCU EDUARD LUCA I
83 STOICA ARMINA MARIA I
84 STOICA SARIA ANA MARIA I
85 TAȘCĂU ALEXANDRA DARIA I
86 TEODORESCU CRISTIAN I
87 TOADER MARIA IULIA I
88 TOMA ELENA-ANASTASIA I
89 TRANDAFIR ELENA ANA MARIA I
90 TRĂȘCULESCU DAVID-ANDREI I
91 TRUPŞOR EDUARD-GABRIEL I
92 TURCU IOANA-MARIA I
93 TURCU OANA-ALEXIA I
94 URSU DAVID CRISTIAN I
95 ZAHARIA LUCAS-ANDREI I
96 ZAMFIR ERIC-ALEXANDRU I
Pagina 447 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 59 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALBEANU DIANA I
2 ALIXANDRU LARISA ANDREEA I
3 ANDREI DAVID I
4 AVRAM DARIUS ANDREI I
5 BARBU MIHAI ANDREI I
6 BĂLAN DENIS GABRIEL I
7 BĂLAN DIMITRIE MATEI I
8 BERCIU RARES I
9 BEȘCHERET VLAD NICOLAE I
10 BRAICU DARIA ANAMARIA I
11 CĂRBUNARU ȘTEFAN BOGDAN I
12 CIOCAN FILIP ANDREI I
13 COANDA BIANCA ANA MARIA I
14 CONSTANTIN DAVID NICOLAS I
15 COSGARIA ERIC ALEXANDRU I
16 CRĂCIUN CRISTIAN I
17 CREOȘTEANU KARINA IOANA I
18 CRUCERU ERIC MIHAI I
19 CUCOANEȘ AIMEE MARIA SOPHIA I
20 CUCU TEODORA I
21 DEDIU MATEI ALEXANDRU I
22 DIACONU TOMA ANDREI I
23 DINU YANNIS ALEXANDRU I
24 DOBRE IOANA ELENA I
25 DRAGOMIR ELIZA IOANA I
26 DUMITRACHE MATEI HARALAMBIE I
27 DUMITRU LARISA ELENA I
28 EL AMSY ADAM I
29 EL AMSY ANISA I
30 ENACHE REMUS ANDREI I
31 FLOREA AMALIA VERA MARIA I
32 GĂTEJ VLAD I
33 GĂUJAN DRAGOȘ ANDREI I
34 GHIȚĂ DAVID ANDREI I
35 GHIȚĂ KARINA ELENI I
36 GIURISICI THEODOR ALEXANDRU I
37 GRIGORAȘII MARIO FLORIN I
38 GURĂU ALEXIA MARIA IOANA I
39 HOOK TOMAS PETER I
40 IONESCU ADRIANA GABRIELA I
41 IORDACHE ANA MARIA I
42 IORDAN DARIA IRIS I
43 IORDAN GABRIEL TRAIAN I
44 IOSUB ALEXIA NICOLA I
45 IVAN EVA CRISTINA I
46 LAZAR CLARA MIHAELA I
47 LIONTESCU CRISTIAN FLORIN I
48 LUCA RADU TEODOR I
49 LUȚAN MARIA IULIA I
50 MADOŞE ALESSYA ANDREEA I
51 MANOLE REBECA MIHAELA I
Pagina 448 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 59 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MARCHIŞ EVELINE MARIA I
53 MARIN ALESSIA DIANA I
54 MARTIN MAYA ANDREEA I
55 MATEESCU ALEXANDRU I
56 MECINA IUSTINA VERONICA I
57 MOCANU EDUARD NICHOLAS I
58 MOISE DARIA ANDREEA I
59 MOISE MARIA LUIZA I
60 MORARU DARIA IOANA I
61 MORARU RAREȘ ANDREI I
62 MOȘTEANU DAVID CRISTIAN I
63 NAN CARLA ANDREEA I
64 NĂSTĂILĂ DAVID MIHAI I
65 NEACȘU LUCA PETRU I
66 NEGOIȚESCU CODRUȚ MIHAI I
67 NICA IOANA VALERIA I
68 NICULAE ALEXANDRU GABRIEL I
69 NICULICI ANDREI DRAGOȘ I
70 OBRETIN EVA ILINCA I
71 PÂRLOG GABRIEL I
72 PETCU ALEXANDRA MARIA I
73 PÎRVAN EDUARD GABRIEL I
74 PLATON RĂZVAN MIHAI I
75 POENAR MARIA I
76 POENARIU ALEXANDRA I
77 POLIFRONIE LUCA ALEXANDRU I
78 POPA EVA BIANCA I
79 POPESCU ANDREI I
80 POPESCU GRUIA I
81 POPESCU ȘTEFAN I
82 RALEA ANDREI CRISTIAN I
83 RĂCĂȘANU VLAD CRISTIAN I
84 ROBE SEBASTIAN ANDREI I
85 RUICĂ ȘTEFAN CORNELIU I
86 SAIZU ALEXANDRU FLORIN I
87 SAMOILĂ NATALIA CRISTINA I
88 SANDU TEODOR GABRIEL I
89 SANDULESCU ALESSIA MARIA I
90 SATMARE CODRIN MATEI ȘTEFAN I
91 SEADAT DARIUS I
92 SIMA ILEANA TEODORA I
93 SÎRBU REBECCA MARIA I
94 ȘERBAN DAVID CRISTIAN I
95 ȘTEFĂNESCU MARA ANDREEA I
96 TĂLPEANU ȘTEFAN I
97 TOMA ADRIAN I
98 TRANDAFIR NATALIA MARIA I
99 TRIFU NATALIA MARIA I
100 TURTICĂ DAVID MIHAI I
101 ȚÎNTĂ SOFIA ȘTEFANIA I
102 VASILE ANA-MARIA I
Pagina 449 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială nr. 59 – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 VASILE CRISTIAN ANDREI I
104 VASILE DAVID IOAN I
105 VLADESCU MAIA ILINCA I
106 VRÎNCEANU CIPRIAN VIOREL I
Pagina 450 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Regele Mihai I” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ANGHEL DANIEL CIPRIAN I
2 ANTAL-ANTON ANISIA I
3 ARAMBAȘA RADU GABRIEL I
4 BALABAN DIANA MARIA I
5 BALTĂ MARTIN GABRIEL I
6 BARABAȘ BOGDAN ALEXANDRU I
7 BARCIU ELENA CRISTIANA I
8 BĂDĂUȚĂ LUCA GABRIEL I
9 BĂDOI HORIA THEODOR MIHAI I
10 BĂLTĂREȚU ANDREI OVIDIU I
11 BOTEZATU KARINA ANDREEA I
12 BUȘI ANA MARIA I
13 BUZATU YANIS ANDREI I
14 CAUCĂ DARIUS CONSTANTIN I
15 CERCHEZ MIRCEA ANDREI I
16 CHIVU NICOLE ANNELYSE I
17 CIMPOERU DAVID ANDREI I
18 CIUCĂ IOAN ALEXANDRU I
19 COMAN MIHAI ALEXANDRU I
20 CONSTANTIN ALBERT MIHAI I
21 CONSTANTIN DARIUS NICOS I
22 COSTACHE PETRU VLADIMIR I
23 DIMA ROBERT ȘTEFAN I
24 DINULESCU MARIA DIANA I
25 DOICARU RALUCA ANDREEA I
26 DRAGOMIRESCU SARA MARIA I
27 DRĂGHICI CLARA MARIA I
28 DUMITRACHE ALEXANDRU FLORIN I
29 DUMITRACHE ROBERT ANDREI I
30 DUMITRU ȘTEFAN LUCIAN I
31 ENACHE EDUARD ALEXANDRU I
32 ENCEAN ANA MARIA I
33 ENCULESCU MARIA IRINA I
34 FULAȘ MIHAI BOGDAN I
35 GÂTLAN LUCA ANDREI I
36 GRECU DAVID ALEXANDRU I
37 GRIGORESCU ANA I
38 GRUESCU BOGDAN CRISTIAN I
39 HERLO DARIUS GABRIEL I
40 ILIE MAYA VALENTINA I
41 ILIESCU PAUL ȘTEFAN I
42 IONESCU AYAN ANDREI I
43 IONESCU CLAUDIU MARIO CRISTIAN I
44 IORGA MARIA ADELINA I
45 IRIMESCU ALEXANDRA ANA MARIA I
46 JURUBIȚĂ RADU ALEXANDRU I
47 LAZĂR ECATERINA I
48 LĂPĂDATU DARIUS CRISTIAN I
49 MAFTEI ELISA MIHAELA I
50 MANEA RALUCA MARIA I
51 MARCU DARIA IOANA I
Pagina 451 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Regele Mihai I” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 MIHĂILESCU CRISTIANA ALICE I
53 MIHĂILESCU SEBASTIAN ANDREI I
54 MOHUȚ ABENI BRYANNA I
55 NARTEA ANDREI ALEXANDRU I
56 NECȘUȚU COSMIN ANDREI I
57 NICULAE DANIELA ELENA I
58 OLTEANU MARINA VALENTINA I
59 OPREA MARIA ALEXANDRA I
60 OȚELEA IOAN RAREȘ I
61 PARPALĂ ALEXANDRU IOAN I
62 PĂIUȘ SEBASTIAN MIHAI I
63 PELMUȘ RADU ȘTEFAN I
64 PETRACHE KATY ADRIANA I
65 PICIRITZA ANASTASIA IOANA I
66 PISCU ANDREI I
67 PÎSLAN ALEXIA IOANA I
68 PLETOIU PETRU I
69 POPA NECTARIE ANDREI I
70 POSTOLACHE MARIUS ALIN I
71 PUIU MARIAN ALEXANDRU ROBERT I
72 RADU VLAD ȘTEFAN I
73 RALEA EMA IOANA I
74 RĂDOI ANA MARIA I
75 REBIGA DAVID ALEXANDRU I
76 ROHAT DARIA IOANA I
77 SAGHEL MARIO VALENTIN I
78 STAN MIHAI EDUARD I
79 STOIAN ANTONIA I
80 STOICA MARIA ELISABETA I
81 ȘERBAN RAREȘ I
82 ȘONICĂ MIHAI ALEXANDRU I
83 ȘTEFĂNESCU RAREȘ GABRIEL I
84 TOMA SOFIA MARIA I
85 TUDOR MARIA CRISTINA I
86 TUDORICĂ CIPRIAN TEODOR I
87 VLAD-OPREA ENICE TIMEEA I
88 VLĂSCEANU MARIUS NICOLAS I
89 ZAMFIR ERICA MARIA I
Pagina 452 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Româno-Finlandeză” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACRIȘ AARON ANDREI I
2 ARGHIRESCU EDUARD FILIP I
3 AVRAM PETRU AARON I
4 BALINT ROA LORELEI ANDREEA I
5 BARCARU RAISA MARIA I
6 BĂDIȚOIU DRAGOȘ I
7 BĂRBULESCU ALEXANDRU CRISTIAN I
8 BĂRBULESCU CEZARA IOANA I
9 BEJENAR LARA I
10 CALANCEA SEBASTIAN GABRIEL I
11 CAZANOI ELENA I
12 CHISANOVICI ANDREI ONUR I
13 CONSTANTINESCU MARTIN I
14 CONTEA TEODORA CRISTIANA I
15 CORBAN ALESIA IOANA I
16 CRISTEA RUTHIE-IOANA I
17 CURELEA REBECA ELENA I
18 DANCIU VLAD I
19 DINCUȚĂ LUCA I
20 DUMITRU CRISTINA REBECCA I
21 DUȚĂ CLARA I
22 FICIORU MAIA MELANIA I
23 GEORGESCU RAFAEL ANDREI I
24 GHIMPU MAIA ALEXANDRA I
25 GOGESCU BIANCA-MARIA I
26 GROSU BRIANA ALEXANDRA I
27 GROZA REBECA I
28 HOFNER-FĂGĂRĂŞAN ANDREI I
29 LALEȘ TEODORA ELENA I
30 MARAVELA VICTOR I
31 MĂRĂCINEANU MATEI FLORIN I
32 MERCIOIU VICTOR NICOLAE I
33 MILEA IOAN CRISTIAN I
34 MINCULESCU ERIC ANDREI I
35 MÎRZA THEEA MARIA I
36 MORAID AYANA IULIA I
37 MUHULEȚ CRISTIAN MIHAI I
38 MUHULEȚ MARIA I
39 OLOGEANU DAVID ANDREI I
40 PANTEA-CATANĂ CRISTIAN I
41 PĂTATU EVA MARIA I
42 PĂTLĂGEANU ERIC GABRIEL I
43 PĂUNESCU-BENTO-CRAVO ANA MARIA I
44 PIERIDES SMARAGDA MARIA I
45 PINTILIE RUBEN TIMOTEI I
46 PIRLEA ARIELA I
47 PIROJOC VLAD ȘTEFAN I
48 PISOT DIAZ SAVA ELIAS CRISTIAN I
49 PÎNGĂ EMANUEL I
50 POP REBECCA I
51 RÂPĂ LUCA I
Pagina 453 / 469
Nume Prenume
Școala Gimnazială ”Româno-Finlandeză” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 ROTARU VLAD-ALEXANDRU I
53 RUSESCU STANCA IOANA I
54 SAVA ȘTEFAN RAREȘ I
55 STAN-HANGANU ADELINA IOANA I
56 ŞERBU RAISA ELENA I
57 ȘOPTELEA LEONARD I
58 ȘOVA INGRID MARIA I
59 ȘURCĂ SABINA LARISA I
60 TIȚA ALBERT SEBASTIAN I
61 TOMESCU ERIK I
62 TURCA ALBERT GEORGE I
63 URSULESCU VICTOR I
64 VASIAN SEBASTIAN RADU I
65 VASILE MATEI I
Pagina 454 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfânta Treime” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ARDELEANU RAZVĂN GABRIEL I
2 BADEA YANIS ŞTEFAN I
3 BĂDULESCU ANA BIANCA I
4 BOLOHAN MĂDĂLIN ŞTEFAN I
5 BONCEA VLAD IOAN I
6 BUDEANU ALEXANDRU CRISTIAN I
7 BURTICEL AREȘ ALEXANDRA I
8 CHIŞCARU TEODOR ŞTEFAN I
9 CÎMPEANU DENIS CRISTIAN I
10 CROITORU ELENA I
11 DASCĂLU ANDREI GABI I
12 DRAGOMIR YANIS NICOLAE EUGEN I
13 DRĂGHICI ALEXIA ANTONIA I
14 DUMITRESCU DEVIS COSTEL I
15 DUMITRU ANNÉ MARY I
16 DUMITRU DAVID MĂDĂLIN PETRUS I
17 FINTA DENIS ȘTEFAN I
18 GHEORGHE ANDREEA RAISA I
19 GHEORGHE IOAN ALEXANDRU BOGDAN I
20 GHEORGHIU SARA I
21 GÎSCĂ REBECCA MARIA I
22 GOIA ARIS I
23 GRECU MARIA IOANA I
24 GRIGORE DARIUS ANDREI I
25 ILIESCU DARIA ȘTEFANIA I
26 IOSIFESCU PAULA ANDREEA I
27 JOIȚA ANDREEA CHRISTINA I
28 LEONTE MARIO BOGDAN I
29 LOTREA GABRIEL ADRIAN I
30 LUCAVESCHI LUCA I
31 MANOLE SARA BIANCA I
32 MANTA DAVID GEORGE I
33 MARCU DAVID ANDREI I
34 MARIA IOANA MIRUNA I
35 MITROI ROBERT GABRIEL I
36 MÎNZU RAMONA MARINA I
37 MORCOV RADU NICHOLAS I
38 NICOLCEA MARIA BIANCA I
39 NIȚĂ DARIUS FLORIN I
40 OLTEANU SOFIA MARIA I
41 ONICĂ CRISTIAN DUMITRU I
42 PISICEANU DARIA ANA MARIA I
43 PÎNGĂ DARIA IOANA I
44 PÎNGĂ SALOME AMELIA I
45 PÎRVAN MIHAI DAVID ILIE I
46 PUCHIA MIHAI I
47 RACOVIȚĂ ALEXANDRU ANDREI I
48 RACOVIȚĂ DARIA IOANA I
49 RĂDOI ANDREEA I
50 RĂDUCĂ YANIS GABRIEL I
51 RĂDUCU DAVID NICOLAE I
Pagina 455 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfânta Treime” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 RUSE ANDREI DANIEL I
53 SAMANIAN ARMIN I
54 SCARLAT PATRICK ADRIAN I
55 SIMA RAREŞ ANDREI I
56 STAMATE DARIUS MIHAI I
57 ŞTEFAN ROBERT GABRIEL I
58 TĂTAR ALEXANDRA CONSTANTINA I
59 TOADER DANIEL IONUȚ I
60 TOADER MARIO GABRIELO I
61 TURCU DENNIS NICOLAE I
Pagina 456 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfântul Andrei” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALEXANDRU SABINA CAMELIA ALINA I
2 ALEXE MARIA ANDREEA I
3 ANDRIESCU ROBERT ALEXANDRU I
4 ANGHELACHE SEBASTIAN I
5 APOSTOIU ANA MARIA I
6 AUGUSTIN DARIANA TEODORA I
7 BAK ERIK ANDREI I
8 BALAȘ BIANCA I
9 BALTEȘ ANDREI I
10 BARDAC RAREȘ DANIEL I
11 BĂLAN NICHOLAS THIERRY I
12 BĂNICĂ ANDREEA ISABELLE I
13 BĂNICĂ BRIANA ALEXANDRA I
14 BĂNICĂ ILINCA I
15 BĂNICĂ ȘTEFAN CRISTIAN I
16 BIOLAN DAVID MIHAI I
17 BIZDUNĂ RĂZVAN IONUȚ I
18 BLANĂ EDUARD ALEXANDRU I
19 BOBOC COSMIN GABRIEL I
20 BORDEI RADU MIHAI I
21 BOTNARIUC ANDREI CORNELIU I
22 BOTT ANDREI ALEXANDRU I
23 BRAD EMMA ANDREEA I
24 BRADU DAVID ETIENNE I
25 BRAGADIREANU RADU I
26 BRĂDESCU SARA MIHAELA I
27 BRUJBAN DAVID IONUȚ I
28 BRUJBAN MAYA MARIA I
29 BUCĂTARU RAREȘ MIHAI I
30 BUCICEANU TUDOR ANDREI I
31 BUCIU SARA I
32 BULDUR ȘTEFAN LUCIAN I
33 BULIGA VLAD I
34 BUNEA ANDREI IANIS I
35 BUNESCU IOANA I
36 BUNILĂ DAVID ANDREI I
37 BUNILĂ YANNIS GABRIEL I
38 BURCEA RADU I
39 BURGHIU RAREȘ ANDREI I
40 BUZAN RĂZVAN GEORGE I
41 BUZEA DAVID COSTIN I
42 CALCIU IONA MARIA I
43 CARACALEANU ALEXANDRU I
44 CAVAL MARIA ALEXANDRA I
45 CAZAN ANDREEA I
46 CĂLIN EDUARD CRISTIAN I
47 CHELCEA MIRCEA GABRIEL I
48 CHEŞCULESCU SÂNZIANA CATRINA I
49 CHILEA FILIP ȘTEFAN I
50 CHINIE MAYA ANNE MARIE I
51 CHIRIAC SERGIU ANDREI I
Pagina 457 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfântul Andrei” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 CHIRIȚĂ MATEI ALEXANDRU I
53 CHIRVASIU MIHAI ALEXANDRU I
54 CLINCI VLAD CONSTANTIN I
55 COJOCARU CĂLIN ȘTEFAN I
56 COMAN BOGDAN ANDREI I
57 CONSTANTIN EVELYN MARIA I
58 CONSTANTINESCU AMALIA MARIA I
59 CONSTANTINESCU ANGEL CRISTIAN I
60 COSMA DIANA ANDREEA I
61 COSTACHE DAN ALEXANDRU I
62 COSTACHE EDUARD MIHAI I
63 COSTACHE MARIA I
64 COSTIN DARIUS ANDREI I
65 COTEANU ANA MARIA I
66 CRĂCIUN DARIA MARIA I
67 CREȚU ȘTEFAN I
68 CRISTEA CARINA I
69 CRISTEA DARIUS ŞTEFAN I
70 CRISTEA LUCA ANDREI I
71 CRISTESCU NINA ALESSIA I
72 CUCU ANDREEA ANASTASIA I
73 DAN ȘTEFANIA I
74 DĂNCĂESCU DARIUS I
75 DEACONESCU CRISTIAN I
76 DEFTA SOFIA MARIA I
77 DIMA RIVERA CONSTANTIN I
78 DINESCU ERIC VALENTIN I
79 DINU CORINA MARIA I
80 DOBRE IOANA EVA REBECA I
81 DOLDUR ROXANA I
82 DOMNARU GIULIANA I
83 DONCEA-VĂRZARU ERIKA ANDREEA I
84 DRAGOE IOANA I
85 DRAGOMIR ALEXANDRA I
86 DRAGOMIR TUDOR ȘTEFAN I
87 DRĂGAN RADU THEODOR I
88 DRĂGHICI ANDREI ALEXANDRU I
89 DRĂGHICI DALIA FELICIA I
90 DRENEA MARA ANDREEA I
91 DUMITRACHE ŞTEFAN CĂTĂLIN I
92 DUMITRIU ANA TEODORA I
93 DUMITRU ALEXANDRU I
94 FALCUȚĂ ALEXANDRU I
95 FĂLCUTĂ CARLA ANDREEA I
96 FLORESCU ERIC ALEXANDRU I
97 FODOR ALEXIA ANDREEA I
98 FORĂSCU FLORIANA SARAH I
99 FULGA DAVID STEFAN I
100 GANEA MARA REBECA I
101 GEORGESCU AGNES MARIA I
102 GHEORGHE FILIP ALEXANDRU I
Pagina 458 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfântul Andrei” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
103 GHEORGHE GABRIELA LETIȚIA I
104 GHEORGHIU RAZVAN ȘERBAN I
105 GHERGHIȚĂ MARIA CĂTĂLINA I
106 GHERGHIȚĂ ȘTEFAN MATEI I
107 GHEȚ GEORGIA IRINA I
108 GHIDOVEȚ ANDREI RAREȘ I
109 GHIMBUȚAN MEDEEA IOANA I
110 GLIGORE ALEXANDRU TIBERIU I
111 GOLAT LAURA CRISTIANA I
112 GRIGORIU MARIA I
113 GRITU EDITH SOPHIE I
114 HANEȘ MEDA MARIA I
115 HAYDU VIVIANA MARIA I
116 HĂBĂȘESCU ANDREEA ELENA I
117 HODOROAGĂ ANDREI GABRIEL I
118 HRIȚUC ANDRIANI CRISTINA I
119 HUZU RAREȘ ANDREI I
120 IACOBESCU MIHNEA GABRIEL I
121 ION DAVID NIKOLAS I
122 IONESCU LUCA CRISTIAN I
123 IONESCU ROBERTA MARY I
124 IONIȚĂ PATRIC GABRIEL I
125 IORDACHE MARIA ȘTEFANIA I
126 IORDACHE MATEI VLAD CONSTANTIN I
127 IORDAN OLIVIA MARIA I
128 IVANA MARIA ECATERINA I
129 IVANA RAREȘ I
130 IVANA TUDOR CIPRIAN I
131 IVĂNICĂ KARINA MARIA I
132 JOIȚA MARIUS RAREȘ I
133 KANSOU ANNA SOPHIA I
134 KERBIS DANIEL I
135 KRUMES CIUŞCĂ HANNA OTILIA I
136 KURTA ANDREEA I
137 LASCU BIANCA ŞTEFANIA I
138 LAZĂR ANDREIA I
139 LĂPĂDĂTESCU ALBERT ȘTEFAN I
140 LĂZĂRESCU DARIA ALEXANDRA I
141 LUNGULESCU BRIANA MARIA I
142 LUPU ALEXANDRU I
143 LUPU MIHNEA MIHAIL I
144 MARIN CRISTIAN DUMITRU I
145 MARIN DIANA ELENA I
146 MARIN MARIA TEODORA I
147 MARINESCU ANA SOFIA I
148 MARINESCU MATEI ALEXANDRU CONSTANTIN I
149 MĂNECI ALEXANDRU MIHAI I
150 MECEANU GEORGIANA MARIA I
151 MIHAI ALEXANDRU IUSTIN I
152 MIHAI ANDREEA DELIA I
153 MIHAI ANDREI CRISTIAN I
Pagina 459 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfântul Andrei” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
154 MIHAI DRAGOȘ GABRIEL I
155 MIHĂILESCU ANDREI PETRU DANIEL I
156 MIHUȚ EDUARD MIHAI I
157 MINDINEANU FLORIN ALEXANDRU I
158 MIRCESCU ANA MARIA I
159 MIRICĂ MIRCEA VALENTIN I
160 MITITELU ERICA CRISTIANA I
161 MITROI GEORGE ADRIAN I
162 MOHAMED ATEF ELSAYED MANSOUR DAYANA I
163 MOISĂ DARIA IOANA I
164 MOISE DARIUS MIHAI I
165 MOȚA DIANA I
166 MOZĂCEANU DAVID MIHAIL I
167 MUNTEANU ALEXIA VALENTINA I
168 MURARU RAREȘ FLORIN I
169 NANCU RAREȘ MIHAI I
170 NEAGU ALEXIA ANNE MARIE I
171 NEAGU CARLA MARIA I
172 NEAGU MARIA IOANA I
173 NEDEA AMALIA MARIA I
174 NEDELCU LUCA IOAN I
175 NEGOI ALEXANDRU CRISTIAN I
176 NEGRILĂ DAVID ȘTEFAN I
177 NICA EVA ANASTASIA I
178 NICHITUȘ PETRU I
179 NICULAE ALEXIA VICTORIA I
180 NICUȚ ANDREI ALEXANDRU I
181 OANCEA ŞTEFAN OCTAVIAN I
182 OBREJA CARMEN ELENA I
183 OLARU DUMITRU ANDREI I
184 OLARU RADU GABRIEL I
185 OLTEANU DARIUS DIMITRIE I
186 OPREA CASIAN ANDREI I
187 OPRESCU SOFIA MARIA I
188 OVEDENIE TUDOR VIRGIL I
189 PANĂ MARIUS NICOLAE I
190 PARNUȚĂ DAVID ȘTEFAN I
191 PASCU RAREŞ MIHAI I
192 PAVEL ALEXANDRU CRISTIAN I
193 PĂTRAȘCU CRISTIAN COSTIN I
194 PĂUN MARIA ALEXA I
195 PÂRLOG-CRISTIAN MAXIMILIAN I
196 PENA ALEXIA IOANA I
197 PETRACHE MARIA I
198 PETRESCU BOGDAN ADRIAN I
199 PINTILIE SOFIA MARIA I
200 PIPORAN IRINA MARIA I
201 PÎRVAN DENISA IOANA I
202 PLUGARU ALEXANDRU LUCIAN I
203 POP ALEXANDRA ILINCA I
204 POPA ANDREI VALENTIN I
Pagina 460 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfântul Andrei” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
205 POPA DAVID ANDREI I
206 POPA MARA ANDREEA I
207 POPESCU MARA ANEMONA I
208 POPESCU VLAD ANDREI I
209 PRALIA CRIDIALA NICOL I
210 PRIPON REBECCA MARIA I
211 RADOI ȘTEFAN CONSTANTIN I
212 RADU TUDOR ȘTEFAN I
213 RAI BIANCA ȘTEFANIA I
214 RĂCEANU MARIA TEODORA I
215 RĂDUȚ DIANA MARIA I
216 ROTARU DIANA ALEXANDRA I
217 RUSE MATEI I
218 RUSOAIA ANNELIZE IOANA I
219 RUȘANU DAVID COSMIN I
220 SAMOILĂ ALEXANDRU MATIAS I
221 SAMOILĂ ERICA MARIA I
222 SANDU ELENA BIANCA I
223 SAVU ANTONIA MĂRIUCA I
224 SCRIPCARU ALBERT SIMON I
225 SCROBOTOVICI ANDREEA IOANA I
226 SFÎRLOAGĂ EVELYNE MARIA I
227 SMERCINSCHI CRISTINA I
228 SOCOLEANU TIMEEA ALEXANDRA I
229 STAN ALECSIA NICOLE I
230 STAN ANDREI FLORIAN I
231 STAN CEZAR THEODOR I
232 STANCIU EMA CRISTIANA I
233 STANCIU MIRUNA ANASTASIA I
234 STANCIU RAREȘ ANDREI I
235 STANCU GABRIEL I
236 STAVRE MATEI GABRIEL I
237 STĂNESCU NECTARIE I
238 STĂNICĂ STEFAN IOAN I
239 STĂNUȚĂ MEDEEA ANNAMARIA I
240 STEFAN ANDREI CRISTIAN I
241 STOIAN ALEXANDRU ANDREI I
242 STOICA ALEXANDRU I
243 STOICA MĂLINA ELENA I
244 STRĂTILĂ VICTORIA IOANA I
245 STREMȚAN CLARA NICOLE I
246 SUCIU ANDREI I
247 SUDOR MATEI I
248 SURCEL DENIS VALENTIN I
249 ȘERBAN VICTOR GABRIEL I
250 ȘIPU DAVID I
251 ȘOVAR DANIEL VICENȚIU CONSTANTIN I
252 ȘTEFAN ANA MARIA I
253 ȘTEFAN ANDREI CĂTĂLIN I
254 TASLÎCA MONICA IOANA I
255 TĂNĂSESCU EVA MARIA I
Pagina 461 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfântul Andrei” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
256 TESLOVEANU LARISA GABRIELA I
257 TOMA IOANA CRISTINA I
258 TRIFU LUCA MIHAI I
259 TRIFU VLAD ANDREI I
260 TUDOR ANDREEA BIANCA I
261 TUDOR LUCA MIHAI I
262 TUDOR MARIA ALEXANDRA I
263 TUDOR RAREȘ NICOLAE I
264 TUDORACHE ALEXIA IOANA I
265 TUDORACHE DAVID ANTONIO I
266 ȚEICAN PETRU TUDOR I
267 ȚURCANU EDUARD ANDREI I
268 UNGUREANU ANDREI TUDOR I
269 UNGUREANU HORIA I
270 UNGUREANU ȘTEFAN I
271 UNTARU BIANCA I
272 UȚĂ ADRIAN ALEXANDRU I
273 VASILE ROBERT ALEXANDRU I
274 VASILESCU SILVIA IOANA I
275 VĂDUVA DARIA GABRIELA I
276 VĂDUVA MARIO I
277 VOICU ALESSIA RALUCA I
278 ZANFIR ANDREI I
279 ZAVATE OVIDIU MIHAI I
280 ZISSU MIHAI BOGDAN I
Pagina 462 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfinții Constantin și Elena” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 AMZOIU ALEXANDRU ȘTEFAN I
2 ANGHEL ANDREI I
3 AVRAM CRISTIANA ALEXIA I
4 BĂLȚOI ANA MARIA LAURA I
5 BERCULESCU ANTONIA ȘTEFANIA I
6 BOGDAN RAREŞ I
7 BORȘ MARCO ȘTEFAN I
8 BUICĂ VERA MARIA I
9 CHEOSEA DARIUS ANDREI I
10 COMĂNELA LAURA I
11 DEACONU SORIN I
12 DIȚU FLORIN ANDREI I
13 DOROBANȚU EMMA ANTONIA I
14 DOROFTEI MARA CELINE I
15 DRAGOMIR ALEXANDRU I
16 DRAGOMIR-COMAN SOFIA MARIA I
17 DRĂGOI RAREȘ GEORGE I
18 DULHAZ IRIS IOANA I
19 FĂȘIE RADU PETRU I
20 FLOREA MARA ANDREEA I
21 GHIZDĂVEȚ TUDOR I
22 GOMBOŞ MAIA SAMIRA I
23 IFTIMIE MATEI ALEXANDRU I
24 IONEL MARIAN TEODOR I
25 IONESCU LUCA ŞTEFAN I
26 IONIȚĂ EVA CLAUDIA I
27 JIPA ANA I
28 KANAAN FAYAD I
29 LUICAN ANDREI I
30 LUICAN MIHAI I
31 MAFTEI EDWARD DANIEL I
32 MARIN IANIS ANDREI I
33 MATEI MARIA ELENA I
34 MATEI RAUL GABRIEL I
35 MATEI-POPESCU ILINCA I
36 MĂNĂILĂ ANDREI CIPRIAN I
37 MIRCEA ȘTEFAN MIHAIL I
38 MOLDOVAN MARIA I
39 MOȚPAN MIHAIL I
40 NECULA DRAGOŞ I
41 PANĂ ANDREI CĂTĂLIN I
42 PARASCHIV LUCA ANDREI I
43 PĂDURARU ANDREEA SILVIANA I
44 PĂDURARU RALUCA GABRIELA I
45 PĂDUREAN ANA I
46 PĂUNESCU-CERKEZ IRINA I
47 PETRESCU LUCA ANDREI I
48 PEȚA ROBERT GEORGE I
49 PINTEALĂ LUCIAN IONUȚ I
50 PÎRVU DARIA MARIA I
51 PLEȘA COSMIN MIHAI I
Pagina 463 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială “Sfinții Constantin și Elena” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 POPA DARIUS ADRIAN I
53 PREDA BIANCA ALEXIA I
54 RACOF VIVIANA GABRIELA I
55 RADU CLAUDIA ELENA I
56 RADU ISABELA MARIA I
57 ROBU DAVID GABRIEL I
58 RUSU MATEI ȘTEFAN I
59 RUSU RĂZVAN ALEXANDRU I
60 STAN INA I
61 STANCU ALEXANDRA GEORGIANA I
62 STANCU ALEXANDRU ȘTEFAN I
63 SULTĂNOIU ANCA I
64 ȘTEFAN LUCA VALENTIN I
65 ŞUTELCĂ MARIA IOANA I
66 USCATU DANIEL MIHAI I
67 VELIC AMALIA ELENA I
68 VIDU ANDREI MIHAI I
69 VLAD ANTONIO NICOLAS I
70 VOLOACĂ MATEI I
Pagina 464 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială Specială “Constantin Păunescu” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 CIOCOIU GEORGE EDWARD I
2 DINU ȘTEFAN DANIEL I
3 DIȚU IONELA CRISTIANA I
4 FLOREA LUCA VALENTIN I
5 GAVRILĂ MIRELA ŞTEFANIA I
6 GRAUR MARIA EMILIA I
7 TUDOR CEZAR IONUȚ I
Pagina 465 / 469
Nume Prenume
Şcoala Gimnazială Specială pentru Deficienți de Auz “Sfânta Maria” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ALOMAN ALEXANDRU CĂTĂLIN I
2 MIHAI IONIȚĂ VASILE I
Pagina 466 / 469
Nume Prenume
Şcoala Primară “King George” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACSINTE EMA ELENA I
2 BADEA MARIA SOFIA I
3 BALASESCU FRANCESCA ANDREEA I
4 BARSAN MIHAI I
5 BĂLTĂȚANU SONIA ALEXANDRA I
6 BREZA MARIN INGRID MARIA I
7 BUCUR RADU I
8 BUZDRUNA ALEXANDRU IONUT I
9 CHICA DAVID I
10 COMAN DARIA ANTONIA I
11 CRĂCIUNESCU ANDREI CĂLIN I
12 EBANCA DUMITRU DAVID I
13 ENESCU RADU GEORGE I
14 FULGA SEBASTIAN IONUT I
15 GANESCU STEFAN I
16 GAVANESCU FRANCESCA ANAMARIA I
17 GAVRIL TUDOR DANIEL I
18 GHEORGHE FRONEA EVA VICTORIA I
19 GIOSANU EDUARD GABRIEL I
20 GOGU BOGDAN MATEI I
21 ILIESCU ANDREI IULIUS I
22 IORDACHE MATEI I
23 MARIN CARMEN ALEXANDRA I
24 MARIN SOPHIA TEODORA I
25 MARINESCU ALEXANDRU I
26 MATEI RARES I
27 MĂRICUȘ MARIA I
28 MONORANU VICTOR PHILIP I
29 MOSCU MARIO-MATEI I
30 MOT DAVID I
31 NEDELCU CRISTINA I
32 NEGUT DAVID ALEXANDRU I
33 NICOARA SARA MARIA I
34 NICORICI RAISA ALEXANDRA I
35 NISTOR MARIA I
36 ONCICĂ MARIA ALEXANDRA I
37 PARASCHIVA AMIANA ELIZA I
38 PĂUNAȘ ALESSIA ȘTEFANIA I
39 PETCU ANA TEODORA I
40 PICUS PETRU-CRISTIAN I
41 POPE JAYDEN MIHAI I
42 POPESCU NATALIA ANDREEA I
43 PREDA RADU CRISTIAN I
44 RADULESCU DARIA IOANA I
45 RADULESCU LUCAS-MIHAI I
46 RADU-RANETE EDI BOGDAN I
47 SANDU EVA ALESSIA I
48 SASU CAMELIA I
49 STAN-BOJOR IOAN I
50 STANCIU CEZAR-AUGUSTIN I
51 STANCIU DAVID BOGDAN I
Pagina 467 / 469
Nume Prenume
Şcoala Primară “King George” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
52 STANCIU NICOLAS ANDREI I
53 STANCIU REBECA ADELINA I
54 TUTURESCU MATEI EDUARD I
55 ȚUȚURESCU ERIC-ALEXANDRU I
56 VASILE ALEXANDRA IOANA I
57 VASILE MAR I
58 VIZIREANU PATRICK ANDREI I
59 VLĂDESCU ELENA I
60 ZANFIRESCU IDE GABRIELA I
Pagina 468 / 469
Nume Prenume
Școala Primară “Planeta Copiilor” – Limba română – Tradițional
Nr. crt.
BUCUREŞTI SECTORUL 6 – MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Etapa
1 ACHIM SONIA ALEXANDRA I
2 ALI RAMY MATTIAS I
3 APROZIANU ANDREEA I
4 BAHRIN TUDOR DIMITRIE I
5 BAIU BIANCA ANDREEA I
6 BUMBARU ERICA MARIA I
7 CIOBANU MARA IOANA I
8 CORAVU SOFIA ANASTASIA I
9 COSTEA NATALIA IOANA I
10 DUMITRU ALEXIA NICOLA I
11 GRIGORE MARC I
12 ISAC RĂZVAN I
13 NICULIN OVIDIU PETRU I
14 PAȚAC SONIA ANA I
15 POIANĂ IRINA ALEXANDRA I
16 RAICU RAREŞ ŞTEFAN I
17 URSAN IULIAN ALEXANDRU I
18 VLĂDEANU SOFIA ELENA I
19 ZARIFEH RANYA I

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*